Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 3
USK Praha
Sokol Pražský
6. 1. 2018
12:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Tereza Vágnerová
54
58
9
10
24
23
42
33
Review
základní část 1. kolo 6
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
13. 1. 2018
12:00
ZŠ Komenského Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
73
61
20
16
35
36
59
45
Review
základní část 1. kolo 2
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
13. 1. 2018
15:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Michal Škaroupka
73
66
25
18
37
35
53
47
Review
základní část 1. kolo 4
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
13. 1. 2018
15:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Jan Konvička
74
61
20
16
39
34
54
50
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
13. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Petr Havlíček
119
35
31
12
71
24
97
27
Review
základní část 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
13. 1. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Marek Vošahlík
Jan Musil
88
49
18
13
45
27
62
39
Review
základní část 2. kolo 8
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
7. 10. 2017
14:00
Sportovní hala Kort Petr Lukeš
Pavel Bohata
84
75
21
15
45
41
72
60
Review
základní část 2. kolo 9
SAM Brno
Sokol Písek Sršni
7. 10. 2017
14:00
SH Morenda Barbora Toboláková
Robin Petrák
60
90
16
25
30
42
48
72
Review
základní část 2. kolo 10
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Vojtěch Dostal
73
47
20
12
40
30
57
40
Review
základní část 2. kolo 11
USK Praha
BK Snakes Ostrava
7. 10. 2017
14:30
SH Folimanka Jan Kovář
Pavel Koudela
84
72
12
21
33
37
59
56
Review
základní část 2. kolo 12
Sokol Pražský
BK NH Ostrava
7. 10. 2017
15:00
Sokol pražský Dalibor Kouba
Daniel Rom
78
57
29
8
47
22
61
41
Review
základní část 2. kolo 7
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
7. 10. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
74
67
18
16
42
29
62
43
Review
základní část 3. kolo 14
BK Kondoři Liberec
BA Nymburk
8. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Daniel Rom
81
76
22
20
40
39
61
52
Review
základní část 3. kolo 16
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
8. 10. 2017
10:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Vojtěch Dostal
60
89
10
29
20
57
33
74
Review
základní část 3. kolo 17
USK Praha
BK NH Ostrava
8. 10. 2017
10:00
SH Folimanka Jindřich Zámostný
Lukáš Hartig
104
63
26
15
55
35
75
60
Review
základní část 3. kolo 15
SAM Brno
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2017
11:15
SH Morenda Michal Kubiš
Petr Novák
86
39
25
7
46
19
66
32
Review
základní část 3. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
8. 10. 2017
13:15
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Antonín Ďurana
81
60
17
22
39
41
63
51
Review
základní část 3. kolo 18
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
6. 10. 2017
19:30
Sokol pražský Dalibor Kouba
Daniel Rom
59
38
19
7
33
23
43
29
Review
základní část 4. kolo 19
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
21. 10. 2017
14:00
ZŠ Komenského Jan Renc
Ondřej Svejkovský
59
78
15
22
30
40
47
65
Review
základní část 4. kolo 20
BK Synthesia Pardubice
BK NH Ostrava
21. 10. 2017
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michael Mycak
Pavel Krejsa
88
68
24
13
46
30
63
55
Review
základní část 4. kolo 24
BK Kondoři Liberec
BCM Orli Prostějov
21. 10. 2017
15:00
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Josef Frátrik
79
84
21
17
36
42
61
69
Review
základní část 4. kolo 21
USK Praha
Sokol Písek Sršni
21. 10. 2017
17:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Pavel Koudela
82
74
24
12
39
32
54
52
Review
základní část 4. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
21. 10. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Lejčko
Viktor Timko
41
74
10
26
19
45
30
64
Review
základní část 4. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
SAM Brno
21. 10. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Lukáš Balog
81
45
28
12
46
18
62
35
Review
základní část 5. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
22. 10. 2017
09:00
Městská sportovní hala č.2 Rudolf Salvetr
Vratislav Novák
52
65
12
16
31
31
37
49
Review
základní část 5. kolo 25
BA Nymburk
BK NH Ostrava
22. 10. 2017
09:30
ZŠ Komenského Jan Renc
Ondřej Svejkovský
79
59
24
18
43
36
67
39
Review
základní část 5. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2017
09:30
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Lukáš Balog
86
60
22
12
38
30
68
45
Review
základní část 5. kolo 26
BK Synthesia Pardubice
BK Snakes Ostrava
22. 10. 2017
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michael Mycak
Pavel Krejsa
68
65
23
15
33
33
50
48
Review
základní část 5. kolo 27
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
22. 10. 2017
10:00
Sokol pražský Jan Hošek
Štěpán Pokorný
56
59
17
8
29
21
39
38
Review
základní část 5. kolo 30
BK Kondoři Liberec
SAM Brno
22. 10. 2017
10:30
Sportovní hala Kort Petr Šmůla
Tomáš Tax
76
66
27
20
43
35
54
53
Review
základní část 6. kolo 31
SAM Brno
BA Nymburk
4. 11. 2017
13:30
SH Morenda Antonín Kapl
Jakub Válek
79
77
26
18
50
41
59
56
Review
základní část 6. kolo 32
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
4. 11. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Dominik Krčmář
67
79
14
18
41
48
57
64
Review
základní část 6. kolo 35
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
4. 11. 2017
14:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Jonáš Kavan
58
92
22
18
33
48
44
77
Review
základní část 6. kolo 34
Sokol Pražský
BK Kondoři Liberec
4. 11. 2017
15:00
Sokol pražský Michal Scholze
Michael Mycak
92
69
29
16
48
39
73
54
Review
základní část 6. kolo 36
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2017
17:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Bára Nováková
76
72
14
22
33
39
53
57
Review
základní část 6. kolo 33
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
6. 11. 2017
17:30
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Daniel Rom
54
74
13
17
32
28
41
54
Review
základní část 7. kolo 42
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
5. 11. 2017
09:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Bára Nováková
63
118
12
34
32
67
46
92
Review
základní část 7. kolo 41
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2017
09:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Ondřej Veselý
68
43
23
9
34
18
50
32
Review
základní část 7. kolo 40
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
5. 11. 2017
10:00
Sokol pražský Michal Scholze
Michael Mycak
78
57
24
21
49
29
71
43
Review
základní část 7. kolo 38
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
5. 11. 2017
11:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Dominik Krčmář
70
79
12
25
38
37
46
60
Review
základní část 7. kolo 39
BK Kondoři Liberec
USK Praha
5. 11. 2017
11:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Michal Horník
56
98
7
30
22
52
34
71
Review
základní část 7. kolo 37
SAM Brno
BK Synthesia Pardubice
5. 11. 2017
11:15
SH Morenda Antonín Kapl
Jakub Válek
68
108
14
27
35
44
49
79
Review
základní část 8. kolo 47
SAM Brno
USK Praha
18. 11. 2017
13:30
SH Morenda Pavel Večeřa
Marek Vaníček
59
75
16
25
29
40
46
61
Review
základní část 8. kolo 48
BCM Orli Prostějov
Sokol Pražský
18. 11. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Linda Vildová
69
72
25
17
38
45
56
55
Review
základní část 8. kolo 43
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
18. 11. 2017
15:00
ZŠ Komenského Miloslav Jon
Michal Kocián
54
82
20
26
29
47
40
66
Review
základní část 8. kolo 46
BK Kondoři Liberec
BK NH Ostrava
18. 11. 2017
15:00
Sportovní hala Kort Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
70
100
26
20
41
49
55
77
Review
základní část 8. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
18. 11. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
88
72
20
19
44
36
66
55
Review
základní část 8. kolo 44
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2017
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Výborný
Martin Koudela
102
43
21
15
45
25
66
31
Review
základní část 9. kolo 49
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
19. 11. 2017
09:30
ZŠ Komenského Miloslav Jon
Michal Kocián
79
63
24
12
34
24
62
36
Review
základní část 9. kolo 51
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
19. 11. 2017
09:30
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
93
64
22
18
44
28
69
43
Review
základní část 9. kolo 50
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
19. 11. 2017
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Šafařík
Martin Koudela
68
117
25
32
45
68
63
87
Review
základní část 9. kolo 54
BCM Orli Prostějov
USK Praha
19. 11. 2017
11:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Linda Vildová
73
81
12
14
32
38
47
64
Review
základní část 9. kolo 53
SAM Brno
Sokol Pražský
19. 11. 2017
11:15
SH Morenda Pavel Večeřa
Marek Vaníček
56
68
16
15
31
35
45
54
Review
základní část 9. kolo 52
BK Kondoři Liberec
BK Snakes Ostrava
19. 11. 2017
11:30
Sportovní hala Kort Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
61
81
19
23
26
42
46
62
Review
základní část 10. kolo 58
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
2. 12. 2017
12:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Jakub Kremser
65
66
20
19
37
36
50
50
Review
základní část 10. kolo 55
USK Praha
BA Nymburk
22. 11. 2017
15:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jan Musil
75
63
27
12
42
25
57
48
Review
základní část 10. kolo 57
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
2. 12. 2017
15:30
ZŠ Dvorského Jan Hecl
Dominik Krčmář
78
44
16
16
39
23
54
33
Review
základní část 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
2. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Petr Havlíček
88
49
19
7
44
22
64
32
Review
základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
2. 12. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Petr Šmůla
Marek Šmůla
59
79
19
26
30
44
38
60
Review
základní část 10. kolo 56
Sokol Pražský
BK Synthesia Pardubice
2. 12. 2017
18:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Daniel Rom
92
68
15
18
45
32
63
48
Review
základní část 11. kolo 64
BK NH Ostrava
SAM Brno
3. 12. 2017
09:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Jakub Kremser
75
64
21
19
41
34
51
52
Review
základní část 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
3. 12. 2017
09:30
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Petr Havlíček
90
53
25
19
53
33
70
45
Review
základní část 11. kolo 63
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
3. 12. 2017
10:00
ZŠ Dvorského Jan Hecl
Dominik Krčmář
66
70
17
21
33
40
51
57
Review
základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Petr Šmůla
Marek Šmůla
70
74
23
24
34
41
48
53
Review
základní část 11. kolo 62
Sokol Pražský
BA Nymburk
3. 12. 2017
11:30
Sokol pražský Pavel Bohata
Daniel Rom
83
57
22
17
38
34
60
44
Review
základní část 11. kolo 61
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
31. 1. 2018
15:00
SH Folimanka Ondřej Koc
Radek Lahoda
68
62
22
12
31
25
51
39
Review
základní část 12. kolo 67
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
14. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Hana Šmídková
70
76
23
19
39
45
55
63
Review
základní část 12. kolo 68
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
14. 1. 2018
10:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Válek
Petr Novák
77
54
25
9
43
31
59
45
Review
základní část 12. kolo 70
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
14. 1. 2018
11:00
SH Ostrava-Tatran Martin Čarnecký
Jan Menšík
63
79
15
17
33
39
46
62
Review
základní část 12. kolo 71
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
14. 1. 2018
11:15
Městská sportovní hala č.2 Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
46
117
12
32
27
58
37
85
Review
základní část 12. kolo 69
Sokol Pražský
USK Praha
7. 1. 2018
11:30
Sokol pražský Matej Kovačovič
Hana Šmídková
66
71
14
21
35
32
47
57
Review
základní část 12. kolo 72
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
14. 1. 2018
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
68
60
15
13
37
26
57
44
Review
základní část 13. kolo 73
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
27. 1. 2018
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Lukeš
Michael Mycak
63
72
21
18
38
31
50
51
Review
základní část 13. kolo 74
BA Nymburk
BK Kondoři Liberec
27. 1. 2018
13:30
ZŠ Komenského Martin Kučírek
Pavel Theodor
79
71
14
11
40
33
63
51
Review
základní část 13. kolo 77
BK NH Ostrava
USK Praha
27. 1. 2018
14:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Válek
Jiří Fanta
43
100
16
21
21
46
32
69
Review
základní část 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
27. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Lukáš Ulrych
102
55
27
14
51
26
89
43
Review
základní část 13. kolo 78
BK Snakes Ostrava
Sokol Pražský
27. 1. 2018
17:00
ZŠ Dvorského Jan Konvička
Jonáš Kavan
80
85
20
25
37
40
63
62
Review
základní část 13. kolo 75
BK Lokomotiva Plzeň
SAM Brno
27. 1. 2018
18:30
Městská sportovní hala č.2 Jakub Petrák
Viktor Timko
60
76
13
16
22
32
43
58
Review
základní část 14. kolo 82
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
28. 1. 2018
09:30
Městská sportovní hala č.2 Jakub Petrák
Viktor Timko
61
91
6
23
24
46
50
71
Review
základní část 14. kolo 84
BK NH Ostrava
Sokol Pražský
28. 1. 2018
10:00
SH Ostrava-Tatran Jakub Válek
Jiří Fanta
58
81
21
25
35
43
44
63
Review
základní část 14. kolo 83
BK Snakes Ostrava
USK Praha
28. 1. 2018
10:15
ZŠ Dvorského Jan Konvička
Jonáš Kavan
69
80
15
28
38
47
56
67
Review
základní část 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni
SAM Brno
28. 1. 2018
11:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Dominik Výborný
94
56
29
14
50
27
66
40
Review
základní část 14. kolo 79
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
28. 1. 2018
11:30
ZŠ Komenského Roman Kejklíček
Michal Horník
67
51
22
8
36
19
56
37
Review
základní část 14. kolo 80
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
28. 1. 2018
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Josef Frátrik
Michael Mycak
95
90
21
18
41
47
66
59
80
80
Review
základní část 15. kolo 90
SAM Brno
BK Kondoři Liberec
10. 2. 2018
14:15
SH Morenda Jiří Siegfried
Dominik Krčmář
62
78
20
20
36
41
49
58
Review
základní část 15. kolo 87
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
10. 2. 2018
17:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Vratislav Novák
81
75
18
21
33
42
49
53
69
69
Review
základní část 15. kolo 85
BK NH Ostrava
BA Nymburk
10. 2. 2018
18:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Stáňa
Michael Tichov
73
81
19
17
30
42
42
68
Review
základní část 15. kolo 86
BK Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
21. 2. 2018
18:15
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Jakub Kremser
78
68
27
14
49
32
64
55
Review
základní část 15. kolo 88
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
10. 2. 2018
19:00
SH Folimanka Karel Křenek
Richard Menšík
81
26
24
7
34
18
58
22
Review
základní část 15. kolo 89
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
10. 2. 2018
19:00
Sportcentrum DDM 1 Martin Veis
Václav Dolejš
71
66
9
16
30
27
52
44
Review
základní část 16. kolo 91
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
11. 2. 2018
09:30
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Jakub Kremser
83
70
11
22
33
39
61
58
Review
základní část 16. kolo 95
SAM Brno
Slavoj BK Litoměřice
11. 2. 2018
09:45
SH Morenda Jiří Siegfried
Dominik Krčmář
66
76
24
28
44
48
53
66
Review
základní část 16. kolo 94
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
11. 2. 2018
10:30
Sokol pražský Viktor Timko
Ondřej Koc
88
30
22
3
45
15
71
25
Review
základní část 16. kolo 93
Sokol Písek Sršni
USK Praha
11. 2. 2018
11:30
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Vratislav Novák
80
70
19
19
42
35
58
52
Review
základní část 16. kolo 96
BCM Orli Prostějov
BK Kondoři Liberec
11. 2. 2018
12:00
Sportcentrum DDM 1 Martin Veis
Václav Dolejš
59
83
17
24
31
39
42
62
Review
základní část 16. kolo 92
BK NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
1. 3. 2018
16:00
SH Ostrava-Tatran Jan Konvička
Jonáš Kavan
69
80
21
15
38
29
44
58
Review
základní část 17. kolo 99
USK Praha
BK Kondoři Liberec
24. 2. 2018
16:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Martin Koudela
78
54
18
13
40
29
64
39
Review
základní část 17. kolo 98
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
24. 2. 2018
16:30
ZŠ Komenského Miloslav Jon
Hana Šmídková
90
70
18
10
48
34
72
53
Review
základní část 17. kolo 97
BK Synthesia Pardubice
SAM Brno
24. 2. 2018
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Lejčko
Zuzana Kotrbatá
82
54
21
10
37
19
56
39
Review
základní část 17. kolo 100
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
24. 2. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Jindřich Nesper
60
69
20
17
29
36
43
54
Review
základní část 17. kolo 101
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
24. 2. 2018
17:00
Městská sportovní hala č.2 Vladimír Slanina
Radek Lahoda
44
87
8
17
24
47
39
62
Review
základní část 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
24. 2. 2018
17:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Tomáš Tax
106
84
29
25
45
43
79
70
Review
základní část 18. kolo 103
BA Nymburk
SAM Brno
25. 2. 2018
09:30
ZŠ Komenského Miloslav Jon
Hana Šmídková
75
52
19
19
34
26
58
39
Review
základní část 18. kolo 108
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
25. 2. 2018
09:30
Městská sportovní hala č.2 Jiří Kubíček
Radek Lahoda
68
81
14
24
32
40
47
65
Review
základní část 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
25. 2. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Tomáš Tax
73
48
17
17
36
24
54
34
Review
základní část 18. kolo 104
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
25. 2. 2018
10:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Lejčko
Zuzana Kotrbatá
96
84
23
33
49
52
75
67
Review
základní část 18. kolo 106
BK Kondoři Liberec
Sokol Pražský
25. 2. 2018
10:30
Sportovní hala Kort Michal Horník
Antonín Ďurana
58
72
23
11
36
25
44
53
Review
základní část 18. kolo 105
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
25. 2. 2018
12:30
SH Folimanka Jindřich Zámostný
Martin Koudela
75
55
15
11
37
26
54
39
Review
základní část 19. kolo 114
USK Praha
BCM Orli Prostějov
12. 3. 2018
13:00
SH Folimanka Jakub Petrák
Jan Lejčko
99
70
18
17
50
31
79
52
Review
základní část 19. kolo 111
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
10. 3. 2018
14:00
SH Ostrava-Tatran Martin Čarnecký
Jakub Kremser
54
99
15
26
24
51
40
81
Review
základní část 19. kolo 113
Sokol Pražský
SAM Brno
10. 3. 2018
14:00
Sokol pražský Daniel Holeš
Michael Mycak
100
51
24
9
58
20
76
39
Review
základní část 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
10. 3. 2018
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Martin Buršík
128
47
37
18
82
27
110
38
Review
základní část 19. kolo 109
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
10. 3. 2018
18:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Zuzana Kotrbatá
51
80
9
20
19
39
34
55
Review
základní část 19. kolo 112
BK Snakes Ostrava
BK Kondoři Liberec
10. 3. 2018
18:30
ZŠ Dvorského Ondřej Kocurek
Michael Tichov
83
61
14
18
41
36
69
47
Review
základní část 20. kolo 118
BK NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
11. 3. 2018
10:00
SH Ostrava-Tatran Natálie Karabínová
Jakub Kremser
83
89
21
23
39
38
63
66
Review
základní část 20. kolo 116
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
11. 3. 2018
10:30
Městská sportovní hala č.2 Rudolf Salvetr
Lukáš Balog
66
89
15
29
31
44
47
65
Review
základní část 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
11. 3. 2018
11:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Martin Buršík
97
54
29
11
49
24
77
35
Review
základní část 20. kolo 117
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
11. 3. 2018
11:00
ZŠ Dvorského Michael Tichov
Jiří Smelty
82
59
16
12
36
28
59
43
Review
základní část 20. kolo 120
Sokol Pražský
BCM Orli Prostějov
11. 3. 2018
11:00
Sokol pražský Daniel Holeš
Michael Mycak
77
50
23
12
50
24
68
34
Review
základní část 20. kolo 119
USK Praha
SAM Brno
13. 3. 2018
15:30
SH Folimanka Marek Vošahlík
Jan Lejčko
101
36
25
11
55
17
84
25
Review
základní část 21. kolo 126
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
24. 3. 2018
11:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Jindřich Nesper
108
31
22
3
54
17
81
24
Review
základní část 21. kolo 125
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
24. 3. 2018
12:00
Sportovní hala Kort Jan Hejnic
Pavel Koudela
57
107
9
26
25
58
39
90
Review
základní část 21. kolo 124
SAM Brno
BK NH Ostrava
30. 3. 2018
13:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Michal Kubiš
82
71
27
23
40
38
62
54
Review
základní část 21. kolo 121
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
24. 3. 2018
13:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Lukáš Hartig
57
94
13
23
28
48
44
73
Review
základní část 21. kolo 122
BA Nymburk
Sokol Pražský
23. 3. 2018
18:15
ZŠ Komenského Dominik Barták
Pavel Theodor
78
84
21
25
40
42
54
64
Review
základní část 21. kolo 123
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
21. 3. 2018
19:30
Sportcentrum DDM 1 Robin Petrák
Barbora Toboláková
40
76
7
19
23
42
35
57
Review
základní část 22. kolo 127
BA Nymburk
USK Praha
25. 3. 2018
09:30
ZŠ Komenského Marek Vošahlík
Jakub Petrák
57
65
15
20
29
35
48
46
Review
základní část 22. kolo 129
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
25. 3. 2018
10:00
SH Morenda Jakub Válek
Martin Veis
55
69
11
26
30
32
44
52
Review
základní část 22. kolo 131
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
25. 3. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Miloslav Jon
Lukáš Balog
64
100
13
36
30
68
47
84
Review
základní část 22. kolo 128
BK Synthesia Pardubice
Sokol Pražský
25. 3. 2018
10:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Josef Frátrik
51
100
13
25
24
45
38
71
Review
základní část 22. kolo 130
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
22. 3. 2018
19:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Jiří Siegfried
94
93
27
23
53
41
74
69
Review
základní část 22. kolo 132
BK Kondoři Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
22. 3. 2018
19:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Daniel Rom
66
46
17
15
31
32
49
39
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
33 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 20 59 13.1 9.9 3.7 / 7.2 51.6 0.4 / 1.6 0.0* 1.4/2.8 47.6 1.2 3.3 4.5 1.3 1.1 2.3 0.0 2.5 1.1 8.7
Matěj Burda Sokol Pražský 20 41 16.9 10.9 2.2 / 4.5 50.3 1.4 / 3.9 35.6 2.2/3.4 65.2 1.0 2.9 3.9 2.6 1.5 2.1 0.0 3.6 2.3 12.1
16 Mikuláš Whalen VYS 20 19 1.0 22.2 4.6 / 0.0 0.0* 3.3 0.0* 3.2/4.2 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 27 27.5 15.0 6.0 / 10.0 59.8 0.2 / 1.1 0.0* 2.4/3.7 66.7 4.0 6.5 10.6 4.7 3.1 2.3 0.1 3.3 2.2 26.1
Marek Vyroubal USK Praha B 20 28 6.8 13.3 3.9 / 7.6 50.9 0.8 / 2.7 29.3 3.1/4.5 69.8 1.6 5.3 6.9 3.0 1.4 2.2 0.0 4.0 1.0 18.8
Jiří Tomek NH Ostrava 20 28 29.8 12.5 5.0 / 10.0 50.4 0.2 / 1.3 0.0* 1.8/5.0 35.7 2.7 5.7 8.4 1.7 1.6 2.3 0.0 3.3 3.2 13.4
Nikolaos Noumeros Kondoři Liberec 20 21 27.8 15.8 4.7 / 9.1 51.6 1.3 / 3.9 32.9 2.5/4.2 58.4 2.5 7.7 10.2 1.8 1.1 2.8 0.0 3.3 1.6 20.3
Lukáš Boháček Synthesia Pardubice 20 26 22.6 11.7 3.4 / 6.5 52.1 1.0 / 3.4 29.2 1.9/3.0 64.1 1.2 2.7 3.9 3.2 1.4 2.6 0.0 2.8 2.3 9.0
Tomáš Dvořák BVK Holice 18 10 1.0 29.8 6.9 / 0.0 0.0* 4.2 0.0* 3.4/5.7 59.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 23 29.9 12.6 4.7 / 11.0 42.3 0.3 / 1.4 0.0* 2.2/3.2 69.9 1.9 6.5 8.4 2.7 1.8 2.7 0.0 3.6 2.7 15.9
Ondřej Fichtner Válečníci Děčín 20 24 1.0 10.8 2.6 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 1.0/2.2 47.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
15 Jaromír Sibera BK Brandýs 20 21 1.0 12.1 3.4 / 0.0 0.0* 1.2 0.0* 1.7/2.7 62.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 0.0
Vít Eisenvort BC Vysočina 20 20 1.0 11.1 3.7 / 0.0 0.0* 0.4 0.0* 2.6/4.0 64.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.0
Tomáš Mráz BA Nymburk 20 24 26.9 7.9 2.6 / 5.7 45.3 0.4 / 2.0 0.0* 1.6/2.8 57.6 2.0 4.4 6.3 1.9 1.5 1.6 0.0 2.9 2.7 10.6
Šimon Seibert BC Nový Jičín 20 17 1.0 10.5 4.2 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 1.9/2.8 70.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
15 Adam Srník Kanonýři Josefov 19 7 1.0 21.1 6.9 / 0.0 0.0* 1.7 0.0* 2.3/3.6 64.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 0.0
Kryštof Kratochvíl Sokol Karviná 19 8 1.0 17.6 5.1 / 0.0 0.0* 1.8 0.0* 2.1/4.3 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 0.0
František Rylich Basket Poděbrady 19 14 1.0 9.9 3.7 / 0.0 0.0* 0.5 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
Adam Prokopec Loko Trutnov 20 18 1.0 5.6 1.6 / 0.0 0.0* 0.6 0.0* 0.7/2.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 0.0
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 19 16 1.0 5.6 1.7 / 0.0 0.0* 0.4 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 0.0
Jakub Trusina Slavoj Litoměřice 20 8 32.4 10.9 1.5 / 4.0 37.5 1.9 / 4.6 40.5 2.3/2.6 85.7 0.4 2.8 3.1 3.9 2.3 2.4 0.2 4.3 2.0 14.5
Karel Vlasák Kondoři Liberec 20 14 21.1 5.4 1.9 / 4.3 45.0 0.1 / 1.5 0.0* 1.3/1.9 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.4 0.9 1.3 0.0 1.6 2.7 2.9
Vojtěch Leheň BK Loko Plzeň 19 24 16.9 3.1 1.1 / 2.8 38.2 0.2 / 1.7 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.2 2.8 4.0 0.3 0.7 1.3 0.0 1.3 2.8 1.8
Kryštof Dostrašil Slavoj Litoměřice 20 15 13.3 4.8 1.6 / 3.2 50.0 0.2 / 0.9 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.7 1.3 2.1 0.6 0.7 1.0 0.0 1.2 2.0 3.7
Ondřej Zhasil Snakes Ostrava B 19 14 1.0 4.6 1.3 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
6 Tomáš Čurda Sokol Žižkov 20 9 1.0 6.0 2.0 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 1.7/2.7 62.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 0.0
Matěj Cerha BK Loko Plzeň 20 10 21.4 5.2 1.1 / 2.2 50.0 0.8 / 3.1 25.8 0.6/0.6 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.3 0.6 1.7 0.0 1.2 1.6 1.6
30 Filip Sertič GBA B 19 8 1.0 4.6 1.6 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Dominik Žák Snakes Ostrava 20 18 11.2 1.8 0.6 / 1.3 0.0* 0.1 / 0.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.1 1.3 2.3 0.4 0.6 0.4 0.1 0.4 0.8 3.2
Martin Holoubek Basketball Nymburk B 20 9 11.0 2.9 0.6 / 1.2 0.0* 0.4 / 0.9 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.2 0.1 0.3 0.7 0.4 0.9 0.1 0.6 1.3 1.2
Martin Votava Synthesia Pardubice 17 6 1.0 2.8 1.3 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.0
7 Martin Štrobl Sokol Písek 19 10 9.8 1.0 0.3 / 1.2 0.0* 0.0 / 0.8 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.4 0.2 0.7 0.1 0.8 1.3 -1.0
8 Matúš Skubeň GBA 20 14 4.6 0.6 0.3 / 0.6 0.0* 0.0 / 0.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.2 0.0 0.3 0.1 0.2 0.5 0.0
Michal Svojanovský Synthesia Pardubice 20 1 16.0 6.0 2.0 / 2.0 100.0 0.0 / 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0 2.0 2.0 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 2.0 4.0
Vojtěch Kalný PCE 19 2 15.0 1.0 0.5 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 1.0 2.0 0.1 1.0 2.0 -1.0
Juraj Valentíny BA Nymburk 19 4 3.3 0.5 0.3 / 0.5 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 1.3
Matyáš Tomšíček SAM Brno 20 4 6.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.5 0.3 1.0 0.1 0.3 0.0 0.5
Matěj Klimeš Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
33 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 20 60 20 2 14 8 22 28 14 8 14 18 10 58
Matěj Burda Sokol Pražský 20 50 12 12 16 12 18 24 16 10 16 22 8 74
16 Mikuláš Whalen VYS 20 18 7 4 6 4 5 7 3 3 4 5 3 21
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 29 11 1 8 9 14 20 12 8 5 11 4 44
Marek Vyroubal USK Praha B 20 48 20 4 20 8 24 28 16 8 12 22 8 82
Jiří Tomek NH Ostrava 20 25 12 1 5 7 12 15 6 6 8 7 5 33
Nikolaos Noumeros Kondoři Liberec 20 39 13 3 7 9 23 26 6 5 10 9 5 55
Lukáš Boháček Synthesia Pardubice 20 64 18 6 12 12 20 32 20 10 18 16 10 96
Tomáš Dvořák BVK Holice 18 27 10 3 7 3 4 7 7 6 6 11 3 29
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 27 12 2 7 4 14 18 7 5 10 7 5 36
Ondřej Fichtner Válečníci Děčín 20 21 5 4 5 3 6 8 6 6 6 9 5 29
15 Jaromír Sibera BK Brandýs 20 20 4 5 6 4 7 9 2 2 4 5 3 21
Vít Eisenvort BC Vysočina 20 12 6 1 4 9 8 14 3 5 5 6 5 20
Tomáš Mráz BA Nymburk 20 18 8 2 5 5 12 13 5 5 4 7 5 24
Šimon Seibert BC Nový Jičín 20 17 7 1 6 5 8 11 3 4 5 6 5 19
15 Adam Srník Kanonýři Josefov 19 13 5 2 4 4 5 5 2 3 2 2 2 14
Kryštof Kratochvíl Sokol Karviná 19 14 4 2 9 3 6 8 3 7 6 11 4 26
František Rylich Basket Poděbrady 19 20 9 2 6 4 9 11 7 7 6 8 5 22
Adam Prokopec Loko Trutnov 20 2 1 0 0 2 1 3 2 2 0 1 0 9
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 19 15 7 2 2 4 10 12 4 3 4 3 5 22
Jakub Trusina Slavoj Litoměřice 20 14 5 2 3 3 9 11 10 4 6 7 4 41
Karel Vlasák Kondoři Liberec 20 16 4 1 5 3 4 6 2 2 4 6 5 19
Vojtěch Leheň BK Loko Plzeň 19 8 4 2 2 4 9 9 1 2 4 4 5 9
Kryštof Dostrašil Slavoj Litoměřice 20 10 5 1 4 4 3 7 3 3 3 4 4 12
Ondřej Zhasil Snakes Ostrava B 19 9 1 2 4 2 3 5 2 2 2 2 3 11
6 Tomáš Čurda Sokol Žižkov 20 13 5 2 3 2 7 7 7 4 5 5 5 14
Matěj Cerha BK Loko Plzeň 20 13 3 2 4 2 5 6 3 5 6 5 5 15
30 Filip Sertič GBA B 19 13 4 1 2 2 7 8 2 1 3 4 5 15
Dominik Žák Snakes Ostrava 20 23 9 2 8 11 13 20 6 5 4 8 5 44
Martin Holoubek Basketball Nymburk B 20 23 7 3 7 4 8 12 7 6 7 7 5 22
Martin Votava Synthesia Pardubice 17
7 Martin Štrobl Sokol Písek 19 32 8 5 2 3 4 6 6 5 4 5 5 40
8 Matúš Skubeň GBA 20 23 8 3 6 2 5 7 7 3 8 3 5 25
Michal Svojanovský Synthesia Pardubice 20 25 7 5 7 7 14 16 8 5 6 6 4 36
Vojtěch Kalný PCE 19 18 7 0 5 5 11 15 4 3 6 7 5 30
Juraj Valentíny BA Nymburk 19 32 14 1 10 8 12 17 3 4 5 8 5 46
Matyáš Tomšíček SAM Brno 20 0 0 0 0 1 1 1 2 1 3 1 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Slavoj Litoměřice 25 19.9 6.7 10.5 /16.5 63.5 11.1 25.5 36.6 13.6 12.3 13.9 18.2 17.5 1.4
Kondoři Liberec 25 21.6 4.4 12.2 /20.6 59.4 12.1 30.0 42.1 12.0 8.1 21.2 18.5 16.0 2.8
SAM Brno 28 21.9 3.6 12.2 /21.7 56.3 14.6 31.0 45.6 13.2 8.6 21.8 19.3 19.3 3.7
BCM Orli Prostějov 28 24.4 4.1 10.0 /19.2 52.1 13.0 28.8 41.9 13.0 10.8 15.1 18.0 16.7 2.4
USK Praha 27 23.0 7.1 11.8 /20.4 57.8 17.7 31.5 49.2 12.9 9.4 16.4 19.6 20.0 3.5
Sokol Pražský 27 25.3 4.9 12.4 /22.2 55.8 16.9 32.0 48.9 15.0 13.0 16.5 19.6 17.3 2.7
Snakes Ostrava 27 23.0 4.6 12.0 /18.6 64.5 15.4 34.4 49.8 13.3 9.9 14.8 19.1 19.0 1.7
NH Ostrava 28 21.5 5.4 11.8 /21.9 53.8 12.5 29.1 41.6 10.7 10.6 18.4 18.1 20.5 2.1
Sokol Písek 27 29.0 7.7 12.2 /19.5 62.7 20.6 33.0 53.6 20.1 15.9 15.7 17.5 20.1 2.5
BK Loko Plzeň 28 14.5 4.1 8.6 /16.4 52.5 11.3 25.5 36.8 6.4 6.9 23.8 18.3 22.3 1.5
BA Nymburk 25 21.3 4.9 12.5 /20.4 61.4 13.7 29.0 42.7 10.7 10.4 15.5 20.1 16.7 2.2
Synthesia Pardubice 25 23.1 5.3 10.6 /17.8 59.4 15.0 28.0 43.0 15.0 10.9 19.4 17.6 18.0 2.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Zámostný Jindřich 3 2 1 0 1.3 1.3 1.3
Výborný Dominik 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Vošahlík Marek 6 5 1 0 1.2 1.4 1.3
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Vildová Linda 2 0 2 0 2.8 2.8 2.8
Veselý Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Veis Martin 3 2 1 0 1.7 1.2 1.4
Večeřa Pavel 4 4 0 0 1.1 1.6 1.4
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Válek Jakub 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Vágnerová Tereza 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Toboláková Barbora 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Timko Viktor 5 1 4 0 1.6 1.3 1.5
Tichov Michael 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Theodor Pavel 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Tax Tomáš 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Šmůla Petr 3 3 0 0 1.5 1.3 1.4
Šmůla Marek 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Šmídková Hana 4 0 4 0 1.4 1.6 1.5
Šmíd Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Sýkora Václav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Svejkovský Ondřej 5 0 5 0 1.5 1.2 1.4
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 1.3 2.0 1.7
Smetana Jiří 5 4 1 0 1.3 1.6 1.5
Smelty Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Siegfried Jiří 6 3 3 0 1.4 1.4 1.4
Scholze Michal 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Rom Daniel 7 0 7 0 1.6 1.1 1.4
Renc Jan 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Pokorný Štěpán 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Petrák Jakub 4 3 1 0 1.6 1.0 1.3
Petrák Robin 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Peterková Lucie 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Opletal Petr 5 5 0 0 1.1 1.1 1.1
Nováková Bára 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Novák Vratislav 3 0 3 0 2.3 2.2 2.3
Novák Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Neuman Ladislav 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Mycak Michael 8 2 6 0 2.1 1.9 2.0
Musil Jan 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Menšík Jan 5 2 3 0 1.1 1.1 1.1
Menšík Richard 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Lukeš Petr 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Linhart Tomáš 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Lejčko Jan 7 3 4 0 1.4 1.1 1.3
Lahoda Radek 3 0 3 0 2.2 1.0 1.6
Kult Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Kubiš Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 3 2 1 0 1.3 1.3 1.3
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kremser Jakub 6 0 6 0 2.0 1.3 1.7
Krejsa Pavel 2 0 2 0 3.0 2.0 2.5
Krčmář Dominik 7 0 7 0 1.5 1.4 1.4
Kovář Jan 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Kovačovič Matej 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Koudela Martin 4 0 4 0 1.6 1.1 1.4
Koudela Pavel 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Kouba Dalibor 6 6 0 0 1.1 1.1 1.1
Kotrbatá Zuzana 5 0 5 0 1.6 1.7 1.7
Konvička Jan 6 3 3 0 1.3 1.3 1.3
Kocurek Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Koc Ondřej 2 1 1 0 2.0 1.3 1.6
Kejklíček Roman 5 5 0 0 1.4 1.3 1.4
Kavan Jonáš 5 0 5 0 1.4 1.2 1.3
Karabínová Natálie 1 1 0 0 3.0 1.5 2.3
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 5 5 0 0 1.0 1.5 1.3
Ježek Václav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Horník Michal 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Hejnic Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Havlíček Petr 7 2 5 0 1.0 1.4 1.2
Hartig Lukáš 5 3 2 0 1.2 1.0 1.1
Frátrik Josef 3 1 2 0 2.0 1.5 1.8
Fanta Jiří 8 6 2 0 1.2 1.4 1.3
Ďurana Antonín 3 0 3 0 1.7 1.7 1.7
Dostal Vojtěch 3 0 3 0 1.5 1.3 1.4
Dombrovský Filip 2 1 1 0 1.3 1.8 1.5
Dolejš Václav 2 0 2 0 1.8 1.3 1.5
Čarnecký Martin 5 5 0 0 1.2 1.0 1.1
Csöllei Pavel 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Bohata Pavel 4 3 1 0 1.4 1.5 1.4
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Barták Dominik 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Balog Lukáš 5 1 4 0 1.5 1.1 1.3
Anton Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře