Krajský přebor U 11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 11 1. kolo 1
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
15. 10. 2017
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Miroslav Svatoš
Lukáš Brus
45
34
14
13
29
21
37
28
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 2
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
15. 10. 2017
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Brus
Miroslav Svatoš
27
30
7
17
16
17
20
26
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 3
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
15. 10. 2017
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Miroslav Svatoš
Lukáš Brus
39
26
8
8
15
14
30
18
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 4
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
15. 10. 2017
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Daniel Svojanovský
Tadeáš Čabala
16
114
6
28
6
66
16
90
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 5
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
15. 10. 2017
10:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Daniel Svojanovský
86
20
26
6
42
12
64
14
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 6
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
15. 10. 2017
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Daniel Svojanovský
Tadeáš Čabala
44
38
14
10
18
18
24
32
36
36
38
38
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 7
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
29. 10. 2017
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Miroslav Svatoš
Dominik Čihák
55
28
13
5
30
10
44
15
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 9
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
9. 11. 2017
15:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ondřej Sládek
Dominik Čihák
26
73
6
21
12
44
22
60
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
29. 1. 2018
16:30
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Roman Maleček
42
15
7
2
27
6
33
12
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 10
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
29. 10. 2017
09:30
SH Toužim Tadeáš Čabala
Daniel Svojanovský
70
16
18
7
34
7
54
12
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 11
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
29. 10. 2017
10:45
Sportovní hala města Daniel Svojanovský
Tadeáš Čabala
55
30
15
6
27
14
36
22
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 12
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
29. 10. 2017
12:00
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Daniel Svojanovský
9
88
2
23
8
47
8
67
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
26. 11. 2017
09:00
Karlovy Vary, Konečná Michal Zubanič
Petr Hovorka
22
50
4
9
14
23
17
35
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 14
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BCM Sokolov U 11 (žky)
26. 11. 2017
10:15
Karlovy Vary, Konečná Michal Zubanič
Petr Hovorka
45
15
6
3
20
5
26
13
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 15
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
26. 11. 2017
11:30
Karlovy Vary, Konečná Michal Zubanič
Petr Hovorka
21
52
0
11
11
25
21
40
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 16
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
26. 11. 2017
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Miroslav Svatoš
10
61
2
20
10
34
10
55
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 17
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
26. 11. 2017
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Miroslav Svatoš
22
68
7
8
12
34
13
50
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 18
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
26. 11. 2017
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Miroslav Svatoš
88
8
19
2
42
4
56
6
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 19
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
10. 12. 2017
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Dominik Čihák
16
43
6
10
6
22
10
29
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 20
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
10. 12. 2017
10:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Dominik Čihák
Tadeáš Čabala
23
50
6
11
12
24
17
39
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 21
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
10. 12. 2017
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Dominik Čihák
72
14
12
0
31
10
48
10
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 22
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
10. 12. 2017
14:15
SH BK Loko Karlovy Vary Ondřej Sládek
Miroslav Svatoš
16
68
0
22
8
36
16
55
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 23
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
10. 12. 2017
15:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ondřej Sládek
Miroslav Svatoš
44
49
4
11
18
25
35
37
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 24
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
10. 12. 2017
16:45
SH BK Loko Karlovy Vary Ondřej Sládek
Miroslav Svatoš
73
19
13
4
38
9
55
12
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 25
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
21. 1. 2018
09:00
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Miroslav Svatoš
54
29
16
5
36
13
46
19
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 26
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
21. 1. 2018
10:15
Kraslice Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
3
84
0
16
0
31
0
64
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 27
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
21. 1. 2018
11:30
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Miroslav Svatoš
74
37
18
13
31
24
42
29
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 28
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
21. 1. 2018
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Petr Hovorka
26
13
0
3
11
7
13
9
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 29
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
21. 1. 2018
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Hovorka
Adéla Hejná
19
65
4
17
6
36
12
48
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 30
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
21. 1. 2018
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Petr Hovorka
41
32
4
16
18
21
30
28
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 31
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
4. 2. 2018
09:00
Sportovní hala města Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
42
62
9
10
17
29
33
52
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 32
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
4. 2. 2018
10:15
Sportovní hala města Bohumil Kuzebauch
Miroslav Svatoš
48
31
11
14
19
16
32
27
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 33
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
4. 2. 2018
11:30
Sportovní hala města Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
27
57
8
19
15
28
25
47
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 34
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
4. 2. 2018
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tadeáš Čabala
Lukáš Brus
87
1
22
0
41
1
57
1
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 35
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
4. 2. 2018
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Tadeáš Čabala
2
54
0
12
0
28
2
43
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 36
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BK Sokolov U 11 (žci)
4. 2. 2018
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Tadeáš Čabala
26
66
6
20
12
38
22
52
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 37
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
18. 2. 2018
09:00
Karlovy Vary, Konečná Tadeáš Čabala
Daniel Svojanovský
52
44
9
8
22
22
36
34
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 38
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
18. 2. 2018
10:15
Karlovy Vary, Konečná Daniel Svojanovský
Tadeáš Čabala
37
83
9
12
24
42
31
60
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 39
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
18. 2. 2018
11:30
Karlovy Vary, Konečná Tadeáš Čabala
Daniel Svojanovský
80
18
24
8
44
12
58
12
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 40
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
18. 2. 2018
09:00
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Miroslav Svatoš
43
39
12
12
20
22
32
32
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 41
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
18. 2. 2018
10:15
Kraslice Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
49
39
7
8
26
24
41
33
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 42
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
18. 2. 2018
11:30
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Miroslav Svatoš
31
41
2
5
14
16
23
29
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Sokolov U 11 (žci) 12 12 0 958 242 24
2. Thermia KV U 11 (mix) 12 8 4 536 508 20
3. BK Loko KV "A" 12 7 5 440 368 19
4. TJ Sokol Kraslice U 11 (mix) 12 7 5 465 509 19
5. TJ Sokol Toužim U 11 (mix) 12 6 6 604 439 18
6. BCM Sokolov U 11 (žky) 12 2 10 311 690 14
7. BK Loko K. Vary U 11 (žky) 12 0 12 197 755 12
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zubanič Michal 3 3 0 0 - - -
Svojanovský Daniel 9 4 5 0 - - -
Svatoš Miroslav 19 7 12 0 - - -
Sládek Ondřej 4 4 0 0 - - -
Maleček Roman 1 0 1 0 - - -
Kuzebauch Bohumil 9 5 4 0 - - -
Hovorka Petr 6 1 5 0 - - -
Hejná Adéla 7 6 1 0 - - -
Čihák Dominik 5 1 4 0 - - -
Čabala Tadeáš 15 8 7 0 - - -
Brus Lukáš 6 3 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře