Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2007/08

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 3
USK Praha
A PLUS OHL ŽS Brno BC
3. 10. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Miloš Pražák 57
61
18
14
34
27
47
49
Review
základní část 1. kolo 4
BC Kolín
BK Prostějov
3. 10. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Jan Karásek
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 90
96
18
18
48
43
74
69
Review
základní část 1. kolo 1
BK Synthesia Pardubice
BK Ústí nad Labem
3. 10. 2007
18:00
enteria arena Zdeněk Šedivý
Tomáš Holubek
Martin Kučera
Jan Slezák
98
75
19
21
48
43
69
60
Review
základní část 1. kolo 2
BK Sadská
BK Kondoři Liberec
3. 10. 2007
18:00
MSH Ostende Robert Paulík
Petr Hruša
Pavel Rozsypal
Jan Schödlbauer 86
100
23
31
41
48
63
72
Review
základní část 1. kolo 5
ČEZ Basketball Nymburk
NH Ostrava
3. 10. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Milan Jahoda
74
71
23
16
32
39
53
58
Review
základní část 1. kolo 6
BK Děčín
Geofin Nový Jičín
3. 10. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Pavel Volejník
Jiří Smetana
Rudolf Výborný 71
77
17
20
28
33
42
60
Review
základní část 2. kolo 9
BK Prostějov
NH Ostrava
6. 10. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Martin Janovský
Vilém Cígler
93
69
23
14
53
30
71
51
Review
základní část 2. kolo 12
BK Synthesia Pardubice
BK Sadská
6. 10. 2007
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Vladimír Zelinka
91
79
26
26
54
36
74
58
Review
základní část 2. kolo 7
BK Ústí nad Labem
Geofin Nový Jičín
5. 10. 2007
18:00
Sportcentrum SLUNETA Ivan Zachara
Václav Galajda
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 71
79
22
21
38
43
56
64
Review
základní část 2. kolo 8
ČEZ Basketball Nymburk
BK Děčín
6. 10. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Zdeněk Šedivý
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Karel Bruna
89
80
18
14
33
31
60
60
Review
základní část 2. kolo 10
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BC Kolín
6. 10. 2007
18:00
SH Sokola Brno I Ivan Zachara
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička
111
80
25
22
46
35
77
62
Review
základní část 2. kolo 11
BK Kondoři Liberec
USK Praha
6. 10. 2007
18:00
Tipsport Arena Petr Vrážel
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Rudolf Výborný
87
75
20
15
44
34
65
59
Review
základní část 3. kolo 14
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
10. 10. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Martin Janovský
Milan Jahoda 72
77
22
17
41
39
54
58
Review
základní část 3. kolo 16
NH Ostrava
A PLUS OHL ŽS Brno BC
10. 10. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Vladimír Zelinka 78
80
22
23
32
39
53
66
Review
základní část 3. kolo 18
Geofin Nový Jičín
ČEZ Basketball Nymburk
10. 10. 2007
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička
88
67
18
24
44
39
68
51
Review
základní část 3. kolo 15
BC Kolín
BK Kondoři Liberec
10. 10. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Jiří Smetana
Jan Schödlbauer
90
81
18
15
39
31
67
49
Review
základní část 3. kolo 13
BK Sadská
BK Ústí nad Labem
10. 10. 2007
18:00
MSH Ostende Zdeněk Šedivý
Jan Karásek
Martin Kučera
Zdeněk Ringsmuth
102
77
25
13
51
30
75
50
Review
základní část 3. kolo 17
BK Děčín
BK Prostějov
10. 10. 2007
20:20
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Pavel Volejník
Jan Hošek
Pavel Hlaváček 89
90
29
20
45
40
66
66
Review
základní část 4. kolo 21
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Děčín
13. 10. 2007
15:30
SH Sokola Brno I Marek Vondráček
Jan Karásek
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák 62
64
18
19
23
31
42
50
Review
základní část 4. kolo 19
BK Ústí nad Labem
ČEZ Basketball Nymburk
13. 10. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný 51
97
11
24
24
42
36
68
Review
základní část 4. kolo 20
BK Prostějov
Geofin Nový Jičín
13. 10. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Petr Vrážel
Martin Janovský
Vladimír Zelinka
76
69
19
20
38
32
60
46
Review
základní část 4. kolo 23
BK Synthesia Pardubice
BC Kolín
13. 10. 2007
17:00
enteria arena Pavel Volejník
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Zdeněk Šantrůček
88
83
29
20
54
46
73
60
Review
základní část 4. kolo 24
BK Sadská
USK Praha
13. 10. 2007
17:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Petr Hruša
Jiří Smetana
Karel Bruna 66
72
19
10
38
33
54
51
Review
základní část 4. kolo 22
NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
12. 10. 2007
17:50
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček
85
65
23
17
36
28
61
52
Review
základní část 5. kolo 29
Geofin Nový Jičín
A PLUS OHL ŽS Brno BC
17. 10. 2007
17:30
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Jan Slezák
107
69
30
17
57
37
86
54
Review
základní část 5. kolo 25
USK Praha
BK Ústí nad Labem
17. 10. 2007
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Jan Karásek
Zdeněk Hartig
Jan Schödlbauer
67
56
17
8
34
25
50
43
Review
základní část 5. kolo 26
BC Kolín
BK Sadská
17. 10. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Ivan Zachara
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler 76
86
13
17
32
40
54
62
Review
základní část 5. kolo 27
BK Synthesia Pardubice
NH Ostrava
17. 10. 2007
18:00
enteria arena Robert Paulík
Václav Galajda
Martin Kučera
Zdeněk Latík
86
83
18
21
45
41
62
67
Review
základní část 5. kolo 28
BK Děčín
BK Kondoři Liberec
17. 10. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Jan Hošek
Karel Bruna
93
71
24
17
49
38
75
51
Review
základní část 5. kolo 30
ČEZ Basketball Nymburk
BK Prostějov
17. 10. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Petr Hruša
Pavel Rozsypal
Milan Jahoda
79
59
16
16
38
30
54
44
Review
základní část 6. kolo 31
BK Ústí nad Labem
BK Prostějov
20. 10. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Vrážel
Pavel Volejník
Jiří Smetana
Vladimír Zelinka 91
97
23
19
43
43
67
65
82
82
Review
základní část 6. kolo 35
BK Sadská
NH Ostrava
20. 10. 2007
17:00
MSH Ostende Robert Paulík
Jan Karásek
Zdeněk Hartig
Pavel Hlaváček 73
84
14
14
27
46
53
72
Review
základní část 6. kolo 32
A PLUS OHL ŽS Brno BC
ČEZ Basketball Nymburk
19. 10. 2007
17:50
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Václav Galajda
Jan Hošek
Dušan Štěnička 59
61
21
18
32
30
43
40
Review
základní část 6. kolo 36
USK Praha
BC Kolín
21. 10. 2007
17:50
SH Folimanka Miroslav Macela
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Milan Jahoda
83
71
20
13
51
30
72
52
Review
základní část 6. kolo 33
BK Kondoři Liberec
Geofin Nový Jičín
20. 10. 2007
18:00
Tipsport Arena Ivan Zachara
Petr Hruša
Antonín Kapl
Zdeněk Šantrůček 74
88
17
20
41
45
52
56
Review
základní část 6. kolo 34
BK Synthesia Pardubice
BK Děčín
22. 10. 2007
18:00
enteria arena Ivan Zachara
Petr Vrážel
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth 70
87
23
25
39
45
45
74
Review
základní část 7. kolo 38
NH Ostrava
USK Praha
24. 10. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Miroslav Macela
Petr Hruša
Martin Janovský
Jan Slezák
78
63
18
18
43
44
53
51
Review
základní část 7. kolo 42
BK Prostějov
A PLUS OHL ŽS Brno BC
24. 10. 2007
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička
97
75
30
18
51
39
76
59
Review
základní část 7. kolo 37
BC Kolín
BK Ústí nad Labem
24. 10. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Antonín Kapl
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček
74
67
20
7
36
22
55
35
Review
základní část 7. kolo 39
BK Děčín
BK Sadská
24. 10. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Pavel Volejník
Václav Galajda
Martin Kučera
Rudolf Výborný
98
83
23
23
48
39
68
60
Review
základní část 7. kolo 40
BK Synthesia Pardubice
Geofin Nový Jičín
24. 10. 2007
18:00
enteria arena Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Zdeněk Hartig
Jan Schödlbauer 80
84
24
21
45
46
61
64
Review
základní část 7. kolo 41
ČEZ Basketball Nymburk
BK Kondoři Liberec
23. 10. 2007
18:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Robert Vyklický
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Miloš Pražák
93
73
20
16
41
38
62
53
Review
základní část 8. kolo 43
BK Ústí nad Labem
A PLUS OHL ŽS Brno BC
27. 10. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Zdeněk Šedivý
Petr Hruša
Libor Lukeš
Milan Jahoda 70
82
15
21
33
41
52
57
Review
základní část 8. kolo 44
BK Prostějov
BK Kondoři Liberec
27. 10. 2007
16:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Pavel Večeřa
Lukáš Kapaňa
Karel Bruna
85
65
19
17
34
32
62
47
Review
základní část 8. kolo 45
BK Synthesia Pardubice
ČEZ Basketball Nymburk
27. 10. 2007
16:10
Ivan Zachara
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Vilém Cígler 85
103
19
27
47
59
67
80
Review
základní část 8. kolo 46
BK Sadská
Geofin Nový Jičín
27. 10. 2007
17:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 71
89
18
22
34
45
53
67
Review
základní část 8. kolo 47
USK Praha
BK Děčín
27. 10. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Jiří Smetana
Petr Buršík 76
80
21
14
34
37
57
57
Review
základní část 8. kolo 48
BC Kolín
NH Ostrava
27. 10. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Pavel Volejník
Petr Vrážel
Martin Kučera
Rudolf Výborný
87
80
18
19
42
37
59
61
Review
základní část 9. kolo 49
NH Ostrava
BK Ústí nad Labem
31. 10. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Pavel Večeřa
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
101
69
16
20
45
40
71
53
Review
základní část 9. kolo 51
Geofin Nový Jičín
USK Praha
31. 10. 2007
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička
87
72
19
19
42
38
67
49
Review
základní část 9. kolo 50
BK Děčín
BC Kolín
31. 10. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Miloš Pražák
98
75
26
25
61
44
80
57
Review
základní část 9. kolo 52
ČEZ Basketball Nymburk
BK Sadská
31. 10. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Zdeněk Šedivý
Zdeněk Hartig
Martin Kučera
Karel Bruna
93
58
23
9
48
22
78
41
Review
základní část 9. kolo 53
BK Synthesia Pardubice
BK Prostějov
31. 10. 2007
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Pavel Volejník
Petr Hruša
Vladimír Zelinka 73
76
19
25
38
44
56
61
Review
základní část 9. kolo 54
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Kondoři Liberec
31. 10. 2007
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Marek Vondráček
Martin Janovský
Zdeněk Latík
80
72
18
18
39
38
61
55
Review
základní část 10. kolo 56
BK Synthesia Pardubice
A PLUS OHL ŽS Brno BC
3. 11. 2007
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Zdeněk Šedivý
Jan Hošek
Milan Jahoda 67
78
11
23
26
39
41
51
Review
základní část 10. kolo 57
BK Sadská
BK Prostějov
3. 11. 2007
17:00
MSH Ostende Petr Vrážel
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Ivo Procházka 76
87
17
19
33
40
59
59
Review
základní část 10. kolo 58
USK Praha
ČEZ Basketball Nymburk
3. 11. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Rozsypal
Zdeněk Šantrůček 71
104
21
27
42
47
55
72
Review
základní část 10. kolo 59
BC Kolín
Geofin Nový Jičín
3. 11. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Pavel Večeřa
Jiří Smetana
Jan Schödlbauer 64
95
25
18
30
38
44
65
Review
základní část 10. kolo 55
BK Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
4. 11. 2007
17:50
Sportcentrum SLUNETA Ivan Zachara
Pavel Volejník
Libor Lukeš
Pavel Hlaváček
79
78
22
24
35
37
60
59
Review
základní část 10. kolo 60
NH Ostrava
BK Děčín
2. 11. 2007
17:50
SH Ostrava-Tatran Miroslav Macela
Petr Vrážel
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth
77
64
20
14
40
27
58
46
Review
základní část 11. kolo 64
BK Prostějov
USK Praha
10. 11. 2007
16:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
88
65
21
15
43
32
63
42
Review
základní část 11. kolo 62
Geofin Nový Jičín
NH Ostrava
10. 11. 2007
17:00
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Marek Vondráček
Petr Hruša
Vilém Cígler
101
85
24
23
55
40
83
55
Review
základní část 11. kolo 63
BC Kolín
ČEZ Basketball Nymburk
10. 11. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Miroslav Macela
Petr Vrážel
Jan Hošek
Petr Buršík 62
110
13
31
34
56
48
78
Review
základní část 11. kolo 66
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
9. 11. 2007
17:50
Tipsport Arena Václav Lukeš
Robert Paulík
Václav Galajda
Jan Schödlbauer 71
72
8
19
25
33
40
51
Review
základní část 11. kolo 61
BK Děčín
BK Ústí nad Labem
10. 11. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Martin Kučera
Zdeněk Šantrůček
113
78
33
13
63
38
98
55
Review
základní část 11. kolo 65
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Sadská
7. 11. 2007
18:00
SH Sokola Brno I Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
84
83
24
26
48
45
70
62
Review
základní část 12. kolo 67
BK Ústí nad Labem
BK Synthesia Pardubice
17. 11. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Martin Kučera
Zdeněk Šantrůček 72
75
14
24
42
44
57
66
Review
základní část 12. kolo 69
USK Praha
A PLUS OHL ŽS Brno BC
18. 11. 2007
16:30
SH Folimanka Ivan Zachara
Miroslav Macela
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček
78
69
16
18
42
35
53
53
Review
základní část 12. kolo 70
BK Prostějov
BC Kolín
16. 11. 2007
17:30
Sportcentrum DDM 1 Petr Vrážel
Zdeněk Hartig
Lukáš Kapaňa
Karel Bruna
104
64
26
11
48
33
74
49
Review
základní část 12. kolo 72
Geofin Nový Jičín
BK Děčín
16. 11. 2007
17:50
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček 63
77
13
22
30
39
48
57
Review
základní část 12. kolo 68
BK Kondoři Liberec
BK Sadská
17. 11. 2007
18:00
Tipsport Arena Václav Lukeš
Jan Karásek
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth 88
94
21
31
34
52
61
77
Review
základní část 12. kolo 71
ČEZ Basketball Nymburk
NH Ostrava
17. 11. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Jan Schödlbauer
99
69
28
20
56
34
77
49
Review
základní část 13. kolo 73
Geofin Nový Jičín
BK Ústí nad Labem
24. 11. 2007
17:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka
86
65
15
18
43
27
65
46
Review
základní část 13. kolo 78
BK Sadská
BK Synthesia Pardubice
24. 11. 2007
17:00
MSH Ostende Ivan Zachara
Petr Hruša
Libor Lukeš
Rudolf Výborný 76
86
23
16
42
38
59
63
Review
základní část 13. kolo 77
USK Praha
BK Kondoři Liberec
24. 11. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Petr Buršík
85
78
26
21
45
37
64
60
Review
základní část 13. kolo 76
BC Kolín
A PLUS OHL ŽS Brno BC
24. 11. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Jan Karásek
Jan Hošek
Milan Jahoda 69
75
17
19
33
35
43
56
Review
základní část 13. kolo 75
NH Ostrava
BK Prostějov
23. 11. 2007
17:50
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Dušan Štěnička 72
74
23
15
37
39
57
62
Review
základní část 13. kolo 74
BK Děčín
ČEZ Basketball Nymburk
24. 11. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Pavel Volejník
Marek Vondráček
Pavel Hlaváček 64
89
16
32
40
46
49
68
Review
základní část 14. kolo 82
A PLUS OHL ŽS Brno BC
NH Ostrava
1. 12. 2007
15:30
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Miroslav Macela
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík 57
86
12
17
27
37
41
63
Review
základní část 14. kolo 79
BK Ústí nad Labem
BK Sadská
30. 11. 2007
17:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Paulík
Pavel Volejník
Jan Hošek
Jan Schödlbauer
77
67
15
11
36
30
58
45
Review
základní část 14. kolo 80
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
1. 12. 2007
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Zdeněk Hartig
Jan Slezák
75
70
23
23
44
36
57
50
Review
základní část 14. kolo 83
BK Prostějov
BK Děčín
1. 12. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth
73
71
24
18
41
29
57
44
Review
základní část 14. kolo 84
ČEZ Basketball Nymburk
Geofin Nový Jičín
30. 11. 2007
17:50
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Petr Vrážel
Václav Galajda
Milan Jahoda
93
79
25
20
46
44
71
57
Review
základní část 14. kolo 81
BK Kondoři Liberec
BC Kolín
28. 11. 2007
18:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Zdeněk Šedivý
Martin Kučera
Miloš Pražák
79
74
23
18
39
36
58
58
Review
základní část 15. kolo 90
USK Praha
BK Sadská
8. 12. 2007
15:00
SH Folimanka Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka 73
76
12
23
36
38
52
56
Review
základní část 15. kolo 89
BC Kolín
BK Synthesia Pardubice
8. 12. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Pavel Volejník
Martin Janovský
Ivo Procházka 76
91
20
30
43
56
64
70
Review
základní část 15. kolo 86
Geofin Nový Jičín
BK Prostějov
7. 12. 2007
17:50
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Pavel Večeřa
Jan Slezák
77
76
23
16
44
41
58
60
72
72
Review
základní část 15. kolo 85
ČEZ Basketball Nymburk
BK Ústí nad Labem
8. 12. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Libor Lukeš
Rudolf Výborný
94
50
21
7
57
24
80
34
Review
základní část 15. kolo 87
BK Děčín
A PLUS OHL ŽS Brno BC
8. 12. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Karásek
Pavel Hlaváček
92
70
19
17
42
41
71
61
Review
základní část 15. kolo 88
BK Kondoři Liberec
NH Ostrava
7. 12. 2007
18:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Marek Vondráček
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 76
87
18
26
33
46
53
67
Review
základní část 16. kolo 91
BK Ústí nad Labem
USK Praha
15. 12. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jan Karásek
Jiří Smetana
Milan Jahoda
78
73
15
21
33
31
56
51
Review
základní část 16. kolo 92
BK Sadská
BC Kolín
15. 12. 2007
17:00
MSH Ostende Ivan Zachara
Robert Paulík
Pavel Rozsypal
Zdeněk Ringsmuth
88
81
22
23
51
36
71
58
Review
základní část 16. kolo 93
NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
15. 12. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
91
89
20
19
39
37
60
59
Review
základní část 16. kolo 96
BK Prostějov
ČEZ Basketball Nymburk
14. 12. 2007
17:50
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Karel Bruna 57
70
14
12
24
32
41
56
Review
základní část 16. kolo 94
BK Kondoři Liberec
BK Děčín
11. 12. 2007
18:00
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Pavel Hlaváček 82
88
26
29
47
45
66
58
Review
základní část 16. kolo 95
A PLUS OHL ŽS Brno BC
Geofin Nový Jičín
15. 12. 2007
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Pavel Volejník
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička 59
71
22
14
38
31
50
47
Review
základní část 17. kolo 97
BK Prostějov
BK Ústí nad Labem
18. 12. 2007
17:30
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Pavel Rozsypal
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
109
71
31
23
55
39
79
61
Review
základní část 17. kolo 99
Geofin Nový Jičín
BK Kondoři Liberec
20. 12. 2007
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jan Slezák
79
59
22
18
45
38
55
50
Review
základní část 17. kolo 101
NH Ostrava
BK Sadská
20. 12. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Miroslav Macela
Pavel Večeřa
Martin Janovský
Dušan Štěnička
86
68
27
15
48
31
67
52
Review
základní část 17. kolo 102
BC Kolín
USK Praha
21. 12. 2007
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Jan Schödlbauer 75
89
24
19
43
40
58
69
Review
základní část 17. kolo 98
ČEZ Basketball Nymburk
A PLUS OHL ŽS Brno BC
20. 12. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček
101
57
18
20
47
31
75
46
Review
základní část 17. kolo 100
BK Děčín
BK Synthesia Pardubice
20. 12. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Zdeněk Šedivý
Martin Kučera
Milan Jahoda 87
100
22
26
47
50
62
72
Review
základní část 18. kolo 105
BK Sadská
BK Děčín
29. 12. 2007
15:30
MSH Ostende Ivan Zachara
Pavel Volejník
Martin Kučera
Zdeněk Šantrůček
97
94
19
28
43
39
71
64
Review
základní část 18. kolo 103
BK Ústí nad Labem
BC Kolín
29. 12. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Jiří Smetana
Petr Buršík 67
71
17
19
40
38
56
52
Review
základní část 18. kolo 106
Geofin Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
29. 12. 2007
17:00
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Martin Janovský
Dušan Štěnička
81
69
26
16
37
40
53
48
Review
základní část 18. kolo 104
USK Praha
NH Ostrava
29. 12. 2007
17:30
SH Folimanka Miroslav Macela
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Karel Bruna
84
73
23
13
47
33
64
47
Review
základní část 18. kolo 107
ČEZ Basketball Nymburk
BK Kondoři Liberec
30. 12. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Marek Vondráček
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth
89
69
17
13
45
38
67
52
Review
základní část 18. kolo 108
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Prostějov
28. 12. 2007
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček
74
69
13
24
30
43
59
53
Review
základní část 19. kolo 112
Geofin Nový Jičín
BK Sadská
3. 1. 2008
17:30
SH Krytý bazén Robert Vyklický
Pavel Rozsypal
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
102
71
26
18
55
36
87
48
Review
základní část 19. kolo 114
NH Ostrava
BC Kolín
3. 1. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Martin Janovský
Vladimír Zelinka 71
76
23
13
41
40
58
52
Review
základní část 19. kolo 109
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Ústí nad Labem
3. 1. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Tomáš Holubek
Jan Slezák
90
71
21
9
42
29
70
53
Review
základní část 19. kolo 110
BK Prostějov
BK Kondoři Liberec
3. 1. 2008
18:00
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Ivo Procházka
85
70
23
14
40
38
67
45
Review
základní část 19. kolo 111
ČEZ Basketball Nymburk
BK Synthesia Pardubice
3. 1. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Václav Galajda
Antonín Kapl
Rudolf Výborný
94
85
24
24
43
46
71
62
Review
základní část 19. kolo 113
BK Děčín
USK Praha
3. 1. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Hruša
Jan Schödlbauer
91
53
27
10
59
27
77
38
Review
základní část 20. kolo 115
BK Ústí nad Labem
NH Ostrava
6. 1. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Marek Vondráček
Jan Hošek
Jan Schödlbauer 82
89
25
22
42
44
58
72
Review
základní část 20. kolo 119
BK Prostějov
BK Synthesia Pardubice
6. 1. 2008
17:00
Sportcentrum DDM 1 Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
90
60
21
21
41
37
70
48
Review
základní část 20. kolo 117
USK Praha
Geofin Nový Jičín
6. 1. 2008
17:30
SH Folimanka Ivan Zachara
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Karel Bruna
91
89
19
25
39
48
68
65
Review
základní část 20. kolo 116
BC Kolín
BK Děčín
6. 1. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Petr Buršík 74
87
15
29
31
46
53
66
Review
základní část 20. kolo 118
BK Sadská
ČEZ Basketball Nymburk
5. 1. 2008
18:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Jiří Smetana
Pavel Hlaváček 53
112
15
33
23
60
38
85
Review
základní část 20. kolo 120
BK Kondoři Liberec
A PLUS OHL ŽS Brno BC
7. 1. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Vyklický
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Milan Jahoda
85
75
25
20
46
37
64
55
Review
základní část 21. kolo 123
BK Prostějov
BK Sadská
12. 1. 2008
17:00
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Pavel Volejník
Pavel Večeřa
Jan Slezák
87
64
31
8
53
31
77
49
Review
základní část 21. kolo 125
Geofin Nový Jičín
BC Kolín
12. 1. 2008
17:00
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička
94
77
32
11
49
32
73
54
Review
základní část 21. kolo 121
BK Kondoři Liberec
BK Ústí nad Labem
12. 1. 2008
18:00
Tipsport Arena Václav Lukeš
Zdeněk Šedivý
Martin Kučera
Milan Jahoda
120
64
29
13
57
28
83
47
Review
základní část 21. kolo 122
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Synthesia Pardubice
13. 1. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Jan Schödlbauer 56
68
23
18
38
38
48
48
Review
základní část 21. kolo 124
ČEZ Basketball Nymburk
USK Praha
12. 1. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Marek Vondráček
Vladimír Zelinka
98
63
19
20
53
36
68
53
Review
základní část 21. kolo 126
BK Děčín
NH Ostrava
11. 1. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Václav Galajda
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth 81
85
20
28
35
45
60
66
Review
základní část 22. kolo 127
BK Ústí nad Labem
BK Děčín
19. 1. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Jiří Smetana
Petr Buršík 67
91
14
20
25
49
50
75
Review
základní část 22. kolo 131
BK Sadská
A PLUS OHL ŽS Brno BC
19. 1. 2008
17:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Petr Hruša
Jan Hošek
Vladimír Zelinka
88
76
25
23
53
42
72
58
Review
základní část 22. kolo 132
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
19. 1. 2008
17:00
Robert Vyklický
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík 65
74
17
19
37
34
45
52
Review
základní část 22. kolo 130
USK Praha
BK Prostějov
19. 1. 2008
17:30
SH Folimanka Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Lukáš Kapaňa
Rudolf Výborný
81
80
22
24
40
48
58
64
Review
základní část 22. kolo 129
BC Kolín
ČEZ Basketball Nymburk
19. 1. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Václav Galajda
Martin Janovský
Miloš Pražák 67
112
19
28
40
56
55
80
Review
základní část 22. kolo 128
NH Ostrava
Geofin Nový Jičín
20. 1. 2008
20:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček 72
80
22
19
36
46
50
62
Review
základní část 23. kolo 138
BK Děčín
Geofin Nový Jičín
27. 1. 2008
16:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Miroslav Macela
Martin Kučera
Pavel Hlaváček
91
73
18
22
42
30
68
48
Review
základní část 23. kolo 133
BK Synthesia Pardubice
BK Ústí nad Labem
26. 1. 2008
17:00
Václav Lukeš
Jan Karásek
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
81
57
24
12
45
24
60
45
Review
základní část 23. kolo 134
BK Sadská
BK Kondoři Liberec
26. 1. 2008
17:00
MSH Ostende Robert Paulík
Petr Hruša
Jiří Smetana
Jan Schödlbauer
89
86
18
20
50
41
68
63
Review
základní část 23. kolo 136
BC Kolín
BK Prostějov
26. 1. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Zdeněk Šedivý
Petr Vrážel
Martin Janovský
Karel Bruna 81
97
15
29
46
51
62
78
Review
základní část 23. kolo 135
A PLUS OHL ŽS Brno BC
USK Praha
26. 1. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Václav Galajda
Lukáš Kapaňa
Ivo Procházka
99
66
36
15
51
35
75
48
Review
základní část 23. kolo 137
NH Ostrava
ČEZ Basketball Nymburk
25. 1. 2008
18:15
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Dušan Štěnička 62
75
10
20
31
33
48
54
Review
základní část 24. kolo 139
BK Ústí nad Labem
Geofin Nový Jičín
29. 1. 2008
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jan Karásek
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček 74
100
13
22
29
49
45
74
Review
základní část 24. kolo 140
ČEZ Basketball Nymburk
BK Děčín
30. 1. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Petr Hruša
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth
92
62
20
17
44
34
66
50
Review
základní část 24. kolo 141
BK Prostějov
NH Ostrava
30. 1. 2008
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička
86
56
14
16
42
29
69
44
Review
základní část 24. kolo 142
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BC Kolín
30. 1. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Pavel Volejník
Jiří Smetana
Jan Slezák 90
96
24
22
42
48
71
75
Review
základní část 24. kolo 143
BK Kondoři Liberec
USK Praha
30. 1. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Antonín Kapl
Rudolf Výborný
81
70
16
12
38
32
62
50
Review
základní část 24. kolo 144
BK Synthesia Pardubice
BK Sadská
30. 1. 2008
18:00
Zdeněk Šedivý
Tomáš Holubek
Martin Janovský
Milan Jahoda
80
54
24
8
41
20
64
31
Review
základní část 25. kolo 145
BK Sadská
BK Ústí nad Labem
2. 2. 2008
17:00
MSH Ostende Václav Lukeš
Jan Karásek
Lukáš Kapaňa
Ivo Procházka
83
78
18
29
35
51
61
73
Review
základní část 25. kolo 150
Geofin Nový Jičín
ČEZ Basketball Nymburk
2. 2. 2008
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Tomáš Holubek
Jan Slezák 56
73
10
17
33
36
51
56
Review
základní část 25. kolo 148
NH Ostrava
A PLUS OHL ŽS Brno BC
2. 2. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Petr Hruša
Antonín Kapl
Karel Bruna
94
84
21
24
42
42
65
63
Review
základní část 25. kolo 146
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
1. 2. 2008
18:00
SH Folimanka Robert Paulík
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Vladimír Zelinka 59
78
22
27
32
45
52
59
Review
základní část 25. kolo 147
BK Kondoři Liberec
BC Kolín
2. 2. 2008
18:00
Tipsport Arena Marek Vondráček
Zdeněk Hartig
Martin Kučera
Pavel Hlaváček
92
75
33
17
56
41
76
55
Review
základní část 25. kolo 149
BK Děčín
BK Prostějov
2. 2. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Pavel Volejník
Jiří Smetana
Rudolf Výborný 72
90
24
20
42
47
55
62
Review
základní část 26. kolo 152
BK Prostějov
Geofin Nový Jičín
6. 2. 2008
17:50
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Zdeněk Ringsmuth 82
91
14
24
36
44
52
58
Review
základní část 26. kolo 151
BK Ústí nad Labem
ČEZ Basketball Nymburk
6. 2. 2008
18:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Volejník
Jan Karásek
Jiří Smetana
Karel Bruna 75
97
13
24
33
54
53
79
Review
základní část 26. kolo 153
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Děčín
6. 2. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Martin Janovský
Vilém Cígler 81
93
17
27
45
53
68
63
Review
základní část 26. kolo 154
BK Kondoři Liberec
NH Ostrava
6. 2. 2008
18:00
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Jan Hošek
Vladimír Zelinka 81
89
21
23
44
46
60
65
Review
základní část 26. kolo 155
BK Synthesia Pardubice
BC Kolín
6. 2. 2008
18:00
Petr Vrážel
Václav Galajda
Antonín Kapl
Zdeněk Šantrůček
80
68
25
21
45
35
67
49
Review
základní část 26. kolo 156
BK Sadská
USK Praha
6. 2. 2008
18:00
MSH Ostende Robert Vyklický
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Milan Jahoda
79
76
19
15
38
32
55
48
Review
základní část 27. kolo 157
BK Ústí nad Labem
USK Praha
9. 2. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Jan Karásek
Jiří Smetana
Jan Schödlbauer 84
91
21
20
38
41
65
63
Review
základní část 27. kolo 159
BK Synthesia Pardubice
NH Ostrava
9. 2. 2008
17:00
Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Lukáš Kapaňa
Ivo Procházka
97
76
22
25
46
43
74
52
Review
základní část 27. kolo 161
Geofin Nový Jičín
A PLUS OHL ŽS Brno BC
9. 2. 2008
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Miloš Pražák
83
59
20
18
46
30
62
46
Review
základní část 27. kolo 158
BC Kolín
BK Sadská
9. 2. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Ivan Zachara
Pavel Volejník
Martin Kučera
Jan Slezák 83
97
18
25
35
48
55
75
Review
základní část 27. kolo 160
BK Kondoři Liberec
BK Děčín
9. 2. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Paulík
Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Milan Jahoda
75
58
19
17
40
33
54
47
Review
základní část 27. kolo 162
ČEZ Basketball Nymburk
BK Prostějov
9. 2. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Zdeněk Šedivý
Petr Vrážel
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
83
63
17
15
39
31
56
44
Review
základní část 28. kolo 168
USK Praha
BC Kolín
13. 2. 2008
17:30
SH Folimanka Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Jan Schödlbauer 72
74
13
16
32
34
54
51
Review
základní část 28. kolo 163
BK Ústí nad Labem
BK Prostějov
13. 2. 2008
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Zdeněk Šantrůček 62
91
14
30
37
49
48
64
Review
základní část 28. kolo 164
A PLUS OHL ŽS Brno BC
ČEZ Basketball Nymburk
13. 2. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Pavel Volejník
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička 62
80
14
20
30
37
51
60
Review
základní část 28. kolo 165
BK Kondoři Liberec
Geofin Nový Jičín
12. 2. 2008
18:00
Tipsport Arena Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Hošek
Pavel Hlaváček 76
78
18
19
39
35
51
52
Review
základní část 28. kolo 166
BK Synthesia Pardubice
BK Děčín
14. 2. 2008
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth 67
82
14
23
38
42
50
56
Review
základní část 28. kolo 167
BK Sadská
NH Ostrava
13. 2. 2008
18:00
MSH Ostende Robert Paulík
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Karel Bruna
105
85
31
25
52
46
85
65
Review
základní část 29. kolo 172
BK Synthesia Pardubice
Geofin Nový Jičín
17. 2. 2008
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Pavel Volejník
Jan Hošek
Vilém Cígler
77
59
30
5
49
21
64
40
Review
základní část 29. kolo 174
BK Prostějov
A PLUS OHL ŽS Brno BC
16. 2. 2008
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
102
74
26
15
45
39
73
62
Review
základní část 29. kolo 170
NH Ostrava
USK Praha
16. 2. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Miroslav Macela
Petr Vrážel
Antonín Kapl
Ivo Procházka
77
69
25
23
45
44
56
54
Review
základní část 29. kolo 169
BC Kolín
BK Ústí nad Labem
16. 2. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Pavel Rozsypal
Martin Kučera
Milan Jahoda
98
66
17
10
41
26
76
47
98
66
Review
základní část 29. kolo 173
BK Kondoři Liberec
ČEZ Basketball Nymburk
15. 2. 2008
17:50
Tipsport Arena Ivo Dolinek
Václav Galajda
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth 54
83
2
24
17
41
34
66
Review
základní část 29. kolo 171
BK Děčín
BK Sadská
16. 2. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jiří Smetana
Vladimír Zelinka
100
70
25
19
51
37
77
49
Review
základní část 30. kolo 175
BK Ústí nad Labem
A PLUS OHL ŽS Brno BC
23. 2. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Jan Karásek
Zdeněk Hartig
Milan Jahoda 76
84
18
25
33
37
59
57
Review
základní část 30. kolo 176
BK Kondoři Liberec
BK Prostějov
23. 2. 2008
17:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Petr Hruša
Martin Kučera
Karel Bruna 89
95
32
19
47
47
66
75
Review
základní část 30. kolo 179
USK Praha
BK Děčín
23. 2. 2008
17:30
SH Folimanka Václav Galajda
Vlastimil Kurz
Pavel Rozsypal
Rudolf Výborný
86
70
16
12
46
27
66
47
Review
základní část 30. kolo 180
BC Kolín
NH Ostrava
23. 2. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Petr Vrážel
Martin Janovský
Pavel Hlaváček 76
89
20
21
36
39
56
68
Review
základní část 30. kolo 178
BK Sadská
Geofin Nový Jičín
22. 2. 2008
17:50
MSH Ostende Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka
105
99
27
29
50
45
66
70
90
90
Review
základní část 30. kolo 177
ČEZ Basketball Nymburk
BK Synthesia Pardubice
23. 2. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Pavel Volejník
Jan Hošek
Vilém Cígler
90
71
21
14
43
33
67
51
Review
základní část 31. kolo 183
Geofin Nový Jičín
USK Praha
1. 3. 2008
17:00
SH Krytý bazén Petr Hruša
Petr Vrážel
Marek Vondráček
Pavel Hlaváček
95
86
25
19
49
36
73
55
Review
základní část 31. kolo 185
BK Prostějov
BK Synthesia Pardubice
1. 3. 2008
17:00
Sportcentrum DDM 1 Václav Lukeš
Robert Paulík
Jan Karásek
Jan Slezák
70
66
12
23
30
37
50
56
Review
základní část 31. kolo 186
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Kondoři Liberec
28. 2. 2008
17:00
SH Sokola Brno I Pavel Volejník
Zdeněk Šedivý
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth
90
79
32
24
47
40
73
58
Review
základní část 31. kolo 181
NH Ostrava
BK Ústí nad Labem
1. 3. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Ivo Procházka
94
70
26
20
42
38
69
51
Review
základní část 31. kolo 182
BK Děčín
BC Kolín
1. 3. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Martin Kučera
Jan Hošek
Petr Buršík
92
80
27
12
49
31
72
52
Review
základní část 31. kolo 184
ČEZ Basketball Nymburk
BK Sadská
1. 3. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Antonín Kapl
Zdeněk Šantrůček
107
74
29
23
58
43
84
56
Review
základní část 32. kolo 192
NH Ostrava
BK Děčín
5. 3. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Martin Janovský
Jan Slezák 72
81
26
19
45
45
58
60
Review
základní část 32. kolo 191
BC Kolín
Geofin Nový Jičín
5. 3. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Zdeněk Šantrůček 91
101
26
28
45
52
73
79
Review
základní část 32. kolo 187
BK Kondoři Liberec
BK Ústí nad Labem
5. 3. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Vyklický
Martin Kučera
Petr Hruša
Vladimír Zelinka
106
79
33
19
54
45
82
62
Review
základní část 32. kolo 188
BK Synthesia Pardubice
A PLUS OHL ŽS Brno BC
5. 3. 2008
18:00
Ivo Dolinek
Jan Karásek
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
74
61
23
13
42
32
54
48
Review
základní část 32. kolo 189
BK Sadská
BK Prostějov
5. 3. 2008
18:00
MSH Ostende Pavel Volejník
Petr Vrážel
Václav Galajda
Milan Jahoda
107
87
27
23
53
34
77
63
Review
základní část 32. kolo 190
ČEZ Basketball Nymburk
USK Praha
5. 3. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Jiří Smetana
Ivo Procházka
107
49
25
13
51
27
79
37
Review
základní část 33. kolo 194
Geofin Nový Jičín
NH Ostrava
8. 3. 2008
17:00
SH Krytý bazén Václav Lukeš
Václav Galajda
Martin Kučera
Vilém Cígler
106
88
22
15
43
36
77
55
Review
základní část 33. kolo 196
BK Prostějov
USK Praha
8. 3. 2008
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Robert Paulík
Martin Janovský
Dušan Štěnička
90
74
23
18
47
37
68
60
Review
základní část 33. kolo 198
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
8. 3. 2008
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Rudolf Výborný
72
64
16
15
39
36
58
49
Review
základní část 33. kolo 193
BK Děčín
BK Ústí nad Labem
8. 3. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Jan Karásek
Jan Hošek
Vladimír Zelinka
81
72
27
25
44
43
64
60
Review
základní část 33. kolo 195
ČEZ Basketball Nymburk
BC Kolín
8. 3. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Pavel Volejník
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Karel Bruna
102
45
23
8
61
27
84
35
Review
základní část 33. kolo 197
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Sadská
9. 3. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Petr Hruša
Marek Vondráček
Pavel Hlaváček
79
75
16
23
35
41
62
59
Review
základní část 34. kolo 204
Geofin Nový Jičín
BK Děčín
12. 3. 2008
17:00
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Jan Slezák
88
62
16
17
38
35
57
54
Review
základní část 34. kolo 202
BK Prostějov
BC Kolín
11. 3. 2008
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Pavel Volejník
Tomáš Holubek
Karel Bruna
92
88
32
25
47
49
65
64
Review
základní část 34. kolo 203
NH Ostrava
ČEZ Basketball Nymburk
12. 3. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Dušan Štěnička 75
85
14
27
29
48
56
76
Review
základní část 34. kolo 199
BK Ústí nad Labem
BK Synthesia Pardubice
12. 3. 2008
18:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Volejník
Marek Vondráček
Jiří Smetana
Jan Schödlbauer 75
85
16
21
36
49
54
68
Review
základní část 34. kolo 200
BK Kondoři Liberec
BK Sadská
13. 3. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Paulík
Petr Hruša
Martin Kučera
Rudolf Výborný
84
76
15
12
33
36
56
58
Review
základní část 34. kolo 201
A PLUS OHL ŽS Brno BC
USK Praha
12. 3. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Vladimír Zelinka
92
86
27
25
55
52
72
65
Review
základní část 35. kolo 205
Geofin Nový Jičín
BK Ústí nad Labem
15. 3. 2008
17:00
SH Krytý bazén Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Jan Hošek
Ivo Procházka
107
78
26
26
48
44
72
60
Review
základní část 35. kolo 207
NH Ostrava
BK Prostějov
15. 3. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka
91
80
24
29
52
51
67
63
Review
základní část 35. kolo 209
USK Praha
BK Kondoři Liberec
15. 3. 2008
17:30
SH Folimanka Petr Vrážel
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Karel Bruna
86
64
14
21
38
39
59
54
Review
základní část 35. kolo 210
BK Sadská
BK Synthesia Pardubice
16. 3. 2008
17:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Pavel Rozsypal
Martin Janovský
Zdeněk Šantrůček 74
76
13
20
32
42
52
58
Review
základní část 35. kolo 208
BC Kolín
A PLUS OHL ŽS Brno BC
15. 3. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Jan Karásek
Jiří Smetana
Milan Jahoda 64
80
16
13
30
37
45
57
Review
základní část 35. kolo 206
BK Děčín
ČEZ Basketball Nymburk
14. 3. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Václav Galajda
Marek Vondráček
Pavel Hlaváček 69
80
10
22
32
36
54
52
Review
základní část 36. kolo 215
BK Prostějov
BK Děčín
19. 3. 2008
17:30
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Jan Slezák 74
80
15
15
37
32
61
57
Review
základní část 36. kolo 213
BC Kolín
BK Kondoři Liberec
19. 3. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Václav Galajda
Jan Hošek
Jan Schödlbauer 75
83
16
25
36
42
52
63
Review
základní část 36. kolo 211
BK Ústí nad Labem
BK Sadská
19. 3. 2008
18:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Zdeněk Hartig
Jiří Smetana
Milan Jahoda 81
99
21
23
44
49
70
78
Review
základní část 36. kolo 212
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
19. 3. 2008
18:00
Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Martin Janovský
Rudolf Výborný
85
80
25
15
41
38
64
59
Review
základní část 36. kolo 214
A PLUS OHL ŽS Brno BC
NH Ostrava
19. 3. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Jan Karásek
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
90
79
27
25
44
36
69
58
Review
základní část 36. kolo 216
ČEZ Basketball Nymburk
Geofin Nový Jičín
19. 3. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Martin Kučera
Zdeněk Šantrůček
92
58
20
12
47
29
70
47
Review
základní část 37. kolo 218
Geofin Nový Jičín
BK Prostějov
22. 3. 2008
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Karel Bruna
68
64
11
16
29
40
42
58
Review
základní část 37. kolo 219
BK Děčín
A PLUS OHL ŽS Brno BC
23. 3. 2008
17:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Václav Galajda
Martin Kučera
Zdeněk Ringsmuth
100
74
27
14
50
28
71
43
Review
základní část 37. kolo 220
NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
23. 3. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Martin Janovský
Vilém Cígler
86
75
11
24
27
35
52
58
67
67
Review
základní část 37. kolo 222
USK Praha
BK Sadská
22. 3. 2008
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Jan Karásek
Jiří Smetana
Milan Jahoda
83
65
17
19
43
33
62
59
Review
základní část 37. kolo 221
BC Kolín
BK Synthesia Pardubice
22. 3. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Zdeněk Šantrůček 67
74
18
25
29
39
54
56
Review
základní část 37. kolo 217
ČEZ Basketball Nymburk
BK Ústí nad Labem
22. 3. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Pavel Hlaváček
133
63
32
17
63
32
99
43
Review
základní část 38. kolo 223
USK Praha
BK Ústí nad Labem
27. 3. 2008
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Václav Galajda
Vlastimil Kurz
Vladimír Zelinka
107
66
25
8
55
24
79
39
Review
základní část 38. kolo 225
NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
26. 3. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Zdeněk Šedivý
Martin Kučera
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth
87
71
23
19
50
33
66
51
Review
základní část 38. kolo 226
BK Děčín
BK Kondoři Liberec
26. 3. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Zdeněk Šantrůček
86
60
20
12
43
28
63
45
Review
základní část 38. kolo 227
A PLUS OHL ŽS Brno BC
Geofin Nový Jičín
26. 3. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Pavel Volejník
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Jan Slezák 75
84
20
26
34
47
56
69
Review
základní část 38. kolo 228
BK Prostějov
ČEZ Basketball Nymburk
25. 3. 2008
18:00
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Karel Bruna 70
88
13
31
36
53
55
74
Review
základní část 38. kolo 224
BK Sadská
BC Kolín
26. 3. 2008
20:00
MSH Ostende Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Antonín Kapl
Jan Schödlbauer
79
74
23
19
37
28
50
51
Review
základní část 39. kolo 229
BK Prostějov
BK Ústí nad Labem
2. 4. 2008
17:30
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Pavel Večeřa
Martin Janovský
Vladimír Zelinka
99
53
26
10
43
23
70
33
Review
základní část 39. kolo 231
Geofin Nový Jičín
BK Kondoři Liberec
1. 4. 2008
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
101
71
29
13
58
28
73
48
Review
základní část 39. kolo 234
BC Kolín
USK Praha
2. 4. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Hruša
Ivo Procházka 74
86
19
19
32
36
48
65
Review
základní část 39. kolo 230
ČEZ Basketball Nymburk
A PLUS OHL ŽS Brno BC
2. 4. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Jan Hošek
Jan Schödlbauer
84
67
23
20
42
37
63
57
Review
základní část 39. kolo 232
BK Děčín
BK Synthesia Pardubice
2. 4. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Pavel Volejník
Václav Galajda
Marek Vondráček
Miloš Pražák
81
79
27
19
45
40
65
58
Review
základní část 39. kolo 233
NH Ostrava
BK Sadská
3. 4. 2008
18:00
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Karel Bruna
97
67
24
19
47
40
72
52
Review
základní část 40. kolo 235
BK Ústí nad Labem
BC Kolín
5. 4. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Volejník
Martin Kučera
Jiří Smetana
Petr Buršík 74
77
25
27
42
41
56
60
Review
základní část 40. kolo 237
BK Sadská
BK Děčín
5. 4. 2008
17:00
MSH Ostende Ivan Zachara
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček 67
74
22
11
33
28
51
54
Review
základní část 40. kolo 236
USK Praha
NH Ostrava
6. 4. 2008
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Jan Karásek
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný
86
73
30
22
46
28
67
48
Review
základní část 40. kolo 238
Geofin Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
4. 4. 2008
17:55
SH Krytý bazén Václav Lukeš
Václav Galajda
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
92
58
26
12
43
26
70
43
Review
základní část 40. kolo 239
BK Kondoři Liberec
ČEZ Basketball Nymburk
6. 4. 2008
18:00
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Milan Jahoda 59
83
15
22
29
43
46
66
Review
základní část 40. kolo 240
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Prostějov
5. 4. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Marek Vondráček
Vilém Cígler 83
92
22
26
40
46
59
64
Review
základní část 41. kolo 244
Geofin Nový Jičín
BK Sadská
8. 4. 2008
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Jan Slezák
95
60
25
10
56
27
77
38
Review
základní část 41. kolo 246
NH Ostrava
BC Kolín
9. 4. 2008
17:30
SH Ostrava-Tatran Miroslav Macela
Zdeněk Hartig
Pavel Večeřa
Ivo Procházka
105
72
34
29
60
44
82
52
Review
základní část 41. kolo 241
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Ústí nad Labem
9. 4. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Jan Karásek
Karel Bruna
91
66
24
15
51
30
66
49
Review
základní část 41. kolo 242
BK Kondoři Liberec
BK Prostějov
9. 4. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Vyklický
Pavel Volejník
Antonín Kapl
Jan Schödlbauer 70
79
17
10
35
32
48
55
Review
základní část 41. kolo 243
BK Synthesia Pardubice
ČEZ Basketball Nymburk
9. 4. 2008
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Zdeněk Ringsmuth 61
79
20
28
34
37
51
57
Review
základní část 41. kolo 245
BK Děčín
USK Praha
8. 4. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Václav Lukeš
Petr Hruša
Rudolf Výborný 81
87
17
25
41
42
62
65
Review
základní část 42. kolo 249
USK Praha
Geofin Nový Jičín
11. 4. 2008
15:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Miroslav Macela
Marek Vondráček
Milan Jahoda
81
77
25
13
46
34
60
63
Review
základní část 42. kolo 247
BK Ústí nad Labem
NH Ostrava
12. 4. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Václav Galajda
Jiří Smetana
Petr Buršík 74
83
22
23
45
49
63
57
Review
základní část 42. kolo 250
BK Sadská
ČEZ Basketball Nymburk
12. 4. 2008
17:00
MSH Ostende Robert Paulík
Pavel Volejník
Martin Janovský
Vilém Cígler 74
87
19
26
32
46
56
66
Review
základní část 42. kolo 248
BC Kolín
BK Děčín
12. 4. 2008
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Karel Bruna 81
90
19
32
40
50
60
69
Review
základní část 42. kolo 251
BK Synthesia Pardubice
BK Prostějov
13. 4. 2008
18:00
enteria arena Ivan Zachara
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Jan Slezák 70
80
19
22
46
44
57
63
Review
základní část 42. kolo 252
BK Kondoři Liberec
A PLUS OHL ŽS Brno BC
12. 4. 2008
18:00
Tipsport Arena Ivan Zachara
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
82
75
18
28
42
38
62
58
Review
základní část 43. kolo 256
USK Praha
ČEZ Basketball Nymburk
16. 4. 2008
17:00
Městská SH Klatovy Ivan Zachara
Václav Galajda
Jiří Smetana
Zdeněk Ringsmuth 52
94
14
28
25
52
39
81
Review
základní část 43. kolo 255
BK Prostějov
BK Sadská
16. 4. 2008
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
Pavel Večeřa
Jan Slezák
99
73
14
26
41
44
70
58
Review
základní část 43. kolo 257
Geofin Nový Jičín
BC Kolín
16. 4. 2008
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
99
72
23
15
46
37
75
52
Review
základní část 43. kolo 253
BK Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
16. 4. 2008
18:00
Sportcentrum SLUNETA Zdeněk Šedivý
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Zdeněk Šantrůček 62
83
16
23
25
37
43
60
Review
základní část 43. kolo 254
A PLUS OHL ŽS Brno BC
BK Synthesia Pardubice
16. 4. 2008
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Pavel Volejník
Jan Hošek
Dušan Štěnička 66
78
19
27
39
42
51
64
Review
základní část 43. kolo 258
BK Děčín
NH Ostrava
16. 4. 2008
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Miroslav Macela
Marek Vondráček
Jan Schödlbauer
94
86
29
22
44
48
69
67
Review
základní část 44. kolo 259
BK Ústí nad Labem
BK Děčín
19. 4. 2008
16:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Jan Karásek
Martin Kučera
Milan Jahoda 73
81
30
16
43
47
51
64
Review
základní část 44. kolo 263
BK Sadská
A PLUS OHL ŽS Brno BC
19. 4. 2008
17:00
MSH Ostende Ivan Zachara
Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Rudolf Výborný
103
89
22
30
46
50
68
68
Review
základní část 44. kolo 262
USK Praha
BK Prostějov
19. 4. 2008
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Václav Lukeš
Petr Hruša
Pavel Hlaváček
84
77
23
22
39
39
75
59
Review
základní část 44. kolo 260
NH Ostrava
Geofin Nový Jičín
18. 4. 2008
18:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Vladimír Zelinka 86
87
23
17
43
33
59
56
Review
základní část 44. kolo 261
ČEZ Basketball Nymburk
BC Kolín
19. 4. 2008
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Zdeněk Šedivý
Antonín Kapl
Jiří Smetana
Ivo Procházka
121
74
29
18
61
43
87
61
Review
základní část 44. kolo 264
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
21. 4. 2008
18:00
Tipsport Arena Robert Paulík
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Zdeněk Šantrůček 93
94
20
25
45
48
61
70
83
83
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
13 Robert Šarović NJC 57 30.8 16.8 4.6 1.5/4.2 2.9/4.0 73.4 2.4
11 Rahsaan Edward Ames PRO 43 53 34.8 15.5 4.5 1.0/3.2 3.4/4.6 74.8 2.9
13 Radoslav Rančík NBK 42 44 28.4 18.3 5.3 1.4/3.0 3.5/4.2 83.8 2.9
7 Joseph Edward Chapman NJC 55 28.6 13.1 3.8 1.3/3.6 1.7/2.6 66.7 2.2
10 Lucious Wagner USK 47 35.0 15.3 3.8 2.0/5.1 1.9/2.6 72.4 2.4
42 John Ofoegbu OST 39 48 27.9 14.1 5.3 0.0/0.1 3.4/5.0 67.9 3.1
17 Timothy Lyle SDS 40 42 31.3 16.0 5.6 0.6/1.7 3.0/4.0 73.4 1.9
24 Robert Tomaszek PRO 52 24.9 12.6 4.8 0.3/1.1 2.0/3.7 54.7 3.5
18 Pavel Novotný BRN 43 47 28.2 13.5 4.3 0.9/3.1 2.1/3.4 63.5 1.9
13 Jan Tomanec UNL 43 32.2 14.6 4.0 1.4/4.8 2.3/3.3 71.6 2.8
5 Lukáš Kotas USK 37 48 31.5 12.9 2.9 1.6/4.4 2.3/3.2 71.2 1.9
4 Petr Benda NBK 40 55 24.8 11.2 4.7 0.0 1.7/2.4 73.8 2.3
7 Blake Schilb NBK 55 23.7 11.0 3.6 0.9/2.4 1.0/1.4 0.0* 1.8
19 Sullivan Bervin Phillips PCE 47 34.6 12.7 3.5 0.7/2.4 3.6/4.9 74.6 2.7
5 Aleksander Bojič PRO 42 28.5 13.8 5.6 0.0/0.2 2.4/4.0 60.0 3.0
12 Jiří Novotný PCE 52 27.7 11.0 2.4 1.6/4.6 1.3/1.9 0.0* 1.4
18 Roderick Platt USK 46 48 26.3 11.9 4.5 0.0/0.1 2.8/4.4 63.7 2.9
4 Rico Grier DEC 49 28.0 11.5 2.5 1.6/4.4 1.6/2.1 77.5 2.4
6 Monty Mack NBK 45 54 23.0 10.4 2.9 1.0/2.8 1.6/1.9 0.0* 1.3
13 Denis Mujagič SDS 53 40 31.3 14.0 1.4 2.8/7.8 3.0/3.3 90.8 2.6
5 Ladislav Sokolovský NBK 44 52 23.8 10.6 2.7 1.1/2.4 1.9/2.3 83.1 2.5
7 David Špička SDS 44 26.8 12.5 3.9 0.8/2.4 2.1/3.0 71.0 3.4
7 David Machač BRN 42 47 25.5 11.7 3.9 0.6/2.0 1.9/2.8 68.7 2.2
15 Arthur Lee NBK 52 25.8 10.6 3.2 0.8/1.7 1.9/2.2 85.2 1.7
16 Mike Mitchell OST 38 35 32.7 15.6 4.5 1.5/4.9 2.1/3.1 68.8 2.6
15 Štěpán Vrubl BRN 43 36.1 12.7 2.7 1.3/4.1 3.2/4.5 71.4 3.1
13 Jiří Šebek KLN 39 26.6 13.6 2.1 2.0/5.6 3.3/3.9 83.6 3.1
14 Pavel Miloš DEC 45 27.2 11.4 1.5 2.3/5.4 1.5/1.7 0.0* 2.0
10 Jiří Černošek LIB 41 38 27.4 13.2 2.3 2.2/5.3 2.2/2.9 74.8 2.7
33 Luboš Stria SDS 43 33.2 11.6 2.4 1.4/3.5 2.7/3.5 75.5 3.0
8 Lukáš Kraus DEC 38 41 18.3 11.9 2.8 1.5/4.5 1.8/2.5 71.6 2.9
11 JR Harrison KLN 43 27.6 11.3 3.9 0.5/1.4 2.1/2.7 76.1 2.2
14 Daniel Gajdošík BRN 45 32.2 10.6 3.5 0.4/1.5 2.4/3.8 62.4 2.0
15 Jakub Blažek LIB 44 25.7 10.4 3.2 0.5/1.3 2.6/3.4 77.0 2.3
5 Kamaldin Gamma PCE 46 26.2 9.9 3.6 0.4/1.2 1.5/2.9 52.6 3.2
7 Zbyněk Pospíšil OST 44 27.8 10.2 3.8 0.5/1.2 1.1/1.4 0.0* 2.6
12 Ondrej Šoška NJC 43 54 15.5 8.1 2.9 0.4/1.1 1.2/1.7 0.0* 2.8
15 Rostislav Pelikán NJC 43 57 20.0 7.6 3.1 0.0/0.1 1.3/2.0 0.0* 2.7
16 Pavel Houška DEC 38 45 24.0 9.5 3.1 0.6/2.0 1.4/2.2 66.3 2.2
17 Muris Andelija USK 44 30.1 9.7 3.6 0.5/1.7 1.0/2.5 40.4 2.2
9 Michal Norwa BRN 38 42 23.5 10.1 3.6 0.4/1.1 1.7/2.3 76.0 4.0
Petr Bohačík OST 45 21.8 9.3 2.2 1.0/2.7 1.9/2.5 76.8 2.4
5 Jakub Skála BRN 46 26.5 9.1 2.3 1.0/2.7 1.5/2.0 73.9 1.7
4 Štěpán Reinberger NJC 40 55 19.5 7.0 1.3 1.3/3.4 0.7/0.8 0.0* 1.4
5 Matej Venta NJC 38 57 21.8 6.6 1.7 0.5/1.4 1.8/2.3 78.5 1.9
15 Jakub Houška DEC 45 22.2 8.4 3.4 0.0/0.4 1.5/2.2 69.0 3.2
6 Marek Štec NJC 57 19.9 6.3 1.6 0.6/1.9 1.3/1.8 0.0* 1.7
14 Hurl Luther Beechum III NJC 49 32 23.9 11.2 0.9 2.7/6.3 1.4/1.5 0.0* 1.3
14 Marian Přibyl PCE 52 23.5 6.8 1.7 0.8/2.7 1.2/1.6 0.0* 2.0
9 Juraj Gavlák NJC 58 21.3 6.0 0.9 1.0/2.7 1.2/1.6 0.0* 1.7
7 Ladislav Tóth LIB 39 31 22.8 11.1 3.4 0.6/1.2 2.5/3.5 71.6 2.1
12 Drew Schifino KLN 41 23 23.2 14.8 5.2 0.3/1.5 3.3/5.3 61.8 1.9
10 Pavel Beneš NBK 51 15.2 6.5 1.4 0.9/2.2 1.0/1.2 0.0* 1.0
10 Jakub Velenský KLN 40 26.4 8.2 1.8 0.9/2.8 2.2/2.9 75.4 2.0
9 Tomáš Tóth LIB 37 42 27.1 7.5 2.2 0.7/2.4 1.0/1.7 0.0* 3.1
13 Jan Pastyřík LIB 38 22.3 8.3 2.9 0.3/1.2 1.7/2.6 64.9 2.6
41 Jason Deran McCoy KLN 22 28.1 14.3 5.4 0.2/0.6 2.8/4.6 61.4 2.1
14 Daniel Dvořák USK 48 22.0 6.4 1.3 1.1/2.9 0.7/1.0 0.0* 2.2
15 Kamil Řeřábek KLN 40 21.1 7.1 1.9 0.7/2.2 1.2/1.9 0.0* 2.6
11 Kenneth Walker NJC 28 22.9 9.9 3.6 0.0/0.1 2.6/3.2 82.2 2.8
17 Pierre Wooten LIB 16 31.0 17.3 3.8 1.8/5.3 4.4/5.9 73.7 1.6
7 Antonín Pištěcký UNL 38 41 30.7 6.6 1.7