OP mladší minižáci U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina VÝCHOD 1. kolo 1
Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
23. 9. 2017
09:00
3. ZŠ Břetislav Kraváček
Filip Slezák
14
71
6
13
8
33
8
53
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 3
SAM Brno B
TJ Sokol Šlapanice
23. 9. 2017
09:00
ZŠ nám. Svornosti Petr Kapounek
Vojtěch Marek
102
21
25
2
49
5
82
10
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 2
Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
23. 9. 2017
10:45
3. ZŠ Filip Slezák
Břetislav Kraváček
26
80
9
19
11
42
24
60
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 4
SAM Brno B
TJ Sokol Šlapanice
23. 9. 2017
11:00
ZŠ nám. Svornosti Petr Kapounek
Vojtěch Marek
98
8
16
8
44
8
74
8
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 5
SK Renocar Podolí
SAM Brno B
7. 10. 2017
09:00
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Martin Račanský
62
52
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 7
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
7. 10. 2017
10:00
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Filip Čada
57
60
17
13
25
25
43
42
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 6
SK Renocar Podolí
SAM Brno B
7. 10. 2017
11:00
SH Podolí u Brna Martin Račanský
Zdeněk Buryšek
44
55
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 8
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
7. 10. 2017
12:00
Hala TJ Jiskra Filip Čada
Tomáš Dokoupil
62
37
17
7
32
22
48
24
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 9
SAM Brno B
Jiskra Kyjov
8. 10. 2017
09:00
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Buryšek
Kristýna Jansová
99
13
27
7
45
11
82
11
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 10
SAM Brno B
Jiskra Kyjov
8. 10. 2017
10:45
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Buryšek
Kristýna Jansová
85
9
20
3
38
6
62
6
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 11
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Šlapanice
8. 10. 2017
13:00
SH Podolí u Brna Radim Horký
Jan Olbort
74
12
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 12
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Šlapanice
8. 10. 2017
15:00
SH Podolí u Brna Radim Horký
Jan Olbort
92
24
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 13
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Šlapanice
21. 10. 2017
12:00
Hala TJ Jiskra Josef Slavík
Dominik Kotala
38
36
9
10
18
18
24
26
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 15
Spartak Uherský Brod
SAM Brno B
21. 10. 2017
13:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Ivo Mikulec
24
82
8
25
11
40
19
62
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 14
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Šlapanice
21. 10. 2017
13:45
Hala TJ Jiskra Dominik Kotala
Josef Slavík
40
35
12
4
18
19
24
25
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 16
Spartak Uherský Brod
SAM Brno B
21. 10. 2017
14:45
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Ivo Mikulec
27
88
9
16
17
37
25
59
Review
Skupina VÝCHOD 5. kolo 17
TJ Sokol Šlapanice
Spartak Uherský Brod
4. 11. 2017
09:00
ZŠ Šlapanice Zdeněk Buryšek
Petr Křápek
48
30
10
6
21
13
34
22
Review
Skupina VÝCHOD 5. kolo 19
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
4. 11. 2017
09:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Klára Hynková
72
38
19
10
38
20
56
30
Review
Skupina VÝCHOD 5. kolo 18
TJ Sokol Šlapanice
Spartak Uherský Brod
4. 11. 2017
11:00
ZŠ Šlapanice Petr Křápek
Zdeněk Buryšek
60
40
17
6
32
18
44
29
Review
Skupina VÝCHOD 5. kolo 20
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
4. 11. 2017
11:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Klára Hynková
80
36
14
3
34
12
59
24
Review
Skupina VÝCHOD 6. kolo 21
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod
5. 11. 2017
09:00
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Martin Račanský
72
31
18
7
30
17
52
23
Review
Skupina VÝCHOD 6. kolo 23
TJ Sokol Šlapanice
SAM Brno B
5. 11. 2017
09:00
ZŠ Šlapanice Martin Jansa
Klára Hynková
8
92
2
29
8
50
8
70
Review
Skupina VÝCHOD 6. kolo 22
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod
5. 11. 2017
11:00
SH Podolí u Brna Martin Račanský
Zdeněk Buryšek
103
43
30
13
53
27
76
34
Review
Skupina VÝCHOD 6. kolo 24
TJ Sokol Šlapanice
SAM Brno B
5. 11. 2017
11:00
ZŠ Šlapanice Martin Jansa
Klára Hynková
10
74
2
14
7
37
7
62
Review
Skupina VÝCHOD 7. kolo 27
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov
18. 11. 2017
09:00
3. ZŠ Štěpán Urbánek
Filip Slezák
38
57
8
15
23
25
29
40
Review
Skupina VÝCHOD 7. kolo 25
SAM Brno B
SK Renocar Podolí
18. 11. 2017
09:00
ZŠ nám. Svornosti Martin Jansa
Vojtěch Marek
58
62
15
16
29
27
39
38
52
52
Review
Skupina VÝCHOD 7. kolo 28
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov
18. 11. 2017
10:45
3. ZŠ Filip Slezák
Štěpán Urbánek
52
46
23
5
33
19
43
27
Review
Skupina VÝCHOD 7. kolo 26
SAM Brno B
SK Renocar Podolí
18. 11. 2017
11:00
ZŠ nám. Svornosti Martin Jansa
Vojtěch Marek
56
59
13
14
30
23
52
37
Review
Skupina VÝCHOD 8. kolo 31
TJ Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
2. 12. 2017
11:30
ZŠ Šlapanice Aleš Bilíček
Kristýna Jansová
17
77
6
22
8
40
9
62
Review
Skupina VÝCHOD 8. kolo 29
Jiskra Kyjov
SAM Brno B
2. 12. 2017
12:00
Hala TJ Jiskra Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
33
78
12
25
19
41
25
60
Review
Skupina VÝCHOD 8. kolo 32
TJ Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
2. 12. 2017
13:00
ZŠ Šlapanice Aleš Bilíček
Kristýna Jansová
19
103
5
19
9
45
17
73
Review
Skupina VÝCHOD 8. kolo 30
Jiskra Kyjov
SAM Brno B
2. 12. 2017
14:00
Hala TJ Jiskra Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
39
71
13
16
26
34
32
52
Review
Skupina VÝCHOD 9. kolo 35
SAM Brno B
Spartak Uherský Brod
3. 12. 2017
09:00
ZŠ nám. Svornosti Martin Jansa
Petr Křápek
95
27
35
4
55
10
84
22
Review
Skupina VÝCHOD 9. kolo 36
SAM Brno B
Spartak Uherský Brod
3. 12. 2017
11:00
ZŠ nám. Svornosti Martin Jansa
Petr Křápek
93
21
30
4
49
8
76
17
Review
Skupina VÝCHOD 9. kolo 33
TJ Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
3. 12. 2017
13:00
ZŠ Šlapanice Martin Jansa
Josef Dospíšil
38
52
6
12
11
28
23
34
Review
Skupina VÝCHOD 9. kolo 34
TJ Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
3. 12. 2017
15:00
ZŠ Šlapanice Josef Dospíšil
Martin Jansa
35
43
4
9
20
22
26
35
Review
Skupina VÝCHOD 10. kolo 37
Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Šlapanice
21. 1. 2018
09:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
58
48
12
10
32
18
44
36
Review
Skupina VÝCHOD 10. kolo 38
Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Šlapanice
21. 1. 2018
10:45
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
55
32
15
10
29
18
39
30
Review
Skupina VÝCHOD 10. kolo 39
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
16. 12. 2017
12:45
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Zdeněk Šebesta
26
67
10
19
12
42
16
56
Review
Skupina VÝCHOD 10. kolo 40
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
16. 12. 2017
14:30
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Tomáš Dokoupil
32
78
11
12
18
36
20
62
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Renocar Podolí 16 15 1 1.196 539 31
2. SAM Brno B. 16 13 3 1.278 467 29
3. Jiskra Kyjov 16 6 10 621 961 22
4. Spartak Uherský Brod 16 4 12 583 1.094 20
5. Sokol Šlapanice 16 2 14 451 1.068 18
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Danko BC Vysočina 16 16 1.0 6.3 2.6 0.1 1.0/3.0 33.3 2.4
Lukáš Dejmek BC Vysočina 16 15 1.0 3.3 1.0 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.1
Vincent Pešout BC Vysočina 16 13 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.9
Julie Křelinová BA Říč U13G 16 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.5
Petr Novák BC Vysočina 16 5 1.0 0.8 0.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.2
Tadeáš Bábíček Jiskra Kyjov 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.5
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.2
Lukáš Kourek BC Vysočina 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
Markéta Prajzová Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Misjuk SK Vinohrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Kališ SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pětivlasová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Krejčí Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Stehlíková Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bobek JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kupec Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Kutnarová Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Mlčoch Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bábíčková Spartak Uherský Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Turin Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Krupička Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Christian Chlubný JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Víteček Žďár nad Sáz. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Žabokrtský SK Vinohrady 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čech SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Neděla Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Jónová Spartak Uherský Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Mikulec Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Svoboda SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Osvítil SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Dudová SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Štalmach SK Vinohrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Králík BC VYSOČINA 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šumbera SK Vinohrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dvořák Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Světlík SK Vinohrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zvěřina Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Kohn Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pozdníček Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Svánovský SK Vinohrady 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Talaš Spartak Uherský Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Brožová SK Vinohrady 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nelly Pestlová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hranický Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Frýbort Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Boková SK Vinohrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Švec SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Petráš Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Dvořák JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sadílek Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bártová Eliška Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Šilhart Vlčata Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Cimprych Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Račický Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bartok SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kopecký Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Velešík SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Janůšová Spartak Uherský Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Cicvárek Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pešák Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rejda Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Dospěl SAM Brno B. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Gajdušková SK Vinohrady 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Vokšická Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Veselý SK Vinohrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Povolný JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Röder SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oskar Malík SK Vinohrady 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novický BC VYSOČINA 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Tehlárová Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Lukešová Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bárta Sokol Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Pavlíčková Sokol Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Slavík Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Nohelová Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Plotěný Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Jelínková Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Žáčková Sokol Šlapanice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Merclová Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Machala Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Březina SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Příkazský Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mráček Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tomek Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Koudelka JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kalousek JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Berka Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Drozd Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Ježek Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jaroš Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kavka Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Vojtaník SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gregor JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Jurčová Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jůza SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksandr Hladyuk SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zbořil Vlčata Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jeřábek Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Dominik Loula JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sedláček Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hauf JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Dreisig BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Rokos BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Ticháček Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Richter Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Richter Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vítek SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Janoušek Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Stejskal Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Svoboda Sokol Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koudelka Sokol Šlapanice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vejlupek Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vraspír BC VYSOČINA 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Jaitner Žďár nad Sáz. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urban Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Beran Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Šupák SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Šebestík JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hyský BC VYSOČINA 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Josefi Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Coufal Žďár nad Sáz. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Leskour Žďár nad Sáz. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Homola Vlčata Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Celta Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikos Koulisianis SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hostaša JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katarína Svobodová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Chvátal Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hořínek BC VYSOČINA 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jordán Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Bodišová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Sabela Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Háb JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Nejezchleb JBC Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hanika Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Sorhondo BC VYSOČINA 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Hodáč BC VYSOČINA 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Opatřil SAM Brno B. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Pavlík SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Včelica SK Vinohrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Obšel JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lečbych Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Nezvalová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Křivánek SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Karel Cejpek SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Morávek SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ševela SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šorfa SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Žatečka BC VYSOČINA 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šťastný SK Vinohrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Cápek SAM Brno B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Staněk JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sladkovský JBC Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sochor Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škvára Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sedmík BC VYSOČINA 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Halamíček SK Vinohrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 2 1 1 0 - - -
Vaníček Marek 2 2 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 6 4 2 0 - - -
Šebesta Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Smolík Ondřej 1 0 1 0 - - -
Slezák Filip 6 3 3 0 - - -
Slezák Jiří 8 7 1 0 - - -
Slavík Josef 2 1 1 0 - - -
Slámová Natálie 1 0 1 0 - - -
Sekáč Martin 4 3 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Račanský Martin 10 5 5 0 - - -
Plánka Jakub 4 3 1 0 - - -
Olbort Jan 12 2 10 0 - - -
Mikulec Ivo 6 0 6 0 - - -
Mikšík Milan 2 1 1 0 - - -
Mazourek Petr 1 0 1 0 - - -
Marek Vojtěch 8 1 7 0 - - -
Kučírek Pavel 13 9 4 0 - - -
Křápek Petr 6 2 4 0 - - -
Krejsa Pavel 2 1 1 0 - - -
Krčálová Anna 7 0 7 0 - - -
Kraváček Břetislav 8 6 2 0 - - -
Kotala Dominik 4 2 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 11 7 4 0 - - -
Kapounek Petr 4 3 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Jansová Kristýna 8 2 6 0 - - -
Jansa Martin 10 8 2 0 - - -
Janík Karel 4 3 1 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hynková Klára 16 1 15 0 - - -
Horký Radim 4 3 1 0 - - -
Götz Patrik 2 0 2 0 - - -
Dospíšil Josef 6 4 2 0 - - -
Dokoupil Tomáš 6 3 3 0 - - -
Čada Filip 4 2 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 14 9 5 0 - - -
Bráblík Jan 4 2 2 0 - - -
Bilíček Aleš 4 4 0 0 - - -
Bělouch Jiří 4 3 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře