Krajský přebor Muži

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor muži 1. kolo 2
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov U 23
13. 10. 2017
19:00
Kraslice Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
56
94
8
18
25
47
36
77
Review
Krajský přebor muži 1. kolo 1
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
13. 10. 2017
20:45
Cheb Tomáš Husák
Christian Rychnavský
71
93
18
26
39
43
56
67
Review
Krajský přebor muži 2. kolo 4
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
28. 10. 2017
16:30
Městská sportovní hala Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
86
55
23
10
41
23
60
42
Review
Krajský přebor muži 2. kolo 3
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
27. 10. 2017
19:30
Městská hala Aš Petr Skořepa
Petr Fiala
76
44
29
12
44
23
66
36
Review
Krajský přebor muži 3. kolo 5
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
10. 11. 2017
19:00
Kraslice Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
52
86
10
20
23
42
41
68
Review
Krajský přebor muži 3. kolo 6
BK Sokolov U 23
TJ Jiskra Aš
10. 11. 2017
19:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Petr Skořepa
105
54
24
13
51
32
80
45
Review
Krajský přebor muži 4. kolo 7
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov U 23
25. 11. 2017
14:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Tomáš Husák
79
86
23
19
43
50
64
69
Review
Krajský přebor muži 4. kolo 8
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
24. 11. 2017
19:00
Kraslice Petr Skořepa
Václav Ježek
64
76
15
19
29
43
47
52
Review
Krajský přebor muži 5. kolo 10
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
9. 12. 2017
17:00
Městská hala Aš Christian Rychnavský
Tomáš Husák
39
81
15
28
25
43
35
67
Review
Krajský přebor muži 5. kolo 9
BK Sokolov U 23
TJ Lokomotiva Cheb
8. 12. 2017
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Jan Vokáč
87
56
23
18
50
33
74
49
Review
Krajský přebor muži 6. kolo 11
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
6. 1. 2018
17:00
Městská hala Aš Jan Vokáč
Tomáš Husák
109
67
32
13
53
30
82
45
Review
Krajský přebor muži 6. kolo 12
BK Sokolov U 23
TJ Sokol Kraslice
5. 1. 2018
19:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Tomáš Husák
81
49
21
9
40
23
58
32
Review
Krajský přebor muži 7. kolo 13
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
19. 1. 2018
19:00
Kraslice Christian Rychnavský
Tomáš Husák
45
79
8
18
25
39
34
66
Review
Krajský přebor muži 7. kolo 14
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
19. 1. 2018
20:45
Cheb Ingrid Ašenbrenerová
Petr Skořepa
62
68
17
14
36
33
49
51
Review
Krajský přebor muži 8. kolo 15
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
3. 2. 2018
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Jan Růžička
75
40
20
9
34
20
58
27
Review
Krajský přebor muži 8. kolo 16
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov U 23
3. 2. 2018
17:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
73
93
13
23
28
44
54
78
Review
Krajský přebor muži 9. kolo 17
BK Sokolov U 23
TJ Spartak Chodov
16. 2. 2018
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Václav Ježek
63
50
8
13
31
28
52
38
Review
Krajský přebor muži 9. kolo 18
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
16. 2. 2018
20:45
Cheb Christian Rychnavský
Tomáš Husák
85
54
27
13
51
27
68
42
Review
Krajský přebor muži 10. kolo 20
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
3. 3. 2018
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Jan Růžička
78
61
19
12
43
32
56
48
Review
Krajský přebor muži 10. kolo 19
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 23
2. 3. 2018
20:45
Cheb Petr Skořepa
Tomáš Husák
47
97
7
28
18
53
27
79
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Koubek Jiskra Aš 41 20 1.0 11.3 4.3 0.0 2.7/5.7 47.4 1.9
František Vávra TJ Loko Cheb 39 12 1.0 16.4 4.8 1.8 1.3/2.3 55.6 2.8
Martin Hora Spartak Chodov 44 10 1.0 12.6 4.6 0.1 3.1/4.0 77.5 0.8
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 45 8 1.0 9.3 1.6 1.5 1.5/2.5 60.0 1.8
Patrik Bolvari BK Sokolov U 23 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Cheb 12 21.6 4.9 6.3 /12.2 51.7 15.8
Jiskra Aš 12 20.6 6.9 10.2 /19.3 52.8 14.0
TJ Sokol Kraslice 8 16.5 3.5 7.0 /15.4 45.5 16.3
BK Sokolov U 23 12 25.3 9.2 10.6 /16.9 62.6 16.8
Spartak Chodov 12 26.9 4.3 9.8 /16.6 59.3 13.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vokáč Jan 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Skořepa Petr 14 12 2 0 1.1 1.0 1.1
Rychnavský Christian 5 4 1 0 1.5 1.0 1.3
Růžička Jan 6 0 6 0 1.0 1.1 1.0
Ježek Václav 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Husák Tomáš 13 3 10 0 1.2 1.0 1.1
Fiala Petr 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 5 3 2 0 1.2 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře