Přebor

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
Aritma Praha
PORG Basket
7. 10. 2016
16:10
Roman Pommer
Lukáš Ulrych
41
60
8
20
20
28
34
52
Review
Základní fáze 1. kolo 2
BA Sparta B
BK Beroun
6. 10. 2016
18:40
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Ondřej Svejkovský
116
12
25
4
56
4
90
8
Review
Základní fáze 2. kolo 5
BK Beroun
Aritma Praha
14. 10. 2016
16:15
SK Aritma Praha Radek Treml
Barbora Koppová
13
97
2
27
4
53
6
76
Review
Základní fáze 2. kolo 6
BC Wizards DDM P10
BA Sparta B
13. 10. 2016
17:40
ZŠ Olešská Dominik Kočovský
Radomír Kohout
29
51
8
12
16
36
23
43
Review
Základní fáze 3. kolo 8
Aritma Praha
BC Wizards DDM P10
21. 10. 2016
16:10
Jan Musil
Michal Dub
69
62
17
14
32
21
49
36
Review
Základní fáze 3. kolo 9
PORG Basket
BK Beroun
20. 10. 2016
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
102
10
31
0
48
3
78
4
Review
Základní fáze 4. kolo 11
BC Wizards DDM P10
PORG Basket
3. 11. 2016
16:30
Michal Bukovský
Petr Seidl
57
54
22
8
12
17
9
14
14
15
Review
Základní fáze 4. kolo 12
BA Sparta B
Aritma Praha
3. 11. 2016
18:40
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Barbora Koppová
60
33
15
15
29
19
48
25
Review
Základní fáze 5. kolo 15
BK Beroun
BC Wizards DDM P10
10. 11. 2016
16:30
ZŠ Švehlova Michal Dub
Petr Seidl
9
101
0
20
0
42
7
72
Review
Základní fáze 5. kolo 14
PORG Basket
BA Sparta B
10. 11. 2016
18:40
Milan Kucharič
Beáta Hromuľáková
59
62
21
17
32
31
48
42
Review
Základní fáze 6. kolo 17
BK Beroun
BA Sparta B
17. 11. 2016
17:10
Nafukovací hala Kuncova Milan Kucharič
Miroslav Kysilka
5
80
2
20
2
40
2
58
Review
Základní fáze 6. kolo 18
PORG Basket
Aritma Praha
17. 11. 2016
18:40
Milan Kucharič
Miroslav Kysilka
91
35
14
8
37
17
41
31
Review
Základní fáze 7. kolo 20
Aritma Praha
BK Beroun
25. 11. 2016
16:10
Roman Pommer
Michal Dub
121
15
29
3
65
5
98
11
Review
Základní fáze 7. kolo 21
BA Sparta B
BC Wizards DDM P10
24. 11. 2016
18:40
Hana Šmídková
Petr Seidl
62
33
20
3
40
9
52
11
Review
Základní fáze 8. kolo 23
BC Wizards DDM P10
Aritma Praha
1. 12. 2016
16:30
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Petr Seidl
54
74
16
18
23
31
31
52
Review
Základní fáze 8. kolo 24
BK Beroun
PORG Basket
1. 12. 2016
18:40
Nafukovací hala Kuncova Dominik Kočovský
Martin Kunc
32
77
4
17
18
27
20
50
Review
Základní fáze 9. kolo 26
PORG Basket
BC Wizards DDM P10
Bude upřesněno
-
Nafukovací hala Kuncova
20
0
*
Review
Základní fáze 9. kolo 27
Aritma Praha
BA Sparta B
9. 12. 2016
16:10
SK Aritma Praha Michal Dub
Roman Pommer
67
43
16
6
24
21
39
34
Review
Základní fáze 10. kolo 30
BC Wizards DDM P10
BK Beroun
15. 12. 2016
17:40
ZŠ Švehlova Pavel Strnad
Dominik Kočovský
34
24
6
9
19
13
24
20
Review
Základní fáze 10. kolo 29
BA Sparta B
PORG Basket
15. 12. 2016
18:40
Nafukovací hala Kuncova Hana Šmídková
Beáta Hromuľáková
45
57
11
10
21
24
35
40
Review
Základní fáze 11. kolo 33
Aritma Praha
PORG Basket
13. 1. 2017
16:10
SK Aritma Praha Jan Musil
Barbora Koppová
44
57
14
16
18
32
26
35
Review
Základní fáze 11. kolo 32
BA Sparta B
BK Beroun
12. 1. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Milan Kucharič
Ondřej Svejkovský
108
2
25
0
45
2
78
2
Review
Základní fáze 12. kolo 35
BK Beroun
Aritma Praha
17. 1. 2017
17:00
Gym. Arabská Michal Kiszka
Roman Pommer
16
95
4
26
9
45
11
69
Review
Základní fáze 12. kolo 36
BC Wizards DDM P10
BA Sparta B
19. 1. 2017
17:40
ZŠ Olešská Tomáš Tax
Dominik Kočovský
54
60
6
23
20
41
38
49
Review
Základní fáze 13. kolo 39
PORG Basket
BK Beroun
Bude upřesněno
-
ZŠ a gymnázium Nový PORG
20
0
*
Review
Základní fáze 13. kolo 38
Aritma Praha
BC Wizards DDM P10
27. 1. 2017
16:10
SK Aritma Praha Roman Pommer
Jan Musil
63
57
21
9
35
22
51
42
Review
Základní fáze 14. kolo 41
BC Wizards DDM P10
PORG Basket
16. 2. 2017
17:40
ZŠ Olešská Tomáš Tax
Pavel Strnad
72
73
17
15
38
33
53
58
Review
Základní fáze 14. kolo 42
BA Sparta B
Aritma Praha
16. 2. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Milan Kucharič
Daniel Vimmr
48
57
17
9
30
26
38
39
Review
Základní fáze 15. kolo 45
BK Beroun
BC Wizards DDM P10
23. 2. 2017
17:40
ZŠ Olešská Michal Bukovský
Petr Seidl
16
91
0
32
2
40
12
58
Review
Základní fáze 15. kolo 44
PORG Basket
BA Sparta B
23. 2. 2017
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Milan Kucharič
Radomír Kohout
53
66
17
11
31
29
39
43
Review
Základní fáze 16. kolo 47
BK Beroun
BA Sparta B
2. 3. 2017
17:10
Nafukovací hala Kuncova Pavel Matys
Michal Dub
8
70
0
19
2
37
8
49
Review
Základní fáze 16. kolo 48
PORG Basket
Aritma Praha
2. 3. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Pavel Matys
Michal Dub
58
62
15
20
36
37
48
50
Review
Základní fáze 17. kolo 50
Aritma Praha
BK Beroun
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
20
0
*
Review
Základní fáze 17. kolo 51
BA Sparta B
BC Wizards DDM P10
9. 3. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Milan Kucharič
Daniel Vimmr
55
40
14
5
27
9
44
14
55
40
Review
Základní fáze 18. kolo 53
BC Wizards DDM P10
Aritma Praha
10. 4. 2017
16:30
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Petr Seidl
43
71
12
16
19
33
28
52
Review
Základní fáze 18. kolo 54
BK Beroun
PORG Basket
23. 3. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Milan Kucharič
Hana Šmídková
35
100
11
29
21
55
31
75
Review
Základní fáze 19. kolo 57
Aritma Praha
BA Sparta B
31. 3. 2017
16:10
SK Aritma Praha Jan Musil
Radek Lahoda
52
57
15
17
26
34
34
50
Review
Základní fáze 19. kolo 56
PORG Basket
BC Wizards DDM P10
30. 3. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
50
43
24
9
25
18
44
30
Review
Základní fáze 20. kolo 60
BC Wizards DDM P10
BK Beroun
6. 4. 2017
17:40
ZŠ Olešská Tomáš Tax
Michal Bukovský
98
31
32
9
52
14
75
25
Review
Základní fáze 20. kolo 59
BA Sparta B
PORG Basket
6. 4. 2017
18:40
Nafukovací hala Kuncova Milan Kucharič
Hana Šmídková
69
45
20
17
36
29
55
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Veronika Vojtíková PORG Basket 18 14 1.0 23.1 8.1 1.5 2.4/3.7 63.5 2.0
Veronika Tichá Aritma Praha 19 15 1.0 14.2 6.7 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.7
Aneta Pažoutová BC Wizards DDM P10 19 14 1.0 11.4 4.9 0.4 0.5/0.9 0.0* 2.3
Julie Trková Aritma Praha 20 14 1.0 11.2 3.1 1.3 1.2/2.1 56.7 1.5
Barbora Hrušáková Aritma Praha 19 14 1.0 10.5 4.6 0.1 0.9/2.9 31.7 2.0
Aneta Nová BC Wizards DDM P10 19 14 1.0 9.3 4.3 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.0
Hana Hybášková Aritma Praha 19 15 1.0 8.3 3.9 0.1 0.3/1.9 0.0* 1.9
Johana Krausová BA Sparta B 19 15 1.0 7.9 3.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
18 Štěpánka Votavová BA Sparta B 20 21 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/2.4 50.0 1.0
Adéla Šedová PORG Basket 18 10 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/3.4 20.6 1.0
Magdaléna Jarošová BA Sparta B 19 14 1.0 7.6 3.5 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.4
Tereza Zmatlíková BC Wizards DDM P10 19 15 1.0 7.1 3.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.4
Michaela Junková Aritma Praha 19 12 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Gabriela Pacovská BC Wizards DDM P10 19 14 1.0 7.3 3.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Kristýna Luxová BC Wizards DDM P10 20 12 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/2.5 33.3 1.3
Eliška Žejdlová BA Sparta B 19 14 1.0 6.2 2.9 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.4
Tereza Zajíčková BA Sparta B 18 11 1.0 7.2 3.3 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.5
Barbora Jíchová BC Wizards DDM P10 19 14 1.0 5.4 2.1 0.0 1.3/2.2 58.1 1.0
Natálie Neumannová Aritma Praha 18 14 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.5
Eliška Semrádová BA Sparta B 17 10 1.0 7.0 3.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Rozálie Veselovská BC Wizards DDM P10 18 8 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.4 21.1 1.6
Karolína Nesvedová BC Wizards DDM P10 19 13 1.0 4.5 2.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Markéta Čurdová BC Wizards DDM P10 20 12 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Natálie Binderová BA Sparta B 19 13 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Alma Bubeníčková Aritma Praha 20 10 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.6
Anna Doležalová BK Beroun 19 10 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.4
Anna Čížková BA Sparta B 19 12 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.2
Luisa Vydrová BA Sparta B 18 4 1.0 10.8 4.8 0.0 1.3/2.0 62.5 1.5
Karolína Šubová BA Sparta B 19 15 1.0 2.8 1.1 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.5
Alžběta Brzobohatá BA Sparta B 19 14 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.7
Ema Joudalová BK Beroun 19 10 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Barbora Babušková Aritma Praha 19 9 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Tereza Mastná PORG Basket 17 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Anna Mesteková Aritma Praha 17 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Kira Munroe Olivieri PORG Basket 18 10 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.0
Karolína Hořejší BK Beroun 19 9 1.0 3.7 1.6 0.0 0.6/2.6 21.7 1.1
Eliška Nevšímalová Aritma Praha 18 12 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Sára Sverenyáková PORG Basket 18 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.5
Adéla Čápová PORG Basket 18 13 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Ellen Van der Hoeven BK Beroun 18 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Zuzana Hurychová BA Sparta B 17 7 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Adéla Stadlerová BK Beroun 19 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Vendula Velíková BK Beroun 19 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Kristýna Fridrichová BK Beroun 19 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Tereza Malá BA Sparta B 18 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Adéla Linhartová Aritma Praha 19 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Martina Grünerová BK Beroun 19 3 1.0 3.3 0.7 0.0 2.0/4.0 50.0 0.7
Ema Reitermannová BK Beroun 19 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Laura Eklová BC Wizards DDM P10 19 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jitka Pilátová BK Beroun 18 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Katrin Rýdlová BK Beroun 18 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
11 Anežka Luňáčková BA Sparta B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Eva Šťastná BA Sparta B 20 1 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Nikola Čurdová BC Wizards DDM P10 23 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Štvánová BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Roubalová BK Beroun 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Frajerová BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Školová BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jungová BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Kotková PORG Basket 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Lhotáková BA Sparta B 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristina Kohoutová Aritma Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jakoubková Aritma Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Blaťáková BK Beroun 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Kršková BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Veronika Vojtíková PORG Basket 18 0 0 0
Veronika Tichá Aritma Praha 19 0 0 0
Aneta Pažoutová BC Wizards DDM P10 19 24 9 2 2 4
Julie Trková Aritma Praha 20 0 0 0
Barbora Hrušáková Aritma Praha 19 0 0 0 0
Aneta Nová BC Wizards DDM P10 19 14 7 0 2 5
Hana Hybášková Aritma Praha 19 0 0 0 0 0
Johana Krausová BA Sparta B 19 0 0 0 0 0
18 Štěpánka Votavová BA Sparta B 20 24 11 1 4 4
Adéla Šedová PORG Basket 18 0 0 0 0 0
Magdaléna Jarošová BA Sparta B 19 0 0 0 0 0
Tereza Zmatlíková BC Wizards DDM P10 19 16 8 0 4 4
Michaela Junková Aritma Praha 19 0 0 0 0
Gabriela Pacovská BC Wizards DDM P10 19 20 9 0 2 3
Kristýna Luxová BC Wizards DDM P10 20 24 12 0 2 3
Eliška Žejdlová BA Sparta B 19 0 0 0 0 0
Tereza Zajíčková BA Sparta B 18 0 0 0 0 0
Barbora Jíchová BC Wizards DDM P10 19 17 7 0 6 3
Natálie Neumannová Aritma Praha 18 0 0 0 0 0
Eliška Semrádová BA Sparta B 17 0 0 0 0
Rozálie Veselovská BC Wizards DDM P10 18 14 7 0 2 4
Karolína Nesvedová BC Wizards DDM P10 19 10 5 0 0 4
Markéta Čurdová BC Wizards DDM P10 20 23 11 0 2 2
Natálie Binderová BA Sparta B 19 18 9 0 5 2
Alma Bubeníčková Aritma Praha 20 0 0 0 0
Anna Doležalová BK Beroun 19 14 7 0 3 1
Anna Čížková BA Sparta B 19 29 13 1 3 5
Luisa Vydrová BA Sparta B 18 0 0
Karolína Šubová BA Sparta B 19 21 10 0 1 5
Alžběta Brzobohatá BA Sparta B 19 28 14 0 5 4
Ema Joudalová BK Beroun 19 6 3 0 1 3
Barbora Babušková Aritma Praha 19 0 0 0 0 0
Tereza Mastná PORG Basket 17 0 0 0 0 0
Anna Mesteková Aritma Praha 17 0 0 0 0 0
Kira Munroe Olivieri PORG Basket 18 16 8 0 1 4
Karolína Hořejší BK Beroun 19 8 3 0 2 4
Eliška Nevšímalová Aritma Praha 18 0 0 0 0 0
Sára Sverenyáková PORG Basket 18 6 3 0 1 2
Adéla Čápová PORG Basket 18 8 4 0 0 5
Ellen Van der Hoeven BK Beroun 18 12 6 0 2 2
Zuzana Hurychová BA Sparta B 17 0 0 0 0 0
Adéla Stadlerová BK Beroun 19 8 3 0 2 4
Vendula Velíková BK Beroun 19 6 3 0 2 2
Kristýna Fridrichová BK Beroun 19 6 3 0 1 4
Tereza Malá BA Sparta B 18 0 0 0
Adéla Linhartová Aritma Praha 19 0 0 0 0 0
Martina Grünerová BK Beroun 19 7 2 0 3 1
Ema Reitermannová BK Beroun 19 4 2 0 0 1
Laura Eklová BC Wizards DDM P10 19 8 4 0 0 1
Jitka Pilátová BK Beroun 18 6 3 0 0 2
Katrin Rýdlová BK Beroun 18 4 1 0 2 3
11 Anežka Luňáčková BA Sparta B 19 31 15 0 2 4
Eva Šťastná BA Sparta B 20 18 9 0 2 5
Nikola Čurdová BC Wizards DDM P10 23 2 1 0 0 0
Daniela Kotková PORG Basket 19 0 0 0 0 0
Anna Lhotáková BA Sparta B 19 6 3 0 1 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA Sparta B 16 30.7 0.1 3.4 /8.7 39.6 9.8
BK Beroun 14 7.0 0.0 2.1 /5.8 36.6 4.7
Aritma Praha 15 28.3 1.4 4.7 /13.2 35.5 12.6
PORG Basket 14 28.1 1.6 5.6 /13.3 42.2 9.1
BC Wizards DDM P10 15 26.1 0.3 4.6 /11.3 40.8 11.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vimmr Daniel 2 0 2 0 - - -
Ulrych Lukáš 1 0 1 0 - - -
Treml Radek 1 1 0 0 - - -
Tax Tomáš 3 3 0 0 - - -
Šmídková Hana 5 2 3 0 - - -
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 - - -
Strnad Pavel 2 1 1 0 - - -
Seidl Petr 6 0 6 0 - - -
Pommer Roman 5 3 2 0 - - -
Musil Jan 4 3 1 0 - - -
Matys Pavel 2 2 0 0 - - -
Lahoda Radek 1 0 1 0 - - -
Kysilka Miroslav 2 0 2 0 - - -
Kunc Martin 1 0 1 0 - - -
Kucharič Milan 9 9 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0 - - -
Koppová Barbora 3 0 3 0 - - -
Kohout Radomír 6 3 3 0 - - -
Kočovský Dominik 4 2 2 0 - - -
Kiszka Michal 1 1 0 0 - - -
Hromuľáková Beáta 2 0 2 0 - - -
Dub Michal 7 3 4 0 - - -
Bukovský Michal 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře