Severomoravská liga mužů - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
VSK VŠB Ostrava B 18/19
Slavia Havířov 18/19
15. 9. 2018
17:00
Sportovní hala VŠB TU Ondřej Veselý
Zdeněk Pospíšil
80
95
19
19
39
42
62
65
Review
Základní část 1. kolo 5
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
RESTART Havířov 18/19
13. 9. 2018
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Petr Opletal
72
65
18
18
36
30
54
44
Review
Základní část 1. kolo 1
Sokol Karviná B 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
14. 9. 2018
20:00
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Jiří Kraus
75
51
26
18
45
26
60
36
Review
Základní část 1. kolo 3
BC Nový Jičín B 18/19
BK Příbor 18/19
14. 9. 2018
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
99
82
15
21
45
40
70
59
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Snakes Ostrava B 18/19
BK NH Ostrava B
14. 9. 2018
20:30
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Jan Posker
91
66
23
16
47
32
68
49
Review
Základní část 2. kolo 6
Slavia Havířov 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
26. 9. 2018
19:50
SPŠE Havířov Lukáš Stáňa
Bára Nováková
71
96
16
27
34
44
53
76
Review
Základní část 2. kolo 8
BK NH Ostrava B
BC Nový Jičín B 18/19
28. 9. 2018
20:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
70
79
18
24
40
42
59
65
Review
Základní část 2. kolo 9
Basket Opava 2010 B 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
21. 9. 2018
20:10
SIŠ Opava Jonáš Kavan
Jakub Kremser
64
72
18
23
33
45
50
62
Review
Základní část 2. kolo 7
BK Příbor 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
23. 11. 2018
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Radim Kavka
53
71
10
17
26
33
47
47
Review
Základní část 2. kolo 10
BK Labrador Ostrava A 18/19
Sokol Karviná B 18/19
27. 9. 2018
20:15
Trojhalí Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
81
69
20
21
40
34
60
50
Review
Základní část 3. kolo 13
VSK VŠB Ostrava B 18/19
BK NH Ostrava B
13. 10. 2018
17:00
Sportovní hala VŠB TU Ondřej Rusz
Marek Pilch
88
56
25
12
45
27
64
40
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
BK Příbor 18/19
11. 10. 2018
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Petr Opletal
80
74
24
22
46
41
60
54
Review
Základní část 3. kolo 15
RESTART Havířov 18/19
Slavia Havířov 18/19
12. 10. 2018
19:15
SPŠE Havířov Ondřej Rusz
Jan Posker
82
83
30
20
42
44
58
65
Review
Základní část 3. kolo 12
BC Nový Jičín B 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
12. 10. 2018
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
62
59
12
15
33
26
44
41
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Snakes Ostrava B 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
12. 10. 2018
20:30
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Tomáš Nevřela
63
54
8
15
26
35
41
43
Review
Základní část 4. kolo 17
BK NH Ostrava B
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
26. 10. 2018
20:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Jan Posker
62
81
14
27
32
48
43
66
Review
Základní část 4. kolo 18
Basket Opava 2010 B 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
26. 10. 2018
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Jakub Kremser
85
75
16
16
41
34
59
52
Review
Základní část 4. kolo 16
BK Příbor 18/19
RESTART Havířov 18/19
26. 10. 2018
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Daniel Panák
66
72
16
15
35
45
47
61
Review
Základní část 4. kolo 19
BK Labrador Ostrava A 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
25. 10. 2018
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Tomáš Nevřela
66
101
11
21
29
50
55
75
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava B 18/19
Sokol Karviná B 18/19
21. 11. 2018
20:30
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
89
95
28
20
49
45
63
71
Review
Základní část 5. kolo 22
VSK VŠB Ostrava B 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
10. 5. 2019
17:30
Sportovní hala VŠB TU Zdeněk Pospíšil
Marek Pilch
74
101
12
30
39
57
61
80
Review
Základní část 5. kolo 23
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
8. 11. 2018
18:30
SŠHOP Český Těšín Lukáš Stáňa
Bára Nováková
58
87
10
22
24
46
46
59
Review
Základní část 5. kolo 25
Slavia Havířov 18/19
BK Příbor 18/19
7. 11. 2018
19:50
SPŠE Havířov Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
74
78
18
25
31
42
49
66
Review
Základní část 5. kolo 21
BC Nový Jičín B 18/19
Sokol Karviná B 18/19
9. 11. 2018
20:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Jan Menšík
80
84
16
13
33
34
51
58
Review
Základní část 5. kolo 24
RESTART Havířov 18/19
BK NH Ostrava B
9. 11. 2018
20:15
SPŠE Havířov Jiří Smelty
Lubor Suder
104
59
25
15
54
33
72
42
Review
Základní část 6. kolo 29
VSK VŠB Ostrava B 18/19
Sokol Karviná B 18/19
16. 11. 2018
17:30
Sportovní hala VŠB TU Václav Sýkora
Ondřej Veselý
65
52
14
18
28
31
44
41
Review
Základní část 6. kolo 26
BK NH Ostrava B
Slavia Havířov 18/19
16. 11. 2018
20:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
57
86
13
27
23
51
36
66
Review
Základní část 6. kolo 27
Basket Opava 2010 B 18/19
RESTART Havířov 18/19
23. 11. 2018
20:10
SIŠ Opava Tomáš Nevřela
Ondřej Rusz
64
66
23
10
42
37
55
48
Review
Základní část 6. kolo 28
BK Labrador Ostrava A 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
15. 11. 2018
20:15
Trojhalí Ondřej Rusz
Zdeněk Pospíšil
80
107
20
31
36
58
57
89
Review
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Ostrava B 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
16. 11. 2018
20:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Dominik Holaň
91
81
28
21
47
47
66
63
Review
Základní část 7. kolo 31
VSK VŠB Ostrava B 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
1. 12. 2018
17:00
Sportovní hala VŠB TU Aleš Jurda
Vojtěch Ščurek
57
86
10
22
32
45
50
66
Review
Základní část 7. kolo 32
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
Sokol Karviná B 18/19
27. 11. 2018
18:30
SŠHOP Český Těšín Václav Sýkora
Vojtěch Ščurek
110
80
26
17
48
37
85
62
Review
Základní část 7. kolo 34
Slavia Havířov 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
16. 1. 2019
19:50
SPŠE Havířov Lukáš Stáňa
Natálie Karabínová
80
61
17
19
37
31
55
48
Review
Základní část 7. kolo 33
RESTART Havířov 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
19. 3. 2019
20:10
SPŠE Havířov Adam Giecek
Bára Nováková
102
58
27
17
50
32
77
51
Review
Základní část 7. kolo 35
BK Příbor 18/19
BK NH Ostrava B
30. 11. 2018
20:15
Radim Kavka
Nikol Karaffová
102
88
26
15
56
36
78
55
Review
Základní část 8. kolo 40
BC Nový Jičín B 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
5. 12. 2018
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
77
68
20
14
31
41
57
49
Review
Základní část 8. kolo 36
Basket Opava 2010 B 18/19
BK Příbor 18/19
7. 12. 2018
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
René Klapetek
76
70
24
24
45
31
55
48
Review
Základní část 8. kolo 37
BK Labrador Ostrava A 18/19
Slavia Havířov 18/19
6. 12. 2018
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
100
77
22
20
43
43
71
55
Review
Základní část 8. kolo 38
RESTART Havířov 18/19
Sokol Karviná B 18/19
7. 12. 2018
20:15
SPŠE Havířov Václav Sýkora
Bára Nováková
80
56
18
15
39
24
58
42
Review
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Ostrava B 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
7. 12. 2018
20:30
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
79
80
22
17
41
43
58
63
Review
Základní část 9. kolo 41
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
20. 12. 2018
18:15
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Natálie Karabínová
77
58
19
23
39
32
58
41
Review
Základní část 9. kolo 44
BK Příbor 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
18. 12. 2018
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Konvička
Daniel Panák
60
68
11
19
27
37
44
59
Review
Základní část 9. kolo 45
BK NH Ostrava B
Basket Opava 2010 B 18/19
20. 12. 2018
19:30
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Dennis Billík
52
78
18
19
32
33
39
78
Review
Základní část 9. kolo 43
Slavia Havířov 18/19
Sokol Karviná B 18/19
19. 12. 2018
19:50
SPŠE Havířov Lukáš Stáňa
Bára Nováková
79
98
24
26
36
53
53
83
Review
Základní část 9. kolo 42
RESTART Havířov 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
14. 12. 2018
20:15
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
86
101
23
36
38
61
70
83
Review
Základní část 10. kolo 50
VSK VŠB Ostrava B 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
1. 3. 2019
17:30
Sportovní hala VŠB TU Natálie Karabínová
Vojtěch Ščurek
54
93
15
27
27
49
43
67
Review
Základní část 10. kolo 47
Sokol Karviná B 18/19
BK Příbor 18/19
4. 1. 2019
20:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Jan Posker
94
76
26
17
56
36
71
56
Review
Základní část 10. kolo 49
BC Nový Jičín B 18/19
RESTART Havířov 18/19
4. 1. 2019
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Radim Kavka
69
58
16
16
27
28
44
50
Review
Základní část 10. kolo 46
BK Labrador Ostrava A 18/19
BK NH Ostrava B
3. 1. 2019
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Zdeněk Pospíšil
89
78
28
25
51
33
73
54
Review
Základní část 10. kolo 48
BK Snakes Ostrava B 18/19
Slavia Havířov 18/19
4. 1. 2019
20:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Tomáš Nevřela
93
61
22
18
48
26
63
47
Review
Základní část 11. kolo 53
BK Příbor 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
8. 1. 2019
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Konvička
Daniel Panák
85
111
26
20
49
59
62
89
Review
Základní část 11. kolo 52
Slavia Havířov 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
9. 1. 2019
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Bára Nováková
63
99
13
19
30
40
49
74
Review
Základní část 11. kolo 54
BK NH Ostrava B
Sokol Karviná B 18/19
11. 1. 2019
20:00
SH Ostrava-Tatran Natálie Karabínová
Ondřej Rusz
73
96
13
21
32
50
54
75
Review
Základní část 11. kolo 55
Basket Opava 2010 B 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
11. 1. 2019
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Jakub Kremser
83
81
25
17
39
41
55
56
Review
Základní část 11. kolo 51
RESTART Havířov 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
11. 1. 2019
20:15
SPŠE Havířov Adam Giecek
Ondřej Veselý
81
76
17
20
37
37
59
56
Review
Základní část 12. kolo 59
Slavia Havířov 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
20. 3. 2019
19:50
SPŠE Havířov Ondřej Rusz
Bára Nováková
75
69
25
19
37
29
51
48
Review
Základní část 12. kolo 57
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B 18/19
25. 1. 2019
20:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Jan Posker
68
71
16
17
32
47
49
64
Review
Základní část 12. kolo 58
BK Příbor 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
25. 1. 2019
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Radim Kavka
99
90
26
23
42
50
63
66
Review
Základní část 12. kolo 60
RESTART Havířov 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
25. 1. 2019
20:15
SPŠE Havířov Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
59
96
16
18
26
42
46
68
Review
Základní část 12. kolo 56
Basket Opava 2010 B 18/19
Sokol Karviná B 18/19
5. 4. 2019
20:30
Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava Jonáš Kavan
Jakub Kremser
57
37
14
20
30
20
42
31
Review
Základní část 13. kolo 62
VSK VŠB Ostrava B 18/19
BK Příbor 18/19
2. 2. 2019
17:00
Sportovní hala VŠB TU Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
73
82
16
21
30
44
56
62
Review
Základní část 13. kolo 61
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
Slavia Havířov 18/19
31. 1. 2019
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Petr Opletal
124
60
26
20
65
36
101
47
Review
Základní část 13. kolo 64
BK Snakes Ostrava B 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
22. 3. 2019
19:00
Gymnázium Hladnov Natálie Karabínová
Dennis Billík
78
65
23
16
36
32
57
53
Review
Základní část 13. kolo 65
Sokol Karviná B 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
1. 2. 2019
19:30
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Jiří Kraus
100
66
27
9
51
21
75
43
Review
Základní část 13. kolo 63
BC Nový Jičín B 18/19
BK NH Ostrava B
30. 1. 2019
20:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Jan Menšík
74
67
18
15
27
36
52
46
Review
Základní část 14. kolo 70
Slavia Havířov 18/19
RESTART Havířov 18/19
20. 2. 2019
19:50
SPŠE Havířov Adam Giecek
Tomáš Nevřela
59
81
15
19
35
37
45
61
Review
Základní část 14. kolo 68
BK NH Ostrava B
VSK VŠB Ostrava B 18/19
15. 2. 2019
20:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Zdeněk Pospíšil
64
96
17
29
31
56
46
74
Review
Základní část 14. kolo 67
Basket Opava 2010 B 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
15. 2. 2019
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Jakub Kremser
81
75
16
13
35
33
49
52
67
67
Review
Základní část 14. kolo 66
BK Labrador Ostrava A 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
14. 2. 2019
20:15
Trojhalí Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
71
93
14
27
32
43
51
72
Review
Základní část 14. kolo 69
BK Příbor 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
15. 2. 2019
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Adam Giecek
91
82
16
24
49
39
63
67
Review
Základní část 15. kolo 73
VSK VŠB Ostrava B 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
22. 2. 2019
17:30
Sportovní hala VŠB TU Michael Tichov
Vojtěch Ščurek
62
59
17
18
36
30
49
42
Review
Základní část 15. kolo 72
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
BK NH Ostrava B
21. 2. 2019
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Jan Posker
88
73
26
24
52
44
68
62
Review
Základní část 15. kolo 75
Sokol Karviná B 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
19. 2. 2019
19:00
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Bára Nováková
80
81
17
26
36
39
64
57
Review
Základní část 15. kolo 74
BC Nový Jičín B 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
22. 5. 2019
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
96
44
21
10
47
22
72
28
Review
Základní část 15. kolo 71
RESTART Havířov 18/19
BK Příbor 18/19
5. 4. 2019
20:15
SPŠE Havířov Adam Giecek
Bára Nováková
89
72
21
24
45
40
69
58
Review
Základní část 16. kolo 76
Sokol Karviná B 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
8. 3. 2019
20:00
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Ondřej Rusz
78
75
31
16
45
37
62
49
Review
Základní část 16. kolo 79
BK NH Ostrava B
RESTART Havířov 18/19
8. 3. 2019
20:00
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Jan Posker
84
77
24
18
44
31
53
54
Review
Základní část 16. kolo 78
Basket Opava 2010 B 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
8. 3. 2019
20:10
SIŠ Opava Jakub Kremser
René Klapetek
77
67
20
22
40
31
59
51
Review
Základní část 16. kolo 77
BK Labrador Ostrava A 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
7. 3. 2019
20:15
Trojhalí Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
57
74
13
16
32
31
44
52
Review
Základní část 16. kolo 80
BK Příbor 18/19
Slavia Havířov 18/19
8. 3. 2019
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
57
51
17
19
34
28
47
34
Review
Základní část 17. kolo 85
BC Nový Jičín B 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
16. 3. 2019
18:00
SH Krytý bazén Vojtěch Ščurek
Tomáš Nevřela
64
73
12
17
26
40
41
57
Review
Základní část 17. kolo 83
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
26. 3. 2019
18:30
SŠHOP Český Těšín Zdeněk Pospíšil
Marek Pilch
118
73
33
10
74
30
103
55
Review
Základní část 17. kolo 84
Sokol Karviná B 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
14. 3. 2019
19:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Nevřela
Vojtěch Ščurek
96
71
27
8
52
38
64
50
Review
Základní část 17. kolo 81
Slavia Havířov 18/19
BK NH Ostrava B
13. 3. 2019
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Bára Nováková
81
89
18
22
39
42
63
62
Review
Základní část 17. kolo 82
RESTART Havířov 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
15. 3. 2019
20:15
SPŠE Havířov Ondřej Rusz
Jan Posker
52
64
13
13
27
36
37
54
Review
Základní část 18. kolo 87
Sokol Karviná B 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
29. 3. 2019
20:00
ZŠ Družby Karviná Natálie Karabínová
Vojtěch Ščurek
88
90
23
20
46
44
61
63
Review
Základní část 18. kolo 90
BK NH Ostrava B
BK Příbor 18/19
29. 3. 2019
20:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Nevřela
Ondřej Rusz
64
86
17
27
29
55
47
66
Review
Základní část 18. kolo 89
Basket Opava 2010 B 18/19
Slavia Havířov 18/19
29. 3. 2019
20:10
SIŠ Opava Jakub Kremser
René Klapetek
73
71
20
19
36
37
55
53
Review
Základní část 18. kolo 88
BK Labrador Ostrava A 18/19
RESTART Havířov 18/19
4. 4. 2019
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Zdeněk Pospíšil
67
87
18
30
34
42
51
66
Review
Základní část 18. kolo 86
BK Snakes Ostrava B 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
29. 3. 2019
20:30
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Zdeněk Pospíšil
88
46
21
8
36
19
61
43
Review
Základní část 19. kolo 95
VSK VŠB Ostrava B 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
13. 4. 2019
17:00
Sportovní hala VŠB TU Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
52
66
10
18
23
40
37
55
Review
Základní část 19. kolo 94
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
9. 4. 2019
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Petr Opletal
82
72
29
15
41
35
63
59
Review
Základní část 19. kolo 92
Slavia Havířov 18/19
BK Labrador Ostrava A 18/19
10. 4. 2019
19:50
SPŠE Havířov Bára Nováková
Lukáš Stáňa
70
80
14
25
32
38
53
58
Review
Základní část 19. kolo 93
Sokol Karviná B 18/19
RESTART Havířov 18/19
12. 4. 2019
20:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Nevřela
Pavlína Šuláková
76
77
26
28
44
45
63
62
Review
Základní část 19. kolo 91
BK Příbor 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
12. 4. 2019
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Zdeněk Pospíšil
66
83
18
18
29
43
48
65
Review
Základní část 20. kolo 96
BC Nový Jičín B 18/19
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
26. 4. 2019
18:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Jan Menšík
92
79
21
20
45
33
70
58
Review
Základní část 20. kolo 98
Sokol Karviná B 18/19
Slavia Havířov 18/19
26. 4. 2019
19:00
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Johana Križanová
98
62
28
14
54
35
79
47
Review
Základní část 20. kolo 97
BK Snakes Ostrava B 18/19
RESTART Havířov 18/19
14. 5. 2019
19:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
72
57
23
15
39
25
56
42
Review
Základní část 20. kolo 99
BK Labrador Ostrava A 18/19
BK Příbor 18/19
25. 4. 2019
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Jan Posker
75
76
16
20
38
42
57
57
Review
Základní část 20. kolo 100
Basket Opava 2010 B 18/19
BK NH Ostrava B
26. 4. 2019
20:30
Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava Martin Čarnecký
René Klapetek
78
68
17
19
44
38
62
57
Review
Základní část 21. kolo 105
TJ Slavoj Český Těšín 18/19
VSK VŠB Ostrava B 18/19
16. 4. 2019
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Jan Posker
88
59
25
22
50
26
75
35
Review
Základní část 21. kolo 102
BK Příbor 18/19
Sokol Karviná B 18/19
7. 5. 2019
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Marek Pilch
69
79
16
20
28
28
44
60
Review
Základní část 21. kolo 103
Slavia Havířov 18/19
BK Snakes Ostrava B 18/19
17. 4. 2019
19:50
SPŠE Havířov Dominik Holaň
Lukáš Stáňa
44
78
15
14
27
36
34
52
Review
Základní část 21. kolo 104
RESTART Havířov 18/19
BC Nový Jičín B 18/19
3. 5. 2019
20:00
SPŠE Havířov Adam Giecek
Dominik Holaň
68
118
15
27
30
58
51
87
Review
Základní část 21. kolo 101
BK NH Ostrava B
BK Labrador Ostrava A 18/19
2. 5. 2019
20:30
SH Ostrava-Tatran Natálie Karabínová
Vojtěch Ščurek
66
85
17
26
36
40
48
71
Review
Základní část 22. kolo 106
VSK VŠB Ostrava B 18/19
RESTART Havířov 18/19
18. 5. 2019
17:00
Sportovní hala VŠB TU Pavlína Šuláková
Jan Posker
55
54
12
10
29
18
37
32
Review
Základní část 22. kolo 107
BC Nový Jičín B 18/19
Slavia Havířov 18/19
7. 5. 2019
18:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
101
56
30
10
51
28
79
48
Review
Základní část 22. kolo 109
Sokol Karviná B 18/19
BK NH Ostrava B
9. 5. 2019
19:15
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Aleš Jurda
108
79
21
24
53
52
77
65
Review
Základní část 22. kolo 108
BK Snakes Ostrava B 18/19
BK Příbor 18/19
15. 5. 2019
19:30
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
70
78
11
27
30
43
51
59
Review
Základní část 22. kolo 110
BK Labrador Ostrava A 18/19
Basket Opava 2010 B 18/19
16. 5. 2019
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
72
61
17
10
42
34
62
53
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Č.Těšín 20 16 4 1.768 1.454 36
2. Snakes B 20 16 4 1.652 1.384 36
3. N.Jičín B 20 13 7 1.656 1.415 33
4. Karviná B 20 12 8 1.639 1.511 32
5. Opava 2010 B 20 12 8 1.406 1.339 32
6. Restart 20 10 10 1.497 1.467 30
7. Příbor 20 9 11 1.522 1.589 29
8. Labrador A 20 8 12 1.468 1.655 28
9. VŠB B 20 7 13 1.365 1.508 27
10. Slavia Havířov 20 5 15 1.398 1.694 25
11. NH Ostrava B 20 2 18 1.383 1.738 22
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jaroslav Odehnal Sokol Karviná 31 12 1.0 6.5 1.4 1.0 0.7/1.3 0.0* 1.6
Matyáš Beneš KK VM B 22 4 1.0 8.5 2.5 0.8 1.3/3.0 41.7 1.3
Jan Bobocký Opava 2010 B 25 4 1.0 3.0 0.5 0.5 / 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 1 1.0 7.0 1.0 0.0 / 1.0 5.0/6.0 83.3 5.0
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 23 1 18.0 5.0 1.0 1.0 / 4.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Michal Moninec SK Žabovřesky 26 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Vašíček SNAK A 27 1 13.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Vít Kořistka VŠB B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kraina Slavia Havířov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Šindlář Restart 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ježek Č.Těšín 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Schmida Labrador A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Němec N.Jičín B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Příchodský Snakes B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Mairinger Karviná B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Robin Hoblík OVA 22 5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Petr Knápek Příbor 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Karviná B 1 6.0 3.0 2.0 /3.0 66.7 1.0
Labrador A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Ondřej 3 1 2 0 - - -
Tichov Michael 1 1 0 0 - - -
Šuláková Pavlína 2 1 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 16 3 13 0 - - -
Sýkora Václav 4 4 0 0 - - -
Suder Lubor 1 0 1 0 - - -
Stáňa Lukáš 9 7 2 0 - - -
Smelty Jiří 1 1 0 0 - - -
Rusz Ondřej 11 7 4 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 14 7 7 0 - - -
Posker Jan 11 0 11 0 - - -
Pilch Marek 5 0 5 0 - - -
Panák Daniel 3 0 3 0 - - -
Opletal Petr 11 5 6 0 - - -
Nováková Bára 11 1 10 0 - - -
Nevřela Tomáš 17 6 11 0 - - -
Menšík Jan 13 10 3 0 - - -
Križanová Johana 1 0 1 0 - - -
Kremser Jakub 7 2 5 0 - - -
Kraus Jiří 2 0 2 0 - - -
Konvička Jan 5 5 0 0 - - -
Klapetek René 4 0 4 0 - - -
Kavka Radim 4 1 3 0 - - -
Kavan Jonáš 2 2 0 0 - - -
Karaffová Nikol 1 0 1 0 - - -
Karabínová Natálie 9 5 4 0 - - -
Jurda Aleš 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 5 0 5 0 - - -
Holubek Tomáš 19 19 0 0 - - -
Holaň Dominik 3 1 2 0 - - -
Giecek Adam 16 15 1 0 - - -
Čarnecký Martin 5 5 0 0 - - -
Billík Dennis 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře