Oblastní přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
BC VYSOČINA B
BK Vlci Žďár B
30. 9. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Lenka Křičková
Václav Dolejš
56
63
7
17
23
39
39
53
Review
Základní část 1. kolo 5
TJ Třebíč
Tesla Brno
30. 9. 2017
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
64
55
12
12
32
21
44
42
Review
Základní část 1. kolo 3
SKB Brno Černovice A
BCS Husovice A
6. 10. 2017
18:10
ZŠ Kneslova Petr Mynarčík
Martin Jansa
50
93
17
33
31
55
44
72
Review
Základní část 1. kolo 1
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov A
7. 10. 2017
18:30
Sportovní hala Milan Mikšík
Vratislav Doležal
57
49
20
14
27
30
45
41
Review
Základní část 1. kolo 2
SK Žabovřesky A
Sokol Šlapanice A
30. 9. 2017
19:00
SH Rosnička Brno Tomáš Holubek
Adam Giecek
79
50
22
11
43
24
59
32
Review
Základní část 2. kolo 8
Sokol Šlapanice A
Tesla Brno
14. 10. 2017
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Bilíček
Martin Sekáč
78
69
16
24
37
36
58
50
Review
Základní část 2. kolo 7
SK Žabovřesky A
TJ Třebíč
14. 10. 2017
18:00
SH Rosnička Brno Radim Horký
Martin Jansa
81
57
28
12
46
26
61
46
Review
Základní část 2. kolo 9
SKB Brno Černovice A
BC VYSOČINA B
14. 10. 2017
18:00
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Zdeněk Buryšek
63
81
17
27
35
47
45
66
Review
Základní část 2. kolo 10
BCS Husovice A
BK Vlci Žďár B
14. 10. 2017
18:15
SH Morenda Pavel Nehoda
Michal Mrázek
60
66
18
14
37
34
42
49
Review
Základní část 2. kolo 6
Spartak Uherský Brod
ASK Blansko
14. 10. 2017
18:30
Sportovní hala Vratislav Doležal
Tomáš Dokoupil
90
62
27
25
43
44
57
53
Review
Základní část 3. kolo 13
Sokol Šlapanice A
TJ Třebíč
15. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Sekáč
Jiří Bělouch
76
58
19
8
40
28
65
41
Review
Základní část 3. kolo 14
SKB Brno Černovice A
BK Vlci Žďár B
15. 10. 2017
10:00
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Aleš Bilíček
58
69
18
21
39
32
48
51
Review
Základní část 3. kolo 11
Jiskra Kyjov A
ASK Blansko
15. 10. 2017
12:00
Hala TJ Jiskra Lenka Křičková
Petr Jakubík
76
71
21
14
32
33
58
52
Review
Základní část 3. kolo 15
BCS Husovice A
BC VYSOČINA B
15. 10. 2017
13:30
SH Morenda Radim Horký
Zdeněk Buryšek
71
45
15
5
34
20
52
38
Review
Základní část 3. kolo 12
SK Žabovřesky A
Tesla Brno
13. 10. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Petr Mynarčík
74
49
16
8
35
17
56
32
Review
Základní část 4. kolo 16
ASK Blansko
BC VYSOČINA B
28. 10. 2017
17:30
SH Blansko Aleš Bilíček
Jan Bráblík
68
61
16
9
30
21
43
35
53
53
Review
Základní část 4. kolo 17
TJ Třebíč
SKB Brno Černovice A
28. 10. 2017
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Jansa
Tomáš Novotný
100
60
22
16
46
34
73
43
Review
Základní část 4. kolo 19
Spartak Uherský Brod
SK Žabovřesky A
28. 10. 2017
18:30
Sportovní hala Filip Hudec
Vratislav Doležal
38
74
16
12
18
31
30
54
Review
Základní část 4. kolo 18
Tesla Brno
BCS Husovice A
31. 10. 2017
18:55
SH Tesla Brno Marek Vaníček
Petr Mynarčík
69
58
22
20
35
35
53
47
Review
Základní část 4. kolo 20
Jiskra Kyjov A
Sokol Šlapanice A
28. 10. 2017
19:00
Hala TJ Jiskra Robin Petrák
Vojtěch Dostal
80
44
14
16
43
31
56
38
Review
Základní část 5. kolo 22
TJ Třebíč
BCS Husovice A
29. 10. 2017
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Aleš Bilíček
96
83
23
17
45
36
73
67
Review
Základní část 5. kolo 24
Spartak Uherský Brod
Sokol Šlapanice A
29. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
84
47
12
14
38
21
64
32
Review
Základní část 5. kolo 23
Tesla Brno
SKB Brno Černovice A
29. 10. 2017
11:00
SH Tesla Brno Radim Horký
Zdeněk Buryšek
93
52
23
14
52
25
77
36
Review
Základní část 5. kolo 25
Jiskra Kyjov A
SK Žabovřesky A
29. 10. 2017
12:00
Hala TJ Jiskra Robin Petrák
Vojtěch Dostal
74
66
15
20
40
33
54
49
Review
Základní část 5. kolo 21
ASK Blansko
BK Vlci Žďár B
27. 10. 2017
19:30
SH Blansko Martin Sekáč
Radim Horký
79
66
25
17
44
35
62
53
Review
Základní část 6. kolo 27
SKB Brno Černovice A
Spartak Uherský Brod
11. 11. 2017
17:00
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Zdeněk Buryšek
52
77
15
15
29
42
45
58
Review
Základní část 6. kolo 29
BC VYSOČINA B
TJ Třebíč
11. 11. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Jiří Sehnal
Radim Horký
60
69
12
20
23
31
39
49
Review
Základní část 6. kolo 30
BK Vlci Žďár B
Tesla Brno
11. 11. 2017
17:00
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
95
64
25
14
47
25
70
43
Review
Základní část 6. kolo 28
BCS Husovice A
Jiskra Kyjov A
11. 11. 2017
17:30
SH Morenda David Vyplel
Pavel Večeřa
72
57
23
19
44
32
58
45
Review
Základní část 6. kolo 26
SK Žabovřesky A
ASK Blansko
10. 11. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Jan Bráblík
91
68
31
16
50
38
65
59
Review
Základní část 7. kolo 31
Sokol Šlapanice A
ASK Blansko
12. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Kapounek
Zdeněk Buryšek
73
61
12
12
24
25
41
39
Review
Základní část 7. kolo 32
SKB Brno Černovice A
Jiskra Kyjov A
17. 12. 2017
10:00
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Jiří Sehnal
78
102
15
30
33
51
56
69
Review
Základní část 7. kolo 34
BC VYSOČINA B
Tesla Brno
12. 11. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
59
67
15
10
27
34
47
56
Review
Základní část 7. kolo 35
BK Vlci Žďár B
TJ Třebíč
12. 11. 2017
10:00
Hala 2. ZŠ Tomáš Novotný
Aleš Bilíček
88
97
24
30
38
44
62
68
Review
Základní část 7. kolo 33
BCS Husovice A
Spartak Uherský Brod
12. 11. 2017
13:30
SH Morenda Kamil Karafiát
Ivo Melichárek
84
80
15
14
26
30
44
44
73
73
Review
Základní část 8. kolo 36
ASK Blansko
TJ Třebíč
25. 11. 2017
17:30
SH Blansko Jiří Bělouch
Radim Horký
73
92
12
16
35
38
54
65
Review
Základní část 8. kolo 39
SK Žabovřesky A
SKB Brno Černovice A
25. 11. 2017
18:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Pavel Theodor
81
62
18
8
47
34
71
48
Review
Základní část 8. kolo 40
Sokol Šlapanice A
BCS Husovice A
25. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Filip Dombrovský
Tomáš Novotný
75
78
16
17
37
35
56
53
Review
Základní část 8. kolo 37
Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA B
25. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
74
43
17
8
37
21
49
35
Review
Základní část 8. kolo 38
Jiskra Kyjov A
BK Vlci Žďár B
25. 11. 2017
18:30
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Štěpán Urbánek
72
70
18
19
31
43
47
56
Review
Základní část 9. kolo 42
Spartak Uherský Brod
BK Vlci Žďár B
26. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
89
54
23
8
40
19
61
34
Review
Základní část 9. kolo 45
Sokol Šlapanice A
SKB Brno Černovice A
26. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Kapounek
Aleš Bilíček
84
58
17
22
41
35
65
48
Review
Základní část 9. kolo 43
Jiskra Kyjov A
BC VYSOČINA B
26. 11. 2017
12:45
Hala TJ Jiskra Štěpán Urbánek
Tomáš Dokoupil
80
52
19
19
47
28
68
38
Review
Základní část 9. kolo 44
SK Žabovřesky A
BCS Husovice A
24. 11. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Petr Mynarčík
73
52
20
17
44
33
63
43
Review
Základní část 9. kolo 41
ASK Blansko
Tesla Brno
24. 11. 2017
20:00
SH Blansko Tomáš Novotný
Jan Bráblík
70
57
21
15
37
31
53
46
Review
Základní část 10. kolo 47
BC VYSOČINA B
SK Žabovřesky A
9. 12. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Petr Havlíček
Martin Veis
49
71
14
19
26
35
38
52
Review
Základní část 10. kolo 48
BK Vlci Žďár B
Sokol Šlapanice A
9. 12. 2017
17:00
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Jan Bráblík
83
53
30
15
52
27
66
40
Review
Základní část 10. kolo 50
Tesla Brno
Jiskra Kyjov A
9. 12. 2017
17:00
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
85
75
27
15
40
32
54
51
69
69
Review
Základní část 10. kolo 49
TJ Třebíč
Spartak Uherský Brod
9. 12. 2017
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Jansa
Radim Horký
96
62
34
16
65
40
81
56
Review
Základní část 10. kolo 46
SKB Brno Černovice A
ASK Blansko
1. 12. 2017
18:10
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Jan Bráblík
64
62
14
15
33
25
51
47
Review
Základní část 11. kolo 52
BC VYSOČINA B
Sokol Šlapanice A
10. 12. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Martin Veis
Petr Havlíček
61
79
20
14
37
37
51
65
Review
Základní část 11. kolo 54
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov A
10. 12. 2017
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Bělouch
Jiří Sehnal
78
71
21
19
41
37
60
50
Review
Základní část 11. kolo 53
BK Vlci Žďár B
SK Žabovřesky A
10. 12. 2017
12:30
Hala 2. ZŠ Martin Sekáč
Pablo Palacio Puente
75
101
12
34
35
55
53
79
Review
Základní část 11. kolo 55
Tesla Brno
Spartak Uherský Brod
6. 1. 2018
17:00
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Radim Horký
66
57
12
17
25
30
39
39
52
52
Review
Základní část 11. kolo 51
BCS Husovice A
ASK Blansko
6. 12. 2017
19:50
SH Morenda Lenka Křičková
Pablo Palacio Puente
88
70
27
18
45
33
65
55
Review
Základní část 12. kolo 57
Sokol Šlapanice A
SK Žabovřesky A
1. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Bělouch
Tomáš Novotný
50
82
13
16
23
38
38
60
Review
Základní část 12. kolo 60
Tesla Brno
TJ Třebíč
1. 10. 2017
11:00
SH Tesla Brno Petr Kapounek
Jiří Sehnal
67
58
17
14
26
30
51
37
Review
Základní část 12. kolo 59
BK Vlci Žďár B
BC VYSOČINA B
1. 10. 2017
12:00
Hala 2. ZŠ Dominik Barták
Pavel Theodor
58
59
16
20
26
33
52
48
Review
Základní část 12. kolo 56
Jiskra Kyjov A
Spartak Uherský Brod
1. 10. 2017
13:00
Hala TJ Jiskra Jakub Petrák
Michal Mrázek
73
63
20
19
43
36
59
44
Review
Základní část 12. kolo 58
BCS Husovice A
SKB Brno Černovice A
4. 10. 2017
20:50
SH Morenda Ivo Melichárek
Štěpán Urbánek
90
78
23
30
50
38
65
69
Review
Základní část 13. kolo 65
BC VYSOČINA B
BCS Husovice A
6. 1. 2018
15:00
Hala SMJ Jihlava Vojtěch Krejsa
Martin Veis
68
90
15
23
43
46
60
68
Review
Základní část 13. kolo 64
BK Vlci Žďár B
SKB Brno Černovice A
6. 1. 2018
17:00
Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
75
64
20
13
35
29
60
40
Review
Základní část 13. kolo 61
ASK Blansko
Jiskra Kyjov A
6. 1. 2018
17:30
SH Blansko Aleš Bilíček
Jan Bráblík
75
83
21
18
43
45
60
63
Review
Základní část 13. kolo 63
TJ Třebíč
Sokol Šlapanice A
6. 1. 2018
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Bělouch
Tomáš Novotný
89
74
31
15
45
29
67
56
Review
Základní část 13. kolo 62
Tesla Brno
SK Žabovřesky A
11. 1. 2018
20:30
SH Tesla Brno Petr Nejezchleb
Jan Bráblík
50
76
14
21
25
39
37
66
Review
Základní část 14. kolo 67
TJ Třebíč
SK Žabovřesky A
7. 1. 2018
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Aleš Bilíček
Jiří Sehnal
72
65
20
23
34
36
48
49
Review
Základní část 14. kolo 69
BC VYSOČINA B
SKB Brno Černovice A
7. 1. 2018
10:00
Hala SMJ Jihlava Jiří Bělouch
Jiří Slezák
59
49
24
11
31
27
41
33
Review
Základní část 14. kolo 66
ASK Blansko
Spartak Uherský Brod
7. 1. 2018
10:30
SH Blansko Radim Horký
Radim Hofman
75
46
22
22
41
33
57
37
Review
Základní část 14. kolo 68
Tesla Brno
Sokol Šlapanice A
7. 1. 2018
11:00
SH Tesla Brno Michal Škaroupka
Filip Dombrovský
52
48
21
18
38
31
44
46
Review
Základní část 14. kolo 70
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice A
23. 2. 2018
20:00
Hala 2. ZŠ Ivo Melichárek
Martin Sekáč
79
65
29
9
40
30
59
42
Review
Základní část 15. kolo 75
SK Žabovřesky A
Jiskra Kyjov A
20. 1. 2018
14:00
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Zdeněk Buryšek
60
76
16
24
31
43
44
64
Review
Základní část 15. kolo 71
BK Vlci Žďár B
ASK Blansko
20. 1. 2018
17:00
Hala 2. ZŠ Jaroslav Kočí
Karel Janík
72
59
20
13
30
27
55
35
Review
Základní část 15. kolo 72
BCS Husovice A
TJ Třebíč
20. 1. 2018
17:00
SH Morenda Aleš Bilíček
Pablo Palacio Puente
75
87
23
26
35
46
59
67
Review
Základní část 15. kolo 74
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod
20. 1. 2018
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Bělouch
Martin Jansa
74
60
29
16
46
27
65
39
Review
Základní část 15. kolo 73
SKB Brno Černovice A
Tesla Brno
28. 2. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Pavel Večeřa
Michal Kubeš
66
70
16
16
26
31
46
57
Review
Základní část 16. kolo 76
BC VYSOČINA B
ASK Blansko
21. 1. 2018
10:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
58
64
12
15
24
24
44
43
Review
Základní část 16. kolo 79
SK Žabovřesky A
Spartak Uherský Brod
21. 1. 2018
10:00
SH Rosnička Brno Radim Horký
Radim Hofman
84
75
17
9
39
24
28
21
Review
Základní část 16. kolo 80
Sokol Šlapanice A
Jiskra Kyjov A
21. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Jansa
Zdeněk Buryšek
72
82
28
23
43
33
56
61
Review
Základní část 16. kolo 77
SKB Brno Černovice A
TJ Třebíč
17. 2. 2018
17:00
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Zdeněk Buryšek
64
78
16
20
29
39
54
56
Review
Základní část 16. kolo 78
BCS Husovice A
Tesla Brno
31. 1. 2018
19:45
SH Morenda Petr Nejezchleb
Jan Bráblík
90
65
25
16
55
32
63
56
Review
Základní část 17. kolo 84
Tesla Brno
BC VYSOČINA B
3. 2. 2018
17:00
SH Tesla Brno Tomáš Novotný
Martin Jansa
58
71
15
10
24
29
47
44
Review
Základní část 17. kolo 81
ASK Blansko
Sokol Šlapanice A
3. 2. 2018
17:30
SH Blansko Martin Sekáč
Jiří Bělouch
88
66
20
14
41
22
64
42
Review
Základní část 17. kolo 85
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár B
3. 2. 2018
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
88
69
21
19
51
41
66
62
Review
Základní část 17. kolo 82
Jiskra Kyjov A
SKB Brno Černovice A
3. 2. 2018
18:15
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Štěpán Urbánek
20
0
*
Review
Základní část 17. kolo 83
Spartak Uherský Brod
BCS Husovice A
2. 2. 2018
19:30
Sportovní hala Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
85
61
13
11
34
33
70
45
Review
Základní část 18. kolo 87
Spartak Uherský Brod
SKB Brno Černovice A
4. 2. 2018
09:30
Sportovní hala Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
20
0
*
Review
Základní část 18. kolo 89
TJ Třebíč
BC VYSOČINA B
4. 2. 2018
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Jansa
Jiří Bělouch
80
37
20
11
43
22
58
34
Review
Základní část 18. kolo 88
Jiskra Kyjov A
BCS Husovice A
4. 2. 2018
11:00
Hala TJ Jiskra Filip Hudec
Milan Mikšík
75
63
13
20
29
31
47
49
Review
Základní část 18. kolo 90
Tesla Brno
BK Vlci Žďár B
4. 2. 2018
11:00
SH Tesla Brno Martin Sekáč
Martin Račanský
67
56
13
12
31
29
47
47
Review
Základní část 18. kolo 86
ASK Blansko
SK Žabovřesky A
2. 2. 2018
20:00
SH Blansko Pavel Večeřa
Marek Vaníček
64
81
13
12
30
38
48
60
Review
Základní část 19. kolo 92
BK Vlci Žďár B
Spartak Uherský Brod
17. 2. 2018
17:00
Hala 2. ZŠ Marek Vaníček
Petr Jakubík
77
71
13
24
27
37
45
53
Review
Základní část 19. kolo 93
BC VYSOČINA B
Jiskra Kyjov A
17. 2. 2018
17:00
Hala SMJ Jihlava Aleš Bilíček
Pablo Palacio Puente
66
76
13
14
32
38
50
61
Review
Základní část 19. kolo 91
Tesla Brno
ASK Blansko
13. 2. 2018
19:00
SH Tesla Brno Petr Nejezchleb
Jan Bráblík
66
61
19
14
33
25
48
42
Review
Základní část 19. kolo 94
BCS Husovice A
SK Žabovřesky A
14. 2. 2018
19:45
SH Morenda Ivo Melichárek
Martin Sekáč
85
66
26
23
50
38
67
54
Review
Základní část 19. kolo 95
SKB Brno Černovice A
Sokol Šlapanice A
14. 2. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Jiří Sehnal
62
79
15
20
24
50
45
67
Review
Základní část 20. kolo 96
TJ Třebíč
ASK Blansko
18. 2. 2018
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Radim Horký
Tomáš Novotný
83
59
17
14
39
35
61
48
Review
Základní část 20. kolo 97
BC VYSOČINA B
Spartak Uherský Brod
18. 2. 2018
10:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Petr Jakubík
63
79
16
20
31
38
51
62
Review
Základní část 20. kolo 98
BK Vlci Žďár B
Jiskra Kyjov A
18. 2. 2018
10:00
Hala 2. ZŠ Radim Hofman
Jiří Sehnal
75
89
18
23
34
40
56
62
Review
Základní část 20. kolo 99
SKB Brno Černovice A
SK Žabovřesky A
18. 2. 2018
10:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
55
93
13
19
33
53
44
73
Review
Základní část 20. kolo 100
BCS Husovice A
Sokol Šlapanice A
18. 2. 2018
12:00
SH Morenda Martin Sekáč
Jan Bráblík
78
47
21
24
42
31
58
40
Review
Základní část 21. kolo 103
SK Žabovřesky A
BK Vlci Žďár B
3. 3. 2018
13:30
SH Rosnička Brno Martin Jansa
Martin Sekáč
100
66
31
19
54
33
73
48
Review
Základní část 21. kolo 105
Spartak Uherský Brod
Tesla Brno
3. 3. 2018
17:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Filip Hudec
72
57
14
13
30
33
43
43
Review
Základní část 21. kolo 101
ASK Blansko
BCS Husovice A
3. 3. 2018
17:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Radim Horký
75
85
20
24
39
40
56
59
Review
Základní část 21. kolo 102
Sokol Šlapanice A
BC VYSOČINA B
3. 3. 2018
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
65
61
14
14
29
27
46
48
Review
Základní část 21. kolo 104
Jiskra Kyjov A
TJ Třebíč
3. 3. 2018
18:45
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Tomáš Dokoupil
69
74
12
16
24
30
41
43
56
56
Review
Základní část 22. kolo 108
Sokol Šlapanice A
BK Vlci Žďár B
4. 3. 2018
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Bělouch
Pablo Palacio Puente
36
56
8
11
20
26
32
32
Review
Základní část 22. kolo 107
SK Žabovřesky A
BC VYSOČINA B
4. 3. 2018
10:30
SH Rosnička Brno Jan Bilíček
Jiří Sehnal
104
45
36
15
61
26
84
32
Review
Základní část 22. kolo 109
Spartak Uherský Brod
TJ Třebíč
4. 3. 2018
10:30
Sportovní hala Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
86
64
19
14
40
30
63
48
Review
Základní část 22. kolo 110
Jiskra Kyjov A
Tesla Brno
4. 3. 2018
12:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Štěpán Urbánek
84
64
32
16
55
32
72
41
Review
Základní část 22. kolo 106
ASK Blansko
SKB Brno Černovice A
2. 3. 2018
20:00
SH Blansko Ivo Melichárek
Martin Sekáč
66
59
15
9
29
32
37
49
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Tužil SA Brno 23 18 1.0 4.8 1.3 0.3 1.2/1.9 0.0* 2.1
Jan Koukal Tesla Brno 38 10 1.0 6.8 1.8 1.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Adam Hřib ZLN 23 18 10.0 1.4 0.6 0.1 / 0.7 0.1/0.2 0.0* 1.2
Martin Šupák Renocar Podolí 27 5 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/0.8 0.0* 2.4
Petr Knetl PLZ 24 1 17.0 6.0 3.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
6 Dominik Socha BK Vlci Žďár 27 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.4
Marek Sichler BCS Husovice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Havlíček BC VYSOČINA B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vérosta TJ Třebíč 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bartl Jiskra Kyjov A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Otisk ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Láníček Sok. Šlapanice A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Doležal SKB Černovice A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dorazil Sp. Uherský Brod 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Burian BC Vysočina 25 6 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Srogončík BK Vlci Žďár B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sp. Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok. Šlapanice A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Černovice A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC VYSOČINA B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vlci Žďár B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Třebíč 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tesla Brno 22 21.1 3.4 11.1 /19.4 57.3 23.0
ASK Blansko 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 1 0 1 0 - - -
Vyplel David 3 3 0 0 - - -
Veis Martin 3 1 2 0 - - -
Večeřa Pavel 4 2 2 0 - - -
Vaníček Marek 4 3 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 5 1 4 0 - - -
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Theodor Pavel 2 0 2 0 - - -
Škaroupka Michal 1 1 0 0 - - -
Slezák Jiří 1 0 1 0 - - -
Sekáč Martin 17 12 5 0 - - -
Sehnal Jiří 14 6 8 0 - - -
Račanský Martin 1 0 1 0 - - -
Petrák Robin 2 2 0 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Palacio Puente Pablo 5 0 5 0 - - -
Novotný Tomáš 11 4 7 0 - - -
Nejezchleb Petr 7 7 0 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 7 2 5 0 - - -
Mrázek Michal 2 0 2 0 - - -
Mikšík Milan 6 4 2 0 - - -
Melichárek Ivo 6 5 1 0 - - -
Latík Zdeněk 5 4 1 0 - - -
Kučírek Pavel 3 0 3 0 - - -
Kubiš Michal 2 0 1 1 - - -
Kubeš Michal 2 0 2 0 - - -
Křičková Lenka 5 4 0 1 - - -
Krejsa Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Komprs Michal 1 1 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 4 4 0 0 - - -
Karafiát Kamil 3 3 0 0 - - -
Kapounek Petr 3 3 0 0 - - -
Jedlička Jiří 1 0 1 0 - - -
Jansa Martin 11 6 5 0 - - -
Janík Karel 1 0 1 0 - - -
Jakubík Petr 3 0 3 0 - - -
Hudec Filip 3 2 1 0 - - -
Horký Radim 13 7 6 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Hofman Radim 3 1 2 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 2 1 1 0 - - -
Giecek Adam 1 0 1 0 - - -
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Dombrovský Filip 2 1 1 0 - - -
Doležal Vratislav 9 3 6 0 - - -
Dolejš Václav 1 0 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 6 1 5 0 - - -
Buryšek Zdeněk 13 0 13 0 - - -
Bráblík Jan 10 0 10 0 - - -
Bilíček Aleš 18 13 5 0 - - -
Bilíček Jan 1 1 0 0 - - -
Bělouch Jiří 13 9 4 0 - - -
Barták Dominik 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře