Krajský přebor Muži

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor mužů 1. kolo 2
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
8. 10. 2016
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
73
80
19
14
34
33
46
55
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 1
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov "B"
8. 10. 2016
16:30
Cheb Tomáš Husák
Martin Dvořák
66
87
18
22
29
39
53
64
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 3
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
8. 10. 2016
17:00
Kraslice Petr Skořepa
Christian Rychnavský
79
70
13
20
42
38
59
58
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 5
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
22. 10. 2016
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Christian Rychnavský
65
41
15
6
33
23
52
28
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 4
BK Sokolov "B"
TJ Jiskra Aš
22. 10. 2016
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
69
52
19
16
34
27
54
41
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 6
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
20. 10. 2016
20:15
Cheb Tomáš Husák
Christian Rychnavský
82
60
9
14
28
30
55
47
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 8
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
5. 11. 2016
17:00
Kraslice Lucie Veselá
Christian Rychnavský
69
72
17
22
37
36
50
49
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 7
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov "B"
4. 11. 2016
19:00
Hala míčových sportů KV Arena Petr Skořepa
Tomáš Husák
78
103
22
31
42
58
64
83
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 9
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
5. 11. 2016
19:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
Petr Skořepa
58
62
13
13
19
29
40
45
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 12
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje 0
20
*
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 10
BK Sokolov "B"
TJ Spartak Chodov
19. 11. 2016
15:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Tomáš Husák
66
63
12
16
28
42
50
50
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 11
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
19. 11. 2016
18:00
Cheb Petr Skořepa
Christian Rychnavský
41
82
10
13
26
40
34
59
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 13
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov "B"
3. 12. 2016
17:00
Kraslice Petr Skořepa
Lucie Veselá
60
77
11
20
26
42
41
65
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 15
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
3. 12. 2016
17:00
Městská sportovní hala Petr Hovorka
Christian Rychnavský
92
44
21
9
43
20
73
27
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 14
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2016
19:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
92
42
21
6
44
17
63
25
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 17
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 12. 2016
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
69
54
17
2
30
15
50
35
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 18
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
17. 12. 2016
17:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
Christian Rychnavský
74
68
22
23
43
43
56
56
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 16
BK Sokolov "B"
TJ Lokomotiva Cheb
14. 12. 2016
19:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Jan Vokáč
79
55
19
10
46
21
70
30
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 20
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
14. 1. 2017
17:00
Kraslice Christian Rychnavský
42
65
16
15
20
28
31
42
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 21
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
13. 1. 2017
19:00
Hala míčových sportů KV Arena Jan Vokáč
Ingrid Ašenbrenerová
76
86
15
25
31
45
56
67
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 19
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov "B"
14. 1. 2017
20:00
Městská hala Aš Petr Skořepa
Tomáš Husák
77
93
11
28
34
49
59
74
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 23
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
19. 2. 2017
16:00
Cheb Ingrid Ašenbrenerová
Lucie Veselá
66
63
19
13
35
35
50
48
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 24
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
28. 1. 2017
16:00
Městská sportovní hala Tomáš Husák
Christian Rychnavský
94
55
27
9
42
26
63
40
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 22
BK Sokolov "B"
TJ Thermia Karlovy Vary
27. 1. 2017
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Jan Vokáč
78
53
19
12
47
23
61
39
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 25
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov "B"
11. 2. 2017
16:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Jan Vokáč
93
74
21
23
51
36
67
57
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 27
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
11. 2. 2017
17:00
Kraslice Tomáš Husák
Lucie Veselá
64
74
15
22
30
36
48
51
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 26
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
11. 2. 2017
19:00
Městská hala Aš Ingrid Ašenbrenerová
Jan Vokáč
83
81
29
19
48
44
67
57
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 30
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
25. 2. 2017
17:00
Cheb Christian Rychnavský
Lucie Veselá
58
98
19
22
29
48
46
69
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 29
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
24. 2. 2017
19:00
Hala míčových sportů KV Arena Tomáš Husák
75
78
21
15
36
37
53
57
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 28
BK Sokolov "B"
TJ Sokol Kraslice
24. 2. 2017
19:15
SH ISŠTE Sokolov Matěj Doubek
Jan Růžička
84
47
20
0
48
25
65
36
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Slavík Spartak Chodov 35 13 1.0 25.5 8.8 1.7 2.8/4.2 68.5 1.2
Václav Novák TJ Loko Cheb 34 14 1.0 19.9 7.9 0.6 2.1/4.8 44.8 2.7
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 34 9 1.0 25.8 6.9 2.7 4.0/5.0 80.0 3.0
František Vávra TJ Loko Cheb 40 14 1.0 16.5 6.4 0.6 1.7/2.7 63.2 2.4
Jiří Hála Spartak Chodov 36 13 1.0 17.5 6.4 0.9 1.9/3.2 61.0 2.4
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 12 1.0 17.2 4.3 2.0 2.7/3.6 74.4 2.0
Milan Vážan BK Sokolov "B" 33 14 1.0 13.9 5.9 0.0 2.2/3.1 70.5 2.9
Miroslav Krcho TJ Loko Cheb 48 13 1.0 14.9 3.3 1.8 3.0/4.1 73.6 2.5
Michal Boguský Spartak Chodov 36 13 1.0 14.7 3.8 2.1 0.8/1.2 0.0* 1.2
Petr Fiala BK Sokolov "B" 29 13 1.0 14.4 5.2 0.6 2.1/2.9 71.1 1.7
Jan Bočan Jiskra Aš 42 10 1.0 17.7 7.8 0.0 2.1/5.7 36.8 2.7
Jaroslav Polák BK Sokolov "B" 31 9 1.0 18.9 2.9 3.0 4.1/5.9 69.8 1.7
Martin Hora Spartak Chodov 45 13 1.0 12.6 4.4 0.2 3.4/4.8 71.0 1.2
Martin Novotný Jiskra Aš 42 10 1.0 16.3 4.6 1.0 4.1/6.6 62.1 2.5
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 14 1.0 10.8 3.6 0.0 3.6/7.0 52.0 3.3
Jaroslav Smrčka BK Sokolov "B" 36 13 1.0 10.5 2.9 1.2 1.2/1.8 0.0* 2.3
Petr Veselý Jiskra Aš 50 11 1.0 11.4 1.4 2.5 1.0/1.2 0.0* 1.5
Pavel Báťa TJ Thermia K. Vary 39 11 1.0 10.8 1.8 1.9 1.5/2.9 50.0 2.9
Miroslav Svatoš TJ Sokol Kraslice 42 6 1.0 18.7 3.8 3.0 2.0/2.2 92.3 1.2
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 9 1.0 10.8 3.0 0.7 2.8/3.3 83.3 2.0
Rudolf Neudert BK Sokolov "B" 24 9 1.0 10.2 1.8 1.4 2.3/3.3 70.0 1.9
Martin Snopek BK Sokolov "B" 26 14 1.0 6.2 1.6 0.7 0.9/1.5 0.0* 1.6
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 13 1.0 6.7 1.8 0.8 0.8/1.5 0.0* 3.2
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 11 1.0 7.8 3.5 0.1 0.6/1.0 0.0* 2.0
Jan Vilček TJ Sokol Kraslice 47 7 1.0 11.7 4.9 0.0 2.0/4.0 50.0 0.9
Maksym Zolotarov TJ Thermia K. Vary 33 3 1.0 24.3 4.0 4.0 4.3/6.7 65.0 2.0
Michal Zaschke Spartak Chodov 48 12 1.0 6.0 2.3 0.2 1.0/1.6 0.0* 1.7
Tomáš Schuster TJ Sokol Kraslice 47 10 1.0 6.9 1.8 0.8 0.9/1.5 0.0* 2.2
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 12 1.0 5.8 1.9 0.3 1.2/1.6 0.0* 1.8
Miroslav Bureš TJ Loko Cheb 25 16 1.0 4.3 1.3 0.4 0.3/0.8 0.0* 2.4
Václav Hadaš TJ Loko Cheb 51 11 1.0 5.9 1.1 1.1 0.5/0.7 0.0* 2.1
Slavomír Lučivjanský TJ Sokol Kraslice 30 6 1.0 9.7 1.5 2.2 0.2/0.7 0.0* 3.3
Jakub Chocholatý TJ Loko Cheb 36 7 1.0 7.9 1.7 0.6 2.7/4.4 61.3 2.7
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 10 1.0 5.3 2.1 0.1 0.8/1.6 0.0* 2.5
Josef Dicse BK Sokolov "B" 52 9 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.8
Radek Čech Jiskra Aš 56 12 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.5
Josef Nejedlý VŠTJ Medicina B 33 4 1.0 11.8 4.0 0.8 1.5/2.0 75.0 2.3
Pavel Kulíšek TJ Loko Cheb 40 8 1.0 5.5 1.9 0.1 1.4/1.9 0.0* 2.6
Julius Hudec Jiskra Aš 32 10 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/2.0 45.0 2.0
Jan Jindra TJ Thermia K. Vary 33 6 1.0 7.0 1.5 0.8 1.5/2.3 64.3 2.8
Jaroslav Filinger TJ Thermia K. Vary 43 6 1.0 7.0 1.5 1.2 0.5/0.7 0.0* 2.2
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 4 1.0 9.3 3.0 1.0 0.3/1.0 0.0* 2.8
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 7 1.0 5.3 2.0 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.3
Nestor Boyko TJ Thermia K. Vary 23 3 1.0 12.3 3.0 1.3 2.3/3.7 63.6 2.0
Jan Stariat BK Sokolov "B" 31 9 1.0 4.1 0.9 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.6
Pavel Fuksa BK Sokolov "B" 30 5 1.0 7.2 1.8 0.8 1.2/1.8 0.0* 0.4
Rudolf Junghans TJ Sokol Kraslice 37 4 1.0 8.8 1.5 1.8 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jakub Mareš TJ Sokol Kraslice 28 3 1.0 11.3 3.7 0.0 4.0/9.0 44.4 2.7
Jakub Žižka TJ Loko Cheb 23 9 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.1
Martin Hronek Spartak Chodov 35 13 1.0 2.4 1.0 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.5
Pavel Fiala TJ Thermia K. Vary 28 6 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.3
Oto Scherbaum TJ Sokol Kraslice 39 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Antonín Černý BK Sokolov "B" 38 5 1.0 5.8 1.0 1.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/0.8 0.0* 2.1
Petr Soural BK Sokolov "B" 42 12 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Jan Soukup Spartak Chodov 46 12 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.3
Tomáš Randa Spartak Chodov 42 13 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.8 0.0* 2.5
Daniel Vítek TJ Loko Cheb 31 13 1.0 1.6 0.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.9
Jindřich Wastl TJ Loko Cheb 22 12 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.5 0.0* 1.3
Jaroslav Králič BK Sokolov "B" 28 6 1.0 3.2 0.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Petrikovič TJ Loko Cheb 22 3 1.0 6.0 2.0 0.7 0.0/1.3 0.0* 2.0
Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.8
Daniel Giecek BK Sokolov "B" 34 9 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.8
Václav Bouda Jiskra Aš 43 10 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.5
Jan Bárta TJ Thermia K. Vary 40 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.1
6 Lukáš Kouba Thermia K. Vary 26 1 1.0 10.0 2.0 1.0/1.0 3.0/7.0 42.9 2.0
Jiří Stariat BK Sokolov "B" 29 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Martin Vrána TJ Loko Cheb 43 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Pavel Havlík BK Sokolov "B" 38 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
13 Pavel Tomášek Thermia K. Vary 25 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Viktor Kubík TJ Loko Cheb 38 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 4.0
Bohumil Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 23 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Roman Pilous TJ Thermia K. Vary 46 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.3
Miloš Šťastný BK Sokolov "B" 32 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Marcel Kurfürst TJ Thermia K. Vary 46 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jan Volf BK Sokolov "B" 24 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ivo Sochovský BK Sokolov "B" 33 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jakub Tvrz BK Sokolov "B" 30 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Steven Robert Porter TJ Thermia K. Vary 36 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
4 Christian Rychnavský Thermia K. Vary 30 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 5.0
Václav Sebera TJ Thermia K. Vary 32 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Rostislav Slavík Spartak Chodov 40 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tomáš Fenkl TJ Thermia K. Vary 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dlohoš TJ Thermia K. Vary 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Janeček TJ Thermia K. Vary 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mour BK Sokolov "B" 36 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Patrik Kvasnička BK Sokolov "B" 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dicse BK Sokolov "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kujtim Nikoliqi TJ Loko Cheb 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Doležal Jiskra Aš 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arnold-Jozsef Timár BK Sokolov "B" 29 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Žalman BK Sokolov "B" 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Kutěj TJ Thermia K. Vary 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Milský TJ Thermia K. Vary 27 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Slabý TJ Thermia K. Vary 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mazanec Spartak Chodov 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kuzma Jiskra Aš 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tupý BK Sokolov "B" 26 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ivan Škývara BK Sokolov "B" 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Slabý TJ Thermia K. Vary 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hovorka Spartak Chodov 48 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Petr Semerák Jiskra Aš 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Husák Spartak Chodov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirotka BK Sokolov "B" 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Králík BK Sokolov "B" 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
00 Jiří Rajzl Thermia K. Vary 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Polák Jiskra Aš 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Šnobl BK Sokolov "B" 40 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Martínek TJ Sokol Kraslice 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
00 Bohdan Kutovij Thermia K. Vary 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kučera Spartak Chodov 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hrdlička Spartak Chodov 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Rychlý BK Sokolov "B" 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jiří Slavík Spartak Chodov 35 40 17 8 8 3
Václav Novák TJ Loko Cheb 34 30 13 2 5 5
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 34 39 10 5 8 5
František Vávra TJ Loko Cheb 40 27 12 2 4 5
Jiří Hála Spartak Chodov 36 25 10 3 6 5
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 33 9 5 9 4
Milan Vážan BK Sokolov "B" 33 0 0 0
Miroslav Krcho TJ Loko Cheb 48 30 6 6 9 4
Michal Boguský Spartak Chodov 36 29 7 5 4 3
Petr Fiala BK Sokolov "B" 29 0 0 0
Jan Bočan Jiskra Aš 42 35 14 0 7 5
Jaroslav Polák BK Sokolov "B" 31 0 0 0 0
Martin Hora Spartak Chodov 45 37 16 1 7 3
Martin Novotný Jiskra Aš 42 24 7 3 11 5
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 27 10 0 8 5
Jaroslav Smrčka BK Sokolov "B" 36 0 0 0
Petr Veselý Jiskra Aš 50 24 4 5 4 3
Pavel Báťa TJ Thermia K. Vary 39 32 4 7 6 5
Miroslav Svatoš TJ Sokol Kraslice 42 34 6 5 9 2
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 23 5 3 6 4
Rudolf Neudert BK Sokolov "B" 24 0 0 0 0 0
Martin Snopek BK Sokolov "B" 26 0 0 0 0 0
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 15 4 2 4 5
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 16 8 1 2 5
Jan Vilček TJ Sokol Kraslice 47 18 7 0 6 2
Maksym Zolotarov TJ Thermia K. Vary 33 26 5 5 7 3
Michal Zaschke Spartak Chodov 48 12 5 1 4 4
Tomáš Schuster TJ Sokol Kraslice 47 14 5 3 4 4
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 17 7 1 3 4
Miroslav Bureš TJ Loko Cheb 25 14 3 2 2 5
Václav Hadaš TJ Loko Cheb 51 16 2 4 4 4
Slavomír Lučivjanský TJ Sokol Kraslice 30 16 4 4 1 4
Jakub Chocholatý TJ Loko Cheb 36 12 4 2 5 5
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 19 8 1 3 5
Josef Dicse BK Sokolov "B" 52 0 0 0
Radek Čech Jiskra Aš 56 12 6 0 1 4
Josef Nejedlý VŠTJ Medicina B 33 15 4 2 1 4
Pavel Kulíšek TJ Loko Cheb 40 12 4 1 4 4
Julius Hudec Jiskra Aš 32 8 3 0 3 4
Jan Jindra TJ Thermia K. Vary 33 20 5 2 4 4
Jaroslav Filinger TJ Thermia K. Vary 43 12 4 3 2 4
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 12 5 2 1 4
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 13 6 1 2 4
Nestor Boyko TJ Thermia K. Vary 23 0 0 0
Jan Stariat BK Sokolov "B" 31 0 0 0 0 0
Pavel Fuksa BK Sokolov "B" 30 0 0 0
Rudolf Junghans TJ Sokol Kraslice 37 13 2 3 2 4
Jakub Mareš TJ Sokol Kraslice 28 15 5 0 5 4
Jakub Žižka TJ Loko Cheb 23 9 4 0 2 3
Martin Hronek Spartak Chodov 35 6 2 1 2 5
Pavel Fiala TJ Thermia K. Vary 28 10 5 0 2 4
Oto Scherbaum TJ Sokol Kraslice 39 10 5 0 1 5
Antonín Černý BK Sokolov "B" 38 0 0 0
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 6 3 0 2 5
Petr Soural BK Sokolov "B" 42 0 0 0 0 0
Jan Soukup Spartak Chodov 46 4 2 0 1 3
Tomáš Randa Spartak Chodov 42 9 4 1 1 5
Daniel Vítek TJ Loko Cheb 31 5 2 1 1 3
Jindřich Wastl TJ Loko Cheb 22 4 2 1 0 3
Jaroslav Králič BK Sokolov "B" 28 0 0 0 0 0
Martin Petrikovič TJ Loko Cheb 22 0 0
Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 0 0 0 0
Daniel Giecek BK Sokolov "B" 34 0 0 0 0
Václav Bouda Jiskra Aš 43 2 1 0 2 3
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 9 3 0 3 3
Jan Bárta TJ Thermia K. Vary 40 6 3 0 0 12
6 Lukáš Kouba Thermia K. Vary 26 17 6 1 5 3
Jiří Stariat BK Sokolov "B" 29 0 0
Martin Vrána TJ Loko Cheb 43 7 3 0 1 5
Pavel Havlík BK Sokolov "B" 38 0 0 0 0 0
13 Pavel Tomášek Thermia K. Vary 25 21 9 0 3 4
Viktor Kubík TJ Loko Cheb 38 5 1 1 0 5
Bohumil Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 23 0 0 0 0 0
Roman Pilous TJ Thermia K. Vary 46 4 2 0 1 5
Miloš Šťastný BK Sokolov "B" 32 0 0 0
Marcel Kurfürst TJ Thermia K. Vary 46 3 1 1 0 5
Jan Volf BK Sokolov "B" 24 0 0 0 0 0
Ivo Sochovský BK Sokolov "B" 33 0 0 0
Jakub Tvrz BK Sokolov "B" 30 0
Steven Robert Porter TJ Thermia K. Vary 36 2 1 0 0 4
4 Christian Rychnavský Thermia K. Vary 30 14 6 2 4 5
Václav Sebera TJ Thermia K. Vary 32 2 1 0 0 2
Rostislav Slavík Spartak Chodov 40 1 0 0 1 0
Jakub Mour BK Sokolov "B" 36 0 0 0 0
Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 0 0 0 0 0
Arnold-Jozsef Timár BK Sokolov "B" 29 0 0 0 0 0
Jan Žalman BK Sokolov "B" 23 0 0 0 0 0
Jiří Milský TJ Thermia K. Vary 27 0 0 0 0 1
Pavel Tupý BK Sokolov "B" 26 0 0 0 0
Petr Hovorka Spartak Chodov 48 0 0 0 0 2
Lukáš Šnobl BK Sokolov "B" 40 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Cheb 16 22.0 4.7 9.0 /16.3 55.2 16.9
BK Sokolov "B" 14 23.8 6.7 12.6 /19.8 63.5 18.3
TJ Thermia K. Vary 11 17.6 7.0 10.4 /16.9 61.3 20.5
Spartak Chodov 14 26.7 4.8 10.2 /16.5 61.9 14.9
TJ Sokol Kraslice 11 17.8 5.3 8.6 /15.2 56.5 14.5
Jiskra Aš 16 23.1 4.8 12.6 /22.5 56.0 17.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vokáč Jan 6 2 4 0 1.2 1.6 1.4
Veselá Lucie 11 3 8 0 1.2 1.1 1.1
Skořepa Petr 19 17 2 0 1.1 1.2 1.1
Rychnavský Christian 11 2 9 0 1.1 1.3 1.2
Růžička Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Husák Tomáš 16 11 5 0 1.2 1.3 1.2
Hovorka Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Martin 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Doubek Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 11 4 7 0 1.3 1.5 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře