Nadregionální soutěž - 2.část

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín
Basket Valmez
20. 1. 2018
10:00
SH Krytý bazén Radim Kavka
Daniel Panák
63
62
20
12
33
36
45
52
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Lipník *1x04
BK Příbor B
30. 1. 2018
17:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Filip Hudec
50
67
14
21
22
31
31
45
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek
20. 1. 2018
17:30
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
95
68
21
19
50
35
74
43
Review
Základní část 2. kolo 6
BK Příbor B
Basketpoint Frýdek-Místek
21. 1. 2018
09:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jiří Siegfried
Jiří Smelty
64
57
21
13
37
31
57
45
Review
Základní část 2. kolo 4
BC Nový Jičín
SK Bruntál
21. 1. 2018
11:00
SH Krytý bazén Radim Kavka
Daniel Panák
41
73
10
22
19
40
30
55
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Lipník *1x04
BK Snakes Háj ve Slezsku
25. 3. 2018
13:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
53
56
9
16
27
30
47
44
Review
Základní část 3. kolo 8
BK Lipník *1x04
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 2. 2018
10:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Filip Hudec
Daniel Panák
74
82
12
14
31
40
55
59
Review
Základní část 3. kolo 7
Basket Valmez
SK Bruntál
3. 2. 2018
13:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Daniel Panák
63
89
17
21
31
37
43
58
Review
Základní část 3. kolo 9
BK Příbor B
BK Snakes Háj ve Slezsku
26. 1. 2018
17:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Konvička
Daniel Panák
61
50
11
15
26
32
44
41
Review
Základní část 4. kolo 11
BC Nový Jičín
BK Lipník *1x04
4. 2. 2018
10:00
SH Krytý bazén Štefan Bešina
Daniel Panák
51
56
9
19
18
32
34
48
Review
Základní část 4. kolo 10
SK Bruntál
BK Snakes Háj ve Slezsku
4. 2. 2018
17:00
Sportovní hala Bruntál Martin Janovský
Kateřina Jedličková
71
60
17
13
39
28
53
42
Review
Základní část 4. kolo 12
Basket Valmez
BK Příbor B
31. 1. 2018
18:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Vratislav Doležal
Filip Hudec
59
82
12
26
35
42
43
62
Review
Základní část 5. kolo 14
BC Nový Jičín
BK Příbor B
17. 2. 2018
09:00
SH Krytý bazén Radim Kavka
Daniel Panák
49
67
16
20
28
40
40
53
Review
Základní část 5. kolo 13
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
8. 2. 2018
17:15
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
120
86
31
21
59
43
80
69
Review
Základní část 5. kolo 15
Basket Valmez
BK Lipník *1x04
28. 2. 2018
18:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Daniel Panák
55
61
23
13
33
26
42
38
Review
Základní část 6. kolo 18
Basketpoint Frýdek-Místek
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče 0
20
*
Review
Základní část 6. kolo 17
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín
12. 5. 2018
08:30
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
102
33
25
5
48
10
70
22
Review
Základní část 6. kolo 16
BK Lipník *1x04
SK Bruntál
28. 1. 2018
10:00
Filip Slezák
Dominik Kotala
46
91
9
30
12
49
26
73
Review
Základní část 7. kolo 21
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
3. 3. 2018
09:00
Gymnázium Petra Bezruče Radim Kavka
Nikol Karaffová
76
56
18
12
41
20
62
36
Review
Základní část 7. kolo 20
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basket Valmez
3. 3. 2018
12:00
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Marek Pilch
102
70
30
12
47
28
76
47
Review
Základní část 7. kolo 19
BK Příbor B
SK Bruntál
3. 3. 2018
16:00
tělocvična Masarykova gymnázia Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
74
71
22
13
36
35
55
55
Review
Základní část 8. kolo 24
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Háj ve Slezsku
4. 3. 2018
09:00
Gymnázium Petra Bezruče Radim Kavka
Nikol Karaffová
55
84
20
16
23
39
36
62
Review
Základní část 8. kolo 22
Basket Valmez
BC Nový Jičín
4. 3. 2018
11:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Ladislav Sokolovský
58
63
7
7
24
26
39
40
52
52
Review
Základní část 8. kolo 23
BK Příbor B
BK Lipník *1x04
23. 3. 2018
17:30
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Jan Menšík
40
43
6
16
15
26
24
34
Review
Základní část 9. kolo 26
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Lipník *1x04
28. 4. 2018
14:30
Gymnázium Petra Bezruče Petr Polke
Jiří Kraus
48
101
19
22
28
43
40
77
Review
Základní část 9. kolo 25
SK Bruntál
Basket Valmez
28. 4. 2018
15:00
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
102
33
20
8
50
14
78
26
Review
Základní část 9. kolo 27
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Příbor B
30. 5. 2018
16:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
78
59
22
15
37
30
61
39
Review
Základní část 10. kolo 28
SK Bruntál
BC Nový Jičín
18. 3. 2018
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Kristýna Krejčí
93
52
23
13
50
19
75
34
Review
Základní část 10. kolo 29
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Lipník *1x04
9. 5. 2018
16:10
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
89
54
26
3
44
24
71
36
Review
Základní část 10. kolo 30
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor B
11. 5. 2018
16:30
Gymnázium Petra Bezruče Radim Kavka
Nikol Karaffová
46
49
20
5
28
25
40
39
Review
Základní část 11. kolo 33
BK Lipník *1x04
Basket Valmez
7. 4. 2018
12:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Zdeněk Latík
Rostislav Děrda
61
66
13
16
24
39
46
54
Review
Základní část 11. kolo 31
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Bruntál
7. 4. 2018
17:00
Gymnázium Petra Bezruče Radim Kavka
Nikol Karaffová
59
92
11
26
27
52
45
73
Review
Základní část 11. kolo 32
BK Příbor B
BC Nový Jičín
27. 3. 2018
17:30
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Nikol Karaffová
53
34
11
9
30
19
43
25
Review
Základní část 12. kolo 35
BK Lipník *1x04
BC Nový Jičín
8. 4. 2018
10:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Zdeněk Latík
Filip Hudec
57
40
26
7
30
14
46
25
Review
Základní část 12. kolo 34
BK Snakes Háj ve Slezsku
SK Bruntál
8. 4. 2018
14:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
85
97
26
19
37
37
58
55
76
76
Review
Základní část 12. kolo 36
BK Příbor B
Basket Valmez
3. 4. 2018
17:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Daniel Panák
46
45
9
12
17
25
37
33
Review
Základní část 13. kolo 39
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
21. 4. 2018
10:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Daniel Panák
57
74
14
9
28
32
42
53
Review
Základní část 13. kolo 37
SK Bruntál
BK Příbor B
12. 5. 2018
15:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
René Klapetek
71
44
20
14
36
24
54
33
Review
Základní část 13. kolo 38
Basket Valmez
BK Snakes Háj ve Slezsku
21. 4. 2018
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jan Konvička
Daniel Panák
59
95
15
29
30
44
47
69
Review
Základní část 14. kolo 40
SK Bruntál
BK Lipník *1x04
22. 4. 2018
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Kristýna Krejčí
64
44
14
11
31
27
42
32
Review
Základní část 14. kolo 41
BC Nový Jičín
BK Snakes Háj ve Slezsku
22. 4. 2018
10:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Daniel Panák
54
84
14
23
25
48
35
70
Review
Základní část 14. kolo 42
Basket Valmez
Basketpoint Frýdek-Místek
22. 4. 2018
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Vratislav Doležal
103
60
27
19
51
32
77
44
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Fridrich Basket Valmez 19 10 1.0 19.8 7.7 0.0 4.4/8.9 49.4 2.2
Jan Křenek Basket Valmez 18 6 1.0 23.8 7.2 2.5 2.0/4.8 41.4 2.3
Samuel Indruch Basket Valmez 19 10 1.0 13.8 6.1 0.0 1.6/4.1 39.0 2.6
Adam Ivánek BK Příbor B 18 9 1.0 10.9 3.6 0.8 1.4/3.3 43.3 1.3
David Dostál BK Příbor B 17 4 1.0 20.0 7.5 0.0 5.0/9.3 54.1 1.3
Milan Machala BK Příbor B 18 7 1.0 10.4 3.9 0.6 1.0/2.1 46.7 1.7
Štěpán Novák BK Příbor B 18 10 1.0 6.5 2.5 0.2 0.9/2.8 32.1 1.2
Václav Burian Basket Valmez 17 9 1.0 6.2 2.3 0.3 0.6/1.0 0.0* 1.7
Štěpán Maléř BK Příbor B 17 8 1.0 6.4 1.3 1.1 0.5/1.3 0.0* 1.6
Jan Hanzlík BK Příbor B 17 10 1.0 4.4 1.5 0.2 0.8/2.0 40.0 1.4
Tomáš Bartošík Basket Valmez 18 11 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/1.5 0.0* 2.3
Erik Havel BK Příbor B 18 8 1.0 4.9 1.0 0.5 1.4/2.4 57.9 1.6
Vojtěch Frank SK Bruntál 19 2 1.0 18.5 6.5 1.5 1.0/2.0 50.0 3.0
Ondřej Linart BK Příbor B 17 10 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.7
Vojtěch Kubečka BK Příbor B 17 5 1.0 6.4 2.4 0.2 1.0/1.2 0.0* 2.0
Alex Ryšánek BK Příbor B 18 9 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.1
Petr Němčík SK Bruntál 20 2 1.0 15.0 6.5 0.5 0.5/4.0 12.5 4.5
Jakub Dombek Basketpoint F-M 18 2 1.0 13.5 6.0 0.0 1.5/8.5 17.6 4.0
František Gecašek SK Bruntál 19 2 1.0 13.5 4.5 1.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Ondřej Marek Basketpoint F-M 17 2 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/5.5 18.2 2.0
Marek Bill Basket Valmez 18 8 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.9
Michal Slovák BK Příbor B 18 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.2
Filip Šanda SK Bruntál 19 1 1.0 23.0 8.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Richard Konečný Basket Valmez 17 9 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Václav Tvardek Basketpoint F-M 18 2 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.0
Lukáš Hurta Basket Valmez 17 6 1.0 3.5 1.2 0.2 0.7/2.0 33.3 2.7
Marek Lesko Basketpoint F-M 17 2 1.0 10.5 2.5 1.0 2.5/9.0 27.8 1.5
Lukáš Michna BK Příbor B 17 5 1.0 4.0 1.4 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktor Ivánek BK Příbor B 16 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.5
Marek Slovák BK Příbor B 18 7 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Viktor Kutěj Basket Valmez 18 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Marek Štoller SK Bruntál 18 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Zámorský Basketpoint F-M 18 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Adam Venera SK Bruntál 18 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Michal Metz Basketpoint F-M 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
Tomáš Kameníček SK Bruntál 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Daniel Pustějovský BK Příbor B 18 7 1.0 1.3 0.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.6
Adam Maslaňák BK Příbor B 18 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Hanzelka BK Příbor B 19 8 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Marek Zdráhal SK Bruntál 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Langer Basket Valmez 18 9 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Kryštof Konvičný Basket Valmez 18 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anna Jedličková SK Bruntál 18 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Marek Wittek Basketpoint F-M 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 7.0
Patrik Tyleček Basketpoint F-M 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Ondra Masařík Basket Valmez 17 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Adam Ivasjuk Basket Valmez 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jakub Holler SK Bruntál 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
František Svatoň SK Bruntál 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Čižmář Basket Valmez 18 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Veron Bendinha Basketpoint F-M 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pavlovič Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Wilk Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šustek BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Chloupek BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Augustin Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Smuda Snakes Háj 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Valášek Basketpoint F-M 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Stolárik Basketpoint F-M 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Černoch BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dolanský SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pobucký Basketpoint F-M 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Uličník Basketpoint F-M 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zahradníček Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kuboň Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Barák SK Bruntál 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kopřiva Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Radil Basketpoint F-M 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Herák Basketpoint F-M 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bakota Basketpoint F-M 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Svatopluk Vodička SK Bruntál 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mihál BK Příbor B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pindur Basketpoint F-M 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Pleskač Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hajda BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Fojtík BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Nakielná BK Lipník 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Abrahámek BK Lipník 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Stankuš Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vlček Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Celerin BK Příbor B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Niesporek Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamín Navrátil Basketpoint F-M 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Palát Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Kolomý SK Bruntál 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Jakub Nevřiva BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kováč BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jureček Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Koňařík BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kuliha BK Příbor B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Gengela BK Příbor B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Oblouková BK Lipník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Vyroubal Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koudelka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anděla Vandrovcová BK Lipník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mužík Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kabeláč Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rotrekl Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hrabec Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián Džubera Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Vavrečka Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Skýpala Basket Valmez 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Mikulec Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Linhart Basket Valmez 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Radek Palacký BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Fridrich Basket Valmez 19 31 12 0 11 4
Jan Křenek Basket Valmez 18 41 12 5 5 4
Samuel Indruch Basket Valmez 19 18 9 0 4 4
Adam Ivánek BK Příbor B 18 16 7 3 5 3
David Dostál BK Příbor B 17 26 11 0 8 2
Milan Machala BK Příbor B 18 22 8 1 4 4
Štěpán Novák BK Příbor B 18 18 8 1 3 4
Václav Burian Basket Valmez 17 18 8 1 2 3
Štěpán Maléř BK Příbor B 17 16 2 3 3 3
Jan Hanzlík BK Příbor B 17 11 5 2 2 4
Tomáš Bartošík Basket Valmez 18 8 4 0 1 5
Erik Havel BK Příbor B 18 9 4 2 3 4
Vojtěch Frank SK Bruntál 19 19 8 2 2 5
Ondřej Linart BK Příbor B 17 8 3 0 2 5
Vojtěch Kubečka BK Příbor B 17 12 4 1 4 5
Alex Ryšánek BK Příbor B 18 6 3 0 1 4
Petr Němčík SK Bruntál 20 19 8 1 1 5
Jakub Dombek Basketpoint F-M 18 17 7 0 3 5
František Gecašek SK Bruntál 19 15 7 2 2 2
Ondřej Marek Basketpoint F-M 17 16 8 0 2 2
Marek Bill Basket Valmez 18 8 3 0 2 3
Michal Slovák BK Příbor B 18 6 3 0 1 5
Filip Šanda SK Bruntál 19 23 8 2 1 3
Richard Konečný Basket Valmez 17 6 3 0 0 5
Václav Tvardek Basketpoint F-M 18 17 8 0 1 0
Lukáš Hurta Basket Valmez 17 9 3 1 2 5
Marek Lesko Basketpoint F-M 17 12 4 2 4 3
Lukáš Michna BK Příbor B 17 5 2 1 0 1
Viktor Ivánek BK Příbor B 16 8 2 1 1 1
Marek Slovák BK Příbor B 18 5 2 0 1 2
Viktor Kutěj Basket Valmez 18 8 4 0 2 2
Marek Štoller SK Bruntál 18 6 3 0 0 0
Ondřej Zámorský Basketpoint F-M 18 8 4 1 1 2
Adam Venera SK Bruntál 18 8 4 0 0 4
Michal Metz Basketpoint F-M 17 8 4 0 0 4
Tomáš Kameníček SK Bruntál 18 6 3 1 0 5
Daniel Pustějovský BK Příbor B 18 2 1 0 2 5
Adam Maslaňák BK Příbor B 18 2 1 0 0 2
Lukáš Hanzelka BK Příbor B 19 2 1 0 1 1
Marek Zdráhal SK Bruntál 18 6 3 0 0 2
Martin Langer Basket Valmez 18 4 2 0 1 3
Kryštof Konvičný Basket Valmez 18 2 1 0 0 2
Anna Jedličková SK Bruntál 18 4 1 0 2 4
Marek Wittek Basketpoint F-M 18 2 1 0 0 13
Patrik Tyleček Basketpoint F-M 19 2 1 0 2 3
Ondra Masařík Basket Valmez 17 2 0 0 2 1
Adam Ivasjuk Basket Valmez 17 2 1 0 0 1
Jakub Holler SK Bruntál 18 2 1 0 0 3
František Svatoň SK Bruntál 17 2 1 0 0 2
Marek Čižmář Basket Valmez 18 2 1 0 0 1
Jakub Linhart Basket Valmez 16 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Nový Jičín 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 11 23.8 1.7 8.4 /20.0 41.8 16.3
BK Lipník 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Příbor B 11 20.5 2.9 9.0 /19.4 46.5 17.5
Snakes Háj 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basketpoint F-M 4 12.8 0.8 3.5 /15.8 22.2 10.5
SK Bruntál 6 10.7 1.5 1.5 /3.8 39.1 7.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Ščurek Vojtěch 6 3 3 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 0 2 0 - - -
Smelty Jiří 1 0 1 0 - - -
Slezák Filip 1 1 0 0 - - -
Siegfried Jiří 1 1 0 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 3 3 0 0 - - -
Polke Petr 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 4 0 4 0 - - -
Panák Daniel 12 0 12 0 - - -
Menšík Jan 2 1 1 0 - - -
Latík Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Krejčí Kristýna 2 0 2 0 - - -
Kraus Jiří 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 1 0 1 0 - - -
Konvička Jan 4 4 0 0 - - -
Klapetek René 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 9 9 0 0 - - -
Karaffová Nikol 5 0 5 0 - - -
Jurda Aleš 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 3 3 0 - - -
Janovský Martin 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 8 5 3 0 - - -
Doležal Vratislav 4 3 1 0 - - -
Děrda Rostislav 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 2 2 0 0 - - -
Bešina Štefan 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře