Krajský přebor mužů 2. třídy

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 1
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
AŠ Mladá Boleslav C
4. 12. 2016
11:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Viktor Timko
69
62
13
6
32
23
45
37
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 2
Basket Poděbrady z.s.
BK Sadská o.s.
3. 12. 2016
15:00
MSH Ostende Petr Frána
Patricie-Anna Reitzová
87
52
20
19
41
42
65
50
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 3
TJ TZ Rakovník
TJ TZ Rakovník "B"
3. 12. 2016
16:00
Sportovní hala Martin Koudela
Radek Šťavík
95
34
27
6
44
16
73
24
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 6
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník "B"
22. 10. 2016
13:00
Hala ZŠ Petr Frána
Lukáš Balog
82
52
14
16
39
23
63
36
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 5
Basket Poděbrady z.s.
TJ TZ Rakovník
22. 10. 2016
18:00
MSH Ostende Jan Mareš
Jakub Zachara
52
50
20
15
22
30
42
40
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 4
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Příbram 2000 "B"
22. 10. 2016
19:00
ZŠ Na Výsluní Matěj Záruba
Zuzana Kotrbatá
76
30
17
10
33
16
52
28
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 9
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník
23. 10. 2016
10:30
Hala ZŠ Petr Frána
Lukáš Balog
37
79
4
18
23
38
32
52
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 7
AŠ Mladá Boleslav C
BK Příbram 2000 "B"
23. 10. 2016
13:00
IX. základní škola Michal Dub
Jan Machálek
74
44
14
12
32
20
54
28
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 8
Basket Poděbrady z.s.
TJ TZ Rakovník "B"
23. 10. 2016
15:00
MSH Ostende Dominik Výborný
Miloslav Jon
104
32
25
6
52
15
75
19
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 10
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník
5. 11. 2016
17:00
ZŠ Březové Hory Stanislav Dvořák
Bohumír Fučík
45
102
8
25
21
44
34
69
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 12
AŠ Mladá Boleslav C
BK Sadská o.s.
5. 11. 2016
17:00
IX. základní škola Lukáš Balog
Petr Frána
63
51
20
13
35
23
53
32
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 11
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Basket Poděbrady z.s.
5. 11. 2016
19:00
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Pavel Velda
53
71
13
15
22
36
34
56
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 14
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Sadská o.s.
6. 11. 2016
10:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Pavel Velda
75
79
14
19
44
28
64
49
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 13
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník "B"
6. 11. 2016
11:00
ZŠ Březové Hory Jakub Zachara
Karel Martínek
88
51
21
8
38
26
68
41
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 15
AŠ Mladá Boleslav C
Basket Poděbrady z.s.
6. 11. 2016
12:00
IX. základní škola Petr Frána
Lukáš Balog
68
66
18
13
43
33
52
47
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 18
TJ TZ Rakovník "B"
AŠ Mladá Boleslav C
19. 11. 2016
15:30
Sportovní hala Petr Frána
Lukáš Balog
40
100
13
28
19
52
36
72
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 17
TJ TZ Rakovník
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
19. 11. 2016
17:30
Sportovní hala Petr Frána
Lukáš Balog
82
37
23
8
37
19
53
30
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 16
Basket Poděbrady z.s.
BK Příbram 2000 "B"
19. 11. 2016
19:00
MSH Ostende Miloslav Jon
Radek Šťavík
80
33
23
10
37
16
54
25
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 19
BK Sadská o.s.
BK Příbram 2000 "B"
20. 11. 2016
10:30
Hala ZŠ Tomáš Benda
Martin Koudela
69
48
12
9
36
27
54
38
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 20
TJ TZ Rakovník
AŠ Mladá Boleslav C
20. 11. 2016
15:00
Sportovní hala Petr Frána
Lukáš Balog
57
63
13
15
29
32
40
48
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 21
TJ TZ Rakovník "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
20. 11. 2016
17:00
Sportovní hala Petr Frána
Lukáš Balog
42
94
17
22
25
55
34
71
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 23
BK Sadská o.s.
Basket Poděbrady z.s.
4. 12. 2016
10:30
Hala ZŠ Pavel Koudela
Karel Martínek
60
81
8
22
23
42
38
59
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 22
AŠ Mladá Boleslav C
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
3. 12. 2016
17:00
IX. základní škola Rostislav Milata
Viktor Timko
70
61
18
9
31
27
46
50
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 24
TJ TZ Rakovník "B"
TJ TZ Rakovník
1. 12. 2016
18:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Jiří Veselý
27
99
13
18
18
49
22
75
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 26
TJ TZ Rakovník "B"
Basket Poděbrady z.s.
14. 1. 2017
15:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Radek Šťavík
41
97
11
26
25
49
30
72
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 25
BK Příbram 2000 "B"
AŠ Mladá Boleslav C
14. 1. 2017
17:00
ZŠ Březové Hory Jan Renc
Jan Machálek
53
72
13
12
25
33
40
48
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 27
TJ TZ Rakovník
BK Sadská o.s.
14. 1. 2017
17:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Radek Šťavík
101
48
29
6
55
23
77
38
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 28
BK Příbram 2000 "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
15. 1. 2017
11:00
ZŠ Březové Hory Jan Machálek
Martin Koudela
31
63
15
18
27
35
29
47
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 29
TJ TZ Rakovník
Basket Poděbrady z.s.
15. 1. 2017
14:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Lukáš Balog
63
51
21
14
35
25
43
45
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 30
TJ TZ Rakovník "B"
BK Sadská o.s.
15. 1. 2017
16:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Lukáš Balog
38
73
8
16
15
36
27
55
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 31
TJ TZ Rakovník "B"
BK Příbram 2000 "B"
29. 1. 2017
15:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Jiří Veselý
46
65
8
15
17
34
31
50
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 33
Basket Poděbrady z.s.
AŠ Mladá Boleslav C
28. 1. 2017
17:00
MSH Ostende Martin Svoboda
Jiří Kubíček
72
86
18
23
37
45
53
66
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 32
BK Sadská o.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
28. 1. 2017
17:30
Hala ZŠ Petr Znamínko
Tomáš Benda
51
63
15
20
30
31
40
49
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 36
BK Sadská o.s.
AŠ Mladá Boleslav C
29. 1. 2017
13:00
Hala ZŠ Jan Málek
Lukáš Balog
64
91
11
25
28
45
45
65
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 35
Basket Poděbrady z.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
29. 1. 2017
15:00
MSH Ostende Pavel Velda
Jakub Zachara
77
57
22
14
40
31
54
45
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 34
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
28. 1. 2017
16:00
Sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
88
52
17
13
38
23
62
39
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 38
AŠ Mladá Boleslav C
TJ TZ Rakovník
11. 2. 2017
12:30
IX. základní škola Jan Mareš
Jiří Veselý
77
61
15
13
44
26
56
44
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 39
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník "B"
11. 2. 2017
15:30
ZŠ Na Výsluní Lukáš Balog
Miloš Nesvadba
83
52
21
13
43
28
61
38
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 37
BK Příbram 2000 "B"
BK Sadská o.s.
11. 2. 2017
17:00
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Jakub Zachara
61
48
15
15
23
26
44
35
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 40
BK Příbram 2000 "B"
Basket Poděbrady z.s.
12. 2. 2017
11:00
ZŠ Březové Hory Jiří Veselý
Radek Šťavík
43
107
15
18
21
45
32
77
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 41
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník
12. 2. 2017
11:30
ZŠ Na Výsluní Miloš Nesvadba
Lukáš Balog
70
86
19
23
29
51
51
74
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 42
AŠ Mladá Boleslav C
TJ TZ Rakovník "B"
12. 2. 2017
12:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Jan Mareš
85
29
22
3
45
15
64
23
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Vrba BAPOD 41 22 1.0 13.2 3.7 1.2 2.2/4.2 52.2 0.8
Ondřej Kruliš BKSad 30 12 1.0 8.9 2.1 0.8 2.5/3.7 68.2 2.9
Martin Bušek Bol 28 15 1.0 6.4 1.7 0.4 1.7/3.2 54.2 1.9
Dan Spáčil Bra 29 12 1.0 6.4 3.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 2.9
Tomáš Řeřicha BK Pb."A" 24 10 1.0 4.6 0.3 1.3 0.1/0.2 0.0* 1.7
Martin Borský TZRak 42 10 1.0 4.1 0.5 1.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
7 Kryštof Loula Baník Praha A 28 4 1.0 8.8 3.3 0.8 0.0/0.5 0.0* 1.0
Tomáš Řeháček Peč 24 11 1.0 2.5 0.2 0.6 0.2/0.5 0.0* 1.0
Patrik Nový Pod 28 1 1.0 19.0 6.0 2.0 / 2.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Zdeněk Steidl TJ Rak "B" 50 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Jakub Stojan BolC 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Buchar Příb 2000 "B" 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Brandýs n.L. B 12 21.0 6.2 6.3 /11.6 54.0 15.7
AŠ Mladá Boleslav C 12 24.5 5.2 11.4 /20.0 57.1 14.6
BA Poděbrady z.s. 12 26.5 5.7 8.8 /16.6 52.8 12.1
BK Sadská 12 18.2 4.0 11.2 /19.7 56.8 18.1
TJ TZ Rakovník 12 29.8 4.0 8.6 /16.9 50.7 11.8
TJ TZ Rakovník "B" 12 16.1 1.2 4.7 /12.6 37.1 13.9
BK Příbram 2000 "B" 12 15.8 4.7 3.8 /8.0 47.4 13.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Zachara Jakub 5 2 3 0 1.0 1.4 1.2
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Veselý Jiří 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 4 2 2 0 1.5 1.5 1.5
Timko Viktor 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 10 5 5 0 1.0 1.1 1.1
Svoboda Martin 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Renc Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Reitzová Patricie-Anna 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Nesvadba Miloš 3 1 2 0 1.5 1.0 1.3
Milata Rostislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Martínek Karel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Jan 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Málek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Machálek Jan 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Kubíček Jiří 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Koudela Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Koudela Martin 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Hejnic Jan 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Fučík Bohumír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Frána Petr 9 8 1 0 1.5 1.1 1.3
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Benda Tomáš 3 2 1 0 1.3 1.3 1.3
Balog Lukáš 15 4 11 0 1.3 1.1 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře