Jihomoravská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 2
BK Vlci Žďár B
BC VYSOČINA B
8. 12. 2018
15:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
66
76
12
15
29
33
50
49
Review
základní 1. kolo 6
Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
8. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
74
46
23
10
43
20
55
36
Review
základní 1. kolo 5
Sokol Šlapanice A
Slovan ČP
4. 12. 2018
18:20
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Sekáč
Štěpán Urbánek
46
106
Review
základní 1. kolo 1
TJ Třebíč
BCS Husovice A
8. 12. 2018
18:30
Sportovní hala L. Pokorného Martin Jansa
Radim Horký
90
67
20
19
35
36
57
53
Review
základní 1. kolo 3
TESLA Brno
ASK Blansko
4. 12. 2018
18:55
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Marek Vaníček
53
68
20
16
28
35
36
51
Review
základní 1. kolo 4
Jiskra Kyjov A
Sokol Hodonín
8. 12. 2018
19:00
Hala TJ Jiskra Michal Mrázek
Robin Petrák
85
60
16
17
37
28
60
49
Review
základní 2. kolo 9
BC VYSOČINA B
Sokol Šlapanice A
29. 9. 2018
17:00
Hala SMJ Jihlava Martin Sekáč
Libor Chaloupka
56
69
13
16
28
28
41
51
Review
základní 2. kolo 11
TESLA Brno
Jiskra Kyjov A
29. 9. 2018
17:00
SH Tesla Brno Robert Paulík
Petr Křápek
53
62
8
13
22
29
42
51
Review
základní 2. kolo 12
ASK Blansko
Sokol Hodonín
29. 9. 2018
17:30
SH Blansko Petr Kapounek
Vojtěch Marek
69
57
18
18
40
31
59
42
Review
základní 2. kolo 7
TJ Třebíč
Spartak Uherský Brod
29. 9. 2018
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Tomáš Novotný
Jiří Slezák
76
65
16
15
30
33
52
48
Review
základní 2. kolo 10
BK Vlci Žďár B
Slovan ČP
29. 9. 2018
18:00
Hala 2. ZŠ Lukáš Hartig
Michael Mycak
55
81
13
10
26
27
45
54
Review
základní 2. kolo 8
BK Vyškov
BCS Husovice A
2. 10. 2018
19:30
SH Za parkem Martin Veis
Martin Račanský
63
82
16
19
29
38
51
54
Review
základní 3. kolo 13
TJ Třebíč
BK Vyškov
30. 9. 2018
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Tomáš Novotný
Jiří Slezák
82
49
22
10
40
22
59
33
Review
základní 3. kolo 15
BC VYSOČINA B
Slovan ČP
30. 9. 2018
10:00
Hala SMJ Jihlava Martin Sekáč
Libor Chaloupka
51
62
13
17
25
31
42
39
Review
základní 3. kolo 18
ASK Blansko
Jiskra Kyjov A
30. 9. 2018
10:00
SH Blansko Petr Kapounek
Vojtěch Marek
75
69
18
20
38
37
57
57
Review
základní 3. kolo 17
TESLA Brno
Sokol Hodonín
30. 9. 2018
11:00
SH Tesla Brno Michal Kubeš
Martin Veis
89
60
18
18
43
29
68
42
Review
základní 3. kolo 16
BK Vlci Žďár B
Sokol Šlapanice A
30. 9. 2018
11:30
Hala 2. ZŠ Lukáš Hartig
Michael Mycak
53
67
16
19
26
35
43
45
Review
základní 3. kolo 14
BCS Husovice A
Spartak Uherský Brod
19. 10. 2018
20:30
SH Morenda Jiří Sehnal
Martin Sekáč
67
39
12
14
32
24
52
35
Review
základní 4. kolo 19
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov A
13. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Milan Mikšík
Filip Slezák
50
84
17
25
27
43
35
70
Review
základní 4. kolo 21
Sokol Šlapanice A
TESLA Brno
13. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Hofman
Jiří Slezák
43
61
12
13
20
30
30
41
Review
základní 4. kolo 23
TJ Třebíč
BC VYSOČINA B
13. 10. 2018
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Veis
Tomáš Novotný
76
62
23
9
46
28
65
46
Review
základní 4. kolo 20
BK Vyškov
Sokol Hodonín
13. 10. 2018
18:30
SH Za parkem Petr Kapounek
Martin Račanský
67
75
11
15
33
37
47
56
67
75
Review
základní 4. kolo 22
Slovan ČP
ASK Blansko
12. 10. 2018
19:00
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Karel Janík
75
67
18
12
39
20
61
38
Review
základní 4. kolo 24
BCS Husovice A
BK Vlci Žďár B
17. 10. 2018
19:45
SH Morenda Kamil Karafiát
Marek Vaníček
63
47
16
14
28
27
46
39
Review
základní 5. kolo 25
Spartak Uherský Brod
Sokol Hodonín
14. 10. 2018
09:30
Sportovní hala Milan Mikšík
Filip Slezák
77
72
20
19
41
35
60
53
Review
základní 5. kolo 26
BK Vyškov
Jiskra Kyjov A
14. 10. 2018
09:30
SH Za parkem Tomáš Novotný
Martin Račanský
46
101
10
31
18
49
25
78
46
101
Review
základní 5. kolo 27
Sokol Šlapanice A
ASK Blansko
14. 10. 2018
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Hofman
Jiří Slezák
57
62
11
16
31
29
49
40
Review
základní 5. kolo 30
BCS Husovice A
BC VYSOČINA B
14. 10. 2018
13:30
SH Morenda Robert Paulík
Martin Veis
57
62
18
13
29
18
43
36
Review
základní 5. kolo 29
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár B
17. 11. 2018
18:30
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
90
58
30
9
50
29
70
41
Review
základní 5. kolo 28
Slovan ČP
TESLA Brno
11. 10. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
81
39
20
5
36
17
59
26
Review
základní 6. kolo 31
BC VYSOČINA B
Spartak Uherský Brod
27. 10. 2018
17:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Novotný
Vojtěch Marek
60
56
17
13
33
28
45
37
Review
základní 6. kolo 33
TESLA Brno
TJ Třebíč
27. 10. 2018
17:30
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Radim Horký
47
73
12
19
28
32
32
54
Review
základní 6. kolo 32
BK Vlci Žďár B
BK Vyškov
27. 10. 2018
18:00
Hala 2. ZŠ Dominik Štancl
Petr Havlíček
77
54
12
14
39
34
57
42
Review
základní 6. kolo 35
Jiskra Kyjov A
Sokol Šlapanice A
27. 10. 2018
18:45
Hala TJ Jiskra Jiří Siegfried
Linda Vildová
75
52
20
18
42
25
60
41
Review
základní 6. kolo 36
Sokol Hodonín
Slovan ČP
27. 10. 2018
19:00
SH Hodonín TEZA Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
78
99
22
27
49
46
59
68
Review
základní 6. kolo 34
ASK Blansko
BCS Husovice A
26. 10. 2018
20:00
SH Blansko Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
56
58
15
13
32
26
40
43
Review
základní 7. kolo 40
ASK Blansko
TJ Třebíč
28. 10. 2018
10:00
SH Blansko Tomáš Novotný
Vojtěch Marek
70
75
23
15
40
37
49
54
Review
základní 7. kolo 42
Sokol Hodonín
Sokol Šlapanice A
28. 10. 2018
10:00
SH Hodonín TEZA Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
85
60
13
13
41
28
59
42
Review
základní 7. kolo 37
BC VYSOČINA B
BK Vyškov
28. 10. 2018
11:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Michal Kubeš
55
53
9
13
24
23
46
40
Review
základní 7. kolo 38
BK Vlci Žďár B
Spartak Uherský Brod
28. 10. 2018
11:30
Hala 2. ZŠ Dominik Štancl
Petr Havlíček
70
69
15
20
31
44
43
59
Review
základní 7. kolo 41
Jiskra Kyjov A
Slovan ČP
28. 10. 2018
12:00
Hala TJ Jiskra Jiří Siegfried
Linda Vildová
81
63
19
20
41
35
59
47
Review
základní 7. kolo 39
TESLA Brno
BCS Husovice A
30. 10. 2018
18:55
SH Tesla Brno Ivo Melichárek
Michal Kubiš
56
70
11
18
26
31
38
48
Review
základní 8. kolo 46
BCS Husovice A
Sokol Hodonín
10. 11. 2018
14:30
SH Morenda Tomáš Novotný
Vojtěch Marek
80
69
25
13
48
24
64
48
Review
základní 8. kolo 43
Spartak Uherský Brod
Sokol Šlapanice A
10. 11. 2018
17:30
Sportovní hala Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
84
35
30
12
50
20
70
27
Review
základní 8. kolo 44
BK Vyškov
Slovan ČP
10. 11. 2018
17:30
SH Za parkem Jiří Sehnal
Martin Račanský
56
71
15
13
28
30
39
56
56
71
Review
základní 8. kolo 45
Jiskra Kyjov A
TJ Třebíč
10. 11. 2018
18:40
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Zdeněk Latík
71
57
25
13
45
21
58
37
Review
základní 8. kolo 47
BC VYSOČINA B
TESLA Brno
10. 11. 2018
19:00
Hala SMJ Jihlava Václav Dolejš
Pavel Csöllei
73
65
11
17
29
37
48
52
Review
základní 8. kolo 48
BK Vlci Žďár B
ASK Blansko
10. 11. 2018
19:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
63
75
19
23
37
31
50
51
Review
základní 9. kolo 50
BK Vyškov
Sokol Šlapanice A
11. 11. 2018
10:00
SH Za parkem Martin Sekáč
Martin Račanský
73
59
23
17
42
40
54
53
73
59
Review
základní 9. kolo 51
TJ Třebíč
Sokol Hodonín
11. 11. 2018
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
102
58
31
24
54
42
80
48
Review
základní 9. kolo 53
BC VYSOČINA B
ASK Blansko
11. 11. 2018
10:00
Hala SMJ Jihlava Václav Dolejš
Pavel Csöllei
70
53
23
22
41
36
53
43
Review
základní 9. kolo 54
BK Vlci Žďár B
TESLA Brno
22. 2. 2019
19:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
62
58
8
16
26
31
43
42
Review
základní 9. kolo 49
Spartak Uherský Brod
Slovan ČP
9. 11. 2018
20:00
Sportovní hala Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
67
68
19
18
38
39
50
59
Review
základní 9. kolo 52
BCS Husovice A
Jiskra Kyjov A
9. 11. 2018
20:30
SH Morenda Robert Paulík
Petr Křápek
52
65
15
25
32
33
40
47
Review
základní 10. kolo 59
Sokol Šlapanice A
TJ Třebíč
24. 2. 2019
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Sehnal
Petr Kapounek
66
68
8
17
21
39
41
56
Review
základní 10. kolo 55
TESLA Brno
Spartak Uherský Brod
24. 11. 2018
12:30
SH Morenda Jiří Sehnal
Vojtěch Marek
47
68
11
21
23
39
35
52
Review
základní 10. kolo 56
ASK Blansko
BK Vyškov
24. 11. 2018
17:30
SH Blansko Petr Kapounek
Martin Jansa
72
55
21
16
34
21
48
35
Review
základní 10. kolo 57
Jiskra Kyjov A
BC VYSOČINA B
24. 11. 2018
18:00
Hala TJ Jiskra Barbora Toboláková
Michal Mrázek
79
64
26
15
49
33
59
44
Review
základní 10. kolo 60
Slovan ČP
BCS Husovice A
23. 11. 2018
18:45
Hala Univerzity Obrany Robert Paulík
Michal Kubeš
49
61
12
12
28
29
38
43
Review
základní 10. kolo 58
Sokol Hodonín
BK Vlci Žďár B
24. 11. 2018
19:15
SH Hodonín TEZA Jiří Sehnal
Jiří Krejčiřík
68
73
13
17
39
30
53
50
Review
základní 11. kolo 63
Jiskra Kyjov A
BK Vlci Žďár B
25. 11. 2018
11:00
Hala TJ Jiskra Barbora Toboláková
Michal Mrázek
92
33
23
10
50
17
72
24
Review
základní 11. kolo 64
BC VYSOČINA B
Sokol Hodonín
25. 11. 2018
13:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
80
54
18
8
39
28
60
32
Review
základní 11. kolo 66
Slovan ČP
TJ Třebíč
25. 11. 2018
15:30
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Michal Kubeš
87
65
15
13
42
27
69
51
Review
základní 11. kolo 61
TESLA Brno
BK Vyškov
20. 11. 2018
18:55
SH Tesla Brno Kamil Karafiát
Martin Račanský
51
54
9
13
18
29
31
35
Review
základní 11. kolo 65
Sokol Šlapanice A
BCS Husovice A
14. 12. 2018
19:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Martin Sekáč
58
93
17
28
45
33
46
74
Review
základní 11. kolo 62
ASK Blansko
Spartak Uherský Brod
23. 11. 2018
20:00
SH Blansko Tomáš Novotný
Vojtěch Marek
75
61
23
16
48
32
68
42
Review
základní 12. kolo 68
BC VYSOČINA B
BK Vlci Žďár B
9. 12. 2018
09:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
64
57
14
9
27
19
43
37
Review
základní 12. kolo 72
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod
9. 12. 2018
11:00
SH Za parkem Petr Kapounek
Radim Hofman
53
57
7
12
20
27
36
41
53
57
Review
základní 12. kolo 67
BCS Husovice A
TJ Třebíč
24. 11. 2018
18:30
SH Morenda Martin Kučírek
Pavel Kučírek
59
48
15
10
26
22
33
32
Review
základní 12. kolo 71
Slovan ČP
Sokol Šlapanice A
3. 12. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
95
32
31
5
51
17
66
26
Review
základní 12. kolo 69
ASK Blansko
TESLA Brno
7. 12. 2018
20:00
SH Blansko Martin Sekáč
Martin Jansa
85
57
23
28
53
36
69
51
Review
základní 12. kolo 70
Sokol Hodonín
Jiskra Kyjov A
7. 12. 2018
20:00
SH Hodonín TEZA Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
66
86
25
19
34
39
49
62
Review
základní 13. kolo 73
BK Vyškov
TJ Třebíč
5. 1. 2019
17:00
SH Za parkem Martin Jansa
Zdeněk Buryšek
56
77
13
17
28
45
43
58
56
77
Review
základní 13. kolo 76
Sokol Šlapanice A
BK Vlci Žďár B
5. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Mynarčík
Václav Dolejš
65
53
18
9
39
22
54
36
Review
základní 13. kolo 78
Jiskra Kyjov A
ASK Blansko
5. 1. 2019
18:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
78
66
22
20
39
36
58
48
Review
základní 13. kolo 74
Spartak Uherský Brod
BCS Husovice A
5. 1. 2019
18:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
67
81
22
23
34
44
53
62
Review
základní 13. kolo 77
Sokol Hodonín
TESLA Brno
5. 1. 2019
19:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Novotný
Martin Račanský
83
68
27
17
40
36
65
46
Review
základní 13. kolo 75
Slovan ČP
BC VYSOČINA B
5. 1. 2019
19:30
Hala Univerzity Obrany Marek Vaníček
Radim Horký
84
77
28
16
43
31
55
50
72
72
Review
základní 14. kolo 79
Spartak Uherský Brod
TJ Třebíč
6. 1. 2019
10:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
57
90
17
18
37
47
47
72
Review
základní 14. kolo 84
Sokol Hodonín
ASK Blansko
6. 1. 2019
10:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Tomáš Novotný
77
91
16
22
41
39
57
67
Review
základní 14. kolo 83
Jiskra Kyjov A
TESLA Brno
6. 1. 2019
11:00
Hala TJ Jiskra Robert Paulík
Martin Račanský
69
61
17
11
34
26
51
46
Review
základní 14. kolo 81
Sokol Šlapanice A
BC VYSOČINA B
6. 1. 2019
12:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Michal Komprs
Václav Dolejš
82
74
18
24
42
40
64
50
Review
základní 14. kolo 82
Slovan ČP
BK Vlci Žďár B
4. 1. 2019
19:00
Hala Univerzity Obrany Marek Vaníček
Radim Horký
84
52
27
9
47
21
65
38
Review
základní 14. kolo 80
BCS Husovice A
BK Vyškov
9. 1. 2019
20:15
SH Morenda Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
86
56
20
8
36
22
63
39
Review
základní 15. kolo 90
BC VYSOČINA B
BCS Husovice A
19. 1. 2019
17:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Petr Mynarčík
69
85
15
24
34
44
51
64
Review
základní 15. kolo 87
ASK Blansko
Sokol Šlapanice A
19. 1. 2019
17:30
SH Blansko Petr Kapounek
Jiří Sehnal
77
49
16
11
39
20
61
35
Review
základní 15. kolo 86
Jiskra Kyjov A
BK Vyškov
19. 1. 2019
18:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
80
37
28
7
46
15
63
20
Review
základní 15. kolo 89
BK Vlci Žďár B
TJ Třebíč
19. 1. 2019
18:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
66
58
21
11
37
21
52
42
Review
základní 15. kolo 88
TESLA Brno
Slovan ČP
22. 1. 2019
18:55
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Vojtěch Marek
69
76
21
19
38
37
56
57
Review
základní 15. kolo 85
Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod
19. 1. 2019
19:00
SH Hodonín TEZA Karel Janík
Vojtěch Marek
90
74
25
17
47
29
73
51
Review
základní 16. kolo 95
BC VYSOČINA B
TJ Třebíč
20. 1. 2019
09:00
Hala SMJ Jihlava Jiří Sehnal
Petr Mynarčík
60
67
22
19
37
33
45
51
Review
základní 16. kolo 92
Sokol Hodonín
BK Vyškov
20. 1. 2019
10:00
SH Hodonín TEZA Radim Hofman
Karel Janík
83
59
16
14
32
30
56
44
Review
základní 16. kolo 91
Jiskra Kyjov A
Spartak Uherský Brod
20. 1. 2019
11:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
88
64
24
16
49
33
71
52
Review
základní 16. kolo 93
TESLA Brno
Sokol Šlapanice A
20. 1. 2019
11:00
SH Tesla Brno Tomáš Novotný
Vojtěch Marek
59
42
8
10
22
24
37
32
Review
základní 16. kolo 96
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice A
18. 1. 2019
19:45
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
61
82
18
22
35
33
46
56
Review
základní 16. kolo 94
ASK Blansko
Slovan ČP
18. 1. 2019
20:00
SH Blansko Pavel Večeřa
Martin Račanský
59
73
20
15
34
44
49
63
Review
základní 17. kolo 97
BK Vyškov
BC VYSOČINA B
2. 2. 2019
16:00
SH Za parkem Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
54
57
9
17
23
29
32
41
54
57
Review
základní 17. kolo 98
Spartak Uherský Brod
BK Vlci Žďár B
2. 2. 2019
17:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Štěpán Urbánek
63
54
18
13
35
27
46
43
Review
základní 17. kolo 100
TJ Třebíč
ASK Blansko
23. 2. 2019
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
97
56
32
11
57
22
73
41
Review
základní 17. kolo 102
Sokol Šlapanice A
Sokol Hodonín
2. 2. 2019
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Robin Petrák
Marek Bešina
50
91
13
25
23
49
41
72
Review
základní 17. kolo 101
Slovan ČP
Jiskra Kyjov A
2. 2. 2019
19:00
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Radim Horký
79
90
27
23
48
53
65
71
Review
základní 17. kolo 99
BCS Husovice A
TESLA Brno
30. 1. 2019
20:30
SH Morenda Robert Paulík
Tomáš Novotný
61
60
20
12
30
22
47
37
Review
základní 18. kolo 104
BK Vyškov
BK Vlci Žďár B
3. 2. 2019
10:00
SH Za parkem Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
53
67
10
21
25
42
39
53
53
67
Review
základní 18. kolo 105
TJ Třebíč
TESLA Brno
3. 2. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
80
63
28
15
48
27
69
50
Review
základní 18. kolo 107
Sokol Šlapanice A
Jiskra Kyjov A
3. 2. 2019
12:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Robin Petrák
Marek Bešina
56
73
16
24
34
40
46
62
Review
základní 18. kolo 103
Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA B
3. 2. 2019
13:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
80
51
19
7
33
23
64
38
Review
základní 18. kolo 108
Slovan ČP
Sokol Hodonín
3. 2. 2019
13:30
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Tomáš Novotný
77
83
32
17
50
37
70
49
Review
základní 18. kolo 106
BCS Husovice A
ASK Blansko
23. 1. 2019
20:30
SH Morenda Jan Bráblík
Tomáš Novotný
56
38
20
9
34
22
46
33
Review
základní 19. kolo 114
TESLA Brno
BK Vlci Žďár B
16. 2. 2019
17:00
SH Tesla Brno Martin Jansa
Jiří Slezák
60
44
13
10
33
16
56
29
Review
základní 19. kolo 113
ASK Blansko
BC VYSOČINA B
16. 2. 2019
17:30
SH Blansko Tomáš Novotný
Martin Račanský
77
66
21
17
43
32
59
52
Review
základní 19. kolo 112
Jiskra Kyjov A
BCS Husovice A
16. 2. 2019
18:00
Hala TJ Jiskra Petr Mynarčík
Václav Dolejš
90
83
11
17
39
35
65
56
Review
základní 19. kolo 110
Sokol Šlapanice A
BK Vyškov
16. 2. 2019
19:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Sekáč
Jiří Sehnal
102
62
25
21
44
35
70
55
Review
základní 19. kolo 111
Sokol Hodonín
TJ Třebíč
1. 3. 2019
19:30
Sportovní hala Jiří Sehnal
Tomáš Dokoupil
72
78
26
24
43
43
61
59
Review
základní 19. kolo 109
Slovan ČP
Spartak Uherský Brod
16. 2. 2019
20:00
Hala Univerzity Obrany Michal Kubiš
Martin Veis
71
43
15
12
34
24
57
34
Review
základní 20. kolo 117
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov A
17. 2. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
75
65
30
16
49
37
62
49
Review
základní 20. kolo 120
ASK Blansko
BK Vlci Žďár B
17. 2. 2019
10:00
SH Blansko Tomáš Novotný
Martin Jansa
72
46
14
11
35
19
63
33
Review
základní 20. kolo 119
TESLA Brno
BC VYSOČINA B
17. 2. 2019
11:00
SH Tesla Brno Martin Sekáč
Martin Račanský
55
52
21
13
36
31
49
43
Review
základní 20. kolo 115
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod
17. 2. 2019
12:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jan Bráblík
Michal Kubeš
82
48
23
8
44
21
60
33
Review
základní 20. kolo 118
Sokol Hodonín
BCS Husovice A
22. 2. 2019
18:45
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
79
86
31
29
55
49
70
67
Review
základní 20. kolo 116
Slovan ČP
BK Vyškov
22. 2. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Radim Horký
88
47
25
16
42
27
71
32
Review
základní 21. kolo 125
BCS Husovice A
Sokol Šlapanice A
2. 3. 2019
14:45
SH Morenda Petr Kapounek
Martin Jansa
78
55
14
22
40
28
60
45
Review
základní 21. kolo 121
BK Vyškov
TESLA Brno
2. 3. 2019
16:00
SH Za parkem Martin Sekáč
Jan Olbort
74
82
20
20
39
39
53
55
74
82
Review
základní 21. kolo 122
Spartak Uherský Brod
ASK Blansko
2. 3. 2019
17:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Filip Slezák
51
81
15
33
26
48
38
62
Review
základní 21. kolo 123
BK Vlci Žďár B
Jiskra Kyjov A
2. 3. 2019
18:00
Hala 2. ZŠ Radim Horký
Jiří Bříza
58
73
10
16
21
41
41
61
Review
základní 21. kolo 124
Sokol Hodonín
BC VYSOČINA B
2. 3. 2019
18:00
SH Hodonín TEZA Jiří Sehnal
Tomáš Dokoupil
72
55
20
15
40
29
51
39
Review
základní 21. kolo 126
TJ Třebíč
Slovan ČP
2. 3. 2019
19:00
Sportovní hala L. Pokorného Tomáš Novotný
Jaroslav Kočí
79
67
17
23
40
31
53
49
Review
základní 22. kolo 131
TJ Třebíč
Sokol Šlapanice A
3. 3. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Petr Křápek
74
65
26
14
41
31
59
49
Review
základní 22. kolo 130
BK Vlci Žďár B
Sokol Hodonín
3. 3. 2019
11:30
Hala 2. ZŠ Pavel Csöllei
Petr Havlíček
71
79
13
21
35
44
46
61
Review
základní 22. kolo 129
BC VYSOČINA B
Jiskra Kyjov A
3. 3. 2019
12:00
Hala SMJ Jihlava Marek Vaníček
Petr Jakubík
64
59
17
12
37
27
51
43
Review
základní 22. kolo 128
BK Vyškov
ASK Blansko
1. 3. 2019
19:00
SH Za parkem Filip Hudec
Ota Baďura
80
72
22
21
34
39
54
54
80
72
Review
základní 22. kolo 127
Spartak Uherský Brod
TESLA Brno
1. 3. 2019
19:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Filip Slezák
72
68
19
19
41
34
56
48
Review
základní 22. kolo 132
BCS Husovice A
Slovan ČP
6. 3. 2019
20:30
SH Morenda Robert Paulík
Petr Křápek
42
62
21
17
29
35
37
50
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Šušák ZLN 44 16 15.6 7.6 2.3 0.6 / 1.6 1.4/2.1 66.7 1.4
Jan Koukal TESLA Brno 38 22 1.0 4.5 1.5 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.4
18 David Janků Réma 28 12 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.6
Martin Machalínek Breakball 25 4 1.0 16.3 7.8 0.0 0.8/2.8 27.3 2.5
Jiří Červenka BK Vyškov 33 4 1.0 6.0 1.3 0.3 2.8/3.8 73.3 2.8
Matěj Tužil SA Brno 23 3 1.0 7.3 1.7 0.3 / 1.7 3.0/4.0 75.0 2.0
David Sova Sokol Šlapanice 27 4 18.3 4.5 0.3 1.3 / 2.8 0.3/0.5 0.0* 1.0
Vít Burian BC Vysočina 25 18 11.0 0.9 0.3 0.1 / 1.0 0.0/0.1 0.0* 1.7
12 Jan Brychta VYS 23 4 12.3 3.3 1.3 0.3 / 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
12 Pavel Michalička Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 23 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Dorazil Sp. Uherský Brod 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fialík Sok Hodonín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Srogončík BK Vlci Žďár B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bajer Sok. Šlapanice A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Zemánek ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Špaček Jiskra Kyjov A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Havlíček BC VYSOČINA B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sichler BCS Husovice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Dominik Socha BK Vlci Žďár 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Třebíč 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice A 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vlci Žďár B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC VYSOČINA B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TESLA Brno 22 18.7 4.1 10.2 /19.3 52.8 21.6
ASK Blansko 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov A 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok Hodonín 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok. Šlapanice A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sp. Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 6 10.2 2.8 8.7 /15.9 54.7 17.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 4 1 3 0 - - -
Vildová Linda 2 0 2 0 - - -
Veis Martin 8 5 3 0 - - -
Večeřa Pavel 9 9 0 0 - - -
Vaníček Marek 7 4 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 15 10 5 0 - - -
Toboláková Barbora 4 4 0 0 - - -
Štancl Dominik 2 2 0 0 - - -
Šebesta Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Slezák Filip 4 0 4 0 - - -
Slezák Jiří 5 0 5 0 - - -
Siegfried Jiří 2 2 0 0 - - -
Sekáč Martin 12 10 2 0 - - -
Sehnal Jiří 15 10 5 0 - - -
Račanský Martin 14 0 14 0 - - -
Petrák Robin 3 2 1 0 - - -
Paulík Robert 9 8 1 0 - - -
Olbort Jan 1 0 1 0 - - -
Novotný Tomáš 17 12 5 0 - - -
Mynarčík Petr 5 3 2 0 - - -
Mycak Michael 2 0 2 0 - - -
Mrázek Michal 3 1 2 0 - - -
Mikulec Ivo 3 0 3 0 - - -
Mikšík Milan 8 8 0 0 - - -
Melichárek Ivo 2 1 1 0 - - -
Matějek Ivor 2 2 0 0 - - -
Marek Vojtěch 11 0 11 0 - - -
Latík Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Kurz Vlastimil 1 1 0 0 - - -
Kučírek Pavel 8 0 8 0 - - -
Kučírek Martin 1 1 0 0 - - -
Kubiš Michal 2 1 1 0 - - -
Kubeš Michal 5 1 4 0 - - -
Křápek Petr 4 0 4 0 - - -
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 0 6 0 - - -
Kotala Dominik 1 1 0 0 - - -
Komprs Michal 1 1 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 8 7 1 0 - - -
Kazda Petr 5 5 0 0 - - -
Karafiát Kamil 4 3 1 0 - - -
Kapounek Petr 10 9 1 0 - - -
Jansa Martin 7 3 4 0 - - -
Janík Karel 3 1 2 0 - - -
Jakubík Petr 1 0 1 0 - - -
Chaloupka Libor 3 0 3 0 - - -
Hudec Filip 1 1 0 0 - - -
Horký Radim 9 1 8 0 - - -
Hofman Radim 5 4 1 0 - - -
Havlíček Petr 3 0 3 0 - - -
Hartig Lukáš 2 2 0 0 - - -
Dolejš Václav 5 2 3 0 - - -
Dokoupil Tomáš 9 5 4 0 - - -
Csöllei Pavel 3 1 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Bříza Jiří 6 0 6 0 - - -
Bráblík Jan 2 2 0 0 - - -
Bešina Marek 2 0 2 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře