Městský přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 6
Sokol Brno II
VSK Mendelu B
5. 10. 2016
19:15
Sokol Brno II Jan Helis
Josef Solar
89
58
19
6
49
21
69
45
Review
Základní část 1. kolo 7
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VUT Brno
7. 10. 2016
19:30
Salesiánské středisko mládeže Petr Kapounek
Petr Bažík
74
71
19
27
16
11
19
20
20
13
Review
Základní část 1. kolo 8
SK Voltage
Slezi Basket
4. 10. 2016
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Mynarčík
46
48
9
11
22
21
35
37
Review
Základní část 1. kolo 10
Slovan Černá Pole B
VSK Univerzita Brno
5. 10. 2016
20:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Martin Veis
61
53
14
5
22
26
38
41
Review
Základní část 1. kolo 9
VSK Technika Brno
VSK VETUNI
3. 10. 2016
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Marek Vaníček
Jiří Ščudla
43
74
12
18
21
39
28
58
Review
Základní část 2. kolo 11
VSK VETUNI
Slovan Černá Pole B
13. 10. 2016
19:00
Hala VFU Brno Pavel Večeřa
Tomáš Dokoupil
68
82
22
22
37
32
48
56
Review
Základní část 2. kolo 14
VSK Mendelu B
SalesiánSport Brno-Líšeň
11. 10. 2016
19:10
Hala VSK Mendelu Jiří Ščudla
Marek Vaníček
68
45
23
20
42
29
52
40
Review
Základní část 2. kolo 13
VSK VUT Brno
SK Voltage
13. 10. 2016
19:40
Centrum Kociánka Petr Reichl
Štěpán Urbánek
55
58
11
7
33
30
46
39
55
58
Review
Základní část 2. kolo 15
SK Žabovřesky S
Sokol Brno II
13. 10. 2016
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Libor Chaloupka
57
100
14
30
30
54
44
77
Review
Základní část 2. kolo 12
VSK Technika Brno
Slezi Basket
11. 10. 2016
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Štěpán Malčík
Jan Helis
67
57
17
9
31
16
50
40
Review
Základní část 3. kolo 16
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Žabovřesky S
21. 10. 2016
19:30
Salesiánské středisko mládeže Jiří Sehnal
Štěpán Malčík
68
55
22
7
22
19
16
15
8
14
Review
Základní část 3. kolo 17
SK Voltage
VSK Mendelu B
18. 10. 2016
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Reichl
64
55
16
14
41
26
57
34
Review
Základní část 3. kolo 19
Slovan Černá Pole B
Slezi Basket
26. 10. 2016
20:00
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Petr Mynarčík
72
68
13
17
28
31
50
49
Review
Základní část 3. kolo 20
VSK Univerzita Brno
VSK VETUNI
21. 10. 2016
20:00
Hala Pod Hradem Libor Chaloupka
Martin Veis
41
53
13
19
18
38
30
47
Review
Základní část 3. kolo 18
VSK Technika Brno
VSK VUT Brno
18. 10. 2016
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Zdeněk Buryšek
Jiří Ščudla
72
79
7
11
34
24
50
52
72
79
Review
Základní část 4. kolo 21
Slezi Basket
VSK Univerzita Brno
8. 12. 2016
17:45
ZŠ Arménská Tomáš Dokoupil
Štěpán Urbánek
70
47
20
7
38
21
61
40
Review
Základní část 4. kolo 23
VSK Mendelu B
VSK Technika Brno
25. 10. 2016
19:10
Hala VSK Mendelu Libor Chaloupka
Radim Horký
63
65
18
19
28
36
45
44
63
65
Review
Základní část 4. kolo 25
Sokol Brno II
SalesiánSport Brno-Líšeň
26. 10. 2016
19:15
Sokol Brno II Josef Solar
Petr Reichl
113
57
30
7
68
22
92
34
Review
Základní část 4. kolo 22
VSK VUT Brno
Slovan Černá Pole B
3. 11. 2016
19:35
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Petr Reichl
61
85
20
28
28
52
43
70
Review
Základní část 4. kolo 24
SK Voltage
SK Žabovřesky S
25. 10. 2016
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Mynarčík
67
51
15
8
37
17
59
41
Review
Základní část 5. kolo 30
Slezi Basket
VSK VETUNI
10. 11. 2016
17:40
ZŠ Arménská Štěpán Malčík
Tomáš Dokoupil
59
49
14
6
28
14
45
29
Review
Základní část 5. kolo 26
SK Voltage
Sokol Brno II
8. 11. 2016
19:45
Základní škola Matěj Anton
Petr Kapounek
58
79
11
16
22
39
43
48
Review
Základní část 5. kolo 28
Slovan Černá Pole B
VSK Mendelu B
9. 11. 2016
20:00
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Jiří Ščudla
91
70
19
19
47
32
75
52
Review
Základní část 5. kolo 29
VSK Univerzita Brno
VSK VUT Brno
11. 11. 2016
20:00
Hala Pod Hradem Jiří Sehnal
Petr Reichl
58
51
19
17
31
24
43
37
Review
Základní část 5. kolo 27
VSK Technika Brno
SK Žabovřesky S
13. 12. 2016
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Martin Sekáč
Jiří Ščudla
88
75
32
20
44
43
67
61
Review
Základní část 6. kolo 32
VSK Mendelu B
VSK Univerzita Brno
15. 11. 2016
19:10
Hala VSK Mendelu Jan Helis
Jiří Ščudla
43
48
(12
12
20
25
26
36)
Review
Základní část 6. kolo 34
Sokol Brno II
VSK Technika Brno
23. 11. 2016
19:15
Sokol Brno II Radim Horký
Petr Reichl
103
74
31
17
51
41
74
60
Review
Základní část 6. kolo 31
VSK VUT Brno
VSK VETUNI
23. 3. 2017
19:35
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Jiří Ščudla
45
66
11
10
20
30
35
47
Review
Základní část 6. kolo 33
SK Žabovřesky S
Slovan Černá Pole B
17. 11. 2016
19:45
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Martin Veis
63
82
26
16
37
39
47
59
Review
Základní část 6. kolo 35
SK Voltage
SalesiánSport Brno-Líšeň
15. 11. 2016
19:45
Základní škola Petr Reichl
Filip Čada
57
50
12
14
28
22
37
42
Review
Základní část 7. kolo 40
Slezi Basket
VSK VUT Brno
1. 12. 2016
17:40
ZŠ Arménská Tomáš Dokoupil
Štěpán Urbánek
82
51
22
4
38
25
58
39
Review
Základní část 7. kolo 39
VSK VETUNI
VSK Mendelu B
1. 12. 2016
19:00
Hala VFU Brno Petr Reichl
Petr Kapounek
82
68
20
17
39
33
58
39
Review
Základní část 7. kolo 37
Slovan Černá Pole B
Sokol Brno II
30. 11. 2016
20:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Martin Veis
82
72
29
17
51
35
69
60
Review
Základní část 7. kolo 38
VSK Univerzita Brno
SK Žabovřesky S
25. 11. 2016
20:00
Hala Pod Hradem Pavel Večeřa
Štěpán Malčík
86
62
13
18
35
27
66
47
Review
Základní část 7. kolo 36
VSK Technika Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
29. 11. 2016
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jan Helis
Marek Vaníček
80
64
15
11
35
33
66
49
Review
Základní část 8. kolo 41
VSK Mendelu B
Slezi Basket
6. 12. 2016
19:10
Hala VSK Mendelu Libor Chaloupka
Filip Čada
67
72
22
14
39
39
46
61
Review
Základní část 8. kolo 43
Sokol Brno II
VSK Univerzita Brno
29. 3. 2017
19:15
Sokol Brno II Zdeněk Buryšek
Filip Čada
82
64
28
7
46
24
58
48
Review
Základní část 8. kolo 44
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slovan Černá Pole B
9. 12. 2016
19:30
Salesiánské středisko mládeže Petr Reichl
Jiří Ščudla
51
69
14
11
10
20
17
21
10
17
Review
Základní část 8. kolo 42
SK Žabovřesky S
VSK VETUNI
8. 12. 2016
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Tomáš Novotný
58
53
20
11
31
26
46
39
Review
Základní část 8. kolo 45
SK Voltage
VSK Technika Brno
6. 12. 2016
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Zdeněk Buryšek
41
81
5
20
18
40
29
61
Review
Základní část 9. kolo 48
VSK VETUNI
Sokol Brno II
15. 12. 2016
19:00
Hala VFU Brno Libor Chaloupka
Štěpán Malčík
75
67
15
25
42
39
55
51
Review
Základní část 9. kolo 50
VSK VUT Brno
VSK Mendelu B
30. 3. 2017
19:35
Centrum Kociánka Jiří Ščudla
Martin Jansa
76
73
27
15
35
41
55
57
Review
Základní část 9. kolo 49
Slezi Basket
SK Žabovřesky S
19. 12. 2016
19:45
ZŠ Arménská Marek Vaníček
Jiří Ščudla
70
39
18
7
33
13
52
23
Review
Základní část 9. kolo 46
Slovan Černá Pole B
SK Voltage
14. 12. 2016
20:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
101
54
27
14
51
25
81
36
Review
Základní část 9. kolo 47
VSK Univerzita Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
27. 1. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Martin Veis
Zdeněk Buryšek
63
56
14
12
28
25
46
43
Review
Základní část 10. kolo 52
Sokol Brno II
Slezi Basket
4. 1. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Petr Kapounek
72
80
18
22
37
46
50
62
Review
Základní část 10. kolo 53
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VETUNI
6. 1. 2017
19:30
Salesiánské středisko mládeže Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
76
65
21
14
12
27
14
10
21
13
Review
Základní část 10. kolo 51
SK Žabovřesky S
VSK VUT Brno
5. 1. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Jiří Ščudla
55
56
8
15
20
23
35
33
Review
Základní část 10. kolo 54
SK Voltage
VSK Univerzita Brno
31. 1. 2017
19:45
Základní škola Petr Reichl
Štěpán Urbánek
67
61
24
10
35
25
48
45
Review
Základní část 10. kolo 55
VSK Technika Brno
Slovan Černá Pole B
3. 1. 2017
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Kamil Karafiát
Jiří Sehnal
69
88
19
26
31
46
49
69
Review
Základní část 11. kolo 56
VSK Technika Brno
VSK Univerzita Brno
10. 1. 2017
19:00
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Tomáš Dokoupil
Martin Sekáč
66
74
14
16
24
42
46
63
Review
Základní část 11. kolo 59
Sokol Brno II
VSK VUT Brno
11. 1. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Tomáš Novotný
91
54
25
18
40
30
59
44
Review
Základní část 11. kolo 58
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slezi Basket
13. 1. 2017
19:30
Salesiánské středisko mládeže Zdeněk Buryšek
Petr Mynarčík
64
78
14
13
21
16
14
16
14
33
Review
Základní část 11. kolo 57
SK Voltage
VSK VETUNI
10. 1. 2017
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Mynarčík
59
69
11
17
27
28
42
50
Review
Základní část 11. kolo 60
SK Žabovřesky S
VSK Mendelu B
12. 1. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
48
76
10
22
23
32
33
58
Review
Základní část 12. kolo 63
Slezi Basket
SK Voltage
19. 1. 2017
17:45
ZŠ Arménská Jiří Ščudla
Štěpán Urbánek
78
51
22
9
36
20
59
40
Review
Základní část 12. kolo 64
VSK VETUNI
VSK Technika Brno
19. 1. 2017
19:00
Hala VFU Brno Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
73
55
23
15
36
30
53
43
Review
Základní část 12. kolo 61
VSK Mendelu B
Sokol Brno II
17. 1. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Petr Kapounek
Jiří Ščudla
68
75
18
11
34
27
44
51
Review
Základní část 12. kolo 62
VSK VUT Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
19. 1. 2017
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Petr Reichl
81
65
27
18
42
32
61
49
Review
Základní část 12. kolo 65
VSK Univerzita Brno
Slovan Černá Pole B
20. 1. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Pavel Večeřa
Zdeněk Buryšek
66
87
9
22
29
39
48
64
Review
Základní část 13. kolo 70
Sokol Brno II
SK Žabovřesky S
25. 1. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Libor Chaloupka
80
70
23
30
48
43
66
60
Review
Základní část 13. kolo 69
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Mendelu B
10. 4. 2017
19:20
Salesiánské středisko mládeže Petr Reichl
Petr Kapounek
52
75
19
23
9
20
11
15
13
17
Review
Základní část 13. kolo 67
Slezi Basket
VSK Technika Brno
3. 4. 2017
19:45
ZŠ Arménská Petr Kapounek
Filip Čada
78
57
20
7
36
23
60
36
Review
Základní část 13. kolo 68
SK Voltage
VSK VUT Brno
24. 1. 2017
19:45
Základní škola Petr Reichl
Lenka Křičková
72
55
29
10
45
24
60
37
Review
Základní část 13. kolo 66
Slovan Černá Pole B
VSK VETUNI
25. 1. 2017
20:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Jiří Ščudla
73
66
15
18
37
32
49
50
Review
Základní část 14. kolo 75
VSK VETUNI
VSK Univerzita Brno
9. 2. 2017
19:00
Hala VFU Brno Libor Chaloupka
Petr Reichl
59
53
13
7
27
27
43
37
Review
Základní část 14. kolo 72
VSK Mendelu B
SK Voltage
7. 2. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
55
56
Review
Základní část 14. kolo 73
VSK VUT Brno
VSK Technika Brno
20. 4. 2017
19:45
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Petr Mynarčík
67
72
11
10
25
31
35
52
Review
Základní část 14. kolo 74
Slezi Basket
Slovan Černá Pole B
6. 2. 2017
19:45
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Petr Mynarčík
67
79
19
15
34
44
55
59
Review
Základní část 14. kolo 71
SK Žabovřesky S
SalesiánSport Brno-Líšeň
9. 2. 2017
20:15
SH Rosnička Brno Jiří Ščudla
Jan Bráblík
51
82
11
28
26
44
39
66
Review
Základní část 15. kolo 80
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Brno II
17. 2. 2017
19:30
Salesiánské středisko mládeže Petr Kapounek
Petr Mynarčík
78
92
20
14
39
43
60
63
Review
Základní část 15. kolo 76
VSK Univerzita Brno
Slezi Basket
17. 2. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Tomáš Novotný
Jiří Ščudla
59
79
16
15
28
38
38
55
Review
Základní část 15. kolo 77
Slovan Černá Pole B
VSK VUT Brno
15. 2. 2017
20:00
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Milan Kozel
93
58
19
12
48
33
69
47
Review
Základní část 15. kolo 78
VSK Technika Brno
VSK Mendelu B
14. 2. 2017
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
79
59
17
15
35
29
55
38
Review
Základní část 15. kolo 79
SK Žabovřesky S
SK Voltage
16. 2. 2017
20:15
SH Rosnička Brno Tomáš Novotný
Jiří Ščudla
49
69
9
17
28
36
44
51
Review
Základní část 16. kolo 85
VSK VETUNI
Slezi Basket
23. 2. 2017
19:00
Hala VFU Brno Milan Kozel
Libor Chaloupka
72
57
23
23
39
42
47
56
Review
Základní část 16. kolo 83
VSK Mendelu B
Slovan Černá Pole B
21. 2. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Jiří Sehnal
Filip Čada
56
62
15
19
24
33
41
46
Review
Základní část 16. kolo 81
Sokol Brno II
SK Voltage
22. 2. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Štěpán Urbánek
64
50
15
11
34
18
47
38
Review
Základní část 16. kolo 84
VSK VUT Brno
VSK Univerzita Brno
23. 2. 2017
19:35
Centrum Kociánka Tomáš Novotný
Petr Mynarčík
68
36
22
9
41
18
25
60
Review
Základní část 16. kolo 82
SK Žabovřesky S
VSK Technika Brno
23. 2. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Tomáš Dokoupil
64
63
13
20
29
27
41
40
Review
Základní část 17. kolo 1
VSK Univerzita Brno
VSK Technika Brno
4. 4. 2017
19:00
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Radim Horký
Petr Mynarčík
76
55
22
18
44
35
58
51
Review
Základní část 17. kolo 2
VSK VETUNI
SK Voltage
2. 3. 2017
19:00
Hala VFU Brno Petr Reichl
Jiří Ščudla
81
69
18
19
42
26
64
47
Review
Základní část 17. kolo 5
VSK Mendelu B
SK Žabovřesky S
28. 2. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Filip Čada
61
57
17
19
26
35
40
40
Review
Základní část 17. kolo 4
VSK VUT Brno
Sokol Brno II
2. 3. 2017
19:35
Centrum Kociánka Milan Kozel
Karel Janík
58
76
19
21
29
43
49
61
Review
Základní část 17. kolo 3
Slezi Basket
SalesiánSport Brno-Líšeň
27. 2. 2017
19:45
ZŠ Arménská Tomáš Novotný
Štěpán Urbánek
73
56
21
15
37
26
50
39
Review
Základní část 18. kolo 87
VSK Univerzita Brno
VSK Mendelu B
11. 4. 2017
18:30
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Tomáš Dokoupil
Štěpán Urbánek
63
55
12
10
35
31
45
39
Review
Základní část 18. kolo 86
VSK VETUNI
VSK VUT Brno
9. 3. 2017
19:00
Hala VFU Brno Radim Horký
Jiří Ščudla
77
61
25
16
41
35
62
47
Review
Základní část 18. kolo 90
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Voltage
8. 3. 2017
19:20
Salesiánské středisko mládeže Tomáš Novotný
Petr Mynarčík
66
53
18
18
15
14
12
14
21
6
Review
Základní část 18. kolo 88
Slovan Černá Pole B
SK Žabovřesky S
8. 3. 2017
20:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
93
51
28
17
52
27
74
38
Review
Základní část 18. kolo 89
VSK Technika Brno
Sokol Brno II
7. 3. 2017
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Petr Reichl
Štěpán Urbánek
66
80
12
21
32
43
50
60
Review
Základní část 19. kolo 94
VSK Mendelu B
VSK VETUNI
14. 3. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
65
73
14
18
28
33
49
46
Review
Základní část 19. kolo 92
Sokol Brno II
Slovan Černá Pole B
22. 3. 2017
19:15
Sokol Brno II Ivor Matějek
Martin Veis
69
89
20
25
33
46
48
74
Review
Základní část 19. kolo 91
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Technika Brno
24. 3. 2017
19:30
Salesiánské středisko mládeže Petr Reichl
Lenka Křičková
81
73
27
20
15
17
22
12
17
24
Review
Základní část 19. kolo 95
VSK VUT Brno
Slezi Basket
16. 3. 2017
19:35
Centrum Kociánka Petr Reichl
Martin Veis
57
66
10
19
24
38
37
52
Review
Základní část 19. kolo 93
SK Žabovřesky S
VSK Univerzita Brno
23. 3. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Zdeněk Buryšek
Radim Hofman
55
67
10
21
21
34
41
42
Review
Základní část 20. kolo 97
VSK VETUNI
SK Žabovřesky S
30. 3. 2017
19:00
Hala VFU Brno Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
72
79
17
23
32
40
42
55
Review
Základní část 20. kolo 96
Slezi Basket
VSK Mendelu B
24. 4. 2017
19:45
ZŠ Arménská Jiří Ščudla
Petr Reichl
77
70
21
12
31
26
55
41
Review
Základní část 20. kolo 98
VSK Univerzita Brno
Sokol Brno II
31. 3. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Jiří Ščudla
Petr Mynarčík
63
71
14
11
27
32
41
55
Review
Základní část 20. kolo 99
Slovan Černá Pole B
SalesiánSport Brno-Líšeň
29. 3. 2017
20:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
80
72
21
22
37
39
57
52
Review
Základní část 20. kolo 100
VSK Technika Brno
SK Voltage
28. 3. 2017
20:15
ZŠ Bakalovo nábřeží 8 Jiří Sehnal
Karel Janík
70
62
11
20
30
33
49
45
70
62
Review
Základní část 21. kolo 105
VSK Mendelu B
VSK VUT Brno
4. 4. 2017
19:10
Hala VSK Mendelu Tomáš Novotný
Filip Čada
64
39
25
10
42
24
55
30
Review
Základní část 21. kolo 103
Sokol Brno II
VSK VETUNI
5. 4. 2017
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Petr Kapounek
73
63
19
15
34
24
56
44
Review
Základní část 21. kolo 102
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Univerzita Brno
7. 4. 2017
19:30
Salesiánské středisko mládeže Petr Reichl
Lenka Křičková
79
71
13
20
23
15
19
20
24
16
Review
Základní část 21. kolo 101
SK Voltage
Slovan Černá Pole B
4. 4. 2017
19:45
Základní škola Martin Veis
Štěpán Urbánek
48
71
11
21
52
24
38
63
Review
Základní část 21. kolo 104
SK Žabovřesky S
Slezi Basket
6. 4. 2017
19:45
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Štěpán Urbánek
49
66
13
16
22
29
38
49
Review
Základní část 22. kolo 107
Slezi Basket
Sokol Brno II
20. 4. 2017
17:45
ZŠ Arménská Martin Veis
Zdeněk Buryšek
72
79
18
19
35
42
49
66
Review
Základní část 22. kolo 108
VSK VETUNI
SalesiánSport Brno-Líšeň
13. 4. 2017
19:00
Hala VFU Brno Libor Chaloupka
Jiří Ščudla
73
62
18
16
31
28
46
50
Review
Základní část 22. kolo 106
VSK VUT Brno
SK Žabovřesky S
18. 4. 2017
19:35
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Petr Mynarčík
83
62
16
19
42
28
64
43
Review
Základní část 22. kolo 110
Slovan Černá Pole B
VSK Technika Brno
10. 4. 2017
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
86
73
22
19
45
34
67
52
Review
Základní část 22. kolo 109
VSK Univerzita Brno
SK Voltage
21. 4. 2017
20:00
Hala Pod Hradem Josef Solar
Tomáš Novotný
63
88
12
25
28
55
44
69
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vladimir Paunović Sokol Brno II 40 18 1.0 18.3 3.2 3.3 2.2/3.2 68.4 2.0
Jaroslav Varmužka Sokol Brno II 46 19 1.0 16.8 5.4 1.0 3.1/4.2 73.4 2.3
Karel Bouška Sokol Brno II 38 20 1.0 12.3 2.9 1.6 1.7/2.8 61.8 1.3
Marek Sotolář Sokol Brno II 45 15 1.0 10.3 4.1 0.0 2.1/3.1 67.4 1.3
Petr Hrabálek Sokol Brno II 48 13 1.0 11.8 4.6 0.2 1.8/2.7 68.6 2.5
Jaroslav Trojan Sokol Brno II 45 16 1.0 7.8 3.2 0.0 1.4/2.4 57.9 2.3
Daniel Stržinek Renocar Podolí 29 16 1.0 6.6 1.8 0.6 1.3/1.3 0.0* 2.9
Jiří Okáč Sokol Brno II 59 3 1.0 20.3 8.3 0.0 3.7/5.0 73.3 1.7
Pavel Látal Sokol Brno II 51 15 1.0 3.9 0.6 0.6 0.9/1.3 0.0* 0.7
Georgios Koulisianis Sokol Brno II 52 11 1.0 4.6 1.8 0.0 1.0/1.4 0.0* 1.5
Dalibor Gába Sokol Brno II 45 7 1.0 6.7 2.7 0.1 0.9/1.7 0.0* 2.4
Jakub Koudelka Sokol Brno II 46 9 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.7
Zdeněk Chlup Sokol Brno II 43 15 1.0 1.3 0.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.2
Vlastimil Blažek Sokol Brno II 33 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.5
Jan Medveď Sokol Brno II 38 2 1.0 3.5 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 27 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Dufek Sokol Brno II 58 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Vaněk Sokol Brno II 51 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Ondřej Šimeček Slovan Černá Pole B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Wojtek SK Žabovřesky S 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Trbušek VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štěpánek Slovan Černá Pole A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Třasoň Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jurij Hladyuk Slovan Černá Pole B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šibal Sokol Brno II 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Zahradník VSK Univerzita Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kovář SK Žabovřesky S 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Jan Sovadina Slovan Černá Pole B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Řehoř Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ambrož Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Reška SK Žabovřesky S 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hovorka SK Žabovřesky S 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Obst SK Žabovřesky S 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilén Melkumyan SK Žabovřesky S 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Štursa SK Žabovřesky S 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Pavel Semerád Slovan Černá Pole B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Švrlinga VSK Technika 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jakubík Slezi Basket 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fischer VSK Technika 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Petrželka VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Odrazil SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Tomáš Rusník VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Bača VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlado Litvaj SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jahůdka VSK VUT Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Marek Thiel VSK VUT Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pelc VSK VUT Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Malatinský BCS Husovice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Michal Kubiš Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vondál VSK Technika 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Stehno SK Žabovřesky S 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bančák SK Žabovřesky S 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Mach VSK Mendelu B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Brožek SK Žabovřesky S 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Smělík SalesiánSport Brno-Líšeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Svojanovský SK Žabovřesky S 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kočvara VSK Technika 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Petr Nejezchleb Slovan Černá Pole B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Zanki SK Žabovřesky S 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hlavička VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Škaroupka Slezi Basket 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Martiček Slezi Basket 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maroš Jasenčák VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavol Štofko VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ligač VSK VUT Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleksandar Masnikosa Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Homola VSK VUT Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kocian VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halaška VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Koudelka VSK VUT Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kovář SK Žabovřesky S 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Čuhel VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Francesco Luca Falginella VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matúš Holubkovič Slezi Basket 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Macejko VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Homola VSK VUT Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondrej Václav VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novomestský VSK Mendelu B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Perniš VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bari VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Baňas VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Michalec VSK VUT Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Kollár VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ricardo Catumbela VSK VUT Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kopecký Slezi Basket 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Čurda SK Voltage 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klíma SK Žabovřesky S 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Helán VSK VETUNI 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Chupík Slovan Černá Pole A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Luštický Slezi Basket 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Špidla SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Sivera SK Žabovřesky S 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Babka VSK Technika 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Onderko Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kříž SK Žabovřesky S 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Andres VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pokorný SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan David SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sochor SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Batelka VSK Univerzita Brno 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Stržínek VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čermák Slezi Basket 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nevrlý VSK Technika 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jozef Machek Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Slezák Slezi Basket 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Róbert Sivák VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Poledník VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Straka SK Žabovřesky S 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Široký VSK Mendelu B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vostal SK Žabovřesky S 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kramec VSK VUT Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Martinásek VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Jan Bráblík Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Čermák SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štangl SK Voltage 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gajdziok VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nemček SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubeš SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Lipka VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Poledňák VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kvapilík SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Král VSK VETUNI 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Macek VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vaculovič SalesiánSport Brno-Líšeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Přerovský VSK Technika 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Meluzín SK Voltage 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Brettschneider SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kvapil SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Macek VSK Univerzita Brno 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Střípek Slezi Basket 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Drnec VSK Technika 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Pospíchal VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář VSK VETUNI 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štarha VSK Mendelu B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brzobohatý SK Voltage 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pešek VSK Univerzita Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krejčí VSK VETUNI 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Matal SalesiánSport Brno-Líšeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Vévoda VSK Technika 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrych Slovan Černá Pole A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Milota VSK Technika 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zacpal Slezi Basket 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Štěpán VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šibor VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Martin Sekáč Slovan Černá Pole B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Aleš Bilíček Slovan Černá Pole B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rygl SalesiánSport Brno-Líšeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebestík SalesiánSport Brno-Líšeň 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Stibor VSK VETUNI 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ležatka VSK Univerzita Brno 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Němec VSK Technika 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Martin Bursa Slovan Černá Pole B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Brus SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ziegler SalesiánSport Brno-Líšeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Žanda SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SK Voltage 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Rotrekl SK Voltage 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dresler VSK Univerzita Brno 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Filkuka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bělouch Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pelc VSK VUT Brno 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jelínek VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Kunst SK Žabovřesky S 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kysilka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tomáš Lachnit Slovan Černá Pole B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dostal VSK VETUNI 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Brejcha SK Voltage 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šibal SK Voltage 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Mocek VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Janda VSK Technika 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Páleníček VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bažík SK Voltage 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Ivo Melichárek Slovan Černá Pole B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Večeřa VSK Mendelu B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kocich VSK Technika 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Koukal Sokol Brno II 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vaníček VSK Univerzita Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horák SK Žabovřesky S 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holešovský Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Marek VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Petr Štěpánek Slovan Černá Pole B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Střípek VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sedlář VSK Technika 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Jakub Krejčiřík VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Lupač SalesiánSport Brno-Líšeň 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Svitavský VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Švec VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hurych VSK VETUNI 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaško VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zezula VSK Technika 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kříž Slezi Basket 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šíma VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Cimbálník SK Žabovřesky S 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vašíček SalesiánSport Brno-Líšeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Tomáš Keprta VSK VUT Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tapšák Kapoun Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Kuchař VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rejnuš VSK Mendelu B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kundera VSK VUT Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Krečmer Slovan Černá Pole B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bukáček VSK Technika 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Prošek VSK Technika 69 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Michal Kubeš VSK VUT Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zálešák SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pospíšil SalesiánSport Brno-Líšeň 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Glos VSK Technika 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Russnák Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Krčmář VSK Technika 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandros Kozadinos VSK VUT Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Brno II 20 24.7 6.2 13.6 /20.3 67.2 16.1
VSK Mendelu B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SalesiánSport Brno-Líšeň 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK VUT Brno 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Voltage 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slezi Basket 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Technika 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK VETUNI 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Černá Pole B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Univerzita Brno 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky S 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veis Martin 12 6 6 0 - - -
Večeřa Pavel 10 10 0 0 - - -
Vaníček Marek 4 2 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 19 1 18 0 - - -
Ščudla Jiří 22 6 16 0 - - -
Solar Josef 3 2 1 0 - - -
Sekáč Martin 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 17 15 2 0 - - -
Reichl Petr 24 16 8 0 - - -
Novotný Tomáš 12 8 4 0 - - -
Mynarčík Petr 14 1 13 0 - - -
Matějek Ivor 1 1 0 0 - - -
Malčík Štěpán 5 2 3 0 - - -
Křičková Lenka 3 0 3 0 - - -
Kozel Milan 3 2 1 0 - - -
Karafiát Kamil 1 1 0 0 - - -
Kapounek Petr 16 11 5 0 - - -
Jansa Martin 1 0 1 0 - - -
Janík Karel 2 0 2 0 - - -
Chaloupka Libor 11 6 5 0 - - -
Horký Radim 8 7 1 0 - - -
Hofman Radim 1 0 1 0 - - -
Helis Jan 4 3 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 7 4 3 0 - - -
Čada Filip 7 0 7 0 - - -
Buryšek Zdeněk 8 4 4 0 - - -
Bráblík Jan 1 0 1 0 - - -
Bažík Petr 1 0 1 0 - - -
Anton Matěj 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře