Krajský přebor II. třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
Sokol Bor
BK Kardio Šťáhlavy
14. 10. 2017
09:00
Sportovní hala Bor Jan Karásek
Radovan Minich
77
69
16
12
39
28
59
52
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Karpem Holýšov
Slavoj Tachov
14. 10. 2017
18:00
Sportovní hala Martin Bílek
Jiří Mužík
85
62
17
19
41
36
71
48
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Přeštice
SKB Rokycany "B"
14. 10. 2017
18:30
Hala TJ Přeštice Karel Kuška
Jan Hošťálek
43
66
3
9
19
26
31
43
Review
Základní část 2. kolo 5
TJ Sokol Toužim
BK Karpem Holýšov
28. 10. 2017
17:00
SH Toužim Christian Rychnavský
Tomáš Husák
62
78
12
14
34
37
54
58
Review
Základní část 2. kolo 6
BK Přeštice
Sokol Bor
21. 10. 2017
18:30
Hala TJ Přeštice Jiří Mužík
Jan Hošťálek
52
55
11
11
24
28
40
43
Review
Základní část 2. kolo 4
SKB Rokycany "B"
Slavoj Tachov
28. 10. 2017
19:30
Sportovní hala SKB Sandra Šrámková
Lukáš Kalabza
91
56
21
24
40
41
63
47
Review
Základní část 3. kolo 7
Sokol Bor
SKB Rokycany "B"
11. 11. 2017
11:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Jan Hošťálek
42
71
6
19
23
36
30
53
Review
Základní část 3. kolo 8
BK Karpem Holýšov
BK Kardio Šťáhlavy
11. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Jan Hošťálek
92
59
17
18
39
35
65
50
Review
Základní část 3. kolo 9
Slavoj Tachov
TJ Sokol Toužim
11. 11. 2017
19:00
Městská sportovní hala Tachov Jan Karásek
Petr Skořepa
108
51
30
6
56
19
85
30
Review
Základní část 4. kolo 10
SKB Rokycany "B"
TJ Sokol Toužim
25. 11. 2017
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
78
58
20
18
39
38
63
47
Review
Základní část 4. kolo 12
BK Přeštice
BK Karpem Holýšov
25. 11. 2017
18:30
Hala TJ Přeštice Karel Kuška
Jiří Mužík
74
80
17
9
36
30
49
62
Review
Základní část 4. kolo 11
BK Kardio Šťáhlavy
Slavoj Tachov
25. 11. 2017
19:00
SH Šťáhlavy Sandra Šrámková
Martin Bílek
59
75
6
16
18
38
35
50
Review
Základní část 5. kolo 13
BK Karpem Holýšov
Sokol Bor
9. 12. 2017
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Michal Kuncl
122
35
34
4
62
6
96
25
Review
Základní část 5. kolo 14
Slavoj Tachov
BK Přeštice
2. 12. 2017
18:00
Městská sportovní hala Tachov Lubomír Porvich
Karel Kuška
97
30
29
10
51
21
72
24
Review
Základní část 5. kolo 15
TJ Sokol Toužim
BK Kardio Šťáhlavy
8. 12. 2017
20:00
SH Toužim Jiří Smetana
Lukáš Kalabza
95
72
18
13
42
28
64
44
Review
Základní část 6. kolo 18
Sokol Bor
Slavoj Tachov
21. 4. 2018
10:00
Sportovní hala Bor Jan Karásek
Lubomír Porvich
75
66
28
15
49
33
64
51
Review
Základní část 6. kolo 17
BK Přeštice
TJ Sokol Toužim
7. 1. 2018
10:30
Hala TJ Přeštice Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
92
59
23
20
47
29
65
44
Review
Základní část 6. kolo 16
SKB Rokycany "B"
BK Kardio Šťáhlavy
6. 1. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Karel Kuška
Lukáš Kalabza
106
46
22
15
52
25
82
33
Review
Základní část 7. kolo 20
TJ Sokol Toužim
Sokol Bor
20. 1. 2018
17:00
SH Toužim Tomáš Husák
Christian Rychnavský
74
55
19
19
39
34
57
47
Review
Základní část 7. kolo 19
BK Karpem Holýšov
SKB Rokycany "B"
20. 1. 2018
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Michal Kuncl
64
76
23
15
38
38
51
59
Review
Základní část 7. kolo 21
BK Kardio Šťáhlavy
BK Přeštice
7. 2. 2018
20:15
SH Šťáhlavy Jiří Smetana
Lukáš Kalabza
57
69
15
10
15
11
13
29
14
19
Review
Základní část 8. kolo 22
SKB Rokycany "B"
BK Přeštice
3. 2. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Lukáš Kalabza
83
48
22
7
44
21
55
32
Review
Základní část 8. kolo 24
Slavoj Tachov
BK Karpem Holýšov
3. 2. 2018
18:00
Městská sportovní hala Tachov Karel Kuška
Jiří Mužík
74
87
14
23
34
42
57
62
Review
Základní část 8. kolo 23
BK Kardio Šťáhlavy
Sokol Bor
3. 2. 2018
19:30
SH Šťáhlavy Sandra Šrámková
Jan Hošťálek
57
65
16
16
13
14
13
21
15
14
Review
Základní část 9. kolo 27
Sokol Bor
BK Přeštice
17. 2. 2018
10:00
Sportovní hala Bor Karel Kuška
Radovan Minich
55
61
11
15
18
42
35
50
Review
Základní část 9. kolo 25
Slavoj Tachov
SKB Rokycany "B"
17. 2. 2018
18:00
Městská sportovní hala Tachov Lubomír Porvich
Petr Skořepa
60
65
18
20
35
28
43
45
Review
Základní část 9. kolo 26
BK Karpem Holýšov
TJ Sokol Toužim
17. 2. 2018
18:00
Sportovní hala Petr Kalabza
Pavel Tauber
93
58
21
8
50
20
81
41
Review
Základní část 10. kolo 29
BK Kardio Šťáhlavy
BK Karpem Holýšov
3. 3. 2018
17:30
SH Šťáhlavy Jiří Haniš
Martin Haniš
74
96
18
22
11
26
18
21
27
27
Review
Základní část 10. kolo 30
TJ Sokol Toužim
Slavoj Tachov
3. 3. 2018
17:30
SH Toužim Tomáš Husák
Christian Rychnavský
51
95
14
15
24
46
31
67
Review
Základní část 10. kolo 28
SKB Rokycany "B"
Sokol Bor
3. 3. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Michal Kuncl
102
25
19
5
42
13
68
22
Review
Základní část 11. kolo 33
BK Karpem Holýšov
BK Přeštice
18. 3. 2018
10:00
Sportovní hala Pavel Podhůrský
Karel Kuška
79
68
16
17
32
39
53
56
Review
Základní část 11. kolo 31
TJ Sokol Toužim
SKB Rokycany "B"
17. 3. 2018
14:30
SH Toužim Tomáš Husák
Rudolf Neudert
64
68
11
21
28
36
46
56
Review
Základní část 11. kolo 32
Slavoj Tachov
BK Kardio Šťáhlavy
17. 3. 2018
18:00
Městská sportovní hala Tachov Petr Skořepa
Lukáš Šnobl
93
62
27
16
41
34
60
50
Review
Základní část 12. kolo 34
Sokol Bor
BK Karpem Holýšov
7. 4. 2018
10:00
Sportovní hala Bor Karel Kuška
Jan Hošťálek
53
91
15
22
31
44
35
73
Review
Základní část 12. kolo 35
BK Přeštice
Slavoj Tachov
7. 4. 2018
18:30
Hala TJ Přeštice Lubomír Porvich
Radovan Minich
54
81
13
10
28
40
44
58
Review
Základní část 12. kolo 36
BK Kardio Šťáhlavy
TJ Sokol Toužim
6. 4. 2018
20:30
SH Šťáhlavy Jan Karásek
Michal Kuncl
60
63
16
13
30
33
46
50
Review
Základní část 13. kolo 37
BK Kardio Šťáhlavy
SKB Rokycany "B"
22. 4. 2018
08:00
SH Šťáhlavy Jan Karásek
Jiří Mužík
56
79
2
18
22
31
38
55
Review
Základní část 13. kolo 38
TJ Sokol Toužim
BK Přeštice
28. 4. 2018
16:00
SH Toužim Tomáš Husák
Radovan Minich
61
84
19
15
32
41
47
65
Review
Základní část 13. kolo 39
Slavoj Tachov
Sokol Bor
6. 1. 2018
18:00
Městská sportovní hala Tachov Jan Karásek
Jiří Mužík
83
57
20
16
52
20
70
32
Review
Základní část 14. kolo 41
Sokol Bor
TJ Sokol Toužim
5. 5. 2018
10:00
Sportovní hala Bor Karel Kuška
Radovan Minich
76
70
24
24
36
38
49
60
Review
Základní část 14. kolo 42
BK Přeštice
BK Kardio Šťáhlavy
5. 5. 2018
18:30
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Jan Hošťálek
75
71
15
17
27
36
49
49
66
66
Review
Základní část 14. kolo 40
SKB Rokycany "B"
BK Karpem Holýšov
4. 5. 2018
19:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Pavel Tauber
105
68
26
11
60
28
78
47
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Gašica TJ Sokol Toužim 51 22 1.0 10.4 2.5 1.5 0.9/1.4 0.0* 0.7
Luboš Macht Sokol Bor 30 4 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Martin Haniš SKB Rokycany 24 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Petr Kydlíček BK Přeštice 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Dostál Slavoj Tachov 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Pitra Loko Plzeň "B" 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Sladký SKB Rokycany "B" 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Majer BKK Holýšov 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Jakub Kadlec BK Klatovy 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sysel BK Kardio Šťáhlavy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Křižka BK Jiskra Domažlice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Přeštice 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Rokycany "B" 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Bor 7 13.7 2.1 3.3 /7.4 44.2 11.3
BK Kardio Šťáhlavy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BKK Holýšov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavoj Tachov 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Toužim 12 20.8 4.9 7.6 /15.4 49.5 16.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tauber Pavel 4 2 2 0 - - -
Šrámková Sandra 3 3 0 0 - - -
Šnobl Lukáš 1 0 1 0 - - -
Smetana Jiří 2 2 0 0 - - -
Skořepa Petr 3 1 2 0 - - -
Rychnavský Christian 3 1 2 0 - - -
Porvich Lubomír 4 3 1 0 - - -
Podhůrský Pavel 3 3 0 0 - - -
Neudert Rudolf 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 6 1 5 0 - - -
Minich Radovan 6 1 5 0 - - -
Kuška Karel 12 10 2 0 - - -
Kuncl Michal 6 0 6 0 - - -
Karásek Jan 8 8 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 5 0 5 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Husák Tomáš 5 4 1 0 - - -
Hošťálek Jan 7 0 7 0 - - -
Haniš Jiří 1 1 0 0 - - -
Haniš Martin 1 0 1 0 - - -
Bílek Martin 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře