Oblastní přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní 1. kolo 3
BK Vyškov
TJ Sokol Podolí
21. 10. 2017
16:00
SH Za parkem Martin Sekáč
Martin Račanský
70
65
15
15
33
30
45
53
70
65
Review
Základní 1. kolo 1
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Znojmo
21. 10. 2017
17:30
Hala TJ Slavia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
57
33
14
9
36
16
45
18
Review
Základní 1. kolo 4
Sokol Hodonín
BK Velké Meziříčí
21. 10. 2017
18:15
SH Hodonín TEZA Radim Horký
Libor Chaloupka
61
58
15
21
29
29
41
38
Review
Základní 1. kolo 2
Spartak Uherský Brod B
Slovan ČP
17. 11. 2017
19:30
Sportovní hala Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
55
87
7
19
27
45
40
71
Review
Základní 2. kolo 8
Slovan ČP
TJ Sokol Podolí
4. 11. 2017
10:00
Hala Univerzity Obrany Petr Kapounek
Jan Dudek
83
67
23
10
41
25
71
39
Review
Základní 2. kolo 6
TJ Slavia Kroměříž B
BK Velké Meziříčí
4. 11. 2017
17:30
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Vratislav Doležal
47
44
12
16
24
21
35
35
Review
Základní 2. kolo 5
TJ Znojmo
Sokol Hodonín
4. 11. 2017
18:00
TJ Znojmo Martin Jansa
Jiří Slezák
73
74
21
11
37
36
52
58
Review
Základní 2. kolo 7
Spartak Uherský Brod B
BK Vyškov
4. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Filip Čada
Filip Slezák
76
52
14
15
30
23
56
34
Review
Základní 3. kolo 9
TJ Znojmo
BK Velké Meziříčí
5. 11. 2017
10:00
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
51
70
16
29
29
40
44
53
Review
Základní 3. kolo 10
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Hodonín
5. 11. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Ladislav Sokolovský
Filip Slezák
63
78
15
17
32
36
43
56
Review
Základní 3. kolo 11
Spartak Uherský Brod B
TJ Sokol Podolí
5. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Josef Slavík
55
72
13
21
32
43
44
59
Review
Základní 3. kolo 12
Slovan ČP
BK Vyškov
3. 11. 2017
18:00
Hala Univerzity Obrany Tomáš Novotný
Radim Horký
90
75
26
16
45
38
70
52
Review
Základní 4. kolo 16
TJ Slavia Kroměříž B
Slovan ČP
18. 11. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Milan Mikšík
Vratislav Doležal
56
68
10
11
30
32
37
52
Review
Základní 4. kolo 15
TJ Znojmo
Spartak Uherský Brod B
18. 11. 2017
16:30
TJ Znojmo Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
70
75
17
30
34
39
57
52
Review
Základní 4. kolo 14
BK Velké Meziříčí
TJ Sokol Podolí
18. 11. 2017
17:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
57
53
16
14
33
26
40
39
Review
Základní 4. kolo 13
Sokol Hodonín
BK Vyškov
18. 11. 2017
19:15
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Filip Čada
85
72
24
9
39
36
62
54
Review
Základní 5. kolo 18
BK Velké Meziříčí
BK Vyškov
19. 11. 2017
10:00
SH ZŠ Školní Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
58
47
17
10
25
24
41
38
Review
Základní 5. kolo 19
TJ Znojmo
Slovan ČP
19. 11. 2017
10:00
TJ Znojmo Zdeněk Juránek
Jakub Plánka
70
52
14
20
34
33
56
43
Review
Základní 5. kolo 20
TJ Slavia Kroměříž B
Spartak Uherský Brod B
19. 11. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Tomáš Dokoupil
Ladislav Sokolovský
81
37
19
13
33
24
65
31
Review
Základní 5. kolo 17
Sokol Hodonín
TJ Sokol Podolí
11. 11. 2017
19:00
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
92
60
21
15
40
28
63
42
Review
Základní 6. kolo 22
Slovan ČP
BK Velké Meziříčí
2. 12. 2017
10:00
Hala Univerzity Obrany Robert Paulík
Radim Horký
76
52
21
13
41
30
59
37
Review
Základní 6. kolo 23
BK Vyškov
TJ Znojmo
2. 12. 2017
17:00
SH Za parkem Filip Hudec
Josef Slavík
78
51
20
23
42
38
52
49
78
51
Review
Základní 6. kolo 21
Spartak Uherský Brod B
Sokol Hodonín
2. 12. 2017
18:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
59
81
14
17
26
41
42
69
Review
Základní 6. kolo 24
TJ Sokol Podolí
TJ Slavia Kroměříž B
2. 12. 2017
18:00
Sokolovna Podolí Jiří Bělouch
Jiří Slezák
80
85
15
11
31
31
56
47
71
71
Review
Základní 7. kolo 28
TJ Sokol Podolí
TJ Znojmo
3. 12. 2017
10:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Zdeněk Buryšek
102
73
28
18
56
34
78
57
Review
Základní 7. kolo 27
BK Vyškov
TJ Slavia Kroměříž B
3. 12. 2017
11:00
SH Za parkem Martin Sekáč
Pablo Palacio Puente
72
53
14
10
27
30
53
35
72
53
Review
Základní 7. kolo 25
Spartak Uherský Brod B
BK Velké Meziříčí
3. 12. 2017
13:00
Sportovní hala Josef Slavík
Tomáš Dokoupil
40
67
7
13
17
31
26
48
Review
Základní 7. kolo 26
Slovan ČP
Sokol Hodonín
1. 12. 2017
19:30
Hala Univerzity Obrany Kamil Karafiát
Pablo Palacio Puente
64
54
25
14
39
37
49
46
Review
Základní 8. kolo 29
TJ Znojmo
TJ Slavia Kroměříž B
18. 3. 2018
13:30
TJ Znojmo Martin Sekáč
Jiří Slezák
77
82
12
17
23
33
39
44
56
56
64
64
Review
Základní 8. kolo 31
TJ Sokol Podolí
BK Vyškov
16. 12. 2017
16:00
Sokolovna Podolí Marek Vaníček
Petr Mynarčík
90
79
21
21
48
40
69
60
Review
Základní 8. kolo 32
BK Velké Meziříčí
Sokol Hodonín
16. 12. 2017
16:00
SH ZŠ Školní Jiří Sehnal
Jiří Slezák
65
63
17
20
33
29
48
40
58
58
Review
Základní 8. kolo 30
Slovan ČP
Spartak Uherský Brod B
15. 12. 2017
18:30
Hala Univerzity Obrany Jiří Bělouch
Michal Kubeš
78
40
25
14
45
22
61
34
Review
Základní 9. kolo 35
TJ Sokol Podolí
Spartak Uherský Brod B
13. 1. 2018
10:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Petr Kapounek
75
66
17
20
39
39
55
52
Review
Základní 9. kolo 34
Sokol Hodonín
TJ Slavia Kroměříž B
3. 3. 2018
14:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Michal Vybíral
68
74
22
14
38
42
54
56
Review
Základní 9. kolo 36
BK Vyškov
Slovan ČP
17. 3. 2018
16:00
SH Za parkem Vratislav Doležal
Josef Slavík
84
54
24
11
35
27
59
45
84
54
Review
Základní 9. kolo 33
BK Velké Meziříčí
TJ Znojmo
13. 1. 2018
17:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Karel Janík
55
45
17
12
32
27
40
38
Review
Základní 10. kolo 38
BK Velké Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž B
14. 1. 2018
10:00
SH ZŠ Školní Karel Janík
Jaroslav Kočí
62
56
13
9
26
25
47
38
Review
Základní 10. kolo 39
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod B
14. 1. 2018
10:00
SH Za parkem Zdeněk Latík
Josef Slavík
76
69
21
19
36
31
61
53
76
69
Review
Základní 10. kolo 37
Sokol Hodonín
TJ Znojmo
10. 2. 2018
18:30
Sportovní hala Tomáš Dokoupil
Roman Ratajský
88
49
26
10
47
17
68
33
Review
Základní 10. kolo 40
TJ Sokol Podolí
Slovan ČP
12. 1. 2018
19:30
Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
84
87
16
24
47
47
70
68
Review
Základní 11. kolo 43
Slovan ČP
TJ Znojmo
27. 1. 2018
12:30
Hala Univerzity Obrany Jiří Bělouch
Pablo Palacio Puente
69
56
15
18
40
26
52
39
Review
Základní 11. kolo 42
BK Vyškov
BK Velké Meziříčí
10. 3. 2018
16:00
SH Za parkem Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
61
50
20
22
29
33
41
41
61
50
Review
Základní 11. kolo 44
Spartak Uherský Brod B
TJ Slavia Kroměříž B
27. 1. 2018
17:00
Sportovní hala Tomáš Dokoupil
Filip Slezák
48
49
15
10
27
20
40
45
Review
Základní 11. kolo 41
TJ Sokol Podolí
Sokol Hodonín
27. 1. 2018
18:00
Sokolovna Podolí Radim Horký
Zdeněk Buryšek
66
90
13
27
26
41
46
64
Review
Základní 12. kolo 47
Spartak Uherský Brod B
TJ Znojmo
28. 1. 2018
09:30
Sportovní hala Vratislav Doležal
Josef Slavík
67
54
12
14
33
29
48
44
Review
Základní 12. kolo 46
TJ Sokol Podolí
BK Velké Meziříčí
11. 2. 2018
10:00
Sokolovna Podolí Tomáš Novotný
Michal Kubeš
62
78
8
27
26
45
41
56
Review
Základní 12. kolo 45
BK Vyškov
Sokol Hodonín
28. 1. 2018
12:00
SH Za parkem Zdeněk Latík
Filip Hudec
79
75
20
23
31
45
54
62
79
75
Review
Základní 12. kolo 48
Slovan ČP
TJ Slavia Kroměříž B
28. 1. 2018
16:45
Hala Univerzity Obrany Zdeněk Buryšek
Radim Horký
65
60
18
12
32
21
51
34
Review
Základní 13. kolo 52
TJ Znojmo
TJ Sokol Podolí
24. 2. 2018
16:30
TJ Znojmo Tomáš Novotný
Michal Kubeš
70
67
16
16
40
33
57
47
Review
Základní 13. kolo 49
BK Velké Meziříčí
Spartak Uherský Brod B
24. 2. 2018
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Karel Janík
48
49
15
17
30
29
39
44
Review
Základní 13. kolo 51
TJ Slavia Kroměříž B
BK Vyškov
24. 2. 2018
17:30
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Josef Slavík
61
68
18
18
27
36
47
55
Review
Základní 13. kolo 50
Sokol Hodonín
Slovan ČP
24. 2. 2018
18:15
SH Hodonín TEZA Milan Mikšík
Tomáš Dokoupil
76
61
22
13
41
21
65
37
Review
Základní 14. kolo 55
TJ Znojmo
BK Vyškov
25. 2. 2018
10:00
TJ Znojmo Petr Kapounek
Jiří Slezák
59
67
16
9
35
26
49
43
Review
Základní 14. kolo 56
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Sokol Podolí
25. 2. 2018
10:00
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Filip Hudec
54
46
15
12
27
23
47
35
Review
Základní 14. kolo 53
Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod B
25. 2. 2018
10:15
SH Hodonín TEZA Filip Čada
Tomáš Dokoupil
94
63
27
9
50
25
76
48
Review
Základní 14. kolo 54
BK Velké Meziříčí
Slovan ČP
23. 2. 2018
19:00
SH ZŠ Školní Jiří Bělouch
Marek Vaníček
50
63
10
13
19
32
33
54
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. 14 11 3 997 879 25
2. Sok Hodonín 14 10 4 1.079 906 24
3. BK Vyškov 14 9 5 980 936 23
4. BK Velké Meziříčí 14 8 6 814 774 22
5. Slavia Kroměříž B 14 8 6 878 846 22
6. Sokol Podolí 14 4 10 989 1.039 18
7. Sp Uherský Brod B 14 4 10 799 984 18
8. TJ Znojmo 14 2 12 831 1.003 16
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Machalínek Breakball 25 5 1.0 19.0 8.8 0.0 1.4/2.8 50.0 1.4
Ondřej Golda Sokol Pražský 1 23 11 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.1 0.0* 1.0
Martin Štěpánek SA Brno 28 10 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Marcel Mráz Slavia Kroměříž 26 4 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
Jiří Červenka BK Vyškov 33 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Tomáš Krejčiřík Sp Uherský Brod B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sitte Renocar Podolí 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Doležal TJ Znojmo 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Škrhák Jiskra Kyjov A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Michalička 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Radek Kadlčík Sokol Podolí 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fialík Sok Hodonín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dokulil BK Velké Meziříčí 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zálešák Sp. Uherský Brod 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Vyškov 1 26.0 3.0 9.0 /23.0 39.1 30.0
Sokol Podolí 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 2 0 2 0 - - -
Vaníček Marek 2 1 1 0 - - -
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Šebesta Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 1 3 0 - - -
Slezák Filip 3 0 3 0 - - -
Slezák Jiří 5 0 5 0 - - -
Slavík Josef 7 1 6 0 - - -
Sekáč Martin 3 3 0 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Reichl Petr 2 2 0 0 - - -
Ratajský Roman 2 1 1 0 - - -
Račanský Martin 1 0 1 0 - - -
Plánka Jakub 1 0 1 0 - - -
Paulík Robert 1 1 0 0 - - -
Palacio Puente Pablo 3 0 3 0 - - -
Novotný Tomáš 4 4 0 0 - - -
Mynarčík Petr 1 0 1 0 - - -
Mikšík Milan 2 2 0 0 - - -
Latík Zdeněk 3 3 0 0 - - -
Kučírek Pavel 3 1 2 0 - - -
Kubeš Michal 3 0 3 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 1 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 6 4 2 0 - - -
Karafiát Kamil 1 1 0 0 - - -
Kapounek Petr 3 2 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Jansa Martin 1 1 0 0 - - -
Janík Karel 3 1 2 0 - - -
Chaloupka Libor 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 4 2 2 0 - - -
Horký Radim 5 2 3 0 - - -
Dudek Jan 1 0 1 0 - - -
Doležal Vratislav 9 6 3 0 - - -
Dokoupil Tomáš 8 4 4 0 - - -
Čada Filip 3 2 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 5 1 4 0 - - -
Bělouch Jiří 4 4 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře