Krajský přebor Muži

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor mužů 1. kolo 2
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
8. 10. 2016
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
73
80
19
14
34
33
46
55
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 1
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 23
8. 10. 2016
16:30
Cheb Tomáš Husák
Martin Dvořák
66
87
18
22
29
39
53
64
Review
Krajský přebor mužů 1. kolo 3
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
8. 10. 2016
17:00
Kraslice Petr Skořepa
Christian Rychnavský
79
70
13
20
42
38
59
58
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 5
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
22. 10. 2016
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Christian Rychnavský
65
41
15
6
33
23
52
28
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 4
BK Sokolov U 23
TJ Jiskra Aš
22. 10. 2016
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
69
52
19
16
34
27
54
41
Review
Krajský přebor mužů 2. kolo 6
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
20. 10. 2016
20:15
Cheb Tomáš Husák
Christian Rychnavský
82
60
9
14
28
30
55
47
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 8
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
5. 11. 2016
17:00
Kraslice Lucie Veselá
Christian Rychnavský
69
72
17
22
37
36
50
49
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 7
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov U 23
4. 11. 2016
19:00
Hala míčových sportů KV Arena Petr Skořepa
Tomáš Husák
78
103
22
31
42
58
64
83
Review
Krajský přebor mužů 3. kolo 9
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
5. 11. 2016
19:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
Petr Skořepa
58
62
13
13
19
29
40
45
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 12
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje 0
20
*
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 10
BK Sokolov U 23
TJ Spartak Chodov
19. 11. 2016
15:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Tomáš Husák
66
63
12
16
28
42
50
50
Review
Krajský přebor mužů 4. kolo 11
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
19. 11. 2016
18:00
Cheb Petr Skořepa
Christian Rychnavský
41
82
10
13
26
40
34
59
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 13
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov U 23
3. 12. 2016
17:00
Kraslice Petr Skořepa
Lucie Veselá
60
77
11
20
26
42
41
65
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 15
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
3. 12. 2016
17:00
Městská sportovní hala Petr Hovorka
Christian Rychnavský
92
44
21
9
43
20
73
27
Review
Krajský přebor mužů 5. kolo 14
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2016
19:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
92
42
21
6
44
17
63
25
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 17
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 12. 2016
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
69
54
17
2
30
15
50
35
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 18
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
17. 12. 2016
17:00
Městská hala Aš Tomáš Husák
Christian Rychnavský
74
68
22
23
43
43
56
56
Review
Krajský přebor mužů 6. kolo 16
BK Sokolov U 23
TJ Lokomotiva Cheb
14. 12. 2016
19:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Jan Vokáč
79
55
19
10
46
21
70
30
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 20
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
14. 1. 2017
17:00
Kraslice Christian Rychnavský
42
65
16
15
20
28
31
42
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 21
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
13. 1. 2017
19:00
Hala míčových sportů KV Arena Jan Vokáč
Ingrid Ašenbrenerová
76
86
15
25
31
45
56
67
Review
Krajský přebor mužů 7. kolo 19
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov U 23
14. 1. 2017
20:00
Městská hala Aš Petr Skořepa
Tomáš Husák
77
93
11
28
34
49
59
74
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 23
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
19. 2. 2017
16:00
Cheb Ingrid Ašenbrenerová
Lucie Veselá
66
63
19
13
35
35
50
48
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 24
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
28. 1. 2017
16:00
Městská sportovní hala Tomáš Husák
Christian Rychnavský
94
55
27
9
42
26
63
40
Review
Krajský přebor mužů 8. kolo 22
BK Sokolov U 23
TJ Thermia Karlovy Vary
27. 1. 2017
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Jan Vokáč
78
53
19
12
47
23
61
39
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 25
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov U 23
11. 2. 2017
16:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Jan Vokáč
93
74
21
23
51
36
67
57
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 27
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
11. 2. 2017
17:00
Kraslice Tomáš Husák
Lucie Veselá
64
74
15
22
30
36
48
51
Review
Krajský přebor mužů 9. kolo 26
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
11. 2. 2017
19:00
Městská hala Aš Ingrid Ašenbrenerová
Jan Vokáč
83
81
29
19
48
44
67
57
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 30
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
25. 2. 2017
17:00
Cheb Christian Rychnavský
Lucie Veselá
58
98
19
22
29
48
46
69
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 29
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
24. 2. 2017
19:00
Hala míčových sportů KV Arena Tomáš Husák
75
78
21
15
36
37
53
57
Review
Krajský přebor mužů 10. kolo 28
BK Sokolov U 23
TJ Sokol Kraslice
24. 2. 2017
19:15
SH ISŠTE Sokolov Matěj Doubek
Jan Růžička
84
47
20
0
48
25
65
36
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Koubek Jiskra Aš 41 28 1.0 10.8 3.6 0.0 3.6/7.0 52.0 1.6
František Vávra TJ Loko Cheb 39 14 1.0 16.5 6.4 0.6 1.7/2.7 63.2 2.4
Martin Hora Spartak Chodov 44 13 1.0 12.6 4.4 0.2 3.4/4.8 71.0 1.2
Miroslav Svatoš TJ Sokol Kraslice 42 6 1.0 18.7 3.8 3.0 2.0/2.2 92.3 1.2
Josef Nejedlý VŠTJ Medicina B 32 4 1.0 11.8 4.0 0.8 1.5/2.0 75.0 2.3
Jan Volf BK Sokolov U 23 23 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Sebera TJ Thermia K. Vary 31 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
00 Jiří Rajzl Thermia K. Vary 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Cheb 16 22.0 4.7 9.0 /16.3 55.2 16.9
BK Sokolov U 23 14 23.8 6.7 12.6 /19.8 63.5 18.3
TJ Thermia K. Vary 11 17.6 7.0 10.4 /16.9 61.3 20.5
Spartak Chodov 14 26.7 4.8 10.2 /16.5 61.9 14.9
TJ Sokol Kraslice 11 17.8 5.3 8.6 /15.2 56.5 14.5
Jiskra Aš 16 23.1 4.8 12.6 /22.5 56.0 17.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vokáč Jan 6 2 4 0 1.2 1.6 1.4
Veselá Lucie 11 3 8 0 1.2 1.1 1.1
Skořepa Petr 19 17 2 0 1.1 1.2 1.1
Rychnavský Christian 11 2 9 0 1.1 1.3 1.2
Růžička Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Husák Tomáš 16 11 5 0 1.2 1.3 1.2
Hovorka Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Martin 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Doubek Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 11 4 7 0 1.3 1.5 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře