Oblastní přebor mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor mužů 1. kolo 2
AŠ Mladá Boleslav C
BC Slaný B
19. 1. 2019
15:00
IX. základní škola Michal Vyhlídal
Lucie Moravcová
33
55
10
11
18
28
23
44
Review
Oblastní přebor mužů 1. kolo 3
BK Sadská o.s.
BK Beroun "B"
29. 9. 2018
16:30
Hala ZŠ Jan Hejnic
Jaroslav Pazourek
42
81
2
23
15
43
30
62
Review
Oblastní přebor mužů 1. kolo 1
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Příbram 2000 "B"
29. 9. 2018
18:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Zachara
Karel Martínek
70
74
13
16
32
34
48
57
Review
Oblastní přebor mužů 2. kolo 5
BK Příbram 2000 "B"
AŠ Mladá Boleslav C
13. 10. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Karel Martínek
Petr Buršík
69
72
11
23
36
38
53
52
Review
Oblastní přebor mužů 2. kolo 6
TJ TZ Rakovník
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
13. 10. 2018
15:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Josef Matějček
57
48
18
13
26
20
39
35
Review
Oblastní přebor mužů 2. kolo 4
BC Slaný B
BK Sadská o.s.
13. 10. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Patricie-Anna Reitzová
80
30
23
5
49
15
62
22
Review
Oblastní přebor mužů 3. kolo 7
AŠ Mladá Boleslav C
TJ TZ Rakovník
27. 10. 2018
14:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
66
67
8
22
26
48
51
54
Review
Oblastní přebor mužů 3. kolo 8
BK Sadská o.s.
BK Příbram 2000 "B"
27. 10. 2018
15:00
Hala ZŠ Pavel Velda
Miloš Nesvadba
44
73
19
15
24
33
29
50
Review
Oblastní přebor mužů 3. kolo 9
BK Beroun "B"
BC Slaný B
27. 10. 2018
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Jan Růzha
58
82
11
23
30
42
51
59
Review
Oblastní přebor mužů 4. kolo 10
BK Příbram 2000 "B"
BK Beroun "B"
10. 11. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Jakub Zachara
Karel Martínek
85
79
17
25
39
49
57
62
Review
Oblastní přebor mužů 4. kolo 12
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
AŠ Mladá Boleslav C
10. 11. 2018
15:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Josef Matějček
65
79
9
18
23
40
40
57
Review
Oblastní přebor mužů 4. kolo 11
TJ TZ Rakovník
BK Sadská o.s.
10. 11. 2018
16:00
Sportovní hala Jakub Zachara
Karel Martínek
80
34
22
11
43
18
64
25
Review
Oblastní přebor mužů 5. kolo 14
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník
24. 11. 2018
16:15
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jan Růzha
60
50
18
12
31
23
47
34
Review
Oblastní přebor mužů 5. kolo 13
BK Sadská o.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
24. 11. 2018
17:30
Hala ZŠ Marek Vondráček
Petr Znamínko
64
79
16
18
33
39
47
58
Review
Oblastní přebor mužů 5. kolo 15
BC Slaný B
BK Příbram 2000 "B"
24. 11. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
104
52
27
18
51
26
80
40
Review
Oblastní přebor mužů 6. kolo 17
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Beroun "B"
8. 12. 2018
14:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Zachara
Martin Koudela
66
85
12
21
29
40
41
68
Review
Oblastní přebor mužů 6. kolo 18
AŠ Mladá Boleslav C
BK Sadská o.s.
8. 12. 2018
14:00
IX. základní škola Michal Dub
Tomáš Tejček
78
40
12
10
35
27
60
35
Review
Oblastní přebor mužů 6. kolo 16
TJ TZ Rakovník
BC Slaný B
8. 12. 2018
17:00
Sportovní hala Miloš Nesvadba
Petr Vávra
59
77
14
19
26
38
43
59
Review
Oblastní přebor mužů 7. kolo 19
BK Beroun "B"
AŠ Mladá Boleslav C
5. 1. 2019
14:15
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Pavel Strnad
70
65
9
21
33
33
50
48
Review
Oblastní přebor mužů 7. kolo 21
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník
5. 1. 2019
17:00
ZŠ Březové Hory Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
64
74
11
26
23
50
39
66
Review
Oblastní přebor mužů 7. kolo 20
BC Slaný B
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
5. 1. 2019
19:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
83
62
26
9
40
28
64
49
Review
Oblastní přebor mužů 8. kolo 22
BK Příbram 2000 "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
19. 1. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Tomáš Tejček
Martin Koudela
58
67
11
6
26
28
42
47
Review
Oblastní přebor mužů 8. kolo 24
BK Beroun "B"
BK Sadská o.s.
19. 1. 2019
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Růzha
Karel Martínek
83
36
23
16
43
24
67
30
Review
Oblastní přebor mužů 8. kolo 23
BC Slaný B
AŠ Mladá Boleslav C
29. 9. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Málek
67
40
17
2
34
19
42
24
Review
Oblastní přebor mužů 9. kolo 26
AŠ Mladá Boleslav C
BK Příbram 2000 "B"
2. 2. 2019
15:00
IX. základní škola Michal Dub
Jakub Zachara
77
55
26
11
46
22
58
43
Review
Oblastní přebor mužů 9. kolo 25
BK Sadská o.s.
BC Slaný B
2. 2. 2019
17:30
Hala ZŠ Tomáš Tejček
Michal Vyhlídal
43
71
10
20
24
34
33
58
Review
Oblastní přebor mužů 9. kolo 27
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník
2. 2. 2019
19:00
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Miloš Nesvadba
57
39
17
9
24
17
44
23
Review
Oblastní přebor mužů 10. kolo 29
BK Příbram 2000 "B"
BK Sadská o.s.
16. 2. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Pavel Strnad
Lucie Moravcová
74
66
18
20
41
34
61
42
Review
Oblastní přebor mužů 10. kolo 28
TJ TZ Rakovník
AŠ Mladá Boleslav C
16. 2. 2019
16:30
Sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
68
61
11
14
32
32
42
44
Review
Oblastní přebor mužů 10. kolo 30
BC Slaný B
BK Beroun "B"
16. 2. 2019
18:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
95
39
25
7
50
25
74
35
Review
Oblastní přebor mužů 11. kolo 33
AŠ Mladá Boleslav C
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
2. 3. 2019
15:00
IX. základní škola Martin Koudela
Patricie-Anna Reitzová
74
66
24
16
43
35
61
53
Review
Oblastní přebor mužů 11. kolo 31
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000 "B"
2. 3. 2019
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Strnad
Jakub Zachara
84
67
19
19
41
41
63
55
Review
Oblastní přebor mužů 11. kolo 32
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník
2. 3. 2019
18:00
Hala ZŠ Miloš Nesvadba
Michal Dub
57
75
13
18
29
38
47
56
Review
Oblastní přebor mužů 12. kolo 36
BK Příbram 2000 "B"
BC Slaný B
16. 3. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Tomáš Benda
Pavel Strnad
60
94
12
22
24
49
42
73
Review
Oblastní přebor mužů 12. kolo 35
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
16. 3. 2019
14:00
Sportovní hala Tomáš Benda
Pavel Strnad
65
57
11
15
28
28
47
35
Review
Oblastní přebor mužů 12. kolo 34
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Sadská o.s.
16. 3. 2019
15:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Radek Šťavík
76
38
13
14
31
22
55
31
Review
Oblastní přebor mužů 13. kolo 38
BK Beroun "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
30. 3. 2019
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Málek
Martin Koudela
64
93
14
19
26
39
48
66
Review
Oblastní přebor mužů 13. kolo 39
BK Sadská o.s.
AŠ Mladá Boleslav C
30. 3. 2019
17:30
Hala ZŠ Michal Dub
Michal Vyhlídal
65
88
19
20
15
22
16
25
15
19
Review
Oblastní přebor mužů 13. kolo 37
BC Slaný B
TJ TZ Rakovník
30. 3. 2019
18:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Patricie-Anna Reitzová
80
40
22
3
44
20
64
25
Review
Oblastní přebor mužů 14. kolo 41
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BC Slaný B
13. 4. 2019
13:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Patricie-Anna Reitzová
83
96
16
24
33
42
72
56
Review
Oblastní přebor mužů 14. kolo 40
AŠ Mladá Boleslav C
BK Beroun "B"
13. 4. 2019
15:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jan Málek
85
62
19
16
50
26
71
41
Review
Oblastní přebor mužů 14. kolo 42
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
9. 4. 2019
18:30
Sportovní hala Michal Dub
Lucie Moravcová
81
63
26
9
51
23
64
44
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Roštejnský Bol 22 17 1.0 8.9 2.2 1.1 1.3/2.4 53.7 1.6
Tomáš Řeřicha BK Pb."A" 24 22 1.0 6.2 1.0 1.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Ladislav Petřík VSK MFF UK A 23 16 1.0 8.0 1.6 1.4 0.4/0.9 0.0* 2.1
Radek Kelich Příb 2000 "B" 39 10 1.0 12.6 4.7 0.6 1.4/2.1 66.7 2.4
Ondřej Kruliš BKSad 30 11 1.0 6.5 1.2 1.0 1.1/2.1 52.2 2.3
Jiří Spilka Radotínský SK 26 18 1.0 3.7 1.5 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.3
Jan Bušek BolC 30 12 1.0 4.2 1.0 0.7 0.2/0.5 0.0* 1.5
Tomáš Řeháček Peč 24 17 1.0 2.1 0.1 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.6
Štěpán Táborský BK Ber 21 15 1.0 2.0 0.7 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Michal Brezovák Bra 25 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Tomáš Vebr BC Slaný 21 1 1.0 14.0 3.0 2.0 / 2.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Rostislav Nič Sla 52 3 1.0 3.0 0.7 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.3
Martin Borský TZRak 42 4 1.0 2.3 0.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radovan Goliáš BK Ropáci 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borl BraB 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zima VSK Iuridica C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Slaboch BerB 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Brandýs n.L. B 12 21.5 5.7 9.3 /15.7 59.3 18.0
BK Příbram 2000 "B" 12 21.6 4.9 8.3 /14.1 58.9 14.5
AŠ Mladá Boleslav C 12 16.6 8.3 10.0 /16.3 61.5 15.4
Slaný B 12 27.9 4.8 11.9 /20.7 57.4 16.3
BK Sadská 12 14.9 2.5 9.3 /17.6 52.6 19.0
BK Beroun "B" 12 23.0 4.3 9.8 /23.8 41.1 18.8
TJ TZ Rakovník 12 20.4 4.3 9.1 /17.4 52.2 15.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zachara Jakub 8 6 2 0 1.5 1.3 1.4
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 1.4 1.0 1.2
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 4 4 0 0 1.0 1.5 1.3
Vávra Petr 2 1 1 0 2.0 1.8 1.9
Tejček Tomáš 4 3 1 0 1.9 1.8 1.8
Šťavík Radek 4 3 1 0 1.6 1.4 1.5
Strnad Pavel 5 2 3 0 1.3 1.4 1.4
Růzha Jan 3 1 2 0 2.2 1.5 1.8
Reitzová Patricie-Anna 4 0 4 0 1.9 1.4 1.6
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 7 2 5 0 1.1 1.3 1.2
Moravcová Lucie 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Matějček Josef 5 2 3 0 1.4 1.2 1.3
Martínek Karel 5 1 4 0 1.7 1.8 1.8
Málek Jan 3 1 2 0 1.8 1.7 1.8
Koudela Martin 5 2 3 0 2.2 2.1 2.2
Hejnic Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 10 9 1 0 1.6 1.1 1.3
Buršík Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Benda Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře