Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2001/02

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 4
Sparta Praha
Ostacolor BK Pardubice
6. 10. 2001
16:30
Robert Paulík
Libor Lukeš
Milan Jahoda
82
52
20
8
37
23
67
35
Review
základní část 1. kolo 1
BC BVV ŽS Brno
Mlékárna Kunín
6. 10. 2001
17:00
Karel Bruna
Václav Galajda
Pavel Burda
103
95
25
26
46
48
72
66
Review
základní část 1. kolo 2
BK SČE Děčín
BK NH Ostrava
6. 10. 2001
17:00
Pavel Hendrich
Zdeněk Hartig
Stanislav Trepka 64
71
17
19
35
34
47
47
Review
základní část 1. kolo 5
BK Opava
Triga Eprin Brno
6. 10. 2001
17:00
Ivo Dolinek
Petr Znamínko
Zdeněk Latík
99
84
27
17
53
33
76
63
Review
základní část 1. kolo 6
BK GA Nymburk
USK Praha
6. 10. 2001
17:30
Tomáš Telúch
Rudolf Výborný
Jan Schödlbauer
73
66
20
17
37
25
55
46
Review
základní část 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad
BK SČP Ústí nad Labem
6. 10. 2001
18:45
Václav Lukeš
Pavel Rozsypal
Milan Jahoda 78
80
24
17
40
42
62
62
Review
základní část 2. kolo 11
Mlékárna Kunín
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2001
17:00
Petr Vrážel
Pavel Zouhar
Miroslav Kurz
117
77
20
18
57
35
88
57
Review
základní část 2. kolo 12
Ostacolor BK Pardubice
BC BVV ŽS Brno
9. 10. 2001
17:10
Pavel Volejník
Jaroslav Egr
Jaroslava Strouhalová 64
75
9
16
31
34
51
59
Review
základní část 2. kolo 7
Triga Eprin Brno
BK GA Nymburk
9. 10. 2001
17:30
Zdeněk Šedivý
Radomír Kohout
Milan Jahoda
68
60
17
20
33
28
50
39
Review
základní část 2. kolo 8
BK SČP Ústí nad Labem
Sparta Praha
9. 10. 2001
17:30
Miroslav Macela
Jiří Kukla
Josef Matějček 82
108
23
26
46
50
76
81
Review
základní část 2. kolo 9
BK NH Ostrava
BK Opava
9. 10. 2001
17:30
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Zdeněk Procházka 76
78
21
25
40
45
61
57
Review
základní část 2. kolo 10
USK Praha
BK SČE Děčín
9. 10. 2001
17:30
Ivan Zachara
Stanislav Kadečka
Petr Buršík
67
57
15
16
30
31
51
49
Review
základní část 3. kolo 15
Sokol Vyšehrad
Ostacolor BK Pardubice
13. 10. 2001
16:00
Tomáš Telúch
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 79
82
16
18
40
34
55
55
Review
základní část 3. kolo 14
BK SČE Děčín
BC BVV ŽS Brno
13. 10. 2001
17:00
Václav Lukeš
Libor Lukeš
Miloš Pražák 62
87
10
24
26
44
45
62
Review
základní část 3. kolo 17
BK Opava
USK Praha
13. 10. 2001
17:00
Karel Bruna
Petr Vrážel
Ivo Procházka
96
60
31
22
48
37
69
45
Review
základní část 3. kolo 13
Triga Eprin Brno
BK SČP Ústí nad Labem
13. 10. 2001
17:30
Pavel Hendrich
Václav Galajda
Milan Pumr
99
95
22
28
45
54
62
74
86
86
Review
základní část 3. kolo 18
BK GA Nymburk
BK NH Ostrava
12. 10. 2001
17:30
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Pavel Burda
94
71
17
20
37
36
65
55
Review
základní část 3. kolo 16
Sparta Praha
Mlékárna Kunín
3. 10. 2001
19:15
Ivo Dolinek
Rudolf Výborný
Jan Schödlbauer 82
88
27
25
50
51
68
69
Review
základní část 4. kolo 22
Mlékárna Kunín
BK Opava
21. 10. 2001
14:20
Ivan Zachara
Robert Paulík
Miloš Pražák
108
99
22
28
40
45
63
71
91
91
Review
základní část 4. kolo 23
Ostacolor BK Pardubice
BK SČE Děčín
20. 10. 2001
17:00
Zdeněk Hartig
Vlastimil Kurz
Stanislav Trepka 73
75
24
16
34
29
54
51
Review
základní část 4. kolo 19
BK SČP Ústí nad Labem
BK GA Nymburk
20. 10. 2001
17:30
Tomáš Telúch
Jaroslav Egr
Milan Franke 72
88
10
22
30
48
46
65
Review
základní část 4. kolo 20
BK NH Ostrava
Triga Eprin Brno
20. 10. 2001
17:30
Zdeněk Šedivý
Pavel Zouhar
Milan Pumr
85
73
15
18
44
35
66
55
Review
základní část 4. kolo 21
USK Praha
Sparta Praha
20. 10. 2001
17:30
Ivan Zachara
Pavel Volejník
Viktor Sotolář 72
91
15
16
36
40
58
65
Review
základní část 4. kolo 24
BC BVV ŽS Brno
Sokol Vyšehrad
20. 10. 2001
17:30
Pavel Rozsypal
Stanislav Kadečka
Zdeněk Latík
102
58
28
20
52
34
77
42
Review
základní část 5. kolo 29
BC BVV ŽS Brno
BK Opava
27. 10. 2001
15:30
Ivan Zachara
Václav Lukeš
Milan Franke
101
84
25
22
51
47
70
62
Review
základní část 5. kolo 27
Mlékárna Kunín
Triga Eprin Brno
27. 10. 2001
17:00
Zdeněk Šedivý
Zdeněk Hartig
Jan Slezák
99
77
19
19
44
34
71
59
Review
základní část 5. kolo 28
Ostacolor BK Pardubice
BK GA Nymburk
27. 10. 2001
17:00
Robert Paulík
Petr Vrážel
Viktor Sotolář 76
112
15
36
26
62
51
92
Review
základní část 5. kolo 30
BK SČE Děčín
Sparta Praha
27. 10. 2001
17:00
Rudolf Výborný
Pavel Hendrich
Petr Buršík 73
84
13
21
41
46
57
63
Review
základní část 5. kolo 25
BK NH Ostrava
Sokol Vyšehrad
27. 10. 2001
17:30
Karel Bruna
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
101
94
13
16
33
35
64
61
82
82
Review
základní část 5. kolo 26
USK Praha
BK SČP Ústí nad Labem
27. 10. 2001
17:30
Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Josef Matějček
109
90
32
12
57
35
81
64
Review
základní část 6. kolo 33
Sokol Vyšehrad
BK SČE Děčín
30. 10. 2001
16:00
Pavel Hendrich
Jaroslav Egr
Zdeněk Latík
86
73
17
23
43
35
61
65
Review
základní část 6. kolo 31
Triga Eprin Brno
USK Praha
31. 10. 2001
17:00
Zdeněk Hartig
Pavel Rozsypal
Jan Slezák 77
81
16
9
34
26
50
49
Review
základní část 6. kolo 32
BK SČP Ústí nad Labem
BK NH Ostrava
30. 10. 2001
17:30
Karel Bruna
Petr Znamínko
Ferdinand Strouhal
83
79
22
21
40
44
61
60
Review
základní část 6. kolo 35
BK Opava
Ostacolor BK Pardubice
30. 10. 2001
17:30
Zdeněk Šedivý
Robert Vyklický
Vladimír Vrážel
120
67
25
20
60
31
90
46
Review
základní část 6. kolo 36
BK GA Nymburk
Mlékárna Kunín
30. 10. 2001
17:30
Libor Lukeš
Václav Lukeš
Jaroslava Strouhalová 93
101
21
35
44
59
67
85
Review
základní část 6. kolo 34
Sparta Praha
BC BVV ŽS Brno
30. 10. 2001
18:15
Ivo Dolinek
Václav Galajda
Zdeněk Latík
86
78
21
17
35
35
56
59
Review
základní část 7. kolo 42
Sparta Praha
BK Opava
4. 11. 2001
15:40
Robert Paulík
Petr Vrážel
Vilém Cígler 79
81
24
28
40
44
60
60
Review
základní část 7. kolo 41
Sokol Vyšehrad
BK GA Nymburk
3. 11. 2001
16:00
Tomáš Telúch
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler 74
99
19
32
33
49
59
76
Review
základní část 7. kolo 37
Mlékárna Kunín
USK Praha
3. 11. 2001
17:00
Karel Bruna
Pavel Hendrich
Ivo Procházka
98
71
28
19
49
42
75
58
Review
základní část 7. kolo 38
Ostacolor BK Pardubice
BK NH Ostrava
3. 11. 2001
17:00
Václav Lukeš
Pavel Večeřa
Miroslav Kurz
97
91
25
28
43
50
77
63
Review
základní část 7. kolo 39
BC BVV ŽS Brno
BK SČP Ústí nad Labem
18. 12. 2001
17:00
Zdeněk Šedivý
Antonín Kapl
Stanislav Trepka 92
93
26
23
53
54
77
74
Review
základní část 7. kolo 40
BK SČE Děčín
Triga Eprin Brno
3. 11. 2001
17:00
Ivo Dolinek
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček 56
80
16
23
24
31
38
59
Review
základní část 8. kolo 43
Triga Eprin Brno
Sparta Praha
6. 11. 2001
17:30
Rudolf Výborný
Libor Lukeš
Vladimír Zelinka
96
79
26
21
48
43
68
63
Review
základní část 8. kolo 44
BK SČP Ústí nad Labem
Ostacolor BK Pardubice
4. 12. 2001
17:30
Pavel Volejník
Robert Vyklický
Petr Buršík
94
83
22
23
52
43
69
62
Review
základní část 8. kolo 45
BK NH Ostrava
Mlékárna Kunín
6. 11. 2001
17:30
Miroslav Macela
Petr Vrážel
Zdeněk Procházka 66
101
20
18
33
56
50
80
Review
základní část 8. kolo 46
USK Praha
BC BVV ŽS Brno
6. 11. 2001
17:30
Ivan Zachara
Václav Galajda
Jan Schödlbauer
83
71
16
21
29
45
49
60
Review
základní část 8. kolo 47
BK Opava
Sokol Vyšehrad
6. 11. 2001
17:30
Tomáš Telúch
Pavel Večeřa
Vladimír Vrážel
110
78
24
17
46
41
85
58
Review
základní část 8. kolo 48
BK GA Nymburk
BK SČE Děčín
6. 11. 2001
17:30
Zdeněk Šedivý
Jiří Kukla
Ferdinand Strouhal
76
68
20
12
45
29
61
50
Review
základní část 9. kolo 50
BC BVV ŽS Brno
BK NH Ostrava
10. 11. 2001
14:00
Karel Bruna
Robert Vyklický
Milan Pumr
100
73
28
18
49
42
70
59
Review
základní část 9. kolo 53
Sparta Praha
BK GA Nymburk
14. 10. 2001
16:00
Tomáš Telúch
Zdeněk Hartig
Milan Jahoda
101
59
24
22
47
39
77
48
Review
základní část 9. kolo 49
Ostacolor BK Pardubice
USK Praha
10. 11. 2001
17:00
Rudolf Výborný
Libor Lukeš
Milan Jahoda 67
96
18
25
38
50
53
73
Review
základní část 9. kolo 51
BK SČE Děčín
Mlékárna Kunín
10. 11. 2001
17:00
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Jaroslava Strouhalová 85
95
14
15
30
46
61
69
Review
základní část 9. kolo 54
BK Opava
BK SČP Ústí nad Labem
17. 1. 2002
17:30
Pavel Hendrich
Petr Znamínko
Viktor Sotolář
111
104
25
21
56
56
81
79
Review
základní část 9. kolo 52
Sokol Vyšehrad
Triga Eprin Brno
9. 11. 2001
20:00
Ivo Dolinek
Roman Klaus
Milan Jahoda 70
90
24
22
37
43
52
65
Review
základní část 10. kolo 58
USK Praha
Sokol Vyšehrad
23. 12. 2001
14:35
Václav Lukeš
Radomír Kohout
Petr Buršík
93
85
30
14
55
39
75
58
Review
základní část 10. kolo 59
Mlékárna Kunín
Ostacolor BK Pardubice
1. 12. 2001
17:00
Tomáš Telúch
Stanislav Kadečka
Miroslav Kurz
116
64
33
18
63
28
97
50
Review
základní část 10. kolo 55
Triga Eprin Brno
BC BVV ŽS Brno
1. 12. 2001
17:30
Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Vladimír Vrážel
87
68
19
12
41
35
69
52
Review
základní část 10. kolo 56
BK SČP Ústí nad Labem
BK SČE Děčín
27. 11. 2001
17:30
Zdeněk Šedivý
Miroslav Macela
Zdeněk Šantrůček
93
80
25
22
42
43
67
61
Review
základní část 10. kolo 57
BK NH Ostrava
Sparta Praha
4. 12. 2001
17:30
Ivan Zachara
Roman Klaus
Milan Pumr
96
94
29
28
49
49
78
72
Review
základní část 10. kolo 60
BK GA Nymburk
BK Opava
1. 12. 2001
17:30
Karel Bruna
Václav Galajda
Jan Slezák
103
100
22
19
54
40
80
73
Review
základní část 11. kolo 65
BK SČE Děčín
BK Opava
8. 12. 2001
13:45
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Milan Franke 74
98
23
30
34
53
51
81
Review
základní část 11. kolo 64
BC BVV ŽS Brno
BK GA Nymburk
8. 12. 2001
15:30
Ivo Dolinek
Pavel Zouhar
Stanislav Trepka 85
92
22
21
43
53
60
72
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol Vyšehrad
Sparta Praha
8. 12. 2001
16:00
Zdeněk Šedivý
Petr Znamínko
Josef Matějček 59
82
15
19
27
40
38
64
Review
základní část 11. kolo 62
Mlékárna Kunín
BK SČP Ústí nad Labem
8. 12. 2001
17:00
Václav Lukeš
Pavel Večeřa
Vladimír Vrážel
101
87
23
32
49
46
80
63
Review
základní část 11. kolo 63
Ostacolor BK Pardubice
Triga Eprin Brno
8. 12. 2001
17:00
Pavel Hendrich
Pavel Rozsypal
Pavel Burda 77
99
22
27
38
43
54
66
Review
základní část 11. kolo 61
USK Praha
BK NH Ostrava
8. 12. 2001
17:30
Miroslav Macela
Rudolf Výborný
Milan Jahoda
83
63
14
13
44
26
60
46
Review
základní část 12. kolo 72
Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
15. 12. 2001
16:00
Pavel Volejník
Robert Vyklický
Jaroslava Strouhalová
82
81
31
22
48
43
67
63
Review
základní část 12. kolo 70
BK GA Nymburk
BC BVV ŽS Brno
15. 12. 2001
17:00
Ivan Zachara
Ivo Dolinek
Milan Franke
81
77
22
20
38
42
64
64
Review
základní část 12. kolo 71
BK Opava
BK SČE Děčín
15. 12. 2001
17:00
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný
Jan Slezák
115
85
28
21
54
41
89
62
Review
základní část 12. kolo 67
BK NH Ostrava
USK Praha
15. 12. 2001
17:30
Pavel Hendrich
Václav Galajda
Miroslav Kurz
101
87
24
22
46
43
72
70
Review
základní část 12. kolo 68
BK SČP Ústí nad Labem
Mlékárna Kunín
15. 12. 2001
17:30
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Stanislav Trepka 89
100
16
26
31
52
54
79
Review
základní část 12. kolo 69
Triga Eprin Brno
Ostacolor BK Pardubice
15. 12. 2001
17:30
Václav Lukeš
Radomír Kohout
Zdeněk Latík
102
76
23
18
55
31
77
54
Review
základní část 13. kolo 78
BC BVV ŽS Brno
Ostacolor BK Pardubice
21. 12. 2001
16:30
Tomáš Telúch
Stanislav Kadečka
Jan Slezák
120
59
32
12
60
35
90
47
Review
základní část 13. kolo 74
Sparta Praha
BK SČP Ústí nad Labem
21. 12. 2001
17:00
Karel Bruna
Vlastimil Kurz
Milan Jahoda
96
84
18
14
45
33
76
56
Review
základní část 13. kolo 76
BK SČE Děčín
USK Praha
21. 12. 2001
17:00
Libor Lukeš
Roman Klaus
Jan Schödlbauer
79
69
14
15
37
26
54
46
Review
základní část 13. kolo 73
BK GA Nymburk
Triga Eprin Brno
21. 12. 2001
17:30
Pavel Volejník
Radomír Kohout
Ferdinand Strouhal
83
79
24
20
41
42
66
59
Review
základní část 13. kolo 75
BK Opava
BK NH Ostrava
21. 12. 2001
17:30
Petr Vrážel
Pavel Zouhar
Ivo Procházka
97
75
20
25
50
41
71
59
Review
základní část 13. kolo 77
Sokol Vyšehrad
Mlékárna Kunín
29. 11. 2001
18:30
Ivo Dolinek
Jiří Kukla
Vladimír Zelinka 79
101
22
31
48
55
66
75
Review
základní část 14. kolo 79
Mlékárna Kunín
BC BVV ŽS Brno
5. 1. 2002
17:00
Miroslav Macela
Václav Lukeš
Jan Slezák
99
83
31
21
55
39
74
64
Review
základní část 14. kolo 80
BK NH Ostrava
BK SČE Děčín
9. 1. 2002
17:00
Pavel Volejník
Petr Vrážel
Ivo Procházka 87
92
18
31
33
54
62
68
Review
základní část 14. kolo 82
Ostacolor BK Pardubice
Sparta Praha
5. 1. 2002
17:00
Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Viktor Sotolář 78
101
21
28
41
53
61
69
Review
základní část 14. kolo 81
BK SČP Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
5. 1. 2002
17:30
Václav Galajda
Libor Lukeš
Josef Matějček
100
59
26
22
44
34
75
50
Review
základní část 14. kolo 83
Triga Eprin Brno
BK Opava
5. 1. 2002
17:30
Karel Bruna
Jiří Kukla
Zdeněk Šantrůček 81
92
17
30
38
53
53
68
Review
základní část 14. kolo 84
USK Praha
BK GA Nymburk
5. 1. 2002
18:00
Ivan Zachara
Robert Paulík
Petr Buršík 64
69
14
21
38
37
51
54
Review
základní část 15. kolo 86
BC BVV ŽS Brno
BK SČE Děčín
12. 1. 2002
16:00
Ivo Dolinek
Rudolf Výborný
Jan Schödlbauer
92
59
23
10
52
33
68
46
Review
základní část 15. kolo 87
Ostacolor BK Pardubice
Sokol Vyšehrad
12. 1. 2002
17:00
Petr Vrážel
Roman Klaus
Miroslav Kurz
96
80
29
19
47
38
69
58
Review
základní část 15. kolo 88
Mlékárna Kunín
Sparta Praha
12. 1. 2002
17:00
Tomáš Telúch
Pavel Rozsypal
Zdeněk Procházka
100
79
23
10
48
31
66
49
Review
základní část 15. kolo 85
BK SČP Ústí nad Labem
Triga Eprin Brno
12. 1. 2002
17:30
Pavel Volejník
Jaroslav Egr
Milan Franke 75
81
22
27
36
42
53
60
Review
základní část 15. kolo 89
USK Praha
BK Opava
12. 1. 2002
17:30
Miroslav Macela
Pavel Hendrich
Milan Jahoda
85
82
17
15
32
32
57
48
Review
základní část 15. kolo 90
BK NH Ostrava
BK GA Nymburk
12. 1. 2002
17:30
Zdeněk Šedivý
Zdeněk Hartig
Viktor Sotolář
95
90
29
21
51
45
72
72
Review
základní část 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad
BC BVV ŽS Brno
1. 2. 2002
16:30
Zdeněk Hartig
Libor Lukeš
Josef Matějček 62
81
22
19
34
49
48
68
Review
základní část 16. kolo 93
Sparta Praha
USK Praha
30. 1. 2002
17:00
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Ferdinand Strouhal
90
65
19
20
42
35
62
50
Review
základní část 16. kolo 94
BK Opava
Mlékárna Kunín
3. 2. 2002
17:00
Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Zdeněk Procházka 87
98
22
15
47
44
57
68
Review
základní část 16. kolo 95
BK SČE Děčín
Ostacolor BK Pardubice
2. 2. 2002
17:00
Zdeněk Šedivý
Jan Karásek
Ferdinand Strouhal
86
67
24
19
49
39
68
56
Review
základní část 16. kolo 91
BK GA Nymburk
BK SČP Ústí nad Labem
2. 2. 2002
17:30
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Jaroslava Strouhalová
92
80
26
17
51
32
73
57
Review
základní část 16. kolo 92
Triga Eprin Brno
BK NH Ostrava
2. 2. 2002
17:30
Pavel Volejník
Stanislav Kadečka
Milan Franke
75
62
25
19
45
31
64
44
Review
základní část 17. kolo 102
Sparta Praha
BK SČE Děčín
9. 2. 2002
16:00
Karel Bruna
Vlastimil Kurz
Vladimír Zelinka
88
66
26
11
46
34
68
49
Review
základní část 17. kolo 101
BK Opava
BC BVV ŽS Brno
9. 2. 2002
17:00
Zdeněk Šedivý
Jaroslav Egr
Milan Pumr
104
82
33
17
66
45
84
70
Review
základní část 17. kolo 98
BK SČP Ústí nad Labem
USK Praha
9. 2. 2002
17:30
Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Josef Matějček 77
93
22
22
37
48
63
78
Review
základní část 17. kolo 99
Triga Eprin Brno
Mlékárna Kunín
9. 2. 2002
17:30
Tomáš Telúch
Antonín Kapl
Zdeněk Šantrůček 84
106
22
32
45
44
68
69
Review
základní část 17. kolo 100
BK GA Nymburk
Ostacolor BK Pardubice
9. 2. 2002
17:30
Jiří Kukla
Petr Znamínko
Miroslav Kurz
90
77
21
23
46
38
67
53
Review
základní část 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad
BK NH Ostrava
9. 2. 2002
18:15
Robert Paulík
Rudolf Výborný
Vladimír Zelinka
77
68
22
20
39
36
58
55
Review
základní část 18. kolo 105
BK SČE Děčín
Sokol Vyšehrad
12. 2. 2002
17:00
Roman Klaus
Stanislav Kadečka
Milan Jahoda
104
67
22
16
50
31
79
48
Review
základní část 18. kolo 107
Ostacolor BK Pardubice
BK Opava
12. 2. 2002
17:00
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Jaroslava Strouhalová 78
126
18
31
39
64
60
91
Review
základní část 18. kolo 108
Mlékárna Kunín
BK GA Nymburk
12. 2. 2002
17:00
Robert Paulík
Miroslav Macela
Vladimír Vrážel
82
70
25
16
45
35
66
57
Review
základní část 18. kolo 103
USK Praha
Triga Eprin Brno
12. 2. 2002
17:30
Karel Bruna
Václav Galajda
Ivo Procházka 81
84
23
18
35
36
52
54
Review
základní část 18. kolo 104
BK NH Ostrava
BK SČP Ústí nad Labem
12. 2. 2002
17:30
Pavel Rozsypal
Radomír Kohout
Pavel Burda
90
70
21
19
39
27
71
53
Review
základní část 18. kolo 106
BC BVV ŽS Brno
Sparta Praha
12. 2. 2002
17:30
Ivan Zachara
Ivo Dolinek
Jan Schödlbauer
93
78
20
9
38
36
62
56
Review
základní část 19. kolo 113
BK GA Nymburk
Sokol Vyšehrad
16. 2. 2002
17:00
Zdeněk Hartig
Libor Lukeš
Petr Buršík
107
70
23
27
62
41
84
61
Review
základní část 19. kolo 114
BK Opava
Sparta Praha
16. 2. 2002
17:00
Ivo Dolinek
Václav Galajda
Vladimír Vrážel
72
71
14
19
38
31
53
51
Review
základní část 19. kolo 109
USK Praha
Mlékárna Kunín
16. 2. 2002
17:30
Ivan Zachara
Tomáš Telúch
Vilém Cígler
91
80
27
25
40
39
66
56
Review
základní část 19. kolo 110
BK NH Ostrava
Ostacolor BK Pardubice
16. 2. 2002
17:30
Robert Paulík
Jaroslav Egr
Viktor Sotolář 68
73
24
18
37
33
46
52
Review
základní část 19. kolo 111
BK SČP Ústí nad Labem
BC BVV ŽS Brno
16. 2. 2002
17:30
Zdeněk Šedivý
Pavel Hendrich
Milan Franke 65
100
17
26
40
53
54
77
Review
základní část 19. kolo 112
Triga Eprin Brno
BK SČE Děčín
16. 2. 2002
17:30
Pavel Volejník
Miroslav Macela
Milan Pumr
84
53
22
11
46
23
64
35
Review
základní část 20. kolo 119
Sokol Vyšehrad
BK Opava
19. 2. 2002
16:00
Robert Paulík
Antonín Kapl
Milan Jahoda 66
91
16
29
33
47
49
62
Review
základní část 20. kolo 116
Ostacolor BK Pardubice
BK SČP Ústí nad Labem
19. 2. 2002
17:00
Ivan Zachara
Libor Lukeš
Miloš Pražák 90
95
29
26
48
50
64
75
Review
základní část 20. kolo 117
Mlékárna Kunín
BK NH Ostrava
19. 2. 2002
17:00
Václav Galajda
Pavel Zouhar
Zdeněk Procházka
94
58
28
19
55
28
73
45
Review
základní část 20. kolo 120
BK SČE Děčín
BK GA Nymburk
19. 2. 2002
17:00
Ivo Dolinek
Radomír Kohout
Jaroslava Strouhalová 74
88
23
24
40
46
57
71
Review
základní část 20. kolo 118
BC BVV ŽS Brno
USK Praha
19. 2. 2002
17:30
Karel Bruna
Petr Znamínko
Jan Slezák 77
82
19
17
39
38
59
59
Review
základní část 20. kolo 115
Sparta Praha
Triga Eprin Brno
19. 2. 2002
18:15
Pavel Rozsypal
Rudolf Výborný
Milan Jahoda
77
75
19
21
48
43
62
54
Review
základní část 21. kolo 123
Mlékárna Kunín
BK SČE Děčín
23. 2. 2002
17:00
Zdeněk Šedivý
Vlastimil Kurz
Vladimír Vrážel
107
97
29
25
62
55
90
73
Review
základní část 21. kolo 121
USK Praha
Ostacolor BK Pardubice
23. 2. 2002
17:30
Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Jan Schödlbauer
72
70
20
19
42
38
54
54
Review
základní část 21. kolo 122
BK NH Ostrava
BC BVV ŽS Brno
23. 2. 2002
17:30
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Zdeněk Latík 83
114
24
29
39
54
62
89
Review
základní část 21. kolo 124
Triga Eprin Brno
Sokol CIPA Vyšehrad
23. 2. 2002
17:30
Pavel Hendrich
Petr Znamínko
Jiří Leun
85
67
29
12
45
30
67
52
Review
základní část 21. kolo 125
BK GA Nymburk
Sparta Praha
23. 2. 2002
17:30
Karel Bruna
Miroslav Macela
Ivo Procházka
82
78
23
18
46
38
59
63
Review
základní část 21. kolo 126
BK SČP Ústí nad Labem
BK Opava
23. 2. 2002
17:30
Pavel Volejník
Radomír Kohout
Milan Jahoda 83
100
23
20
46
55
68
79
Review
základní část 22. kolo 130
Sokol CIPA Vyšehrad
USK Praha
26. 2. 2002
16:00
Pavel Volejník
Jan Karásek
Miroslav Kurz 77
78
19
17
39
27
59
48
Review
základní část 22. kolo 128
BK SČE Děčín
BK SČP Ústí nad Labem
26. 2. 2002
17:00
Václav Galajda
Jaroslav Egr
Stanislav Trepka
82
75
27
25
44
43
67
63
Review
základní část 22. kolo 131
Ostacolor BK Pardubice
Mlékárna Kunín
26. 2. 2002
17:00
Rudolf Výborný
Roman Klaus
Ferdinand Strouhal 82
97
13
27
38
46
57
76
Review
základní část 22. kolo 127
BC BVV ŽS Brno
Triga Eprin Brno
26. 2. 2002
17:30
Zdeněk Šedivý
Robert Paulík
Pavel Burda
116
80
29
15
58
36
87
54
Review
základní část 22. kolo 132
BK Opava
BK GA Nymburk
26. 2. 2002
17:30
Tomáš Telúch
Petr Vrážel
Jan Slezák
111
85
25
11
58
35
80
60
Review
základní část 22. kolo 129
Sparta Praha
BK NH Ostrava
26. 2. 2002
18:25
Ivan Zachara
Libor Lukeš
Miroslav Kurz 79
84
16
16
31
32
49
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
12 Pavel Miloš SPA 38 32.9 18.3 2.5 2.9/7.2 4.5/5.1 87.7 2.2
0 Jakub Hrabovský Sokol Vyšehrad 45 32 37.3 20.8 6.3 1.4/4.0 4.1/6.1 66.7 3.2
7 Josef Jelínek NBK 41 27.6 15.3 3.4 1.3/3.7 4.6/5.2 87.8 2.3
15 Roberto Gittens UNL 43 31 37.3 20.2 7.7 0.0 4.9/7.5 65.1 2.7
6 Maurice Lamar Whitfield MLK 49 42 34.6 14.2 3.5 0.9/3.2 4.5/6.0 74.2 2.4
13 Jan Svoboda BRN 53 33 32.0 17.6 5.8 0.7/1.4 3.9/5.2 75.3 2.2
13 Jadran Popovič MLK 56 38 25.4 15.2 4.8 0.3/0.9 4.7/5.8 81.0 3.1
11 Jan Pavlík BRN 34 31.6 16.9 3.6 2.3/5.9 2.6/3.1 83.0 2.5
17 Aleksandar Damjanovič NBK 49 43 29.1 13.0 5.1 0.2/1.0 2.2/4.2 52.2 3.3
9 Curtis Jermaine Bobb MLK 44 27 33.6 20.3 4.0 3.0/7.1 3.1/3.9 80.0 3.0
16 Tomáš Grepl UNL 32 32.7 16.9 2.7 2.7/7.1 3.3/4.5 72.4 3.5
15 Aleš Kočvara BRN 35 28.7 15.3 5.3 0.5/1.5 3.1/4.8 65.1 3.1
12 Petr Treml USK 29 30.8 18.0 2.4 3.0/6.8 4.1/4.7 88.9 2.8
6 Pavel Kubálek NBK 42 28.1 12.4 2.3 1.6/4.3 3.0/3.7 80.1 2.0
11 Jaroslav Kovář MLK 56 42 26.8 11.9 5.1 0.0/0.1 1.6/3.3 48.2 3.7
0 Marek Stuchlý OPA 43 20.9 11.5 2.4 1.0/2.4 3.9/4.9 79.4 2.7
8 Pavel Frána SPA 37 29.1 12.9 4.8 0.1/0.2 3.2/5.2 60.6 3.8
15 Dejan Vukosavljevič OPA 53 42 25.4 11.3 1.7 2.4/6.3 0.9/1.1 0.0* 1.8
11 David Douša SPA 39 25.6 11.7 2.9 1.1/3.0 2.6/3.7 70.5 3.4
14 Goran Adžič OPA 49 39 20.9 11.7 4.2 0.1/0.2 2.8/3.8 74.3 3.2
7 Jiří Šebek MLK 44 21.6 10.1 1.7 1.5/3.7 2.3/2.8 80.5 2.6
Tomáš Hrubý DEC 31 26.6 13.9 5.0 0.0/0.0 3.9/5.2 74.5 2.8
11 Pavel Staněk OPA 36 23.9 11.6 2.4 1.5/3.9 2.3/3.0 77.8 2.2
10 Luboš Pohánka OST 45 35 29.8 11.9 2.7 1.5/4.1 2.2/2.8 79.4 2.8
5 Jan Sitař OST 30 32.4 13.8 4.7 0.8/2.8 2.1/3.2 64.6 3.4
12 Jiří Navrátil MLK 48 43 23.5 9.5 3.4 0.6/1.5 1.1/1.5 0.0* 3.3
13 Jiří Trnka OPA 43 17.5 9.5 3.3 0.0 2.9/4.1 70.3 3.7
5 Ladislav Sokolovský OPA 44 39 24.6 10.4 2.6 0.5/1.4 3.6/4.2 85.9 3.0
7 Zbyněk Pospíšil OST 34 32.8 11.6 4.4 0.3/0.8 2.1/3.3 61.9 3.7
12 Radek Svoboda PCE 32 26.2 11.8 2.2 1.3/3.3 3.5/4.9 71.2 2.8
13 Jovan Sirovina NBK 50 42 24.3 9.0 3.1 0.0/0.0 2.8/4.5 62.6 3.2
4 Radek Nečas MLK 30 29.9 12.5 3.7 0.7/2.2 3.1/4.4 69.7 3.0
14 Dušan Baláž UNL 48 32 24.7 11.2 3.2 0.9/2.8 2.0/2.3 86.7 2.7
13 Tomáš Pršala OST 44 33 24.5 10.8 1.8 1.8/4.8 1.9/2.1 88.6 1.9
9 Jiří Černošek BRN 41 32 27.5 11.0 3.0 0.8/1.8 2.8/3.8 74.6 3.2
6 Věroslav Sucharda OPA 42 19.7 8.4 3.0 0.3/0.8 1.4/1.8 0.0* 2.2
14 Daniel Dvořák SPA 33 26.1 10.5 2.5 1.0/2.4 2.6/3.8 67.5 2.6
11 David Machač HUS 42 34 21.6 10.1 4.1 0.1/0.3 1.7/2.5 69.4 2.4
11 Ladislav Kudela OST 34 24.4 10.1 2.0 1.3/4.1 2.2/2.9 78.4 2.3
5 Patrik Smažák BRN 32 1.0 10.6 2.4 1.3/4.6 2.0/2.3 84.0 2.6
0 Adam Nenadál Sokol Vyšehrad 32 30.8 10.5 3.7 0.2/0.7 2.4/3.7 65.5 3.1
10 Jakub Velenský SPA 41 24.6 8.2 2.0 1.0/3.1 1.2/1.8 0.0* 2.8
8 Ivo Lukš USK 51 33 27.4 10.1 2.0 1.3/3.5 2.2/2.5 87.8 3.4
0 Robert Kaiser Sokol Vyšehrad 42 27 25.9 12.3 4.5 0.3/1.1 2.5/4.7 53.1 2.4
0 Vít Sklenařík Sokol Vyšehrad 31 25.2 10.5 3.5 0.4/1.6 2.3/3.4 67.3 3.3
11 Pavel Zajíc UNL 52 32 25.7 10.1 2.6 0.5/1.8 3.3/4.2 79.1 3.2
7 Petr Burda SPA 44 41 22.2 7.8 1.2 1.5/4.3 0.9/1.2 0.0* 2.1
4 Petr Czudek OPA 41 25.5 7.5 1.2 0.8/2.5 2.6/3.8 69.5 2.9
Rah-shun Roberts DEC 47 17 31.1 17.6 5.5 1.3/3.1 2.8/4.1 68.1 3.3
18 Ivo Nachtigall HUS 45 33 28.5 9.0 2.1 1.0/3.1 1.8/2.5 72.6 2.3
7 Ondřej Vrchota USK 35 26.8 8.5 1.1 1.4/4.5 1.9/2.4 81.0 2.9
11 Pavel Prach DEC 27 25.1 10.9 2.1 1.4/3.7 2.5/3.1 79.8 2.4
10 Pavel Beneš OPA 40 18.6 7.1 1.6 0.7/1.9 1.8/2.2 80.5 1.6
8 David Klapetek OPA 38 17.8 7.3 2.4 0.4/1.4 1.5/1.9 0.0* 2.4
14 David Hájek BRN 26 22.2 10.7 3.9 0.3/0.8 1.8/2.3 80.0 3.7
9 Juraj Gavlák OST 30 23.5 9.1 2.3 1.0/4.4 1.5/2.1 71.4 3.0
8 Jan Hudeček HUS 53 35 23.6 7.7 3.1 0.0/0.1 1.4/2.5 56.8 1.8
11 Nemanja Danilovič NBK 51 27 25.6 9.9 2.4 1.1/3.4 1.7/2.6 65.7 2.4
0 Mladen Gambiroža PCE 47 17 31.6 15.5 3.9 1.3/4.6 3.8/4.5 85.5 2.8
8 Jan Raděj PCE 30 26.0 8.4 2.1 0.8/1.8 1.8/2.4 75.3 2.9
14 Jaroslav Prášil OST 42 32 23.4 7.8 2.0 0.9/3.0 1.2/1.5 0.0* 2.7
5 Dušan Bohunický SPA 31 22.3 7.9 0.6 1.8/4.7 1.2/1.3 0.0* 3.2
10 David Špička NBK 36 15.8 6.5 1.9 0.4/1.4 1.6/2.1 73.7 2.5
Lukáš Houser DEC 19 29.2 11.7 3.7 0.8/3.1 1.9/3.6 53.6 1.9
0 Duane Posey UNL 47 21 26.6 10.3 4.0 0.0/0.0 2.4/3.1 76.9 3.3
14 Jiří Novotný NBK 39 17.9 5.3 1.6 0.4/1.3 0.8/1.0 0.0* 1.5
15 Aleš Klimek BRN 44 22 24.5 9.4 1.6 1.2/3.9 2.5/3.3 76.7 2.6
17 Dominik Feštr UNL 32 20.3 6.4 2.2 0.5/1.5 0.5/0.6 0.0* 2.0
4 František Peleška USK 29 19.8 6.9 0.8 1.3/4.0 1.2/1.8 0.0* 2.4
14 David Musil PCE 22 23.9 8.7 1.7 1.2/3.6 1.7/2.3 74.0 3.4
0 Marko Dimitrijevič PCE 44 17 25.1 11.1 2.4 0.9/3.9 3.4/5.1 67.4 3.5
15 Rostislav Pelikán MLK 35 16.1 5.3 2.0 0.0/0.1 1.2/1.5 0.0* 2.3
0 Petr Lízálek Sokol Vyšehrad 31 27.9 5.7 1.6 0.5/2.3 1.0/2.6 38.8 3.5
17 Pavel Novotný USK 43 34 20.2 4.9 1.5 0.3/1.2 1.0/1.5 0.0* 2.3
12 David Zdeněk OPA 32 15.2 4.8 0.3 1.3/2.9 0.4/0.5 0.0* 1.8
0 Marian Přibyl MLK 17 29.1 8.8 2.7 0.6/2.9 1.5/2.3 64.1 2.1
7 Lukáš Krátký DEC 29 16.2 4.7 1.7 0.1/0.2 1.1/1.6 0.0* 2.7
7 Petr Benda BRN 22 15.4 6.0 2.3 0.0/0.3 1.2/2.1 55.3 2.4
10 Ladislav Zalužanský DEC 18 21.2 7.1 1.1 1.3/3.9 1.0/1.1 0.0* 1.7
16 Daniel Gajdošík BRN 33 12.7 3.8 1.2 0.0/0.1 1.5/2.0 74.6 0.9
12 Dušan Snopko DEC 47 27 14.2 4.6 1.0 0.7/2.3 0.6/0.9 0.0* 1.6
0 Viktor Mikeš Sokol Vyšehrad 28 15.3 4.4 1.6 0.2/1.1 0.6/0.9 0.0* 2.4
5 David Panáček NBK 26 10.2 4.7 1.0 0.8/1.9 0.3/0.4 0.0* 1.1
5 Ladislav Tóth USK 39 30 12.7 3.9 1.3 0.1/0.8 0.9/1.4 0.0* 2.5
Jan Wiedner DEC 40 22 18.4 5.4 1.4 0.6/1.5 0.9/1.3 0.0* 1.9
12 Petr Němec BRN 30 12.2 3.9 1.4 0.1/0.5 0.7/1.5 0.0* 1.2
0 Marek Balík DEC 19 19.9 5.8 1.2 0.8/2.1 1.0/1.5 0.0* 3.1
0 Marek Loula Sokol Vyšehrad 46 15 33.1 7.3 1.4 0.9/2.9 1.9/2.9 65.1 3.1
4 Tomáš Holešovský UNL 28 21.8 3.8 0.9 0.4/1.4 0.8/1.4 0.0* 3.0
0 Pavel Englický SPA 39 28 8.6 3.8 0.8 0.5/0.9 0.9/1.2 0.0* 1.1
10 Tomáš Krba MLK 36 9.7 2.9 0.4 0.6/1.3 0.4/0.6 0.0* 1.6
16 Jozef Bučák OST 41 31 13.3 3.4 1.4 0.0/0.2 0.6/1.1 0.0* 2.2
10 Vojtěch Synáček PCE 24 13.9 4.1 1.4 0.2/0.6 0.7/1.0 0.0* 1.5
6 Tomáš Eisner UNL 29 10.4 3.3 0.8 0.5/1.5 0.2/0.4 0.0* 2.1
13 Jan Pastýřík USK 19 18.1 5.0 1.9 0.0/0.2 1.2/2.0 60.5 3.2
5 Jaromír Geršl DEC 25 16.2 3.6 1.2 0.2/0.7 0.7/0.9 0.0* 0.9
16 Vojtěch Koukal HUS 24 9.2 3.5 1.0 0.4/1.0 0.3/0.3 0.0* 1.1
16 Tomáš Tóth USK 37 23 12.2 3.5 1.0 0.2/1.4 0.7/1.1 0.0* 2.1
10 Michal Křemen BRN 41 30 10.2 2.6 0.8 0.3/1.0 0.3/0.6 0.0* 1.5
0 Peter Halanda PCE 42 13 19.1 6.0 1.6 0.5/2.2 1.2/1.5 0.0* 1.8
0 Ondřej Lipold Sokol Vyšehrad 40 21 13.7 3.7 1.4 0.0/0.2 0.7/0.9 0.0* 1.2
15 Michal Slezák DEC 43 15 18.6 5.1 0.5 1.3/4.1 0.3/0.7 0.0* 2.7
14 Ludvík Magnusek MLK 15 13.1 4.6 0.7 0.6/1.3 1.3/1.6 0.0* 1.6
0 Tomáš Vorlíček DEC 44 15 20.3 4.5 0.5 0.9/2.6 0.8/1.2 0.0* 0.7
12 Pavel Freiberg NBK 45 22 9.7 3.0 1.2 0.0/0.2 0.5/0.6 0.0* 1.7
12 Otakar Marek UNL 15 19.9 4.4 0.9 0.5/1.9 1.3/1.7 0.0* 3.2
8 Zdeněk Formánek MLK 22 8.5 3.0 0.7 0.5/1.3 0.0/0.0 0.0* 0.9
10 Jiří Hubálek USK 40 24 8.8 2.6 0.9 0.1/0.6 0.5/0.7 0.0* 1.3
6 Michael Dostál OST 23 8.3 2.7 0.7 0.1/0.8 1.0/1.6 0.0* 1.2
13 Milan Doksanský DEC 13 17.2 4.8 1.3 0.5/1.5 0.8/1.1 0.0* 3.0
0 Dušan Hlaváček Sokol Vyšehrad 20 11.5 3.1 1.2 0.1/0.3 0.5/0.7 0.0* 0.8
8 Radek Hilšer BRN 27 12.4 2.2 0.5 0.2/0.8 0.5/0.6 0.0* 1.7
Kamil Řeřábek Sokol Vyšehrad 13 18.7 4.4 1.3 0.4/2.3 0.6/1.1 0.0* 1.9
0 Stanislav Votroubek NBK 41 12 12.4 4.4 0.8 0.8/1.6 0.5/0.6 0.0* 1.8
6 Ivo Prachař BRN 19 8.1 2.6 1.1 0.1/0.1 0.4/0.5 0.0* 1.9
Milan Voračka Sokol Vyšehrad 8 15.8 6.3 1.8 0.5/2.1 1.3/1.6 0.0* 0.5
5 Petr Sitař PCE 6 27.8 8.2 3.0 0.3/1.0 1.2/1.5 0.0* 2.3
14 Pavel Mrštík MLK 14 8.9 3.1 1.2 0.1/0.3 0.5/0.6 0.0* 1.1
17 Štefan Ličartovský SPA 37 23 7.9 1.8 0.4 0.3/0.7 0.1/0.2 0.0* 0.6
0 Lubomír Volný BRN 49 7 11.1 5.9 2.3 0.3/0.7 0.4/1.0 0.0* 1.9
15 Jan Komárek OST 23 6.2 1.7 0.3 0.3/0.7 0.1/0.3 0.0* 1.8
5 Pavel Pelikán BRN 53 17 11.1 2.2 0.5 0.2/1.5 0.5/1.1 0.0* 1.4
4 Jiří Nádvorník PCE 39 18 8.8 2.0 0.7 0.0/0.3 0.6/0.7 0.0* 0.8
18 Pavel Kopunecz PCE 8 10.9 4.5 1.9 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.1
9 Štěpán Reinberger SPA 40 18 6.9 1.9 0.7 0.1/0.5 0.3/0.4 0.0* 0.9
9 David Skalecký PCE 19 9.1 1.8 0.4 0.1/0.4 0.7/1.0 0.0* 1.3
0 Aleš Petřík HUS 15 7.6 2.2 0.9 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.8
0 Petr Zeman Sokol Vyšehrad 40 19 7.6 1.7 0.5 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.7
5 Michal Žalud UNL 13 8.4 2.5 0.4 0.4/0.9 0.5/0.9 0.0* 1.0
0 Božidar Vukazič OST 49 4 16.5 7.8 3.0 0.0/2.3 1.8/2.5 70.0 1.5
Tomáš Kiršbaum DEC 15 10.0 1.9 0.4 0.3/1.5 0.3/0.3 0.0* 1.1
11 Tomáš Kneifl USK 49 3 27.7 9.0 1.7 0.3/1.7 4.7/7.0 66.7 2.7
0 Ondřej Šiko OST 10 9.1 2.7 1.1 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.4
6 Jan Píza USK 40 8 9.4 3.3 0.4 0.5/1.3 1.0/1.8 0.0* 1.4
18 David Marek SPA 36 14 6.9 1.8 0.4 0.1/0.4 0.5/0.7 0.0* 0.8
8 Petr Feigl UNL 16 6.3 1.6 0.3 0.3/0.8 0.1/0.1 0.0* 1.1
15 Daniel Douša SPA 40 15 7.0 1.4 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
0 Richard Marek OST 44 10 13.1 2.1 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
18 Marin Prskalo UNL 46 3 21.0 6.7 2.3 0.0 2.0/2.0 100.0 1.3
10 Karel Formánek UNL 4 14.3 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
0 Emil Palatinus NBK 14 5.5 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
0 Štěpán Merta Sokol Vyšehrad 38 13 8.9 1.2 0.4 0.0/0.5 0.5/0.6 0.0* 0.5
0 Petr Schmida OST 4 13.0 3.8 1.0 0.3/1.5 1.0/1.0 0.0* 1.8
6 Michal Miřejovský PCE 40 10 8.1 1.1 0.4 0.1/0.4 0.0/0.0 0.0* 0.8
8 Pavel Harásek HUS 55 9 12.1 1.2 0.1 0.3/1.3 0.0/0.0 0.0* 1.2
0 Jakub Králík Sokol Vyšehrad 41 9 10.1 1.2 0.4 0.0/0.1 0.3/1.1 0.0* 1.6
6 Jan Koukal HUS 39 5 6.0 1.6 0.2 0.4/0.4 0.0/0.0 0.0* 0.8
9 Ivo Kvapil HUS 5 6.8 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
8 Miloš Valčák MLK 4 5.3 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Davor Halbauer DEC 46 2 12.0 2.5 0.5 0.5/2.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
15 Terrence Lamont Sellers USK 46 1 11.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
0 Peter Milčák PCE 2 6.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Rudolf Skřivánek Sokol Vyšehrad 3 5.3 1.0 0.0 0.0/0.3 1.0/1.0 0.0* 0.0
0 Vladimír Krýsl UNL 41 1 6.0 3.0 0.0 1.0/2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
13 Dávid Demečko SPA 41 8 4.5 0.4 0.0 0.0/0.3 0.4/0.5 0.0* 0.4
11 Arpád Buzási BRN 41 2 6.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Tomáš Procházka OST 41 6 4.7 0.3 0.2 0.0/0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
0 Jan Vlasák Sokol Vyšehrad 38 3 10.3 0.7 0.3 0.0/0.7 0.0/0.0 0.0* 0.7
16 Lukáš Kraus SPA 2 4.5 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
14 Marek Sotolář HUS 2 6.5 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
0 Jakub Skála SPA 1 8.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
0 Miroslav Šverma SPA 1 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Lukáš Tylchrt PCE 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Holoubek SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Martin Míčka DEC 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Podubský Sokol Vyšehrad 41 5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
0 Filip Scholz SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Petr Novák SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Michael Garrett Starr DEC 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Bojan Kusmuk PCE 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Tomáš Novotný BRN 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Ante Ivančič UNL 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Aleš Petrův DEC 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Frederick Warrick MLK 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Zdeněk Holacký HUS 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Milan Sojka PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Martin Mikš HUS 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Luděk Jurečka MLK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Kunst USK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Marek Benda BRN 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Aleš Jiráň DEC 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Lukáš Chábek USK 1 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Marijo Bošnjak MLK 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Rudolf Výborný UNL 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Antonín Pištěcký UNL 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Roman Kačmař OST 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Bosák USK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Jan Bubeník PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Miloš Vrlík HUS 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jakub Chalupecký USK 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Josef Kresta OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Pavel Slezák HUS 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Pavel Houška UNL 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Pave Kuzmanič UNL 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Yan Larionov Sokol Vyšehrad 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Žarko Stanković PCE 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Milan Baco DEC 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Tomáš Hromádko PCE 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 David Martínek Sokol Vyšehrad 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Faron Hand PCE 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Saša Ramač OPA 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Šťastný Sokol Vyšehrad 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Dragan Basarič OPA 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Pavlíček Sokol Vyšehrad 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Ondřej Zach PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Robert Landa SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Branko Rajevac OPA 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Aleš Chán Sokol Vyšehrad 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Pěkný USK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Bartuška HUS 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Tomáš Petřík Sokol Vyšehrad 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Sergei Lavrov MLK 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Miroslav Pavlík OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Jaroslav Mužík OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Marek Mužík OST 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Alexandr Lobanov OST 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Roman Halík OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jakub Blažek OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Mirko Buljubašič MLK 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Zvonimir Ridl MLK 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Radek Helekal BRN 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Level Sanders UNL 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Welsch MLK 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Antoine Stokes MLK 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Dewitt Youngblood MLK 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Leoš Krejčí PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Martin Rusz PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Dlouhý PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Luboš Stria PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Medveď BRN 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 František Jůza BRN 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Kuffa PCE 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Ježdík SPA 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Václav Hrubý PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Martin Janda UNL 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Daniel Cyrulik USK 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Amir Delalič USK 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jiří Formánek NBK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Zlatko Bačurin USK 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Vladimír Vyoral SPA 1 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Ivan Krivocheiko SPA 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Libor Jeřábek BRN 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*