Krajský přebor II. třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor 1. kolo 1
TJ Sokol Toužim
Baník Stříbro
8. 10. 2016
17:00
SH Toužim Petr Hovorka
Radka Sosnovcová
104
44
21
17
44
26
76
28
Review
Krajský přebor 1. kolo 4
BK Kardio Šťáhlavy
BK Karpem Holýšov
15. 10. 2016
18:00
SH Šťáhlavy Jan Karásek
Sandra Šrámková
68
63
16
14
14
22
23
13
15
14
Review
Krajský přebor 1. kolo 3
BK Přeštice
SKB Rokycany "B"
8. 10. 2016
18:30
Hala TJ Přeštice Martin Haniš
Jiří Mužík
62
59
19
13
36
23
51
41
Review
Krajský přebor 1. kolo 2
Slavoj Tachov
Sokol Bor
8. 10. 2016
19:00
Městská sportovní hala Tachov Jan Karásek
Karel Kuška
106
39
31
8
55
18
88
27
Review
Krajský přebor 2. kolo 5
Baník Stříbro
BK Karpem Holýšov
22. 10. 2016
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Pavel Podhůrský
48
103
14
17
18
49
33
77
Review
Krajský přebor 2. kolo 8
TJ Sokol Toužim
Slavoj Tachov
22. 10. 2016
17:00
SH Toužim Petr Kalabza
Pavel Tauber
53
93
5
27
25
49
38
74
Review
Krajský přebor 2. kolo 7
Sokol Bor
BK Přeštice
22. 10. 2016
18:00
Sportovní hala Bor Karel Kuška
Radovan Minich
19
109
4
31
10
65
14
100
Review
Krajský přebor 2. kolo 6
SKB Rokycany "B"
BK Kardio Šťáhlavy
22. 10. 2016
18:30
Sportovní hala SKB Jiří Haniš
Martin Krůta
85
64
20
19
47
39
66
50
Review
Krajský přebor 3. kolo 12
BK Karpem Holýšov
SKB Rokycany "B"
5. 11. 2016
18:00
Sportovní hala Martin Haniš
Martin David
50
58
12
10
27
28
40
45
Review
Krajský přebor 3. kolo 10
BK Přeštice
TJ Sokol Toužim
5. 11. 2016
18:30
Hala TJ Přeštice Lubomír Porvich
Pavel Tauber
78
44
15
12
48
19
58
28
Review
Krajský přebor 3. kolo 11
BK Kardio Šťáhlavy
Sokol Bor
5. 11. 2016
18:30
SH Šťáhlavy Petr Kalabza
Lukáš Kalabza
77
52
25
10
50
20
65
35
Review
Krajský přebor 3. kolo 9
Slavoj Tachov
Baník Stříbro
5. 11. 2016
19:00
Městská sportovní hala Tachov Sandra Šrámková
Pavel Podhůrský
128
25
30
4
53
9
90
16
Review
Krajský přebor 4. kolo 14
Sokol Bor
BK Karpem Holýšov
19. 11. 2016
09:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Martin Tauer
41
74
8
19
21
33
35
49
Review
Krajský přebor 4. kolo 13
Baník Stříbro
SKB Rokycany "B"
19. 11. 2016
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Sandra Šrámková
Pavel Tauber
22
78
6
21
9
40
14
56
Review
Krajský přebor 4. kolo 15
TJ Sokol Toužim
BK Kardio Šťáhlavy
21. 1. 2017
17:00
SH Toužim Jan Karásek
Pavel Tauber
66
59
11
20
27
32
53
46
Review
Krajský přebor 4. kolo 16
Slavoj Tachov
BK Přeštice
19. 11. 2016
18:00
Městská sportovní hala Tachov Lubomír Porvich
Tomáš Husák
91
69
15
15
43
37
59
52
Review
Krajský přebor 5. kolo 19
BK Karpem Holýšov
TJ Sokol Toužim
3. 12. 2016
18:00
Sportovní hala Jiří Haniš
79
54
21
9
39
22
55
38
Review
Krajský přebor 5. kolo 20
SKB Rokycany "B"
Sokol Bor
3. 12. 2016
18:00
Sportovní hala SKB Karel Kuška
Pavel Tauber
92
46
23
12
42
26
72
39
Review
Krajský přebor 5. kolo 17
BK Přeštice
Baník Stříbro
3. 12. 2016
18:30
Hala TJ Přeštice Pavel Podhůrský
Radovan Minich
83
35
13
10
25
14
53
25
Review
Krajský přebor 5. kolo 18
BK Kardio Šťáhlavy
Slavoj Tachov
3. 12. 2016
19:00
SH Šťáhlavy Lubomír Porvich
64
109
16
36
14
27
20
20
14
26
Review
Krajský přebor 6. kolo 23
Slavoj Tachov
BK Karpem Holýšov
26. 3. 2017
09:00
Městská sportovní hala Tachov Martin Bílek
Martin Haniš
73
63
11
15
31
31
51
46
Review
Krajský přebor 6. kolo 21
Baník Stříbro
Sokol Bor
17. 12. 2016
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Martin Haniš
Radovan Minich
42
35
14
8
27
18
37
29
Review
Krajský přebor 6. kolo 22
TJ Sokol Toužim
SKB Rokycany "B"
17. 12. 2016
17:00
SH Toužim Karel Kuška
Pavel Tauber
43
82
13
14
24
36
34
59
Review
Krajský přebor 6. kolo 24
BK Přeštice
BK Kardio Šťáhlavy
17. 12. 2016
18:30
Hala TJ Přeštice Jiří Mužík
Roman Sedláček
108
52
27
7
56
27
76
36
Review
Krajský přebor 7. kolo 26
BK Karpem Holýšov
BK Přeštice
14. 1. 2017
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Radovan Minich
67
61
21
8
40
23
57
40
Review
Krajský přebor 7. kolo 27
SKB Rokycany "B"
Slavoj Tachov
14. 1. 2017
18:00
Sportovní hala SKB Sandra Šrámková
Pavel Tauber
89
47
20
2
42
18
69
33
Review
Krajský přebor 7. kolo 28
Sokol Bor
TJ Sokol Toužim
17. 11. 2016
18:00
Sportovní hala Bor Sandra Šrámková
Jiří Mužík
77
73
16
11
37
33
53
50
Review
Krajský přebor 7. kolo 25
BK Kardio Šťáhlavy
Baník Stříbro
14. 1. 2017
19:00
SH Šťáhlavy Petr Kalabza
Lukáš Kalabza
82
53
18
14
15
8
17
17
32
14
Review
Krajský přebor 8. kolo 30
Sokol Bor
Slavoj Tachov
28. 1. 2017
08:00
Sportovní hala Bor Lubomír Porvich
Jan Hošťálek
25
93
Review
Krajský přebor 8. kolo 31
SKB Rokycany "B"
BK Přeštice
12. 2. 2017
10:30
Sportovní hala SKB Lubomír Porvich
Pavel Tauber
121
69
36
14
66
36
94
58
Review
Krajský přebor 8. kolo 29
Baník Stříbro
TJ Sokol Toužim
28. 1. 2017
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
54
74
10
18
24
47
38
62
Review
Krajský přebor 8. kolo 32
BK Karpem Holýšov
BK Kardio Šťáhlavy
4. 2. 2017
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Martin Krůta
104
70
29
14
48
27
80
42
Review
Krajský přebor 9. kolo 34
BK Kardio Šťáhlavy
SKB Rokycany "B"
12. 3. 2017
10:00
SH Šťáhlavy Karel Kuška
Martin Bílek
49
88
15
23
9
20
15
25
10
20
Review
Krajský přebor 9. kolo 33
BK Karpem Holýšov
Baník Stříbro
11. 2. 2017
18:00
Sportovní hala Petr Kalabza
Martin Haniš
112
48
31
10
58
26
75
32
Review
Krajský přebor 9. kolo 36
Slavoj Tachov
TJ Sokol Toužim
11. 2. 2017
18:00
Městská sportovní hala Tachov Sandra Šrámková
Pavel Podhůrský
69
50
11
17
33
27
47
33
Review
Krajský přebor 9. kolo 35
BK Přeštice
Sokol Bor
11. 2. 2017
18:30
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
Lukáš Kalabza
88
30
23
6
40
11
64
22
Review
Krajský přebor 10. kolo 37
Baník Stříbro
Slavoj Tachov
25. 2. 2017
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Lubomír Porvich
50
84
9
24
19
40
34
67
Review
Krajský přebor 10. kolo 38
TJ Sokol Toužim
BK Přeštice
18. 3. 2017
17:00
SH Toužim Petr Skořepa
Christian Rychnavský
72
69
12
18
29
30
56
47
Review
Krajský přebor 10. kolo 39
Sokol Bor
BK Kardio Šťáhlavy
25. 2. 2017
17:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Tomáš Husák
80
64
23
11
41
27
59
44
Review
Krajský přebor 10. kolo 40
SKB Rokycany "B"
BK Karpem Holýšov
25. 2. 2017
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Lukáš Kalabza
124
69
31
14
61
33
89
54
Review
Krajský přebor 11. kolo 42
BK Karpem Holýšov
Sokol Bor
4. 3. 2017
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Roman Sedláček
90
50
16
18
40
22
60
38
Review
Krajský přebor 11. kolo 44
BK Přeštice
Slavoj Tachov
11. 3. 2017
18:30
Hala TJ Přeštice Pavel Podhůrský
Martin Bílek
53
74
15
23
31
36
45
53
Review
Krajský přebor 11. kolo 41
SKB Rokycany "B"
Baník Stříbro
24. 3. 2017
19:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Michal Kuncl
123
41
29
13
61
19
95
28
Review
Krajský přebor 11. kolo 43
BK Kardio Šťáhlavy
TJ Sokol Toužim
11. 3. 2017
19:00
SH Šťáhlavy Karel Kuška
Martin Haniš
80
69
11
13
43
35
57
52
Review
Krajský přebor 12. kolo 48
Sokol Bor
SKB Rokycany "B"
25. 3. 2017
10:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Jan Hošťálek
49
87
14
25
25
42
38
62
Review
Krajský přebor 12. kolo 45
Baník Stříbro
BK Přeštice
25. 3. 2017
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Petr Kalabza
Radovan Minich
43
80
11
12
19
30
25
53
Review
Krajský přebor 12. kolo 47
TJ Sokol Toužim
BK Karpem Holýšov
25. 3. 2017
17:00
SH Toužim Sandra Šrámková
Pavel Tauber
63
93
11
23
33
45
53
73
Review
Krajský přebor 12. kolo 46
Slavoj Tachov
BK Kardio Šťáhlavy
25. 3. 2017
18:00
Městská sportovní hala Tachov Martin Haniš
100
38
30
13
38
23
71
31
Review
Krajský přebor 13. kolo 49
Sokol Bor
Baník Stříbro
8. 4. 2017
10:00
Sportovní hala Bor Petr Kalabza
Martin Haniš
81
51
15
12
45
26
68
39
Review
Krajský přebor 13. kolo 50
SKB Rokycany "B"
TJ Sokol Toužim
8. 4. 2017
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Jiří Mužík
128
39
28
13
56
25
88
33
Review
Krajský přebor 13. kolo 51
BK Karpem Holýšov
Slavoj Tachov
8. 4. 2017
18:00
Sportovní hala Pavel Podhůrský
Jan Hošťálek
78
59
13
17
32
31
53
45
Review
Krajský přebor 13. kolo 52
BK Kardio Šťáhlavy
BK Přeštice
8. 4. 2017
19:00
SH Šťáhlavy Petr Kalabza
Lukáš Kalabza
78
93
20
27
35
47
50
66
Review
Krajský přebor 14. kolo 53
Baník Stříbro
BK Kardio Šťáhlavy
22. 4. 2017
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Pavel Podhůrský
Radovan Minich
59
69
10
21
27
38
44
56
Review
Krajský přebor 14. kolo 55
Slavoj Tachov
SKB Rokycany "B"
22. 4. 2017
18:00
Městská sportovní hala Tachov Jiří Haniš
Martin Bílek
56
84
15
12
26
37
43
54
Review
Krajský přebor 14. kolo 56
TJ Sokol Toužim
Sokol Bor
22. 4. 2017
18:00
SH Toužim Lubomír Porvich
Jiří Mužík
62
64
18
10
34
25
38
45
Review
Krajský přebor 14. kolo 54
BK Přeštice
BK Karpem Holýšov
11. 4. 2017
19:00
Hala TJ Přeštice Václav Galajda
Jiří Mužík
45
50
9
15
24
30
39
37
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Gašica TJ Sokol Toužim 51 28 1.0 13.3 2.7 1.9 2.3/3.6 64.0 0.6
Pavel Jiránek Sokol Horní Počernice A 28 7 1.0 16.9 4.4 1.0 5.0/6.1 81.4 3.0
Luboš Macht Sokol Bor 30 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
21 Jakub Kadlec BK Klatovy 27 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Hovorka SKB Rokycany 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kydlíček BK Přeštice 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hošťálek Baník Stříbro 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Dostál Slavoj Tachov 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Sladký SKB Rokycany "B" 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Majer BKK Holýšov 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sysel BK Kardio Šťáhlavy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Křižka BK Jiskra Domažlice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Toužim 14 20.8 3.8 8.9 /14.9 59.8 15.3
Baník Stříbro 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavoj Tachov 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Bor 7 13.7 3.0 3.1 /7.8 40.0 13.6
BK Přeštice 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Rokycany "B" 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Kardio Šťáhlavy 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BKK Holýšov 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tauer Martin 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 12 3 9 0 - - -
Šrámková Sandra 7 6 1 0 - - -
Sosnovcová Radka 1 0 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Sedláček Roman 2 0 2 0 - - -
Rychnavský Christian 1 0 1 0 - - -
Porvich Lubomír 7 7 0 0 - - -
Podhůrský Pavel 8 6 2 0 - - -
Mužík Jiří 7 1 6 0 - - -
Minich Radovan 9 3 6 0 - - -
Kuška Karel 9 8 1 0 - - -
Kuncl Michal 1 0 1 0 - - -
Krůta Martin 2 0 2 0 - - -
Karásek Jan 4 4 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 5 0 5 0 - - -
Kalabza Petr 7 7 0 0 - - -
Husák Tomáš 2 0 2 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 3 0 3 0 - - -
Haniš Jiří 3 3 0 0 - - -
Haniš Martin 8 4 4 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
David Martin 1 0 1 0 - - -
Bílek Martin 4 1 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře