Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
BA Karlovy Vary
28. 10. 2017
12:15
ZŠ Kožlany Jiří Smetana
Jan Lejčko
91
60
26
9
44
28
69
49
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Strakonice
BK Sojky Pelhřimov
28. 10. 2017
14:00
STARZ aréna Vladimír Slanina
Radek Lahoda
79
66
24
20
47
31
67
47
Review
Skupina A 1. kolo 3
BA Sparta
HB Basket Praha
10. 10. 2017
16:15
Nafukovací hala Kuncova Michael Mycak
Matěj Barták
49
82
14
22
29
36
43
50
Review
Skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov
27. 10. 2017
17:30
ZŠ Pod Parkem Tomáš Mašek
Richard Menšík
58
109
14
26
30
51
35
83
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
16. 9. 2017
16:00
Městská sportovní hala Daniel Rom
Antonín Ďurana
68
50
22
14
38
23
53
39
Review
Skupina A 2. kolo 7
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta
12. 10. 2017
17:30
ZŠ Pod Parkem Daniel Rom
Richard Menšík
60
87
12
20
25
43
44
69
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA Karlovy Vary
BK Sojky Pelhřimov
16. 9. 2017
18:00
SH BK Loko Karlovy Vary Vladimír Slanina
Michael Mycak
49
40
11
16
29
24
41
35
Review
Skupina A 2. kolo 5
DBaK
BK Strakonice
16. 9. 2017
18:30
ZŠ Kožlany Václav Ježek
Martin Haniš
76
51
17
18
40
32
63
39
Review
Skupina A 3. kolo 9
DBaK
BK Sojky Pelhřimov
17. 9. 2017
08:00
ZŠ Kožlany Václav Ježek
Martin Haniš
65
44
17
9
33
22
50
33
Review
Skupina A 3. kolo 11
SLUNETA Ústí nad Labem
HB Basket Praha
17. 9. 2017
10:00
ZŠ Pod Parkem Karel Anton
Simona Prchalová
41
109
11
26
24
46
33
77
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA Karlovy Vary
BK Strakonice
17. 9. 2017
13:00
SH BK Loko Karlovy Vary Vladimír Slanina
Michael Mycak
47
40
10
13
30
20
41
28
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
17. 9. 2017
15:00
Městská sportovní hala Daniel Rom
Antonín Ďurana
89
49
30
11
48
23
67
33
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Strakonice
BA Sparta
30. 9. 2017
15:30
STARZ aréna Jan Renc
Miloslav Jon
55
63
23
13
34
30
42
52
Review
Skupina A 4. kolo 15
DBaK
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 9. 2017
16:00
ZŠ Kožlany Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
86
69
20
21
36
36
63
49
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Sojky Pelhřimov
HB Basket Praha
25. 9. 2017
16:30
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Vratislav Novák
33
77
8
22
14
42
24
58
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
30. 9. 2017
18:00
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Husák
Christian Rychnavský
39
84
7
16
14
46
25
72
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Strakonice
HB Basket Praha
1. 10. 2017
09:00
STARZ aréna Jan Renc
Miloslav Jon
38
87
7
23
20
45
35
67
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA Karlovy Vary
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 10. 2017
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Christian Rychnavský
Tomáš Husák
59
39
13
7
35
25
52
31
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Sojky Pelhřimov
BA Sparta
1. 10. 2017
14:30
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Ondřej Koc
33
82
12
15
23
31
31
58
Review
Skupina A 5. kolo 19
DBaK
BK Levhartice Chomutov
1. 10. 2017
15:00
Tělocvična 25. ZŠ Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
41
86
12
20
19
43
27
64
Review
Skupina A 6. kolo 24
HB Basket Praha
BA Karlovy Vary
14. 10. 2017
09:00
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Michael Mycak
98
40
27
15
50
24
75
30
Review
Skupina A 6. kolo 23
BA Sparta
DBaK
14. 10. 2017
11:00
Hala Kuncova Petr Eisner
Tomáš Mašek
88
59
21
17
39
39
62
53
Review
Skupina A 6. kolo 21
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Strakonice
14. 10. 2017
14:00
ZŠ Pod Parkem Lukáš Balog
Radek Lahoda
42
57
12
19
20
28
32
39
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Levhartice Chomutov
BK Sojky Pelhřimov
14. 10. 2017
15:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Daniel Rom
90
21
29
6
50
11
69
15
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
15. 10. 2017
09:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Daniel Rom
83
45
22
8
43
29
67
32
Review
Skupina A 7. kolo 28
HB Basket Praha
DBaK
15. 10. 2017
09:45
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Michael Mycak
104
24
16
12
48
18
79
20
Review
Skupina A 7. kolo 25
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Sojky Pelhřimov
15. 10. 2017
10:00
ZŠ Pod Parkem Lukáš Balog
Radek Lahoda
49
55
7
16
26
21
40
39
Review
Skupina A 7. kolo 27
BA Sparta
BA Karlovy Vary
8. 12. 2017
15:00
TJ Ruzyně Tomáš Linhart
Zuzana Kotrbatá
55
42
16
10
23
16
37
24
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Sojky Pelhřimov
BK Strakonice
29. 10. 2017
10:00
SH Pelhřimov Pavel Theodor
Petr Havlíček
65
69
17
13
35
36
49
53
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA Karlovy Vary
DBaK
29. 10. 2017
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Karel Anton
Václav Ježek
52
65
15
18
28
38
42
53
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 10. 2017
17:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Daniel Rom
119
55
39
6
62
22
82
35
Review
Skupina A 8. kolo 31
HB Basket Praha
BA Sparta
6. 11. 2017
17:00
sportovní hala Zličín Zuzana Kotrbatá
Martin Haniš
104
47
34
14
64
31
84
39
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Strakonice
BA Karlovy Vary
11. 11. 2017
14:00
STARZ aréna Jiří Smetana
Ondřej Koc
74
55
16
13
31
27
56
45
Review
Skupina A 9. kolo 36
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
11. 11. 2017
14:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jan Hendrych
57
79
17
17
28
40
40
65
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Sojky Pelhřimov
DBaK
11. 11. 2017
15:00
SH Pelhřimov Vratislav Novák
Petr Havlíček
68
76
22
14
31
37
49
51
65
65
Review
Skupina A 9. kolo 35
HB Basket Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
11. 11. 2017
15:30
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Daniel Holeš
90
32
17
4
38
12
72
21
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Sojky Pelhřimov
BA Karlovy Vary
12. 11. 2017
08:30
SH Pelhřimov Vratislav Novák
Petr Havlíček
63
64
19
20
38
34
49
46
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Strakonice
DBaK
12. 11. 2017
09:00
STARZ aréna Jiří Smetana
Ondřej Koc
62
58
13
17
29
35
47
43
Review
Skupina A 10. kolo 39
BA Sparta
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 11. 2017
09:00
TJ Ruzyně Miloslav Jon
Michal Kocián
90
60
23
13
44
26
68
41
Review
Skupina A 10. kolo 40
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
12. 11. 2017
10:30
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Daniel Holeš
50
63
13
17
25
26
40
42
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Levhartice Chomutov
DBaK
25. 11. 2017
12:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Radek Lahoda
85
39
29
7
42
14
64
24
Review
Skupina A 11. kolo 44
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Karlovy Vary
25. 11. 2017
14:00
ZŠ Pod Parkem Roman Kejklíček
Jan Lejčko
82
53
32
13
44
23
68
33
Review
Skupina A 11. kolo 41
HB Basket Praha
BK Strakonice
25. 11. 2017
14:15
SK Aritma Praha Jindřich Zámostný
Karel Křenek
102
38
19
3
42
14
68
30
Review
Skupina A 11. kolo 42
BA Sparta
BK Sojky Pelhřimov
25. 11. 2017
17:00
Hala Kuncova Pavel Šmíd
Daniel Rom
86
44
21
12
48
26
63
36
Review
Skupina A 12. kolo 45
BA Sparta
BK Strakonice
26. 11. 2017
09:00
Hala Kuncova Pavel Šmíd
Daniel Rom
89
63
22
17
46
28
65
45
Review
Skupina A 12. kolo 47
SLUNETA Ústí nad Labem
DBaK
26. 11. 2017
10:00
ZŠ Pod Parkem Jan Hendrych
Václav Ježek
77
89
18
28
43
46
63
63
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Levhartice Chomutov
BA Karlovy Vary
26. 11. 2017
10:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Radek Lahoda
87
53
14
10
35
21
63
33
Review
Skupina A 12. kolo 46
HB Basket Praha
BK Sojky Pelhřimov
26. 11. 2017
12:45
SK Aritma Praha Jindřich Zámostný
Karel Křenek
96
52
25
12
55
23
76
41
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
9. 12. 2017
09:30
STARZ aréna Jiří Smetana
Václav Novák
54
76
19
21
27
43
39
58
Review
Skupina A 13. kolo 52
DBaK
HB Basket Praha
9. 12. 2017
14:30
ZŠ Kožlany Václav Ježek
Radek Lahoda
46
112
14
22
27
58
35
86
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Sojky Pelhřimov
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 12. 2017
15:00
Tělocvična SOU Pavel Večeřa
Petr Jakubík
70
68
17
15
35
26
43
47
60
60
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA Karlovy Vary
BA Sparta
13. 10. 2017
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Ingrid Ašenbrenerová
47
69
16
18
25
33
35
44
Review
Skupina A 14. kolo 55
DBaK
BA Sparta
10. 12. 2017
10:00
ZŠ Kožlany Lukáš Ulrych
Tereza Vágnerová
54
84
22
16
32
36
41
58
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Strakonice
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 12. 2017
11:30
STARZ aréna Jiří Smetana
Josef Opava
0
20
*
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA Karlovy Vary
HB Basket Praha
10. 12. 2017
12:15
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Balog
Václav Ježek
28
101
9
27
16
51
22
72
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Sojky Pelhřimov
BK Levhartice Chomutov
8. 12. 2017
16:00
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Martin Veis
39
73
10
19
23
31
31
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
8 Eliška Kubíčková BK Havířov 18 60 15.3 20.1 6.0 1.7 / 1.9 3.2/4.9 64.6 2.3
8 Nikola Zdeňková Levhartice Chomutov 18 63 15.6 16.1 5.1 1.6 / 2.2 1.2/1.6 0.0* 2.3
Veronika Szabó OSK Olomouc 18 54 1.0 11.7 3.5 1.0 1.8/3.6 49.5 1.9
Dominica Hynková KP Brno 17 34 1.0 16.9 6.3 0.6 2.5/3.5 71.2 1.8
99 Eliška Linhartová Loko Trutnov 18 59 7.8 6.8 2.4 0.0 2.1/3.1 66.7 2.1
Gabriela Němcová HB Basket 18 55 1.0 7.1 1.6 1.1 / 1.4 0.7/1.2 0.0* 2.1
6 Tereza Bastlová Sokol Nilfisk H. Králové 18 48 1.0 7.6 3.2 0.0 1.1/3.1 34.4 2.0
Natálie Čerebová BK Ústí nad Orlicí 18 28 1.0 12.6 4.5 0.4 2.4/4.5 54.0 2.3
Karolína Baloušková BK Strakonice 18 44 9.4 7.9 2.3 0.6 / 0.4 1.5/2.6 56.5 1.7
5 Klaudie Kuboušková BA Sparta 18 50 1.0 6.5 1.8 0.5 / 0.1 1.4/2.0 66.7 1.8
Markéta Nádvorníková Basket Říčany 18 24 1.0 13.5 4.7 0.7 2.1/3.5 60.2 2.4
Anna Chromá BA K. Vary 18 16 1.0 20.2 7.7 0.4 3.7/5.4 67.8 2.6
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18 21 1.0 14.7 5.5 0.7 1.5/3.0 51.6 2.0
13 Nela Temesgenová Basket Slovanka B 18 45 1.0 6.3 2.1 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.6
Kateřina Votrubová USK Praha 18 27 1.0 10.4 3.5 0.4 2.1/3.1 69.9 1.5
Denisa Klimenková Panter Javorník 18 26 1.0 7.9 3.0 0.1 1.7/2.7 63.4 2.8
Eliška Matasová BA Sparta B 18 13 1.0 14.5 5.6 0.5 1.8/3.8 48.0 2.1
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 18 25 16.3 6.2 1.6 0.7 / 2.4 0.9/1.4 0.0* 1.0
Jana Kozlová SBŠ Ostrava 18 28 1.0 5.2 2.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 2.2
Iveta Cichrová Jiskra Kyjov 18 19 1.0 7.4 2.4 0.4 1.3/3.2 39.3 1.2
Aneta Jurná SKB Tišnov 18 14 1.0 9.7 3.9 0.3 1.1/3.1 37.2 1.5
Adéla Šmerdová Žabiny Brno B 18 21 1.0 6.0 1.5 0.8 0.7/1.1 0.0* 2.2
Anežka Hozáková Sluneta Ústí n.L. 18 15 1.0 7.3 2.3 0.5 1.2/3.5 34.6 2.0
Ella Sedláková KP Brno B 18 15 1.0 7.1 3.0 0.1 0.9/1.3 0.0* 0.9
Denisa Lebedová 18 24 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.0
Vendula Kohoutová DBaK 18 29 1.0 3.1 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 2.6
Natálie Vlčková Sokol Nilfisk H. Králové 18 18 22.8 4.9 1.8 0.2 / 1.1 0.7/1.2 0.0* 1.0
Valerie Plačková Žabiny Brno 18 17 1.0 3.9 1.2 0.0 / 0.1 1.4/2.1 66.7 1.6
Mariana Suková SBŠ Ostrava B 18 9 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Kateřina Vaňková Pastelka MB(ms) 18 25 1.0 1.2 0.3 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.0
Kateřina Prudká BK Brandýs n.L. 18 5 1.0 4.2 1.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Laura Mikšíková Žabiny Brno 18 7 12.1 2.7 1.3 0.0 / 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.9
Viktorie Jurtíková OP Prostějov 17 11 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.2
18 Stela Vajglová BK Havířov B 18 11 1.0 1.4 0.3 0.2 0.3/0.4 0.0* 0.8
Alžběta Studénková Sokol Nusle 18 13 1.0 0.9 0.2 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.7
17 Veronika Beránková BK Brandýs n. L. 18 12 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
Šárka Jílková BK Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Martina Málková Basketbalová škola - Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Fraňková Sokol Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vlašičová Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Hlobilová Panter Javorník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
8 Eliška Kubíčková BK Havířov 18 82 34 12 18 10
8 Nikola Zdeňková Levhartice Chomutov 18 58 18 8 16 10
Veronika Szabó OSK Olomouc 18 54 20 6 16 10
Dominica Hynková KP Brno 17 31 14 2 8 5
99 Eliška Linhartová Loko Trutnov 18 48 16 0 20 10
Gabriela Němcová HB Basket 18 40 12 10 10 10
6 Tereza Bastlová Sokol Nilfisk H. Králové 18 40 20 2 8 10
Natálie Čerebová BK Ústí nad Orlicí 18 28 12 3 6 4
Karolína Baloušková BK Strakonice 18 64 14 6 18 8
5 Klaudie Kuboušková BA Sparta 18 44 14 8 14 10
Markéta Nádvorníková Basket Říčany 18 22 11 2 6 5
Anna Chromá BA K. Vary 18 27 13 2 9 5
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18 19 7 2 4 4
13 Nela Temesgenová Basket Slovanka B 18 50 14 6 10 8
Kateřina Votrubová USK Praha 18 19 8 1 6 4
Denisa Klimenková Panter Javorník 18 20 7 1 7 5
Eliška Matasová BA Sparta B 18 13 5 0 3 4
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 18 28 9 4 12 4
Jana Kozlová SBŠ Ostrava 18 22 10 1 4 5
Iveta Cichrová Jiskra Kyjov 18 19 9 1 4 2
Aneta Jurná SKB Tišnov 18 16 8 2 3 5
Adéla Šmerdová Žabiny Brno B 18 10 4 1 4 5
Anežka Hozáková Sluneta Ústí n.L. 18 16 5 2 4 5
Ella Sedláková KP Brno B 18 17 6 5 5 4
Denisa Lebedová 18 0 0 0 0 0
Vendula Kohoutová DBaK 18 20 10 2 4 10
Natálie Vlčková Sokol Nilfisk H. Králové 18 22 11 2 4 3
Valerie Plačková Žabiny Brno 18 21 9 1 9 5
Mariana Suková SBŠ Ostrava B 18 10 5 1 3 3
Kateřina Vaňková Pastelka MB(ms) 18 8 1 2 2 3
Kateřina Prudká BK Brandýs n.L. 18 23 9 3 5 4
Laura Mikšíková Žabiny Brno 18 62 29 4 7 4
Viktorie Jurtíková OP Prostějov 17 4 2 1 0 3
18 Stela Vajglová BK Havířov B 18 7 3 1 2 4
Alžběta Studénková Sokol Nusle 18 7 0 2 1 2
17 Veronika Beránková BK Brandýs n. L. 18 5 1 1 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
DBaK 30 19.7 2.0 7.4 /14.1 52.6 19.9
BA K. Vary 28 19.1 0.6 7.8 /16.1 48.3 15.0
Sluneta Ústí n.L. 28 23.9 2.2 9.5 /20.1 47.2 19.4
Levhartice Chomutov 35 30.4 2.5 9.5 /15.7 60.7 17.4
BA Sparta 35 22.9 3.8 11.1 /20.3 54.6 17.5
HB Basket 35 27.4 4.5 10.9 /19.2 56.5 17.1
BK Strakonice 28 22.5 3.3 11.3 /21.4 52.7 18.0
BK Sojky Pelhřimov 28 22.0 0.7 11.4 /21.7 52.6 17.3
Pastelka MB(ms) 28 22.9 0.6 9.3 /17.0 54.7 15.6
BSK TJ Jičín 30 24.2 2.7 11.3 /20.1 56.2 14.0
Basket Slovanka 35 25.5 3.7 9.4 /17.3 54.4 16.1
USK Praha 35 31.1 1.7 9.6 /17.5 54.9 13.2
Studánka Pardubice 28 20.3 2.1 8.3 /19.0 43.6 17.4
Sokol Nilfisk H. Králové 33 34.4 3.5 8.2 /14.3 57.1 14.2
Basket Říčany 28 25.1 1.0 7.4 /15.0 49.4 1.1
BK Brandýs n. L. 28 26.1 1.4 9.1 /18.7 48.7 14.8
BK Ústí nad Orlicí 28 20.5 2.0 6.9 /13.8 50.0 16.8
Panter Javorník 28 26.7 1.9 7.3 /13.9 52.6 16.3
BK Havířov 35 23.3 4.0 10.6 /18.8 56.5 17.2
SBŠ Ostrava 28 25.5 2.1 11.8 /21.6 54.5 18.8
KP Brno 35 25.0 2.9 10.3 /15.3 67.2 11.9
Žabiny Brno 30 24.3 3.2 11.6 /21.6 53.7 16.3
OSK Olomouc 30 18.4 2.1 7.7 /14.9 51.6 12.5
SKB Tišnov 28 19.3 0.9 9.1 /20.6 44.1 18.2
Basketbalová škola - Tygři Praha 14 18.7 2.1 6.9 /16.3 42.4 11.2
BK Horejsek Děčín 14 18.8 1.1 8.4 /16.9 49.6 22.9
Sokol Hradec Králové "B" 14 27.5 3.7 11.2 /23.1 48.5 19.7
OP Prostějov 14 11.8 3.0 9.3 /19.7 47.1 14.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Záruba Matěj 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 8 4 4 0 1.1 1.5 1.3
Výborný Dominik 10 10 0 0 1.1 1.1 1.1
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 12 0 12 0 1.0 1.1 1.0
Veselý Ondřej 7 0 7 0 1.3 1.3 1.3
Veis Martin 10 8 2 0 1.8 1.3 1.5
Večeřa Pavel 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vaníček Marek 8 2 6 0 1.5 1.1 1.3
Válek Jakub 9 6 3 0 1.0 1.1 1.0
Vágnerová Tereza 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Trmač Vladislav 9 2 7 0 1.4 1.7 1.6
Toboláková Barbora 4 4 0 0 1.6 2.6 2.1
Timko Viktor 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tichov Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 14 10 4 0 1.0 1.3 1.1
Tesař Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tax Tomáš 10 7 3 0 1.1 1.3 1.2
Šupej Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Štancl Dominik 17 8 9 0 1.0 1.5 1.3
Šmůla Marek 3 2 1 0 1.2 1.5 1.3
Šmůla Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmídková Hana 4 2 2 0 1.0 1.4 1.2
Šmíd Pavel 5 2 3 0 1.0 1.3 1.2
Škaroupka Michal 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Sýkora Václav 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 7 6 1 0 1.0 1.1 1.0
Svejkovský Ondřej 11 2 9 0 1.1 1.5 1.3
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Smetana Jiří 10 10 0 0 1.0 1.1 1.0
Smelty Jiří 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Slanina Vladimír 13 10 3 0 1.0 1.4 1.2
Siegfried Jiří 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Scholzová Michaela 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Rychnavský Christian 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 20 5 15 0 1.1 1.2 1.1
Renc Jan 6 4 2 0 1.0 1.2 1.1
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Prchalová Simona 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Robin 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Petrák Jakub 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 12 11 1 0 1.0 1.0 1.0
Opava Josef 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 3 0 3 0 2.3 2.2 2.3
Novák Václav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Novák Vratislav 6 2 4 0 1.3 1.3 1.3
Novák Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Neuman Ladislav 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Nesper Jindřich 13 0 13 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 4 1 3 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 17 0 17 0 1.3 1.3 1.3
Mycak Michael 15 1 14 0 1.1 1.3 1.2
Musil Jan 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Mrázek Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 8 6 2 0 1.1 1.1 1.1
Menšík Richard 8 2 6 0 1.1 1.6 1.3
Melichárek Ivo 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 10 7 3 0 1.1 1.2 1.1
Mareš Jan 6 5 1 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 9 0 9 0 1.1 1.0 1.0
Lahoda Radek 14 0 14 0 1.6 1.1 1.4
Kuřitka Pavel 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Kučírek Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 3 3 0 0 2.2 1.0 1.6
Kubíček Jiří 14 6 8 0 1.2 1.1 1.1
Křičková Lenka 7 3 4 0 1.2 1.1 1.2
Křenek Karel 11 4 7 0 1.5 1.1 1.3
Krejsa Pavel 5 1 4 0 1.2 1.0 1.1
Krejsa Vojtěch 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Krčmář Dominik 8 0 8 0 2.3 1.7 2.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 4 1 3 0 1.1 2.0 1.6
Koudela Pavel 12 0 12 0 1.3 1.2 1.2
Kouba Dalibor 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 16 8 8 0 1.3 1.4 1.3
Konvička Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kocurek Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 11 7 4 0 1.1 1.1 1.1
Koc Ondřej 11 0 11 0 1.0 1.1 1.1
Kejklíček Roman 6 6 0 0 1.0 2.5 1.8
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Karabínová Natálie 13 3 10 0 1.3 1.4 1.3
Kapl Antonín 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 9 2 7 0 1.0 1.1 1.1
Ježek Václav 11 5 6 0 1.3 1.8 1.6
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Husák Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Horník Michal 6 4 2 0 1.0 1.1 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Holeš Daniel 11 4 7 0 1.2 1.2 1.2
Hendrych Jan 16 11 5 0 1.2 1.2 1.2
Hejnic Jan 13 6 7 0 1.4 1.7 1.5
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 8 2 6 0 1.3 1.8 1.5
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.3 1.3 1.3
Hartig Lukáš 14 8 6 0 1.1 1.3 1.2
Haniš Martin 9 0 9 0 1.4 1.4 1.4
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Frátrik Josef 10 5 5 0 1.2 1.4 1.3
Fiala Petr 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Fanta Jiří 14 10 4 0 1.2 1.1 1.1
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Dub Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Dostal Vojtěch 4 3 1 0 1.9 1.8 1.8
Dombrovský Filip 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Dolejš Václav 8 6 2 0 1.4 1.3 1.3
Čarnecký Martin 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Csöllei Pavel 15 13 2 0 1.1 1.3 1.2
Cibulka Radek 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 5 5 0 0 1.0 1.7 1.4
Bešina Štefan 4 0 4 0 1.6 1.4 1.5
Barták Dominik 6 5 1 0 1.1 1.3 1.2
Barták Matěj 5 0 5 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 18 16 2 0 1.6 1.0 1.3
Ašenbrenerová Ingrid 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 13 13 0 0 1.2 1.6 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře