Krajský přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 3
Basket Poděbrady U13B (ms)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
24. 9. 2016
08:30
MSH Ostende Viktor Timko
Michal Vyhlídal
98
10
16
6
48
6
78
8
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 5
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
24. 9. 2016
09:30
Tělocvična SOŠ a SOU Roman Kejklíček
Jan Týř
40
31
7
18
12
24
29
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 1
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK Brandýs n.L.U13B
24. 9. 2016
10:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Pavel Velda
0
20
*
18
1
22
8
30
12
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 7
BC Benešov U13B
BK Kladno U13B(kv)
24. 9. 2016
10:00
SH Benešov Petr Buršík
Barbora Kopecká
13
81
3
25
5
41
9
47
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 4
Basket Poděbrady U13B (ms)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
24. 9. 2016
10:30
MSH Ostende Viktor Timko
Michal Vyhlídal
100
14
28
3
50
8
80
12
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 6
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
24. 9. 2016
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Roman Kejklíček
Jan Týř
65
15
20
3
45
3
54
13
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 2
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK Brandýs n.L.U13B
24. 9. 2016
12:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Pavel Velda
0
20
*
20
6
35
8
49
10
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 8
BC Benešov U13B
BK Kladno U13B(kv)
24. 9. 2016
12:00
SH Benešov Petr Buršík
Barbora Kopecká
10
85
2
14
6
53
8
61
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 9
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BC Benešov U13B
8. 10. 2016
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
62
31
18
9
32
15
50
17
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 13
BK Brandýs n.L.U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
8. 10. 2016
09:00
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Pavel Koudela
39
55
13
18
19
35
30
41
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 15
BA Nymburk U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
8. 10. 2016
09:00
ZŠ Komenského Luděk Laš
Michal Vyhlídal
64
45
20
16
38
21
50
35
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 10
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BC Benešov U13B
8. 10. 2016
11:00
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
52
22
15
4
23
8
37
14
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 14
BK Brandýs n.L.U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
8. 10. 2016
11:00
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Pavel Koudela
42
44
8
10
24
21
29
33
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 16
BA Nymburk U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
8. 10. 2016
11:00
ZŠ Komenského Luděk Laš
Michal Vyhlídal
58
41
16
13
30
25
40
31
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 11
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
8. 10. 2016
13:00
TJ Sokol Žižkov I. Josef Matějček
Filip Jiřík
12
101
6
21
8
52
11
81
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 12
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
8. 10. 2016
15:00
TJ Sokol Žižkov I. Josef Matějček
Filip Jiřík
15
90
7
26
9
40
13
60
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 17
Basket Poděbrady U13B (ms)
BA Nymburk U13B
22. 10. 2016
08:00
MSH Ostende Jan Málek
Patricie-Anna Reitzová
29
53
8
20
16
34
24
48
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 21
BC Benešov U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
22. 10. 2016
09:00
SH Benešov Luděk Laš
Michal Vyhlídal
60
20
20
0
34
8
55
12
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 19
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Brandýs n.L.U13B
22. 10. 2016
09:30
Tělocvična SOŠ a SOU Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
44
34
15
12
28
18
34
30
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 18
Basket Poděbrady U13B (ms)
BA Nymburk U13B
22. 10. 2016
10:00
MSH Ostende Jan Málek
Patricie-Anna Reitzová
36
51
6
14
13
32
21
42
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 22
BC Benešov U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
22. 10. 2016
11:00
SH Benešov Luděk Laš
Michal Vyhlídal
57
7
16
0
26
0
45
0
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 20
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Brandýs n.L.U13B
22. 10. 2016
11:30
Tělocvična SOŠ a SOU Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
43
57
17
10
24
17
32
43
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 23
BK Kladno U13B(kv)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
22. 10. 2016
12:15
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Koudela
Filip Jiřík
74
40
17
14
25
20
41
32
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 24
BK Kladno U13B(kv)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
22. 10. 2016
14:15
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Koudela
Filip Jiřík
66
33
19
6
25
20
39
29
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 27
BK Brandýs n.L.U13B
BC Benešov U13B
5. 11. 2016
09:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Koudela
Pavel Velda
35
37
6
7
18
15
25
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 28
BK Brandýs n.L.U13B
BC Benešov U13B
5. 11. 2016
11:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Velda
Pavel Koudela
40
29
14
15
18
17
33
27
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 29
BA Nymburk U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
5. 11. 2016
11:00
ZŠ Komenského Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
86
26
25
5
43
11
63
20
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 25
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BK Kladno U13B(kv)
5. 11. 2016
13:00
TJ Sokol Žižkov I. 9
125
4
35
7
67
9
93
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 30
BA Nymburk U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
5. 11. 2016
13:00
ZŠ Komenského Patricie-Anna Reitzová
Tomáš Benda
55
49
11
11
27
19
45
32
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 26
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BK Kladno U13B(kv)
5. 11. 2016
15:00
TJ Sokol Žižkov I. 19
141
5
33
9
76
15
103
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 31
AŠ Mladá Boleslav U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
31. 3. 2017
16:30
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Pavel Velda
45
26
7
6
24
12
35
18
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 32
AŠ Mladá Boleslav U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
31. 3. 2017
18:30
IX. základní škola Pavel Velda
Miloš Nesvadba
56
34
11
12
33
17
40
21
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 39
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
19. 11. 2016
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Lukáš Balog
Petr Frána
67
10
11
2
33
4
49
8
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 33
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
19. 11. 2016
09:30
Tělocvična SOŠ a SOU Jaroslav Pazourek
47
53
4
12
20
20
33
32
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 35
BC Benešov U13B
BA Nymburk U13B
19. 11. 2016
11:00
SH Benešov Jan Hrdý
Jan Růzha
28
69
13
16
19
32
28
51
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 40
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
19. 11. 2016
11:00
Tělocvična Rabasova 821 Lukáš Balog
Petr Frána
103
19
17
8
51
11
65
19
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 34
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
19. 11. 2016
11:30
Tělocvična SOŠ a SOU Jaroslav Pazourek
32
57
6
12
19
27
24
41
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 37
BK Kladno U13B(kv)
BK Brandýs n.L.U13B
19. 11. 2016
12:15
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Jiřík
Martin Křešťák
76
39
14
14
27
22
55
31
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 36
BC Benešov U13B
BA Nymburk U13B
19. 11. 2016
13:00
SH Benešov Jan Hrdý
Jan Růzha
29
67
2
21
12
41
15
53
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 38
BK Kladno U13B(kv)
BK Brandýs n.L.U13B
19. 11. 2016
14:15
Tělocvična 13. ZŠ Filip Jiřík
Martin Křešťák
66
39
17
13
33
17
50
19
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 43
BA Nymburk U13B
BK Kladno U13B(kv)
26. 11. 2016
11:15
ZŠ Komenského Pavel Koudela
Jakub Zachara
52
47
16
10
30
15
33
29
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 45
AŠ Mladá Boleslav U13B
BC Benešov U13B
26. 11. 2016
13:00
IX. základní škola Michal Dub
Michal Vyhlídal
79
20
18
3
44
7
58
13
79
20
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 47
Basket Poděbrady U13B (ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
2. 4. 2017
13:00
MSH Ostende Michal Dub
Tomáš Tejček
53
31
4
10
23
17
38
21
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 41
BK Brandýs n.L.U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
26. 11. 2016
13:00
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Lucie Milaniaková
44
57
5
25
16
38
32
47
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 44
BA Nymburk U13B
BK Kladno U13B(kv)
26. 11. 2016
13:00
ZŠ Komenského Jakub Zachara
Pavel Koudela
64
49
19
11
31
23
46
31
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 46
AŠ Mladá Boleslav U13B
BC Benešov U13B
26. 11. 2016
15:00
IX. základní škola Michal Vyhlídal
Michal Dub
62
24
12
9
32
13
46
20
62
24
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 48
Basket Poděbrady U13B (ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
2. 4. 2017
15:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Michal Dub
31
23
12
8
19
13
23
15
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 42
BK Brandýs n.L.U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
26. 11. 2016
15:00
ZŠ Na Výsluní Lucie Milaniaková
Eliška Marečková
34
31
0
11
13
20
17
27
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 49
BC Benešov U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
3. 12. 2016
13:00
SH Benešov Emanuele Licari
Zuzana Kotrbatá
23
57
9
15
13
25
23
45
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 53
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA Nymburk U13B
3. 12. 2016
13:00
Tělocvična Rabasova 821 Martin Hrabánek
Jan Týř
38
96
13
19
24
47
34
73
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 50
BC Benešov U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
3. 12. 2016
15:00
SH Benešov Zuzana Kotrbatá
Emanuele Licari
32
56
13
2
16
15
20
33
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 54
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA Nymburk U13B
3. 12. 2016
15:00
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
Martin Hrabánek
30
82
8
13
12
50
29
62
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 51
BK Kladno U13B(kv)
AŠ Mladá Boleslav U13B
24. 3. 2017
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Jan Týř
75
41
18
8
42
19
63
25
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 55
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BK Brandýs n.L.U13B
3. 12. 2016
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Svejkovský
Petr Vávra
11
84
6
12
6
34
11
56
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 52
BK Kladno U13B(kv)
AŠ Mladá Boleslav U13B
24. 3. 2017
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Týř
Jiří Veselý
71
42
17
13
45
23
61
31
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 56
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BK Brandýs n.L.U13B
3. 12. 2016
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Vávra
Ondřej Svejkovský
22
65
10
12
12
30
16
51
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 59
AŠ Mladá Boleslav U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
17. 12. 2016
10:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Petr Vávra
51
23
20
14
35
14
39
22
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 63
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BC Benešov U13B
17. 12. 2016
10:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jan Málek
Jakub Zachara
36
51
5
11
17
21
24
37
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 60
AŠ Mladá Boleslav U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
17. 12. 2016
12:00
IX. základní škola Petr Vávra
Miloš Nesvadba
53
30
8
9
27
13
39
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 64
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BC Benešov U13B
17. 12. 2016
12:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jakub Zachara
Jan Málek
48
39
9
21
28
23
38
36
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 61
Basket Poděbrady U13B (ms)
BK Kladno U13B(kv)
17. 12. 2016
13:00
MSH Ostende Petr Frána
Jan Machálek
47
62
15
10
30
31
35
49
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 57
BA Nymburk U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
17. 12. 2016
14:30
ZŠ Komenského Martin Koudela
Luděk Laš
102
18
38
1
56
5
80
9
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 62
Basket Poděbrady U13B (ms)
BK Kladno U13B(kv)
17. 12. 2016
15:00
MSH Ostende Jan Machálek
Petr Frána
29
64
7
15
9
26
15
48
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 58
BA Nymburk U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
17. 12. 2016
16:00
ZŠ Komenského Luděk Laš
Martin Koudela
80
6
30
2
44
2
56
6
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 67
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
Basket Poděbrady U13B (ms)
14. 1. 2017
09:30
Tělocvična Rabasova 821 Martin Hrabánek
Jan Týř
40
50
4
14
21
24
28
40
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 68
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
Basket Poděbrady U13B (ms)
14. 1. 2017
11:30
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
Martin Hrabánek
63
39
15
14
31
20
47
29
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 65
BK Kladno U13B(kv)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
29. 4. 2017
12:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Jan Týř
118
17
31
9
56
13
91
13
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 66
BK Kladno U13B(kv)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
29. 4. 2017
14:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Jan Týř
126
28
39
4
63
17
106
20
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 69
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
AŠ Mladá Boleslav U13B
14. 1. 2017
16:00
TJ Sokol Žižkov I. Emanuele Licari
Patricie-Anna Reitzová
15
85
4
28
7
54
13
70
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 71
BK Brandýs n.L.U13B
BA Nymburk U13B
14. 1. 2017
16:30
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Michal Vyhlídal
35
61
8
16
16
37
21
51
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 70
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
AŠ Mladá Boleslav U13B
14. 1. 2017
18:00
TJ Sokol Žižkov I. Patricie-Anna Reitzová
Emanuele Licari
13
67
3
16
5
32
9
44
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 72
BK Brandýs n.L.U13B
BA Nymburk U13B
14. 1. 2017
18:30
ZŠ Na Výsluní Michal Vyhlídal
Eliška Marečková
59
55
14
14
32
34
49
45
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 75
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
Basket Poděbrady U13B (ms)
29. 1. 2017
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Petr Buršík
Eliška Marečková
12
78
0
22
5
44
9
56
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 77
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
28. 1. 2017
09:30
Tělocvična Rabasova 821 Michal Dub
Karel Martínek
52
38
6
8
27
20
34
29
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 76
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
Basket Poděbrady U13B (ms)
29. 1. 2017
11:00
TJ Sokol Žižkov I. Eliška Marečková
Petr Buršík
15
83
2
30
9
36
13
66
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 78
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
28. 1. 2017
11:30
Tělocvična Rabasova 821 Karel Martínek
Michal Dub
57
32
15
8
29
15
37
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 79
BK Kladno U13B(kv)
BC Benešov U13B
28. 1. 2017
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Jiřík
Jan Růzha
76
20
20
9
49
14
62
16
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 73
BK Brandýs n.L.U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
16. 3. 2017
17:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Radek Šťavík
43
59
12
17
18
31
33
47
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 74
BK Brandýs n.L.U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
16. 3. 2017
18:30
ZŠ Na Výsluní Radek Šťavík
Michal Dub
85
37
17
16
28
40
64
35
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 80
BK Kladno U13B(kv)
BC Benešov U13B
28. 1. 2017
18:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Růzha
Filip Jiřík
82
27
17
15
37
23
62
23
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 85
Basket Poděbrady U13B (ms)
BK Brandýs n.L.U13B
11. 3. 2017
09:00
MSH Ostende Lukáš Balog
Michal Dub
53
41
8
11
17
23
32
34
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 83
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
25. 3. 2017
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Josef Matějček
Jiří Veselý
55
34
15
7
34
11
44
24
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 86
Basket Poděbrady U13B (ms)
BK Brandýs n.L.U13B
11. 3. 2017
11:00
MSH Ostende Michal Dub
Lukáš Balog
47
52
8
12
11
25
33
29
43
43
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 84
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
25. 3. 2017
13:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jiří Veselý
Josef Matějček
45
20
16
7
26
12
36
18
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 87
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA Nymburk U13B
12. 2. 2017
14:00
IX. základní škola Michal Vyhlídal
Jakub Zachara
24
76
5
17
9
18
0
27
10
14
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 81
BC Benešov U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
11. 2. 2017
15:00
SH Benešov Martin Koudela
Karel Martínek
42
40
10
15
14
19
28
27
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 88
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA Nymburk U13B
12. 2. 2017
16:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
20
75
7
18
7
18
6
20
0
19
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 82
BC Benešov U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
11. 2. 2017
17:00
SH Benešov Karel Martínek
Martin Koudela
60
44
8
6
24
18
50
30
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 91
BK Brandýs n.L.U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
26. 2. 2017
09:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Eliška Marečková
40
33
12
7
25
18
32
29
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 93
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BC Benešov U13B
25. 2. 2017
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Karel Martínek
Jan Růzha
12
76
2
23
2
50
11
62
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 95
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BK Kladno U13B(kv)
9. 4. 2017
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Martin Hrabánek
Jan Týř
38
64
11
18
20
28
30
44
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 89
BA Nymburk U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
25. 2. 2017
11:00
ZŠ Komenského Eliška Marečková
Michal Vyhlídal
66
31
11
10
24
15
47
21
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 92
BK Brandýs n.L.U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
26. 2. 2017
11:00
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Michal Dub
42
36
11
3
17
13
26
24
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 94
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BC Benešov U13B
25. 2. 2017
11:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Růzha
Karel Martínek
19
90
2
13
11
39
15
61
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 96
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BK Kladno U13B(kv)
9. 4. 2017
11:00
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
Martin Hrabánek
55
68
18
10
21
31
41
47
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 90
BA Nymburk U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
25. 2. 2017
13:00
ZŠ Komenského Michal Vyhlídal
Eliška Marečková
59
38
11
14
27
18
41
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 103
Basket Poděbrady U13B (ms)
AŠ Mladá Boleslav U13B
5. 11. 2016
09:00
MSH Ostende Martin Koudela
Michal Vyhlídal
39
41
12
8
23
16
29
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 104
Basket Poděbrady U13B (ms)
AŠ Mladá Boleslav U13B
5. 11. 2016
11:00
MSH Ostende Michal Vyhlídal
Martin Koudela
20
46
2
12
8
21
18
33
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 101
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Nymburk U13B
4. 3. 2017
12:00
Tělocvična SOŠ a SOU Michal Dub
Tomáš Tejček
26
49
10
16
20
24
23
35
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 97
BK Kladno U13B(kv)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
4. 3. 2017
12:15
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Jiřík
Jan Machálek
81
25
8
11
41
13
60
17
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 102
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Nymburk U13B
4. 3. 2017
14:00
Tělocvična SOŠ a SOU Tomáš Tejček
Michal Dub
32
56
12
16
20
22
28
35
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 98
BK Kladno U13B(kv)
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
4. 3. 2017
14:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Machálek
Filip Jiřík
74
35
14
6
32
16
53
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 99
BC Benešov U13B
BK Brandýs n.L.U13B
1. 3. 2017
17:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
35
43
8
12
13
20
23
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 100
BC Benešov U13B
BK Brandýs n.L.U13B
1. 3. 2017
19:00
SH Benešov Karel Martínek
Petr Buršík
32
40
9
13
15
21
26
26
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 105
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
18. 3. 2017
09:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Petr Vávra
70
25
27
4
47
13
60
18
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 107
BA Nymburk U13B
BC Benešov U13B
25. 3. 2017
09:00
Hala Bios - COP Michal Dub
Patricie-Anna Reitzová
66
17
12
9
28
13
18
2
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 111
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
1. 4. 2017
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Patricie-Anna Reitzová
Martin Koudela
19
69
10
17
15
49
19
57
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 108
BA Nymburk U13B
BC Benešov U13B
25. 3. 2017
10:30
Hala Bios - COP Patricie-Anna Reitzová
Michal Dub
68
21
19
4
41
6
56
6
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 106
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
18. 3. 2017
11:00
IX. základní škola Petr Vávra
Miloš Nesvadba
60
23
16
4
28
11
47
17
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 112
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
1. 4. 2017
12:00
TJ Sokol Žižkov I. Martin Koudela
Patricie-Anna Reitzová
21
65
8
10
11
23
19
44
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 109
BK Brandýs n.L.U13B
BK Kladno U13B(kv)
18. 4. 2017
17:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Eliška Marečková
28
71
13
26
14
44
25
56
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 110
BK Brandýs n.L.U13B
BK Kladno U13B(kv)
18. 4. 2017
18:30
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Michal Dub
35
75
14
14
24
35
24
55
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 119
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Basket Poděbrady U13B (ms)
26. 11. 2016
08:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jan Machálek
Jaroslav Pazourek
46
33
7
12
19
20
30
24
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 113
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BK Brandýs n.L.U13B
2. 4. 2017
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Martin Hrabánek
Jan Týř
54
34
4
7
27
20
38
27
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 120
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Basket Poděbrady U13B (ms)
26. 11. 2016
10:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jaroslav Pazourek
Jan Machálek
42
48
13
6
17
16
31
30
40
40
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 114
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BK Brandýs n.L.U13B
2. 4. 2017
11:00
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
Martin Hrabánek
69
30
16
10
40
13
55
20
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 115
BK Kladno U13B(kv)
BA Nymburk U13B
1. 4. 2017
12:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Týř
Jiří Veselý
51
72
18
17
32
37
47
52
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 117
BC Benešov U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
1. 4. 2017
13:00
SH Benešov Petr Buršík
Jan Růzha
25
85
2
29
19
37
20
56
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 116
BK Kladno U13B(kv)
BA Nymburk U13B
1. 4. 2017
14:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Jan Týř
67
53
22
8
28
27
49
46
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 118
BC Benešov U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
1. 4. 2017
15:00
SH Benešov Jan Růzha
Petr Buršík
21
83
10
13
17
32
17
51
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 127
BK Brandýs n.L.U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
8. 4. 2017
09:00
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Petr Vávra
48
17
8
0
24
2
28
9
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 121
Basket Poděbrady U13B (ms)
BC Benešov U13B
8. 4. 2017
10:00
MSH Ostende Lukáš Hartig
Jan Machálek
41
28
4
6
14
14
26
28
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 128
BK Brandýs n.L.U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
8. 4. 2017
11:00
ZŠ Na Výsluní Petr Vávra
Eliška Marečková
37
17
12
0
14
13
27
15
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 122
Basket Poděbrady U13B (ms)
BC Benešov U13B
8. 4. 2017
12:00
MSH Ostende Jan Machálek
Lukáš Hartig
51
47
15
10
19
21
29
41
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 123
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK Kladno U13B(kv)
8. 4. 2017
13:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Viktor Timko
43
61
10
19
19
33
28
48
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 125
BA Nymburk U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
8. 4. 2017
13:00
ZŠ Komenského Luděk Laš
Michal Vyhlídal
62
33
19
10
28
15
50
25
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 124
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK Kladno U13B(kv)
8. 4. 2017
15:00
IX. základní škola Viktor Timko
Miloš Nesvadba
43
48
8
18
24
26
37
35
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 126
BA Nymburk U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
8. 4. 2017
15:00
ZŠ Komenského Michal Vyhlídal
Luděk Laš
81
41
23
10
35
21
57
31
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 129
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BA Nymburk U13B
22. 4. 2017
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Miloš Nesvadba
Lucie Milaniaková
37
90
13
32
21
52
33
70
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 131
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
AŠ Mladá Boleslav U13B
22. 4. 2017
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Jan Týř
Martin Hrabánek
44
62
9
14
20
32
38
44
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 135
BC Benešov U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
23. 4. 2017
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Jan Hrdý
24
21
8
8
12
10
20
14
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 130
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
BA Nymburk U13B
22. 4. 2017
11:00
TJ Sokol Žižkov I. Lucie Milaniaková
Miloš Nesvadba
33
90
2
32
14
40
26
68
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 132
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
AŠ Mladá Boleslav U13B
22. 4. 2017
11:00
Tělocvična Rabasova 821 Martin Hrabánek
Jan Týř
32
71
10
18
16
40
20
60
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 136
BC Benešov U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
23. 4. 2017
11:00
SH Benešov Petr Buršík
Jan Hrdý
28
39
6
6
12
16
20
26
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 133
BK Kladno U13B(kv)
Basket Poděbrady U13B (ms)
22. 4. 2017
12:15
Hala 5. ZŠ Kladno Martin Křešťák
Jan Lejčko
75
44
16
14
43
20
62
26
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 134
BK Kladno U13B(kv)
Basket Poděbrady U13B (ms)
22. 4. 2017
14:15
Hala 5. ZŠ Kladno Martin Křešťák
Jan Lejčko
60
23
13
2
29
10
50
12
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 143
BA Nymburk U13B
BK Brandýs n.L.U13B
29. 4. 2017
09:30
ZŠ Komenského Tomáš Tejček
Patricie-Anna Reitzová
74
40
11
11
32
19
58
29
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 141
AŠ Mladá Boleslav U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
29. 4. 2017
10:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Petr Vávra
84
19
24
00
49
2
65
9
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 139
Basket Poděbrady U13B (ms)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
29. 4. 2017
11:00
MSH Ostende Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
64
30
19
4
30
16
46
18
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 144
BA Nymburk U13B
BK Brandýs n.L.U13B
29. 4. 2017
11:00
ZŠ Komenského Tomáš Tejček
Patricie-Anna Reitzová
63
24
20
0
30
10
46
16
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 142
AŠ Mladá Boleslav U13B
TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix
29. 4. 2017
12:00
TJ Sokol Mladá Boleslav Petr Vávra
Miloš Nesvadba
94
8
26
6
55
6
64
8
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 140
Basket Poděbrady U13B (ms)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
29. 4. 2017
13:00
MSH Ostende Michal Vyhlídal
Jakub Zachara
39
29
10
8
18
17
31
23
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 137
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Kladno U13B(kv)
14. 1. 2017
15:00
Tělocvična SOŠ a SOU Filip Jiřík
Jaroslav Pazourek
19
69
5
23
11
42
19
55
Review
Krajský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 138
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Kladno U13B(kv)
14. 1. 2017
17:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jaroslav Pazourek
Filip Jiřík
20
84
6
18
8
43
20
61
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Studnický BANym U13B 18 28 1.0 20.6 9.1 0.1 2.2/4.3 51.3 1.0
David Vosyka Kla U13B(kv) 18 32 1.0 13.7 6.3 0.1 0.9/2.0 0.0* 0.9
Denis Vosyka Kla U13B(kv) 18 30 1.0 14.5 6.9 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.9
Hugo Krejčí ŠSK Sla U13 18 26 1.0 11.6 5.4 0.0 0.8/3.6 23.4 1.7
Lukáš Kejmar Bran U13B 18 20 1.0 15.1 6.6 0.1 1.6/3.4 46.3 1.9
Jáchym Schveinert Kla U13B(kv) 18 30 1.0 9.8 4.4 0.0 0.9/2.0 42.6 1.4
Tomáš Kosík BANym U13B 18 28 1.0 10.5 4.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Michal Žák Kla U13B(kv) 18 32 1.0 8.2 3.5 0.0 1.2/2.6 44.0 1.9
Václav Borl Bran U13B 18 30 1.0 8.6 3.5 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.7
Vojtěch Beneš Bran U13B 18 32 1.0 7.6 3.2 0.1 0.9/2.5 35.4 2.1
Adam Semerád Roudnice U13B(mix) 18 26 1.0 8.9 3.8 0.0 1.3/3.6 35.5 1.7
Patrik Burian ŠSK Sla U13 16 24 1.0 9.0 4.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Tomáš Svoboda Ben U13B 18 30 1.0 7.0 3.1 0.0 0.7/3.2 22.7 1.5
Josef Přikryl BANym U13B 18 24 1.0 8.4 3.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.7
Jakub Žák Kla U13B(kv) 18 30 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.8
Marek Fiala Bol U13B 17 28 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.0
Jakub Nový Kla U13B(kv) 18 26 1.0 7.2 3.5 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.1
Jan Podubecký Kla U13B(kv) 18 28 1.0 6.3 2.9 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
Marek Alscher ŠSK Sla U13 17 10 1.0 16.9 7.9 0.0 1.1/2.3 47.8 1.8
Ondřej Cogan BANym U13B 17 24 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.3
Viktor Smutný Roudnice U13B(mix) 17 24 1.0 6.5 2.9 0.0 0.8/3.6 20.9 1.9
Dušan Dvorský BANym U13B 18 25 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.6 0.0* 0.3
Maxim Jirák ŠSK Sla U13 17 28 1.0 5.3 2.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Tomáš Kocián Ben U13B 17 24 1.0 6.2 3.0 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.4
Václav Sedláček ŠSK Sla U13 18 26 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Samuel Růzha Roudnice U13B(mix) 17 21 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/2.8 39.0 2.0
Adam Rubeš TJ Sok.Žiž 1mix 17 29 1.0 4.5 2.0 0.0 0.6/2.0 0.0* 0.8
Vojtěch Vrána Roudnice U13B(mix) 17 30 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/2.3 31.4 1.6
Tomáš Bartoš Ben U13B 17 30 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.4
František Malkus TJ Sok.Žiž 1mix 17 28 1.0 4.2 1.7 0.0 0.9/2.5 33.8 1.8
Adam Ovesný ŠSK Sla U13 18 22 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.0
Marek Dvořáček ŠSK Sla U13 17 24 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Ondřej Ďuriš Roudnice U13B(mix) 18 30 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.3
Jan Kyzivát Roudnice U13B(mix) 17 18 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.6
Jakub Řehák Pod U13B (ms) 18 24 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Vojtěch Pilný Bran U13B 18 28 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.8
Matyáš Karfík Roudnice U13B(mix) 17 30 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.5
Kryštof Studnička Ben U13B 17 22 1.0 4.1 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Filip Mráz Roudnice U13B(mix) 17 32 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.6
Jáchym Šípek Bol U13B 18 21 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.3
Zdeněk Novák Roudnice U13B(mix) 18 24 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.3
Matouš Čížek Kla U13B(kv) 17 28 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.3
Vojtěch Tvrzník BANym U13B 17 18 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
František Kumbera TJ Sok.Žiž 1mix 18 26 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
Jan Král ŠSK Sla U13 18 24 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
David Frič Pod U13B (ms) 18 7 1.0 10.4 4.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
Tomáš Heger Ben U13B 18 26 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
Petr Málek Ben U13B 18 26 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.7
Lukáš Lorenc Kla U13B(kv) 16 30 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Tomáš Maleček ŠSK Sla U13 16 22 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.1
Daniel Rampas Kla U13B(kv) 17 25 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Tomáš Korotvička Ben U13B 17 28 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.5
Richard Máj Bol U13B 17 28 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Roman Petr Loman BANym U13B 17 19 1.0 3.1 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Štěpán Chaloupka Kla U13B(kv) 18 27 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Vojtěch Benák BANym U13B 18 15 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
David Korous Ben U13B 17 18 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.6
Denis Rýdl Ben U13B 16 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.2
Jakub Švéda Kla U13B(kv) 17 30 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Vojtěch Turek BANym U13B 18 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Ondřej Skočdopole Kla U13B(kv) 18 24 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Marián Libo Bran U13B 18 16 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Filip Mejdr Kla U13B(kv) 17 25 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Lukáš Soukup Pod U13B (ms) 17 6 1.0 6.3 3.2 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.2
Marek Mašek Bran U13B 19 13 1.0 2.8 1.1 0.2 0.2/0.5 0.0* 2.1
Kryštof Horák Pod U13B (ms) 18 11 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Martin Kaifer BANym U13B 17 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Kryštof Šanda ŠSK Sla U13 17 21 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Ondřej Čapek Bol U13B 17 19 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Kryštof Stránský ŠSK Sla U13 17 24 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Ondřej Mikolanda Bol U13B 16 19 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Karel Mlch Kla U13B(kv) 16 27 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Jakub Král ŠSK Sla U13 18 24 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.1
Eliška Formánková Roudnice U13B(mix) 18 15 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Huy Tran Quang TJ Sok.Žiž 1mix 18 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jan Vejdovec TJ Sok.Žiž 1mix 17 21 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.4
Tomáš Míka Pod U13B (ms) 18 8 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
František Říha Bran U13B 17 24 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Lukáš Formánek ŠSK Sla U13 17 25 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Jakub Matějka Pod U13B (ms) 17 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
Adam Brosinger Roudnice U13B(mix) 18 25 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Ivan Bezkorovayny Ben U13B 17 14 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Marek Mošnička Ben U13B 18 28 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Matěj Sedláček Ben U13B 17 20 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Petr Bechyně Kla U13B(kv) 17 24 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Ondřej Kvasnička Ben U13B 16 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Ondřej Hůlka Bol U13B 16 23 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Matěj Volný Bol U13B 16 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Alain Olivier Bokondas TJ Sok.Žiž 1mix 17 19 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.5
Adam Sedláček ŠSK Sla U13 17 24 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Adam Matuška TJ Sok.Žiž 1mix 17 27 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.4
Miroslav Maťák Roudnice U13B(mix) 17 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Vojtěch Poláček TJ Sok.Žiž 1mix 17 19 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
David Tvrdík Bran U13B 17 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Jakub Gregar TJ Sok.Žiž 1mix 17 14 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.1
David Štícha ŠSK Sla U13 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Vendelín Kukla TJ Sok.Žiž 1mix 17 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Pavel Savin ŠSK Sla U13 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Milan Novotný Kla U13B(kv) 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Koleta Dohnalová TJ Sok.Žiž 1mix 17 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Filip Jareš ŠSK Sla U13 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jakub Šarboch Bran U13B 17 26 1.0 0.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Matyáš Bajer ŠSK Sla U13 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Zýma ŠSK Sla U13 15 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Petr Pšenák ŠSK Sla U13 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jakub Fiala ŠSK Sla U13 16 25 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Daniel Karlovský Kla U13B(kv) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šíma ŠSK Sla U13 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kunc Ben U13B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pokorník Ben U13B 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Miroslav Lísek Bol U13B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kožený Kla U13B(kv) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šátek Kla U13B(kv) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Havelka Ben U13B 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Ondřej Gavlák Bol U13B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kočí Bol U13B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Malík Roudnice U13B(mix) 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Hynek Tišer Bol U13B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Izák BANym U13B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Majerčík Roudnice U13B(mix) 17 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Lukáš Kaupovský Kla U13B(kv) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Buben Roudnice U13B(mix) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Frodl BANym U13B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emre Suleymanov Ben U13B 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Duňka Bol U13B 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Machálek TJ Sok.Žiž 1mix 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Veselý Bol U13B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Šebesta Kla U13B(kv) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Novák ŠSK Sla U13 16 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Petr Urík ŠSK Sla U13 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Klička Kla U13B(kv) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Michalík Kla U13B(kv) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Paur Bol U13B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martin Studnický BANym U13B 18 0 0 0
David Vosyka Kla U13B(kv) 18 0 0 0
Denis Vosyka Kla U13B(kv) 18 0 0 0
Hugo Krejčí ŠSK Sla U13 18 30 14 0 2 5
Lukáš Kejmar Bran U13B 18 0 0 0
Jáchym Schveinert Kla U13B(kv) 18 0 0 0
Tomáš Kosík BANym U13B 18 0 0 0
Michal Žák Kla U13B(kv) 18 0 0 0 0 0
Václav Borl Bran U13B 18 0 0 0 0
Vojtěch Beneš Bran U13B 18 0 0 0 0
Adam Semerád Roudnice U13B(mix) 18 0 0 0 0
Patrik Burian ŠSK Sla U13 16 20 10 0 2 5
Tomáš Svoboda Ben U13B 18 0 0 0 0 0
Josef Přikryl BANym U13B 18 0 0 0 0 0
Jakub Žák Kla U13B(kv) 18 0 0 0 0 0
Marek Fiala Bol U13B 17 17 8 0 3 4
Jakub Nový Kla U13B(kv) 18 0 0 0 0 0
Jan Podubecký Kla U13B(kv) 18 0 0 0 0 0
Marek Alscher ŠSK Sla U13 17 30 15 0 3 4
Ondřej Cogan BANym U13B 17 0 0 0 0
Viktor Smutný Roudnice U13B(mix) 17 0 0 0 0 0
Dušan Dvorský BANym U13B 18 14 7 0 2 1
Maxim Jirák ŠSK Sla U13 17 12 6 0 2 5
Tomáš Kocián Ben U13B 17 0 0 0 0 0
Václav Sedláček ŠSK Sla U13 18 22 11 0 1 5
Samuel Růzha Roudnice U13B(mix) 17 0 0 0 0 0
Adam Rubeš TJ Sok.Žiž 1mix 17 12 6 0 4 3
Vojtěch Vrána Roudnice U13B(mix) 17 0 0 0 0 0
Tomáš Bartoš Ben U13B 17 16 8 0 2 4
František Malkus TJ Sok.Žiž 1mix 17 9 4 0 3 4
Adam Ovesný ŠSK Sla U13 18 14 7 0 2 4
Marek Dvořáček ŠSK Sla U13 17 10 5 0 1 3
Ondřej Ďuriš Roudnice U13B(mix) 18 0 0 0 0 0
Jan Kyzivát Roudnice U13B(mix) 17 0 0 0 0 0
Jakub Řehák Pod U13B (ms) 18 11 5 0 2 2
Vojtěch Pilný Bran U13B 18 11 5 0 1 4
Matyáš Karfík Roudnice U13B(mix) 17 10 5 0 2 2
Kryštof Studnička Ben U13B 17 13 6 0 2 4
Filip Mráz Roudnice U13B(mix) 17 0 0 0 0 0
Jáchym Šípek Bol U13B 18 8 4 0 3 3
Zdeněk Novák Roudnice U13B(mix) 18 0 0 0 0 0
Matouš Čížek Kla U13B(kv) 17 11 5 0 2 2
Vojtěch Tvrzník BANym U13B 17 0 0 0 0 0
František Kumbera TJ Sok.Žiž 1mix 18 8 4 0 3 3
Jan Král ŠSK Sla U13 18 10 5 0 2 4
David Frič Pod U13B (ms) 18 0 0 0
Tomáš Heger Ben U13B 18 0 0 0 0 0
Petr Málek Ben U13B 18 10 3 0 4 3
Lukáš Lorenc Kla U13B(kv) 16 10 5 0 1 2
Tomáš Maleček ŠSK Sla U13 16 9 4 0 3 4
Daniel Rampas Kla U13B(kv) 17 11 5 0 1 4
Tomáš Korotvička Ben U13B 17 6 3 0 1 3
Richard Máj Bol U13B 17 6 3 0 2 4
Roman Petr Loman BANym U13B 17 8 4 0 0 2
Štěpán Chaloupka Kla U13B(kv) 18 8 4 0 2 4
Vojtěch Benák BANym U13B 18 14 7 0 0 2
David Korous Ben U13B 17 6 3 0 2 3
Denis Rýdl Ben U13B 16 8 3 0 2 4
Jakub Švéda Kla U13B(kv) 17 6 3 0 2 2
Vojtěch Turek BANym U13B 18 0 0 0 0 0
Ondřej Skočdopole Kla U13B(kv) 18 10 5 0 1 3
Marián Libo Bran U13B 18 8 4 0 2 4
Filip Mejdr Kla U13B(kv) 17 7 3 0 1 4
Lukáš Soukup Pod U13B (ms) 17 24 12 0 0 1
Marek Mašek Bran U13B 19 8 3 1 2 4
Kryštof Horák Pod U13B (ms) 18 10 5 0 1 1
Martin Kaifer BANym U13B 17 6 3 0 0 2
Kryštof Šanda ŠSK Sla U13 17 8 4 0 1 3
Ondřej Čapek Bol U13B 17 11 5 0 1 3
Kryštof Stránský ŠSK Sla U13 17 6 3 0 1 5
Ondřej Mikolanda Bol U13B 16 7 3 0 2 2
Karel Mlch Kla U13B(kv) 16 6 3 0 0 2
Jakub Král ŠSK Sla U13 18 4 2 0 2 5
Eliška Formánková Roudnice U13B(mix) 18 0 0 0 0 0
Huy Tran Quang TJ Sok.Žiž 1mix 18 7 3 0 1 3
Jan Vejdovec TJ Sok.Žiž 1mix 17 6 3 0 1 2
Tomáš Míka Pod U13B (ms) 18 6 3 0 0 2
František Říha Bran U13B 17 4 2 0 0 2
Lukáš Formánek ŠSK Sla U13 17 6 3 0 1 2
Jakub Matějka Pod U13B (ms) 17 8 4 0 2 5
Adam Brosinger Roudnice U13B(mix) 18 0 0 0 0 0
Ivan Bezkorovayny Ben U13B 17 8 4 0 1 4
Marek Mošnička Ben U13B 18 4 2 0 1 6
Matěj Sedláček Ben U13B 17 5 2 0 1 4
Petr Bechyně Kla U13B(kv) 17 8 4 0 2 2
Ondřej Kvasnička Ben U13B 16 8 3 0 2 4
Ondřej Hůlka Bol U13B 16 2 1 0 2 2
Matěj Volný Bol U13B 16 4 2 0 0 3
Alain Olivier Bokondas TJ Sok.Žiž 1mix 17 3 1 0 2 3
Adam Sedláček ŠSK Sla U13 17 4 2 0 1 3
Adam Matuška TJ Sok.Žiž 1mix 17 2 1 0 1 2
Miroslav Maťák Roudnice U13B(mix) 17 6 3 0 0 3
Vojtěch Poláček TJ Sok.Žiž 1mix 17 2 1 0 1 3
David Tvrdík Bran U13B 17 5 2 0 1 3
Jakub Gregar TJ Sok.Žiž 1mix 17 3 1 0 1 1
David Štícha ŠSK Sla U13 17 4 2 0 0 0