Městský přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
VSK VETUNI
SK Voltage
5. 10. 2017
19:00
Hala VFU Brno Petr Reichl
Jiří Ščudla
77
68
18
14
40
29
63
49
Review
Základní část 1. kolo 5
VSK Mendelu B
Sokol Brno II
3. 10. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
62
71
10
15
29
31
45
43
Review
Základní část 1. kolo 4
VSK VUT Brno
SKB Brno Černovice B
12. 10. 2017
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
71
63
20
19
43
28
55
41
Review
Základní část 1. kolo 3
Slezi Basket
SalesiánSport Brno-Líšeň
20. 11. 2017
19:45
ZŠ Arménská Martin Jansa
Jiří Ščudla
78
48
21
11
49
22
58
39
Review
Základní část 1. kolo 1
VSK Univerzita Brno
ASS Technika Brno
19. 1. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Radim Horký
Pavel Večeřa
80
55
21
11
41
19
51
38
Review
Základní část 2. kolo 9
ASS Technika Brno
VSK VETUNI
10. 10. 2017
19:00
SŠP Jílová Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
39
87
3
29
22
52
30
77
Review
Základní část 2. kolo 8
SK Voltage
Slezi Basket
10. 10. 2017
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Jan Bráblík
53
73
10
18
24
37
43
53
Review
Základní část 2. kolo 10
Slovan Černá Pole B
VSK Univerzita Brno
9. 10. 2017
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Filip Čada
84
63
27
18
39
35
61
46
Review
Základní část 2. kolo 6
SKB Brno Černovice B
VSK Mendelu B
11. 10. 2017
20:15
ZŠ Kneslova Karel Janík
Štěpán Urbánek
57
66
17
21
32
34
41
54
Review
Základní část 2. kolo 7
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VUT Brno
11. 10. 2017
20:20
Salesiánské středisko mládeže Petr Reichl
Libor Chaloupka
71
67
12
19
22
19
20
13
9
12
8
4
Review
Základní část 3. kolo 12
Slezi Basket
ASS Technika Brno
19. 10. 2017
17:45
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Zdeněk Buryšek
99
44
21
12
52
24
77
32
Review
Základní část 3. kolo 11
VSK VETUNI
Slovan Černá Pole B
19. 10. 2017
19:00
Hala VFU Brno Kamil Karafiát
Pablo Palacio Puente
71
81
15
24
24
44
44
58
Review
Základní část 3. kolo 14
VSK Mendelu B
SalesiánSport Brno-Líšeň
17. 10. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka
53
44
14
18
28
26
44
34
Review
Základní část 3. kolo 15
Sokol Brno II
SKB Brno Černovice B
22. 11. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
59
62
8
23
26
33
48
54
Review
Základní část 3. kolo 13
VSK VUT Brno
SK Voltage
19. 10. 2017
19:40
Centrum Kociánka Tomáš Novotný
Petr Reichl
52
63
8
17
30
32
45
49
Review
Základní část 4. kolo 18
ASS Technika Brno
VSK VUT Brno
24. 10. 2017
19:10
SŠP Jílová Jiří Ščudla
Štěpán Urbánek
45
55
14
22
23
29
32
41
Review
Základní část 4. kolo 17
SK Voltage
VSK Mendelu B
24. 10. 2017
19:45
Základní škola Jiří Sehnal
Jan Bráblík
50
76
15
23
26
41
40
54
Review
Základní část 4. kolo 19
Slovan Černá Pole B
Slezi Basket
23. 10. 2017
19:45
Hala Univerzity Obrany Jiří Jedlička
Pablo Palacio Puente
73
63
21
8
33
28
48
43
Review
Základní část 4. kolo 20
VSK Univerzita Brno
VSK VETUNI
27. 10. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Tomáš Novotný
Jan Bráblík
61
88
10
26
27
49
43
71
Review
Základní část 4. kolo 16
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Brno II
25. 10. 2017
20:20
Salesiánské středisko mládeže Jiří Sehnal
Filip Čada
57
75
11
22
16
13
19
25
11
15
Review
Základní část 5. kolo 21
Slezi Basket
VSK Univerzita Brno
2. 11. 2017
17:45
ZŠ Arménská Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
81
59
25
12
48
26
63
38
Review
Základní část 5. kolo 23
VSK Mendelu B
ASS Technika Brno
31. 10. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Dominik Zachar
88
48
26
19
43
30
65
40
Review
Základní část 5. kolo 24
Sokol Brno II
SK Voltage
1. 11. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Petr Reichl
80
48
25
13
43
19
55
36
Review
Základní část 5. kolo 22
VSK VUT Brno
Slovan Černá Pole B
2. 11. 2017
19:40
Centrum Kociánka Dominik Zachar
Martin Jansa
64
91
17
22
33
38
51
62
Review
Základní část 5. kolo 25
SKB Brno Černovice B
SalesiánSport Brno-Líšeň
1. 11. 2017
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Ščudla
Filip Čada
55
59
17
15
31
32
43
47
Review
Základní část 6. kolo 30
Slezi Basket
VSK VETUNI
9. 11. 2017
17:45
ZŠ Arménská Jiří Ščudla
Štěpán Urbánek
85
55
23
12
44
26
66
41
Review
Základní část 6. kolo 27
ASS Technika Brno
Sokol Brno II
7. 11. 2017
19:10
SŠP Jílová Zdeněk Buryšek
Dominik Zachar
65
80
17
22
34
40
51
62
Review
Základní část 6. kolo 26
SK Voltage
SKB Brno Černovice B
7. 11. 2017
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Reichl
62
63
14
11
23
30
38
48
Review
Základní část 6. kolo 28
Slovan Černá Pole B
VSK Mendelu B
6. 11. 2017
19:45
Hala Univerzity Obrany Kamil Karafiát
Pablo Palacio Puente
98
57
19
14
44
28
63
42
Review
Základní část 6. kolo 29
VSK Univerzita Brno
VSK VUT Brno
10. 11. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Martin Jansa
Pablo Palacio Puente
58
74
14
32
24
48
44
59
Review
Základní část 7. kolo 32
VSK Mendelu B
VSK Univerzita Brno
14. 11. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Pavel Večeřa
Dominik Zachar
49
56
11
13
23
29
39
43
Review
Základní část 7. kolo 33
Sokol Brno II
Slovan Černá Pole B
15. 11. 2017
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
78
75
22
25
38
42
59
57
Review
Základní část 7. kolo 31
VSK VUT Brno
VSK VETUNI
24. 4. 2018
19:45
Centrum Kociánka Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
69
72
14
13
31
36
49
53
Review
Základní část 7. kolo 34
SKB Brno Černovice B
ASS Technika Brno
15. 11. 2017
20:15
ZŠ Kneslova Petr Reichl
Filip Čada
67
64
17
19
31
38
49
54
Review
Základní část 7. kolo 35
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Voltage
15. 11. 2017
20:20
Salesiánské středisko mládeže Tomáš Novotný
Jiří Ščudla
89
66
22
11
28
15
28
15
22
25
Review
Základní část 8. kolo 40
Slezi Basket
VSK VUT Brno
30. 11. 2017
17:45
ZŠ Arménská Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
67
56
17
14
39
23
49
37
Review
Základní část 8. kolo 39
VSK VETUNI
VSK Mendelu B
30. 11. 2017
19:00
Hala VFU Brno Petr Reichl
Libor Chaloupka
68
59
9
13
33
25
47
42
Review
Základní část 8. kolo 36
ASS Technika Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
28. 11. 2017
19:10
SŠP Jílová Jiří Ščudla
Dominik Zachar
68
69
17
15
35
34
53
52
Review
Základní část 8. kolo 37
Slovan Černá Pole B
SKB Brno Černovice B
27. 11. 2017
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Filip Čada
71
69
20
24
41
37
59
55
Review
Základní část 8. kolo 38
VSK Univerzita Brno
Sokol Brno II
1. 12. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Radim Horký
Jiří Slezák
59
82
18
17
42
36
52
53
Review
Základní část 9. kolo 41
VSK Mendelu B
Slezi Basket
5. 12. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Libor Chaloupka
Štěpán Urbánek
43
50
14
8
33
19
36
36
Review
Základní část 9. kolo 42
Sokol Brno II
VSK VETUNI
6. 12. 2017
19:15
Sokol Brno II Tomáš Novotný
Filip Čada
71
65
19
21
39
35
55
50
Review
Základní část 9. kolo 45
SK Voltage
ASS Technika Brno
5. 12. 2017
19:45
Základní škola Petr Mynarčík
Petr Reichl
87
77
19
20
38
41
55
64
Review
Základní část 9. kolo 43
SKB Brno Černovice B
VSK Univerzita Brno
6. 12. 2017
20:15
ZŠ Kneslova Pavel Večeřa
Dominik Zachar
72
79
19
20
31
35
50
40
62
62
Review
Základní část 9. kolo 44
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slovan Černá Pole B
4. 4. 2018
20:15
Salesiánské středisko mládeže Michal Kubeš
Tomáš Novotný
61
78
21
25
39
39
49
60
Review
Základní část 10. kolo 48
VSK VETUNI
SKB Brno Černovice B
14. 12. 2017
19:00
Hala VFU Brno Jan Bráblík
Pablo Palacio Puente
80
58
23
11
45
22
62
36
Review
Základní část 10. kolo 50
VSK VUT Brno
VSK Mendelu B
14. 12. 2017
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Jiří Ščudla
67
61
26
7
39
32
53
43
Review
Základní část 10. kolo 46
Slovan Černá Pole B
SK Voltage
11. 12. 2017
19:45
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Filip Čada
113
60
29
5
60
22
87
41
Review
Základní část 10. kolo 49
Slezi Basket
Sokol Brno II
11. 12. 2017
19:45
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
95
65
32
26
53
34
76
47
Review
Základní část 10. kolo 47
VSK Univerzita Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
16. 2. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Radim Horký
Jiří Ščudla
73
54
12
11
39
23
60
38
Review
Základní část 11. kolo 55
ASS Technika Brno
Slovan Černá Pole B
19. 3. 2018
18:40
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Petr Reichl
Jiří Ščudla
50
95
14
28
20
47
36
70
Review
Základní část 11. kolo 51
Sokol Brno II
VSK VUT Brno
31. 1. 2018
19:15
Sokol Brno II Štěpán Urbánek
Jiří Ščudla
90
70
23
12
48
21
67
51
Review
Základní část 11. kolo 54
SK Voltage
VSK Univerzita Brno
9. 1. 2018
19:45
Základní škola Petr Reichl
Petr Kapounek
60
62
22
24
36
26
50
41
Review
Základní část 11. kolo 52
SKB Brno Černovice B
Slezi Basket
10. 1. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
54
78
14
18
31
41
44
56
Review
Základní část 11. kolo 53
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VETUNI
10. 1. 2018
20:20
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Petr Křápek
63
64
20
16
11
16
24
11
18
21
Review
Základní část 12. kolo 56
ASS Technika Brno
VSK Univerzita Brno
15. 1. 2018
18:40
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jiří Ščudla
Štěpán Urbánek
48
69
16
15
25
34
35
51
Review
Základní část 12. kolo 60
Sokol Brno II
VSK Mendelu B
17. 1. 2018
19:15
Sokol Brno II Filip Čada
Pablo Palacio Puente
83
76
21
17
32
47
65
66
Review
Základní část 12. kolo 57
SK Voltage
VSK VETUNI
16. 1. 2018
19:45
Základní škola Petr Reichl
Petr Mynarčík
57
66
22
16
31
35
43
53
Review
Základní část 12. kolo 59
SKB Brno Černovice B
VSK VUT Brno
17. 1. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Dominik Zachar
88
84
7
20
18
33
46
48
68
68
73
73
82
82
Review
Základní část 12. kolo 58
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slezi Basket
17. 1. 2018
20:20
Salesiánské středisko mládeže Tomáš Novotný
Jan Bráblík
46
81
14
11
12
28
13
22
7
20
Review
Základní část 13. kolo 63
Slezi Basket
SK Voltage
25. 1. 2018
17:45
ZŠ Arménská Tomáš Novotný
Tomáš Chaloupka
70
50
12
11
38
20
54
36
Review
Základní část 13. kolo 64
VSK VETUNI
ASS Technika Brno
25. 1. 2018
19:00
Hala VFU Brno Petr Reichl
Jiří Ščudla
84
60
14
20
42
38
66
52
Review
Základní část 13. kolo 61
VSK Mendelu B
SKB Brno Černovice B
3. 4. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Jiří Ščudla
Filip Čada
43
50
11
6
22
18
28
35
Review
Základní část 13. kolo 62
VSK VUT Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
25. 1. 2018
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
73
74
12
13
26
27
47
46
60
60
Review
Základní část 13. kolo 65
VSK Univerzita Brno
Slovan Černá Pole B
26. 1. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Pavel Večeřa
Pablo Palacio Puente
73
83
17
20
35
41
55
63
Review
Základní část 14. kolo 67
ASS Technika Brno
Slezi Basket
12. 2. 2018
18:40
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jiří Sehnal
Jiří Ščudla
47
92
9
22
19
41
33
72
Review
Základní část 14. kolo 66
Slovan Černá Pole B
VSK VETUNI
12. 2. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Dominik Zachar
84
50
20
16
42
29
62
38
Review
Základní část 14. kolo 68
SK Voltage
VSK VUT Brno
13. 2. 2018
19:45
Základní škola Petr Reichl
Petr Mynarčík
64
65
18
20
36
41
54
57
Review
Základní část 14. kolo 70
SKB Brno Černovice B
Sokol Brno II
28. 3. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Jiří Ščudla
57
72
13
29
25
45
44
58
Review
Základní část 14. kolo 69
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Mendelu B
12. 2. 2018
20:20
Salesiánské středisko mládeže Tomáš Novotný
Filip Čada
68
63
14
22
19
17
16
8
19
16
Review
Základní část 15. kolo 75
VSK VETUNI
VSK Univerzita Brno
22. 2. 2018
19:00
Hala VFU Brno Petr Reichl
Štěpán Urbánek
81
68
23
21
51
37
65
57
Review
Základní část 15. kolo 72
VSK Mendelu B
SK Voltage
20. 2. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka
61
52
15
10
31
20
46
38
Review
Základní část 15. kolo 71
Sokol Brno II
SalesiánSport Brno-Líšeň
21. 2. 2018
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Jiří Ščudla
91
73
28
17
49
34
70
48
Review
Základní část 15. kolo 73
VSK VUT Brno
ASS Technika Brno
22. 2. 2018
19:40
Centrum Kociánka Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
86
67
23
15
44
35
68
51
Review
Základní část 15. kolo 74
Slezi Basket
Slovan Černá Pole B
19. 2. 2018
19:45
ZŠ Arménská Kamil Karafiát
Pavel Večeřa
75
48
21
13
38
21
53
34
Review
Základní část 16. kolo 78
ASS Technika Brno
VSK Mendelu B
26. 2. 2018
18:40
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jiří Ščudla
Filip Čada
68
70
20
20
33
34
51
55
Review
Základní část 16. kolo 77
Slovan Černá Pole B
VSK VUT Brno
26. 2. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Martin Jansa
Dominik Zachar
72
58
17
13
33
37
56
46
Review
Základní část 16. kolo 79
SK Voltage
Sokol Brno II
27. 2. 2018
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Reichl
57
65
14
16
29
35
45
50
Review
Základní část 16. kolo 76
VSK Univerzita Brno
Slezi Basket
2. 3. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Jiří Sehnal
Jiří Ščudla
51
71
16
19
7
14
6
22
Review
Základní část 16. kolo 80
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice B
28. 2. 2018
20:20
Tomáš Novotný
Jan Bráblík
66
70
18
16
40
39
53
55
Review
Základní část 17. kolo 85
VSK VETUNI
Slezi Basket
26. 4. 2018
19:00
Hala VFU Brno Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
67
64
20
18
34
33
52
45
Review
Základní část 17. kolo 83
VSK Mendelu B
Slovan Černá Pole B
6. 3. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Pavel Večeřa
Pablo Palacio Puente
56
66
20
15
28
32
42
45
Review
Základní část 17. kolo 82
Sokol Brno II
ASS Technika Brno
7. 3. 2018
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Dominik Zachar
107
69
26
16
50
33
82
54
Review
Základní část 17. kolo 84
VSK VUT Brno
VSK Univerzita Brno
8. 3. 2018
19:40
Centrum Kociánka Petr Reichl
Libor Chaloupka
63
86
19
18
34
41
56
62
Review
Základní část 17. kolo 81
SKB Brno Černovice B
SK Voltage
7. 3. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Vojtěch Marek
48
36
16
5
28
17
36
27
Review
Základní část 18. kolo 89
ASS Technika Brno
SKB Brno Černovice B
12. 3. 2018
18:40
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jiří Ščudla
Karel Janík
58
67
5
16
21
41
37
56
Review
Základní část 18. kolo 86
VSK VETUNI
VSK VUT Brno
15. 3. 2018
19:00
Hala VFU Brno Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
65
64
16
21
31
32
49
51
Review
Základní část 18. kolo 88
Slovan Černá Pole B
Sokol Brno II
12. 3. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Martin Jansa
Pablo Palacio Puente
60
80
18
22
36
42
50
57
Review
Základní část 18. kolo 90
SK Voltage
SalesiánSport Brno-Líšeň
16. 4. 2018
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Tomáš Novotný
59
56
7
20
29
29
46
41
Review
Základní část 18. kolo 87
VSK Univerzita Brno
VSK Mendelu B
16. 3. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Jiří Ščudla
Tomáš Novotný
69
44
14
15
28
24
52
36
Review
Základní část 19. kolo 94
VSK Mendelu B
VSK VETUNI
20. 3. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Filip Čada
Pablo Palacio Puente
57
60
10
11
25
18
39
33
46
46
Review
Základní část 19. kolo 93
Sokol Brno II
VSK Univerzita Brno
21. 3. 2018
19:15
Sokol Brno II Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
65
84
20
23
32
39
45
58
Review
Základní část 19. kolo 95
VSK VUT Brno
Slezi Basket
22. 3. 2018
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
41
64
10
22
27
38
32
48
Review
Základní část 19. kolo 92
SKB Brno Černovice B
Slovan Černá Pole B
21. 3. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Jiří Sehnal
62
51
16
9
32
23
44
44
Review
Základní část 19. kolo 91
SalesiánSport Brno-Líšeň
ASS Technika Brno
21. 3. 2018
20:20
Salesiánské středisko mládeže Petr Kapounek
Filip Čada
56
99
13
21
23
24
10
19
10
25
Review
Základní část 20. kolo 100
ASS Technika Brno
SK Voltage
26. 3. 2018
18:40
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Petr Reichl
Karel Janík
73
76
17
15
37
32
60
61
Review
Základní část 20. kolo 97
VSK VETUNI
Sokol Brno II
5. 4. 2018
19:00
Hala VFU Brno Libor Chaloupka
Štěpán Urbánek
57
75
15
24
30
32
44
60
Review
Základní část 20. kolo 96
Slezi Basket
VSK Mendelu B
26. 3. 2018
19:45
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Filip Čada
56
65
16
11
31
27
48
45
Review
Základní část 20. kolo 99
Slovan Černá Pole B
SalesiánSport Brno-Líšeň
26. 3. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Dominik Zachar
63
34
12
7
26
12
45
26
Review
Základní část 20. kolo 98
VSK Univerzita Brno
SKB Brno Černovice B
6. 4. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Petr Kapounek
Radim Horký
46
60
10
12
29
23
39
44
Review
Základní část 21. kolo 105
VSK Mendelu B
VSK VUT Brno
10. 4. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Jiří Sehnal
Pablo Palacio Puente
63
57
11
11
28
25
40
34
51
51
Review
Základní část 21. kolo 104
Sokol Brno II
Slezi Basket
11. 4. 2018
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Radim Horký
78
59
25
13
34
29
56
42
Review
Základní část 21. kolo 101
SK Voltage
Slovan Černá Pole B
10. 4. 2018
19:45
Základní škola Petr Reichl
Tomáš Novotný
60
63
20
17
32
33
44
48
Review
Základní část 21. kolo 103
SKB Brno Černovice B
VSK VETUNI
11. 4. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Ščudla
Filip Čada
56
61
16
13
31
30
44
46
Review
Základní část 21. kolo 102
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Univerzita Brno
11. 4. 2018
20:20
Salesiánské středisko mládeže Petr Reichl
Martin Sekáč
56
63
23
15
12
19
7
14
14
15
Review
Základní část 22. kolo 108
VSK VETUNI
SalesiánSport Brno-Líšeň
19. 4. 2018
19:00
Hala VFU Brno Jiří Ščudla
Tomáš Novotný
66
55
23
15
41
21
55
41
Review
Základní část 22. kolo 106
VSK VUT Brno
Sokol Brno II
19. 4. 2018
19:40
Centrum Kociánka Libor Chaloupka
Jiří Sehnal
70
82
18
17
27
34
51
60
Review
Základní část 22. kolo 107
Slezi Basket
SKB Brno Černovice B
16. 4. 2018
19:45
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Karel Janík
70
60
22
12
30
31
43
46
Review
Základní část 22. kolo 110
Slovan Černá Pole B
ASS Technika Brno
16. 4. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Radim Horký
Jiří Ščudla
77
63
29
17
50
32
65
50
Review
Základní část 22. kolo 109
VSK Univerzita Brno
SK Voltage
20. 4. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Petr Reichl
Jiří Sehnal
59
55
14
13
32
24
41
41
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vladimir Paunović Sokol Brno II 40 7 1.0 17.6 2.6 3.4 2.1/2.6 83.3 1.4
Karel Bouška Sokol Brno II 38 9 1.0 10.2 2.6 1.3 1.1/2.0 55.6 0.9
Jaroslav Varmužka Sokol Brno II 46 8 1.0 10.8 3.6 0.3 2.8/5.0 55.0 2.1
Petr Hrabálek Sokol Brno II 48 8 1.0 9.0 3.9 0.3 0.5/0.8 0.0* 2.1
Marek Smělík SalesiánSport Brno-Líšeň 42 4 1.0 16.3 5.8 1.0 1.8/2.8 63.6 3.0
Jan Odrazil SalesiánSport Brno-Líšeň 38 3 1.0 20.3 7.3 1.0 2.7/3.3 80.0 2.3
Michal Mrázek Sokol Brno II 46 9 1.0 6.2 1.2 1.1 0.4/0.8 0.0* 1.6
Marek Sotolář Sokol Brno II 45 8 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Dalibor Gába Sokol Brno II 45 7 1.0 7.6 2.9 0.1 1.4/3.4 41.7 1.4
Martin Bartl Sokol Brno II 25 5 1.0 10.2 3.8 0.2 2.0/4.6 43.5 2.2
Jakub Koudelka Sokol Brno II 46 8 1.0 4.6 1.5 0.1 1.3/2.0 62.5 2.5
David Vašíček SalesiánSport Brno-Líšeň 41 4 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.5
Jan Pokorný SalesiánSport Brno-Líšeň 40 3 1.0 10.3 4.3 0.0 1.7/3.7 45.5 3.3
Jan Medveď Sokol Brno II 38 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Jan Kozáček SalesiánSport Brno-Líšeň 46 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Jakub Nemček SalesiánSport Brno-Líšeň 39 4 1.0 3.8 0.5 0.0 2.8/6.0 45.8 2.5
Jáchym Vaněk Sokol Brno II 25 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.7 0.0* 1.0
Tomáš Vaculovič SalesiánSport Brno-Líšeň 43 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Jiří Rygl SalesiánSport Brno-Líšeň 44 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.5
Pavel Látal Sokol Brno II 51 6 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jiří Neubauer SalesiánSport Brno-Líšeň 30 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zálešák SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Borek ASS Technika Brno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Spáčil SKB Černovice B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Mach VSK Mendelu B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Malčík Slezi Basket 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Petr Nejezchleb Slovan Černá Pole B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Michal Kubiš Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jakubík Slezi Basket 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vondál ASS Technika Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Řehoř Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Pavel Semerád Slovan Černá Pole B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Filip Štěpánek Slovan Černá Pole B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Trbušek VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Zahradník VSK Univerzita Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Petr Mynarčík Slovan Černá Pole B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Tkáč Slovan Černá Pole B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Trojan Sokol Brno II 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fischer ASS Technika Brno 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sedlář ASS Technika Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vaníček VSK Univerzita Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holešovský Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ovčačík SKB Černovice B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zábojník SKB Černovice B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Marek VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čížek SKB Černovice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Chlup Sokol Brno II 43 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
8 Petr Štěpánek Slovan Černá Pole B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Martinásek VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Ekl SKB Černovice B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Jakub Krejčiřík VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Marek Thiel VSK VUT Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jelínek VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Jan Bráblík Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Špidla SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kramec VSK VUT Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Petrželka VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vaněk Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Tomáš Rusník VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ambrož Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Bača VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlado Litvaj SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jahůdka BCS Husovice A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šibal Sokol Brno II 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Babka ASS Technika Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Brulík SKB Černovice B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Baňas VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halaška VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Koudelka VSK VUT Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Čuhel VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pižem VSK VETUNI 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Macejko VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vyklický VSK Mendelu B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Homola VSK VUT Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondrej Václav VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novomestský VSK Mendelu B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Perniš VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Michalec VSK VUT Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Niels Verschatse SKB Černovice B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Kollár VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Biloveský VSK Mendelu B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kovárník SK Voltage 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Hrotek VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Petruška VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Buyantogtokh Erkhembayar SalesiánSport Brno-Líšeň 25 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michal Vrbka ASS Technika Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lkhagvatsetseg Kherlenbaatar SalesiánSport Brno-Líšeň 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Gašparík VSK Univerzita Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikita Baikou VSK Univerzita Brno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kocian VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleksandar Masnikosa Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bílek SKB Černovice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čermák Slezi Basket 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Michal Nový Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Škaroupka Slezi Basket 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Radek Chupík Slovan Černá Pole B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Luštický Slezi Basket 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Onderko Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Andres VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan David SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Helán VSK VETUNI 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sochor SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Stržínek VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nevrlý ASS Technika Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ligač VSK VUT Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Slezák Slezi Basket 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Róbert Sivák VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Poledník VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Široký VSK Mendelu B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jakub Hofírek Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Petr Segeďa Slovan Černá Pole B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vostal Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Batelka VSK Univerzita Brno 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Čurda SK Voltage 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavol Štofko VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šturc SK Voltage 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Holba ASS Technika Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Koukal Sokol Brno II 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Lipka VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Stibor VSK VETUNI 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pešek VSK Univerzita Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mráz VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Přerovský ASS Technika Brno 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Baťa VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brzobohatý SK Voltage 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štangl SK Voltage 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Hrabovský Slovan Černá Pole B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gajdziok VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubeš SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Poledňák VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dresler VSK Univerzita Brno 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kvapilík SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Rotrekl SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Král VSK VETUNI 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Macek VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Skoumal ASS Technika Brno 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Čermák SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Meluzín SK Voltage 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Kocáb VSK Mendelu B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nezhyba VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kvapil SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Filkuka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Rotrekl SK Voltage 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Střípek Slezi Basket 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Michalička Slovan Černá Pole B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dombrovský VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Milota ASS Technika Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Novák Slezi Basket 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zacpal Slezi Basket 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Štěpán VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šibor VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škorpík VSK VUT Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Spilka VSK Mendelu B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Martin Sekáč Slovan Černá Pole B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kremitovský SKB Černovice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Matal SalesiánSport Brno-Líšeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SK Voltage 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebestík SalesiánSport Brno-Líšeň 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Němec ASS Technika Brno 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Martin Bursa Slovan Černá Pole B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Baroš Sokol Brno II 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dufek Sokol Brno II 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Brus SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Havlíček Sokol Brno II 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgios Koulisianis Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ziegler SalesiánSport Brno-Líšeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Žanda SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Macek VSK Univerzita Brno 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Drnec ASS Technika Brno 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kocich ASS Technika Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Reška SK Žabovřesky A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Koubek SK Voltage 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Russnák Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Krčmář ASS Technika Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Adam Hrdý Slovan Černá Pole B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kundera VSK VUT Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Svitavský VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Večeřa VSK Mendelu B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Přichystal VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kysilka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tomáš Lachnit Slovan Černá Pole B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kugler SU 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pospíšil SalesiánSport Brno-Líšeň 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dostal VSK VETUNI 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Brejcha SK Voltage 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Krčmař SKB Černovice B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šibal SK Voltage 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Mocek VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Okáč Sokol Brno II 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Janda ASS Technika Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Páleníček VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bažík SK Voltage 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Ivo Melichárek Slovan Černá Pole B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Glos ASS Technika Brno 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Pospíchal VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šíma VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář VSK VETUNI 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štarha VSK Mendelu B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bělouch Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Císař SKB Černovice B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krejčí VSK VETUNI 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pelc VSK VUT Brno 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Švec VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaško VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zezula ASS Technika Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kříž Slezi Basket 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zbubna SKB Černovice B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Michal Kubeš VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Slavík VSK Univerzita Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Tomáš Keprta VSK VUT Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tapšák Kapoun Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Blažek Sokol Brno II 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ječmen SKB Černovice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Kuchař VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rejnuš VSK Mendelu B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Opálka VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novotný VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bukáček ASS Technika Brno 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hotař SKB Černovice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Gabriel Marques VSK VUT Brno 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
VSK Univerzita Brno 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASS Technika Brno 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK VETUNI 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Voltage 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slezi Basket 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SalesiánSport Brno-Líšeň 6 15.8 1.2 6.2 /12.2 50.7 10.5
VSK VUT Brno 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Černovice B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Mendelu B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Brno II 9 22.6 6.1 10.0 /18.8 53.3 15.3
Slovan Černá Pole B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zachar Dominik 11 1 10 0 - - -
Večeřa Pavel 12 10 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 20 3 17 0 - - -
Ščudla Jiří 24 11 13 0 - - -
Slezák Jiří 1 0 1 0 - - -
Sekáč Martin 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 23 20 3 0 - - -
Reichl Petr 20 15 5 0 - - -
Palacio Puente Pablo 11 0 11 0 - - -
Novotný Tomáš 17 12 5 0 - - -
Mynarčík Petr 3 1 2 0 - - -
Marek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Kubeš Michal 1 1 0 0 - - -
Křápek Petr 1 0 1 0 - - -
Karafiát Kamil 3 3 0 0 - - -
Kapounek Petr 12 11 1 0 - - -
Jedlička Jiří 1 1 0 0 - - -
Jansa Martin 6 5 1 0 - - -
Janík Karel 4 1 3 0 - - -
Chaloupka Tomáš 3 0 3 0 - - -
Chaloupka Libor 12 5 7 0 - - -
Horký Radim 6 4 2 0 - - -
Čada Filip 15 2 13 0 - - -
Buryšek Zdeněk 4 1 3 0 - - -
Bráblík Jan 6 1 5 0 - - -
Bělouch Jiří 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře