Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 6
BK Skuteč
TJ Sokol BK Chrudim "B"
26. 11. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Tomáš Polda
Jan Pačovský
61
50
16
10
34
15
52
32
Review
základní 1. kolo 1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basket TJ Svitavy "B"
25. 11. 2017
17:00
Hala TJ Štěpán Scholze
Miloš Šindelář
71
62
22
23
38
36
50
49
Review
základní 1. kolo 2
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Vysoké Mýto
25. 11. 2017
17:00
SH Romana Šebrleho Jan Pačovský
Roman Mareš
61
57
16
23
33
32
49
42
Review
základní 1. kolo 4
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
25. 11. 2017
17:30
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Jan Zima
67
71
15
19
38
36
49
57
Review
základní 1. kolo 5
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč "B"
25. 11. 2017
19:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Havrda
Karel Svoboda
71
62
22
15
35
31
53
51
Review
základní 2. kolo 10
Sokol Vysoké Mýto
BK Přelouč "B"
23. 9. 2017
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Tejchman
Jan Kvoch
98
60
27
12
41
36
67
45
Review
základní 2. kolo 12
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
23. 9. 2017
15:30
Sport.areál, O.Španiela 817 Jan Zima
Radek Michlík
70
46
23
10
39
22
58
33
Review
základní 2. kolo 7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Skuteč
23. 9. 2017
17:00
Hala TJ Pavel Šmíd
Radek Cibulka
93
59
24
16
53
29
70
41
Review
základní 2. kolo 9
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Hořice
23. 9. 2017
17:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Martin Havrda
86
60
22
20
47
32
62
43
Review
základní 2. kolo 8
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
23. 9. 2017
19:00
SH Na Střelnici Miloš Šindelář
Karel Němec
82
90
11
25
29
42
52
57
71
71
75
75
Review
základní 3. kolo 13
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
24. 9. 2017
10:00
Hala TJ Tomáš Polda
Petr Dočkal
74
48
22
11
47
17
67
29
Review
základní 3. kolo 16
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
24. 9. 2017
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Havrda
Miloš Šindelář
80
69
13
17
29
28
61
40
Review
základní 3. kolo 18
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
24. 9. 2017
10:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Radek Cibulka
Jan Zima
63
61
12
14
30
31
46
46
Review
základní 3. kolo 14
Basket TJ Svitavy "B"
BK Skuteč
24. 9. 2017
11:00
SH Na Střelnici Martin Tejchman
Jan Kvoch
68
51
9
11
29
24
50
41
Review
základní 3. kolo 15
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč "B"
27. 10. 2017
19:30
SH Romana Šebrleho Martin Tejchman
Jan Kvoch
89
63
29
18
48
30
69
45
Review
základní 4. kolo 22
BK Přelouč "B"
Kanonýři Josefov
30. 9. 2017
15:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Miloš Šindelář
51
59
12
10
28
23
36
41
Review
základní 4. kolo 19
BK Skuteč
TJ Turnov
30. 9. 2017
17:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Němec
Vladislav Trmač
70
66
14
15
38
37
53
48
Review
základní 4. kolo 20
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Nová Paka
30. 9. 2017
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Petr Dočkal
56
68
13
19
28
31
43
53
Review
základní 4. kolo 24
Basket TJ Svitavy "B"
Sokol Vysoké Mýto
30. 9. 2017
18:30
SH Na Střelnici Jan Zima
Štěpán Scholze
76
57
18
13
36
27
54
38
Review
základní 4. kolo 23
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
8. 12. 2017
20:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Jan Zima
57
76
8
25
24
38
40
54
Review
základní 5. kolo 25
BK Skuteč
Sokol Nová Paka
1. 10. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Tejchman
Tomáš Polda
77
63
15
14
44
34
64
49
Review
základní 5. kolo 26
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Turnov
1. 10. 2017
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Havrda
Štěpán Scholze
68
60
11
8
33
29
48
49
Review
základní 5. kolo 27
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
1. 10. 2017
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Cibulka
Radek Michlík
63
59
10
11
34
19
50
38
Review
základní 5. kolo 29
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
1. 10. 2017
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Miloš Šindelář
97
65
14
17
43
34
74
53
Review
základní 5. kolo 30
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
1. 10. 2017
14:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Martin Tejchman
58
39
10
17
25
20
39
26
Review
základní 6. kolo 36
Sokol Nová Paka
BK Přelouč "B"
14. 10. 2017
17:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Martin Havrda
89
56
25
14
42
23
62
34
Review
základní 6. kolo 32
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim "B"
14. 10. 2017
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karla Chocholoušová
Roman Mareš
75
63
26
18
44
29
54
50
Review
základní 6. kolo 35
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
14. 10. 2017
18:00
Sportovní hala TJ Miloš Šindelář
Tomáš Polda
86
59
17
17
39
36
62
49
Review
základní 6. kolo 34
Kanonýři Josefov
Basket TJ Svitavy "B"
14. 10. 2017
19:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Dominik Štancl
Jan Kvoch
59
73
26
18
33
36
52
58
Review
základní 6. kolo 31
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Skuteč
13. 10. 2017
19:30
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Pavel Theodor
79
58
20
14
38
24
57
36
Review
základní 7. kolo 40
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 10. 2017
09:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Martin Tejchman
Miloš Šindelář
56
78
14
27
29
39
48
56
Review
základní 7. kolo 41
TJ Turnov
BK Přelouč "B"
15. 10. 2017
09:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Štěpán Scholze
106
45
25
10
48
20
83
33
Review
základní 7. kolo 37
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Sokol BK Chrudim "B"
15. 10. 2017
10:00
SH Romana Šebrleho Marek Kohout
Martin Havrda
73
62
12
12
37
22
59
46
Review
základní 7. kolo 38
Sokol Vysoké Mýto
BK Skuteč
15. 10. 2017
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Karel Němec
64
70
16
19
33
46
51
60
Review
základní 7. kolo 42
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
15. 10. 2017
10:00
SH ZŠ Nová Paka Radek Michlík
Tomáš Brandejs
86
44
18
11
37
24
58
33
Review
základní 8. kolo 43
BK Skuteč
TJ Jiskra Hořice
28. 10. 2017
17:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Tejchman
Radek Michlík
72
49
25
13
36
26
54
38
Review
základní 8. kolo 44
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Přelouč "B"
28. 10. 2017
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Havrda
Dominik Štancl
63
73
16
15
29
29
49
53
Review
základní 8. kolo 45
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
28. 10. 2017
17:00
Hala TJ Miloš Šindelář
Petr Dočkal
79
65
21
17
39
29
56
46
Review
základní 8. kolo 48
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
28. 10. 2017
19:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Štěpán Scholze
67
80
24
20
35
33
51
62
Review
základní 8. kolo 46
Basket TJ Svitavy "B"
Sokol Nová Paka
27. 10. 2017
21:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Jan Pačovský
62
51
20
6
35
21
52
35
Review
základní 9. kolo 49
BK Skuteč
BK Přelouč "B"
29. 10. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Petr Dočkal
Jan Zima
71
63
10
18
27
30
52
44
Review
základní 9. kolo 50
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Hořice
29. 10. 2017
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Brandejs
Jan Pačovský
65
56
18
8
31
25
45
35
Review
základní 9. kolo 51
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
29. 10. 2017
10:00
Hala TJ Martin Tejchman
Štěpán Scholze
52
64
9
13
26
28
40
49
Review
základní 9. kolo 53
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
29. 10. 2017
10:00
SH Romana Šebrleho Martin Havrda
Radek Michlík
52
74
17
14
34
35
46
56
Review
základní 9. kolo 52
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Turnov
29. 10. 2017
11:00
SH Na Střelnici Karel Svoboda
Miloš Šindelář
82
61
24
20
44
30
63
44
Review
základní 10. kolo 60
BK Přelouč "B"
Basket TJ Svitavy "B"
11. 11. 2017
14:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Radek Michlík
60
76
13
24
33
31
49
47
Review
základní 10. kolo 56
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
11. 11. 2017
16:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Tomáš Polda
Jaroslav Kolář
67
38
15
9
34
14
54
22
Review
základní 10. kolo 58
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
11. 11. 2017
17:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Martin Havrda
86
66
28
26
48
46
66
62
Review
základní 10. kolo 59
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 11. 2017
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Cibulka
Miloš Šindelář
63
70
11
16
27
29
46
47
Review
základní 10. kolo 57
TJ Turnov
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
11. 11. 2017
17:30
Sportovní hala TJ Jan Pačovský
Jan Zima
55
70
12
22
26
43
32
59
Review
základní 11. kolo 63
TJ Turnov
Sokol Vysoké Mýto
12. 11. 2017
09:30
Sportovní hala TJ Miloš Šindelář
Tomáš Brandejs
88
70
29
12
41
34
53
54
Review
základní 11. kolo 65
TJ Jiskra Hořice
Basket TJ Svitavy "B"
12. 11. 2017
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Otto Jarolímek
47
61
9
20
26
33
33
48
Review
základní 11. kolo 66
BK Přelouč "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 11. 2017
14:00
Sportovní hala Přelouč Radek Michlík
Martin Havrda
90
66
19
17
47
36
65
54
Review
základní 11. kolo 62
Kanonýři Josefov
BK Skuteč
12. 11. 2017
16:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Petr Dočkal
Jan Pačovský
58
51
6
10
25
20
41
44
Review
základní 11. kolo 64
Sokol Nová Paka
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
15. 12. 2017
18:30
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Jan Kvoch
104
58
28
11
56
24
78
41
Review
základní 12. kolo 67
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26. 11. 2017
10:00
SH Na Střelnici Jan Kvoch
Dominik Štancl
83
50
17
10
37
29
60
41
Review
základní 12. kolo 70
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
26. 11. 2017
11:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Radek Michlík
96
52
27
14
55
26
76
40
Review
základní 12. kolo 71
BK Přelouč "B"
TJ Jiskra Hořice
26. 11. 2017
12:00
Sportovní hala Přelouč Karel Svoboda
Miloš Šindelář
82
70
26
20
43
37
67
62
Review
základní 12. kolo 68
Sokol Vysoké Mýto
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
26. 11. 2017
15:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Štěpán Scholze
Petr Dočkal
60
59
13
17
33
31
48
50
Review
základní 12. kolo 72
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Skuteč
25. 11. 2017
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Rejlek
Karel Němec
52
59
10
13
23
22
38
40
Review
základní 13. kolo 75
BK Přelouč "B"
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
9. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Jan Zima
83
57
16
15
39
27
61
40
Review
základní 13. kolo 73
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 12. 2017
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Martin Tejchman
Jan Kvoch
74
61
17
16
39
31
58
45
Review
základní 13. kolo 74
BK Skuteč
Basket TJ Svitavy "B"
9. 12. 2017
17:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Svoboda
Tomáš Polda
75
67
25
12
42
31
57
50
Review
základní 13. kolo 76
TJ Jiskra Hořice
Sokol Vysoké Mýto
9. 12. 2017
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Jan Pačovský
70
81
20
28
38
41
53
64
Review
základní 13. kolo 78
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
9. 12. 2017
18:00
Sportovní hala TJ Štěpán Scholze
Radek Michlík
63
76
12
16
25
42
43
61
Review
základní 14. kolo 79
BK Skuteč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 12. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Radek Cibulka
Tomáš Polda
84
59
21
12
41
27
62
42
Review
základní 14. kolo 80
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Basket TJ Svitavy "B"
10. 12. 2017
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jaroslav Kolář
Petr Dočkal
51
67
10
18
29
35
42
51
Review
základní 14. kolo 84
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
10. 12. 2017
11:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Radek Michlík
89
74
19
15
45
28
68
55
Review
základní 14. kolo 81
TJ Jiskra Hořice
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
10. 12. 2017
12:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Štěpán Scholze
Jan Pačovský
50
54
9
16
21
31
38
46
Review
základní 14. kolo 82
BK Přelouč "B"
Sokol Vysoké Mýto
10. 12. 2017
14:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Tomáš Polda
77
95
16
24
42
51
57
81
Review
základní 15. kolo 87
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
6. 1. 2018
10:00
Tělocvična SŠŘ Jan Kvoch
Martin Tejchman
95
54
14
14
47
32
71
43
Review
základní 15. kolo 89
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6. 1. 2018
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Roman Mareš
Petr Dočkal
97
55
29
14
55
26
79
39
Review
základní 15. kolo 90
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Basket TJ Svitavy "B"
6. 1. 2018
17:00
SH Romana Šebrleho Martin Tejchman
Tomáš Brandejs
69
58
19
12
32
26
49
38
Review
základní 15. kolo 85
Sokol Nová Paka
BK Skuteč
6. 1. 2018
18:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Radek Michlík
89
55
30
11
48
22
69
38
Review
základní 15. kolo 86
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
6. 1. 2018
18:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Miloš Šindelář
85
63
20
16
39
22
59
40
Review
základní 16. kolo 91
TJ Turnov
BK Skuteč
7. 1. 2018
10:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Jan Kvoch
74
42
17
10
27
20
54
27
Review
základní 16. kolo 92
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim "B"
7. 1. 2018
10:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Tejchman
Jan Zima
71
65
9
17
38
27
55
54
Review
základní 16. kolo 95
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7. 1. 2018
10:00
SH Romana Šebrleho Martin Havrda
Petr Dočkal
74
63
15
12
33
30
58
39
Review
základní 16. kolo 96
Sokol Vysoké Mýto
Basket TJ Svitavy "B"
7. 1. 2018
13:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jaroslav Kolář
Karel Svoboda
66
74
15
22
36
31
49
60
Review
základní 16. kolo 94
Kanonýři Josefov
BK Přelouč "B"
5. 1. 2018
19:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Roman Mareš
73
54
9
13
29
30
56
40
Review
základní 17. kolo 101
BK Přelouč "B"
TJ Turnov
20. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Přelouč Dominik Štancl
Jan Kvoch
74
90
16
22
24
39
43
66
Review
základní 17. kolo 97
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
20. 1. 2018
16:30
hala TJ Sokol Chrudim Karel Němec
Miloš Šindelář
58
68
10
12
30
35
46
49
Review
základní 17. kolo 98
BK Skuteč
Sokol Vysoké Mýto
20. 1. 2018
17:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Tejchman
Tomáš Brandejs
73
83
17
15
33
41
54
62
Review
základní 17. kolo 102
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
20. 1. 2018
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Petr Dočkal
Radek Michlík
69
93
11
23
32
53
54
73
Review
základní 17. kolo 100
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
20. 1. 2018
18:00
Hala TJ Jan Zima
Štěpán Scholze
53
86
10
22
19
37
28
60
Review
základní 18. kolo 104
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Vysoké Mýto
21. 1. 2018
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Libor Lukeš
Štěpán Scholze
67
87
19
21
35
40
54
66
Review
základní 18. kolo 103
BK Skuteč
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
21. 1. 2018
10:00
městská hala, ČSA 1000 Radek Michlík
Tomáš Brandejs
74
78
18
27
35
47
58
64
Review
základní 18. kolo 106
Basket TJ Svitavy "B"
Kanonýři Josefov
21. 1. 2018
10:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Tomáš Polda
68
74
17
13
38
35
54
52
Review
základní 18. kolo 107
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
21. 1. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Tejchman
Miloš Šindelář
81
69
19
13
36
33
58
51
Review
základní 18. kolo 108
BK Přelouč "B"
Sokol Nová Paka
21. 1. 2018
17:30
Sportovní hala Přelouč Karel Svoboda
Karla Chocholoušová
75
109
19
27
31
60
46
84
Review
základní 19. kolo 109
BK Přelouč "B"
BK Skuteč
3. 2. 2018
15:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Karel Svoboda
47
60
13
18
27
27
38
49
Review
základní 19. kolo 110
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim "B"
3. 2. 2018
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Jan Zima
68
78
15
20
30
34
53
63
Review
základní 19. kolo 111
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. 2. 2018
17:00
SH ZŠ Nová Paka Miloš Šindelář
Radek Michlík
99
67
29
14
52
29
71
51
Review
základní 19. kolo 112
TJ Turnov
Basket TJ Svitavy "B"
3. 2. 2018
18:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Marek Kohout
90
57
18
13
42
28
61
45
Review
základní 19. kolo 113
Kanonýři Josefov
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
26. 1. 2018
19:30
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Pavel Theodor
65
62
11
18
32
32
45
50
Review
základní 20. kolo 117
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 2. 2018
09:00
Sportovní hala TJ Tomáš Brandejs
Libor Lukeš
88
60
24
14
52
32
77
46
Review
základní 20. kolo 115
TJ Jiskra Hořice
BK Skuteč
4. 2. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Michlík
Karel Svoboda
83
76
29
19
33
37
62
55
Review
základní 20. kolo 118
Sokol Nová Paka
Basket TJ Svitavy "B"
4. 2. 2018
10:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Petr Dočkal
98
56
23
11
49
22
72
28
Review
základní 20. kolo 116
BK Přelouč "B"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
4. 2. 2018
15:00
Sportovní hala Přelouč Martin Tejchman
Jan Kvoch
58
78
17
14
30
37
39
59
Review
základní 20. kolo 120
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
23. 2. 2018
19:30
Tělocvična SŠŘ Miloš Šindelář
Martin Rejlek
68
64
13
14
37
34
55
49
Review
základní 21. kolo 124
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH Romana Šebrleho 0
20
*
Review
základní 21. kolo 126
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč "B"
17. 2. 2018
17:00
Hala TJ Radek Michlík
Jan Pačovský
101
59
23
8
51
29
77
47
Review
základní 21. kolo 123
Sokol Vysoké Mýto
TJ Turnov
17. 2. 2018
18:00
Sportovní hala TSVM Petr Dočkal
Jan Kvoch
85
65
19
19
47
35
63
57
Review
základní 21. kolo 122
BK Skuteč
Kanonýři Josefov
16. 2. 2018
19:00
městská hala, ČSA 1000 Michal Scholze
Vojtěch Krejsa
69
73
15
20
40
38
56
58
Review
základní 21. kolo 125
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Jiskra Hořice
17. 2. 2018
20:00
SH Na Střelnici Karla Chocholoušová
Roman Mareš
68
61
26
14
43
32
55
49
Review
základní 22. kolo 128
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Kanonýři Josefov
18. 2. 2018
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Libor Lukeš
Jan Zima
55
67
12
21
32
37
51
50
Review
základní 22. kolo 129
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Turnov
18. 2. 2018
10:00
SH Romana Šebrleho Miloš Šindelář
Martin Tejchman
76
75
19
12
35
33
59
56
Review
základní 22. kolo 131
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
18. 2. 2018
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Jan Pačovský
80
55
18
14
41
23
66
36
Review
základní 22. kolo 132
Basket TJ Svitavy "B"
BK Přelouč "B"
18. 2. 2018
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Radek Michlík
Jan Kvoch
107
63
26
12
52
34
87
46
Review
základní 22. kolo 130
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
18. 2. 2018
11:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Roman Mareš
Tomáš Brandejs
56
84
15
13
27
35
45
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 27 28 26.1 15.6 4.9 1.0 / 4.0 2.8/3.6 77.5 1.9
Vojtěch Mráz TJ Jiskra Hořice 25 16 1.0 20.3 7.6 0.8 2.8/4.1 66.7 2.1
Jan Soudek Sokol BK Chrudim 30 21 1.0 12.3 3.0 1.3 2.4/3.3 71.4 2.3
Ondřej Stěhulka Sokol Nová Paka 41 14 1.0 11.5 4.9 0.0 1.6/3.5 46.9 2.7
12 Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 43 15 1.0 8.1 3.1 0.1 1.5/2.3 65.7 2.1
Martin Chlud BK Skuteč 37 19 1.0 2.9 1.1 0.0 0.7/2.1 33.3 3.7
9 Jan Šimůnek BA LYNX Liberec 29 16 1.0 2.1 0.6 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.2
Václav Krampera Sokol Vysoké Mýto 30 18 1.0 1.4 0.3 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.7
Tomáš Duben TJ Jiskra Havlíčkův 26 4 1.0 5.8 1.8 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Porteš TJ Turnov 36 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Robin Blažek BK Přelouč 27 1 1.0 5.0 1.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Miřejovský BK Přelouč "B" 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Hlavatý TJ Sokol BK Chrudim 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šorna TJ Spartak Rychnov n 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Špaček Basketbal TJ Svitavy 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Robert Paulíček BK NAPOS Vysoká n.L. 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 24.0 3.5 10.7 /18.0 59.3 19.5
Basket TJ Svitavy "B" 24 19.5 7.3 10.0 /17.8 56.0 20.1
TJ Spartak Rychnov n. Kněžnou 19 23.3 3.3 10.8 /18.7 57.6 15.9
Sokol Vysoké Mýto 22 24.2 4.4 11.0 /18.1 60.7 15.5
TJ Turnov 24 25.0 5.0 8.0 /14.2 56.3 19.2
Sokol Nová Paka 23 28.9 4.4 11.0 /19.3 57.0 17.6
TJ Jiskra Hořice 20 17.5 6.2 8.8 /15.0 58.7 19.3
BK Přelouč "B" 20 14.4 9.1 8.8 /15.0 58.7 14.3
BK Skuteč 22 21.0 4.6 9.3 /17.2 54.2 18.4
TJ Sokol BK Chrudim "B" 22 17.6 5.4 10.5 /18.5 56.9 14.5
Kanonýři Josefov 24 20.0 6.3 11.0 /20.3 54.2 17.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 20 9 11 0 1.5 1.5 1.5
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Tejchman Martin 17 13 4 0 1.5 1.3 1.4
Štancl Dominik 4 2 2 0 1.4 1.3 1.3
Šmíd Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Šindelář Miloš 20 8 12 0 1.6 1.5 1.5
Svoboda Karel 9 4 5 0 2.3 2.1 2.2
Scholze Štěpán 11 4 7 0 1.1 1.2 1.2
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rejlek Martin 2 1 1 0 1.8 1.8 1.8
Polda Tomáš 19 11 8 0 1.5 1.5 1.5
Pačovský Jan 12 2 10 0 1.3 1.6 1.5
Němec Karel 5 2 3 0 1.3 1.2 1.3
Michlík Radek 18 6 12 0 1.6 1.5 1.5
Mareš Roman 8 3 5 0 1.3 1.5 1.4
Lukeš Libor 6 5 1 0 1.1 1.1 1.1
Kvoch Jan 15 4 11 0 1.2 1.3 1.3
Krejsa Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Kolář Jaroslav 6 4 2 0 1.5 1.5 1.5
Kohout Marek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kmošek Jakub 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Jarolímek Otto 2 1 1 0 2.5 1.0 1.8
Chocholoušová Karla 3 2 1 0 1.7 1.3 1.5
Havrda Martin 12 6 6 0 1.3 1.2 1.2
Dočkal Petr 28 20 8 0 1.3 1.3 1.3
Cibulka Radek 5 4 1 0 1.2 1.2 1.2
Brandejs Tomáš 12 6 6 0 1.3 1.4 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře