Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
Spartak Kaplice
Legends Basketball České Budějovice
6. 10. 2017
19:00
ZŠ Školní Michal Pivovarský
Václav Novák
58
61
21
13
39
32
50
48
Review
základní část 1. kolo 2
BK Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
7. 10. 2017
19:00
SH Pelhřimov Marek Vaníček
Pavel Večeřa
75
53
20
8
39
23
58
39
Review
základní část 1. kolo 3
BK Tábor
Sokol Písek Sršni C
7. 10. 2017
19:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Pavel Csöllei
78
72
16
25
35
43
57
62
Review
základní část 2. kolo 6
Spartak Kaplice
BK Pelhřimov
21. 10. 2017
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Petr Peška
83
54
19
13
45
27
64
44
Review
základní část 2. kolo 5
Tigers Basketball České Budějovice
BK Tábor
21. 10. 2017
18:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Augustin Koch
65
43
14
9
25
21
44
35
Review
základní část 2. kolo 4
Legends Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni C
20. 10. 2017
20:00
SH ZŠ Kubatova Petr Peška
Stanislav Dvořák
68
50
23
15
40
24
54
41
Review
základní část 3. kolo 8
BK Tábor
Spartak Kaplice
4. 11. 2017
14:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Vratislav Novák
Stanislav Dvořák
55
71
11
20
27
37
44
52
Review
základní část 3. kolo 9
Sokol Písek Sršni C
Tigers Basketball České Budějovice
27. 1. 2018
18:00
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Augustin Koch
76
55
19
14
36
28
60
37
Review
základní část 3. kolo 7
BK Pelhřimov
Legends Basketball České Budějovice
3. 11. 2017
20:00
SH Pelhřimov Lukáš Petrisko
Petr Peška
52
84
10
26
25
47
42
65
Review
základní část 4. kolo 11
Spartak Kaplice
Sokol Písek Sršni C
18. 11. 2017
17:00
ZŠ Školní Michal Pivovarský
Michal Hána
67
56
16
15
30
30
55
45
Review
základní část 4. kolo 10
Legends Basketball České Budějovice
Tigers Basketball České Budějovice
17. 11. 2017
18:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Michal Hána
100
83
27
18
50
31
77
58
Review
základní část 4. kolo 12
BK Pelhřimov
BK Tábor
18. 11. 2017
18:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Pavel Csöllei
66
38
16
14
25
20
48
33
Review
základní část 5. kolo 14
Sokol Písek Sršni C
BK Pelhřimov
28. 1. 2018
13:00
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Václav Novák
54
41
13
5
22
17
37
20
Review
základní část 5. kolo 13
BK Tábor
Legends Basketball České Budějovice
24. 11. 2017
19:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Petr Peška
49
76
20
17
26
27
41
62
Review
základní část 5. kolo 15
Tigers Basketball České Budějovice
Spartak Kaplice
1. 12. 2017
20:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Augustin Koch
67
78
17
17
34
39
47
56
Review
základní část 6. kolo 18
Sokol Písek Sršni C
BK Tábor
16. 12. 2017
15:00
Sportovní hala Sokol Stanislav Dvořák
Michal Hána
66
45
13
5
33
18
50
32
Review
základní část 6. kolo 17
Tigers Basketball České Budějovice
BK Pelhřimov
16. 12. 2017
16:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Lucie Peterková
70
56
20
10
42
24
58
41
Review
základní část 6. kolo 16
Legends Basketball České Budějovice
Spartak Kaplice
15. 12. 2017
20:00
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Vratislav Novák
63
70
15
13
28
27
45
51
Review
základní část 7. kolo 20
BK Tábor
Tigers Basketball České Budějovice
13. 1. 2018
17:45
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
62
48
16
6
30
30
44
44
Review
základní část 7. kolo 21
BK Pelhřimov
Spartak Kaplice
13. 1. 2018
18:00
SH Pelhřimov Václav Novák
Ondřej Koc
60
71
15
13
31
31
42
55
Review
základní část 7. kolo 19
Sokol Písek Sršni C
Legends Basketball České Budějovice
12. 1. 2018
20:00
Sportovní hala Sokol Stanislav Dvořák
Václav Novák
78
79
12
11
27
37
58
61
Review
základní část 8. kolo 23
Spartak Kaplice
BK Tábor
27. 1. 2018
17:00
ZŠ Školní Václav Novák
Michal Hána
93
40
15
14
35
24
63
31
Review
základní část 8. kolo 24
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni C
4. 11. 2017
18:00
SH ZŠ Kubatova Lukáš Balog
Lukáš Ulrych
65
83
16
17
30
46
52
61
Review
základní část 8. kolo 22
Legends Basketball České Budějovice
BK Pelhřimov
26. 1. 2018
20:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Josef Opava
89
59
19
16
51
22
65
39
Review
základní část 9. kolo 27
BK Tábor
BK Pelhřimov
10. 2. 2018
18:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Josef Opava
Michal Pivovarský
56
62
21
14
30
32
52
42
Review
základní část 9. kolo 25
Tigers Basketball České Budějovice
Legends Basketball České Budějovice
9. 2. 2018
19:00
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Vratislav Novák
41
57
12
12
24
26
33
41
41
57
Review
základní část 9. kolo 26
Sokol Písek Sršni C
Spartak Kaplice
10. 2. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Vratislav Novák
Václav Novák
97
64
24
20
48
40
70
49
Review
základní část 10. kolo 30
Spartak Kaplice
Tigers Basketball České Budějovice
24. 2. 2018
17:00
ZŠ Školní Josef Opava
Michal Pivovarský
78
62
27
19
33
31
56
51
Review
základní část 10. kolo 29
BK Pelhřimov
Sokol Písek Sršni C
24. 2. 2018
18:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Pavel Csöllei
75
64
14
16
38
32
55
51
Review
základní část 10. kolo 28
Legends Basketball České Budějovice
BK Tábor
23. 2. 2018
20:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Václav Novák
89
53
23
4
42
12
69
31
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Lukáš Širůček Legends Č. Budějovice 34 22 1.0 8.5 1.8 1.3 1.1/1.8 0.0* 1.2
Petr Čáp Sokol Písek C 42 6 1.0 8.8 1.7 1.8 0.0/0.0 0.0* 2.2
Jaroslav Kôlbl BK Pelhřimov 46 8 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Michal Kratochvíle Sokol Písek B 23 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Václav Blažek Spartak Kaplice 68 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hušek BK Tábor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Veselý Sokol Písek 30 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Janda CBU 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Spartak Kaplice 12 21.2 5.4 13.7 /23.9 57.3 21.7
Legends Č. Budějovice 14 17.2 6.9 10.7 /17.6 61.0 15.2
BK Pelhřimov 13 15.9 2.7 5.9 /10.6 55.8 14.2
Tigers Č. Budějovice 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Tábor 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Písek C 15 19.1 5.5 11.5 /22.3 51.6 17.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Večeřa Pavel 1 0 1 0 - - -
Vaníček Marek 1 1 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 1 0 1 0 - - -
Tomášek Daniel 2 0 2 0 - - -
Rypáček Jakub 1 0 1 0 - - -
Pivovarský Michal 15 11 4 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 1 0 0 - - -
Peterková Lucie 1 0 1 0 - - -
Peška Petr 4 1 3 0 - - -
Opava Josef 4 3 1 0 - - -
Novák Václav 9 2 7 0 - - -
Novák Vratislav 4 2 2 0 - - -
Koch Augustin 4 0 4 0 - - -
Koc Ondřej 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 5 5 0 0 - - -
Hána Michal 9 5 4 0 - - -
Dytrych Miloslav 2 0 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 11 7 4 0 - - -
Csöllei Pavel 4 1 3 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře