Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 2
Královští Sokoli "B"
Basketbal TJ Svitavy
22. 9. 2018
15:00
SH Třebeš Hradec Králové Dominik Štancl
Petr Havlíček
46
53
13
21
28
30
42
41
Review
základní 1. kolo 5
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
22. 9. 2018
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
Jan Kvoch
72
64
25
8
46
32
56
47
Review
základní 1. kolo 4
BK Přelouč
BK Skuteč
22. 9. 2018
17:00
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Karel Němec
80
48
24
8
45
22
60
36
Review
základní 1. kolo 6
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
22. 9. 2018
17:00
Sportovní hala TJ Marek Kohout
Jan Zima
65
68
20
8
38
33
49
54
Review
základní 1. kolo 1
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
22. 9. 2018
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Otto Jarolímek
Martin Mühlbach
71
55
16
18
32
24
51
36
Review
základní 1. kolo 7
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
21. 9. 2018
20:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Jakub Kmošek
51
78
14
18
24
35
40
62
Review
základní 2. kolo 12
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
23. 9. 2018
09:00
Sportovní hala TJ Radek Michlík
Petr Dočkal
65
69
17
13
36
37
55
45
Review
základní 2. kolo 10
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 9. 2018
10:00
Sportovní hala Přelouč Karel Svoboda
81
60
18
16
40
30
57
44
Review
základní 2. kolo 11
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Skuteč
23. 9. 2018
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jakub Kmošek
Jan Zima
60
62
18
19
26
31
41
44
Review
základní 2. kolo 13
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
23. 9. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Tejchman
Tomáš Brandejs
69
43
16
5
35
16
55
29
Review
základní 2. kolo 8
Královští Sokoli "B"
Sokol Vysoké Mýto
23. 9. 2018
12:30
SH Třebeš Hradec Králové Martin Mühlbach
Otto Jarolímek
47
85
16
23
30
44
37
60
Review
základní 3. kolo 18
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim "B"
29. 9. 2018
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Tejchman
Marek Kohout
80
66
26
12
41
28
61
46
Review
základní 3. kolo 19
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli "B"
29. 9. 2018
16:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Brandejs
Martin Šorf
83
49
27
16
51
31
66
40
Review
základní 3. kolo 16
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
29. 9. 2018
17:00
Hala TJ Jan Zima
Jakub Kmošek
52
56
15
14
31
28
42
42
Review
základní 3. kolo 17
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
29. 9. 2018
17:00
SH Na Střelnici Karel Němec
Vladislav Trmač
61
74
14
14
29
27
43
52
Review
základní 3. kolo 15
BK Skuteč
TJ Turnov
29. 9. 2018
17:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Havrda
Martin Kozel
60
69
16
23
31
36
43
54
Review
základní 3. kolo 14
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
30. 11. 2018
18:00
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Marek Kohout
74
80
19
16
42
45
61
61
Review
základní 4. kolo 21
BK Skuteč
TJ Jiskra Hořice
30. 9. 2018
10:00
městská hala, ČSA 1000 Vladislav Trmač
Markéta Nývltová
73
63
22
18
37
40
56
53
Review
základní 4. kolo 22
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
30. 9. 2018
10:00
Hala TJ Tomáš Polda
Martin Havrda
49
83
15
20
25
43
35
56
Review
základní 4. kolo 26
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli "B"
30. 9. 2018
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Martin Tejchman
74
28
25
2
44
9
60
20
Review
základní 4. kolo 24
Sokol Vysoké Mýto
BK Přelouč
30. 9. 2018
11:00
Sportovní hala TSVM Martin Kozel
Petr Dočkal
98
75
26
20
56
39
77
56
Review
základní 4. kolo 23
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim "B"
30. 9. 2018
11:30
SH Na Střelnici Jan Zima
Karel Němec
77
55
25
19
40
31
50
43
Review
základní 5. kolo 32
Sokol Nová Paka
BK Skuteč
3. 2. 2019
10:00
SH ZŠ Nová Paka Radek Michlík
Jakub Kmošek
82
56
18
16
41
34
58
50
Review
základní 5. kolo 28
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
13. 10. 2018
17:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Martin Kozel
73
75
17
21
31
41
45
59
Review
základní 5. kolo 29
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Kanonýři Josefov
13. 10. 2018
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Tomáš Kašpar
60
82
12
19
38
42
50
64
Review
základní 5. kolo 30
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
13. 10. 2018
17:00
Sportovní hala TJ Martin Havrda
Libor Lukeš
70
60
8
22
31
29
52
52
Review
základní 5. kolo 31
TJ Jiskra Hořice
Sokol Vysoké Mýto
13. 10. 2018
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jakub Kmošek
Jan Zima
66
73
11
22
32
31
47
48
Review
základní 5. kolo 33
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 10. 2018
18:30
3. ZŠ Tomáš Brandejs
Marek Kohout
73
43
27
11
42
24
55
31
Review
základní 6. kolo 36
TJ Turnov
Sokol Vysoké Mýto
14. 10. 2018
09:30
Sportovní hala TJ Jaroslav Kolář
Tomáš Polda
84
43
29
4
41
14
60
21
Review
základní 6. kolo 35
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Bizoni Náchod
14. 10. 2018
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jakub Kmošek
Martin Kozel
57
78
18
16
33
39
45
60
Review
základní 6. kolo 37
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
14. 10. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Marek Kohout
61
68
17
20
33
34
42
51
Review
základní 6. kolo 34
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
14. 10. 2018
12:00
Sportovní hala Přelouč Martin Havrda
Radek Michlík
51
79
11
18
24
41
34
64
Review
základní 6. kolo 39
BK Loko Trutnov
BK Skuteč
14. 10. 2018
13:30
3. ZŠ Libor Lukeš
Petr Dočkal
83
54
31
12
42
26
62
42
Review
základní 6. kolo 38
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
1. 12. 2018
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Martin Kozel
85
60
24
18
44
29
62
46
Review
základní 7. kolo 41
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
27. 10. 2018
14:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Roman Mareš
47
74
18
17
34
43
41
60
Review
základní 7. kolo 44
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
27. 10. 2018
14:00
Tělocvična SŠŘ Karel Svoboda
Jan Zima
61
43
13
11
25
22
42
27
Review
základní 7. kolo 45
Královští Sokoli "B"
BK Přelouč
27. 10. 2018
14:30
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
Libor Lukeš
72
62
16
16
35
35
56
45
Review
základní 7. kolo 42
Sokol Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
27. 10. 2018
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Havrda
Tomáš Polda
68
82
11
18
36
45
54
61
Review
základní 7. kolo 43
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
27. 10. 2018
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jakub Kmošek
Karel Svoboda
77
52
20
22
42
35
60
46
Review
základní 7. kolo 40
BK Skuteč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 2. 2019
19:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Kozel
Karel Němec
77
71
18
23
46
43
62
57
Review
základní 8. kolo 47
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
28. 10. 2018
10:00
SH Na Střelnici Tomáš Brandejs
Marek Kohout
67
77
15
23
26
46
44
63
Review
základní 8. kolo 48
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
28. 10. 2018
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Zima
Tomáš Polda
82
79
21
15
33
33
54
52
70
70
Review
základní 8. kolo 49
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
28. 10. 2018
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Otto Jarolímek
Radek Michlík
68
50
18
9
33
18
51
36
Review
základní 8. kolo 50
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
28. 10. 2018
11:00
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Martin Havrda
62
68
17
20
27
36
43
45
Review
základní 8. kolo 51
Královští Sokoli "B"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
28. 10. 2018
13:00
SH Třebeš Hradec Králové Jakub Kmošek
Jan Kvoch
55
47
17
5
26
16
41
28
Review
základní 9. kolo 53
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim "B"
10. 11. 2018
17:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Jan Zima
71
55
18
4
39
20
56
39
Review
základní 9. kolo 56
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
10. 11. 2018
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Brandejs
Radek Michlík
98
75
18
12
45
33
73
54
Review
základní 9. kolo 58
BK Skuteč
Basketbal TJ Svitavy
10. 11. 2018
17:00
městská hala, ČSA 1000 Jaroslav Kolář
Roman Mareš
67
47
13
13
31
20
52
32
Review
základní 9. kolo 59
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
10. 11. 2018
17:00
Kotlina Marek Kohout
Miloš Šindelář
63
71
19
15
28
38
38
50
Review
základní 9. kolo 54
TJ Turnov
Královští Sokoli "B"
10. 11. 2018
18:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Jan Kvoch
76
62
19
13
35
23
53
40
Review
základní 9. kolo 57
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
1. 3. 2019
18:45
3. ZŠ Petr Dočkal
Pavel Kuřitka
69
64
26
17
44
36
61
48
Review
základní 10. kolo 61
TJ Jiskra Hořice
Královští Sokoli "B"
11. 11. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Jaroslav Kolář
67
72
19
14
40
28
50
53
Review
základní 10. kolo 62
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
11. 11. 2018
10:00
SH ZŠ Nová Paka Roman Mareš
Karel Svoboda
75
65
21
16
46
28
63
42
Review
základní 10. kolo 64
BK Skuteč
Sokol Vysoké Mýto
11. 11. 2018
10:00
městská hala, ČSA 1000 Jakub Kmošek
Radek Michlík
46
70
8
25
18
38
31
56
Review
základní 10. kolo 65
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
11. 11. 2018
10:00
Hala TJ Tomáš Brandejs
Jan Kvoch
57
84
18
19
37
56
46
68
Review
základní 10. kolo 63
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
11. 11. 2018
13:30
3. ZŠ Petr Dočkal
Jan Zima
90
66
28
25
50
40
73
55
Review
základní 11. kolo 68
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
24. 11. 2018
14:00
Tělocvična SŠŘ Jakub Kmošek
Martin Havrda
107
53
35
14
60
29
85
35
Review
základní 11. kolo 66
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
24. 11. 2018
16:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Tomáš Brandejs
63
57
18
12
38
23
45
40
Review
základní 11. kolo 71
BK Přelouč
TJ Turnov
24. 11. 2018
17:00
Sportovní hala Přelouč Karel Svoboda
Libor Lukeš
72
59
15
16
33
28
56
36
Review
základní 11. kolo 72
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Hořice
24. 11. 2018
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Kašpar
Jan Zima
34
90
11
27
22
47
31
72
Review
základní 11. kolo 67
BK Bizoni Náchod
BK Skuteč
24. 11. 2018
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Miloš Šindelář
Tomáš Polda
72
45
14
12
36
20
53
36
Review
základní 11. kolo 69
Královští Sokoli "B"
Sokol Nová Paka
23. 11. 2018
19:30
hala Sokol Hradec Králové Jakub Kmošek
Petr Dočkal
69
75
13
24
32
37
48
57
Review
základní 12. kolo 73
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 11. 2018
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Kašpar
Tomáš Brandejs
106
52
29
8
58
20
78
35
Review
základní 12. kolo 77
BK Přelouč
TJ Jiskra Hořice
25. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Tomáš Polda
94
66
21
22
56
30
82
51
Review
základní 12. kolo 78
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Turnov
25. 11. 2018
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Radek Michlík
Petr Dočkal
51
70
14
26
21
38
38
54
Review
základní 12. kolo 74
Kanonýři Josefov
BK Skuteč
25. 11. 2018
11:00
Tělocvična SŠŘ Otto Jarolímek
Jan Zima
72
41
10
13
29
18
52
33
Review
základní 12. kolo 75
Královští Sokoli "B"
BK Loko Trutnov
25. 11. 2018
13:00
hala Sokol Hradec Králové Libor Lukeš
Jakub Kmošek
80
93
15
31
42
52
62
70
Review
základní 13. kolo 85
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
15. 12. 2018
13:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Kvoch
Petr Dočkal
65
61
11
17
28
37
47
44
Review
základní 13. kolo 80
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
8. 12. 2018
17:00
SH ZŠ Nová Paka Radek Michlík
Jan Zima
82
76
23
28
45
44
65
58
Review
základní 13. kolo 82
BK Skuteč
Královští Sokoli "B"
8. 12. 2018
17:00
městská hala, ČSA 1000 Tomáš Polda
Marek Kohout
74
66
17
9
27
17
47
46
Review
základní 13. kolo 79
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
8. 12. 2018
17:30
Sportovní hala TJ Tomáš Kašpar
Libor Lukeš
87
71
30
21
45
41
66
60
Review
základní 13. kolo 81
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
8. 12. 2018
18:30
3. ZŠ Markéta Nývltová
Martin Havrda
78
63
16
15
31
24
60
38
Review
základní 13. kolo 84
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
8. 12. 2018
19:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Tomáš Brandejs
69
46
16
14
35
23
50
35
Review
základní 14. kolo 86
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim "B"
9. 12. 2018
10:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Libor Lukeš
72
57
27
14
38
32
57
43
Review
základní 14. kolo 89
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Královští Sokoli "B"
9. 12. 2018
10:00
Hala TJ Radek Michlík
Petr Dočkal
69
67
20
18
33
31
47
50
Review
základní 14. kolo 91
Sokol Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
9. 12. 2018
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Kozel
Martin Havrda
53
64
12
17
25
37
44
52
Review
základní 14. kolo 87
BK Loko Trutnov
BK Přelouč
9. 12. 2018
13:30
3. ZŠ Tomáš Polda
Jaroslav Kolář
59
58
17
8
33
25
44
44
Review
základní 14. kolo 90
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
15. 12. 2018
20:00
SH Na Střelnici Tomáš Brandejs
Tomáš Polda
80
45
18
9
42
17
58
28
Review
základní 15. kolo 92
Sokol Vysoké Mýto
Královští Sokoli "B"
5. 1. 2019
15:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Radek Michlík
Markéta Nývltová
81
52
23
15
44
30
72
41
Review
základní 15. kolo 94
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
5. 1. 2019
17:00
Hala TJ Karel Svoboda
Roman Mareš
78
86
15
17
40
40
54
64
Review
základní 15. kolo 95
BK Skuteč
TJ Sokol BK Chrudim "B"
5. 1. 2019
17:00
městská hala, ČSA 1000 Tomáš Brandejs
Martin Tejchman
68
53
23
10
36
23
49
37
Review
základní 15. kolo 97
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
5. 1. 2019
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Jan Zima
94
55
21
18
37
32
70
41
Review
základní 15. kolo 96
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
5. 1. 2019
18:30
3. ZŠ Petr Dočkal
Martin Havrda
70
74
21
17
38
35
56
54
Review
základní 16. kolo 99
Basketbal TJ Svitavy
Královští Sokoli "B"
6. 1. 2019
10:00
SH Na Střelnici Tomáš Brandejs
Marek Kohout
79
40
18
9
32
25
55
31
Review
základní 16. kolo 101
BK Skuteč
BK Přelouč
6. 1. 2019
10:00
městská hala, ČSA 1000 Markéta Nývltová
Martin Havrda
59
61
15
14
30
28
39
46
Review
základní 16. kolo 102
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
6. 1. 2019
10:00
Hala TJ Jan Zima
Petr Dočkal
53
64
15
15
30
30
44
45
Review
základní 16. kolo 103
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
6. 1. 2019
10:00
SH ZŠ Nová Paka Radek Michlík
Libor Lukeš
84
56
23
13
43
21
69
31
Review
základní 16. kolo 104
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
6. 1. 2019
13:30
3. ZŠ Tomáš Polda
Karel Svoboda
72
56
12
17
30
29
50
40
Review
základní 16. kolo 98
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
5. 1. 2019
17:00
Tělocvična SŠŘ Jaroslav Kolář
Marek Kohout
51
84
13
19
24
44
40
71
Review
základní 17. kolo 105
TJ Jiskra Hořice
BK Skuteč
19. 1. 2019
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Havrda
Jan Zima
64
75
15
11
36
33
53
57
Review
základní 17. kolo 106
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 1. 2019
17:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Libor Lukeš
102
72
26
8
55
28
83
54
Review
základní 17. kolo 107
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Basketbal TJ Svitavy
19. 1. 2019
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jaroslav Kolář
Roman Mareš
36
61
11
10
19
26
25
42
Review
základní 17. kolo 108
BK Přelouč
Sokol Vysoké Mýto
19. 1. 2019
17:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Tomáš Polda
80
71
13
16
29
31
49
44
Review
základní 17. kolo 110
Královští Sokoli "B"
Kanonýři Josefov
19. 1. 2019
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
Martin Kozel
59
72
14
16
30
34
48
53
Review
základní 18. kolo 112
TJ Turnov
BK Skuteč
20. 1. 2019
09:00
Sportovní hala TJ Tomáš Brandejs
Martin Havrda
85
56
20
16
45
30
64
44
Review
základní 18. kolo 113
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 1. 2019
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Zima
Libor Lukeš
102
68
16
25
46
36
72
55
Review
základní 18. kolo 115
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Vysoké Mýto
20. 1. 2019
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Libor Lukeš
Jakub Kmošek
52
68
10
23
24
33
38
47
Review
základní 18. kolo 111
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
20. 1. 2019
13:30
3. ZŠ Petr Dočkal
Jan Zima
68
80
19
16
34
32
52
55
Review
základní 18. kolo 114
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
20. 1. 2019
15:00
Sportovní hala Přelouč Martin Kozel
Tomáš Polda
83
71
14
18
31
43
53
55
Review
základní 18. kolo 116
Královští Sokoli "B"
BK Bizoni Náchod
20. 1. 2019
17:00
hala Sokol Hradec Králové Jakub Kmošek
Jan Kvoch
47
64
7
15
22
34
29
52
Review
základní 19. kolo 120
Sokol Vysoké Mýto
TJ Turnov
2. 2. 2019
14:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Jan Kvoch
49
57
10
13
34
21
42
40
Review
základní 19. kolo 118
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
2. 2. 2019
17:00
Tělocvična SŠŘ Otto Jarolímek
Radek Michlík
80
65
23
18
46
36
65
46
Review
základní 19. kolo 121
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
2. 2. 2019
17:00
SH Na Střelnici Jan Kvoch
Petr Dočkal
85
73
21
18
37
39
58
51
Review
základní 19. kolo 122
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
2. 2. 2019
17:00
Hala TJ Martin Havrda
Tomáš Polda
79
91
25
24
44
46
59
74
Review
základní 19. kolo 123
BK Skuteč
BK Loko Trutnov
2. 2. 2019
17:00
městská hala, ČSA 1000 Radek Cibulka
Karel Svoboda
68
73
19
26
32
48
49
60
Review
základní 19. kolo 119
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
2. 2. 2019
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jakub Kmošek
Jan Zima
93
40
25
17
48
23
66
33
Review
základní 20. kolo 125
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
3. 2. 2019
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Martin Havrda
69
81
20
19
36
36
55
61
Review
základní 20. kolo 126
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
3. 2. 2019
10:00
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Markéta Nývltová
69
58
19
9
35
23
56
38
Review
základní 20. kolo 128
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
3. 2. 2019
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Marek Kohout
58
84
18
20
29
46
48
65
Review
základní 20. kolo 130
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
3. 2. 2019
10:00
Hala TJ Jan Zima
Tomáš Brandejs
46
74
13
15
22
39
32
60
Review
základní 20. kolo 129
BK Skuteč
Sokol Nová Paka
13. 10. 2018
18:30
městská hala, ČSA 1000 Radek Michlík
Tomáš Polda
74
89
16
16
27
39
47
67
Review
základní 20. kolo 127
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
8. 2. 2019
21:00
SH Na Střelnici Michal Kult
Jan Kvoch
70
84
21
26
38
44
49
70
Review
základní 21. kolo 134
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
16. 2. 2019
16:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Libor Lukeš
67
72
24
14
32
32
49
46
Review
základní 21. kolo 132
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
16. 2. 2019
17:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Kolář
Marek Kohout
91
70
22
21
51
33
73
47
Review
základní 21. kolo 133
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
16. 2. 2019
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Karel Svoboda
99
84
31
23
51
38
75
59
Review
základní 21. kolo 135
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Královští Sokoli "B"
16. 2. 2019
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Havrda
Markéta Nývltová
67
71
17
14
32
32
40
53
Review
základní 21. kolo 131
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
16. 2. 2019
18:30
3. ZŠ Petr Dočkal
Jan Kvoch
85
58
24
9
53
24
64
36
Review
základní 22. kolo 140
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
17. 2. 2019
09:30
Sportovní hala TJ Tomáš Brandejs
Karel Svoboda
67
57
9
15
26
22
44
42
Review
základní 22. kolo 137
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Skuteč
17. 2. 2019
10:00
Hala TJ Jan Zima
Markéta Nývltová
92
57
16
16
33
31
62
41
Review
základní 22. kolo 138
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
17. 2. 2019
10:00
SH ZŠ Nová Paka Marek Kohout
Martin Havrda
83
56
30
10
51
21
67
38
Review
základní 22. kolo 141
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
17. 2. 2019
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Kvoch
Otto Jarolímek
52
67
18
10
34
29
40
49
Review
základní 22. kolo 142
BK Přelouč
Královští Sokoli "B"
17. 2. 2019
13:00
Sportovní hala Přelouč Martin Kozel
Jan Kvoch
97
62
21
11
48
28
75
49
Review
základní 22. kolo 139
BK Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
17. 2. 2019
13:30
3. ZŠ Libor Lukeš
Petr Dočkal
76
83
22
19
47
35
67
55
73
73
Review
základní 23. kolo 145
Královští Sokoli "B"
TJ Jiskra Hořice
23. 3. 2019
13:30
SH Třebeš Hradec Králové Martin Kozel
Petr Dočkal
66
81
16
14
35
40
48
56
Review
základní 23. kolo 146
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
2. 3. 2019
17:00
Tělocvična SŠŘ Jaroslav Kolář
Jan Zima
81
67
20
17
36
31
61
44
Review
základní 23. kolo 148
Sokol Vysoké Mýto
BK Skuteč
2. 3. 2019
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karel Svoboda
Jakub Kmošek
84
67
18
17
44
34
64
52
Review
základní 23. kolo 147
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
2. 3. 2019
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Martin Havrda
Markéta Nývltová
88
83
14
12
31
39
57
61
75
75
Review
základní 23. kolo 149
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 3. 2019
19:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Petr Dočkal
69
62
17
15
34
38
53
56
Review
základní 24. kolo 155
Basketbal TJ Svitavy
BK Skuteč
3. 3. 2019
09:00
SH Na Střelnici Martin Havrda
Martin Kozel
57
53
16
9
35
25
42
44
Review
základní 24. kolo 153
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
3. 3. 2019
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Petr Dočkal
77
62
19
15
31
34
49
51
Review
základní 24. kolo 156
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. 3. 2019
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Radek Michlík
Jakub Kmošek
86
59
27
15
46
30
67
44
Review
základní 24. kolo 151
Královští Sokoli "B"
TJ Turnov
3. 3. 2019
15:00
SH Třebeš Hradec Králové Tomáš Kašpar
Michaela Scholzová
55
81
8
21
29
39
45
55
Review
základní 24. kolo 150
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Přelouč
1. 3. 2019
19:30
Městská sportovní hala Jan Kvoch
Michaela Scholzová
82
71
20
14
39
27
62
45
66
66
Review
základní 24. kolo 154
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
9. 11. 2018
19:30
Tělocvična SŠŘ Jakub Kmošek
Jan Kvoch
69
70
22
17
40
38
51
53
Review
základní 25. kolo 161
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
20
0
*
Review
základní 25. kolo 157
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
16. 3. 2019
17:00
Hala TJ Tomáš Brandejs
Jan Zima
58
81
10
18
25
32
41
64
Review
základní 25. kolo 158
BK Skuteč
Kanonýři Josefov
16. 3. 2019
17:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Havrda
Radek Cibulka
87
96
23
24
42
58
60
74
Review
základní 25. kolo 159
BK Loko Trutnov
Královští Sokoli "B"
29. 3. 2019
20:00
3. ZŠ Jan Kvoch
Petr Dočkal
98
68
18
21
42
35
70
55
Review
základní 25. kolo 162
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
16. 3. 2019
20:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Petr Dočkal
83
47
24
10
41
19
59
34
Review
základní 26. kolo 168
TJ Turnov
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Tomáš Polda
20
0
*
Review
základní 26. kolo 163
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
17. 3. 2019
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Radek Cibulka
68
59
21
12
40
30
56
43
Review
základní 26. kolo 165
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
17. 3. 2019
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Karel Němec
58
68
8
19
30
37
45
49
Review
základní 26. kolo 169
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim "B"
17. 3. 2019
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Havrda
Otto Jarolímek
73
47
19
10
42
26
56
36
Review
základní 26. kolo 164
BK Skuteč
BK Bizoni Náchod
17. 3. 2019
15:00
městská hala, ČSA 1000 Markéta Nývltová
Michaela Scholzová
66
84
18
15
26
39
44
70
Review
základní 26. kolo 166
Sokol Nová Paka
Královští Sokoli "B"
22. 3. 2019
19:30
SH ZŠ Nová Paka Martin Kozel
Petr Dočkal
103
56
22
15
49
32
74
45
Review
základní 27. kolo 173
Královští Sokoli "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
30. 3. 2019
14:30
SH Třebeš Hradec Králové Otto Jarolímek
Michaela Scholzová
73
57
22
13
41
25
57
40
Review
základní 27. kolo 170
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Nová Paka
30. 3. 2019
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
Jakub Kmošek
54
94
13
19
30
38
41
64
Review
základní 27. kolo 171
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
30. 3. 2019
17:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Petr Dočkal
67
89
20
29
32
50
51
62
Review
základní 27. kolo 174
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
30. 3. 2019
17:00
Tělocvična SŠŘ Jaroslav Kolář
Martin Havrda
70
54
17
15
35
32
62
46
Review
základní 27. kolo 175
BK Bizoni Náchod
Sokol Vysoké Mýto
30. 3. 2019
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Tomáš Brandejs
80
50
15
10
39
14
62
35
Review
základní 28. kolo 182
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
31. 3. 2019
09:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
60
69
18
17
34
27
48
42
Review
základní 28. kolo 176
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
9. 12. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Marek Kohout
37
50
17
15
19
24
31
37
Review
základní 28. kolo 177
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
31. 3. 2019
10:00
Sportovní hala Přelouč Martin Havrda
Michaela Scholzová
58
87
7
30
24
44
39
66
Review
základní 28. kolo 178
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Loko Trutnov
31. 3. 2019
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
Radek Cibulka
63
93
18
31
34
52
46
72
Review
základní 28. kolo 181
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
31. 3. 2019
11:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Petr Dočkal
75
55
22
14
41
28
63
37
Review
základní 28. kolo 179
Královští Sokoli "B"
BK Skuteč
31. 3. 2019
13:30
SH Třebeš Hradec Králové Jakub Kmošek
Marek Kohout
64
72
7
22
33
36
47
58
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Loko Trutnov 24 20 4 1.882 1.573 44
2. Sokol Nová Paka 24 19 5 1.932 1.585 43
3. BK Bizoni Náchod 24 18 6 1.817 1.502 42
4. TJ Turnov 24 18 6 1.674 1.413 42
5. Sokol Vysoké Mýto 24 15 9 1.682 1.613 39
6. Kanonýři Josefov 24 15 9 1.682 1.494 39
7. Basketbal TJ Svitavy 24 12 12 1.550 1.541 36
8. BK Přelouč 24 12 12 1.616 1.602 34
9. TJ Jiskra Hořice 24 9 15 1.549 1.569 33
10. BK Skuteč 24 8 16 1.505 1.737 32
11. Královští Sokoli "B" 24 5 19 1.426 1.810 29
12. TJ Sokol BK Chrudim "B" 24 3 21 1.340 1.776 27
13. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 2 22 1.475 1.915 26
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Mráz Královští Sokoli 25 19 1.0 22.5 7.6 1.3 / 0.1 3.4/6.1 55.7 3.0
Jaroslav Mrázek BK Loko Trutnov 37 22 1.0 7.9 2.3 0.8 1.0/1.6 0.0* 2.7
12 Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 43 20 1.0 6.9 2.5 0.1 1.7/2.5 68.0 2.3
Jakub Kočí Sokol Vysoké Mýto 30 22 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.2
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 47 24 1.0 4.4 0.6 0.9 0.6/1.8 0.0* 1.5
Ondřej Stěhulka Sokol Nová Paka 41 12 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/2.8 42.4 2.9
Richard Hlavatý TJ Sokol BK Chrudim 29 9 1.0 5.4 1.7 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.7
Luděk Hlaváč TJ Jiskra Havlíčkův 42 13 1.0 3.8 1.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 3.2
Filip Nádvorník Renocar Podolí 22 12 1.0 3.1 0.6 0.6 0.2/0.3 0.0* 1.7
Martin Votava BK Skuteč 41 5 1.0 6.2 2.2 0.4 0.6/1.2 0.0* 3.4
7 Martin Špaček Sokol Žižkov 33 15 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.5
3 Lukáš Vrťátko VYS 22 2 6.0 5.0 1.5 0.5 / 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Jakub Tegel BK Kondoři Liberec 21 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Filip Mareček Sokol BK Chrudim 23 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Miroslav Švamberg TJ Jiskra Hořice 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Cvrček TJ Turnov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Špaček TJ Svitavy 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Miřejovský BK Přelouč 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Bizoni Náchod 26 21.8 6.4 12.7 /23.4 54.4 18.5
Kanonýři Josefov 24 21.4 5.0 12.1 /20.0 60.6 17.7
Královští Sokoli "B" 24 19.8 3.4 9.7 /20.5 47.4 16.1
Basketbal TJ Svitavy 24 17.1 7.5 8.0 /14.3 56.1 15.8
BK Přelouč 22 21.4 7.1 9.3 /15.1 61.7 16.4
BK Skuteč 24 21.5 3.9 8.0 /14.5 55.3 16.0
TJ Sokol BK Chrudim "B" 24 16.5 4.9 8.0 /15.4 52.0 14.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 21.7 3.5 7.4 /14.7 50.6 18.4
TJ Turnov 25 25.2 4.0 8.4 /14.6 57.4 19.4
Sokol Nová Paka 26 28.5 3.6 13.3 /21.9 60.6 19.1
TJ Jiskra Hořice 23 16.8 7.7 9.8 /18.5 53.2 21.8
BK Loko Trutnov 26 27.2 4.9 8.9 /16.1 55.1 16.5
Sokol Vysoké Mýto 24 23.0 4.6 10.3 /18.7 55.1 16.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 27 12 15 0 1.1 1.3 1.2
Trmač Vladislav 2 1 1 0 1.0 2.8 1.9
Tejchman Martin 4 2 2 0 1.0 1.6 1.3
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šorf Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šindelář Miloš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Karel 11 5 6 0 1.5 1.7 1.6
Scholzová Michaela 5 0 5 0 1.0 1.3 1.2
Polda Tomáš 25 14 11 0 1.1 1.6 1.3
Nývltová Markéta 9 3 6 0 1.4 1.7 1.6
Němec Karel 5 1 4 0 1.4 1.5 1.5
Mühlbach Martin 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Michlík Radek 19 14 5 0 1.2 1.6 1.4
Mareš Roman 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Lukeš Libor 18 9 9 0 1.3 1.3 1.3
Kvoch Jan 18 7 11 0 1.4 1.4 1.4
Kuřitka Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kozel Martin 13 7 6 0 1.3 1.3 1.3
Kolář Jaroslav 10 8 2 0 1.7 1.6 1.6
Kohout Marek 20 7 13 0 1.4 1.2 1.3
Kmošek Jakub 21 13 8 0 1.2 1.2 1.2
Kašpar Tomáš 5 4 1 0 1.1 1.3 1.2
Jarolímek Otto 9 6 3 0 1.4 2.0 1.7
Havrda Martin 23 12 11 0 1.4 1.2 1.3
Havlíček Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dočkal Petr 31 12 19 0 1.1 1.3 1.2
Cibulka Radek 4 1 3 0 1.1 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 24 16 8 0 1.2 1.3 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře