Krajský přebor U 11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 11 1. kolo 1
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
9. 10. 2016
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Tadeáš Čabala
44
0
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 2
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
9. 10. 2016
09:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Dominik Čihák
Michal Kohár
18
15
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 3
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
9. 10. 2016
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Dominik Čihák
6
40
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
9. 10. 2016
11:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tadeáš Čabala
Michal Kohár
10
14
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 5
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
9. 10. 2016
12:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Michal Kohár
Lukáš Brus
12
4
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 6
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
9. 10. 2016
12:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Tadeáš Čabala
Dominik Čihák
42
0
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 7
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov U 11 (žky)
9. 10. 2016
09:00
Základní škola 27
31
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
9. 10. 2016
09:45
Základní škola Jan Volf
Michal Zubanič
34
3
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 9
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
9. 10. 2016
10:30
Základní škola 10
45
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 10
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
9. 10. 2016
11:15
Základní škola Bohumil Kuzebauch
Michal Zubanič
32
15
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 11
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
9. 10. 2016
12:00
Základní škola Michal Zubanič
Jan Volf
19
38
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 12
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
9. 10. 2016
12:45
Základní škola
52
15
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 13
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
23. 10. 2016
11:15
SH BK Loko Karlovy Vary Daniel Kubín
Adéla Hejná
1
37
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 14
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
23. 10. 2016
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Rudolf Neudert
Jan Růžička
14
35
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 15
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
23. 10. 2016
12:45
SH BK Loko Karlovy Vary Daniel Kubín
Rudolf Neudert
68
3
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 16
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
23. 10. 2016
13:30
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Jan Růžička
26
6
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 17
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
23. 10. 2016
14:15
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Růžička
Rudolf Neudert
14
22
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 18
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
23. 10. 2016
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Daniel Kubín
1
38
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 19
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
23. 10. 2016
09:00
SH Toužim Daniel Svojanovský
Ondřej Sládek
20
22
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 20
BCM Sokolov U 11 (žky)
BSK Tatran Kraslice
23. 10. 2016
09:45
Sportovní hala města Lukáš Brus
Tadeáš Čabala
14
16
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 21
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
23. 10. 2016
10:30
Sportovní hala města Ondřej Sládek
Lukáš Brus
52
2
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 22
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
23. 10. 2016
11:15
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Daniel Svojanovský
3
46
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 23
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
23. 10. 2016
12:00
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Ondřej Sládek
64
4
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 24
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
23. 10. 2016
12:45
SH Toužim Lukáš Brus
Daniel Svojanovský
4
48
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 25
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
6. 11. 2016
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Sládek
Jan Růžička
35
13
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 26
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
6. 11. 2016
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Daniel Svojanovský
Michal Kohár
21
5
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 27
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
6. 11. 2016
10:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Michal Kohár
Ondřej Sládek
3
47
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 28
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
6. 11. 2016
11:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Růžička
Daniel Svojanovský
18
17
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 29
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
6. 11. 2016
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Růžička
Michal Kohár
15
33
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 30
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
6. 11. 2016
12:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Daniel Svojanovský
Ondřej Sládek
42
9
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 31
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
6. 11. 2016
09:00
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Dominik Čihák
4
66
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 32
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
6. 11. 2016
09:45
Kraslice Tadeáš Čabala
Lukáš Brus
62
1
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 33
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
6. 11. 2016
10:30
Kraslice Lukáš Brus
Bohumil Kuzebauch
5
41
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 34
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
6. 11. 2016
11:15
Kraslice Dominik Čihák
Tadeáš Čabala
31
14
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 35
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BSK Tatran Kraslice
6. 11. 2016
12:00
Kraslice Lukáš Brus
Dominik Čihák
0
56
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 36
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
6. 11. 2016
12:45
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Tadeáš Čabala
9
36
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 37
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
20. 11. 2016
08:15
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Rudolf Neudert
62
0
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 38
BK Sokolov U 11 (žci)
BSK Tatran Kraslice
20. 11. 2016
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Růžička
Ondřej Sládek
4
38
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 39
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
20. 11. 2016
09:45
SH BK Loko Karlovy Vary Rudolf Neudert
Adéla Hejná
36
20
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 40
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
20. 11. 2016
10:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ondřej Sládek
Jan Růžička
6
38
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 41
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
20. 11. 2016
11:15
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Růžička
Ondřej Sládek
38
6
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 42
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BK Sokolov U 11 (žci)
20. 11. 2016
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Rudolf Neudert
20
6
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 43
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
20. 11. 2016
09:00
Hala míčových sportů KV Arena Matěj Doubek
Miroslav Svatoš
36
0
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 44
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
20. 11. 2016
09:45
Hala míčových sportů KV Arena Jan Volf
Michal Zubanič
4
57
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 45
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
20. 11. 2016
10:30
Hala míčových sportů KV Arena Miroslav Svatoš
Matěj Doubek
41
11
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 46
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
20. 11. 2016
11:15
Hala míčových sportů KV Arena Michal Zubanič
Jan Volf
4
24
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 47
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
20. 11. 2016
12:00
Hala míčových sportů KV Arena Jan Volf
Michal Zubanič
44
3
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 48
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
20. 11. 2016
12:45
Hala míčových sportů KV Arena Miroslav Svatoš
Matěj Doubek
21
22
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 49
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
4. 12. 2016
09:00
SH Toužim Jan Volf
Michal Zubanič
18
23
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 50
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
4. 12. 2016
09:45
Sportovní hala města Rudolf Neudert
Tadeáš Čabala
75
4
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 51
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
4. 12. 2016
10:30
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Jan Volf
3
27
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 52
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
4. 12. 2016
11:15
Sportovní hala města Michal Zubanič
Rudolf Neudert
18
40
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 53
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
4. 12. 2016
12:00
Sportovní hala města Rudolf Neudert
Jan Volf
2
51
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 54
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
4. 12. 2016
12:45
SH Toužim Tadeáš Čabala
Michal Zubanič
7
41
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 55
BK Sokolov U 11 (žci)
BCM Sokolov U 11 (žky)
4. 12. 2016
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Dominik Čihák
14
29
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 56
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
4. 12. 2016
09:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Michal Kohár
Ondřej Sládek
2
41
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 57
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BK Sokolov U 11 (žci)
4. 12. 2016
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ondřej Sládek
Lukáš Brus
29
13
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 58
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
4. 12. 2016
11:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Dominik Čihák
Michal Kohár
56
0
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 59
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BCM Sokolov U 11 (žky)
4. 12. 2016
12:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Michal Kohár
4
26
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 60
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
4. 12. 2016
12:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Dominik Čihák
Ondřej Sládek
22
7
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 61
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
15. 1. 2017
09:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
4
76
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 62
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov U 11 (žci)
15. 1. 2017
09:45
Kraslice Bohumil Kuzebauch
Miroslav Svatoš
48
16
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 63
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
15. 1. 2017
10:30
Kraslice Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
44
5
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 64
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
15. 1. 2017
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Matěj Doubek
Tadeáš Čabala
11
71
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 65
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
15. 1. 2017
12:45
SH BK Loko Karlovy Vary Tadeáš Čabala
Matěj Doubek
38
6
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 66
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
15. 1. 2017
13:30
SH BK Loko Karlovy Vary Matěj Doubek
Tadeáš Čabala
29
10
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 67
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
29. 1. 2017
09:30
Karlovy Vary, Konečná Miroslav Svatoš
Jan Šimek
36
16
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 68
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
29. 1. 2017
10:15
Karlovy Vary, Konečná Miroslav Svatoš
Jan Šimek
26
14
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 69
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
29. 1. 2017
11:00
Karlovy Vary, Konečná Miroslav Svatoš
Jan Šimek
12
31
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 70
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov U 11 (žky)
29. 1. 2017
09:00
Základní škola Petr Hovorka
15
21
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 71
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
29. 1. 2017
09:45
Základní škola Petr Hovorka
55
5
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 72
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BSK Tatran Kraslice
29. 1. 2017
10:30
Základní škola Petr Hovorka
4
85
Review
Krajský přebor U 11 15. kolo 73
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
12. 2. 2017
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Volf
Michal Zubanič
32
15
Review
Krajský přebor U 11 15. kolo 74
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
12. 2. 2017
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Sládek
Jan Volf
56
9
Review
Krajský přebor U 11 15. kolo 75
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BCM Sokolov U 11 (žky)
12. 2. 2017
10:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Michal Zubanič
Ondřej Sládek
0
70
Review
Krajský přebor U 11 16. kolo 76
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
12. 2. 2017
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Rudolf Neudert
Dominik Čihák
42
10
Review
Krajský přebor U 11 16. kolo 77
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
12. 2. 2017
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Miroslav Svatoš
Dominik Čihák
20
10
Review
Krajský přebor U 11 16. kolo 78
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
12. 2. 2017
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Miroslav Svatoš
Rudolf Neudert
8
49
Review
Krajský přebor U 11 17. kolo 79
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
26. 2. 2017
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Rudolf Neudert
19
10
Review
Krajský přebor U 11 17. kolo 80
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
26. 2. 2017
09:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Daniel Svojanovský
Lukáš Brus
4
38
Review
Krajský přebor U 11 17. kolo 81
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov U 11 (žci)
26. 2. 2017
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Rudolf Neudert
Daniel Svojanovský
40
9
Review
Krajský přebor U 11 18. kolo 82
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
26. 2. 2017
09:30
SH Toužim Radka Sosnovcová
Matěj Doubek
10
36
Review
Krajský přebor U 11 18. kolo 83
BK Lokomotiva Karlovy Vary "A"
BCM Sokolov U 11 (žky)
26. 2. 2017
10:15
Sportovní hala města Radka Sosnovcová
Adéla Hejná
5
23
Review
Krajský přebor U 11 18. kolo 84
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
26. 2. 2017
11:00
Sportovní hala města Matěj Doubek
Adéla Hejná
37
9
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Lukáš Jiránek Thermia KV U 11 (mix) 15 29 1.0 4.8 2.3 0.3/0.7 0.0* 0.1
Jan Heřman BK Sokolov U 11 (žci) 15 15 1.0 1.3 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.6
Marie Staňková BCM Sokolov U 11 (žky) 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Giovanni Romano TJ Sokol Toužim U 11 (mix) 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Svatoš Sokol Kraslice (mix) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Vopičková BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Jíchová BK Loko KV "A" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bačová BK Loko K. Vary U 11 (žky) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
BK Sokolov U 11 (žci) 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Loko K. Vary U 11 (žky) 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Toužim U 11 (mix) 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix) 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BSK Tatran Kraslice 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCM Sokolov U 11 (žky) 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Loko KV "A" 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Thermia KV U 11 (mix) 18 9.7 1.1 /3.1 34.5 1.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zubanič Michal 11 4 7 0 - - -
Volf Jan 10 5 5 0 - - -
Šimek Jan 3 0 3 0 - - -
Svojanovský Daniel 8 4 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 11 9 2 0 - - -
Sosnovcová Radka 2 2 0 0 - - -
Sládek Ondřej 14 5 9 0 - - -
Růžička Jan 9 5 4 0 - - -
Neudert Rudolf 13 6 7 0 - - -
Kuzebauch Bohumil 7 4 3 0 - - -
Kubín Daniel 3 2 1 0 - - -
Kohár Michal 9 3 6 0 - - -
Hovorka Petr 3 3 0 0 - - -
Hejná Adéla 8 4 4 0 - - -
Doubek Matěj 8 4 4 0 - - -
Čihák Dominik 11 4 7 0 - - -
Čabala Tadeáš 15 8 7 0 - - -
Brus Lukáš 14 9 5 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře