Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
10. 12. 2016
10:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Adam Giecek
87
60
23
20
45
28
63
45
Review
základní část 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
11. 12. 2016
10:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Matěj Barták
88
52
26
7
42
25
69
43
Review
základní část 1. kolo 5
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
10. 12. 2016
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Jiří Kubíček
76
84
20
25
47
41
60
55
Review
základní část 1. kolo 3
USK Praha
Sokol Pražský
10. 12. 2016
13:30
SH Folimanka Michal Perlík
Pavel Bohata
65
57
19
13
34
23
51
39
Review
základní část 1. kolo 4
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
10. 12. 2016
15:00
Sportovní hala Kort Michal Šupej
Karel Křenek
88
79
22
20
43
37
56
52
73
73
Review
základní část 1. kolo 6
BA Sparta Praha
BA Nymburk
9. 12. 2016
16:00
Hala Kuncova Michal Šupej
Vladimír Slanina
50
85
12
24
19
48
33
65
Review
základní část 2. kolo 11
USK Praha
BK Kondoři Liberec
18. 3. 2017
12:00
SH Folimanka Michaela Scholzová
Dominik Barták
62
53
20
9
35
21
54
27
Review
základní část 2. kolo 12
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
18. 3. 2017
14:00
Sokol pražský Dominik Výborný
Jan Hejnic
71
57
15
16
30
27
51
42
Review
základní část 2. kolo 9
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
18. 3. 2017
15:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Jiří Kubíček
66
89
17
24
34
40
50
58
Review
základní část 2. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
18. 3. 2017
15:00
Městská sportovní hala č.2 Vladimír Slanina
Martin Buršík
75
79
17
21
38
42
54
60
Review
základní část 2. kolo 7
BK Snakes Ostrava
BA Sparta Praha
18. 3. 2017
16:00
ZŠ Dvorského Ondřej Zatloukal
Martin Čarnecký
76
42
26
7
37
23
56
29
Review
základní část 2. kolo 8
BK NH Ostrava
BA Nymburk
18. 3. 2017
16:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Jan Menšík
58
88
18
22
45
42
54
70
Review
základní část 3. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
19. 3. 2017
09:30
Městská sportovní hala č.2 Vladimír Slanina
Martin Buršík
55
105
16
42
28
65
40
82
Review
základní část 3. kolo 14
BK NH Ostrava
BA Sparta Praha
19. 3. 2017
10:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Václav Sýkora
74
40
15
7
39
19
66
28
Review
základní část 3. kolo 15
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
19. 3. 2017
10:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
85
62
26
14
51
32
72
49
Review
základní část 3. kolo 13
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
19. 3. 2017
11:00
ZŠ Dvorského Lukáš Stáňa
Filip Dombrovský
80
69
24
21
39
36
54
44
Review
základní část 3. kolo 17
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
19. 3. 2017
11:00
SH Folimanka Michal Šafařík
Michaela Scholzová
86
47
22
8
44
12
61
30
Review
základní část 3. kolo 18
Sokol Pražský
BK Kondoři Liberec
19. 3. 2017
12:15
Sokol pražský Dominik Výborný
Jan Hejnic
78
67
21
19
38
37
58
51
Review
základní část 4. kolo 20
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
15. 10. 2016
10:30
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Michaela Scholzová
108
48
26
20
63
26
82
38
Review
základní část 4. kolo 22
BCM Orli Prostějov
Sokol Pražský
15. 10. 2016
12:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Opletal
Robin Stančík
46
64
11
21
26
38
37
53
Review
základní část 4. kolo 21
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
15. 10. 2016
12:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Tomáš Brandejs
Martin Svoboda
45
65
10
19
26
37
33
47
Review
základní část 4. kolo 19
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec
15. 10. 2016
13:00
Hala Kuncova Petr Eisner
Dalibor Kouba
38
73
11
11
21
32
30
58
Review
základní část 4. kolo 23
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
15. 10. 2016
15:00
ZŠ Dvorského Filip Dombrovský
Marek Pörner
99
59
24
12
41
36
72
49
Review
základní část 4. kolo 24
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
15. 10. 2016
16:00
Sportovní hala VŠB TU Michael Tichov
Ondřej Kocurek
83
89
28
26
48
55
68
70
Review
základní část 5. kolo 25
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
16. 10. 2016
09:00
Hala Kuncova Petr Eisner
Dalibor Kouba
54
92
18
24
35
55
45
71
Review
základní část 5. kolo 27
BK Synthesia Pardubice
Sokol Pražský
16. 10. 2016
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Tomáš Brandejs
Martin Svoboda
73
54
15
20
31
33
55
40
Review
základní část 5. kolo 26
BA Nymburk
BK Kondoři Liberec
16. 10. 2016
10:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Michaela Scholzová
83
60
24
12
50
23
73
43
Review
základní část 5. kolo 29
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2016
10:00
ZŠ Dvorského Filip Dombrovský
Marek Pörner
78
51
22
8
43
24
56
41
Review
základní část 5. kolo 30
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2016
10:00
SH Ostrava-Tatran Michael Tichov
Ondřej Kocurek
64
89
12
16
29
47
49
72
Review
základní část 5. kolo 28
BCM Orli Prostějov
USK Praha
16. 10. 2016
12:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Opletal
Robin Stančík
53
65
12
11
25
33
41
44
Review
základní část 6. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
29. 10. 2016
11:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
54
84
17
10
33
36
43
61
Review
základní část 6. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
29. 10. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Tomáš Tax
78
63
27
19
44
35
54
50
Review
základní část 6. kolo 31
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
29. 10. 2016
13:30
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Jindřich Zámostný
102
46
35
9
61
14
78
27
Review
základní část 6. kolo 34
Sokol Pražský
BK NH Ostrava
29. 10. 2016
15:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dalibor Kouba
79
51
22
19
38
40
58
44
Review
základní část 6. kolo 33
USK Praha
BK Snakes Ostrava
29. 10. 2016
15:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Karel Křenek
76
49
24
15
41
27
63
35
Review
základní část 6. kolo 35
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
29. 10. 2016
17:00
Sportovní hala Kort Jiří Šlaj
Tomáš Mašek
68
93
9
21
30
43
51
68
Review
základní část 7. kolo 38
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
30. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
83
44
22
11
45
26
61
33
Review
základní část 7. kolo 39
USK Praha
BK NH Ostrava
30. 10. 2016
10:00
SH Folimanka Martin Svoboda
Karel Křenek
93
53
28
16
53
29
75
39
Review
základní část 7. kolo 40
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
30. 10. 2016
10:00
Sokol pražský Ludvík Dvořák
Marek Vošahlík
70
58
18
18
39
35
58
51
Review
základní část 7. kolo 41
BK Kondoři Liberec
BCM Orli Prostějov
30. 10. 2016
12:00
Sportovní hala Kort Jiří Šlaj
Pavel Šmíd
65
56
11
13
28
28
45
44
Review
základní část 7. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
30. 10. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Tomáš Tax
64
90
10
20
38
58
55
72
Review
základní část 7. kolo 37
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
28. 10. 2016
18:00
Sportovní hala Sokol Marek Šmůla
Petr Šmůla
51
100
15
27
22
45
41
72
Review
základní část 8. kolo 46
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
26. 10. 2016
12:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
61
81
13
20
26
46
44
56
Review
základní část 8. kolo 43
BA Sparta Praha
BK Synthesia Pardubice
12. 11. 2016
13:00
Hala Kuncova Tomáš Brandejs
Martin Svoboda
48
73
4
18
20
40
35
58
Review
základní část 8. kolo 44
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
12. 11. 2016
15:30
ZŠ Komenského Petr Blahout
Dominik Kočovský
78
62
20
12
37
28
57
45
Review
základní část 8. kolo 45
BK Snakes Ostrava
BK Kondoři Liberec
12. 11. 2016
16:00
ZŠ Dvorského Michael Tichov
Ondřej Cikánek
76
58
20
9
36
27
58
44
Review
základní část 8. kolo 47
Sokol Písek Sršni
USK Praha
18. 11. 2016
16:30
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Pavel Csöllei
70
64
21
18
39
33
60
51
Review
základní část 8. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
12. 11. 2016
17:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Jindřich Zámostný
42
77
14
23
22
38
34
58
Review
základní část 9. kolo 49
BA Sparta Praha
BCM Orli Prostějov
13. 11. 2016
09:00
Hala Kuncova Tomáš Brandejs
Martin Svoboda
27
79
4
21
13
40
21
58
Review
základní část 9. kolo 52
BK NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
13. 11. 2016
10:00
SH Ostrava-Tatran Michael Tichov
Ondřej Cikánek
81
63
23
18
38
39
52
44
Review
základní část 9. kolo 53
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
13. 11. 2016
10:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Jindřich Zámostný
96
68
22
16
41
34
63
51
Review
základní část 9. kolo 50
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
13. 11. 2016
12:00
ZŠ Komenského Petr Blahout
Dominik Kočovský
85
52
22
20
46
36
68
46
Review
základní část 9. kolo 54
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
15. 11. 2016
17:15
Městská sportovní hala č.2 Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
45
75
15
18
30
30
40
58
Review
základní část 9. kolo 51
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
25. 10. 2016
19:00
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Michael Tichov
79
64
20
22
47
32
66
51
Review
základní část 10. kolo 58
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
26. 11. 2016
13:30
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Jiří Jodl
76
69
17
9
35
35
58
48
Review
základní část 10. kolo 55
USK Praha
BA Sparta Praha
26. 11. 2016
14:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Jan Hejnic
95
23
26
9
53
11
71
16
Review
základní část 10. kolo 60
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
26. 11. 2016
14:00
Sportcentrum DDM 1 Václav Dolejš
Petr Jakubík
85
71
14
16
40
36
65
53
Review
základní část 10. kolo 59
BK Synthesia Pardubice
BK Snakes Ostrava
26. 11. 2016
15:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miloslav Jon
Tomáš Tax
78
73
15
15
28
39
53
58
67
67
Review
základní část 10. kolo 57
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
26. 11. 2016
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Michal Horník
79
52
15
13
37
23
56
36
Review
základní část 10. kolo 56
Sokol Pražský
BA Nymburk
26. 11. 2016
17:00
Sokol pražský Lucie Peterková
Daniel Holeš
68
70
23
18
32
36
51
52
Review
základní část 11. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
27. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Jiří Jodl
66
78
15
24
25
47
53
66
Review
základní část 11. kolo 65
BK Synthesia Pardubice
BK NH Ostrava
27. 11. 2016
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miloslav Jon
Tomáš Tax
88
73
24
17
45
32
67
55
Review
základní část 11. kolo 66
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
27. 11. 2016
10:00
Sportcentrum DDM 1 Václav Dolejš
Petr Jakubík
52
80
15
25
30
40
38
57
Review
základní část 11. kolo 64
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
27. 11. 2016
11:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Michal Horník
88
65
17
24
38
37
63
50
Review
základní část 11. kolo 61
USK Praha
BA Nymburk
27. 11. 2016
14:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Marek Vošahlík
65
72
15
15
27
25
36
38
58
58
Review
základní část 11. kolo 62
Sokol Pražský
BA Sparta Praha
30. 11. 2016
17:30
Sokol pražský Petr Blahout
Daniel Holeš
73
48
16
12
37
22
49
37
Review
základní část 12. kolo 69
Sokol Pražský
USK Praha
11. 12. 2016
09:30
Sokol pražský Jiří Smetana
Jiří Jodl
57
58
13
12
30
32
47
44
Review
základní část 12. kolo 70
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
11. 12. 2016
09:45
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jan Hendrych
68
50
17
17
36
34
54
43
Review
základní část 12. kolo 67
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
11. 12. 2016
10:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Václav Sýkora
54
110
16
21
29
41
37
74
Review
základní část 12. kolo 71
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
11. 12. 2016
12:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Mrázek
Jiří Fanta
54
92
21
32
30
54
38
75
Review
základní část 12. kolo 68
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
10. 12. 2016
17:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Musil
Vladimír Slanina
79
62
17
19
31
38
48
53
Review
základní část 12. kolo 72
BA Nymburk
BA Sparta Praha
22. 11. 2016
18:00
ZŠ Komenského Jan Hejnic
Karel Křenek
118
46
43
11
66
25
88
37
Review
základní část 13. kolo 76
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
7. 1. 2017
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Matěj Barták
96
55
26
9
58
21
80
39
Review
základní část 13. kolo 73
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
7. 1. 2017
15:00
ZŠ Komenského Vít Kučera
Tomáš Tax
73
48
13
4
27
13
47
23
Review
základní část 13. kolo 75
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
7. 1. 2017
15:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Novák
Pavel Nehoda
50
65
14
23
32
32
45
41
Review
základní část 13. kolo 74
BA Sparta Praha
BK NH Ostrava
7. 1. 2017
15:30
Hala Kuncova Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
51
70
18
17
30
45
39
56
Review
základní část 13. kolo 78
BK Kondoři Liberec
Sokol Pražský
7. 1. 2017
16:30
Sportovní hala Kort Michaela Scholzová
Pavel Theodor
75
81
10
28
27
48
44
65
Review
základní část 13. kolo 77
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
11. 1. 2017
18:30
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
61
82
17
21
28
40
41
53
Review
základní část 14. kolo 79
BA Sparta Praha
BK Snakes Ostrava
8. 1. 2017
08:30
Hala Kuncova Jan Hošek
Jindřich Zámostný
53
80
9
19
28
39
40
67
Review
základní část 14. kolo 81
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
8. 1. 2017
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Matěj Barták
90
80
19
17
47
36
75
49
Review
základní část 14. kolo 80
BA Nymburk
BK NH Ostrava
8. 1. 2017
09:30
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Tomáš Tax
108
49
31
8
52
23
84
34
Review
základní část 14. kolo 82
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2017
10:00
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Pavel Nehoda
80
44
18
13
43
21
66
31
Review
základní část 14. kolo 84
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
8. 1. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Richard Menšík
56
68
18
14
29
35
45
58
Review
základní část 14. kolo 83
BK Kondoři Liberec
USK Praha
9. 3. 2017
19:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
67
71
21
16
36
31
59
55
Review
základní část 15. kolo 85
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
21. 1. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Rom
86
51
25
17
47
24
66
43
Review
základní část 15. kolo 89
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
21. 1. 2017
14:45
Městská sportovní hala č.2 Martin Kučírek
Václav Ježek
42
80
12
15
28
38
36
56
Review
základní část 15. kolo 88
USK Praha
BCM Orli Prostějov
16. 1. 2017
15:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Daniel Holeš
76
44
21
8
29
18
53
27
Review
základní část 15. kolo 90
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
21. 1. 2017
15:00
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Miloslav Jon
82
58
28
13
49
33
68
49
Review
základní část 15. kolo 87
Sokol Pražský
BK Synthesia Pardubice
21. 1. 2017
16:00
Sokol pražský Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
60
72
26
22
36
34
46
54
Review
základní část 15. kolo 86
BK Kondoři Liberec
BA Nymburk
20. 1. 2017
18:30
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Martin Svoboda
62
83
15
23
39
42
48
58
Review
základní část 16. kolo 95
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
22. 1. 2017
09:00
Sportovní hala Sokol Zuzana Kotrbatá
Radek Treml
80
75
20
20
32
47
58
60
Review
základní část 16. kolo 96
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
22. 1. 2017
10:30
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Jan Karásek
75
48
22
8
36
22
57
34
Review
základní část 16. kolo 94
Sokol Pražský
BCM Orli Prostějov
22. 1. 2017
11:00
Sokol pražský Karel Křenek
Vojtěch Tesárek
66
53
17
19
40
29
57
44
Review
základní část 16. kolo 91
BK Kondoři Liberec
BA Sparta Praha
22. 1. 2017
13:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Dalibor Kouba
96
59
27
8
54
20
71
38
Review
základní část 16. kolo 92
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
22. 1. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Jiří Šlaj
Pavel Šmíd
67
93
22
23
35
44
48
66
Review
základní část 16. kolo 93
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
22. 2. 2017
16:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Pavel Bohata
62
45
14
10
33
21
48
32
Review
základní část 17. kolo 98
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
4. 2. 2017
12:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Michal Šupej
66
73
14
18
27
43
51
61
Review
základní část 17. kolo 101
BCM Orli Prostějov
BK Kondoři Liberec
4. 2. 2017
14:00
Sportcentrum DDM 1 Barbora Toboláková
Robin Petrák
59
70
19
19
35
30
47
49
Review
základní část 17. kolo 102
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
4. 2. 2017
14:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Martin Svoboda
85
60
18
14
37
33
56
45
Review
základní část 17. kolo 99
BK NH Ostrava
USK Praha
4. 2. 2017
16:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
37
85
7
14
14
39
25
62
Review
základní část 17. kolo 100
BK Snakes Ostrava
Sokol Pražský
4. 2. 2017
17:00
ZŠ Dvorského Ondřej Kocurek
Michael Tichov
80
69
12
12
25
32
39
42
58
58
67
67
Review
základní část 17. kolo 97
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
2. 2. 2017
18:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Dominik Výborný
70
64
14
17
31
38
48
49
Review
základní část 18. kolo 105
BK Snakes Ostrava
USK Praha
5. 2. 2017
09:30
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Michael Tichov
45
61
10
12
21
26
33
44
Review
základní část 18. kolo 107
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
5. 2. 2017
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Martin Svoboda
71
55
17
16
35
32
55
46
Review
základní část 18. kolo 106
BK NH Ostrava
Sokol Pražský
5. 2. 2017
10:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
72
84
22
20
39
43
57
63
Review
základní část 18. kolo 108
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
5. 2. 2017
12:00
Sportcentrum DDM 1 Barbora Toboláková
Robin Petrák
69
50
11
10
36
23
51
32
Review
základní část 18. kolo 104
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
3. 2. 2017
13:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Matěj Barták
93
34
33
5
50
12
68
24
Review
základní část 18. kolo 103
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
1. 2. 2017
16:15
Hala Kuncova Jan Musil
Michal Šupej
48
88
5
17
17
45
38
65
Review
základní část 19. kolo 113
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
18. 2. 2017
12:15
Sokol pražský Michal Kocián
Karel Křenek
72
57
14
22
27
31
54
47
Review
základní část 19. kolo 109
BCM Orli Prostějov
BA Sparta Praha
18. 2. 2017
14:00
Hala Kuncova Karel Anton
Pavel Šmíd
74
34
19
8
38
18
57
28
Review
základní část 19. kolo 111
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
18. 2. 2017
15:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Jiří Šlaj
58
59
16
7
31
24
44
43
Review
základní část 19. kolo 112
BK Kondoři Liberec
BK NH Ostrava
18. 2. 2017
15:30
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Daniel Rom
83
76
22
26
41
48
60
62
Review
základní část 19. kolo 110
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
18. 2. 2017
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Petr Lukeš
67
83
18
15
37
36
52
58
Review
základní část 19. kolo 114
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
1. 3. 2017
18:30
SH Folimanka Jakub Kec
Michal Scholze
72
45
22
4
41
13
58
21
Review
základní část 20. kolo 117
BK Kondoři Liberec
BK Snakes Ostrava
19. 2. 2017
11:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Daniel Rom
71
83
19
21
40
36
54
57
Review
základní část 20. kolo 118
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
19. 2. 2017
12:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Jan Hendrych
69
68
12
18
33
37
47
54
Review
základní část 20. kolo 119
USK Praha
Sokol Písek Sršni
19. 2. 2017
12:00
SH Folimanka Pavel Kuřitka
Jan Hejnic
66
44
17
12
36
25
56
32
Review
základní část 20. kolo 115
BK Synthesia Pardubice
BA Sparta Praha
15. 2. 2017
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Dominik Štancl
110
49
25
6
48
16
81
32
Review
základní část 20. kolo 116
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
14. 2. 2017
18:15
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Jiří Siegfried
56
59
11
17
31
38
40
53
Review
základní část 20. kolo 120
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
16. 2. 2017
18:45
Sokol pražský Veronika Vávrová
Jindřich Zámostný
90
45
23
14
52
28
65
32
Review
základní část 21. kolo 122
BA Sparta Praha
Sokol Pražský
4. 3. 2017
11:00
Hala Kuncova Karel Anton
Pavel Bohata
42
62
12
11
19
25
26
55
Review
základní část 21. kolo 121
BA Nymburk
USK Praha
4. 3. 2017
13:30
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Jan Černý
68
67
11
16
29
26
43
45
60
60
Review
základní část 21. kolo 123
BK Kondoři Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
4. 3. 2017
15:00
Sportovní hala Kort Jan Jeřáb
Daniel Sejrek
82
50
18
13
33
35
61
48
Review
základní část 21. kolo 126
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 3. 2017
16:30
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Ondřej Cikánek
78
56
23
11
39
21
57
34
Review
základní část 21. kolo 124
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
4. 3. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Linhart
Jan Renc
58
67
11
17
27
37
45
54
Review
základní část 21. kolo 125
BK NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
4. 3. 2017
19:30
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Jan Menšík
48
131
18
34
28
59
35
92
Review
základní část 22. kolo 131
BK Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
5. 3. 2017
08:45
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Ondřej Cikánek
69
80
19
23
33
42
52
60
Review
základní část 22. kolo 127
BA Sparta Praha
USK Praha
5. 3. 2017
09:00
Hala Kuncova Karel Anton
Pavel Bohata
48
77
15
22
23
35
34
59
Review
základní část 22. kolo 132
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 3. 2017
11:00
SH Ostrava-Tatran Michael Tichov
Martin Opršal
53
82
11
30
25
40
41
61
Review
základní část 22. kolo 130
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
5. 3. 2017
14:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Linhart
Jan Renc
72
55
29
12
45
24
56
36
Review
základní část 22. kolo 128
BA Nymburk
Sokol Pražský
1. 3. 2017
18:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Dominik Výborný
66
57
13
21
29
32
44
48
Review
základní část 22. kolo 129
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
15. 3. 2017
18:30
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Matej Kovačovič
59
88
11
26
33
46
44
70
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
43 David Schmidt Synthesia Pardubice 21 49 16.0 11.6 2.7 / 2.6 103.1 1.5 / 2.0 0.0* 1.6/2.7 59.0 0.6 0.7 1.3 1.9 0.9 0.8 0.1 1.3 1.9 3.6
Štěpán Svoboda NH Ostrava 21 30 25.4 14.8 4.3 / 9.1 47.8 1.0 / 3.2 30.2 3.2/4.8 66.7 1.9 3.2 5.1 1.2 0.8 2.1 0.0 4.0 1.8 13.9
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 21 47 17.6 8.2 2.5 / 6.5 38.8 0.5 / 2.5 21.6 1.6/2.4 65.2 1.3 5.3 6.6 1.7 1.3 2.9 0.0 2.9 2.6 9.0
18 Martin Tax Sokol Pražský 21 50 9.3 6.2 1.3 / 2.8 45.1 1.0 / 3.5 27.3 0.8/1.3 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.7 1.0 0.9 0.0 0.8 0.8 3.6
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 24 25.4 12.2 4.8 / 7.9 60.0 0.3 / 0.7 0.0* 1.9/3.0 63.0 2.4 3.9 6.3 1.6 1.9 2.0 0.0 2.7 2.0 16.0
Jaroslav Stupka BK Loko Plzeň 21 27 23.2 9.0 2.1 / 7.1 29.3 0.6 / 2.6 23.9 2.9/5.0 59.0 0.4 1.6 2.0 1.2 0.9 3.1 0.0 3.6 1.3 3.1
Matěj Sůva Kondoři Liberec 21 25 33.4 8.9 2.1 / 5.7 37.3 0.9 / 2.5 35.5 2.0/2.6 79.7 0.4 2.5 2.9 3.2 1.8 3.0 0.0 2.6 2.7 8.3
1 Viktor Tělecký Sokol Žižkov 21 12 1.0 17.1 3.4 / 0.0 0.0* 2.1 0.0* 4.0/4.8 84.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
8 Marek Půlpán Synthesia Pardubice 17 31 4.3 5.9 2.0 / 2.4 83.8 0.4 / 0.5 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.6 0.3 0.5 0.0 0.3 1.1 4.4
Jan Chytil USK 21 26 17.8 6.8 2.3 / 4.2 54.5 0.5 / 2.3 23.7 0.6/1.2 0.0* 1.2 1.1 2.3 1.3 1.2 1.1 0.0 1.3 1.8 5.8
Dominik Plešingr BA Nymburk 21 26 13.9 6.2 1.6 / 3.3 48.2 0.8 / 2.7 28.6 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.5 0.7 1.2 0.0 1.1 0.9 4.1
Michal Svojanovský Královští Sokoli 20 16 1.0 10.0 2.2 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
23 Lukáš Kohut NH Ostrava 21 18 1.0 8.8 2.6 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
Ondřej Jenšovský BA Sparta Praha 21 26 22.4 6.1 1.3 / 3.3 39.1 0.8 / 3.3 23.3 1.2/1.8 0.0* 0.2 1.6 1.8 1.4 1.0 2.5 0.0 1.6 1.5 2.8
Jan Rola Levharti Chomutov 21 53 4.6 2.7 1.1 / 2.4 44.2 0.0 / 0.2 0.0* 0.6/1.3 0.0* 1.3 0.9 2.2 0.4 0.4 0.6 0.0 1.1 2.5 1.4
Lukáš Bobek Kondoři Liberec 21 14 1.0 9.9 2.8 / 0.0 0.0* 1.1 0.0* 1.1/2.3 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0
Martin Kala Slavoj Litoměřice 21 16 1.0 8.4 3.0 / 0.0 0.0* 0.4 0.0* 1.3/2.1 58.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Nikolaos Noumeros BC Vysočina 20 8 26.8 14.9 5.6 / 9.4 60.0 0.8 / 3.4 22.2 1.4/2.5 55.0 1.4 6.0 7.4 1.6 1.3 3.4 0.1 2.3 1.3 15.5
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 24 14.6 4.7 1.9 / 4.3 43.3 0.0 / 0.2 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.8 1.5 2.2 0.6 0.7 1.5 0.0 1.6 1.5 3.7
Dan Tesař BK Vividbooks Pardub 17 26 1.0 4.2 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.0
Štěpán Vlček SŠB Pardubice 17 19 1.0 5.6 2.5 / 2.5 100.0 0.0 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 3.9
Jan Voráč PCE 21 17 11.1 4.6 1.9 / 3.1 60.4 0.1 / 0.4 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.0 2.3 3.3 0.1 0.3 1.1 0.0 0.9 1.2 5.4
Miloslav Kulich BA Nymburk 21 20 6.4 2.1 0.9 / 1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.7 0.9 1.5 0.1 0.1 0.6 0.0 0.5 0.8 2.3
Luboš Kovář Basketball Nymburk B 20 11 10.6 2.5 1.0 / 1.7 0.0* 0.2 / 1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 1.5 1.8 0.5 0.3 0.6 0.1 0.1 1.3 1.4
Jaroslav Šimon USK 21 6 6.0 2.0 0.5 / 0.8 0.0* 0.3 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.2 0.8 2.0 0.0 0.2 0.2 0.0 0.2 0.0 3.8
16 Mikoláš Houser Sokol Písek 20 1 21.0 9.0 3.0 / 4.0 75.0 1.0 / 5.0 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0
Rostislav Jirák PLZ 21 3 10.3 2.3 0.3 / 1.7 0.0* 0.3 / 0.7 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.7 0.3 1.0 0.0 0.7 2.0 0.0 1.3 1.3 0.3
Patrick Samoura USK Praha B 20 1 24.0 4.0 0.0 / 1.0 0.0* 1.0 / 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.0 3.0 5.0 2.0 3.0 1.0 2.0 1.0 2.0 9.0
35 Petr Křůmal BCM Orli Prostějov 21 2 10.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 1.0 0.0 0.5 1.0 0.5 0.5 0.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
43 David Schmidt Synthesia Pardubice 21 36 8 8 12 6 8 10 16 12 10 12 10 36
Štěpán Svoboda NH Ostrava 21 62 24 8 22 16 20 26 6 8 12 18 10 60
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 21 48 22 6 22 18 28 40 10 10 18 22 10 80
18 Martin Tax Sokol Pražský 21 34 10 6 12 4 10 10 6 6 8 6 8 26
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 19 24 9 1 6 10 10 16 4 5 6 9 5 40
Jaroslav Stupka BK Loko Plzeň 21 24 5 2 11 3 5 6 4 3 8 9 4 24
Matěj Sůva Kondoři Liberec 21 18 5 3 6 2 6 8 12 5 8 7 5 22
1 Viktor Tělecký Sokol Žižkov 21 20 6 4 9 2 4 4 3 4 3 6 4 20
8 Marek Půlpán Synthesia Pardubice 17
Jan Chytil USK 21 17 6 4 2 3 4 6 4 4 5 4 5 18
Dominik Plešingr BA Nymburk 21 17 6 2 3 2 4 5 2 3 5 4 3 17
Michal Svojanovský Královští Sokoli 20 21 5 5 4 3 7 7 5 4 4 4 4 23
23 Lukáš Kohut NH Ostrava 21 13 5 2 4 2 5 7 6 6 10 6 3 13
Ondřej Jenšovský BA Sparta Praha 21 25 6 4 5 1 5 5 5 4 8 7 4 19
Jan Rola Levharti Chomutov 21 28 10 0 10 12 10 18 6 4 6 12 10 30
Lukáš Bobek Kondoři Liberec 21 10 4 2 2 2 10 10 5 4 5 4 5 15
Martin Kala Slavoj Litoměřice 21 14 7 2 5 2 5 7 5 4 5 4 4 17
Nikolaos Noumeros BC Vysočina 20 22 9 2 4 6 10 14 4 3 6 7 4 35
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 12 5 1 4 4 5 6 3 4 6 5 4 16
Dan Tesař BK Vividbooks Pardub 17
Štěpán Vlček SŠB Pardubice 17
Jan Voráč PCE 21 27 12 1 4 6 10 14 5 5 5 5 5 40
Miloslav Kulich BA Nymburk 21 29 10 2 6 8 9 15 3 2 5 6 5 37
Luboš Kovář Basketball Nymburk B 20 36 10 5 8 8 17 23 6 5 6 7 4 40
Jaroslav Šimon USK 21 24 7 4 4 8 8 15 6 5 4 5 4 23
16 Mikoláš Houser Sokol Písek 20 22 4 5 5 3 7 7 3 4 5 3 4 16
Rostislav Jirák PLZ 21 22 7 3 8 3 6 8 8 8 6 11 4 25
Patrick Samoura USK Praha B 20 18 7 2 6 6 12 17 7 7 5 8 5 36
35 Petr Křůmal BCM Orli Prostějov 21 17 7 2 5 7 5 10 4 3 6 5 5 22
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Snakes Ostrava 27 22.7 5.5 12.1 /19.6 61.7 12.4 26.7 39.2 10.0 9.0 13.5 16.6 19.5 1.3
NH Ostrava 28 20.9 3.6 9.7 /16.7 58.0 9.9 21.3 31.1 6.0 8.0 14.8 16.2 18.4 1.9
Sokol Písek 25 22.7 5.1 12.8 /20.6 62.0 10.9 22.5 33.4 10.2 9.2 16.2 17.4 20.6 1.6
BK Loko Plzeň 28 19.8 3.2 10.5 /20.5 51.1 11.6 22.6 34.2 7.9 5.8 17.6 16.9 18.4 1.5
USK Praha 27 21.9 6.1 9.3 /17.2 54.2 14.6 27.7 42.3 12.3 9.6 14.0 16.2 16.8 2.7
Sokol Pražský 25 21.8 4.7 11.0 /18.0 61.2 10.7 28.2 38.9 10.2 8.3 16.3 17.1 17.4 1.8
Kondoři Liberec 25 18.3 5.3 13.0 /20.2 64.2 8.3 24.2 32.6 10.4 8.4 15.7 18.4 16.4 2.1
Slavoj Litoměřice 28 18.6 6.6 10.4 /18.4 56.6 11.3 22.4 33.6 10.8 11.3 16.1 18.4 19.5 1.8
Synthesia Pardubice 27 26.1 5.3 11.1 /18.4 60.3 15.7 30.3 46.0 17.1 11.4 16.2 17.8 16.0 4.1
BCM Orli Prostějov 25 21.7 2.2 11.5 /18.9 61.0 11.6 24.5 36.0 8.6 9.4 18.9 16.6 17.1 1.8
BA Sparta Praha 28 15.4 3.4 7.1 /14.5 49.0 6.8 18.5 25.3 8.1 7.0 19.5 13.2 19.0 0.9
BA Nymburk 27 26.1 5.3 14.4 /21.4 67.2 15.5 30.5 46.0 15.4 13.3 19.1 18.9 16.6 4.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Zámostný Jindřich 6 0 6 0 1.3 1.3 1.3
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 5 3 2 0 1.2 1.4 1.3
Vošahlík Marek 10 7 3 0 1.0 1.4 1.2
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 0 1 0 3.0 4.0 3.5
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Treml Radek 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Toboláková Barbora 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Tichov Michael 8 5 3 0 2.3 1.9 2.1
Theodor Pavel 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Tesárek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Tax Tomáš 6 0 6 0 2.0 1.8 1.9
Šupej Michal 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Štancl Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Marek 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šmíd Pavel 3 0 3 0 1.8 1.3 1.6
Šlaj Jiří 7 3 4 0 1.9 1.2 1.6
Šafařík Michal 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Sýkora Václav 5 1 4 0 1.0 1.4 1.2
Svoboda Martin 10 2 8 0 1.3 1.2 1.2
Stančík Robin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 2.0 1.0 1.5
Smetana Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 6 4 2 0 1.0 1.6 1.3
Siegfried Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Scholzová Michaela 5 2 3 0 1.8 1.3 1.6
Scholze Michal 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Sejrek Daniel 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Rom Daniel 5 0 5 0 1.1 1.5 1.3
Renc Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pörner Marek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 2 0 2 0 1.8 2.0 1.9
Peterková Lucie 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Perlík Michal 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Opršal Martin 3 0 3 0 2.0 1.0 1.5
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Novák Vratislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Novák Petr 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Neuman Ladislav 4 4 0 0 1.1 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Musil Jan 6 4 2 0 1.1 1.3 1.2
Mrázek Michal 1 1 0 0 2.0 2.5 2.3
Menšík Jan 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 2.5 2.5 2.5
Mašek Tomáš 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Lukeš Petr 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuřitka Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 3 3 0 0 1.5 1.0 1.3
Kučera Vít 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Kubíček Jiří 3 0 3 0 1.7 2.2 1.9
Křenek Karel 7 1 6 0 1.2 1.4 1.3
Kovář Jan 3 3 0 0 2.0 1.5 1.8
Kovačovič Matej 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Kouba Dalibor 8 4 4 0 1.4 1.1 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Kočovský Dominik 2 0 2 0 2.0 1.0 1.5
Kocurek Ondřej 4 2 2 0 1.6 1.3 1.4
Kocián Michal 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karásek Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kapaňa Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 5 4 1 0 1.4 1.7 1.6
Jodl Jiří 5 1 4 0 1.4 1.5 1.5
Ježek Václav 7 6 1 0 1.0 1.6 1.3
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jakubík Petr 2 0 2 0 2.3 1.3 1.8
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Holubek Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 3 0 3 0 1.7 1.2 1.4
Hendrych Jan 3 1 2 0 1.2 1.7 1.4
Hejnic Jan 6 2 4 0 1.2 1.2 1.2
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 3 3 0 0 1.0 2.3 1.7
Giecek Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Ludvík 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Dombrovský Filip 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Dolinek Ivo 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 2 2 0 0 2.3 2.3 2.3
Černý Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Čarnecký Martin 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Csöllei Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Cikánek Ondřej 6 2 4 0 1.0 1.6 1.3
Buršík Martin 5 0 5 0 1.0 1.2 1.1
Brandejs Tomáš 4 4 0 0 1.8 1.4 1.6
Bohata Pavel 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Blahout Petr 4 4 0 0 1.5 1.0 1.3
Baudyš Petr 5 5 0 0 1.3 1.1 1.2
Barták Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Barták Matěj 6 0 6 0 1.3 1.0 1.1
Baloun Jan 3 3 0 0 1.0 1.3 1.1
Ašenbrenerová Ingrid 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Anton Karel 5 5 0 0 1.1 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře