2.třída B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
BK Pirelli B
Sokol Dejvice
6. 10. 2017
18:10
ZŠ Hostýnská Tereza Hrabáková
Lukáš Balog
61
91
19
26
30
54
42
71
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice B
Tourist Říčany
6. 10. 2017
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Musil
Rostislav Milata
68
46
15
7
37
21
51
37
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BC Řepy Bulls
TJ HÁJE - JM A
5. 10. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Pavel Šmíd
Hana Šmídková
80
101
24
25
53
42
61
80
Review
Základní fáze 1. kolo 5
BK Rotor Punkrác B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
3. 10. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Radek Treml
Pavel Ubr
47
50
12
6
17
28
32
38
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Radotínský SK
SK Hradčany
2. 10. 2017
20:10
Praha 5 - Radotín Miloslav Jon
Michal Vlasta
83
72
25
17
45
37
72
56
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Baník Praha A
Slovan Bohnice B
5. 10. 2017
20:45
ZŠ Břečťanova Barbora Kopecká
Pavel Strnad
74
60
18
10
37
19
56
40
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Dejvice
Sokol Dolní Počernice B
12. 10. 2017
18:35
Gym. Arabská Zuzana Kotrbatá
Roman Pommer
70
93
21
26
29
52
50
71
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Slovan Bohnice B
BK Rotor Punkrác B
10. 10. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Kmošek
Vojtěch Tesárek
96
80
32
17
52
37
79
56
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BC Řepy Bulls
BK Pirelli B
12. 10. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Michael Mycak
Daniel Vimmr
60
70
12
14
25
30
42
51
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Radotínský SK
11. 10. 2017
19:40
hala Polská Tereza Hrabáková
Lukáš Petrisko
67
63
12
15
23
36
48
51
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Tourist Říčany
Baník Praha A
10. 10. 2017
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Matěj Barták
Radek Lochman
60
43
16
15
30
24
43
33
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ HÁJE - JM A
SK Hradčany
12. 10. 2017
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Beáta Hromuľáková
82
54
23
14
45
20
61
39
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BK Pirelli B
TJ HÁJE - JM A
20. 10. 2017
18:10
ZŠ Hostýnská Tomáš Tax
Miloslav Jon
58
86
18
21
31
43
45
67
Review
Základní fáze 3. kolo 18
SK Hradčany
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
16. 10. 2017
18:35
ZŠ Weberova Jakub Šťastný
Tomáš Linhart
64
54
16
20
38
33
53
46
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice B
BC Řepy Bulls
20. 10. 2017
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
63
65
9
14
32
37
51
51
Review
Základní fáze 3. kolo 16
BK Rotor Punkrác B
Tourist Říčany
17. 10. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Michal Bukovský
Radomír Kohout
55
52
14
14
25
25
44
37
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Radotínský SK
Slovan Bohnice B
16. 10. 2017
20:10
Praha 5 - Radotín Lukáš Bárta
Michal Vlasta
93
69
28
14
51
33
70
50
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Baník Praha A
Sokol Dejvice
19. 10. 2017
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Martin Kunc
64
68
20
16
43
33
52
47
Review
Základní fáze 4. kolo 24
BK Pirelli B
Sokol Dolní Počernice B
27. 10. 2017
18:10
ZŠ Hostýnská Tereza Hrabáková
Barbora Kopecká
63
66
12
19
29
38
45
58
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Dejvice
BK Rotor Punkrác B
4. 1. 2018
18:35
Gym. Arabská Petr Tomášek
Jakub Šťastný
72
64
25
19
37
39
59
49
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Slovan Bohnice B
SK Hradčany
24. 10. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Roman Pommer
Vojtěch Tesárek
80
82
15
16
37
33
56
58
80
82
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BC Řepy Bulls
Baník Praha A
26. 10. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Michael Mycak
Ondřej Svejkovský
93
71
22
11
47
33
71
52
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Tourist Říčany
Radotínský SK
24. 10. 2017
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Strnad
Radek Treml
59
63
11
20
33
33
47
47
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ HÁJE - JM A
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
4. 1. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Jan Jeřáb
Adam Provazník
90
47
22
8
43
18
66
34
Review
Základní fáze 5. kolo 29
SK Hradčany
Tourist Říčany
30. 10. 2017
18:35
ZŠ Weberova Petr Tomášek
Jakub Šťastný
65
52
10
13
22
22
41
33
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice B
TJ HÁJE - JM A
3. 11. 2017
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
61
80
13
24
30
37
41
60
Review
Základní fáze 5. kolo 30
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Slovan Bohnice B
1. 11. 2017
19:40
hala Polská Tereza Hrabáková
Hana Šmídková
49
77
15
16
24
36
33
66
Review
Základní fáze 5. kolo 27
BK Rotor Punkrác B
BC Řepy Bulls
31. 10. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Roman Kejklíček
Vojta Schaffner
59
60
13
18
26
39
43
53
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Radotínský SK
Sokol Dejvice
30. 10. 2017
20:10
Praha 5 - Radotín Kristina Štelbacká
Tereza Hrabáková
79
70
13
22
32
35
53
44
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Baník Praha A
BK Pirelli B
2. 11. 2017
20:45
ZŠ Břečťanova Barbora Kopecká
Pavel Strnad
71
58
19
13
37
29
50
46
Review
Základní fáze 6. kolo 35
BK Pirelli B
BK Rotor Punkrác B
10. 11. 2017
18:10
ZŠ Hostýnská Jan Červenka
Jan Lejčko
52
53
6
17
17
31
30
44
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Dejvice
SK Hradčany
9. 11. 2017
18:35
Gym. Arabská Petr Tomášek
Hana Šmídková
71
64
17
19
35
39
55
56
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice B
Baník Praha A
10. 11. 2017
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Radomír Kohout
Martin Buršík
97
45
19
7
44
22
70
34
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BC Řepy Bulls
Radotínský SK
9. 11. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Jakub Šťastný
Pavel Bohata
56
87
10
28
20
49
39
68
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Tourist Říčany
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
7. 11. 2017
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Beáta Hromuľáková
Lukáš Balog
71
42
20
9
34
17
53
32
Review
Základní fáze 6. kolo 31
TJ HÁJE - JM A
Slovan Bohnice B
9. 11. 2017
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lochman
Roman Pommer
84
75
20
25
39
47
66
59
Review
Základní fáze 7. kolo 40
SK Hradčany
BC Řepy Bulls
13. 11. 2017
18:35
ZŠ Weberova Milan Kucharič
Radomír Kohout
67
64
23
15
37
32
57
51
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Slovan Bohnice B
Tourist Říčany
14. 11. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Petrák
Ondřej Koc
81
76
28
16
42
28
63
45
Review
Základní fáze 7. kolo 41
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Sokol Dejvice
15. 11. 2017
19:40
hala Polská Radek Lahoda
Ondřej Koc
82
73
20
21
35
39
57
65
Review
Základní fáze 7. kolo 38
BK Rotor Punkrác B
Sokol Dolní Počernice B
14. 11. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Radek Lahoda
Vojta Schaffner
56
62
16
17
27
32
46
54
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Radotínský SK
BK Pirelli B
13. 11. 2017
20:10
Praha 5 - Radotín Kristina Štelbacká
Lukáš Bárta
96
49
29
23
51
38
73
42
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Baník Praha A
TJ HÁJE - JM A
16. 11. 2017
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Jakub Šťastný
63
82
18
19
29
38
40
57
63
82
Review
Základní fáze 8. kolo 46
BK Pirelli B
SK Hradčany
24. 11. 2017
18:10
ZŠ Hostýnská Tereza Hrabáková
Vladimír Slanina
76
75
17
12
31
32
53
51
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Dejvice
Slovan Bohnice B
23. 11. 2017
18:35
Gym. Arabská Adam Provazník
Michael Mycak
97
64
24
27
38
38
60
52
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Dolní Počernice B
Radotínský SK
24. 11. 2017
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jakub Kmošek
Jan Jeřáb
55
83
14
21
28
48
40
55
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BC Řepy Bulls
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
23. 11. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Zuzana Kotrbatá
Tereza Hrabáková
50
102
10
26
27
47
35
82
Review
Základní fáze 8. kolo 43
TJ HÁJE - JM A
Tourist Říčany
23. 11. 2017
20:20
ZŠ Plamínková Barbora Kopecká
Johana Melzerová
85
61
22
16
33
37
63
47
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Baník Praha A
BK Rotor Punkrác B
23. 11. 2017
20:45
ZŠ Břečťanova Martin Kunc
Pavel Strnad
89
67
24
15
46
32
67
47
Review
Základní fáze 9. kolo 51
SK Hradčany
Sokol Dolní Počernice B
27. 11. 2017
18:35
ZŠ Weberova Petr Tomášek
Jan Lejčko
42
48
6
10
19
24
36
32
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Slovan Bohnice B
BC Řepy Bulls
28. 11. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Červenka
Jan Jeřáb
83
55
26
13
47
24
60
41
Review
Základní fáze 9. kolo 52
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BK Pirelli B
29. 11. 2017
19:40
hala Polská Hana Šmídková
Martin Buršík
75
56
19
21
43
29
56
45
Review
Základní fáze 9. kolo 49
BK Rotor Punkrác B
TJ HÁJE - JM A
28. 11. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Beáta Hromuľáková
Radomír Kohout
54
84
26
20
34
40
40
62
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Radotínský SK
Baník Praha A
27. 11. 2017
20:10
Praha 5 - Radotín Lukáš Bárta
Kristina Štelbacká
81
63
20
12
37
30
62
45
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Tourist Říčany
Sokol Dejvice
28. 11. 2017
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Lukáš Balog
Vladimír Slanina
65
68
13
13
29
31
49
48
Review
Základní fáze 10. kolo 57
BK Pirelli B
Slovan Bohnice B
8. 12. 2017
18:10
ZŠ Hostýnská Tereza Hrabáková
Roman Pommer
67
61
15
17
33
34
48
48
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
8. 12. 2017
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Lukáš Balog
Jan Jeřáb
68
54
14
16
30
26
52
33
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BC Řepy Bulls
Tourist Říčany
7. 12. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
60
90
18
18
35
47
49
68
Review
Základní fáze 10. kolo 60
BK Rotor Punkrác B
Radotínský SK
5. 12. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Pavel Bohata
Radek Lahoda
63
76
26
14
36
40
40
61
Review
Základní fáze 10. kolo 55
TJ HÁJE - JM A
Sokol Dejvice
7. 12. 2017
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Beáta Hromuľáková
102
58
23
16
40
32
73
40
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Baník Praha A
SK Hradčany
7. 12. 2017
20:45
ZŠ Břečťanova Johana Melzerová
Pavel Strnad
73
62
22
15
41
32
61
45
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Dejvice
BC Řepy Bulls
14. 12. 2017
18:35
Gym. Arabská Adam Provazník
Michael Mycak
90
60
27
20
44
30
74
46
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Slovan Bohnice B
Sokol Dolní Počernice B
12. 12. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Šťastný
Roman Pommer
69
75
21
15
33
37
44
58
Review
Základní fáze 11. kolo 63
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Baník Praha A
13. 12. 2017
19:40
hala Polská Lukáš Petrisko
Hana Šmídková
50
54
8
16
23
29
34
44
Review
Základní fáze 11. kolo 62
BK Rotor Punkrác B
SK Hradčany
12. 12. 2017
20:05
ZŠ Na Chodovci Vojta Schaffner
Radomír Kohout
62
68
9
18
17
33
35
53
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Radotínský SK
TJ HÁJE - JM A
11. 12. 2017
20:10
Praha 5 - Radotín Kristina Štelbacká
Luděk Svoboda
52
97
19
20
28
49
40
79
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Tourist Říčany
BK Pirelli B
12. 12. 2017
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jan Jeřáb
Pavel Strnad
71
56
18
15
37
32
58
39
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Dejvice
BK Pirelli B
11. 1. 2018
18:35
Gym. Arabská Petr Tomášek
Michael Mycak
99
81
20
13
44
33
76
56
Review
Základní fáze 12. kolo 72
SK Hradčany
Radotínský SK
8. 1. 2018
19:05
Praha 5 - Radotín Lukáš Bárta
Kristina Štelbacká
56
64
10
11
27
18
38
36
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Slovan Bohnice B
Baník Praha A
9. 1. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Dub
Michal Bukovský
85
69
22
28
48
43
69
54
Review
Základní fáze 12. kolo 71
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BK Rotor Punkrác B
10. 1. 2018
19:40
hala Polská Lukáš Petrisko
Pavel Šenk
68
49
15
13
31
26
51
32
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Tourist Říčany
Sokol Dolní Počernice B
9. 1. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lochman
Zuzana Kotrbatá
57
60
20
9
26
33
35
47
Review
Základní fáze 12. kolo 67
TJ HÁJE - JM A
BC Řepy Bulls
11. 1. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Jan Sedláček
Michal Perlík
101
58
29
15
53
25
73
42
Review
Základní fáze 13. kolo 78
BK Pirelli B
BC Řepy Bulls
13. 4. 2018
18:10
ZŠ Hostýnská Lukáš Bárta
Jakub Kmošek
42
80
5
21
17
35
30
59
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice B
Sokol Dejvice
19. 1. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Lukáš Balog
Jan Jeřáb
101
72
24
20
50
33
78
50
Review
Základní fáze 13. kolo 75
BK Rotor Punkrác B
Slovan Bohnice B
16. 1. 2018
20:05
ZŠ Na Chodovci Vladimír Slanina
Radomír Kohout
68
73
20
13
38
28
49
50
68
73
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Radotínský SK
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
15. 1. 2018
20:10
Praha 5 - Radotín Lukáš Bárta
Michal Vlasta
73
57
15
14
30
30
49
48
Review
Základní fáze 13. kolo 73
SK Hradčany
TJ HÁJE - JM A
9. 4. 2018
20:40
Nafukovací hala Kuncova Daniel Čížek
Radomír Kohout
61
67
16
18
39
35
48
50
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Baník Praha A
Tourist Říčany
18. 1. 2018
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Radek Lochman
85
51
24
13
49
24
61
40
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Dejvice
Baník Praha A
25. 1. 2018
18:35
Gym. Arabská Petr Tomášek
Jan Musil
82
76
18
17
35
44
58
66
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BC Řepy Bulls
Sokol Dolní Počernice B
25. 1. 2018
19:30
ZŠ J. Wericha Roman Pommer
Michael Mycak
71
54
15
14
38
28
53
40
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Slovan Bohnice B
Radotínský SK
23. 1. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Petrák
Roman Kejklíček
70
74
18
15
41
33
58
54
Review
Základní fáze 14. kolo 84
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
SK Hradčany
24. 1. 2018
19:40
hala Polská Ondřej Koc
Hana Šmídková
73
57
29
15
40
28
60
42
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Tourist Říčany
BK Rotor Punkrác B
23. 1. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Ubr
Radomír Kohout
70
66
21
7
32
30
55
48
Review
Základní fáze 14. kolo 79
TJ HÁJE - JM A
BK Pirelli B
25. 1. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Jan Sedláček
Michal Bukovský
76
66
24
13
48
21
63
39
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice B
BK Pirelli B
2. 2. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Radomír Kohout
Jan Musil
95
55
31
9
57
22
75
40
Review
Základní fáze 15. kolo 86
SK Hradčany
Slovan Bohnice B
30. 1. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
72
87
17
24
33
46
50
70
Review
Základní fáze 15. kolo 85
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ HÁJE - JM A
31. 1. 2018
19:40
hala Polská Ondřej Koc
Hana Šmídková
70
94
15
29
34
52
52
74
Review
Základní fáze 15. kolo 88
BK Rotor Punkrác B
Sokol Dejvice
30. 1. 2018
20:05
ZŠ Na Chodovci Pavel Ubr
Matěj Barták
68
98
19
25
32
47
52
71
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Radotínský SK
Tourist Říčany
29. 1. 2018
20:10
Praha 5 - Radotín Tereza Hrabáková
Michal Vlasta
58
79
25
24
39
37
48
64
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Baník Praha A
BC Řepy Bulls
1. 2. 2018
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Radek Lochman
68
43
25
14
37
21
58
30
Review
Základní fáze 16. kolo 92
BK Pirelli B
Baník Praha A
23. 2. 2018
18:10
ZŠ Hostýnská Barbora Kopecká
Tereza Hrabáková
41
57
9
14
22
32
31
47
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Dejvice
Radotínský SK
22. 2. 2018
18:35
Gym. Arabská Zuzana Kotrbatá
Petr Blahout
82
63
18
20
38
32
68
44
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BC Řepy Bulls
BK Rotor Punkrác B
22. 2. 2018
19:30
ZŠ J. Wericha Lukáš Celina
Hana Šmídková
86
62
30
26
47
38
67
49
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Slovan Bohnice B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
20. 2. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Červenka
Jakub Šťastný
80
62
27
11
45
24
55
41
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Tourist Říčany
SK Hradčany
20. 2. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Zuzana Kotrbatá
Vladimír Slanina
56
72
10
20
18
41
37
51
Review
Základní fáze 16. kolo 91
TJ HÁJE - JM A
Sokol Dolní Počernice B
22. 2. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Barbora Kopecká
Miloslav Jon
80
61
12
18
33
35
53
41
Review
Základní fáze 17. kolo 99
SK Hradčany
Sokol Dejvice
15. 3. 2018
18:35
Gym. Arabská Roman Kejklíček
Michael Mycak
75
90
17
19
35
36
56
64
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Slovan Bohnice B
TJ HÁJE - JM A
27. 2. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Kmošek
Jan Červenka
76
95
16
29
40
51
58
70
Review
Základní fáze 17. kolo 98
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Tourist Říčany
28. 2. 2018
19:40
hala Polská Ondřej Koc
Pavel Strnad
63
57
11
16
31
29
38
43
Review
Základní fáze 17. kolo 101
BK Rotor Punkrác B
BK Pirelli B
27. 2. 2018
20:05
ZŠ Na Chodovci Vojtěch Sýkora
Vladimír Slanina
47
62
9
25
22
38
37
53
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Radotínský SK
BC Řepy Bulls
26. 2. 2018
20:10
Praha 5 - Radotín Lukáš Bárta
Zuzana Kotrbatá
69
51
23
16
38
29
57
40
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Baník Praha A
Sokol Dolní Počernice B
1. 3. 2018
20:45
ZŠ Břečťanova Jakub Petrák
Radek Lahoda
68
50
19
20
36
31
53
42
Review
Základní fáze 18. kolo 105
BK Pirelli B
Radotínský SK
9. 3. 2018
18:10
ZŠ Hostýnská Barbora Kopecká
Jakub Kmošek
57
64
6
20
15
35
37
51
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Dejvice
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
8. 3. 2018
18:35
Gym. Arabská Martin Buršík
Petr Tomášek
75
71
16
15
36
36
47
53
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice B
BK Rotor Punkrác B
9. 3. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Radomír Kohout
Martin Kučírek
63
68
17
17
34
32
49
45
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BC Řepy Bulls
SK Hradčany
8. 3. 2018
19:30
ZŠ J. Wericha Jakub Šťastný
Zuzana Kotrbatá
77
66
22
20
41
36
58
52
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Tourist Říčany
Slovan Bohnice B
6. 3. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Vojta Schaffner
Jan Renc
69
52
19
19
41
28
55
40
Review
Základní fáze 18. kolo 103
TJ HÁJE - JM A
Baník Praha A
8. 3. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
Johana Melzerová
66
54
20
18
40
28
54
37
Review
Základní fáze 19. kolo 112
SK Hradčany
BK Pirelli B
16. 3. 2018
18:10
ZŠ Hostýnská Lukáš Bárta
Albert Sekava
67
63
10
8
32
25
47
45
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Slovan Bohnice B
Sokol Dejvice
13. 3. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Dub
Radek Lahoda
66
114
18
37
37
59
47
86
Review
Základní fáze 19. kolo 111
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BC Řepy Bulls
14. 3. 2018
19:40
hala Polská Kristina Štelbacká
Radek Treml
63
57
12
9
28
24
42
42
Review
Základní fáze 19. kolo 114
BK Rotor Punkrác B
Baník Praha A
13. 3. 2018
20:05
ZŠ Na Chodovci Pavel Bohata
Michael Mycak
49
66
17
16
25
41
36
55
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Tourist Říčany
TJ HÁJE - JM A
13. 3. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Strnad
Jakub Petrák
59
69
15
17
35
42
43
60
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Radotínský SK
Sokol Dolní Počernice B
12. 3. 2018
20:10
Praha 5 - Radotín Kristina Štelbacká
Lukáš Bárta
70
39
17
12
36
18
52
28
Review
Základní fáze 20. kolo 118
BK Pirelli B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
23. 3. 2018
18:10
ZŠ Hostýnská Tereza Hrabáková
Barbora Kopecká
48
87
11
17
24
37
33
56
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Dejvice
Tourist Říčany
22. 3. 2018
18:35
Gym. Arabská Petr Tomášek
Vojta Schaffner
77
74
13
10
28
33
46
49
70
70
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice B
SK Hradčany
23. 3. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Renc
Radomír Kohout
51
57
16
11
27
33
37
44
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BC Řepy Bulls
Slovan Bohnice B
22. 3. 2018
19:30
ZŠ J. Wericha Lukáš Celina
Michael Mycak
66
80
20
12
35
31
54
54
Review
Základní fáze 20. kolo 115
TJ HÁJE - JM A
BK Rotor Punkrác B
22. 3. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Johana Melzerová
Martin Kunc
95
82
35
19
49
43
76
53
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Baník Praha A
Radotínský SK
22. 3. 2018
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Miloslav Jon
57
60
16
16
30
33
47
45
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Dejvice
TJ HÁJE - JM A
12. 4. 2018
18:35
Gym. Arabská Roman Kejklíček
Hana Šmídková
56
88
13
27
32
52
43
66
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Slovan Bohnice B
BK Pirelli B
27. 3. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Kmošek
Pavel Bohata
75
62
22
12
45
31
66
49
Review
Základní fáze 21. kolo 124
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Sokol Dolní Počernice B
28. 3. 2018
19:40
hala Polská Hana Šmídková
Petr Tomášek
91
58
24
12
46
27
69
47
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Tourist Říčany
BC Řepy Bulls
27. 3. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Matěj Barták
Radek Treml
43
81
15
15
31
40
36
55
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Radotínský SK
BK Rotor Punkrác B
26. 3. 2018
20:10
Praha 5 - Radotín Lukáš Bárta
Petr Tomášek
75
41
19
8
38
19
54
31
Review
Základní fáze 21. kolo 125
SK Hradčany
Baník Praha A
29. 3. 2018
20:45
ZŠ Břečťanova Radek Lochman
Radomír Kohout
48
58
9
17
22
26
34
36
Review
Základní fáze 22. kolo 131
BK Pirelli B
Tourist Říčany
6. 4. 2018
18:10
ZŠ Hostýnská Tereza Hrabáková
Barbora Kopecká
55
70
9
24
24
40
34
54
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice B
Slovan Bohnice B
6. 4. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Lukáš Balog
79
49
10
8
33
24
50
34
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BC Řepy Bulls
Sokol Dejvice
5. 4. 2018
19:30
ZŠ J. Wericha Pavel Šmíd
Vojtěch Tesárek
84
57
24
15
48
30
66
41
Review
Základní fáze 22. kolo 128
SK Hradčany
BK Rotor Punkrác B
3. 4. 2018
20:05
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Pavel Ubr
50
64
14
18
25
34
35
48
Review
Základní fáze 22. kolo 127
TJ HÁJE - JM A
Radotínský SK
5. 4. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Johana Melzerová
Radek Lahoda
78
66
15
23
34
35
52
49
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Baník Praha A
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
5. 4. 2018
20:45
ZŠ Břečťanova Radek Lochman
Pavel Strnad
56
38
14
7
25
24
38
32
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Vomela TJ Košíře 31 11 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/1.8 0.0* 3.3
8 Radek Myslivec BK Pirelli B 49 16 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.6
Patrick Vacínek Sokol Pražský C 25 4 1.0 4.0 1.3 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.5
Ondřej Starosta 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šimek BK Rotor Punkrác B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Švejkovský Radotínský SK 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Válek BC Řepy Bulls 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bolehovský SK Hradčany 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Korejtko Tourist Říčany 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Košťál Sokol Dejvice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Macek Basketbal TJ Svitavy 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Daniel Čekal Baník Praha A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hálek Sokol Dolní Počernice B 44 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kvapil Sokol Vyšehrad C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Dubský Slovan Bohnice B 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Král S. Královské Vinohrady 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Bártl TJ HÁJE - JM A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Řepy Bulls 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ HÁJE - JM A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pirelli B 22 21.2 3.0 7.4 /14.2 52.1 14.7
Sokol Dejvice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Dolní Počernice B 3 4.0 1.3 6.3 /9.3 67.9 5.3
Tourist Říčany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Praha A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Bohnice B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Rotor Punkrác B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
S. Královské Vinohrady 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Radotínský SK 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Hradčany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vošahlík Marek 3 3 0 0 - - -
Vlasta Michal 4 0 4 0 - - -
Vimmr Daniel 1 0 1 0 - - -
Ubr Pavel 4 2 2 0 - - -
Treml Radek 4 1 3 0 - - -
Tomášek Petr 10 7 3 0 - - -
Tesárek Vojtěch 3 0 3 0 - - -
Tax Tomáš 1 1 0 0 - - -
Štelbacká Kristina 7 5 2 0 - - -
Šťastný Jakub 8 4 4 0 - - -
Šmídková Hana 11 2 9 0 - - -
Šmíd Pavel 2 2 0 0 - - -
Šenk Pavel 1 0 1 0 - - -
Sýkora Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Strnad Pavel 15 8 7 0 - - -
Slanina Vladimír 5 1 4 0 - - -
Schaffner Vojta 7 2 5 0 - - -
Sekava Albert 1 0 1 0 - - -
Sedláček Jan 2 2 0 0 - - -
Renc Jan 2 1 1 0 - - -
Provazník Adam 3 2 1 0 - - -
Pommer Roman 6 2 4 0 - - -
Petrisko Lukáš 3 2 1 0 - - -
Petrák Jakub 4 3 1 0 - - -
Perlík Michal 1 0 1 0 - - -
Mycak Michael 9 2 7 0 - - -
Musil Jan 3 1 2 0 - - -
Milata Rostislav 1 0 1 0 - - -
Melzerová Johana 5 3 2 0 - - -
Lochman Radek 7 4 3 0 - - -
Linhart Tomáš 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 2 0 2 0 - - -
Lahoda Radek 8 4 4 0 - - -
Kunc Martin 3 1 2 0 - - -
Kucharič Milan 1 1 0 0 - - -
Kučírek Martin 1 0 1 0 - - -
Kovačovič Matej 1 0 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 8 5 3 0 - - -
Kopecká Barbora 9 6 3 0 - - -
Kohout Radomír 13 4 9 0 - - -
Koc Ondřej 5 3 2 0 - - -
Kmošek Jakub 6 4 2 0 - - -
Kejklíček Roman 4 3 1 0 - - -
Jon Miloslav 4 1 3 0 - - -
Jeřáb Jan 7 3 4 0 - - -
Hromuľáková Beáta 4 2 2 0 - - -
Hrabáková Tereza 12 9 3 0 - - -
Dub Michal 2 2 0 0 - - -
Čížek Daniel 1 1 0 0 - - -
Červenka Jan 4 3 1 0 - - -
Celina Lukáš 2 2 0 0 - - -
Buršík Martin 3 1 2 0 - - -
Bukovský Michal 3 1 2 0 - - -
Bohata Pavel 4 2 2 0 - - -
Blahout Petr 1 0 1 0 - - -
Barták Matěj 3 2 1 0 - - -
Bárta Lukáš 10 8 2 0 - - -
Balog Lukáš 6 3 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře