Oblastní přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
TJ Znojmo
TJ Slavia Kroměříž B
15. 10. 2016
16:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
60
51
17
8
31
19
41
31
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Vyškov
TJ Sokol Podolí
15. 10. 2016
18:15
SH Za parkem Vratislav Doležal
Filip Hudec
55
52
11
8
22
20
40
40
55
52
Review
Základní část 1. kolo 5
Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod B
15. 10. 2016
18:15
SH Hodonín TEZA Martin Jansa
Roman Ratajský
75
44
23
7
45
12
60
24
Review
Základní část 1. kolo 3
Slovan ČP
Sokol Šlapanice A
14. 10. 2016
19:00
Hala Univerzity Obrany Martin Veis
Petr Mynarčík
43
77
13
9
28
32
39
51
Review
Základní část 2. kolo 8
TJ Znojmo
Spartak Uherský Brod B
16. 10. 2016
10:00
TJ Znojmo Matěj Anton
Petr Reichl
55
65
11
14
33
31
45
51
Review
Základní část 2. kolo 9
Sokol Hodonín
TJ Slavia Kroměříž B
16. 10. 2016
10:15
SH Hodonín TEZA Jiří Sehnal
Michal Kubeš
75
55
20
16
36
28
57
43
Review
Základní část 3. kolo 12
Sokol Šlapanice A
Sokol Hodonín
29. 10. 2016
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Kapounek
Tomáš Novotný
71
68
14
20
41
36
56
53
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ Sokol Podolí
Slovan ČP
29. 10. 2016
18:00
Sokolovna Podolí Jiří Sehnal
Radim Hofman
68
70
12
20
31
38
46
51
Review
Základní část 3. kolo 10
TJ Slavia Kroměříž B
Spartak Uherský Brod B
29. 10. 2016
18:30
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Hudec
75
60
13
14
34
24
55
42
Review
Základní část 4. kolo 16
Sokol Šlapanice A
TJ Znojmo
30. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Horký
Aleš Bilíček
82
55
16
20
43
35
66
45
Review
Základní část 4. kolo 17
BK Vyškov
Slovan ČP
30. 10. 2016
10:00
SH Za parkem Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
72
65
17
17
38
31
49
50
72
65
Review
Základní část 5. kolo 23
Spartak Uherský Brod B
Sokol Šlapanice A
12. 11. 2016
15:30
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Štěpán Urbánek
56
70
16
13
28
25
46
45
Review
Základní část 5. kolo 20
TJ Znojmo
BK Vyškov
12. 11. 2016
16:30
TJ Znojmo Jiří Bělouch
Zdeněk Buryšek
67
74
15
18
39
31
51
47
Review
Základní část 5. kolo 21
Sokol Hodonín
TJ Sokol Podolí
12. 11. 2016
19:15
SH Hodonín TEZA Pavel Večeřa
Roman Ratajský
88
51
28
15
57
26
63
42
Review
Základní část 6. kolo 24
TJ Znojmo
TJ Sokol Podolí
13. 11. 2016
10:00
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
50
82
9
25
31
41
35
63
Review
Základní část 6. kolo 26
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Šlapanice A
13. 11. 2016
10:00
Hala TJ Slavia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
60
54
16
8
30
24
41
42
Review
Základní část 6. kolo 25
Sokol Hodonín
BK Vyškov
9. 12. 2016
20:15
SH Hodonín TEZA Roman Ratajský
Jiří Víšek
88
34
26
5
47
13
64
23
Review
Základní část 7. kolo 29
BK Vyškov
TJ Slavia Kroměříž B
26. 11. 2016
17:00
SH Za parkem Tomáš Novotný
Jiří Bělouch
82
79
14
18
29
27
52
56
71
71
82
79
Review
Základní část 7. kolo 30
TJ Sokol Podolí
Spartak Uherský Brod B
26. 11. 2016
18:00
Sokolovna Podolí Jiří Sehnal
Jiří Slezák
75
60
21
11
29
25
59
39
Review
Základní část 7. kolo 32
Slovan ČP
Sokol Hodonín
26. 11. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Radim Horký
Zdeněk Buryšek
69
87
19
20
30
44
50
65
Review
Základní část 8. kolo 33
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod B
27. 11. 2016
10:00
SH Za parkem Vratislav Doležal
Josef Slavík
82
46
20
13
42
30
64
38
82
46
Review
Základní část 8. kolo 34
TJ Sokol Podolí
TJ Slavia Kroměříž B
27. 11. 2016
10:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Michal Kubeš
80
60
13
12
33
39
47
56
Review
Základní část 8. kolo 36
Slovan ČP
TJ Znojmo
27. 11. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Petr Kapounek
Zdeněk Buryšek
72
47
20
08
37
24
57
42
Review
Základní část 9. kolo 39
Spartak Uherský Brod B
Slovan ČP
10. 12. 2016
15:30
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Zdeněk Šebesta
39
57
9
11
25
23
30
45
Review
Základní část 9. kolo 37
TJ Znojmo
Sokol Hodonín
10. 12. 2016
16:30
TJ Znojmo Zdeněk Juránek
Karel Janík
58
80
17
22
39
48
47
70
Review
Základní část 9. kolo 41
Sokol Šlapanice A
TJ Sokol Podolí
10. 12. 2016
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
74
68
14
11
26
25
41
45
Review
Základní část 10. kolo 42
TJ Slavia Kroměříž B
Slovan ČP
11. 12. 2016
10:00
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Štěpán Urbánek
82
54
15
13
43
31
60
45
Review
Základní část 10. kolo 45
Sokol Šlapanice A
BK Vyškov
11. 12. 2016
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Jansa
Martin Sekáč
64
55
20
12
34
28
45
40
Review
Základní část 11. kolo 49
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Hodonín
21. 1. 2017
17:30
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Štěpán Urbánek
70
77
19
13
38
31
55
54
Review
Základní část 11. kolo 48
Spartak Uherský Brod B
TJ Znojmo
21. 1. 2017
18:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Tomáš Dokoupil
60
43
17
14
35
18
52
39
Review
Základní část 11. kolo 50
TJ Sokol Podolí
BK Vyškov
21. 1. 2017
18:00
Sokolovna Podolí Michal Kubeš
Tomáš Novotný
80
57
23
15
42
36
52
49
Review
Základní část 12. kolo 54
Spartak Uherský Brod B
Sokol Hodonín
22. 1. 2017
08:30
Sportovní hala Roman Ratajský
Michal Vybíral
48
76
11
24
20
40
37
59
Review
Základní část 12. kolo 52
Sokol Šlapanice A
Slovan ČP
22. 1. 2017
09:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Reichl
Marek Vaníček
73
49
19
15
37
23
61
41
Review
Základní část 12. kolo 53
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Znojmo
22. 1. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
76
45
24
10
40
20
62
28
Review
Základní část 13. kolo 59
Spartak Uherský Brod B
TJ Slavia Kroměříž B
30. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Michal Vybíral
53
63
16
9
30
28
41
47
Review
Základní část 13. kolo 56
TJ Znojmo
Sokol Šlapanice A
4. 2. 2017
17:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
67
77
13
17
32
35
52
47
Review
Základní část 13. kolo 57
Slovan ČP
BK Vyškov
4. 2. 2017
18:00
Hala Univerzity Obrany Radim Horký
Tomáš Novotný
100
61
28
13
47
28
75
42
Review
Základní část 14. kolo 61
Sokol Hodonín
Sokol Šlapanice A
5. 2. 2017
10:15
SH Hodonín TEZA Kamil Karafiát
Marek Vaníček
58
69
19
14
21
28
40
46
Review
Základní část 14. kolo 63
Slovan ČP
TJ Sokol Podolí
5. 2. 2017
11:00
Hala Univerzity Obrany Martin Jansa
Jiří Sehnal
88
69
24
14
41
27
65
43
Review
Základní část 15. kolo 66
Sokol Šlapanice A
TJ Slavia Kroměříž B
18. 2. 2017
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Lenka Křičková
Jiří Bělouch
71
65
20
16
33
32
49
43
Review
Základní část 15. kolo 64
TJ Sokol Podolí
TJ Znojmo
18. 2. 2017
18:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Petr Kapounek
94
86
25
15
53
40
75
69
Review
Základní část 15. kolo 65
BK Vyškov
Sokol Hodonín
18. 2. 2017
18:00
SH Za parkem Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
66
71
14
16
32
32
59
47
66
71
Review
Základní část 16. kolo 69
BK Vyškov
TJ Znojmo
19. 2. 2017
10:00
SH Za parkem Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
78
37
17
5
30
22
55
30
78
37
Review
Základní část 16. kolo 70
TJ Sokol Podolí
Sokol Hodonín
19. 2. 2017
10:00
Sokolovna Podolí Lenka Křičková
Radim Horký
80
91
18
22
39
49
52
75
Review
Základní část 16. kolo 72
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod B
19. 2. 2017
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Marek Vaníček
Zdeněk Buryšek
82
35
24
6
40
17
55
25
Review
Základní část 17. kolo 74
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Sokol Podolí
4. 3. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Filip Hudec
55
66
17
22
33
38
50
52
Review
Základní část 17. kolo 73
Spartak Uherský Brod B
BK Vyškov
18. 3. 2017
13:00
Sportovní hala Josef Slavík
Štěpán Urbánek
69
50
12
11
36
29
49
33
Review
Základní část 17. kolo 76
TJ Znojmo
Slovan ČP
4. 3. 2017
16:30
TJ Znojmo Zdeněk Juránek
Pavel Kučírek
51
83
19
29
27
43
43
67
Review
Základní část 18. kolo 78
TJ Slavia Kroměříž B
BK Vyškov
5. 3. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
44
46
13
7
28
28
33
34
Review
Základní část 18. kolo 79
Spartak Uherský Brod B
TJ Sokol Podolí
19. 3. 2017
14:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Štěpán Urbánek
92
61
26
13
44
34
70
49
Review
Základní část 18. kolo 81
Sokol Hodonín
Slovan ČP
3. 3. 2017
20:15
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
71
77
15
19
33
30
50
61
Review
Základní část 19. kolo 85
BK Vyškov
Sokol Šlapanice A
1. 4. 2017
16:00
SH Za parkem Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
67
75
17
21
29
37
40
53
64
64
67
75
Review
Základní část 19. kolo 82
Slovan ČP
TJ Slavia Kroměříž B
1. 4. 2017
18:00
Hala Univerzity Obrany Lenka Křičková
Marek Vaníček
86
55
25
11
45
23
67
39
Review
Základní část 19. kolo 86
Sokol Hodonín
TJ Znojmo
10. 3. 2017
20:15
Sportovní hala Roman Ratajský
Jiří Víšek
92
55
25
15
58
20
75
35
Review
Základní část 20. kolo 88
Slovan ČP
Spartak Uherský Brod B
2. 4. 2017
11:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Petr Mynarčík
71
64
20
9
40
17
53
37
Review
Základní část 20. kolo 90
TJ Sokol Podolí
Sokol Šlapanice A
2. 4. 2017
11:00
Sokolovna Podolí Aleš Bilíček
Michal Kubeš
71
64
21
13
33
34
52
43
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sok. Šlapanice A 14 12 2 1.003 817 26
2. Sok Hodonín 14 11 3 1.097 847 25
3. 14 9 5 984 916 23
4. Sokol Podolí 14 7 7 997 990 21
5. BK Vyškov 14 7 7 879 937 21
6. Slavia Kroměříž B 14 5 9 890 909 19
7. Sp Uherský Brod B 14 4 10 791 935 18
8. TJ Znojmo 14 1 13 776 1.066 15
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Pavlů Sokol Motol A 26 2 1.0 10.5 2.5 0.5 4.0/8.5 47.1 2.0
10 Tomáš Zálešák Spartak Uh. Brod 24 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dorazil Sp Uherský Brod B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kammermayer Sokol Šlapanice 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Švec Renocar Podolí 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Marek 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sova BCS Husovice B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Doležal TJ Znojmo 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Konečný Jiskra Kyjov A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Petrák Slavia Kroměříž B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrych Sok. Šlapanice A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Červenka BK Vyškov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Radek Kadlčík Sokol Podolí 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fialík Sok Hodonín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Mráz TJ Slavia Kroměříž A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štěpánek SAM Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 3 0 3 0 - - -
Víšek Jiří 2 0 2 0 - - -
Veis Martin 1 1 0 0 - - -
Večeřa Pavel 1 1 0 0 - - -
Vaníček Marek 4 1 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 5 0 5 0 - - -
Šebesta Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 1 0 1 0 - - -
Slavík Josef 2 1 1 0 - - -
Sekáč Martin 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 5 4 1 0 - - -
Reichl Petr 4 3 1 0 - - -
Ratajský Roman 7 5 2 0 - - -
Novotný Tomáš 6 1 5 0 - - -
Mynarčík Petr 2 0 2 0 - - -
Latík Zdeněk 5 5 0 0 - - -
Kučírek Pavel 1 0 1 0 - - -
Kubeš Michal 4 1 3 0 - - -
Křičková Lenka 3 3 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 5 5 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 3 0 0 - - -
Karafiát Kamil 1 1 0 0 - - -
Kapounek Petr 3 2 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 5 2 3 0 - - -
Jansa Martin 3 3 0 0 - - -
Janík Karel 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 3 0 3 0 - - -
Horký Radim 4 3 1 0 - - -
Hofman Radim 1 0 1 0 - - -
Doležal Vratislav 9 4 5 0 - - -
Dokoupil Tomáš 1 0 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 5 0 5 0 - - -
Bilíček Aleš 5 4 1 0 - - -
Bělouch Jiří 3 1 2 0 - - -
Anton Matěj 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře