Oblastní přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 5
BC VYSOČINA B
Tesla Brno
24. 9. 2016
17:00
Hala SMJ Jihlava Ivo Melichárek
Markéta Rozmanová
33
49
10
20
21
32
31
37
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Slavia Kroměříž A
TJ Třebíč
24. 9. 2016
17:30
Hala TJ Slavia Radim Horký
Marek Vaníček
72
64
28
20
46
37
57
53
Review
Základní část 1. kolo 1
Slovan Černá Pole A
SKB Brno Černovice A
24. 9. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Petr Mynarčík
78
51
21
14
45
22
61
32
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Vlci Žďár B
Jiskra Kyjov A
24. 9. 2016
18:00
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
69
74
17
24
38
37
56
58
Review
Základní část 1. kolo 2
BCS Husovice A
SAM Brno
21. 9. 2016
20:15
SH Morenda Petr Nejezchleb
Ivo Melichárek
70
78
23
23
39
40
55
54
Review
Základní část 2. kolo 9
TJ Slavia Kroměříž A
ASK Blansko
25. 9. 2016
10:00
Hala TJ Slavia Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
81
64
7
21
39
40
61
47
Review
Základní část 2. kolo 10
BC VYSOČINA B
Jiskra Kyjov A
25. 9. 2016
10:00
Hala SMJ Jihlava Markéta Rozmanová
Ivo Melichárek
53
60
16
16
26
30
37
43
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Vlci Žďár B
Tesla Brno
25. 9. 2016
10:00
Hala 2. ZŠ Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
69
52
26
3
43
16
50
31
Review
Základní část 2. kolo 7
BCS Husovice B
SAM Brno
20. 9. 2016
18:00
ISŠ Olomoucká Pavel Večeřa
Marek Vaníček
59
73
11
28
13
7
16
19
Review
Základní část 3. kolo 12
Tesla Brno
Jiskra Kyjov A
9. 10. 2016
10:00
Aleš Bilíček
Radim Hofman
52
62
16
18
20
28
36
46
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár B
8. 10. 2016
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Bělouch
Petr Mynarčík
59
55
12
11
30
26
40
43
Review
Základní část 3. kolo 13
ASK Blansko
BC VYSOČINA B
8. 10. 2016
17:30
SH Blansko Tomáš Novotný
Marek Vaníček
69
57
8
7
28
22
45
34
Review
Základní část 3. kolo 16
Slovan Černá Pole A
BCS Husovice A
8. 10. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Kamil Karafiát
Michal Škaroupka
63
71
22
19
37
35
54
48
Review
Základní část 3. kolo 17
SKB Brno Černovice A
BCS Husovice B
14. 10. 2016
18:15
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Tomáš Dokoupil
59
54
10
16
20
24
42
30
Review
Základní část 4. kolo 20
SAM Brno
TJ Slavia Kroměříž A
9. 10. 2016
09:30
Gymnázium Matyáše Lercha Kamil Karafiát
Zdeněk Buryšek
70
59
18
12
29
24
55
42
Review
Základní část 4. kolo 19
TJ Třebíč
BC VYSOČINA B
9. 10. 2016
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Petr Kapounek
Radim Horký
62
55
16
12
28
29
46
43
Review
Základní část 4. kolo 21
Slovan Černá Pole A
BCS Husovice B
9. 10. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Martin Jansa
Jiří Sehnal
88
76
25
17
44
33
68
49
Review
Základní část 4. kolo 22
SKB Brno Černovice A
BCS Husovice A
7. 10. 2016
18:15
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Jiří Bělouch
64
68
17
22
28
34
44
50
Review
Základní část 4. kolo 18
ASK Blansko
BK Vlci Žďár B
7. 10. 2016
19:30
SH Blansko Martin Veis
Tomáš Novotný
59
63
13
13
30
28
43
43
Review
Základní část 5. kolo 26
BC VYSOČINA B
SAM Brno
22. 10. 2016
15:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Marek Vaníček
52
67
9
16
28
31
40
52
Review
Základní část 5. kolo 25
TJ Slavia Kroměříž A
SKB Brno Černovice A
22. 10. 2016
18:00
Hala TJ Slavia Jan Hecl
Jiří Siegfried
80
42
17
9
41
19
55
31
Review
Základní část 5. kolo 28
Jiskra Kyjov A
TJ Třebíč
22. 10. 2016
19:30
Hala TJ Jiskra Aleš Bilíček
Roman Ratajský
63
56
14
17
37
28
51
40
Review
Základní část 5. kolo 23
BCS Husovice A
BCS Husovice B
20. 10. 2016
20:00
SH Morenda Ivo Melichárek
Jan Helis
63
58
16
18
36
32
51
45
Review
Základní část 5. kolo 27
Tesla Brno
ASK Blansko
20. 10. 2016
20:00
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Petr Mynarčík
58
57
11
8
35
22
49
36
54
54
Review
Základní část 6. kolo 30
TJ Slavia Kroměříž A
Slovan Černá Pole A
23. 10. 2016
11:30
Hala TJ Slavia Jiří Siegfried
Jan Hecl
70
66
23
17
33
32
54
55
Review
Základní část 6. kolo 32
Tesla Brno
TJ Třebíč
23. 10. 2016
12:00
SH Tesla Brno Petr Kapounek
Tomáš Novotný
73
63
18
21
40
32
54
48
Review
Základní část 6. kolo 33
Jiskra Kyjov A
ASK Blansko
23. 10. 2016
12:45
Hala TJ Jiskra Roman Ratajský
Jiří Víšek
79
73
14
27
36
42
58
56
Review
Základní část 6. kolo 31
BK Vlci Žďár B
SAM Brno
21. 10. 2016
19:30
Hala 2. ZŠ Pavel Večeřa
Petr Mynarčík
62
77
19
20
25
41
52
59
Review
Základní část 7. kolo 37
SKB Brno Černovice A
BK Vlci Žďár B
5. 11. 2016
17:00
ZŠ Kneslova Michal Škaroupka
Petr Mynarčík
51
64
11
9
27
23
30
46
Review
Základní část 7. kolo 39
BCS Husovice B
TJ Slavia Kroměříž A
5. 11. 2016
17:00
ISŠ Olomoucká Aleš Bilíček
Jiří Bělouch
59
85
11
22
23
11
17
22
Review
Základní část 7. kolo 34
ASK Blansko
TJ Třebíč
5. 11. 2016
17:30
SH Blansko Petr Kapounek
Tomáš Novotný
84
77
20
18
39
42
60
54
Review
Základní část 7. kolo 36
Slovan Černá Pole A
BC VYSOČINA B
5. 11. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Martin Jansa
99
44
26
10
54
17
74
35
Review
Základní část 7. kolo 35
SAM Brno
Tesla Brno
2. 11. 2016
20:15
SH Morenda Ivo Melichárek
Marek Vaníček
93
53
30
12
54
26
77
38
Review
Základní část 8. kolo 40
SAM Brno
Jiskra Kyjov A
6. 11. 2016
09:00
SH Morenda Ivor Matějek
Marek Vaníček
47
63
10
19
23
28
35
50
Review
Základní část 8. kolo 42
SKB Brno Černovice A
BC VYSOČINA B
6. 11. 2016
10:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
53
71
21
14
35
31
44
46
Review
Základní část 8. kolo 41
Slovan Černá Pole A
BK Vlci Žďár B
6. 11. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Jan Dudek
Petr Mynarčík
86
51
23
17
42
34
59
42
Review
Základní část 8. kolo 43
BCS Husovice A
TJ Slavia Kroměříž A
6. 11. 2016
11:00
SH Morenda Martin Jansa
Jiří Bělouch
75
59
24
16
47
31
62
44
Review
Základní část 9. kolo 46
BC VYSOČINA B
BCS Husovice A
19. 11. 2016
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Ivo Melichárek
57
62
8
20
27
27
39
47
Review
Základní část 9. kolo 48
Tesla Brno
Slovan Černá Pole A
19. 11. 2016
17:00
SH Tesla Brno Kamil Karafiát
Martin Jansa
46
62
11
15
17
43
31
50
Review
Základní část 9. kolo 49
Jiskra Kyjov A
SKB Brno Černovice A
19. 11. 2016
18:30
Hala TJ Jiskra Vratislav Doležal
Jan Helis
64
66
20
16
29
27
45
38
Review
Základní část 9. kolo 47
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice B
19. 11. 2016
19:00
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
82
51
27
7
45
18
65
34
Review
Základní část 9. kolo 50
ASK Blansko
SAM Brno
18. 11. 2016
20:00
SH Blansko Ivo Melichárek
Petr Mynarčík
57
86
17
20
26
44
41
62
Review
Základní část 10. kolo 54
Jiskra Kyjov A
Slovan Černá Pole A
20. 11. 2016
11:45
Hala TJ Jiskra Jan Menšík
Jan Hecl
57
80
19
21
34
36
45
54
Review
Základní část 10. kolo 51
BC VYSOČINA B
BCS Husovice B
20. 11. 2016
12:00
Hala SMJ Jihlava Michal Komprs
Michal Škaroupka
91
46
19
8
46
25
68
32
Review
Základní část 10. kolo 55
TJ Třebíč
SAM Brno
19. 11. 2016
16:00
Sportovní hala L. Pokorného Jan Dudek
Radim Horký
49
72
9
23
28
38
41
56
Review
Základní část 10. kolo 53
Tesla Brno
SKB Brno Černovice A
18. 11. 2016
19:00
SH Tesla Brno Aleš Bilíček
Petr Kapounek
50
65
13
17
21
22
40
43
Review
Základní část 10. kolo 52
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice A
18. 11. 2016
19:30
Hala 2. ZŠ Kamil Karafiát
Marek Vaníček
80
84
13
18
28
34
46
48
69
69
Review
Základní část 11. kolo 61
TJ Slavia Kroměříž A
BK Vlci Žďár B
3. 12. 2016
10:00
Hala TJ Slavia Michal Kubiš
Zdeněk Latík
108
56
31
10
55
28
82
40
Review
Základní část 11. kolo 57
SKB Brno Černovice A
TJ Třebíč
3. 12. 2016
17:00
ZŠ Kneslova Radim Hofman
Tomáš Novotný
58
69
20
18
33
31
50
51
Review
Základní část 11. kolo 59
BCS Husovice B
Jiskra Kyjov A
3. 12. 2016
17:00
ISŠ Olomoucká Jiří Sehnal
Jiří Bělouch
58
85
13
25
26
21
8
18
Review
Základní část 11. kolo 56
Slovan Černá Pole A
ASK Blansko
3. 12. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Jan Dudek
Martin Jansa
68
54
16
12
26
25
49
41
Review
Základní část 11. kolo 58
BCS Husovice A
Tesla Brno
7. 12. 2016
20:10
SH Morenda Petr Kapounek
Aleš Bilíček
77
67
16
15
40
34
58
49
Review
Základní část 12. kolo 64
BCS Husovice A
Jiskra Kyjov A
4. 12. 2016
09:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Martin Jansa
67
54
21
12
31
26
49
42
Review
Základní část 12. kolo 62
Slovan Černá Pole A
TJ Třebíč
4. 12. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Jan Dudek
Jiří Bělouch
85
46
18
11
48
27
60
32
Review
Základní část 12. kolo 67
TJ Slavia Kroměříž A
BC VYSOČINA B
4. 12. 2016
11:30
Hala TJ Slavia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
74
62
19
17
47
45
63
53
Review
Základní část 12. kolo 65
BCS Husovice B
Tesla Brno
13. 12. 2016
18:00
ISŠ Olomoucká Aleš Bilíček
Marek Vaníček
64
70
16
16
31
37
35
51
Review
Základní část 12. kolo 63
SKB Brno Černovice A
ASK Blansko
2. 12. 2016
18:10
ZŠ Kneslova Ivo Melichárek
Petr Mynarčík
50
67
14
27
21
41
41
58
Review
Základní část 13. kolo 73
SAM Brno
Slovan Černá Pole A
17. 12. 2016
14:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Jan Dudek
74
69
14
21
32
36
48
55
Review
Základní část 13. kolo 68
BC VYSOČINA B
BK Vlci Žďár B
17. 12. 2016
15:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
69
63
23
21
36
34
51
56
Review
Základní část 13. kolo 72
TJ Třebíč
BCS Husovice B
17. 12. 2016
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Radim Horký
Martin Jansa
80
67
20
15
38
33
61
53
Review
Základní část 13. kolo 70
Jiskra Kyjov A
TJ Slavia Kroměříž A
17. 12. 2016
19:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Barbora Toboláková
60
68
12
13
27
28
42
50
Review
Základní část 13. kolo 71
ASK Blansko
BCS Husovice A
14. 12. 2016
19:30
SH Blansko Petr Kapounek
Petr Mynarčík
53
68
7
13
21
35
34
54
Review
Základní část 14. kolo 77
TJ Třebíč
BCS Husovice A
18. 12. 2016
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Kamil Karafiát
Jiří Bělouch
58
75
17
26
33
46
50
58
Review
Základní část 14. kolo 78
SAM Brno
SKB Brno Černovice A
7. 1. 2017
12:30
SH Morenda Pavel Večeřa
Petr Mynarčík
77
43
24
8
46
24
63
33
Review
Základní část 14. kolo 74
Tesla Brno
TJ Slavia Kroměříž A
29. 1. 2017
14:40
SH Morenda Jan Dudek
Radim Horký
65
78
14
24
29
38
43
56
Review
Základní část 14. kolo 76
ASK Blansko
BCS Husovice B
21. 1. 2017
17:00
SH Blansko Radim Horký
Lenka Křičková
82
60
22
25
48
37
64
50
Review
Základní část 15. kolo 83
Tesla Brno
BK Vlci Žďár B
14. 1. 2017
17:00
SH Tesla Brno Jan Dudek
Jiří Sehnal
59
58
14
19
27
27
41
43
Review
Základní část 15. kolo 84
SKB Brno Černovice A
Slovan Černá Pole A
14. 1. 2017
17:00
ZŠ Kneslova Radim Horký
Jiří Bělouch
64
81
18
29
36
49
49
54
Review
Základní část 15. kolo 81
ASK Blansko
TJ Slavia Kroměříž A
14. 1. 2017
17:30
SH Blansko Petr Kapounek
Martin Jansa
66
74
15
20
41
41
50
59
Review
Základní část 15. kolo 82
Jiskra Kyjov A
BC VYSOČINA B
14. 1. 2017
18:45
Hala TJ Jiskra Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
85
48
26
19
41
32
62
37
Review
Základní část 15. kolo 79
SAM Brno
BCS Husovice B
12. 1. 2017
20:15
SH Morenda Jiří Jedlička
Petr Mynarčík
103
66
32
12
55
28
75
38
Review
Základní část 16. kolo 87
TJ Třebíč
TJ Slavia Kroměříž A
15. 1. 2017
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Večeřa
Marek Vaníček
55
45
14
8
26
24
45
38
Review
Základní část 16. kolo 88
Tesla Brno
BC VYSOČINA B
15. 1. 2017
10:00
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Jan Dudek
67
54
12
12
31
24
54
39
Review
Základní část 16. kolo 89
Jiskra Kyjov A
BK Vlci Žďár B
15. 1. 2017
13:00
Hala TJ Jiskra Roman Ratajský
Zdeněk Šebesta
70
72
22
12
38
26
55
48
Review
Základní část 16. kolo 85
SAM Brno
BCS Husovice A
17. 1. 2017
20:15
SH Morenda Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
87
59
16
18
38
36
59
46
Review
Základní část 17. kolo 91
BC VYSOČINA B
TJ Třebíč
28. 1. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Petr Kapounek
69
70
12
24
34
35
52
52
Review
Základní část 17. kolo 93
BCS Husovice B
Slovan Černá Pole A
28. 1. 2017
17:00
ISŠ Olomoucká Jan Dudek
Radim Hofman
63
77
11
16
30
41
44
65
Review
Základní část 17. kolo 94
BCS Husovice A
SKB Brno Černovice A
28. 1. 2017
17:00
SH Morenda Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
85
53
19
14
41
25
68
36
Review
Základní část 17. kolo 90
BK Vlci Žďár B
ASK Blansko
28. 1. 2017
18:00
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Petr Mynarčík
71
56
8
10
25
23
50
37
Review
Základní část 17. kolo 92
TJ Slavia Kroměříž A
SAM Brno
27. 1. 2017
18:30
David Vyplel
Barbora Toboláková
67
73
14
21
31
34
39
53
59
59
Review
Základní část 17. kolo 95
Jiskra Kyjov A
Tesla Brno
28. 1. 2017
18:45
Hala TJ Jiskra Ondřej Zatloukal
Štefan Bešina
73
57
21
18
40
35
64
45
Review
Základní část 18. kolo 96
BC VYSOČINA B
ASK Blansko
29. 1. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
73
36
19
7
41
13
51
26
Review
Základní část 18. kolo 97
BK Vlci Žďár B
TJ Třebíč
29. 1. 2017
10:00
Hala 2. ZŠ Jiří Sehnal
Petr Kapounek
78
59
14
8
30
25
58
42
Review
Základní část 18. kolo 99
BCS Husovice A
Slovan Černá Pole A
29. 1. 2017
12:30
SH Morenda Jiří Jedlička
Lenka Křičková
60
64
23
22
33
36
49
50
Review
Základní část 18. kolo 100
BCS Husovice B
SKB Brno Černovice A
3. 3. 2017
18:00
ISŠ Olomoucká Tomáš Novotný
Marek Vaníček
74
76
20
18
40
32
54
53
Review
Základní část 19. kolo 104
TJ Třebíč
Tesla Brno
11. 2. 2017
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Aleš Bilíček
Milan Kozel
92
64
22
14
46
42
67
51
Review
Základní část 19. kolo 105
ASK Blansko
Jiskra Kyjov A
11. 2. 2017
17:30
SH Blansko Radim Horký
Tomáš Novotný
62
55
12
11
29
36
43
45
Review
Základní část 19. kolo 106
BCS Husovice B
BCS Husovice A
10. 2. 2017
18:00
ISŠ Olomoucká Martin Veis
Petr Mynarčík
60
86
23
17
31
56
50
78
Review
Základní část 19. kolo 103
SAM Brno
BK Vlci Žďár B
11. 2. 2017
18:30
SH Morenda Jiří Sehnal
Jiří Bělouch
72
60
24
21
41
36
58
43
Review
Základní část 19. kolo 102
Slovan Černá Pole A
TJ Slavia Kroměříž A
11. 2. 2017
19:00
Hala Univerzity Obrany Lenka Křičková
Petr Kapounek
67
64
20
12
32
32
56
47
Review
Základní část 20. kolo 109
SAM Brno
BC VYSOČINA B
12. 2. 2017
09:30
SH Morenda Aleš Bilíček
Milan Kozel
96
75
29
20
48
37
75
54
Review
Základní část 20. kolo 111
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov A
12. 2. 2017
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Bělouch
Zdeněk Buryšek
61
74
18
26
29
45
45
58
Review
Základní část 20. kolo 108
SKB Brno Černovice A
TJ Slavia Kroměříž A
31. 3. 2017
18:30
ZŠ Kneslova Lenka Křičková
Tomáš Novotný
69
59
21
15
38
29
48
48
Review
Základní část 20. kolo 110
ASK Blansko
Tesla Brno
10. 2. 2017
20:00
SH Blansko Radim Horký
Milan Kozel
72
51
20
6
32
22
52
38
Review
Základní část 21. kolo 115
TJ Slavia Kroměříž A
BCS Husovice A
25. 2. 2017
13:00
Hala TJ Slavia Jan Dudek
Zdeněk Latík
78
77
8
19
28
36
53
53
69
69
Review
Základní část 21. kolo 114
BC VYSOČINA B
SKB Brno Černovice A
25. 2. 2017
15:00
Hala SMJ Jihlava Aleš Bilíček
Petr Mynarčík
66
54
18
16
42
22
56
37
Review
Základní část 21. kolo 117
TJ Třebíč
ASK Blansko
25. 2. 2017
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Lenka Křičková
Marek Vaníček
86
66
25
14
47
25
63
48
Review
Základní část 21. kolo 112
Jiskra Kyjov A
SAM Brno
25. 2. 2017
19:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Jan Jelínek
67
74
14
10
27
30
43
51
Review
Základní část 21. kolo 113
BK Vlci Žďár B
Slovan Černá Pole A
25. 2. 2017
19:30
Hala 2. ZŠ Jakub Válek
Petr Jakubík
74
79
20
17
38
39
52
53
Review
Základní část 22. kolo 119
BC VYSOČINA B
Slovan Černá Pole A
26. 2. 2017
10:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Lenka Křičková
72
88
22
21
46
44
61
67
Review
Základní část 22. kolo 120
BK Vlci Žďár B
SKB Brno Černovice A
26. 2. 2017
12:00
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Jakub Válek
66
52
12
20
31
31
47
48
Review
Základní část 22. kolo 122
TJ Slavia Kroměříž A
BCS Husovice B
26. 2. 2017
12:00
Hala TJ Slavia Ondřej Zatloukal
Jiří Siegfried
80
65
21
14
37
25
62
45
Review
Základní část 22. kolo 118
Tesla Brno
SAM Brno
28. 2. 2017
18:30
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Jiří Bělouch
63
70
21
14
36
33
48
55
Review
Základní část 23. kolo 124
BCS Husovice A
BK Vlci Žďár B
11. 3. 2017
15:15
SH Morenda Radim Horký
Tomáš Novotný
80
55
24
16
38
39
56
46
Review
Základní část 23. kolo 123
BCS Husovice B
BC VYSOČINA B
11. 3. 2017
17:00
ISŠ Olomoucká Martin Sekáč
Zdeněk Buryšek
56
73
19
11
30
30
41
56
Review
Základní část 23. kolo 125
SKB Brno Černovice A
Tesla Brno
11. 3. 2017
17:00
ZŠ Kneslova Jiří Hofírek
Milan Kozel
61
68
14
14
34
29
46
46
Review
Základní část 23. kolo 126
Slovan Černá Pole A
Jiskra Kyjov A
11. 3. 2017
19:00
Hala Univerzity Obrany Ivor Matějek
Marek Vaníček
94
43
17
10
42
25
65
34
Review
Základní část 23. kolo 127
SAM Brno
TJ Třebíč
11. 3. 2017
19:00
SH Morenda Aleš Bilíček
Jiří Bělouch
101
68
25
19
55
38
81
55
Review
Základní část 24. kolo 130
BCS Husovice B
BK Vlci Žďár B
12. 3. 2017
10:00
ISŠ Olomoucká Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
70
93
15
25
35
44
47
67
Review
Základní část 24. kolo 131
Slovan Černá Pole A
Tesla Brno
12. 3. 2017
11:00
Hala Univerzity Obrany Ivor Matějek
Milan Kozel
86
52
15
4
35
17
58
36
Review
Základní část 24. kolo 129
BCS Husovice A
BC VYSOČINA B
12. 3. 2017
13:15
SH Morenda Tomáš Novotný
Marek Vaníček
65
47
17
5
35
15
53
27
Review
Základní část 24. kolo 132
SKB Brno Černovice A
Jiskra Kyjov A
8. 4. 2017
17:00
ZŠ Kneslova Jan Bilíček
Zdeněk Buryšek
57
63
8
16
23
31
36
45
Review
Základní část 24. kolo 133
SAM Brno
ASK Blansko
14. 3. 2017
20:15
SH Morenda Ivo Melichárek
Lenka Křičková
93
50
28
18
52
25
68
41
Review
Základní část 25. kolo 134
TJ Třebíč
Slovan Černá Pole A
25. 3. 2017
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jan Dudek
Lenka Křičková
50
67
9
18
21
35
31
49
Review
Základní část 25. kolo 139
BC VYSOČINA B
TJ Slavia Kroměříž A
25. 3. 2017
17:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Michal Škaroupka
55
62
13
13
22
28
37
45
Review
Základní část 25. kolo 135
ASK Blansko
SKB Brno Černovice A
25. 3. 2017
17:30
SH Blansko Martin Sekáč
Jiří Bělouch
64
62
11
21
28
37
49
47
Review
Základní část 25. kolo 136
Jiskra Kyjov A
BCS Husovice A
25. 3. 2017
18:45
Hala TJ Jiskra Jan Jelínek
Barbora Toboláková
53
68
19
22
30
30
41
49
Review
Základní část 25. kolo 137
Tesla Brno
BCS Husovice B
23. 3. 2017
20:00
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
65
57
11
10
29
26
46
39
Review
Základní část 26. kolo 140
ASK Blansko
Slovan Černá Pole A
26. 3. 2017
10:00
SH Blansko Martin Jansa
Radim Horký
54
81
20
22
33
46
41
64
Review
Základní část 26. kolo 141
TJ Třebíč
SKB Brno Černovice A
26. 3. 2017
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Aleš Bilíček
Jiří Sehnal
91
46
20
13
40
23
64
31
Review
Základní část 26. kolo 143
Jiskra Kyjov A
BCS Husovice B
26. 3. 2017
12:45
Hala TJ Jiskra Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
70
71
14
29
23
39
46
55
Review
Základní část 26. kolo 145
BK Vlci Žďár B
TJ Slavia Kroměříž A
26. 3. 2017
13:00
Hala 2. ZŠ Michal Škaroupka
Ivo Melichárek
86
74
27
17
58
25
74
49
Review
Základní část 26. kolo 142
Tesla Brno
BCS Husovice A
29. 3. 2017
19:30
SH Tesla Brno Petr Kapounek
Marek Vaníček
39
72
10
22
23
39
27
53
Review
Základní část 27. kolo 148
BCS Husovice B
ASK Blansko
8. 4. 2017
17:00
ISŠ Olomoucká Jan Dudek
Lenka Křičková
70
63
17
20
31
34
44
48
Review
Základní část 27. kolo 149
BCS Husovice A
TJ Třebíč
8. 4. 2017
17:00
SH Morenda Radim Horký
Tomáš Novotný
91
53
28
16
52
24
72
42
Review
Základní část 27. kolo 151
BK Vlci Žďár B
BC VYSOČINA B
8. 4. 2017
17:00
Hala 2. ZŠ Michal Škaroupka
Václav Dolejš
78
65
26
24
45
37
69
49
Review
Základní část 27. kolo 146
TJ Slavia Kroměříž A
Tesla Brno
8. 4. 2017
18:00
Hala TJ Slavia Milan Mikšík
Pavel Nehoda
76
59
24
6
42
25
64
43
Review
Základní část 27. kolo 150
SKB Brno Černovice A
SAM Brno
7. 4. 2017
18:15
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Martin Sekáč
66
84
18
23
28
52
48
68
Review
Základní část 28. kolo 153
TJ Slavia Kroměříž A
Jiskra Kyjov A
9. 4. 2017
10:00
Hala TJ Slavia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
55
60
17
10
22
36
42
46
Review
Základní část 28. kolo 155
BCS Husovice B
TJ Třebíč
9. 4. 2017
10:00
ISŠ Olomoucká Jan Dudek
Jiří Sehnal
77
68
16
15
36
36
60
54
Review
Základní část 28. kolo 156
Slovan Černá Pole A
SAM Brno
9. 4. 2017
11:00
Hala Univerzity Obrany Ivor Matějek
Marek Vaníček
83
77
21
19
46
42
65
63
Review
Základní část 28. kolo 154
BCS Husovice A
ASK Blansko
5. 4. 2017
20:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Marek Vaníček
73
64
21
11
50
26
71
43
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SAM Brno 22 20 2 1.744 1.360 42
2. Slovan Černá Pole A 22 19 3 1.711 1.313 41
3. BCS Husovice A 22 18 4 1.596 1.344 40
4. TJ Slavia Kroměříž A 22 14 8 1.568 1.415 36
5. Jiskra Kyjov A 22 12 10 1.434 1.408 34
6. BK Vlci Žďár B 22 11 11 1.505 1.506 33
7. TJ Třebíč 22 9 13 1.436 1.537 31
8. Tesla Brno 22 8 14 1.279 1.494 30
9. ASK Blansko 22 7 15 1.372 1.536 29
10. BC VYSOČINA B 22 6 16 1.341 1.461 28
11. SKB Černovice A 22 5 17 1.262 1.543 27
12. BCS Husovice B 22 3 19 1.381 1.712 25
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karel Truneček Sokol Šlapanice 24 27 19.7 7.9 3.0 0.4 / 1.4 0.6/1.2 0.0* 1.6
24 Jan Hlobil BCM Orli Prostějov 24 25 23.7 6.9 2.7 0.2 / 1.0 1.1/2.2 49.1 2.5
Petr Mynarčík Renocar Podolí 26 21 1.0 7.0 2.2 0.6 0.8/0.8 0.0* 1.8
6 Dominik Socha BK Žďár n. S. 27 12 1.0 4.8 1.3 0.4 1.1/1.5 0.0* 1.2
22 Jan Sedmík Basketbal Olomouc 24 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Roman Marša SK Žabovřesky 26 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vít Burian BC Vysočina 25 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Špaček Jiskra Kyjov A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Blažej SAM Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kalousek TJ Slavia Kroměříž A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Slavík SKB Černovice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Juříček ASK Blansko 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Koukal Tesla Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloš Vrlík BCS Husovice B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Srogončík BK Vlci Žďár B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dáňa BC VYSOČINA B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sichler BCS Husovice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kříž TJ Třebíč 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kovář Slovan Černá Pole A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Slovan Černá Pole A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Černovice A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SAM Brno 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Slavia Kroměříž A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Třebíč 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC VYSOČINA B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tesla Brno 19 16.6 2.9 10.4 /18.0 57.7 19.7
BK Vlci Žďár B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Blansko 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 - - -
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Víšek Jiří 1 0 1 0 - - -
Veis Martin 3 3 0 0 - - -
Večeřa Pavel 17 16 1 0 - - -
Vaníček Marek 18 0 18 0 - - -
Válek Jakub 2 1 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 5 1 4 0 - - -
Škaroupka Michal 9 5 4 0 - - -
Šebesta Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Siegfried Jiří 3 1 2 0 - - -
Sekáč Martin 3 2 1 0 - - -
Sehnal Jiří 14 10 4 0 - - -
Rozmanová Markéta 2 1 1 0 - - -
Ratajský Roman 3 2 1 0 - - -
Paulík Robert 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 17 5 12 0 - - -
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Mynarčík Petr 14 0 14 0 - - -
Mikšík Milan 4 4 0 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Melichárek Ivo 11 6 5 0 - - -
Matějek Ivor 4 4 0 0 - - -
Latík Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Kučírek Pavel 2 0 2 0 - - -
Kubiš Michal 2 1 0 1 - - -
Křičková Lenka 10 3 7 0 - - -
Kozel Milan 5 0 5 0 - - -
Komprs Michal 2 2 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 3 0 0 - - -
Karafiát Kamil 10 8 1 1 - - -
Kapounek Petr 11 7 4 0 - - -
Juránek Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Jelínek Jan 2 1 1 0 - - -
Jedlička Jiří 2 2 0 0 - - -
Jansa Martin 11 4 7 0 - - -
Jakubík Petr 3 1 2 0 - - -
Horký Radim 12 8 4 0 - - -
Hofman Radim 3 1 2 0 - - -
Hofírek Jiří 1 1 0 0 - - -
Helis Jan 2 0 2 0 - - -
Hecl Jan 3 1 2 0 - - -
Fanta Jiří 2 0 2 0 - - -
Dudek Jan 15 12 3 0 - - -
Doležal Vratislav 3 1 2 0 - - -
Dolejš Václav 1 0 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 2 0 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 7 0 7 0 - - -
Bilíček Aleš 18 16 2 0 - - -
Bilíček Jan 1 1 0 0 - - -
Bešina Štefan 1 0 1 0 - - -
Bělouch Jiří 13 2 11 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře