Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 4
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
28. 10. 2017
10:00
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Pavel Csöllei
79
63
20
21
44
37
57
50
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
28. 10. 2017
14:00
SH Pelhřimov Vojtěch Krejsa
Pavel Krejsa
106
44
28
6
51
17
84
33
Review
Skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
28. 10. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Jiří Smetana
Václav Ježek
58
74
13
20
22
43
38
55
Review
Skupina A 1. kolo 2
Sokol Pražský
BSK Modřany - Jižní supi
24. 10. 2017
17:20
Sokol pražský Zuzana Kotrbatá
Daniel Holeš
104
62
32
8
53
29
80
42
Review
Skupina A 2. kolo 7
Sokol Pražský
BK Sojky Pelhřimov
16. 9. 2017
14:00
Sokol pražský Dominik Výborný
Pavel Koudela
64
108
12
31
25
62
45
94
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
16. 9. 2017
16:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Ondřej Koc
87
52
22
15
46
30
67
40
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta
16. 9. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Jiří Smetana
Vratislav Novák
63
93
26
21
41
41
50
67
Review
Skupina A 2. kolo 8
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Písek Sršni
16. 9. 2017
17:15
TJ Sokol Petrovice Michal Kocián
Marek Šmůla
79
54
20
13
47
30
61
46
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
17. 9. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Jiří Smetana
Vratislav Novák
68
64
16
16
35
35
47
52
Review
Skupina A 3. kolo 10
BK Klatovy
BA Sparta
17. 9. 2017
10:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Ondřej Koc
71
59
17
14
28
32
51
54
Review
Skupina A 3. kolo 12
BSK Modřany - Jižní supi
BK Sojky Pelhřimov
17. 9. 2017
10:15
TJ Sokol Petrovice Michal Kocián
Marek Šmůla
46
87
16
22
29
48
41
68
Review
Skupina A 3. kolo 11
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
17. 9. 2017
10:30
Sokol pražský Dominik Výborný
Pavel Koudela
92
42
18
10
38
23
65
34
Review
Skupina A 4. kolo 16
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní supi
30. 9. 2017
16:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Martin Haniš
77
81
17
14
36
43
60
60
Review
Skupina A 4. kolo 13
BA Sparta
BK Sojky Pelhřimov
4. 10. 2017
16:10
Nafukovací hala Kuncova Jan Musil
Matěj Barták
76
81
16
14
34
35
59
58
Review
Skupina A 4. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
30. 9. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Petr Havlíček
Vratislav Novák
45
86
14
19
24
42
36
69
Review
Skupina A 4. kolo 14
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
30. 9. 2017
19:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Horník
Michael Mycak
72
61
16
18
37
34
62
53
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Klatovy
Sokol Pražský
1. 10. 2017
09:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Martin Haniš
54
76
7
18
15
16
14
22
Review
Skupina A 5. kolo 19
BK Lokomotiva Plzeň
BSK Modřany - Jižní supi
1. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Petr Havlíček
Vratislav Novák
56
91
15
35
29
52
43
74
Review
Skupina A 5. kolo 17
BA Sparta
Sokol Písek Sršni
25. 11. 2017
15:00
Hala Kuncova Dalibor Kouba
Daniel Rom
84
53
12
11
39
29
62
46
Review
Skupina A 5. kolo 18
Sokol Vyšehrad
BK Sojky Pelhřimov
1. 10. 2017
15:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Horník
Michael Mycak
70
50
19
14
43
30
62
37
Review
Skupina A 6. kolo 24
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
10. 12. 2017
10:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Marek Šmůla
81
52
16
15
35
26
55
40
Review
Skupina A 6. kolo 21
Sokol Pražský
BA Sparta
14. 10. 2017
14:00
Sokol pražský Michal Kocián
Ondřej Koc
78
65
32
17
42
36
62
48
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
14. 10. 2017
16:00
SH Pelhřimov Jan Lejčko
Petr Havlíček
95
49
30
15
57
24
72
37
Review
Skupina A 6. kolo 22
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Vyšehrad
14. 10. 2017
17:15
TJ Sokol Petrovice Karel Anton
Pavel Šmíd
79
66
24
21
41
25
56
48
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Sojky Pelhřimov
BK Klatovy
15. 10. 2017
09:00
SH Pelhřimov Jan Lejčko
Petr Havlíček
92
71
25
24
42
42
66
53
Review
Skupina A 7. kolo 25
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
15. 10. 2017
09:30
Sokol pražský Michal Kocián
Ondřej Koc
98
39
21
5
36
24
64
34
Review
Skupina A 7. kolo 26
BSK Modřany - Jižní supi
BA Sparta
15. 10. 2017
14:45
TJ Sokol Petrovice Karel Anton
Pavel Šmíd
50
72
17
20
29
48
40
56
Review
Skupina A 7. kolo 28
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
9. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Marek Šmůla
75
56
20
11
44
22
60
38
Review
Skupina A 8. kolo 29
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
29. 10. 2017
13:00
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Martin Haniš
86
55
21
11
27
7
24
24
Review
Skupina A 8. kolo 31
Sokol Písek Sršni
BK Sojky Pelhřimov
28. 10. 2017
16:00
SH Pelhřimov Vojtěch Krejsa
Pavel Krejsa
57
101
19
38
30
58
43
78
Review
Skupina A 8. kolo 32
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
29. 10. 2017
16:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Horník
Jindřich Zámostný
63
70
18
18
35
31
46
53
Review
Skupina A 8. kolo 30
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Pražský
3. 11. 2017
16:45
TJ Sokol Petrovice Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
62
86
24
24
35
46
46
66
Review
Skupina A 9. kolo 34
BA Sparta
BK Klatovy
11. 11. 2017
10:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Daniel Rom
71
49
14
10
40
22
54
43
Review
Skupina A 9. kolo 35
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
11. 11. 2017
10:00
Hala Elim Lucie Peterková
Marek Vošahlík
51
77
16
20
23
36
29
56
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Sojky Pelhřimov
BSK Modřany - Jižní supi
11. 11. 2017
17:00
SH Pelhřimov Vratislav Novák
Petr Havlíček
106
71
36
18
56
34
83
49
Review
Skupina A 9. kolo 33
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
11. 11. 2017
18:30
Sokolovna Vyšehrad Pavel Csöllei
Hana Šmídková
61
66
10
13
31
30
47
51
Review
Skupina A 10. kolo 37
BA Sparta
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2017
09:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jan Hendrych
75
51
20
13
34
23
52
39
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Pražský
12. 11. 2017
10:30
SH Pelhřimov Martin Veis
Petr Havlíček
101
68
28
10
55
29
81
50
Review
Skupina A 10. kolo 38
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
12. 11. 2017
11:15
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Hartig
Michal Horník
60
107
16
24
38
48
54
81
Review
Skupina A 10. kolo 40
Sokol Písek Sršni
BSK Modřany - Jižní supi
12. 11. 2017
14:00
Hala Elim Jan Renc
Matěj Barták
78
92
22
31
45
46
60
69
Review
Skupina A 11. kolo 44
Sokol Pražský
BK Klatovy
25. 11. 2017
10:00
Sokol pražský Marek Šmůla
Pavel Koudela
90
58
27
9
44
27
66
42
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
25. 11. 2017
16:00
Tělocvična SOU Vratislav Novák
Václav Dolejš
86
71
27
15
47
35
69
52
Review
Skupina A 11. kolo 41
Sokol Písek Sršni
BA Sparta
12. 10. 2017
17:30
Hala Elim Petr Havlíček
Pavel Csöllei
71
97
23
30
40
61
53
83
Review
Skupina A 11. kolo 43
BSK Modřany - Jižní supi
BK Lokomotiva Plzeň
25. 11. 2017
18:15
TJ Sokol Petrovice Roman Kejklíček
Jan Lejčko
81
50
26
10
42
26
61
32
Review
Skupina A 12. kolo 47
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
26. 11. 2017
10:00
Sokol pražský Marek Šmůla
Martin Buršík
102
30
29
10
53
19
74
25
Review
Skupina A 12. kolo 48
BSK Modřany - Jižní supi
BK Klatovy
26. 11. 2017
10:15
TJ Sokol Petrovice Martin Kučírek
Pavel Koudela
71
55
21
19
44
36
60
44
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Sojky Pelhřimov
BA Sparta
26. 11. 2017
10:30
SH Pelhřimov Vratislav Novák
Václav Dolejš
61
59
19
12
33
26
44
41
Review
Skupina A 12. kolo 46
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
26. 11. 2017
13:30
Sportovní hala Sokol Matěj Záruba
Jan Musil
66
43
14
9
28
20
46
32
Review
Skupina A 13. kolo 50
BA Sparta
BSK Modřany - Jižní supi
9. 12. 2017
09:00
Hala Kuncova Karel Křenek
Pavel Koudela
64
72
27
18
35
37
45
56
Review
Skupina A 13. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
15. 10. 2017
13:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Martin Haniš
48
81
10
24
20
41
35
59
Review
Skupina A 13. kolo 51
BK Klatovy
BK Sojky Pelhřimov
9. 12. 2017
16:00
SH BK Klatovy Jan Lejčko
Hana Šmídková
78
76
26
18
37
42
55
64
Review
Skupina A 13. kolo 49
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
9. 12. 2017
17:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Vladimír Slanina
54
76
22
13
30
38
38
52
Review
Skupina A 14. kolo 55
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sojky Pelhřimov
10. 12. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Marek Vošahlík
Jan Renc
62
125
21
32
43
62
52
102
Review
Skupina A 14. kolo 54
Sokol Vyšehrad
BSK Modřany - Jižní supi
10. 12. 2017
14:15
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Radek Lahoda
43
81
6
21
16
37
29
55
Review
Skupina A 14. kolo 56
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
14. 10. 2017
15:30
SH BK Klatovy Václav Ježek
Martin Haniš
80
61
19
13
43
32
67
45
Review
Skupina A 14. kolo 53
BA Sparta
Sokol Pražský
8. 12. 2017
16:00
Hala Kuncova Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
76
78
12
12
29
43
56
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 30 1.0 19.2 7.7 0.6 2.1/4.0 52.1 1.9
Ondřej Plášil Fio banka J. Hradec 17 36 1.0 13.9 4.9 0.8 1.7/2.4 71.8 2.8
Teodor Krejčí BC Vysočina 18 40 1.0 12.4 4.1 0.6 2.4/3.9 61.3 0.8
23 Jan Leibner BK Snakes Ostrava 17 28 1.0 17.6 5.9 1.4 1.6/2.5 64.3 2.0
Adam Lukeš Sokol Šlapanice 17 26 1.0 18.8 6.7 1.1 2.0/2.7 76.8 2.4
Radovan Mrázek BVK Holice 17 26 1.0 17.7 5.3 1.7 1.8/3.3 55.8 1.9
Petr Krupka BA 2006´Roudnice n. L. B 18 48 1.0 9.0 4.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 3.3
Petr Křivánek SAM Brno 18 38 2.3 10.8 3.5 0.9 / 0.1 1.1/1.7 0.0* 1.2
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 18 27 1.0 15.3 5.4 0.9 1.8/2.9 61.5 2.3
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 26 1.0 15.8 4.1 1.4 3.4/5.6 61.4 3.0
Tomáš Kosík BA Nymburk 17 31 1.0 13.0 5.8 0.1 1.1/2.0 0.0* 2.1
Filip Horký BVK Holice 18 20 1.0 20.2 7.4 1.2 1.8/3.2 55.6 2.2
11 Jakub Müller BA Sparta Praha 18 40 1.0 8.0 2.3 0.7 1.3/2.3 54.9 2.0
Ondřej Švec USK Praha B 18 21 1.0 15.2 5.7 0.3 3.0/4.9 62.7 1.8
9 Daniel Tomek STHAV 18 14 1.0 21.4 7.1 1.4 3.0/7.1 42.0 2.6
Tomáš Kačírek Lokomotiva Plzeň 18 24 1.0 12.0 4.1 0.6 2.0/4.6 42.7 2.7
Michal Bárta Snakes Ostrava 18 22 1.0 10.4 4.4 0.0 1.5/3.2 48.6 1.8
Jaroslav Polidar BŠ Tygři Praha 18 21 1.0 10.6 4.5 0.1 1.3/2.2 60.9 1.0
David Šebesta BSK Modřany - Jižní supi 18 25 1.0 8.8 1.2 2.0 0.5/0.8 0.0* 2.2
4 Adam Štiak NH Ostrava 18 32 1.7 6.8 2.7 0.3 / 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.2
Karel Řezáč Sj. BK Litoměřice 17 23 1.0 9.3 3.7 0.0 1.7/3.7 45.9 2.6
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 18 1.0 11.2 4.6 0.0 2.0/3.3 60.0 1.2
Matěj Rychtecký SAM BŠM Brno 17 27 1.0 7.4 2.6 0.2 1.7/4.1 41.8 2.1
Daniel Gebauer BK Opava 17 19 1.0 9.8 4.3 0.2 0.6/2.9 20.0 1.4
Matěj Trnka BC Vysočina 17 19 1.0 8.8 3.7 0.0 1.5/3.1 48.3 2.7
Jakub Ježek BK Horejsek Děčín 17 16 1.0 9.1 2.6 0.9 1.2/1.9 0.0* 0.8
Adam Kattan Rahmani Sokol Karviná 18 11 1.0 12.0 4.3 0.5 2.1/3.1 67.6 3.1
Ondřej Snopek NH Ostrava A 17 14 1.0 9.4 3.6 0.2 1.5/2.9 52.5 2.4
Tomáš Dřevikovský Sokol Písek 18 15 1.0 8.5 4.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
Jan Hendrych BŠ - Tygři Praha 17 25 1.0 4.7 2.0 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.7
31 Matěj Šafařík BSK - Jižní Supi 18 14 1.0 8.0 2.2 0.7 1.4/2.6 54.1 1.7
Jan Vojtíšek BK Horejsek Děčín 17 19 1.0 5.5 2.1 0.0 1.3/2.5 53.2 0.9
Erik Havel PŘÍ 17 24 1.0 3.9 0.9 0.5 0.5/1.2 0.0* 2.8
Tomáš Půlpán Synthesia Pardubice 18 20 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.9
Tomáš Zdobinský BA Nymburk 18 30 1.0 2.4 0.6 0.1 0.8/1.9 0.0* 2.6
12 Štěpán Dvořák Žďár nad Sáz. 18 20 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Radek Valenta BA Tygři Louny 18 12 1.0 5.3 1.3 0.8 0.3/0.8 0.0* 1.7
4 Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 35 1.0 1.6 0.7 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.5
20 Tomáš Fidler BC Chrud. 18 11 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.0
Radek Franěk BŠ Tygři Praha 18 30 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.8
Jakub Winter BK Loko Plzeň B 18 5 1.0 6.6 3.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lubomír David Synthesia Pardubice 18 5 20.0 5.2 1.8 0.4 / 3.4 0.4/0.4 0.0* 1.6
Vojtěch Kroča BK Opava 18 6 1.0 4.0 1.2 0.3 0.7/2.2 30.8 0.8
Jakub Klimeš BK Pardubi 16 16 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Zdeněk Strmiska SAM Brno B 18 11 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.6
8 Pavel Dvořák BK Pelhřimov 18 6 1.0 2.7 0.7 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.2
Matouš Jurman Sokol Pražský 18 6 6.0 2.2 0.2 0.5 / 1.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
25 Filip Novák Synthesia Pardubice 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Pokorný Královští Sokoli 17 5 1.0 0.8 0.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 18 1 10.0 2.0 1.0 0.0 / 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Benák BA Nymburk 18 2 6.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matěj Tegel Kondoři Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Haman Basket Poděbrady 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Plášek Snakes Ostrava 18 2 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Kotulan NH Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chvála Fio banka J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Filip Novotný Sokol Pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 14 6 1 3 3
Ondřej Plášil Fio banka J. Hradec 17 50 22 10 8 10
Teodor Krejčí BC Vysočina 18 64 22 6 20 6
23 Jan Leibner BK Snakes Ostrava 17 20 6 2 5 5
Adam Lukeš Sokol Šlapanice 17 14 3 3 2 5
Radovan Mrázek BVK Holice 17 8 4 2 3 3
Petr Krupka BA 2006´Roudnice n. L. B 18 48 22 2 6 10
Petr Křivánek SAM Brno 18 44 16 10 8 8
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 18 31 11 3 6 4
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 35 8 5 19 5
Tomáš Kosík BA Nymburk 17 7 2 2 2 4
Filip Horký BVK Holice 18 21 8 2 6 5
11 Jakub Müller BA Sparta Praha 18 44 16 6 12 10
Ondřej Švec USK Praha B 18 80 28 4 18 8
9 Daniel Tomek STHAV 18 48 20 2 5 5
Tomáš Kačírek Lokomotiva Plzeň 18 27 10 3 6 5
Michal Bárta Snakes Ostrava 18 22 10 0 5 5
Jaroslav Polidar BŠ Tygři Praha 18 40 18 1 8 4
David Šebesta BSK Modřany - Jižní supi 18 0 0 0 0 0
4 Adam Štiak NH Ostrava 18 44 18 2 8 8
Karel Řezáč Sj. BK Litoměřice 17
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 26 13 0 2 4
Matěj Rychtecký SAM BŠM Brno 17 14 5 2 6 5
Daniel Gebauer BK Opava 17 0 0 0 0 0
Matěj Trnka BC Vysočina 17 9 4 0 3 4
Jakub Ježek BK Horejsek Děčín 17 13 6 3 5 4
Adam Kattan Rahmani Sokol Karviná 18 17 6 1 4 5
Ondřej Snopek NH Ostrava A 17 12 6 0 1 3
Tomáš Dřevikovský Sokol Písek 18 20 10 1 2 4
Jan Hendrych BŠ - Tygři Praha 17 0 0 0 0 0
31 Matěj Šafařík BSK - Jižní Supi 18 32 15 4 11 5
Jan Vojtíšek BK Horejsek Děčín 17 22 9 0 4 4
Erik Havel PŘÍ 17 9 3 3 2 5
Tomáš Půlpán Synthesia Pardubice 18 15 6 0 3 3
Tomáš Zdobinský BA Nymburk 18 8 3 1 4 5
12 Štěpán Dvořák Žďár nad Sáz. 18 20 9 0 8 3
Radek Valenta BA Tygři Louny 18 10 3 2 2 4
4 Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 9 4 1 1 4
20 Tomáš Fidler BC Chrud. 18 10 4 1 3 5
Radek Franěk BŠ Tygři Praha 18 10 5 0 2 5
Jakub Winter BK Loko Plzeň B 18 12 4 1 3 3
Lubomír David Synthesia Pardubice 18 39 12 5 6 4
Vojtěch Kroča BK Opava 18 36 14 3 13 5
Jakub Klimeš BK Pardubi 16
Zdeněk Strmiska SAM Brno B 18 16 5 3 6 5
8 Pavel Dvořák BK Pelhřimov 18 17 6 1 5 5
Matouš Jurman Sokol Pražský 18 22 10 4 6 4
25 Filip Novák Synthesia Pardubice 16
Lukáš Pokorný Královští Sokoli 17 3 0 1 1 4
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 18 37 15 3 7 4
Pavel Benák BA Nymburk 18 25 11 1 6 5
Tomáš Plášek Snakes Ostrava 18 26 10 2 4 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Lokomotiva Plzeň 28 21.1 3.4 8.8 /19.7 44.6 21.4
BK Klatovy 28 26.8 3.8 9.2 /17.2 53.4 15.6
Sokol Pražský 35 29.9 3.0 11.8 /21.1 56.0 19.3
BSK Modřany - Jižní supi 35 23.6 4.6 10.9 /22.1 49.4 18.6
BK Pelhřimov 35 29.5 6.0 10.7 /17.5 61.0 18.7
Sokol Písek 28 25.4 4.2 9.1 /15.5 58.8 19.4
BA Sparta 30 23.9 2.9 10.7 /18.7 57.4 16.7
Sokol Vyšehrad 28 24.4 2.4 10.3 /25.8 40.0 19.2
Synthesia Pardubice 35 32.5 3.2 11.8 /20.7 56.8 19.3
Basket Poděbrady 28 25.7 2.3 12.3 /22.7 54.3 18.5
BŠ Tygři Praha 30 25.3 5.6 6.7 /13.8 48.7 17.0
BA Nymburk 30 23.3 2.8 9.9 /20.1 49.4 19.5
Kondoři Liberec 28 26.5 3.0 10.8 /19.0 56.8 16.3
BK Horejsek Děčín 28 18.5 1.0 9.3 /20.7 44.9 18.4
USK Praha 28 25.6 2.4 10.7 /20.0 53.4 15.2
Slavoj Litoměřice 35 26.5 3.7 9.4 /18.7 50.4 18.5
BC Vysočina 28 21.0 1.3 11.1 /21.6 51.5 16.4
SAM Brno 35 26.8 2.4 12.9 /22.8 56.6 17.5
BCM Orli Prostějov 30 26.3 2.6 10.3 /20.4 50.5 17.3
Tygři JBC Brno 35 23.1 4.3 12.5 /20.6 60.6 18.5
BK Opava 28 26.2 4.3 13.0 /24.2 53.7 20.3
Snakes Ostrava 28 26.9 1.9 8.3 /17.6 47.3 20.0
NH Ostrava 35 30.5 1.4 10.7 /21.6 49.7 19.0
BK Příbor 28 15.8 2.3 10.3 /19.9 51.6 17.4
Fio banka J. Hradec 14 16.1 1.3 6.0 /13.2 45.4 14.6
BA Tygři Louny 14 22.9 4.0 8.0 /16.4 48.7 14.3
Královští Sokoli 14 15.6 2.6 9.8 /18.9 51.7 20.9
TJ Start Havířov 14 21.9 3.6 10.5 /22.9 45.8 16.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Záruba Matěj 4 3 1 0 1.4 1.0 1.2
Zámostný Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Výborný Dominik 8 5 3 0 1.2 1.8 1.5
Vošahlík Marek 5 3 2 0 1.0 1.2 1.1
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vimmr Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 3 0 3 0 1.3 1.8 1.6
Veselý Ondřej 10 1 9 0 1.0 1.2 1.1
Veis Martin 8 4 4 0 1.6 1.3 1.5
Večeřa Pavel 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Válek Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vágnerová Tereza 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Ulrych Lukáš 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Treml Radek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Timko Viktor 10 3 7 0 1.6 1.4 1.5
Tichov Michael 13 8 5 0 1.2 1.2 1.2
Theodor Pavel 7 3 4 0 1.2 1.1 1.1
Tax Tomáš 7 6 1 0 1.2 1.6 1.4
Štancl Dominik 9 2 7 0 1.3 1.7 1.5
Šmůla Petr 8 3 5 0 1.4 1.3 1.4
Šmůla Marek 15 8 7 0 1.2 1.2 1.2
Šmídková Hana 8 0 8 0 1.5 1.3 1.4
Šmíd Pavel 6 2 4 0 1.2 1.2 1.2
Škaroupka Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Sýkora Václav 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 8 5 3 0 1.2 1.1 1.2
Svejkovský Ondřej 12 1 11 0 1.1 1.3 1.2
Stáňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Smetana Jiří 6 6 0 0 1.0 1.3 1.2
Smelty Jiří 6 4 2 0 1.8 1.3 1.6
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 9 3 6 0 1.3 1.1 1.2
Siegfried Jiří 4 1 3 0 1.4 1.3 1.3
Scholzová Michaela 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Scholze Michal 3 3 0 0 2.0 1.3 1.7
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Salvetr Rudolf 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Rom Daniel 15 1 14 0 1.1 1.1 1.1
Renc Jan 17 6 11 0 1.3 1.4 1.3
Rejlek Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Prchalová Simona 7 0 7 0 1.0 1.5 1.3
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Petrák Robin 7 3 4 0 1.5 1.5 1.5
Petrák Jakub 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Peterková Lucie 7 7 0 0 1.3 1.0 1.1
Perlík Michal 5 5 0 0 1.0 1.3 1.2
Opletal Petr 7 3 4 0 1.1 1.2 1.2
Nováková Bára 8 1 7 0 1.1 1.4 1.3
Novák Petr 6 5 1 0 1.3 1.5 1.4
Novák Petr 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Novák Vratislav 14 8 6 0 1.1 1.3 1.2
Neuman Ladislav 13 13 0 0 1.0 1.2 1.1
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Nehoda Pavel 6 0 6 0 1.0 1.9 1.5
Mynarčík Petr 4 1 3 0 1.3 1.1 1.2
Mycak Michael 4 0 4 0 1.3 2.3 1.8
Musil Jan 7 6 1 0 1.1 1.1 1.1
Mrázek Michal 8 5 3 0 1.2 1.2 1.2
Menšík Jan 8 5 3 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Melichárek Ivo 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Mašek Tomáš 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Martinovská Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Jan 12 5 7 0 1.4 1.5 1.4
Marečková Eliška 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lukeš Petr 2 1 1 0 2.3 1.0 1.6
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Lejčko Jan 11 6 5 0 1.4 1.5 1.4
Laš Luděk 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lahoda Radek 7 1 6 0 1.4 1.2 1.3
Kučírek Pavel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kučera Vít 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 4 4 0 0 1.0 1.9 1.4
Kubíček Jiří 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Křičková Lenka 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Křenek Karel 9 6 3 0 1.3 1.2 1.3
Krejsa Pavel 3 1 2 0 2.0 1.0 1.5
Krejsa Vojtěch 4 2 2 0 1.8 1.0 1.4
Krčmář Dominik 10 2 8 0 1.2 1.3 1.3
Kovář Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 15 10 5 0 1.2 1.1 1.2
Kout Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Pavel 12 0 12 0 1.5 1.5 1.5
Koudela Martin 6 2 4 0 1.4 1.3 1.4
Kouba Dalibor 11 7 4 0 1.1 1.3 1.2
Kotrbatá Zuzana 5 2 3 0 1.1 1.5 1.3
Konvička Jan 10 4 6 0 1.0 1.1 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kocurek Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kocián Michal 4 4 0 0 1.5 1.0 1.3
Koc Ondřej 9 0 9 0 1.4 1.2 1.3
Kejklíček Roman 7 6 1 0 1.1 1.9 1.5
Kavan Jonáš 15 3 12 0 1.0 1.2 1.1
Karásek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Karabínová Natálie 5 2 3 0 1.0 1.5 1.3
Kapl Antonín 8 5 3 0 1.0 1.1 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 6 4 2 0 1.3 1.3 1.3
Ježek Václav 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Jeřáb Jan 7 7 0 0 1.1 1.1 1.1
Janík Karel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jakubík Petr 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 8 5 3 0 1.1 1.2 1.2
Holubek Tomáš 5 5 0 0 1.1 1.0 1.1
Holeš Daniel 8 3 5 0 1.3 1.3 1.3
Hendrych Jan 7 4 3 0 1.1 1.4 1.3
Helis Jan 4 0 4 0 1.4 1.1 1.3
Hejnic Jan 7 5 2 0 1.4 1.4 1.4
Hecl Jan 4 3 1 0 1.1 1.4 1.3
Havlíček Petr 10 0 10 0 1.3 1.5 1.4
Havlíček Petr 5 5 0 0 1.3 1.1 1.2
Hartig Lukáš 11 8 3 0 1.0 1.1 1.1
Haniš Martin 10 0 10 0 1.0 1.5 1.2
Giecek Adam 11 9 2 0 1.1 1.1 1.1
Frátrik Josef 6 0 6 0 1.3 1.2 1.3
Fanta Jiří 10 9 1 0 1.3 1.3 1.3
Eisner Petr 9 5 4 0 1.0 1.2 1.1
Ďurana Antonín 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Dolejš Václav 7 5 2 0 1.1 1.1 1.1
Čarnecký Martin 7 7 0 0 1.0 1.1 1.1
Csöllei Pavel 10 6 4 0 1.3 1.5 1.4
Cibulka Radek 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Buršík Martin 4 0 4 0 1.1 1.1 1.1
Bohata Pavel 6 4 2 0 1.0 1.6 1.3
Blahout Petr 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Bešina Štefan 6 3 3 0 1.2 1.1 1.1
Bělouch Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Barták Dominik 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Barták Matěj 8 4 4 0 1.2 1.3 1.2
Balog Lukáš 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Anton Karel 6 4 2 0 1.3 1.2 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře