Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BA Sparta
BK Strakonice
16. 12. 2017
11:00
Hala Kuncova Petr Znamínko
Pavel Bohata
101
58
35
10
57
29
72
41
Review
základní část 1. kolo 4
Žabiny Brno
KP Brno
16. 12. 2017
13:00
SH Rosnička Brno Ondřej Zatloukal
Lenka Křičková
75
69
9
19
30
40
54
47
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Nilfisk Hradec Králové
BK Loko Trutnov
16. 12. 2017
13:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Štancl
Vojtěch Krejsa
77
56
20
12
42
32
60
48
Review
základní část 1. kolo 6
HB Basket Praha
USK Praha
16. 12. 2017
16:00
SK Aritma Praha Ladislav Neuman
Daniel Rom
53
73
13
23
23
51
42
61
Review
základní část 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
15. 12. 2017
17:15
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Daniel Rom
67
86
21
19
34
43
49
63
Review
základní část 1. kolo 1
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
15. 12. 2017
18:15
Městská SH ZŠ Žákovská Daniel Holeš
Jiří Smelty
62
46
21
8
30
20
50
36
Review
základní část 2. kolo 12
Basket Slovanka
KP Brno
7. 10. 2017
10:00
ZŠ Na Slovance Jan Kovář
Pavel Koudela
86
52
26
9
51
28
66
41
Review
základní část 2. kolo 9
BA Sparta
Sokol Nilfisk Hradec Králové
7. 10. 2017
13:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Ingrid Ašenbrenerová
61
56
12
13
28
23
45
40
Review
základní část 2. kolo 7
BK Havířov
HB Basket Praha
7. 10. 2017
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Natálie Karabínová
79
62
21
19
37
34
59
49
Review
základní část 2. kolo 8
BK Studánka Pardubice
USK Praha
7. 10. 2017
16:00
hala Sportovní gymnázium Štěpán Pokorný
Dominik Štancl
56
73
15
13
29
44
43
61
Review
základní část 2. kolo 10
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
7. 10. 2017
16:00
STARZ aréna Jan Lejčko
Lukáš Balog
63
88
14
27
28
55
41
73
Review
základní část 2. kolo 11
BK Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
7. 10. 2017
16:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Hana Šmídková
60
71
17
20
34
41
41
54
Review
základní část 3. kolo 14
BK Studánka Pardubice
HB Basket Praha
8. 10. 2017
09:00
hala Sportovní gymnázium Martin Kučírek
Dominik Štancl
57
54
16
14
34
24
48
34
Review
základní část 3. kolo 17
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
8. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Hana Šmídková
53
76
16
17
30
41
40
61
Review
základní část 3. kolo 15
BA Sparta
BK Loko Trutnov
8. 10. 2017
11:00
Hala Kuncova Ingrid Ašenbrenerová
Michael Mycak
68
77
24
13
47
29
55
52
Review
základní část 3. kolo 13
BK Havířov
USK Praha
8. 10. 2017
11:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Natálie Karabínová
73
94
28
23
45
50
63
72
Review
základní část 3. kolo 16
BK Strakonice
Sokol Nilfisk Hradec Králové
8. 10. 2017
11:30
STARZ aréna Jan Lejčko
Lukáš Balog
62
82
9
23
21
48
40
65
Review
základní část 3. kolo 18
Basket Slovanka
Žabiny Brno
8. 10. 2017
12:00
ZŠ Na Slovance Vratislav Novák
Pavel Koudela
67
47
21
8
38
22
48
33
Review
základní část 4. kolo 24
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
21. 10. 2017
11:00
hala Sportovní gymnázium Dominik Barták
Dominik Štancl
81
54
18
14
39
27
62
40
Review
základní část 4. kolo 22
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
21. 10. 2017
11:45
3. ZŠ Lukáš Hartig
Michal Kult
69
68
14
20
29
40
48
49
Review
základní část 4. kolo 20
USK Praha
KP Brno
21. 10. 2017
13:45
SH Královka Ladislav Neuman
Jindřich Zámostný
71
58
14
17
34
31
55
44
Review
základní část 4. kolo 19
HB Basket Praha
Žabiny Brno
21. 10. 2017
15:00
SK Aritma Praha Ingrid Ašenbrenerová
Jan Hejnic
58
57
14
28
30
36
37
47
Review
základní část 4. kolo 23
BK Havířov
BA Sparta
21. 10. 2017
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Natálie Karabínová
64
65
22
17
29
27
41
43
Review
základní část 4. kolo 21
Sokol Nilfisk Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
21. 10. 2017
18:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Cibulka
Vojtěch Krejsa
72
37
22
6
37
14
61
28
Review
základní část 5. kolo 29
BK Havířov
BK Strakonice
22. 10. 2017
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Natálie Karabínová
110
54
34
16
54
33
80
46
Review
základní část 5. kolo 28
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
22. 10. 2017
09:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Petr Lukeš
74
57
14
15
32
26
55
38
Review
základní část 5. kolo 25
HB Basket Praha
KP Brno
22. 10. 2017
10:30
SK Aritma Praha Ingrid Ašenbrenerová
Jan Hejnic
71
56
12
18
23
45
46
53
Review
základní část 5. kolo 27
Sokol Nilfisk Hradec Králové
Basket Slovanka
22. 10. 2017
11:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Cibulka
Vojtěch Krejsa
59
73
18
16
33
36
50
50
Review
základní část 5. kolo 26
USK Praha
Žabiny Brno
22. 10. 2017
12:00
SH Královka Marek Vondráček
Jindřich Zámostný
65
61
23
23
40
32
54
46
Review
základní část 5. kolo 30
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
22. 10. 2017
14:00
hala Sportovní gymnázium Dominik Barták
Dominik Štancl
55
46
15
13
30
28
40
36
Review
základní část 6. kolo 31
BA Sparta
HB Basket Praha
4. 11. 2017
09:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Pavel Koudela
74
52
9
16
34
25
53
38
Review
základní část 6. kolo 34
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
4. 11. 2017
13:00
ZŠ Na Slovance Jakub Petrák
Matej Kovačovič
88
51
27
12
42
25
69
45
Review
základní část 6. kolo 36
KP Brno
BK Loko Trutnov
4. 11. 2017
13:00
Městská hala míčových sportů-nová Michal Kubiš
Barbora Toboláková
57
99
13
32
26
56
42
81
Review
základní část 6. kolo 35
Žabiny Brno
Sokol Nilfisk Hradec Králové
4. 11. 2017
14:00
SH Rosnička Brno Michal Mrázek
Robin Petrák
63
50
16
15
34
28
50
40
Review
základní část 6. kolo 32
BK Strakonice
USK Praha
4. 11. 2017
15:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Ondřej Koc
53
78
9
23
28
42
41
66
Review
základní část 6. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
BK Havířov
4. 11. 2017
16:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
70
50
15
9
35
21
49
40
Review
základní část 7. kolo 39
BK Levhartice Chomutov
BK Studánka Pardubice
5. 11. 2017
09:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
68
71
23
14
40
29
57
46
Review
základní část 7. kolo 41
Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
5. 11. 2017
09:00
SH Rosnička Brno Michal Mrázek
Robin Petrák
68
61
22
15
36
25
46
38
58
58
Review
základní část 7. kolo 38
BK Strakonice
HB Basket Praha
5. 11. 2017
09:30
STARZ aréna Lucie Peterková
Ondřej Koc
60
68
18
9
29
29
45
47
Review
základní část 7. kolo 42
KP Brno
Sokol Nilfisk Hradec Králové
5. 11. 2017
11:00
Městská hala míčových sportů-nová Pavel Večeřa
Marek Vaníček
65
47
23
8
43
24
52
39
Review
základní část 7. kolo 40
Basket Slovanka
BK Havířov
5. 11. 2017
13:00
ZŠ Na Slovance Jakub Petrák
Matej Kovačovič
100
41
18
9
44
22
73
33
Review
základní část 7. kolo 37
BA Sparta
USK Praha
5. 11. 2017
17:00
Hala Kuncova Tomáš Tax
Lukáš Balog
50
66
13
16
25
38
38
49
Review
základní část 8. kolo 47
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
18. 11. 2017
09:00
Hala Kuncova Jan Renc
Tomáš Tax
76
48
19
12
45
25
56
37
Review
základní část 8. kolo 45
BK Havířov
Žabiny Brno
18. 11. 2017
12:15
Městská SH ZŠ Žákovská Lukáš Stáňa
Daniel Holeš
63
69
20
15
38
36
48
52
Review
základní část 8. kolo 44
USK Praha
BK Loko Trutnov
18. 11. 2017
13:00
SH Folimanka Karel Křenek
Pavel Koudela
87
45
26
11
47
21
66
31
Review
základní část 8. kolo 46
BK Studánka Pardubice
KP Brno
18. 11. 2017
13:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Vojtěch Krejsa
81
63
11
24
31
35
55
44
Review
základní část 8. kolo 43
HB Basket Praha
Sokol Nilfisk Hradec Králové
18. 11. 2017
15:00
SK Aritma Praha Jiří Smetana
Robin Petrák
58
51
15
18
30
29
43
38
48
48
Review
základní část 8. kolo 48
BK Strakonice
Basket Slovanka
8. 11. 2017
18:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Vratislav Novák
46
66
6
12
21
33
31
50
Review
základní část 9. kolo 51
BK Havířov
KP Brno
19. 11. 2017
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Lukáš Stáňa
Daniel Holeš
55
79
16
19
27
39
46
60
Review
základní část 9. kolo 54
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
19. 11. 2017
11:00
STARZ aréna Matej Kovačovič
Lukáš Balog
64
53
16
22
27
35
44
43
Review
základní část 9. kolo 50
USK Praha
Sokol Nilfisk Hradec Králové
19. 11. 2017
12:00
SH Královka Karel Křenek
Pavel Koudela
77
51
28
13
51
26
69
38
Review
základní část 9. kolo 52
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno
17. 11. 2017
13:00
SH ZŠ Studánka Dominik Štancl
Josef Frátrik
54
71
13
21
27
38
36
53
Review
základní část 9. kolo 49
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
17. 11. 2017
15:00
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
85
58
25
9
44
28
62
43
Review
základní část 9. kolo 53
Basket Slovanka
BA Sparta
17. 10. 2017
17:30
ZŠ Na Slovance Matěj Barták
Lukáš Balog
79
67
20
16
35
36
58
54
Review
základní část 10. kolo 60
BK Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
2. 12. 2017
11:00
3. ZŠ Jiří Kubíček
Michal Kult
71
68
25
17
34
44
56
59
Review
základní část 10. kolo 56
Basket Slovanka
USK Praha
2. 12. 2017
13:00
ZŠ Na Slovance Jakub Kec
Tomáš Mašek
65
55
19
18
36
32
53
42
Review
základní část 10. kolo 59
Sokol Nilfisk Hradec Králové
BK Havířov
2. 12. 2017
13:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Petr Lukeš
68
59
14
9
32
28
44
50
Review
základní část 10. kolo 57
Žabiny Brno
BA Sparta
2. 12. 2017
13:30
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Barbora Toboláková
59
57
15
10
28
21
44
38
Review
základní část 10. kolo 58
KP Brno
BK Strakonice
2. 12. 2017
14:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Jiří Fanta
Vojtěch Dostal
70
43
12
7
21
14
44
25
Review
základní část 10. kolo 55
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
2. 12. 2017
17:30
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Richard Menšík
67
82
21
22
41
38
55
62
Review
základní část 11. kolo 64
KP Brno
BA Sparta
3. 12. 2017
09:00
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Vojtěch Dostal
65
61
13
12
30
37
53
52
Review
základní část 11. kolo 65
Sokol Nilfisk Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
3. 12. 2017
09:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Dominik Štancl
73
78
17
14
30
26
51
51
65
65
Review
základní část 11. kolo 66
BK Loko Trutnov
BK Havířov
3. 12. 2017
09:30
3. ZŠ Jiří Kubíček
Michal Kult
70
54
16
11
35
26
50
45
Review
základní část 11. kolo 62
Basket Slovanka
HB Basket Praha
3. 12. 2017
10:00
ZŠ Na Slovance Veronika Vávrová
Tomáš Mašek
70
39
24
13
44
26
57
31
Review
základní část 11. kolo 63
Žabiny Brno
BK Strakonice
3. 12. 2017
10:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Barbora Toboláková
76
44
13
7
32
19
49
30
Review
základní část 11. kolo 61
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
1. 12. 2017
17:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Lucie Ftáčková
68
78
15
25
34
45
58
61
Review
základní část 12. kolo 71
BK Loko Trutnov
Sokol Nilfisk Hradec Králové
17. 12. 2017
09:30
3. ZŠ Jan Kovář
Pavel Kuřitka
52
64
10
17
25
35
39
49
Review
základní část 12. kolo 68
BK Strakonice
BA Sparta
17. 12. 2017
10:00
STARZ aréna Zuzana Kotrbatá
Viktor Timko
57
79
11
18
27
36
44
53
Review
základní část 12. kolo 70
KP Brno
Žabiny Brno
17. 12. 2017
11:00
Městská hala míčových sportů-nová Michal Mrázek
Robin Petrák
58
71
18
15
30
35
42
55
Review
základní část 12. kolo 67
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
16. 12. 2017
12:00
SH ZŠ Studánka Miloslav Jon
Vladimír Slanina
61
64
11
19
24
40
45
52
Review
základní část 12. kolo 72
USK Praha
HB Basket Praha
15. 12. 2017
15:30
SH Královka Jan Musil
Radek Lahoda
74
30
16
8
28
21
53
25
Review
základní část 12. kolo 69
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
12. 12. 2017
17:15
ZŠ Na Slovance Jakub Petrák
Lukáš Balog
87
52
25
14
46
26
66
39
Review
základní část 13. kolo 78
Žabiny Brno
Basket Slovanka
13. 1. 2018
11:30
SH Rosnička Brno Vojtěch Dostal
Marek Vaníček
61
74
16
15
33
33
43
51
Review
základní část 13. kolo 75
BK Loko Trutnov
BA Sparta
13. 1. 2018
11:45
3. ZŠ Martin Svoboda
Michal Kult
58
55
14
19
29
27
40
42
Review
základní část 13. kolo 77
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
13. 1. 2018
12:00
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Robin Petrák
80
88
14
22
41
49
61
66
Review
základní část 13. kolo 74
HB Basket Praha
BK Studánka Pardubice
13. 1. 2018
13:30
SK Aritma Praha Dalibor Kouba
Richard Menšík
75
52
22
18
38
26
56
37
Review
základní část 13. kolo 76
Sokol Nilfisk Hradec Králové
BK Strakonice
13. 1. 2018
17:00
hala Sokol Hradec Králové Marek Šmůla
Lukáš Balog
73
46
24
11
41
19
49
36
Review
základní část 13. kolo 73
USK Praha
BK Havířov
13. 1. 2018
18:00
SH Královka Pavel Bohata
Lucie Ftáčková
64
30
21
10
36
18
50
23
Review
základní část 14. kolo 82
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
14. 1. 2018
09:30
3. ZŠ Martin Svoboda
Michal Kult
83
40
22
6
37
18
61
23
Review
základní část 14. kolo 83
Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
14. 1. 2018
10:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Dostal
Marek Vaníček
84
65
19
21
32
35
62
53
Review
základní část 14. kolo 81
Sokol Nilfisk Hradec Králové
BA Sparta
14. 1. 2018
11:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Znamínko
Petr Havlíček
47
55
15
18
29
26
39
34
Review
základní část 14. kolo 84
KP Brno
Basket Slovanka
14. 1. 2018
11:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Jiří Fanta
Robin Petrák
44
94
13
18
23
44
32
72
Review
základní část 14. kolo 80
USK Praha
BK Studánka Pardubice
14. 1. 2018
12:00
SH Královka Karel Anton
Lucie Ftáčková
84
54
26
13
44
28
64
34
Review
základní část 14. kolo 79
HB Basket Praha
BK Havířov
14. 1. 2018
12:30
SK Aritma Praha Dalibor Kouba
Richard Menšík
75
59
21
15
39
22
56
42
Review
základní část 15. kolo 88
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
27. 1. 2018
12:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Daniel Rom
60
66
10
19
29
38
46
47
Review
základní část 15. kolo 89
BK Strakonice
BK Havířov
27. 1. 2018
13:00
STARZ aréna Marek Vošahlík
Ondřej Koc
66
65
11
16
23
32
39
51
Review
základní část 15. kolo 86
Žabiny Brno
USK Praha
27. 1. 2018
13:30
SH Rosnička Brno Antonín Kapl
Martin Veis
59
64
21
13
39
24
45
51
58
58
Review
základní část 15. kolo 90
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
27. 1. 2018
14:00
Hala Kuncova Tereza Vágnerová
Pavel Csöllei
56
60
14
16
29
31
33
51
Review
základní část 15. kolo 85
KP Brno
HB Basket Praha
27. 1. 2018
15:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Novák
Dominik Krčmář
59
80
14
21
26
41
49
62
Review
základní část 15. kolo 87
Basket Slovanka
Sokol Nilfisk Hradec Králové
27. 1. 2018
15:00
ZŠ Na Slovance Jan Hendrych
Lucie Ftáčková
66
73
17
19
38
38
45
54
Review
základní část 16. kolo 95
BA Sparta
BK Havířov
28. 1. 2018
09:00
Hala Kuncova Tereza Vágnerová
Pavel Csöllei
63
68
19
19
38
40
55
58
Review
základní část 16. kolo 93
BK Levhartice Chomutov
Sokol Nilfisk Hradec Králové
28. 1. 2018
10:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Daniel Rom
47
65
17
15
31
31
41
46
Review
základní část 16. kolo 94
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
28. 1. 2018
10:30
ZŠ Na Slovance Jan Hendrych
Lucie Ftáčková
102
47
29
9
60
25
84
35
Review
základní část 16. kolo 96
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
28. 1. 2018
11:00
STARZ aréna Martin Kučírek
Marek Šmůla
50
68
10
11
20
25
39
47
Review
základní část 16. kolo 92
KP Brno
USK Praha
28. 1. 2018
12:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Novák
Dominik Krčmář
73
70
13
13
30
34
44
51
61
61
Review
základní část 16. kolo 91
Žabiny Brno
HB Basket Praha
28. 1. 2018
12:30
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Petr Jakubík
59
57
17
16
31
28
44
40
Review
základní část 17. kolo 97
USK Praha
BA Sparta
10. 2. 2018
12:15
SH Královka Lucie Peterková
Petr Havlíček
70
58
26
16
43
34
56
50
Review
základní část 17. kolo 100
BK Havířov
Basket Slovanka
10. 2. 2018
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Menšík
Jan Konvička
56
78
13
25
27
42
38
59
Review
základní část 17. kolo 98
HB Basket Praha
BK Strakonice
10. 2. 2018
16:00
SK Aritma Praha Daniel Rom
Martin Koudela
92
43
24
9
47
14
70
22
Review
základní část 17. kolo 102
Sokol Nilfisk Hradec Králové
KP Brno
10. 2. 2018
16:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Hejnic
Radek Cibulka
62
53
18
23
29
38
46
42
Review
základní část 17. kolo 101
BK Loko Trutnov
Žabiny Brno
10. 2. 2018
16:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Michal Kult
58
66
9
18
25
33
40
45
Review
základní část 17. kolo 99
BK Studánka Pardubice
BK Levhartice Chomutov
7. 3. 2018
17:30
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Michal Kult
73
63
10
17
29
30
50
50
Review
základní část 18. kolo 108
BK Loko Trutnov
KP Brno
11. 2. 2018
08:45
3. ZŠ Petr Baudyš
Michal Kult
60
48
13
10
31
23
49
34
Review
základní část 18. kolo 107
Sokol Nilfisk Hradec Králové
Žabiny Brno
11. 2. 2018
10:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Hejnic
Radek Cibulka
56
53
12
22
24
35
48
40
Review
základní část 18. kolo 103
HB Basket Praha
BA Sparta
11. 2. 2018
10:30
SK Aritma Praha Jan Jeřáb
Daniel Rom
58
72
22
24
32
44
42
67
Review
základní část 18. kolo 104
USK Praha
BK Strakonice
11. 2. 2018
12:00
SH Královka Lucie Peterková
Petr Lukeš
76
44
14
14
36
25
62
30
Review
základní část 18. kolo 105
BK Havířov
BK Levhartice Chomutov
8. 3. 2018
16:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Ondřej Kocurek
65
66
11
14
31
30
47
54
Review
základní část 18. kolo 106
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
9. 2. 2018
17:45
hala Sportovní gymnázium Jan Kovář
Dominik Štancl
54
66
18
20
34
40
40
50
Review
základní část 19. kolo 114
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
24. 2. 2018
14:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Václav Ježek
73
57
17
12
36
19
54
40
Review
základní část 19. kolo 111
KP Brno
BK Havířov
24. 2. 2018
14:15
Městská hala míčových sportů - stará hala Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
59
58
15
11
26
34
48
44
Review
základní část 19. kolo 109
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
24. 2. 2018
15:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Michal Kult
79
53
23
17
45
34
57
45
Review
základní část 19. kolo 110
Sokol Nilfisk Hradec Králové
USK Praha
24. 2. 2018
15:00
hala Sokol Hradec Králové Pavel Theodor
Pavel Krejsa
44
76
11
25
17
48
34
65
Review
základní část 19. kolo 113
BA Sparta
Basket Slovanka
24. 2. 2018
15:00
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Tomáš Mašek
73
66
23
14
40
30
60
51
Review
základní část 19. kolo 112
Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
24. 2. 2018
16:00
SH Rosnička Brno Barbora Toboláková
Robin Petrák
73
52
20
21
40
31
55
40
Review
základní část 20. kolo 119
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
25. 2. 2018
09:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Václav Ježek
64
67
11
21
31
40
51
55
Review
základní část 20. kolo 115
Sokol Nilfisk Hradec Králové
HB Basket Praha
25. 2. 2018
09:30
hala Sokol Hradec Králové Pavel Theodor
Pavel Krejsa
66
50
19
14
32
29
47
41
Review
základní část 20. kolo 116
BK Loko Trutnov
USK Praha
25. 2. 2018
09:30
3. ZŠ Lukáš Hartig
Michal Kult
41
80
10
21
18
52
30
62
Review
základní část 20. kolo 117
Žabiny Brno
BK Havířov
25. 2. 2018
10:00
SH Rosnička Brno Barbora Toboláková
Robin Petrák
73
61
18
18
33
36
47
49
Review
základní část 20. kolo 120
Basket Slovanka
BK Strakonice
25. 2. 2018
10:00
ZŠ Na Slovance Karel Anton
Jindřich Nesper
96
64
23
16
43
30
76
46
Review
základní část 20. kolo 118
KP Brno
BK Studánka Pardubice
25. 2. 2018
11:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Antonín Kapl
Lenka Křičková
53
63
11
16
24
36
38
47
Review
základní část 21. kolo 125
BK Studánka Pardubice
Sokol Nilfisk Hradec Králové
10. 3. 2018
09:00
hala Sportovní gymnázium Jan Kovář
Jiří Kubíček
66
67
14
15
32
27
48
44
Review
základní část 21. kolo 121
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
10. 3. 2018
11:30
SH Královka Ladislav Neuman
Karel Anton
72
51
23
12
44
28
57
40
Review
základní část 21. kolo 122
HB Basket Praha
Basket Slovanka
10. 3. 2018
12:00
SK Aritma Praha Michal Perlík
Miloslav Jon
54
99
17
21
31
44
43
68
Review
základní část 21. kolo 123
BK Strakonice
Žabiny Brno
10. 3. 2018
15:00
STARZ aréna Ondřej Svejkovský
Ondřej Koc
69
53
17
16
31
27
55
38
Review
základní část 21. kolo 124
BA Sparta
KP Brno
10. 3. 2018
15:00
Hala Kuncova Daniel Rom
Pavel Koudela
64
55
13
20
34
31
48
42
Review
základní část 21. kolo 126
BK Havířov
BK Loko Trutnov
10. 3. 2018
16:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jiří Fanta
Ondřej Veselý
81
60
20
13
40
31
67
47
Review
základní část 22. kolo 132
BK Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
11. 3. 2018
09:00
hala Sportovní gymnázium Štěpán Pokorný
Dominik Štancl
59
35
15
9
28
16
47
27
Review
základní část 22. kolo 128
USK Praha
Basket Slovanka
11. 3. 2018
10:00
SH Královka Martin Kučírek
Daniel Rom
68
76
18
18
36
40
54
62
Review
základní část 22. kolo 129
BA Sparta
Žabiny Brno
11. 3. 2018
10:00
Hala Kuncova Michal Horník
Josef Frátrik
57
62
9
16
23
26
38
40
Review
základní část 22. kolo 130
BK Strakonice
KP Brno
11. 3. 2018
10:00
STARZ aréna Ondřej Svejkovský
Ondřej Koc
53
63
13
7
32
25
45
44
Review
základní část 22. kolo 127
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
11. 3. 2018
10:30
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Vít Kučera
94
54
23
6
41
27
65
40
Review
základní část 22. kolo 131
BK Havířov
Sokol Nilfisk Hradec Králové
11. 3. 2018
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Ondřej Veselý
73
78
21
13
40
28
57
53
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
14 Anna Paťorková BK Havířov 21 28 35.2 20.8 7.0/15.8 44.7 0.2/1.8 0.0* 6.1/8.9 68.5 7.1 9.5 16.6 1.5 2.3 3.5 0.0 7.1 3.3 29.0
18 Eliška Hálová Basket Slovanka 21 27 27.5 17.1 6.7/14.2 47.3 0.1/0.5 0.0* 3.4/4.5 75.2 4.8 3.7 8.5 1.2 1.7 1.6 0.0 3.6 2.9 19.0
33 Andrea Ondroušková Basket Slovanka 21 23 27.8 17.6 5.5/12.7 43.3 1.2/3.3 36.4 2.9/4.1 70.5 2.5 4.7 7.3 2.0 3.5 2.1 0.0 3.9 2.0 19.7
Tereza Pogányová Žabiny Brno 21 26 28.5 14.2 5.9/14.7 40.3 0.1/0.6 0.0* 2.0/4.4 46.1 4.3 6.8 11.2 1.8 1.8 3.4 0.0 3.8 1.7 16.5
Anna Merhautová USK Praha 21 25 29.5 14.8 5.2/11.6 45.3 0.6/2.8 20.3 2.6/3.6 73.0 2.2 4.0 6.2 2.2 2.9 2.8 0.0 2.5 2.8 13.6
15 Tereza Kuběnová BK Havířov 21 28 31.9 12.5 3.9/9.0 42.7 0.9/3.9 24.1 2.0/2.9 70.0 1.1 1.9 3.1 1.3 1.7 2.5 0.0 2.1 2.8 6.6
Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 21 23 31.7 14.8 5.5/12.0 45.8 0.2/0.4 0.0* 3.2/4.6 68.9 3.2 5.4 8.6 0.8 2.2 1.7 0.0 3.3 1.8 18.6
Kateřina Zeithammerová USK Praha 20 27 28.9 12.3 4.6/10.5 44.0 0.5/2.9 16.9 1.6/2.8 57.9 0.9 4.1 5.0 4.7 4.2 3.0 0.1 3.6 1.8 15.8
Romana Veselá KP Brno 21 28 30.9 11.9 4.4/9.3 47.1 0.0/0.1 0.0* 3.1/4.5 67.7 2.5 3.4 5.9 1.5 3.1 2.5 0.0 4.0 2.0 15.6
Natálie Horsáková Levhartice Chomutov 21 28 30.9 11.8 4.5/10.1 44.9 0.0/0.1 0.0* 2.6/4.7 54.5 4.4 9.5 13.9 1.4 0.9 3.4 0.0 4.5 3.5 18.6
12 Tereza Halátková BA Sparta 20 25 33.9 13.0 3.6/7.4 48.6 1.3/4.7 27.4 2.0/2.9 67.1 1.3 6.0 7.4 2.6 2.7 4.6 0.0 3.7 3.2 14.2
Charlotte Lulu Semgady HB Basket 21 21 30.2 15.2 5.9/10.8 54.4 0.3/1.1 0.0* 2.5/4.4 57.0 4.7 9.2 13.9 1.9 2.1 2.3 0.0 3.9 1.7 26.1
Sarah Nicol Gallasová USK Praha 21 27 29.9 11.2 4.2/9.9 42.9 0.5/1.6 0.0* 1.2/2.0 60.0 3.0 2.6 5.7 2.4 1.9 1.7 0.1 1.7 1.4 12.6
4 Hana Kolegarová BA Sparta 21 20 34.3 14.4 5.4/11.3 47.8 0.4/1.4 0.0* 2.4/4.4 54.5 3.0 7.0 10.0 3.6 3.5 4.0 0.0 4.6 2.9 21.2
Natálie Juhászová HB Basket 21 21 30.4 13.6 5.2/11.8 44.5 0.5/1.3 0.0* 1.7/2.5 66.0 3.1 5.1 8.2 1.0 2.2 2.4 0.0 2.2 2.0 16.2
Aneta Finková BSK CTJ Jičín 19 22 1.0 12.5 4.2/0.0 0.0* 0.6 0.0* 2.2/3.0 72.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov 20 23 27.1 11.8 2.5/6.3 40.3 1.2/4.0 30.4 3.1/4.4 70.3 0.4 2.6 3.0 1.7 1.5 4.0 0.0 4.1 3.7 6.9
Petra Knoflíčková KP Brno 19 28 29.8 9.4 2.2/5.6 39.7 1.1/4.1 27.6 1.5/2.1 71.2 1.4 3.5 4.9 2.4 2.0 3.4 0.0 2.1 1.4 9.3
Lenka Slavíková KP Brno 20 28 23.7 9.4 3.1/7.2 42.8 0.4/2.4 16.4 2.0/3.4 60.6 1.3 3.6 5.0 1.7 1.9 3.1 0.0 2.7 1.9 8.4
5 Vendula Reichertová BK Příbor 20 23 1.0 11.3 3.5/0.0 0.0* 0.4 0.0* 3.1/4.8 64.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.0
Barbora Suchanová BK Strakonice 20 22 29.3 11.5 3.3/9.9 33.5 0.8/3.5 23.4 2.5/3.3 75.0 1.3 5.4 6.6 1.4 1.2 4.0 0.0 3.0 2.2 8.3
7 Petra Malíková Basket Slovanka 20 25 25.7 10.1 3.1/6.9 44.8 0.5/2.1 24.5 2.4/3.0 81.1 2.1 2.2 4.3 2.0 2.6 1.4 0.1 2.4 1.5 12.8
Veronika Štursová Žabiny Brno 21 27 22.0 9.1 3.3/7.5 44.6 0.1/0.7 0.0* 2.3/3.7 61.0 3.2 3.9 7.1 0.6 1.3 2.1 0.0 3.2 3.5 10.1
Klára Stloukalová Žabiny Brno 20 26 23.1 8.9 3.7/6.8 53.7 0.2/0.5 0.0* 1.2/1.9 0.0* 2.2 4.0 6.2 0.8 1.2 2.0 0.0 1.7 1.7 12.6
24 Monika Fučíková Basket Slovanka 20 26 27.0 8.8 3.1/8.0 38.6 0.3/1.2 0.0* 1.6/2.6 60.3 1.5 2.6 4.1 1.8 2.8 2.3 0.0 2.2 2.0 9.0
23 Julia Vydrová BA Sparta 20 25 28.4 9.0 3.8/7.3 51.4 0.0/0.1 0.0* 1.4/2.0 72.0 2.4 4.1 6.4 1.1 0.7 1.9 0.0 2.5 3.0 11.4
11 Lucie Sůvová BA Sparta 21 20 35.1 11.1 2.4/5.5 43.6 1.8/6.8 26.7 0.9/1.4 0.0* 0.8 1.0 1.7 1.8 1.6 2.5 0.0 2.1 2.8 4.4
Kateřina Všetečková BSK CTJ Jičín 20 22 1.0 9.8 3.7/0.0 0.0* 0.5 0.0* 1.0/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Iva Jedovnická KP Brno 21 22 24.8 9.5 3.2/9.8 32.6 0.1/0.8 0.0* 2.9/4.1 69.2 2.1 3.5 5.5 1.4 1.8 3.0 0.0 2.6 3.5 6.4
Petra Karlíková KP Brno 20 26 26.3 8.0 3.1/6.3 49.1 0.0/0.2 0.0* 1.7/2.4 69.8 2.1 2.5 4.6 1.0 0.9 1.8 0.0 2.0 3.8 7.4
Zuzana Šitancová Studánka Pardubice 21 23 23.8 9.0 3.0/7.2 41.0 0.7/2.7 24.2 1.1/1.8 0.0* 1.2 1.3 2.5 1.2 1.5 1.3 0.0 1.8 1.5 6.3
Zuzana Máchová Žabiny Brno 21 25 31.2 8.2 2.2/5.2 41.2 0.8/3.4 23.3 1.4/2.2 66.7 0.9 1.9 2.8 1.5 1.2 2.5 0.0 1.6 1.8 4.8
Sára Kocourková Žabiny Brno 21 27 25.7 7.2 2.4/6.5 36.6 0.1/0.4 0.0* 2.2/3.7 60.6 2.0 5.7 7.7 2.0 1.3 3.5 0.0 3.4 3.3 10.2
15 Simona Fišerová Sokol Nilfisk H. Králové 20 21 27.7 9.1 3.2/7.9 40.4 0.4/1.9 0.0* 1.6/3.0 54.0 1.9 3.5 5.4 2.1 2.2 2.3 0.0 2.8 1.5 10.7
Marie Anna Machytková USK Praha 20 26 19.7 7.3 2.5/5.4 45.4 0.0 0.0* 2.4/4.5 53.0 2.2 2.8 5.0 0.5 1.1 1.9 0.0 3.3 2.8 7.8
Eliška Zahradníková HB Basket 20 17 1.0 11.0 3.8/0.0 0.0* 0.8 0.0* 1.0/2.3 43.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Anna Pleskotová BC Kolín 21 12 1.0 15.5 5.4/0.0 0.0* 0.7 0.0* 2.7/3.4 78.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Aneta Škápíková KP Brno 20 28 25.7 6.5 1.7/5.2 32.2 0.8/3.5 22.2 0.8/1.6 0.0* 0.8 2.6 3.4 1.6 1.8 2.2 0.0 1.4 2.7 2.9
Kateřina Votavová BK Strakonice 21 26 22.6 6.7 2.1/6.0 35.0 0.4/1.8 0.0* 1.2/2.0 61.5 0.7 1.8 2.5 1.3 1.3 2.5 0.0 2.1 1.3 4.1
Adéla Stiborová BK Strakonice 21 23 26.3 7.4 2.4/5.4 45.2 0.4/1.3 0.0* 1.3/2.5 50.0 2.7 4.9 7.6 1.2 1.7 2.1 0.0 3.0 3.9 10.5
Karolína Pikalová Levhartice Chomutov 21 18 22.3 9.3 2.4/6.7 36.7 0.8/2.1 40.5 1.9/2.4 81.4 1.2 5.6 6.8 0.9 0.7 2.1 0.0 2.2 0.9 11.9
16 Barbora Bušková Basket Slovanka 20 23 23.9 7.3 2.9/8.0 35.7 0.0 0.0* 1.5/2.8 53.8 3.2 4.3 7.6 1.5 2.0 1.4 0.0 2.1 2.4 10.7
Kateřina Michalová Žabiny Brno 21 27 31.9 5.9 1.1/4.1 27.7 0.7/3.6 19.6 1.5/3.0 48.8 0.7 2.9 3.6 1.7 0.9 3.9 0.0 2.8 2.6 1.6
33 Kristýna Helebrantová BA Sparta 20 25 25.8 6.2 2.2/5.6 38.3 0.4/1.2 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.2 1.7 2.9 1.5 1.4 2.7 0.0 1.8 1.4 5.3
Anna Ovsjanniková BK Strakonice 18 27 20.6 5.8 1.6/5.8 26.8 0.4/1.8 0.0* 1.4/2.2 65.0 1.1 2.6 3.7 1.0 1.1 1.9 0.0 2.1 3.7 1.7
Magdalena Bubeníková USK Praha 21 27 20.5 5.8 2.3/6.7 35.0 0.1/0.3 0.0* 0.9/1.2 0.0* 2.4 3.3 5.7 1.0 1.1 1.3 0.0 1.2 3.2 6.1
Nela Hurtová BC Kolín 20 13 1.0 11.9 4.5/0.0 0.0* 0.2 0.0* 2.4/4.5 53.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 0.0
Barbora Froňková HB Basket 21 20 23.1 7.6 1.6/5.4 29.6 0.9/4.1 21.0 1.9/3.2 57.8 0.5 1.2 1.7 1.2 2.2 3.3 0.0 3.1 3.1 1.0
Adéla Buřtová Žabiny Brno 21 17 25.4 8.9 2.8/8.3 34.0 0.6/2.4 24.4 1.5/3.5 41.7 2.4 4.4 6.8 1.8 1.4 2.1 0.0 3.3 2.8 7.9
Sára Vadlejchová BK Strakonice 20 22 27.7 6.3 2.2/6.6 33.8 0.2/0.7 0.0* 1.3/2.8 45.2 1.1 2.1 3.2 2.1 2.1 2.8 0.0 3.3 3.9 4.1
9 Pavla Kopecká BK Havířov 20 28 33.8 4.3 1.0/3.8 26.7 0.2/1.3 0.0* 1.6/2.5 63.4 0.9 3.7 4.5 1.6 2.4 2.8 0.0 2.6 3.1 4.9
Hana Hajnová KP Brno 20 19 23.9 5.9 1.8/5.3 35.0 0.5/2.6 18.4 0.8/1.1 0.0* 0.3 1.1 1.4 2.0 0.8 2.3 0.0 1.2 0.5 2.8
Veronika Vallová KP Brno 20 21 24.2 5.2 2.1/5.8 36.4 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 52.4 2.7 4.0 6.7 0.7 1.0 1.6 0.0 1.8 2.8 7.6
Tereza Soukupová BK Strakonice 19 24 17.3 4.3 1.2/3.0 39.4 0.3/0.7 0.0* 1.3/1.8 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.0 0.6 1.8 0.0 1.6 1.5 3.8
21 Klára Švarcová Loko Trutnov 20 27 12.6 3.3 1.4/3.8 35.9 0.0 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.2 0.3 1.2 0.0 0.9 0.7 2.2
Mahulena Srbová HB Basket 20 21 1.0 4.0 1.5/0.0 0.0* 0.2 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.0
Klára Hrdličková TJ Sokol Stěžery 20 10 1.0 8.4 3.7/0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.0
Gabriela Novotná Žabiny Brno 21 14 20.3 5.9 2.1/5.1 42.3 0.2/1.3 0.0* 0.9/1.9 0.0* 3.1 2.6 5.8 0.9 1.7 1.8 0.0 1.5 2.0 7.3
Daniela Hartmanová Levhartice Chomutov 21 28 16.9 2.9 0.7/2.1 33.9 0.4/0.9 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.4 0.8 1.1 0.5 0.1 0.8 0.0 0.6 1.3 1.0
8 Barbora Nosková Sokol Nilfisk H. Králové 19 21 20.0 3.7 1.2/3.1 37.9 0.3/1.8 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.7 2.1 2.9 1.3 1.4 2.1 0.0 1.1 0.6 3.6
25 Natálie Budilová Basket Slovanka 21 19 18.6 4.1 1.4/4.2 34.2 0.2/0.9 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.4 3.2 4.5 0.9 1.2 1.6 0.0 1.9 1.3 6.3
Tereza Rosůlková Sokol Nilfisk H. Králové 20 27 9.5 2.7 1.0/2.4 42.4 0.0/0.0 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.1 1.5 2.6 0.1 0.3 0.6 0.0 0.9 1.4 2.9
23 Nikola Dvořáková Basket Slovanka 21 25 11.4 2.9 0.4/1.5 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 0.5 0.8 0.3 0.5 0.3 0.0 0.3 1.0 1.2
14 Lucie Lišková Basket Slovanka 20 21 12.5 3.4 1.0/2.6 40.0 0.3/0.8 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.5 1.3 0.8 0.0 1.0 1.7 2.2
Barbora Jezdinská Studánka Pardubice 20 19 12.2 3.8 1.2/3.0 38.6 0.1/0.3 0.0* 1.2/1.7 0.0* 0.8 1.4 2.2 0.3 0.6 1.3 0.0 1.4 1.7 2.8
16 Jana Lipková BK Havířov 19 23 19.0 3.1 1.1/2.8 38.5 0.2/2.0 10.6 0.3/0.6 0.0* 1.2 1.2 2.4 0.8 1.1 1.4 0.0 0.6 1.7 1.3
Violet Roučková BK Strakonice 20 19 16.4 3.6 0.7/2.8 25.9 0.5/2.3 20.9 0.7/1.3 0.0* 0.3 1.7 1.9 0.5 0.8 1.9 0.0 1.6 0.9 1.2
Klára Běloušková Levhartice Chomutov 21 24 16.8 2.8 1.2/4.0 29.9 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.6 1.0 2.0 0.0 1.1 2.7 -0.8
8 Michaela Dvořáková Basket Slovanka 20 23 14.4 2.9 0.7/2.1 33.3 0.5/2.4 19.6 0.0/0.1 0.0* 1.2 1.2 2.4 0.4 0.9 0.5 0.0 0.4 1.4 1.7
Tea Samouk USK Praha 20 14 15.6 4.6 2.1/4.6 46.9 0.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.2 1.6 2.8 0.7 0.5 0.4 0.1 0.7 1.1 5.4
27 Adéla Kohoutová Basket Slovanka 20 15 13.7 4.3 1.5/2.7 55.0 0.1/0.1 0.0* 1.1/2.3 50.0 2.8 1.4 4.2 0.2 0.6 0.9 0.0 1.5 1.5 5.9
7 Anna Sekyrová BA Sparta 20 20 12.0 3.1 1.5/3.1 47.5 0.1/0.2 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.5 0.8 1.2 0.3 0.2 1.0 0.0 0.5 0.9 1.5
Jana Kofroňová USK Praha 21 21 12.3 2.9 1.1/2.5 45.3 0.0 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.2 1.3 2.6 0.3 0.6 0.8 0.0 1.0 1.1 3.7
17 Alena Bačová BK Havířov 19 13 19.2 4.5 1.3/3.9 33.3 0.5/1.6 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.4 2.3 2.7 0.8 1.0 1.6 0.0 0.6 1.4 2.8
Alžběta Levínská Studánka Pardubice 22 8 17.6 7.3 3.1/5.4 58.1 0.0 0.0* 1.0/1.8 0.0* 1.1 2.5 3.6 0.1 0.3 0.8 0.0 1.4 2.6 6.8
Eliška Hamzová Žabiny Brno 20 10 24.5 5.7 1.6/5.7 28.1 0.0/0.6 0.0* 2.5/3.2 78.1 1.3 3.7 5.0 1.0 1.8 3.1 0.0 2.4 2.5 5.5
Veronika Míková BC Benešov 21 14 1.0 4.1 1.4/0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
12 Štěpánka Ježková Loko Trutnov 21 16 12.2 3.4 1.1/1.7 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.6 1.3 1.8 0.5 0.3 1.1 0.0 0.5 1.0 3.3
Natálie Mádlová USK Praha 20 23 9.9 2.3 0.6/1.7 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.1 1.2 1.3 0.3 0.7 0.7 0.0 0.7 1.3 1.6
14 Natálie Rálišová Sokol Nilfisk H. Králové 20 18 13.1 2.8 1.2/2.8 42.0 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.0 2.3 3.3 1.2 0.5 0.9 0.1 0.2 0.4 5.5
Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 21 24 12.6 2.1 0.7/1.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 1.1 1.5 1.0 0.7 0.5 0.1 0.7 0.8 3.2
Adéla Nováková TJ Sokol Stěžery 20 10 1.0 5.0 2.4/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0
8 Charlotte Kunayová BA Sparta 20 24 9.5 1.9 0.6/1.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.4 1.0 1.3 0.7 0.2 0.9 0.0 0.7 1.4 1.0
6 Tereza Baťašová Loko Trutnov 20 25 19.7 1.8 0.4/2.5 17.7 0.3/1.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.6 2.0 2.6 1.3 1.2 2.2 0.0 0.6 1.0 1.2
16 Simona Jindřichová BA Sparta 20 18 15.5 2.2 0.5/2.2 22.5 0.3/1.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 1.3 1.9 0.4 0.7 0.6 0.0 0.7 0.4 1.6
19 Kristýna Holubcová TRU 20 7 15.7 5.0 1.1/3.0 38.1 0.1/0.9 0.0* 2.3/2.3 100.0 0.3 1.0 1.3 0.1 0.6 0.9 0.0 1.9 1.6 3.9
Natálie Černohorská Studánka Pardubice 21 14 13.5 2.5 0.8/2.3 34.4 0.1/1.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.4 1.4 1.8 0.6 0.4 1.4 0.0 0.6 0.9 0.8
Natálie Lukačková USK Praha 20 15 8.9 2.3 0.9/2.3 40.0 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.3 0.3 0.3 0.1 0.3 0.5 2.0
Barbora Němcová Žabiny Brno 20 18 9.6 1.8 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.2 0.7 0.6 0.0 0.3 0.7 0.7
9 Jana Hlavová Levhartice Chomutov 20 16 12.9 1.9 0.5/2.1 24.2 0.0 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.7 0.4 1.2 0.0 1.2 1.4 0.5
Eva Dubná KP Brno 21 9 13.6 3.3 0.6/2.9 19.2 0.4/2.9 15.4 0.9/2.0 44.4 0.8 2.0 2.8 0.6 0.7 1.0 0.1 1.4 2.0 -0.1
Klaudie Valíčková BK Strakonice 20 22 11.0 1.3 0.5/1.8 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.2 0.4 1.1 0.0 0.5 0.8 -0.3
18 Michaela Maříková BK Havířov 19 6 19.3 4.5 2.0/4.2 48.0 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.2 2.0 4.2 0.8 0.0 1.0 0.1 0.3 0.8 5.2
12 Martina Sakslová Sokol Nilfisk H. Králové 19 13 13.8 2.0 0.9/2.5 36.4 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.7 0.2 0.6 0.1 0.8 0.8 2.4
Alena Požárková BK Strakonice 19 6 19.7 3.8 1.7/3.7 45.5 0.0/0.2 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.7 3.0 4.7 1.2 0.2 2.2 0.1 1.0 1.8 4.3
71 Karolína Petra Votočková Loko Trutnov 20 13 9.2 1.5 0.6/0.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.0 0.1 0.5 0.0 0.3 1.0 0.2
Mariana Jadrníčková KP Brno 21 4 15.0 4.8 1.0/3.0 33.3 0.8/2.3 33.3 0.5/0.5 0.0* 0.5 1.3 1.8 1.0 0.3 1.5 0.2 1.3 0.5 3.5
Michaela Pešková Sokol Nilfisk H. Králové 20 24 4.9 0.8 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.5 0.7 0.1 0.2 0.5 0.0 0.1 0.4 0.0
7 Tereza Králová TRU 21 7 11.4 2.4 0.9/3.1 27.3 0.1/1.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.3 0.3 0.6 0.1 0.3 1.1 -0.9
18 Michaela Bubeníčková Sokol Nilfisk H. Králové 21 2 17.5 7.5 1.5/3.5 42.9 1.0/2.0 50.0 1.5/2.0 75.0 0.5 2.5 3.0 0.5 0.0 0.5 0.5 2.0 2.0 7.0
22 Dominika Csunderlíková Basket Slovanka 20 20 9.5 0.8 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.7 0.6 1.3 0.2 0.5 0.5 0.0 0.4 1.3 -0.1
Tereza Holanová DBaK 20 3 1.0 4.7 2.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Anna Kolegarová Žabiny Brno 20 20 7.5 0.6 0.1/0.9 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.2 0.6 0.7 0.3 0.3 1.0 0.0 0.3 0.4 -0.3
Tereza Bittnerová BK Strakonice 20 2 27.0 6.0 2.5/6.0 41.7 0.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 1.0 4.5 5.5 1.5 1.5 4.0 0.2 2.5 5.0 4.0
Sabrina Svobodová BA Sparta 21 19 3.8 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.1 0.1 0.2 0.0 0.2 0.7 0.1
Tereza Novotná Studánka Pardubice 21 17 10.1 0.6 0.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.2 0.2 0.7 0.0 0.4 0.7 -0.1
Pavla Hamaričová Studánka Pardubice 22 6 11.2 1.7 0.5/0.5 0.0* 0.2/2.2 7.7 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.5 1.0 1.5 0.1 0.2 0.2 0.3
Šárka Perseinová HB Basket 20 2 6.5 4.5 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 5.0
Tereza Jochová Studánka Pardubice 22 8 8.1 1.0 0.1/1.3 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.4 0.4 0.0 0.3 0.4 -0.3
44 Barbora Snopková BK Havířov 20 22 6.5 0.4 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.1 0.1 0.4 0.0 0.0 0.7 -0.1
Michaela Hradecká Studánka Pardubice 21 9 6.0 0.8 0.2/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.0 0.0 0.6 0.0 0.2 0.6 0.3
Eliška Krišková Levhartice Chomutov 19 4 10.0 1.8 0.8/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.3 0.8 -0.5
Karolína Tesárková HB Basket 20 6 7.5 1.2 0.5/1.2 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 1.0 0.1 0.5 0.3 0.2
Ping Liová USK Praha 21 8 8.1 0.9 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.6 0.3 0.9 0.5 0.4 0.3 0.3 0.4 1.0 0.6
Michaela Zvancigerová Studánka Pardubice 20 4 6.3 1.5 0.8/2.0 37.5 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.3 1.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.0 0.8 1.0
Anna Belaníková HB Basket 19 10 8.7 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.1 0.3 0.9 0.0 0.1 2.4 -1.3
Natálie Grobelná BK Havířov 20 12 7.3 0.4 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.2 0.2 0.3 0.1 0.0 0.8 -0.3
Barbora Jünglingová Levhartice Chomutov 21 10 6.6 0.5 0.2/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.6 0.8 1.4 0.2 0.1 0.6 0.0 0.6 0.3 1.0
Iva Vallová KP Brno 20 12 2.9 0.3 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.1 0.2 0.2 0.0 0.1 0.2 0.3
Jana Drobná Levhartice Chomutov 21 8 3.9 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0 0.1 0.5 -1.0
22 Tereza Baženovová Levhartice Chomutov 19 3 17.3 0.7 0.3/2.0 16.7 0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.3 1.3 1.7 0.3 0.3 0.0 0.0 1.7 1.0 1.3
Martina Pokorná Žabiny Brno 20 4 4.3 0.5 0.0/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.0 0.0 0.3 0.5 0.8
Andrea Foltýnová KP Brno 20 10 4.3 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.1 0.1 0.1 0.1 0.0 0.5 -0.7
24 Markéta Šmahelová TRU 21 1 11.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 4.0
Tereza Nepodalová BK Strakonice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Anita Štenclová HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aneta Vošahlíková USK Praha 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Saša Krčmářová BK Havířov 20 4 7.3 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.8 0.3 0.8 0.3 0.0 1.3 -2.0
Hana Gottwaldová Levhartice Chomutov 21 9 1.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.1 -0.2
Magdaléna Pezdová BK Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristýna Vlášková Studánka Pardubice 20 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Anna Paula Moreira HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žofie Paterová Sokol Nilfisk H. Králové 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Anna Ženíšková HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Krásná HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Julie Potůčková HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Karasová HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žofia Vajdová HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Jandová HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nela Štěrbová Studánka Pardubice 20 2 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Markéta Šafránková HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Veronika Včelišová Studánka Pardubice 21 5 1.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.2
Lucie Bílá Studánka Pardubice 20 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Kašparová HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
42 Victoria Karasula Loko Trutnov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
33 Hedvika Hartmanová Loko Trutnov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Nováková HB Basket 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marie Klímová BK Strakonice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Bastlová Sokol Nilfisk H. Králové 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Breibischová BK Strakonice 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adéla Pražáková Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpánka Votavová BA Sparta 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
25 Johana Križanová BK Havířov 21 3 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Petrlová KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
18 Kateřina Nováková Levhartice Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Černíková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Císařová Žabiny Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ellen Herynková BA Sparta 20 4 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3
Kristýna Gharibova Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Kopejtková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martina Šťovíčková HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vendula Samcová BK Strakonice 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Varyšová Žabiny Brno 20 7 5.6 0.0 0.0/1.1 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.4 0.1 0.1 0.4 0.1 0.1 -0.9
Michaela Sýkorová Levhartice Chomutov 21 2 4.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Štěpánka Falladová Basket Slovanka 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
23 Klára Drbohlavová Loko Trutnov 20 2 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
Klára Balážová HB Basket 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aneta Chalupová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Monika Vernerová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Nováková USK Praha 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Emílie Horáková Žabiny Brno 20 2 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.5 -1.5
Adéla Junková BK Strakonice 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Čadková BK Strakonice 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0