Jihočeská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Pelhřimov
Sokol Písek Sršni C
6. 10. 2018
16:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Žaneta Fikarová
71
56
20
5
30
26
60
33
Review
základní část 1. kolo 2
Spartak Kaplice
Legends Basketball České Budějovice
5. 10. 2018
17:00
ZŠ Školní Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
54
73
12
18
28
39
44
61
Review
základní část 1. kolo 3
BK Tábor
Tigers Basketball České Budějovice
5. 10. 2018
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Augustin Koch
81
50
21
6
43
23
70
32
Review
základní část 2. kolo 6
BK Pelhřimov
Spartak Kaplice
20. 10. 2018
18:00
SH Pelhřimov Michal Hána
Žaneta Fikarová
76
69
18
22
34
40
57
58
Review
základní část 2. kolo 4
Sokol Písek Sršni C
Tigers Basketball České Budějovice
20. 10. 2018
19:45
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
76
81
23
17
41
40
59
59
Review
základní část 2. kolo 5
Legends Basketball České Budějovice
BK Tábor
19. 10. 2018
20:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Petr Peška
83
63
25
12
43
23
64
42
Review
základní část 3. kolo 7
Spartak Kaplice
Sokol Písek Sršni C
3. 11. 2018
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Stanislav Dvořák
60
72
14
16
27
34
45
57
Review
základní část 3. kolo 9
Tigers Basketball České Budějovice
Legends Basketball České Budějovice
2. 11. 2018
19:15
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Vratislav Novák
65
89
18
23
33
46
52
67
Review
základní část 3. kolo 8
BK Tábor
BK Pelhřimov
2. 11. 2018
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Petr Peška
63
61
17
13
39
30
52
46
Review
základní část 4. kolo 12
Spartak Kaplice
BK Tábor
5. 1. 2019
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Josef Opava
64
53
20
13
38
24
53
37
Review
základní část 4. kolo 11
BK Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
17. 11. 2018
18:00
SH Pelhřimov Lukáš Petrisko
Stanislav Dvořák
59
65
11
14
27
27
47
46
Review
základní část 4. kolo 10
Sokol Písek Sršni C
Legends Basketball České Budějovice
16. 11. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
75
68
20
20
36
39
55
58
Review
základní část 5. kolo 14
Tigers Basketball České Budějovice
Spartak Kaplice
1. 12. 2018
18:00
SH ZŠ Kubatova Lukáš Petrisko
Michal Hána
82
86
15
25
43
41
59
62
Review
základní část 5. kolo 13
BK Tábor
Sokol Písek Sršni C
30. 11. 2018
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Vratislav Novák
61
63
15
12
35
25
47
45
Review
základní část 5. kolo 15
Legends Basketball České Budějovice
BK Pelhřimov
30. 11. 2018
20:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Stanislav Dvořák
66
52
18
15
31
28
40
41
Review
základní část 6. kolo 16
Sokol Písek Sršni C
BK Pelhřimov
15. 12. 2018
15:00
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Stanislav Dvořák
74
80
13
17
33
40
45
61
Review
základní část 6. kolo 17
Legends Basketball České Budějovice
Spartak Kaplice
14. 12. 2018
18:45
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Michal Hána
80
77
15
13
37
22
52
48
Review
základní část 6. kolo 18
Tigers Basketball České Budějovice
BK Tábor
15. 12. 2018
20:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Augustin Koch
90
82
24
24
43
48
68
69
Review
základní část 7. kolo 21
Spartak Kaplice
BK Pelhřimov
12. 1. 2019
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Petr Peška
51
62
16
17
26
39
35
53
Review
základní část 7. kolo 19
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni C
11. 1. 2019
19:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Lukáš Petrisko
95
74
24
14
49
32
74
53
Review
základní část 7. kolo 20
BK Tábor
Legends Basketball České Budějovice
11. 1. 2019
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
98
101
14
20
38
36
61
57
75
75
84
84
Review
základní část 8. kolo 23
BK Pelhřimov
BK Tábor
2. 2. 2019
17:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Žaneta Fikarová
54
58
14
12
37
28
43
46
Review
základní část 8. kolo 24
Legends Basketball České Budějovice
Tigers Basketball České Budějovice
26. 1. 2019
17:00
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Augustin Koch
86
77
13
19
29
35
50
49
69
69
Review
základní část 8. kolo 22
Sokol Písek Sršni C
Spartak Kaplice
26. 1. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
75
68
23
21
34
41
59
54
Review
základní část 9. kolo 26
Tigers Basketball České Budějovice
BK Pelhřimov
9. 2. 2019
20:00
SH ZŠ Kubatova Daniel Tomášek
Lukáš Petrisko
80
72
20
10
33
28
50
45
68
68
Review
základní část 9. kolo 27
BK Tábor
Spartak Kaplice
8. 2. 2019
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Michal Hána
75
45
16
14
38
22
58
38
Review
základní část 9. kolo 25
Legends Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni C
19. 2. 2019
20:15
SH ZŠ Kubatova Vratislav Novák
Michal Hána
106
82
23
17
48
42
80
64
Review
základní část 10. kolo 28
Sokol Písek Sršni C
BK Tábor
23. 2. 2019
15:00
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Augustin Koch
82
63
26
8
50
25
67
46
Review
základní část 10. kolo 29
Spartak Kaplice
Tigers Basketball České Budějovice
23. 2. 2019
17:00
ZŠ Školní Petr Peška
Lukáš Petrisko
86
77
14
16
43
38
64
52
Review
základní část 10. kolo 30
BK Pelhřimov
Legends Basketball České Budějovice
22. 2. 2019
19:45
SH Pelhřimov Daniel Tomášek
Lukáš Petrisko
52
68
14
14
26
23
43
45
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Janda Sokol Písek B 23 12 1.0 16.1 0.8 4.3 1.4/2.1 68.0 2.3
Lukáš Širůček Legends Č. Budějovice 34 22 1.0 6.5 1.7 0.6 1.1/1.7 0.0* 1.5
Jaroslav Kôlbl BK Pelhřimov 46 5 1.0 5.0 2.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Čáp Sokol Písek C 42 1 1.0 18.0 3.0 4.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Václav Blažek Spartak Kaplice 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Budín BK Tábor 27 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Bílek CBU 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Pelhřimov 11 13.5 3.2 8.1 /14.6 55.6 16.7
Sokol Písek C 15 22.0 5.5 12.9 /27.4 47.2 21.3
Spartak Kaplice 12 15.9 5.5 10.2 /17.5 58.4 18.9
Legends Č. Budějovice 13 22.0 6.0 13.3 /19.8 67.3 16.8
BK Tábor 15 16.4 5.8 10.3 /19.2 53.6 16.8
Tigers Č. Budějovice 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tomášek Daniel 2 2 0 0 - - -
Pivovarský Michal 13 12 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 11 2 9 0 - - -
Peška Petr 4 1 3 0 - - -
Opava Josef 4 1 3 0 - - -
Novák Vratislav 4 1 3 0 - - -
Novák Václav 2 1 1 0 - - -
Koch Augustin 4 0 4 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 3 3 0 0 - - -
Hána Michal 15 10 5 0 - - -
Fikarová Žaneta 4 0 4 0 - - -
Dytrych Miloslav 1 0 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 15 8 7 0 - - -
Csöllei Pavel 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře