1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
17. 12. 2016
09:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Daniel Holeš
74
35
23
10
39
19
64
23
Review
základní část 1. kolo 1
BK Strakonice B
BA Sparta
17. 12. 2016
13:00
STARZ aréna Roman Kejklíček
Petr Havlíček
54
78
18
13
32
37
43
56
Review
základní část 1. kolo 6
BK Pliska Studánka Pardubice
SK UP Olomouc
17. 12. 2016
16:30
hala Sportovní gymnázium Jan Kovář
Pavel Kuřitka
72
47
19
6
33
20
51
38
Review
základní část 1. kolo 4
Aritma Praha
BK Kralupy - Junior
17. 12. 2016
18:15
SK Aritma Praha Dominik Výborný
Karel Křenek
71
77
21
16
41
31
51
58
Review
základní část 1. kolo 5
TJ Lokomotiva Liberec I
Sokol Nusle
17. 12. 2016
18:30
Hala TJ Lokomotiva Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
69
70
21
25
40
44
50
60
Review
základní část 1. kolo 3
SŠMH Handicap Brno
KP Brno junior
17. 12. 2016
19:00
SH Rosnička Brno Ivo Melichárek
Markéta Rozmanová
74
64
13
17
34
30
50
50
Review
základní část 2. kolo 7
BK Strakonice B
BK Pliska Studánka Pardubice
8. 10. 2016
10:30
STARZ aréna Michal Perlík
Martin Buršík
20
0
*
Review
základní část 2. kolo 8
BA Sparta
SK UP Olomouc
8. 10. 2016
11:30
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
72
76
11
13
25
32
44
55
Review
základní část 2. kolo 11
SŠMH Handicap Brno
Aritma Praha
8. 10. 2016
14:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Dominik Barták
99
42
26
8
52
22
74
33
Review
základní část 2. kolo 10
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
8. 10. 2016
16:00
Městská sportovní hala Jan Černý
Miloslav Jon
79
52
25
8
47
22
67
40
Review
základní část 2. kolo 12
KP Brno junior
BK Kralupy - Junior
8. 10. 2016
16:00
Městská hala míčových sportů-nová Michal Komprs
Matěj Záruba
53
48
11
14
23
30
34
42
Review
základní část 2. kolo 9
TJ Lokomotiva Liberec I
USK Praha B
8. 10. 2016
17:30
Hala TJ Lokomotiva Tereza Vágnerová
Jiří Šlaj
66
83
14
26
35
44
52
66
Review
základní část 3. kolo 15
USK Praha B
Sokol Nusle
9. 10. 2016
09:00
SH Královka Matej Kovačovič
Martin Kučírek
63
59
14
16
25
28
43
49
Review
základní část 3. kolo 17
SŠMH Handicap Brno
BK Kralupy - Junior
9. 10. 2016
09:00
SH Rosnička Brno Antonín Kapl
Matěj Záruba
80
56
18
15
34
28
59
39
Review
základní část 3. kolo 16
TJ Sokol Pečky
TJ Lokomotiva Liberec I
9. 10. 2016
09:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Miloslav Jon
78
57
22
12
39
27
56
44
Review
základní část 3. kolo 13
BK Strakonice B
SK UP Olomouc
9. 10. 2016
11:00
STARZ aréna Martin Buršík
Michal Perlík
47
51
15
15
25
27
37
38
Review
základní část 3. kolo 18
KP Brno junior
Aritma Praha
9. 10. 2016
11:15
Městská hala míčových sportů-nová Pavel Večeřa
Dominik Barták
82
71
17
13
42
32
54
54
Review
základní část 3. kolo 14
BA Sparta
BK Pliska Studánka Pardubice
9. 10. 2016
14:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Jan Hejnic
89
62
18
14
40
27
63
52
Review
základní část 4. kolo 19
BK Pliska Studánka Pardubice
Aritma Praha
22. 10. 2016
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Znamínko
Libor Lukeš
55
59
14
16
32
34
46
48
Review
základní část 4. kolo 23
BK Strakonice B
USK Praha B
22. 10. 2016
10:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Pavel Csöllei
57
92
13
36
22
46
39
73
Review
základní část 4. kolo 24
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
22. 10. 2016
12:00
Hala Kuncova Ludvík Dvořák
Dalibor Kouba
72
55
14
13
33
31
59
42
Review
základní část 4. kolo 20
SK UP Olomouc
BK Kralupy - Junior
22. 10. 2016
14:00
SH UP Olomouc Filip Dombrovský
Václav Sýkora
69
47
15
8
30
19
49
33
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Nusle
KP Brno junior
22. 10. 2016
17:00
TJ Sokol Nusle Miloslav Jon
Dominik Výborný
61
68
18
15
39
28
52
46
Review
základní část 4. kolo 21
TJ Lokomotiva Liberec I
SŠMH Handicap Brno
22. 10. 2016
18:30
Hala TJ Lokomotiva Karel Anton
Pavel Bohata
68
95
18
20
34
42
50
75
Review
základní část 5. kolo 25
BK Pliska Studánka Pardubice
BK Kralupy - Junior
23. 10. 2016
09:00
hala Sportovní gymnázium Petr Lukeš
Libor Lukeš
62
66
14
20
29
27
45
49
Review
základní část 5. kolo 27
TJ Lokomotiva Liberec I
KP Brno junior
23. 10. 2016
09:30
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Linhart
Pavel Bohata
64
76
16
26
37
46
49
58
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol Nusle
SŠMH Handicap Brno
23. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Nusle Miloslav Jon
Dominik Výborný
70
58
26
11
42
22
61
36
Review
základní část 5. kolo 30
BA Sparta
USK Praha B
23. 10. 2016
10:00
Hala Kuncova Ludvík Dvořák
Jiří Šlaj
71
66
16
14
35
30
49
50
Review
základní část 5. kolo 26
SK UP Olomouc
Aritma Praha
23. 10. 2016
11:00
SH UP Olomouc Filip Dombrovský
Václav Sýkora
77
58
20
14
36
23
61
38
Review
základní část 5. kolo 29
BK Strakonice B
TJ Sokol Pečky
23. 10. 2016
11:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Pavel Csöllei
42
81
5
14
15
34
33
58
Review
základní část 6. kolo 31
USK Praha B
BK Pliska Studánka Pardubice
5. 11. 2016
10:00
SH Královka Jiří Smetana
Jan Hejnic
67
47
17
10
30
20
54
33
Review
základní část 6. kolo 36
BK Kralupy - Junior
Sokol Nusle
5. 11. 2016
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
69
54
20
16
35
28
48
39
Review
základní část 6. kolo 35
Aritma Praha
TJ Lokomotiva Liberec I
5. 11. 2016
18:15
SK Aritma Praha Tomáš Rosenberger
Michaela Scholzová
73
50
21
10
38
26
58
31
Review
základní část 6. kolo 34
KP Brno junior
BA Sparta
5. 11. 2016
18:30
Tělocvična Purkyňova 2 Antonín Kapl
Jakub Válek
68
59
19
17
29
31
47
44
Review
základní část 6. kolo 32
TJ Sokol Pečky
SK UP Olomouc
5. 11. 2016
19:00
Městská sportovní hala Petr Znamínko
Marek Šmůla
90
67
20
21
39
37
65
57
Review
základní část 6. kolo 33
SŠMH Handicap Brno
BK Strakonice B
5. 11. 2016
19:00
SH Rosnička Brno Milan Mikšík
Pavel Nehoda
78
44
16
9
33
21
53
31
Review
základní část 7. kolo 42
BK Kralupy - Junior
TJ Lokomotiva Liberec I
6. 11. 2016
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
74
50
16
6
31
22
53
35
Review
základní část 7. kolo 38
TJ Sokol Pečky
BK Pliska Studánka Pardubice
6. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Vít Kučera
Marek Šmůla
82
58
21
14
39
27
58
42
Review
základní část 7. kolo 40
KP Brno junior
BK Strakonice B
6. 11. 2016
10:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Antonín Kapl
Jakub Válek
80
61
16
10
37
22
62
39
Review
základní část 7. kolo 41
Aritma Praha
Sokol Nusle
6. 11. 2016
10:15
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Michaela Scholzová
55
71
18
10
27
28
41
55
Review
základní část 7. kolo 37
USK Praha B
SK UP Olomouc
6. 11. 2016
11:00
SH Královka Jiří Smetana
Jan Hejnic
74
53
23
10
43
25
59
45
Review
základní část 7. kolo 39
SŠMH Handicap Brno
BA Sparta
16. 12. 2016
16:00
SH Rosnička Brno Ivo Dolinek
Antonín Kapl
88
39
26
8
43
20
66
28
Review
základní část 8. kolo 43
BK Pliska Studánka Pardubice
TJ Lokomotiva Liberec I
19. 11. 2016
11:00
hala Sportovní gymnázium Petr Lukeš
Martin Svoboda
70
42
19
6
34
12
51
22
Review
základní část 8. kolo 46
BA Sparta
BK Kralupy - Junior
19. 11. 2016
11:30
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Michal Kocián
78
69
17
18
30
36
57
55
Review
základní část 8. kolo 45
BK Strakonice B
Aritma Praha
19. 11. 2016
15:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Petr Havlíček
63
61
19
11
31
30
47
44
Review
základní část 8. kolo 47
USK Praha B
SŠMH Handicap Brno
19. 11. 2016
15:00
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Michal Šupej
55
81
11
25
26
42
37
59
Review
základní část 8. kolo 48
TJ Sokol Pečky
KP Brno junior
19. 11. 2016
16:00
Městská sportovní hala Vít Kučera
Matěj Záruba
70
59
16
13
32
20
52
41
Review
základní část 8. kolo 44
SK UP Olomouc
Sokol Nusle
19. 11. 2016
18:00
SH UP Olomouc Martin Čarnecký
Pavel Nehoda
44
57
9
12
18
23
32
40
Review
základní část 9. kolo 49
BK Pliska Studánka Pardubice
Sokol Nusle
20. 11. 2016
09:00
hala Sportovní gymnázium Petr Lukeš
Martin Svoboda
62
44
14
8
26
26
43
38
Review
základní část 9. kolo 54
TJ Sokol Pečky
SŠMH Handicap Brno
20. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Matěj Záruba
Dominik Výborný
64
61
17
19
40
34
55
44
Review
základní část 9. kolo 50
SK UP Olomouc
TJ Lokomotiva Liberec I
20. 11. 2016
11:00
SH UP Olomouc Milan Mikšík
Pavel Nehoda
74
32
23
5
44
13
62
24
Review
základní část 9. kolo 51
BK Strakonice B
BK Kralupy - Junior
20. 11. 2016
11:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Petr Havlíček
77
68
19
13
43
34
59
50
Review
základní část 9. kolo 52
BA Sparta
Aritma Praha
20. 11. 2016
13:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Michal Kocián
83
63
19
10
38
24
61
41
Review
základní část 9. kolo 53
USK Praha B
KP Brno junior
20. 11. 2016
15:00
SH Královka Martin Kučírek
Michal Šupej
55
45
10
11
29
22
39
29
Review
základní část 10. kolo 56
KP Brno junior
SK UP Olomouc
3. 12. 2016
13:30
Městská hala míčových sportů-nová Michal Kubiš
Robin Stančík
89
52
20
16
42
31
63
43
Review
základní část 10. kolo 59
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Strakonice B
3. 12. 2016
15:00
Hala TJ Lokomotiva Michal Šupej
Richard Menšík
62
73
16
19
29
45
39
59
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol Nusle
BA Sparta
3. 12. 2016
16:00
TJ Sokol Nusle Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
77
59
19
9
38
20
57
36
Review
základní část 10. kolo 58
BK Kralupy - Junior
TJ Sokol Pečky
3. 12. 2016
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Tereza Vágnerová
Pavel Bohata
63
54
13
12
25
27
42
42
Review
základní část 10. kolo 57
Aritma Praha
USK Praha B
3. 12. 2016
18:15
SK Aritma Praha Petr Havlíček
Pavel Csöllei
42
83
13
26
26
34
34
59
Review
základní část 10. kolo 55
SŠMH Handicap Brno
BK Pliska Studánka Pardubice
3. 12. 2016
19:00
SH Rosnička Brno Ivo Dolinek
David Vyplel
90
53
22
7
49
21
72
35
Review
základní část 11. kolo 62
KP Brno junior
BK Pliska Studánka Pardubice
4. 12. 2016
10:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Michal Kubiš
Robin Stančík
87
56
20
14
44
25
64
39
Review
základní část 11. kolo 65
TJ Lokomotiva Liberec I
BA Sparta
4. 12. 2016
10:00
Hala TJ Lokomotiva Michal Šupej
Richard Menšík
85
76
24
14
37
41
57
59
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol Nusle
BK Strakonice B
4. 12. 2016
10:00
TJ Sokol Nusle Veronika Vávrová
Dominik Výborný
71
55
23
14
37
27
56
37
Review
základní část 11. kolo 63
Aritma Praha
TJ Sokol Pečky
4. 12. 2016
10:15
SK Aritma Praha Petr Havlíček
Vratislav Novák
78
97
29
26
44
48
58
80
Review
základní část 11. kolo 64
BK Kralupy - Junior
USK Praha B
4. 12. 2016
11:00
SH Kralupy nad Vltavou Tereza Vágnerová
Pavel Bohata
85
79
30
18
41
36
67
56
Review
základní část 11. kolo 61
SŠMH Handicap Brno
SK UP Olomouc
4. 12. 2016
13:00
SH Rosnička Brno David Vyplel
Milan Mikšík
68
55
17
13
34
23
45
38
Review
základní část 12. kolo 70
BK Kralupy - Junior
Aritma Praha
18. 12. 2016
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Karel Anton
Pavel Bohata
62
50
15
11
27
24
48
40
Review
základní část 12. kolo 68
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
18. 12. 2016
10:30
Městská sportovní hala Michal Šupej
Jan Hejnic
79
59
14
22
31
39
57
43
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol Nusle
TJ Lokomotiva Liberec I
18. 12. 2016
11:00
TJ Sokol Nusle Štěpán Pokorný
Daniel Holeš
67
48
22
15
38
23
51
36
Review
základní část 12. kolo 72
SK UP Olomouc
BK Pliska Studánka Pardubice
18. 12. 2016
11:00
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Petr Opletal
67
81
17
22
46
44
62
63
Review
základní část 12. kolo 69
KP Brno junior
SŠMH Handicap Brno
18. 12. 2016
11:15
Městská hala míčových sportů-nová Michal Škaroupka
Martin Veis
55
87
16
23
28
44
38
66
Review
základní část 12. kolo 67
BA Sparta
BK Strakonice B
14. 12. 2016
20:20
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Jindřich Zámostný
75
60
22
19
39
35
57
49
Review
základní část 13. kolo 74
BK Pliska Studánka Pardubice
BA Sparta
14. 1. 2017
09:00
hala Sportovní gymnázium Jan Kovář
Martin Svoboda
56
60
19
15
38
25
52
39
Review
základní část 13. kolo 73
SK UP Olomouc
BK Strakonice B
14. 1. 2017
14:00
SH UP Olomouc Tomáš Holubek
Petr Opletal
74
46
22
13
33
28
52
38
Review
základní část 13. kolo 76
TJ Lokomotiva Liberec I
TJ Sokol Pečky
14. 1. 2017
17:00
Hala TJ Lokomotiva Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
53
77
13
28
27
45
39
66
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol Nusle
USK Praha B
14. 1. 2017
18:00
TJ Sokol Nusle Marek Vondráček
Lucie Peterková
76
80
12
11
31
33
55
57
Review
základní část 13. kolo 77
BK Kralupy - Junior
SŠMH Handicap Brno
14. 1. 2017
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Martin Buršík
Michal Horník
67
78
16
11
29
32
45
55
Review
základní část 13. kolo 78
Aritma Praha
KP Brno junior
14. 1. 2017
18:15
SK Aritma Praha Michal Šupej
Pavel Kuřitka
60
87
22
25
29
47
48
69
Review
základní část 14. kolo 79
BK Pliska Studánka Pardubice
BK Strakonice B
15. 1. 2017
09:00
hala Sportovní gymnázium Marek Vondráček
Petr Znamínko
59
53
16
15
36
28
43
38
Review
základní část 14. kolo 81
USK Praha B
TJ Lokomotiva Liberec I
15. 1. 2017
10:00
SH Královka Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
80
36
25
5
49
15
63
21
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
15. 1. 2017
10:00
TJ Sokol Nusle Veronika Vávrová
Lucie Peterková
70
66
16
8
37
31
56
51
Review
základní část 14. kolo 84
BK Kralupy - Junior
KP Brno junior
15. 1. 2017
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Martin Buršík
Michal Horník
68
49
18
13
29
23
48
35
Review
základní část 14. kolo 83
Aritma Praha
SŠMH Handicap Brno
15. 1. 2017
10:15
SK Aritma Praha Michal Šupej
Pavel Kuřitka
55
97
15
21
25
50
41
76
Review
základní část 14. kolo 80
SK UP Olomouc
BA Sparta
15. 1. 2017
13:30
SH UP Olomouc Tomáš Holubek
Petr Opletal
64
61
23
13
36
30
44
41
Review
základní část 15. kolo 90
USK Praha B
BA Sparta
28. 1. 2017
13:00
SH Královka Petr Znamínko
Štěpán Pokorný
57
59
17
18
33
29
48
38
Review
základní část 15. kolo 86
Aritma Praha
SK UP Olomouc
28. 1. 2017
14:00
SK Aritma Praha Jiří Smetana
Karel Křenek
81
72
21
17
47
34
71
47
Review
základní část 15. kolo 89
TJ Sokol Pečky
BK Strakonice B
28. 1. 2017
16:00
Městská sportovní hala Michaela Scholzová
Pavel Theodor
77
59
19
17
43
26
51
43
Review
základní část 15. kolo 87
KP Brno junior
TJ Lokomotiva Liberec I
28. 1. 2017
17:00
Městská hala míčových sportů-nová David Vyplel
Michal Mrázek
89
47
21
12
47
25
65
37
Review
základní část 15. kolo 88
SŠMH Handicap Brno
Sokol Nusle
28. 1. 2017
17:00
SH Rosnička Brno Jiří Fanta
Robin Stančík
84
60
20
12
42
31
59
46
Review
základní část 15. kolo 85
BK Kralupy - Junior
BK Pliska Studánka Pardubice
28. 1. 2017
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Veronika Vávrová
Matěj Barták
65
52
12
14
33
20
41
37
Review
základní část 16. kolo 93
SŠMH Handicap Brno
TJ Lokomotiva Liberec I
29. 1. 2017
09:30
SH Rosnička Brno Jiří Fanta
Robin Stančík
98
57
21
10
42
31
71
47
Review
základní část 16. kolo 92
BK Kralupy - Junior
SK UP Olomouc
29. 1. 2017
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Jeřáb
Matěj Barták
76
62
23
12
36
37
52
51
Review
základní část 16. kolo 94
KP Brno junior
Sokol Nusle
29. 1. 2017
10:00
Městská hala míčových sportů-nová Lukáš Kapaňa
Michal Mrázek
85
58
19
13
50
28
67
44
Review
základní část 16. kolo 95
USK Praha B
BK Strakonice B
29. 1. 2017
10:00
SH Královka Petr Znamínko
Lucie Peterková
76
48
21
12
39
23
54
34
Review
základní část 16. kolo 91
Aritma Praha
BK Pliska Studánka Pardubice
29. 1. 2017
10:15
SK Aritma Praha Jiří Smetana
Karel Křenek
63
76
12
32
24
41
48
56
Review
základní část 16. kolo 96
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
29. 1. 2017
11:30
Městská sportovní hala Michaela Scholzová
Pavel Theodor
76
54
18
12
35
27
56
39
Review
základní část 17. kolo 100
BK Strakonice B
KP Brno junior
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
20
0
*
kontumačně
Review
základní část 17. kolo 99
BA Sparta
SŠMH Handicap Brno
11. 2. 2017
10:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
67
66
10
8
25
21
40
38
57
57
Review
základní část 17. kolo 97
SK UP Olomouc
USK Praha B
11. 2. 2017
14:00
SH UP Olomouc Milan Mikšík
Barbora Toboláková
61
49
20
13
37
32
46
40
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol Nusle
Aritma Praha
11. 2. 2017
17:00
TJ Sokol Nusle Lukáš Ulrych
Martin Buršík
73
64
25
16
45
23
65
40
Review
základní část 17. kolo 102
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Kralupy - Junior
11. 2. 2017
17:00
Hala TJ Lokomotiva Karel Anton
Pavel Bohata
52
73
15
16
31
29
35
49
Review
základní část 17. kolo 98
BK Pliska Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
11. 2. 2017
17:30
hala Sportovní gymnázium Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
55
43
13
12
25
20
36
35
Review
základní část 18. kolo 106
BA Sparta
KP Brno junior
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
20
0
*
kontumačně
Review
základní část 18. kolo 107
TJ Lokomotiva Liberec I
Aritma Praha
12. 2. 2017
10:00
Hala TJ Lokomotiva Karel Anton
Pavel Bohata
91
71
27
4
45
25
67
48
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol Nusle
BK Kralupy - Junior
12. 2. 2017
10:00
TJ Sokol Nusle Veronika Vávrová
Lucie Peterková
56
49
20
10
33
18
42
34
Review
základní část 18. kolo 103
BK Pliska Studánka Pardubice
USK Praha B
12. 2. 2017
11:00
hala Sportovní gymnázium Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
61
78
19
21
37
44
49
64
Review
základní část 18. kolo 105
BK Strakonice B
SŠMH Handicap Brno
12. 2. 2017
11:00
STARZ aréna Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
68
46
21
14
35
22
58
35
Review
základní část 18. kolo 104
SK UP Olomouc
TJ Sokol Pečky
12. 2. 2017
13:30
SH UP Olomouc Milan Mikšík
Barbora Toboláková
65
69
23
15
35
30
48
54
Review
základní část 19. kolo 114
SŠMH Handicap Brno
TJ Sokol Pečky
25. 2. 2017
10:00
SH Rosnička Brno David Vyplel
Pavel Nehoda
56
72
15
28
32
39
45
48
Review
základní část 19. kolo 113
KP Brno junior
USK Praha B
25. 2. 2017
14:30
Městská hala míčových sportů-nová Michal Mrázek
Barbora Toboláková
64
73
15
20
31
41
50
55
Review
základní část 19. kolo 110
TJ Lokomotiva Liberec I
SK UP Olomouc
25. 2. 2017
17:30
Hala TJ Lokomotiva Petr Lukeš
Libor Lukeš
69
93
15
24
30
43
58
65
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol Nusle
BK Pliska Studánka Pardubice
25. 2. 2017
18:00
TJ Sokol Nusle Ladislav Neuman
Pavel Šmíd
61
70
10
28
28
44
42
53
Review
základní část 19. kolo 111
BK Kralupy - Junior
BK Strakonice B
25. 2. 2017
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Lukáš Ulrych
Jindřich Zámostný
76
70
14
16
40
40
63
54
Review
základní část 19. kolo 112
Aritma Praha
BA Sparta
25. 2. 2017
18:15
SK Aritma Praha Michal Perlík
Roman Kejklíček
49
58
11
20
21
31
34
47
Review
základní část 20. kolo 115
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Pliska Studánka Pardubice
26. 2. 2017
10:00
Hala TJ Lokomotiva Petr Lukeš
Libor Lukeš
70
77
16
25
34
35
51
60
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol Nusle
SK UP Olomouc
26. 2. 2017
10:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Pavel Šmíd
78
88
18
17
37
39
54
59
Review
základní část 20. kolo 118
BK Kralupy - Junior
BA Sparta
26. 2. 2017
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Karel Anton
Jindřich Zámostný
63
62
8
19
33
33
48
45
Review
základní část 20. kolo 117
Aritma Praha
BK Strakonice B
26. 2. 2017
10:15
SK Aritma Praha Michaela Scholzová
Dominik Barták
67
65
13
13
33
39
50
56
Review
základní část 20. kolo 120
KP Brno junior
TJ Sokol Pečky
26. 2. 2017
13:15
Městská hala míčových sportů-nová Michal Komprs
Barbora Toboláková
59
63
26
12
36
29
48
45
Review
základní část 20. kolo 119
SŠMH Handicap Brno
USK Praha B
24. 2. 2017
17:30
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Michal Kubiš
59
65
17
20
33
35
45
48
Review
základní část 21. kolo 123
TJ Sokol Pečky
Aritma Praha
24. 9. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jan Černý
Lukáš Ulrych
78
69
18
24
35
38
59
47
Review
základní část 21. kolo 124
USK Praha B
BK Kralupy - Junior
24. 9. 2016
11:00
SH Královka Tomáš Rosenberger
Tereza Vágnerová
59
71
14
23
27
40
42
55
Review
základní část 21. kolo 125
BA Sparta
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 9. 2016
12:30
Hala Kuncova Jiří Smetana
Miloslav Jon
79
49
17
11
38
21
65
33
Review
základní část 21. kolo 121
SK UP Olomouc
SŠMH Handicap Brno
24. 9. 2016
17:00
SH UP Olomouc David Vyplel
Petr Novák
55
85
14
16
31
47
45
72
Review
základní část 21. kolo 126
BK Strakonice B
Sokol Nusle
24. 9. 2016
17:00
STARZ aréna Veronika Vávrová
Martin Buršík
73
58
26
15
52
30
60
44
Review
základní část 21. kolo 122
BK Pliska Studánka Pardubice
KP Brno junior
24. 9. 2016
18:30
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Pavel Kuřitka
63
55
23
17
36
31
55
43
Review
základní část 22. kolo 127
BK Pliska Studánka Pardubice
SŠMH Handicap Brno
25. 9. 2016
09:00
SH ZŠ Studánka Pavel Kuřitka
Libor Lukeš
41
75
9
28
18
38
35
53
Review
základní část 22. kolo 130
TJ Sokol Pečky
BK Kralupy - Junior
25. 9. 2016
10:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
80
65
20
11
41
29
61
47
Review
základní část 22. kolo 128
SK UP Olomouc
KP Brno junior
25. 9. 2016
11:00
SH UP Olomouc Petr Novák
David Vyplel
64
55
18
11
37
29
50
40
Review
základní část 22. kolo 132
BA Sparta
Sokol Nusle
25. 9. 2016
11:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Jiří Smetana
86
40
26
7
48
17
61
33
Review
základní část 22. kolo 131
BK Strakonice B
TJ Lokomotiva Liberec I
25. 9. 2016
13:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Veronika Vávrová
68
61
14
14
22
30
47
49
Review
základní část 22. kolo 129
USK Praha B
Aritma Praha
26. 10. 2016
19:00
SH Královka Tereza Vágnerová
Martin Buršík
58
55
15
10
27
21
42
40
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
10 Gabriela Lachnitová OLM 27 25 33.1 18.7 5.4 / 12.6 43.3 1.8 / 5.5 32.1 2.6/3.1 82.1 1.9 4.6 6.4 2.4 1.4 2.8 0.0 2.6 2.6 15.5
Lucie Hošková SŠMH Handicap Brno 23 27 26.4 11.5 4.1 / 7.7 54.1 0.4 / 1.6 0.0* 1.9/2.8 67.1 2.9 2.8 5.7 0.9 1.3 1.3 0.0 2.4 1.7 13.5
Veronika Voráčková VSP 22 23 30.6 11.5 4.8 / 7.6 63.8 0.3 / 1.5 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.6 5.7 7.2 3.3 1.8 3.0 0.0 1.7 1.5 18.3
32 Pamela-Therese Effangová HKR 28 29 18.5 8.4 2.0 / 4.5 45.0 0.6 / 2.0 30.5 2.4/3.0 81.6 0.7 1.5 2.2 0.9 0.8 0.9 0.0 2.4 1.2 8.2
7 Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 32 17 25.5 11.9 3.6 / 8.8 40.9 0.8 / 2.5 30.2 2.4/3.2 75.9 2.8 2.7 5.5 0.8 2.4 2.1 0.0 2.8 3.6 10.0
Monika Novotná Studánka Pardubice 32 22 28.3 9.0 3.3 / 8.2 40.6 0.1 / 0.4 0.0* 2.0/3.0 68.2 1.7 2.7 4.4 0.7 1.9 1.9 0.0 2.6 2.0 8.9
15 Sarah Beránková KPB 25 32 20.4 5.6 1.1 / 2.7 41.2 0.8 / 2.3 36.1 1.0/1.1 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.8 0.9 2.2 0.0 1.0 1.7 2.7
10 Barbora Kašpárková HAN 29 22 19.7 6.5 2.5 / 6.3 40.6 0.3 / 1.5 0.0* 0.5/3.4 16.0 1.1 2.1 3.3 0.7 1.5 2.3 0.0 2.7 2.0 2.5
9 Zuzana Kazdová Junior Kralupy 44 11 18.6 8.3 3.4 / 7.4 45.7 0.0 / 0.1 0.0* 1.5/1.9 0.0* 1.2 1.6 2.8 0.5 1.2 1.1 0.0 1.4 2.0 6.7
5 Iva Podlipná Aritma Praha 35 12 23.2 7.4 2.2 / 5.3 41.3 0.0 0.0* 3.1/3.9 78.7 2.2 3.1 5.3 0.8 0.8 1.8 0.0 2.7 2.6 8.9
12 Adéla Řeháčková KVA 30 21 8.8 3.3 1.1 / 2.7 40.4 0.1 / 0.7 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.6 1.9 2.5 0.5 0.8 1.2 0.0 1.0 1.7 2.5
Petra Bakajsová Sokol Nusle 28 6 28.5 9.5 3.8 / 7.2 53.5 0.3 / 1.3 0.0* 0.8/2.0 41.7 3.0 7.7 10.7 1.5 2.3 2.3 0.1 4.0 1.2 19.7
24 Zdeňka Paroubková STR 28 6 20.8 4.5 1.2 / 3.5 33.3 0.3 / 1.2 0.0* 1.2/1.2 0.0* 0.3 1.5 1.8 1.0 0.7 3.0 0.1 2.2 3.7 0.3
13 Tereza Šípová USK 24 12 9.3 1.3 0.3 / 1.5 0.0* 0.1 / 0.5 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.3 0.6 0.5 0.1 0.4 1.3 -0.2
33 Nikola Feštrová SLO 23 5 21.2 2.4 0.4 / 1.8 0.0* 0.4 / 2.4 16.7 0.4/0.4 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.2 0.2 1.6 0.0 1.2 0.6 -0.4
Eva Mrhálková KP Brno junior 33 1 14.0 2.0 0.0 / 2.0 0.0 0.0 / 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.0 3.0
Miloslava Šibalová 37 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
30 Alena Katrnošková Sokol Pečky 33 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Věra Reisingerová BK Strakonice B 40 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Strakonice B 27 17.6 3.0 16.0 /23.6 67.9 11.4 22.7 34.1 7.1 8.9 19.0 20.7 18.9 1.0
BA Sparta 23 20.1 6.0 10.7 /16.5 64.9 10.4 21.9 32.3 9.7 9.7 14.0 17.0 19.6 1.9
USK Praha B 28 23.5 4.0 12.0 /16.8 71.4 12.8 29.7 42.5 12.3 9.0 17.2 16.1 17.3 3.4
Sokol Pečky 25 21.5 5.4 11.9 /18.3 64.8 11.4 24.0 35.5 12.3 12.5 13.9 16.9 16.9 2.7
SŠMH Handicap Brno 28 22.5 6.3 12.7 /18.7 68.1 16.5 27.4 43.9 10.4 11.8 14.1 17.6 17.2 3.4
KP Brno junior 23 20.7 4.8 10.8 /17.2 62.7 12.7 25.3 38.0 10.1 10.2 17.3 15.6 13.0 2.2
Aritma Praha 28 20.0 3.4 12.1 /17.7 68.3 11.6 23.5 35.1 6.1 7.4 16.1 17.0 20.9 1.1
Junior Kralupy 24 21.3 3.3 14.8 /20.7 71.4 9.4 27.0 36.3 10.3 10.1 17.8 19.6 17.0 2.2
Lokomotiva Liberec 28 19.1 2.5 14.5 /22.3 65.1 11.1 21.3 32.4 9.1 9.4 20.2 20.0 20.8 1.1
Sokol Nusle 25 19.1 4.4 10.4 /16.6 62.4 11.8 27.2 39.0 13.1 8.6 17.6 16.9 19.3 2.1
Studánka Pardubice 28 20.4 3.6 10.3 /15.4 66.9 11.3 22.0 33.2 8.8 11.5 15.4 16.2 16.5 1.2
SK UP Olomouc 25 20.5 4.6 11.2 /16.2 69.2 10.6 26.6 37.2 10.3 7.2 18.1 14.4 14.1 3.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Znamínko Petr 6 5 1 0 1.0 1.2 7.5 3.2
Záruba Matěj 4 1 3 0 2.6 1.4 - 2.0
Zámostný Jindřich 4 0 4 0 1.0 1.9 - 1.4
Vyplel David 6 4 2 0 1.1 1.6 - 1.3
Výborný Dominik 9 2 7 0 2.8 1.5 7.5 3.9
Vošahlík Marek 5 2 3 0 1.6 1.3 7.5 3.5
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.5 1.0 8.0 3.5
Veis Martin 1 0 1 0 1.5 1.5 - 1.5
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Vávrová Veronika 8 7 1 0 1.2 1.3 - 1.3
Válek Jakub 3 0 3 0 1.0 1.0 7.0 3.0
Vágnerová Tereza 5 4 1 0 1.1 1.9 - 1.5
Ulrych Lukáš 5 3 2 0 1.8 1.0 - 1.4
Toboláková Barbora 4 0 4 0 1.4 2.0 - 1.7
Theodor Pavel 2 0 2 0 2.5 1.0 - 1.8
Šupej Michal 7 5 2 0 1.5 1.7 - 1.6
Šmůla Marek 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Šmíd Pavel 3 0 3 0 1.5 1.3 - 1.4
Šlaj Jiří 5 3 2 0 1.3 1.4 - 1.4
Škaroupka Michal 1 1 0 0 1.5 1.5 - 1.5
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 7.5 3.3
Sýkora Václav 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Svoboda Martin 4 1 3 0 1.1 1.8 - 1.4
Stančík Robin 4 0 4 0 1.0 1.3 - 1.1
Smetana Jiří 9 7 2 0 1.0 1.6 - 1.3
Scholzová Michaela 8 3 5 0 2.2 1.6 6.3 3.4
Scholze Michal 2 2 0 0 4.0 2.5 6.0 4.2
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 2.5 2.0 8.0 4.2
Rozmanová Markéta 1 0 1 0 1.5 2.0 - 1.8
Rosenberger Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Pokorný Štěpán 10 9 1 0 1.2 1.3 8.5 3.7
Peterková Lucie 9 4 5 0 1.7 1.7 - 1.7
Perlík Michal 3 2 1 0 2.0 1.3 - 1.7
Opletal Petr 4 0 4 0 1.1 1.0 7.5 3.2
Novák Vratislav 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Novák Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Neuman Ladislav 2 2 0 0 2.5 2.0 - 2.3
Nehoda Pavel 5 1 4 0 1.6 2.1 7.0 3.6
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Mrázek Michal 3 1 2 0 1.0 1.2 - 1.1
Mikšík Milan 5 4 1 0 1.3 1.4 - 1.4
Menšík Richard 2 0 2 0 1.5 2.5 - 2.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.5 2.0 - 1.8
Mašek Tomáš 1 0 1 0 1.0 3.0 - 2.0
Lukeš Libor 10 3 7 0 1.1 1.3 - 1.2
Lukeš Petr 7 6 1 0 1.1 1.4 7.5 3.3
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.5 1.3 - 1.4
Kuřitka Pavel 5 1 4 0 1.2 1.4 - 1.3
Kučírek Martin 5 3 2 0 1.3 1.9 7.0 3.4
Kučera Vít 2 2 0 0 1.3 1.8 - 1.5
Kubiš Michal 5 4 1 0 1.2 1.1 7.0 3.1
Křenek Karel 3 0 3 0 1.5 1.7 - 1.6
Kovář Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.5 3.0 - 2.3
Kouba Dalibor 4 0 4 0 1.3 2.0 - 1.6
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Komprs Michal 3 2 1 0 1.3 1.2 7.0 3.2
Kocián Michal 2 0 2 0 1.0 1.8 - 1.4
Kejklíček Roman 2 1 1 0 1.0 1.3 - 1.1
Kapl Antonín 5 4 1 0 1.1 1.0 7.0 3.0
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Jon Miloslav 8 3 5 0 2.0 2.0 - 2.0
Jodl Jiří 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Jelínek Jan 1 0 1 0 1.5 3.0 7.0 3.8
Horník Michal 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.2 1.0 8.0 3.4
Holeš Daniel 2 0 2 0 1.8 1.8 - 1.8
Hendrych Jan 1 1 0 0 2.0 4.0 7.0 4.3
Hejnic Jan 9 0 9 0 1.4 1.5 8.0 3.6
Havlíček Petr 7 4 3 0 1.2 1.6 - 1.4
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Dvořák Ludvík 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Dombrovský Filip 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Dolinek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Černý Jan 2 2 0 0 1.3 2.0 - 1.6
Čarnecký Martin 1 1 0 0 3.0 1.5 - 2.3
Csöllei Pavel 3 0 3 0 1.7 1.3 - 1.5
Buršík Martin 7 3 4 0 1.6 1.1 - 1.4
Brandejs Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.5 - 1.8
Bohata Pavel 7 0 7 0 1.3 1.9 - 1.6
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 7.5 3.2
Barták Matěj 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Barták Dominik 4 0 4 0 1.4 1.9 7.0 3.4
Anton Karel 1 1 0 0 1.5 1.5 - 1.5
Anton Karel 4 4 0 0 1.3 2.0 - 1.6
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Zachara Ivan 2 5.000 5.250 5.500 0.250
Ticháček Antonín 2 7.000 7.250 7.500 0.250
Šikner Roman 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Schödlbauer Jan 2 7.500 7.500 7.500 0.000
Reichl Petr 6 7.000 7.167 7.500 0.236
Paulík Robert 2 7.000 7.000 7.000 0.000
Laš Luděk 4 6.500 7.250 8.000 0.750
Kunc Radovan 2 7.500 7.750 8.000 0.250
Jirsa Ladislav 2 7.500 8.000 8.500 0.500
Cígler Vilém 2 7.000 7.000 7.000 0.000
Beneš Otakar 2 7.000 7.000 7.000 0.000
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře