Krajský přebor mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor mužů 1. kolo 5
BK Příbram 2000 "B"
BK Sadská o.s.
21. 10. 2017
13:00
ZŠ Březové Hory Karel Martínek
Jakub Zachara
70
57
11
18
32
31
47
47
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 1
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
AŠ Mladá Boleslav C
21. 10. 2017
16:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Michal Vyhlídal
55
62
13
19
30
31
41
45
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 4
BK Beroun "B"
Basket Poděbrady z.s.
21. 10. 2017
16:00
tělocvična ZŠ Preislerova Vojtěch Šmíd
Jakub Zachara
72
62
22
13
36
31
57
47
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 2
BK Kralupy-Junior muži
TJ TZ Rakovník
21. 10. 2017
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Josef Matějček
59
53
5
16
25
36
37
47
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 3
BC Slaný B
TJ TZ Rakovník "B"
21. 10. 2017
20:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Šmíd
Pavel Bohata
102
16
23
3
49
8
68
13
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 8
BK Beroun "B"
BK Sadská o.s.
22. 10. 2017
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Vladimír Kesler
Vojtěch Šmíd
82
64
19
11
48
30
65
45
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 6
BK Kralupy-Junior muži
TJ TZ Rakovník "B"
22. 10. 2017
11:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Šupej
Pavel Velda
74
26
17
9
39
13
63
19
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 9
BK Příbram 2000 "B"
Basket Poděbrady z.s.
22. 10. 2017
11:00
ZŠ Březové Hory Jan Růzha
Karel Martínek
70
60
17
22
33
34
52
47
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 7
BC Slaný B
TJ TZ Rakovník
22. 10. 2017
19:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Dub
62
50
11
21
24
35
46
47
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 13
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Kralupy-Junior muži
4. 11. 2017
14:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Jaroslav Pazourek
64
70
18
18
32
33
53
48
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 12
TJ TZ Rakovník "B"
BK Příbram 2000 "B"
4. 11. 2017
15:00
Sportovní hala Josef Matějček
Michal Dub
45
60
13
16
19
34
28
38
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 14
AŠ Mladá Boleslav C
BC Slaný B
4. 11. 2017
15:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Tomáš Tejček
58
49
5
11
27
27
40
37
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 11
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
4. 11. 2017
17:00
Sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
60
42
20
8
36
17
46
33
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 10
Basket Poděbrady z.s.
BK Sadská o.s.
4. 11. 2017
17:30
MSH Ostende Luděk Laš
Miloš Nesvadba
70
58
16
15
34
23
50
43
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 15
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
5. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
81
46
18
9
47
15
65
35
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 18
AŠ Mladá Boleslav C
BK Kralupy-Junior muži
5. 11. 2017
11:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Tomáš Tejček
52
63
15
20
30
35
42
42
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 16
TJ TZ Rakovník "B"
BK Beroun "B"
5. 11. 2017
12:00
Sportovní hala Josef Matějček
Michal Dub
37
70
8
18
17
40
29
55
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 17
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BC Slaný B
5. 11. 2017
14:00
ZŠ Na Výsluní Petr Znamínko
Tomáš Benda
60
64
22
11
36
35
49
52
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 20
BK Beroun "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
18. 11. 2017
14:00
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Martínek
Radek Šťavík
72
68
16
14
30
30
49
50
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 22
Basket Poděbrady z.s.
TJ TZ Rakovník
18. 11. 2017
16:00
MSH Ostende Marek Vondráček
Tomáš Tejček
57
61
10
13
31
24
44
41
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 21
BK Příbram 2000 "B"
AŠ Mladá Boleslav C
18. 11. 2017
17:00
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Karel Martínek
74
64
21
14
35
35
51
48
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 23
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník "B"
18. 11. 2017
17:30
Hala ZŠ Jakub Zachara
Michal Šupej
75
33
13
8
34
18
57
20
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 19
BK Kralupy-Junior muži
BC Slaný B
18. 11. 2017
20:30
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Miloš Nesvadba
89
62
22
17
51
33
69
47
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 24
BK Beroun "B"
AŠ Mladá Boleslav C
19. 11. 2017
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Martínek
Radek Šťavík
65
71
20
18
33
33
46
56
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 25
BK Příbram 2000 "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
19. 11. 2017
11:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jan Růzha
81
67
18
13
37
29
52
43
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 26
Basket Poděbrady z.s.
TJ TZ Rakovník "B"
19. 11. 2017
11:00
MSH Ostende Marek Vondráček
Jan Mareš
88
28
14
6
29
12
59
18
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 27
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník
19. 11. 2017
12:00
Hala ZŠ Jakub Zachara
Tomáš Tejček
60
71
16
14
34
36
45
54
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 32
BC Slaný B
BK Příbram 2000 "B"
2. 12. 2017
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Vyhlídal
74
46
22
17
42
23
56
36
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 29
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Basket Poděbrady z.s.
2. 12. 2017
16:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Velda
Pavel Strnad
52
66
20
16
31
31
43
44
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 28
TJ TZ Rakovník
TJ TZ Rakovník "B"
2. 12. 2017
16:30
Sportovní hala Radek Šťavík
Josef Matějček
96
28
25
6
47
11
79
20
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 30
AŠ Mladá Boleslav C
BK Sadská o.s.
2. 12. 2017
16:30
IX. základní škola Michal Dub
Tomáš Tejček
58
55
10
19
34
34
48
47
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 31
BK Kralupy-Junior muži
BK Beroun "B"
2. 12. 2017
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Šupej
Miloš Nesvadba
97
59
28
15
55
25
79
41
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 34
AŠ Mladá Boleslav C
Basket Poděbrady z.s.
3. 12. 2017
10:00
IX. základní škola Michal Dub
Tomáš Tejček
46
70
13
11
23
30
33
50
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 36
BC Slaný B
BK Beroun "B"
3. 12. 2017
13:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Vyhlídal
70
48
24
12
40
30
54
41
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 33
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Sadská o.s.
3. 12. 2017
14:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Velda
Petr Buršík
102
54
25
14
42
22
70
42
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 35
BK Kralupy-Junior muži
BK Příbram 2000 "B"
3. 12. 2017
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Šupej
Miloš Nesvadba
99
50
21
7
52
16
76
29
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 37
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000 "B"
10. 3. 2018
14:00
tělocvična ZŠ Preislerova Tomáš Tejček
Pavel Velda
97
81
24
25
51
38
69
66
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 39
BK Sadská o.s.
BC Slaný B
16. 12. 2017
15:30
Hala ZŠ Jakub Zachara
Luděk Laš
53
79
18
21
32
42
44
60
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 41
TJ TZ Rakovník "B"
AŠ Mladá Boleslav C
16. 12. 2017
17:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Michal Dub
41
104
9
24
20
56
27
77
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 40
TJ TZ Rakovník
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
16. 12. 2017
19:00
Sportovní hala Michal Dub
Radek Šťavík
65
47
18
15
36
23
46
37
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 38
Basket Poděbrady z.s.
BK Kralupy-Junior muži
16. 12. 2017
20:00
MSH Ostende Luděk Laš
Jakub Zachara
49
64
19
11
28
28
38
52
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 44
TJ TZ Rakovník
AŠ Mladá Boleslav C
17. 12. 2017
10:00
TJ Sokol Rakovník Michal Dub
Radek Šťavík
76
78
19
13
38
30
62
55
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 45
TJ TZ Rakovník "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
17. 12. 2017
12:00
TJ Sokol Rakovník Radek Šťavík
Michal Dub
38
101
10
19
14
45
26
76
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 43
BK Sadská o.s.
BK Kralupy-Junior muži
17. 12. 2017
13:00
Hala ZŠ Pavel Velda
Miloš Nesvadba
53
100
9
33
23
58
37
75
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 42
Basket Poděbrady z.s.
BC Slaný B
17. 12. 2017
14:00
MSH Ostende Luděk Laš
Jakub Zachara
44
62
11
17
17
32
28
45
Review
Krajský přebor mužů 11. kolo 46
TJ TZ Rakovník "B"
BK Kralupy-Junior muži
13. 1. 2018
15:00
Sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
53
105
8
30
18
52
38
68
Review
Krajský přebor mužů 11. kolo 47
TJ TZ Rakovník
BC Slaný B
13. 1. 2018
17:00
Sportovní hala Miloš Nesvadba
Pavel Velda
66
70
18
16
29
26
50
45
Review
Krajský přebor mužů 11. kolo 48
BK Sadská o.s.
BK Beroun "B"
13. 1. 2018
17:30
Hala ZŠ Petr Vávra
Michal Vyhlídal
60
85
15
19
31
48
50
58
Review
Krajský přebor mužů 11. kolo 49
Basket Poděbrady z.s.
BK Příbram 2000 "B"
13. 1. 2018
18:00
MSH Ostende Petr Buršík
Jan Růzha
60
44
10
9
25
20
43
37
Review
Krajský přebor mužů 12. kolo 54
BK Sadská o.s.
BK Příbram 2000 "B"
14. 1. 2018
09:00
Hala ZŠ Michal Vyhlídal
Petr Vávra
61
83
18
18
27
41
43
68
Review
Krajský přebor mužů 12. kolo 51
TJ TZ Rakovník
BK Kralupy-Junior muži
14. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
62
74
14
14
28
33
44
59
Review
Krajský přebor mužů 12. kolo 50
AŠ Mladá Boleslav C
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
14. 1. 2018
11:00
IX. základní škola Tomáš Benda
Luděk Laš
87
63
17
17
43
26
65
42
Review
Krajský přebor mužů 12. kolo 53
Basket Poděbrady z.s.
BK Beroun "B"
14. 1. 2018
11:00
MSH Ostende Petr Buršík
Jan Růzha
55
62
12
17
26
35
42
49
Review
Krajský přebor mužů 12. kolo 52
TJ TZ Rakovník "B"
BC Slaný B
14. 1. 2018
12:00
Sportovní hala Miloš Nesvadba
Pavel Velda
41
87
13
21
20
43
30
63
Review
Krajský přebor mužů 13. kolo 56
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník "B"
27. 1. 2018
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
92
45
26
3
53
17
71
30
Review
Krajský přebor mužů 13. kolo 55
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník
27. 1. 2018
17:00
ZŠ Březové Hory Jakub Zachara
Karel Martínek
62
73
13
20
31
36
49
58
Review
Krajský přebor mužů 13. kolo 57
BC Slaný B
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
27. 1. 2018
17:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Vojtěch Šmíd
88
74
26
21
48
37
69
57
Review
Krajský přebor mužů 13. kolo 58
BK Kralupy-Junior muži
AŠ Mladá Boleslav C
27. 1. 2018
20:30
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Tomáš Tejček
69
55
15
9
31
27
50
40
Review
Krajský přebor mužů 14. kolo 59
BK Sadská o.s.
Basket Poděbrady z.s.
5. 11. 2017
10:30
Hala ZŠ Štěpán Pokorný
Jaroslav Pazourek
57
68
9
10
30
32
40
52
Review
Krajský přebor mužů 14. kolo 60
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník
28. 1. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Šupej
Jan Růzha
76
51
21
12
41
27
54
36
Review
Krajský přebor mužů 14. kolo 61
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník "B"
28. 1. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Karel Martínek
Jakub Zachara
79
47
16
15
37
22
52
31
Review
Krajský přebor mužů 14. kolo 63
BC Slaný B
AŠ Mladá Boleslav C
28. 1. 2018
17:30
Víceúčelová sportovní hala Vojtěch Šmíd
Michal Dub
68
63
18
22
34
37
55
51
Review
Krajský přebor mužů 14. kolo 62
BK Kralupy-Junior muži
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
1. 2. 2018
19:30
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Tomáš Tejček
87
54
17
17
45
29
66
38
Review
Krajský přebor mužů 15. kolo 66
TJ TZ Rakovník "B"
Basket Poděbrady z.s.
25. 3. 2018
10:00
TJ Sokol Rakovník Pavel Strnad
Jaroslav Pazourek
57
104
14
17
27
46
41
69
Review
Krajský přebor mužů 15. kolo 65
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Příbram 2000 "B"
10. 2. 2018
18:00
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Karel Martínek
57
52
9
13
21
31
44
33
Review
Krajský přebor mužů 15. kolo 67
TJ TZ Rakovník
BK Sadská o.s.
10. 2. 2018
18:00
TJ Sokol Rakovník Jaroslav Pazourek
Jiří Veselý
89
56
23
11
49
26
70
42
Review
Krajský přebor mužů 15. kolo 64
AŠ Mladá Boleslav C
BK Beroun "B"
10. 2. 2018
18:30
IX. základní škola Jakub Zachara
Luděk Laš
60
49
9
9
38
17
51
24
Review
Krajský přebor mužů 16. kolo 70
AŠ Mladá Boleslav C
BK Příbram 2000 "B"
11. 2. 2018
09:00
IX. základní škola Luděk Laš
Jakub Zachara
91
34
18
7
35
13
56
24
Review
Krajský přebor mužů 16. kolo 69
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Beroun "B"
11. 2. 2018
13:30
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Miloslav Jon
67
98
15
24
32
47
53
73
Review
Krajský přebor mužů 16. kolo 71
TJ TZ Rakovník
Basket Poděbrady z.s.
24. 3. 2018
15:30
Sportovní hala Jan Málek
Pavel Strnad
67
62
14
14
23
29
47
43
Review
Krajský přebor mužů 16. kolo 72
TJ TZ Rakovník "B"
BK Sadská o.s.
11. 2. 2018
16:30
Sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jiří Veselý
72
66
14
24
34
44
57
48
Review
Krajský přebor mužů 16. kolo 68
BC Slaný B
BK Kralupy-Junior muži
10. 2. 2018
20:00
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Benda
Michal Dub
88
87
16
21
43
42
62
63
Review
Krajský přebor mužů 17. kolo 74
Basket Poděbrady z.s.
AŠ Mladá Boleslav C
24. 2. 2018
17:00
MSH Ostende Jakub Zachara
Patricie-Anna Reitzová
46
75
12
22
24
49
39
60
Review
Krajský přebor mužů 17. kolo 76
BK Beroun "B"
BC Slaný B
24. 2. 2018
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Karel Martínek
93
74
29
17
56
41
76
65
Review
Krajský přebor mužů 17. kolo 73
BK Sadská o.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
24. 2. 2018
18:00
Hala ZŠ Pavel Velda
Miloš Nesvadba
70
63
18
16
30
31
54
52
Review
Krajský přebor mužů 17. kolo 75
BK Příbram 2000 "B"
BK Kralupy-Junior muži
24. 2. 2018
18:00
ZŠ Březové Hory Tomáš Benda
Petr Buršík
63
71
15
13
35
30
48
54
Review
Krajský přebor mužů 18. kolo 80
BK Beroun "B"
BK Kralupy-Junior muži
25. 2. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Martínek
Jiří Veselý
67
92
21
23
39
53
52
76
Review
Krajský přebor mužů 18. kolo 81
BK Příbram 2000 "B"
BC Slaný B
25. 2. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Tomáš Benda
56
87
14
24
33
39
42
66
Review
Krajský přebor mužů 18. kolo 77
TJ TZ Rakovník "B"
TJ TZ Rakovník
25. 2. 2018
14:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Jaroslav Pazourek
40
84
6
19
11
43
24
70
Review
Krajský přebor mužů 18. kolo 79
BK Sadská o.s.
AŠ Mladá Boleslav C
25. 2. 2018
17:00
Hala ZŠ Tomáš Tejček
Michal Dub
73
85
14
26
40
45
64
61
Review
Krajský přebor mužů 18. kolo 78
Basket Poděbrady z.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
23. 2. 2018
20:00
MSH Ostende Pavel Velda
Miloš Nesvadba
59
78
16
22
28
40
44
59
Review
Krajský přebor mužů 19. kolo 82
BC Slaný B
Basket Poděbrady z.s.
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
20
0
*
Review
Krajský přebor mužů 19. kolo 84
AŠ Mladá Boleslav C
TJ TZ Rakovník
10. 3. 2018
12:00
IX. základní škola Jindřich Zámostný
Petr Vávra
58
45
10
13
20
23
41
35
Review
Krajský přebor mužů 19. kolo 85
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník "B"
10. 3. 2018
19:00
ZŠ Na Výsluní Radek Šťavík
Vojtěch Šmíd
94
42
16
18,
36
24,
60
32,
Review
Krajský přebor mužů 19. kolo 83
BK Kralupy-Junior muži
BK Sadská o.s.
10. 3. 2018
20:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Dub
Pavel Velda
76
35
21
4
41
19
57
28
Review
Krajský přebor mužů 20. kolo 87
BK Kralupy-Junior muži
Basket Poděbrady z.s.
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
20
0
*
Review
Krajský přebor mužů 20. kolo 90
AŠ Mladá Boleslav C
TJ TZ Rakovník "B"
11. 3. 2018
12:30
IX. základní škola Marek Vondráček
Tomáš Tejček
71
60
23
22
41
29
49
48
Review
Krajský přebor mužů 20. kolo 86
BK Příbram 2000 "B"
BK Beroun "B"
16. 12. 2017
13:00
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Michal Dub
69
74
12
27
36
37
51
56
Review
Krajský přebor mužů 20. kolo 88
BC Slaný B
BK Sadská o.s.
11. 3. 2018
13:00
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Benda
Pavel Velda
70
40
19
14
34
23
53
28
Review
Krajský přebor mužů 20. kolo 89
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník
11. 3. 2018
13:30
ZŠ Na Výsluní Radek Šťavík
Vojtěch Šmíd
70
67
23
12
35
26
51
42
62
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Vrba BAPOD 41 24 1.0 8.4 1.8 1.2 1.3/2.7 46.9 1.0
Martin Bušek Bol 28 21 1.0 9.2 2.2 0.8 2.4/4.0 60.0 2.2
Jan Bušek BolC 30 17 1.0 7.1 1.7 0.9 1.0/1.6 0.0* 2.2
Ondřej Kruliš BKSad 30 16 1.0 7.1 1.9 0.6 1.5/2.1 72.7 3.4
Jiří Kratochvíl Bra 26 22 1.0 5.0 1.6 0.2 1.2/1.9 0.0* 2.4
Tomáš Řeřicha BK Pb."A" 24 15 1.0 4.5 0.5 1.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Tomáš Klobása BerB 45 16 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/0.7 0.0* 2.4
11 Michal Kazda BK Kral-Jun.muži 49 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Řeháček Peč 24 8 1.0 1.1 0.3 0.1 0.3/1.8 0.0* 1.8
Martin Borský TZRak 42 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Rostislav Nič Sla 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Loula Baník Praha A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Spilka Radotínský SK 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sixta Pod 28 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Steidl TJ Rak "B" 50 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Buchar Příb 2000 "B" 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Brandýs n.L. B 18 21.6 6.1 7.4 /14.1 52.6 23.3
AŠ Mladá Boleslav C 18 18.8 6.9 10.6 /18.8 56.2 17.5
BK Kralupy-Junior muži 17 22.2 8.1 12.3 /21.3 57.7 16.7
TJ TZ Rakovník 18 21.2 5.6 8.4 /16.0 52.6 13.4
Slaný B 17 24.4 4.2 12.5 /21.8 57.4 20.7
TJ TZ Rakovník "B" 18 14.8 2.3 4.8 /11.3 42.6 14.1
BK Beroun "B" 18 26.1 3.1 11.1 /20.9 53.2 17.7
BA Poděbrady z.s. 16 16.6 6.8 10.3 /19.1 53.8 11.4
BK Příbram 2000 "B" 18 19.6 5.3 7.1 /13.7 52.0 14.8
BK Sadská 18 17.8 3.5 12.1 /22.2 54.6 20.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 1 0 0 - - -
Zámostný Jindřich 1 1 0 0 - - -
Zachara Jakub 14 8 6 0 - - -
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 - - -
Vondráček Marek 3 3 0 0 - - -
Veselý Jiří 8 5 3 0 - - -
Velda Pavel 15 9 6 0 - - -
Vávra Petr 3 1 2 0 - - -
Tejček Tomáš 11 2 9 0 - - -
Šupej Michal 5 4 1 0 - - -
Šťavík Radek 13 9 4 0 - - -
Šmíd Vojtěch 6 2 4 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Strnad Pavel 3 1 2 0 - - -
Růzha Jan 5 1 4 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 1 0 1 0 - - -
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 - - -
Peterková Lucie 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 7 2 5 0 - - -
Nesvadba Miloš 11 2 9 0 - - -
Matějček Josef 9 5 4 0 - - -
Martínek Karel 10 5 5 0 - - -
Mareš Jan 1 0 1 0 - - -
Málek Jan 1 1 0 0 - - -
Laš Luděk 7 4 3 0 - - -
Kesler Vladimír 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 17 8 9 0 - - -
Buršík Petr 5 3 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Benda Tomáš 8 6 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře