Krajský přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 1
BK Slavoj Český Brod 13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
1. 10. 2016
09:00
Sportovní hala Martin Koudela
Patricie-Anna Reitzová
27
47
10
21
18
25
25
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 3
BC Benešov U13G
ŠBK Sadská U13G
2. 10. 2016
09:00
SH Benešov Lenka Bočková
Martin Křešťák
22
117
4
28
4
60
10
81
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 7
BK Prosek U13 (ms)
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
1. 10. 2016
10:30
Hala Hloubětín Pavel Koudela
Viktor Timko
28
78
8
23
20
45
61
22
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 2
BK Slavoj Český Brod 13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
1. 10. 2016
11:00
ZŠ J. A. Komenského Martin Koudela
Patricie-Anna Reitzová
30
42
7
12
15
25
27
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 4
BC Benešov U13G
ŠBK Sadská U13G
2. 10. 2016
11:00
SH Benešov Martin Křešťák
Lenka Bočková
20
112
8
26
10
54
14
86
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 8
BK Prosek U13 (ms)
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
1. 10. 2016
12:15
Hala Hloubětín Pavel Koudela
Viktor Timko
41
68
14
14
20
29
28
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 5
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Slaný U13G
1. 10. 2016
15:00
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Jan Machálek
30
72
11
14
15
40
18
62
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 6
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Slaný U13G
1. 10. 2016
17:00
ZŠ Na Výsluní Jan Machálek
Josef Matějček
17
47
2
19
8
25
12
36
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 9
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
15. 10. 2016
09:00
MSH Ostende Petr Frána
Michal Vyhlídal
64
56
13
8
22
20
40
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 13
ŠBK Sadská U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
15. 10. 2016
09:00
Hala ZŠ Luděk Laš
Martin Křešťák
85
23
31
1
56
9
67
15
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 15
BK Slavoj Český Brod 13G
BC Benešov U13G
8. 4. 2017
09:00
Sportovní hala Martin Koudela
Pavel Koudela
37
35
8
10
18
16
26
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 10
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
15. 10. 2016
11:00
MSH Ostende Petr Frána
Patricie-Anna Reitzová
24
70
4
16
6
35
24
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 14
ŠBK Sadská U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
15. 10. 2016
11:00
Hala ZŠ Luděk Laš
Martin Křešťák
130
27
41
2
63
12
88
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 16
BK Slavoj Český Brod 13G
BC Benešov U13G
8. 4. 2017
11:00
Sportovní hala Pavel Koudela
Martin Koudela
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 11
BC Slaný U13G
BK Prosek U13 (ms)
15. 10. 2016
13:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
55
57
16
12
31
24
45
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 12
BC Slaný U13G
BK Prosek U13 (ms)
15. 10. 2016
15:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
38
62
10
17
14
32
30
45
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 19
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
30. 10. 2016
09:30
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Barbora Kopecká
56
36
25
11
32
16
46
29
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 20
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
30. 10. 2016
11:30
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Barbora Kopecká
45
38
12
3
23
17
37
29
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 17
BC Benešov U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
30. 10. 2016
13:00
SH Benešov Petr Buršík
Lenka Bočková
29
58
7
24
11
30
25
40
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 21
BK Prosek U13 (ms)
ŠBK Sadská U13G
6. 11. 2016
13:00
Hala Hloubětín Filip Jiřík
Jiří Veselý
30
113
6
21
17
49
23
79
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 22
BK Prosek U13 (ms)
ŠBK Sadská U13G
6. 11. 2016
14:30
Hala Hloubětín Jiří Veselý
Filip Jiřík
10
118
2
19
4
53
4
78
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 18
BC Benešov U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
30. 10. 2016
15:00
SH Benešov Petr Buršík
Lenka Bočková
31
56
18
4
19
24
29
34
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 23
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BC Slaný U13G
30. 10. 2016
15:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Kašpar
Michael Mycak
80
37
26
10
45
18
61
30
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 24
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BC Slaný U13G
30. 10. 2016
16:45
tělocvična sportovní Gymnázium Michael Mycak
Tomáš Kašpar
44
33
12
6
22
15
32
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 29
BK Slavoj Český Brod 13G
BK Prosek U13 (ms)
13. 11. 2016
09:00
Sportovní hala Patricie-Anna Reitzová
Tomáš Tejček
52
35
17
6
19
17
41
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 31
BC Benešov U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
13. 11. 2016
09:00
SH Benešov Lenka Bočková
Karel Martínek
59
37
16
4
31
17
57
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 27
ŠBK Sadská U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
13. 11. 2016
09:30
Hala ZŠ Roman Pommer
Lucie Milaniaková
66
65
19
13
32
32
53
48
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 30
BK Slavoj Český Brod 13G
BK Prosek U13 (ms)
13. 11. 2016
11:00
Sportovní hala Tomáš Tejček
Patricie-Anna Reitzová
60
34
18
2
28
14
46
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 32
BC Benešov U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
13. 11. 2016
11:00
SH Benešov Karel Martínek
Lenka Bočková
44
27
22
6
26
14
36
22
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 28
ŠBK Sadská U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
13. 11. 2016
11:30
Hala ZŠ Lucie Milaniaková
Roman Pommer
85
55
23
2
44
17
69
32
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 25
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Slaný U13G
12. 11. 2016
13:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Lucie Milaniaková
39
35
6
13
17
21
29
29
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 26
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Slaný U13G
12. 11. 2016
15:00
MSH Ostende Lucie Milaniaková
Pavel Velda
35
34
14
8
20
15
26
21
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 33
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
26. 11. 2016
09:00
ZŠ Na Výsluní Lucie Milaniaková
Petr Vávra
44
28
16
9
26
14
40
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 39
BC Slaný U13G
ŠBK Sadská U13G
26. 11. 2016
09:30
Víceúčelová sportovní hala Martin Hrabánek
Jan Týř
36
97
10
21
18
41
28
63
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 35
BK Prosek U13 (ms)
BC Benešov U13G
26. 11. 2016
10:30
SK Prosek Michal Bukovský
Emanuele Licari
58
41
10
16
22
22
36
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 34
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
26. 11. 2016
11:00
ZŠ Na Výsluní Petr Vávra
Lucie Milaniaková
51
30
12
5
24
20
39
22
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 37
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Slavoj Český Brod 13G
6. 11. 2016
11:00
hala Sportovní gymnázium Milan Soudek
Markéta Nývltová
31
38
5
11
11
18
24
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 40
BC Slaný U13G
ŠBK Sadská U13G
26. 11. 2016
11:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
20
91
9
22
11
57
16
71
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 36
BK Prosek U13 (ms)
BC Benešov U13G
26. 11. 2016
12:15
SK Prosek Emanuele Licari
Michal Bukovský
69
41
30
11
40
21
50
35
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 38
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Slavoj Český Brod 13G
6. 11. 2016
12:45
hala Sportovní gymnázium Markéta Nývltová
Milan Soudek
26
31
8
7
12
13
22
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 43
BK Slavoj Český Brod 13G
BC Slaný U13G
2. 4. 2017
09:00
Sportovní hala Martin Koudela
Pavel Koudela
34
31
5
7
13
15
25
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 41
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
ŠBK Sadská U13G
1. 4. 2017
10:00
Hala ZŠ Viktor Timko
Pavel Strnad
29
53
4
21
13
30
17
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 45
BC Benešov U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
2. 4. 2017
10:00
SH Benešov Jan Hrdý
Karel Martínek
36
66
14
8
14
36
16
54
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 44
BK Slavoj Český Brod 13G
BC Slaný U13G
2. 4. 2017
11:00
Sportovní hala Pavel Koudela
Martin Koudela
55
34
13
7
26
19
45
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 42
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
ŠBK Sadská U13G
1. 4. 2017
12:00
Hala ZŠ Pavel Strnad
Viktor Timko
37
55
11
13
13
23
22
32
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 46
BC Benešov U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
2. 4. 2017
12:00
SH Benešov Karel Martínek
Jan Hrdý
36
73
7
20
23
40
29
53
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 47
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Prosek U13 (ms)
11. 12. 2016
16:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Koudela
Patricie-Anna Reitzová
43
29
16
1
23
9
41
12
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 48
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Prosek U13 (ms)
11. 12. 2016
18:00
ZŠ Na Výsluní Patricie-Anna Reitzová
Pavel Koudela
50
26
16
8
28
18
40
22
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 55
ŠBK Sadská U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
7. 1. 2017
09:00
Hala ZŠ Miloš Nesvadba
Petr Vávra
74
13
23
4
38
4
62
8
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 53
BC Slaný U13G
BC Benešov U13G
7. 1. 2017
09:30
Víceúčelová sportovní hala Martin Hrabánek
Jan Týř
65
35
24
4
41
9
54
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 49
BK Prosek U13 (ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
8. 1. 2017
11:00
SK Prosek Petr Buršík
Jan Růzha
35
33
11
15
19
21
27
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 51
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
7. 1. 2017
11:00
tělocvična sportovní Gymnázium Josef Frátrik
Tomáš Pokorný
55
20
10
10
24
14
34
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 56
ŠBK Sadská U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
7. 1. 2017
11:00
Hala ZŠ Petr Vávra
Miloš Nesvadba
73
26
9
4
18
14
50
14
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 54
BC Slaný U13G
BC Benešov U13G
7. 1. 2017
11:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
59
36
12
3
30
14
40
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 50
BK Prosek U13 (ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
8. 1. 2017
13:00
SK Prosek Jan Růzha
Petr Buršík
29
47
11
15
21
23
27
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 52
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
7. 1. 2017
13:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Pokorný
Josef Frátrik
79
22
18
10
46
12
58
20
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 57
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Slavoj Český Brod 13G
12. 3. 2017
09:00
MSH Ostende Luděk Laš
Patricie-Anna Reitzová
60
9
18
4
24
5
50
7
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 58
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Slavoj Český Brod 13G
12. 3. 2017
11:00
MSH Ostende Luděk Laš
Patricie-Anna Reitzová
65
20
16
3
38
10
46
16
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 63
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Prosek U13 (ms)
22. 1. 2017
11:00
tělocvična sportovní Gymnázium Vojtěch Kašpar
Tomáš Pokorný
78
24
28
4
43
8
58
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 61
BC Slaný U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
22. 1. 2017
12:15
Víceúčelová sportovní hala Jan Růzha
36
35
12
14
19
18
38
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 64
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Prosek U13 (ms)
22. 1. 2017
12:45
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Pokorný
Vojtěch Kašpar
87
44
26
8
46
20
73
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 62
BC Slaný U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
22. 1. 2017
14:15
Víceúčelová sportovní hala Jan Růzha
42
39
15
7
24
12
39
21
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 59
ŠBK Sadská U13G
BC Benešov U13G
27. 3. 2017
16:30
Hala ZŠ Lucie Milaniaková
Patricie-Anna Reitzová
109
28
18
8
52
17
74
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 60
ŠBK Sadská U13G
BC Benešov U13G
27. 3. 2017
18:00
Hala ZŠ Patricie-Anna Reitzová
Lucie Milaniaková
117
28
33
11
64
15
87
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 69
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
ŠBK Sadská U13G
4. 2. 2017
09:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Balog
Michal Dub
16
74
4
18
6
38
6
55
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 71
BC Benešov U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
16. 10. 2016
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
31
70
12
18
16
30
28
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 67
BK Prosek U13 (ms)
BC Slaný U13G
8. 4. 2017
10:00
SK Prosek Martin Hrabánek
Jan Týř
36
68
6
10
13
32
24
50
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 65
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
4. 2. 2017
11:00
tělocvična sportovní Gymnázium
71
17
22
7
30
9
52
11
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 70
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
ŠBK Sadská U13G
4. 2. 2017
11:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Lukáš Balog
25
76
8
15
11
33
19
49
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 72
BC Benešov U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
16. 10. 2016
11:00
SH Benešov Karel Martínek
Petr Buršík
22
76
4
22
10
35
20
60
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 68
BK Prosek U13 (ms)
BC Slaný U13G
8. 4. 2017
12:00
SK Prosek Jan Týř
Martin Hrabánek
54
68
10
18
21
38
42
48
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 66
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
4. 2. 2017
12:45
tělocvična sportovní Gymnázium
48
19
13
4
23
9
33
11
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 75
BK Slavoj Český Brod 13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
28. 1. 2017
09:00
ZŠ J. A. Komenského Patricie-Anna Reitzová
Tomáš Tejček
19
48
14
9
31
9
39
13
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 77
ŠBK Sadská U13G
BK Prosek U13 (ms)
19. 2. 2017
09:00
Hala ZŠ Lucie Milaniaková
Patricie-Anna Reitzová
123
12
38
0
65
6
97
10
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 79
BC Slaný U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
23. 4. 2017
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
44
81
9
12
29
37
35
52
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 76
BK Slavoj Český Brod 13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
28. 1. 2017
11:00
ZŠ J. A. Komenského Tomáš Tejček
Patricie-Anna Reitzová
34
41
6
16
19
21
27
35
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 78
ŠBK Sadská U13G
BK Prosek U13 (ms)
19. 2. 2017
11:00
Hala ZŠ Patricie-Anna Reitzová
Lucie Milaniaková
112
6
26
4
48
4
78
6
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 80
BC Slaný U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
23. 4. 2017
12:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
47
85
12
10
24
28
37
49
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 73
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Benešov U13G
18. 2. 2017
13:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Michal Dub
55
36
15
11
29
23
43
29
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 74
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Benešov U13G
18. 2. 2017
15:00
MSH Ostende Michal Dub
Tomáš Tejček
65
27
21
0
45
11
51
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 87
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 88
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 85
BK Prosek U13 (ms)
BK Slavoj Český Brod 13G
4. 3. 2017
09:00
SK Prosek Karel Martínek
Lucie Milaniaková
59
54
17
14
21
25
42
35
49
49
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 81
BC Slaný U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
4. 3. 2017
09:30
Víceúčelová sportovní hala Martin Hrabánek
Jan Týř
34
55
12
11
19
26
25
39
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 86
BK Prosek U13 (ms)
BK Slavoj Český Brod 13G
4. 3. 2017
11:00
SK Prosek Lucie Milaniaková
Karel Martínek
33
59
8
21
13
39
24
55
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 82
BC Slaný U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
4. 3. 2017
11:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
32
57
7
20
12
35
26
47
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 83
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
ŠBK Sadská U13G
15. 3. 2017
16:30
Hala ZŠ Michal Dub
Patricie-Anna Reitzová
61
68
18
17
27
33
42
53
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 84
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
ŠBK Sadská U13G
21. 3. 2017
17:15
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Dočkal
Anežka Holubová
74
44
28
14
39
23
53
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 89
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
18. 3. 2017
09:00
MSH Ostende Lukáš Balog
54
14
14
1
24
5
37
7
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 93
BK Slavoj Český Brod 13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
18. 3. 2017
09:00
Sportovní hala Lenka Bočková
Barbora Kopecká
14
87
0
40
4
48
10
67
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 95
ŠBK Sadská U13G
BC Slaný U13G
18. 3. 2017
09:30
Hala ZŠ Michal Dub
Lucie Milaniaková
87
29
13
10
34
13
63
21
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 90
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
18. 3. 2017
11:00
MSH Ostende Lukáš Balog
65
14
17
6
33
6
49
10
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 94
BK Slavoj Český Brod 13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
18. 3. 2017
11:00
Sportovní hala Barbora Kopecká
Lenka Bočková
12
72
6
9
6
29
12
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 96
ŠBK Sadská U13G
BC Slaný U13G
18. 3. 2017
11:30
Hala ZŠ Lucie Milaniaková
Michal Dub
91
18
14
7
34
9
58
16
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 91
BC Benešov U13G
BK Prosek U13 (ms)
21. 4. 2017
15:30
SH Benešov Petr Buršík
Pavel Strnad
34
44
14
5
16
21
28
31
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 92
BC Benešov U13G
BK Prosek U13 (ms)
21. 4. 2017
17:30
SH Benešov Petr Buršík
Pavel Strnad
52
54
16
12
30
22
44
41
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 101
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium 0
20
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 102
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium 0
20
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 99
BC Slaný U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
11. 12. 2016
09:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Martin Hrabánek
54
33
4
12
18
18
33
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 100
BC Slaný U13G
BK Slavoj Český Brod 13G
11. 12. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Martin Hrabánek
Michal Dub
38
31
11
10
21
20
36
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 103
BK Prosek U13 (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
2. 4. 2017
11:30
SK Prosek Jan Mareš
Patricie-Anna Reitzová
35
69
9
22
21
34
24
56
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 104
BK Prosek U13 (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
2. 4. 2017
13:30
SK Prosek Patricie-Anna Reitzová
Jan Mareš
45
63
10
19
24
34
28
50
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 97
ŠBK Sadská U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
12. 4. 2017
16:30
Hala ZŠ Luděk Laš
Jakub Zachara
81
22
25
4
41
8
72
12
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 98
ŠBK Sadská U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
12. 4. 2017
18:00
Hala ZŠ Jakub Zachara
Luděk Laš
86
36
28
4
46
18
70
26
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 107
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 108
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 111
BK Slavoj Český Brod 13G
ŠBK Sadská U13G
23. 4. 2017
09:00
Sportovní hala Martin Koudela
Pavel Koudela
30
58
6
13
13
32
23
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 109
BC Benešov U13G
BC Slaný U13G
22. 4. 2017
09:30
SH Benešov Petr Buršík
28
78
10
6
14
29
24
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 105
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Prosek U13 (ms)
22. 4. 2017
10:00
MSH Ostende Petr Vávra
Luděk Laš
39
43
12
14
15
22
24
36
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 112
BK Slavoj Český Brod 13G
ŠBK Sadská U13G
23. 4. 2017
11:00
Sportovní hala Pavel Koudela
Martin Koudela
27
58
6
14
13
31
23
38
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 110
BC Benešov U13G
BC Slaný U13G
22. 4. 2017
11:30
SH Benešov Petr Buršík
38
80
12
14
18
41
30
59
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 106
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Prosek U13 (ms)
22. 4. 2017
12:00
MSH Ostende Petr Vávra
Luděk Laš
27
36
7
9
13
19
27
33
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petra Klokočníková Sad U13G 18 28 1.0 11.5 5.0 0.0 1.6/2.7 59.2 1.1
Zuzana Holšánová BenU13G 18 23 1.0 12.2 5.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.0
Natalie Amy Reitzová Sad U13G 17 28 1.0 9.7 4.4 0.0 1.0/2.9 34.6 2.4
Eliška Urbanová Sad U13G 18 24 1.0 11.3 5.2 0.0 1.0/2.0 49.0 1.0
Michaela Staňková Sad U13G 18 28 1.0 8.8 3.8 0.0 1.2/2.1 55.0 1.4
Aneta Skoumalová BK Pros U13 17 24 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/2.5 29.5 1.0
Anna Brožová BK Stud.Pard.U13G 16 20 1.0 9.8 4.5 0.0 0.9/2.2 39.5 1.9
Nikola Pokorná BenU13G 18 21 1.0 9.1 4.2 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.9
Ema Bucháčková Pod U13G(ms) 18 22 1.0 8.4 3.8 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.5
Eliška Králová BK Pros U13 17 26 1.0 6.4 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.7
Alžběta Seifrtová Pod U13G(ms) 18 16 1.0 9.3 4.2 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.7
Kateřina Chodorová Sla U13G 17 19 1.0 7.7 3.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.8
Tereza Jandová BK Pros U13 17 26 1.0 5.5 2.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 0.4
11 Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 18 21 1.0 6.4 2.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Petra Nedbalá Pod U13G(ms) 17 20 1.0 6.3 2.8 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.5
Magdaléna Krajíčková ČBrU13G 17 27 1.0 4.5 2.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.8
18 Natálie Koubková BK Brandýs n.L. 18 19 1.0 6.3 2.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.3
Kamila Kusá BK Stud.Pard.U13G 17 22 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
Zuzana Příhodová ČBrU13G 18 23 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.4
Denisa Jelínková Pod U13G(ms) 18 22 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.5
Emma Horáková ČBrU13G 18 19 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Eliška Vrbová BenU13G 16 22 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.3
Gabriela Krýzová BK Pros U13 17 24 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.6
Lucie Šarochová ČBrU13G 18 27 1.0 3.7 1.5 0.0 0.6/2.1 29.3 1.5
Martina Šťovíčková BK Prosek 18 19 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.6
Alice Krýzová BK Pros U13 17 24 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.8
Veronika Špeldová Pod U13G(ms) 18 13 1.0 7.4 3.3 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.2
Alžběta Holovská Bra U13G 18 24 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/2.8 25.8 0.9
Stella Jeřábková Pod U13G(ms) 18 13 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.4
Eliška Bürgelová ČBrU13G 17 8 1.0 11.1 5.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.6
Daniela Čebotaru Sad U13G 17 28 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Petra Havlínová Sla U13G 17 24 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.0
Anežka Najmanová ČBrU13G 18 21 1.0 4.1 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Alžběta Kdýrová ČBrU13G 17 20 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.3
Tereza Klečková Pod U13G(ms) 18 13 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/2.1 11.1 2.1
Barbora Svobodová BK Stud.Pard.U13G 17 17 1.0 4.4 1.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 2.2
Adéla Žižková Sad U13G 17 21 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.9
Kristýna Hrušková BK Prosek 17 19 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.1
Anja Válková BK Stud.Pard.U13G 17 12 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.5
Babeta Loučková Studánka Pardubice 18 16 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Lada Dvořáková Bra U13G 18 24 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Barbora Leopoldová Pod U13G(ms) 17 21 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Nela Fialová Pod U13G(ms) 18 10 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Lucie Fantová Bra U13G 18 20 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.3
Barbora Toušková ČBrU13G 17 18 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Rozálie Kadeřábková BenU13G 17 21 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.2
Aneta Balintová BK Prosek 16 13 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.7
Tereza Husáková BK Pros U13 17 26 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
Natália Zvancigerová Studánka Pardubice 18 13 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.1
Anežka Vrbovcová ČBrU13G 18 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.0
Johanka Kindermannová BC Slaný 18 10 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Anna Škodová BenU13G 16 19 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Natálie Lavírová Bra U13G 18 20 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Nikola Kotašková BK Stud.Pard.U13G 16 8 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Ajša Hadžalič BenU13G 17 21 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.7
Veronika Horáčková Bra U13G 17 19 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
Julie Šedivá BenU13G 17 19 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Marie Vohánková ČBrU13G 18 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.6
Michaela Kleinová ČBrU13G 16 21 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Stanislava Georgieva Bra U13G 18 20 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.3
Elena Plugarska Bra U13G 17 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Anna Ammerlaan ČBrU13G 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Vanesa Halušková BenU13G 16 10 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.2
Kateřina Svátková BK Prosek 17 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Ema Ptáčková BK Pros U13 17 28 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Alena Lukešová Bra U13G 17 22 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.6
Adéla Knitlová Pod U13G(ms) 17 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Klára Novotná Pod U13G(ms) 17 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Tereza Hamplová Pod U13G(ms) 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Klára Janků BK Prosek 16 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
Daniela Němcová BK Stud.Pard.U13G 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Pešavová ČBrU13G 17 20 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Klára Řepková ČBrU13G 17 23 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Karolína Davidová BC Slaný 17 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
45 Sofie Hadrabová Basket Slovanka 17 17 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.7
Kateřina Křemenová BK Prosek 17 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.6
Tereza Malá BA Sparta Praha 18 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.1
Barbora Sommerová Sla U13G 17 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Natálie Výborná ČBrU13G 16 18 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktorie Klemová BK Stud.Pard.U13G 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Čechová ČBrU13G 19 14 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Amélie Emma Barthezová BenU13G 17 18 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Tereza Nováková Sla U13G 16 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.5 30.0 0.5
Valérie Vebrová ČBrU13G 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Nikola Bartoňová BK Pros U13 17 18 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
6 Zuzana Hurychová BA Sparta Praha 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kopejtková Studánka Pardubice 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Kristýna Kolandová BK Prosek 16 10 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Ema Kolibačová Sla U13G 18 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Karolína Tabačková Studánka Pardubice 18 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karolína Stehlíková ČBrU13G 17 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Katarina Almonasy BK Studánka Pardubic 17 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Pospíšilová BC Slaný 18 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Iva Kalousková Studánka Pardubice 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anna Holá Sad U13G 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Michaela Vlková BK Stud.Pard.U13G 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Hana Tomková Bra U13G 18 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Lucie Budinová BK Prosek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Colová Sad U13G 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Shánělová BK Studánka Pardubic 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Flašíková BenU13G 17 18 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
Viktorie Hurychová Sad U13G 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melissa Ćenanović BK Pros U13 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sára Tučková BK Pros U13 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michaela Šimáňová ČBrU13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hannová BK Pros U13 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Karbanová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Nagyová Sla U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Soukupová Sla U13G 18 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Andrea Dvořáková BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Holečková Bra U13G 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdara Pezinková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Krejčíková BK Studánka Pardubic 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Erika Fischerová ČBrU13G 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Klára Karbanová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonie Březinová BK Pros U13 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Záborcová BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Gončárová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Maxová BSK Jičín 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Klára Boboková BenU13G 16 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Agáta Martínková BK Stud.Pard.U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Budínová ČBrU13G 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mušková Bra U13G 18 11 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Agáta Terezie Novotná BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Špačková Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Horáčková Sad U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Dragounová Sla U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anita Kamlerová BK Studánka Pardubic 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Malíková Studánka Pardubice 17 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Evelyn Nicholls Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Šťastná ČBrU13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Čáňová BK Studánka Pardubic 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Fuksová BK Studánka Pardubic 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Fričová BK Prosek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Petra Klokočníková Sad U13G 18 0 0 0
Zuzana Holšánová BenU13G 18 26 13 0 4 4
Natalie Amy Reitzová Sad U13G 17 0 0 0 0 0
Eliška Urbanová Sad U13G 18 0 0 0
Michaela Staňková Sad U13G 18 23 11 0 6 4
Aneta Skoumalová BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Anna Brožová BK Stud.Pard.U13G 16 0 0 0
Nikola Pokorná BenU13G 18 21 10 0 6 5
Ema Bucháčková Pod U13G(ms) 18 0 0 0 0
Eliška Králová BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Alžběta Seifrtová Pod U13G(ms) 18 0 0 0
Kateřina Chodorová Sla U13G 17 0 0 0
Tereza Jandová BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
11 Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 18 20 9 0 2 5
Petra Nedbalá Pod U13G(ms) 17 0 0 0
Magdaléna Krajíčková ČBrU13G 17 11 5 0 3 4
18 Natálie Koubková BK Brandýs n.L. 18 17 8 1 3 3
Kamila Kusá BK Stud.Pard.U13G 17 0 0 0 0 0
Zuzana Příhodová ČBrU13G 18 13 6 0 2 2
Denisa Jelínková Pod U13G(ms) 18 12 6 0 5 4
Emma Horáková ČBrU13G 18 11 5 0 1 2
Eliška Vrbová BenU13G 16 10 5 0 2 4
Gabriela Krýzová BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Lucie Šarochová ČBrU13G 18 10 5 0 5 4
Martina Šťovíčková BK Prosek 18 3 1 0 1 1
Alice Krýzová BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Veronika Špeldová Pod U13G(ms) 18 0 0
Alžběta Holovská Bra U13G 18 14 7 0 3 3
Stella Jeřábková Pod U13G(ms) 18 0 0 0
Eliška Bürgelová ČBrU13G 17 21 10 0 2 2
Daniela Čebotaru Sad U13G 17 10 5 0 4 2
Petra Havlínová Sla U13G 17 0 0 0 0 0
Anežka Najmanová ČBrU13G 18 12 6 0 1 3
Alžběta Kdýrová ČBrU13G 17 18 9 0 3 2
Tereza Klečková Pod U13G(ms) 18 18 8 0 2 4
Barbora Svobodová BK Stud.Pard.U13G 17 0 0 0 0 0
Adéla Žižková Sad U13G 17 9 4 0 3 4
Kristýna Hrušková BK Prosek 17 12 5 0 3 2
Anja Válková BK Stud.Pard.U13G 17 0 0 0 0 0
Babeta Loučková Studánka Pardubice 18 16 8 0 1 4
Lada Dvořáková Bra U13G 18 8 4 0 1 5
Barbora Leopoldová Pod U13G(ms) 17 0 0 0
Nela Fialová Pod U13G(ms) 18 12 6 0 0 2
Lucie Fantová Bra U13G 18 7 3 0 1 5
Barbora Toušková ČBrU13G 17 9 4 0 2 3
Rozálie Kadeřábková BenU13G 17 7 3 0 1 3
Aneta Balintová BK Prosek 16 6 3 0 0 5
Tereza Husáková BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Natália Zvancigerová Studánka Pardubice 18 26 13 1 3 5
Anežka Vrbovcová ČBrU13G 18 6 3 0 1 4
Johanka Kindermannová BC Slaný 18 13 6 0 3 5
Anna Škodová BenU13G 16 10 5 0 1 2
Natálie Lavírová Bra U13G 18 8 4 0 1 4
Nikola Kotašková BK Stud.Pard.U13G 16 0 0 0 0 0
Ajša Hadžalič BenU13G 17 4 2 0 1 3
Veronika Horáčková Bra U13G 17 4 2 0 1 3
Julie Šedivá BenU13G 17 4 2 0 2 3
Marie Vohánková ČBrU13G 18 10 5 0 1 3
Michaela Kleinová ČBrU13G 16 8 3 0 2 4
Stanislava Georgieva Bra U13G 18 4 2 0 1 4
Elena Plugarska Bra U13G 17 4 2 0 1 4
Anna Ammerlaan ČBrU13G 6 3 0 1 3
Vanesa Halušková BenU13G 16 8 4 0 0 3
Kateřina Svátková BK Prosek 17 7 3 0 2 2
Ema Ptáčková BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Alena Lukešová Bra U13G 17 4 2 0 1 2
Adéla Knitlová Pod U13G(ms) 17 4 2 0 0 1
Klára Novotná Pod U13G(ms) 17 6 3 0 1 3
Tereza Hamplová Pod U13G(ms) 16 0 0 0
Klára Janků BK Prosek 16 10 5 0 1 1
Daniela Němcová BK Stud.Pard.U13G 16 0 0 0
Ema Pešavová ČBrU13G 17 7 3 0 1 1
Klára Řepková ČBrU13G 17 2 1 0 1 4
Karolína Davidová BC Slaný 17 6 3 0 1 3
45 Sofie Hadrabová Basket Slovanka 17 14 6 0 4 4
Kateřina Křemenová BK Prosek 17 6 3 0 1 3
Tereza Malá BA Sparta Praha 18 16 8 0 6 3
Barbora Sommerová Sla U13G 17 0 0 0 0 0
Natálie Výborná ČBrU13G 16 2 1 0 0 2
Viktorie Klemová BK Stud.Pard.U13G 17 0 0 0 0 0
Karolína Čechová ČBrU13G 19 2 1 0 0 2
Amélie Emma Barthezová BenU13G 17 2 1 0 1 2
Tereza Nováková Sla U13G 16 0 0 0 0 0
Valérie Vebrová ČBrU13G 16 6 3 0 0 1
Nikola Bartoňová BK Pros U13 17 2 1 0 0 1
6 Zuzana Hurychová BA Sparta Praha 17 11 5 0 3 5
Klára Kopejtková Studánka Pardubice 17 20 10 0 4 5
Kristýna Kolandová BK Prosek 16 4 2 0 0 2
Ema Kolibačová Sla U13G 18 3 1 0 1 1
Karolína Tabačková Studánka Pardubice 18 13 6 0 2 5
Karolína Stehlíková ČBrU13G 17 4 2 0 0 0
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 18 21 10 0 3 4
Katarina Almonasy BK Studánka Pardubic 17 6 2 0 2 4
Anna Pospíšilová BC Slaný 18 14 7 0 5 3
Iva Kalousková Studánka Pardubice 18 11 5 0 2 4
Anna Holá Sad U13G 16 0 0 0 0 0
Michaela Vlková BK Stud.Pard.U13G 16 0 0 0 0
Hana Tomková Bra U13G 18 1 0 0 1 2
Markéta Colová Sad U13G 17 0 0 0 0 0
Magdalena Flašíková BenU13G 17 0 0 0 0 2
Viktorie Hurychová Sad U13G 17 0 0 0 0 0
Melissa Ćenanović BK Pros U13 15 0 0 0 0 1
Sára Tučková BK Pros U13 17 0 0 0 0 2
Karolína Hannová BK Pros U13 17 0 0 0 0 0
Natálie Soukupová Sla U13G 18 0 0 0 0 2
Alena Holečková Bra U13G 17 0 0 0 0 0
Kristýna Krejčíková BK Studánka Pardubic 17 0 0 0 0 2
Erika Fischerová ČBrU13G 17 0 0 0 0 1
Adéla Maxová BSK Jičín 18 13 6 0 2 3
Klára Boboková BenU13G 16 0 0 0 0 2
Veronika Budínová ČBrU13G 16 0 0 0 0 0
Adéla Mušková Bra U13G 18 0 0 0 0 1
Barbora Malíková Studánka Pardubice 17 7 3 0 1 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Český Brod U13G 27 16.1 0.0 3.4 /10.5 32.6 9.2
Poděbrady U13G (ms) 28 19.6 0.1 3.3 /8.7 38.1 8.5
BC Benešov U13G 23 16.0 0.0 2.2 /8.5 25.9 10.5
ŠBK Sadská U13G 28 38.6 0.0 10.3 /20.5 50.3 12.0
BK Brandýs U13G 24 15.8 0.2 3.5 /15.2 22.9 16.5
BC Slaný U13G 28 20.2 0.0 4.7 /12.6 37.1 12.2
BK Prosek U13 (ms) 28 16.8 0.0 4.5 /11.9 38.0 8.5
BK Studánka Pardubice U13G (ms) 24 27.8 0.2 4.7 /12.4 37.8 15.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zachara Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Velda Pavel 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Vávra Petr 6 4 2 0 1.3 1.0 1.1
Týř Jan 12 8 4 0 1.0 1.0 1.0
Timko Viktor 4 1 3 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 7 4 3 0 1.0 1.6 1.3
Strnad Pavel 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Soudek Milan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Růzha Jan 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Reitzová Patricie-Anna 18 6 12 0 1.1 1.8 1.4
Pommer Roman 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Tomáš 4 2 2 0 2.0 1.3 1.6
Nývltová Markéta 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Mycak Michael 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Milaniaková Lucie 14 7 7 0 1.0 1.5 1.3
Matějček Josef 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Martínek Karel 8 4 4 0 1.4 1.2 1.3
Mareš Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Machálek Jan 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Licari Emanuele 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Laš Luděk 8 5 3 0 1.0 1.0 1.0
Křešťák Martin 4 1 3 0 1.0 2.1 1.6
Koudela Martin 8 5 3 0 1.0 1.4 1.2
Koudela Pavel 10 6 4 0 1.1 2.1 1.6
Kopecká Barbora 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Kašpar Vojtěch 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kašpar Tomáš 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Jiřík Filip 2 1 1 0 2.0 2.0 2.0
Hrdý Jan 2 1 1 0 2.5 1.5 2.0
Hrabánek Martin 12 5 7 0 1.0 1.0 1.0
Holubová Anežka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Frátrik Josef 2 1 1 0 2.5 1.5 2.0
Frána Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 11 7 4 0 1.2 1.0 1.1
Dočkal Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Petr 10 8 2 0 1.8 1.0 1.4
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Bočková Lenka 8 3 5 0 1.8 1.8 1.8
Balog Lukáš 4 3 1 0 1.3 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře