Oblastní přebor - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
BK Krnov 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
1. 10. 2016
15:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Hlobil
Jonáš Kavan
90
58
20
25
45
39
65
50
Review
Základní část 1. kolo 4
BC Nový Jičín B 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
23. 9. 2016
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
74
64
16
17
32
36
57
46
Review
Základní část 1. kolo 1
TJ Sokol Karviná B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
23. 9. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Jan Posker
90
72
34
18
53
36
73
53
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Labrador Ostrava A 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
15. 12. 2016
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Adam Giecek
68
86
23
18
37
39
49
60
Review
Základní část 2. kolo 6
VŠB Ostrava B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
14. 10. 2016
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Ondřej Veselý
66
56
16
13
30
28
58
40
Review
Základní část 2. kolo 8
Frenštát p/R 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
7. 10. 2016
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Petr Opletal
Daniel Holeš
65
43
19
15
29
25
42
40
Review
Základní část 2. kolo 7
Basket Opava 2010 16/17
BK Krnov 16/17
7. 10. 2016
20:10
SIŠ Opava Adam Giecek
Filip Dombrovský
75
89
8
23
30
51
55
76
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Snakes Ostrava 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
7. 10. 2016
20:30
ZŠ Dvorského Martin Čarnecký
Ondřej Kocurek
82
62
21
19
38
29
63
50
Review
Základní část 3. kolo 9
BK Krnov 16/17
Frenštát p/R 16/17
19. 11. 2016
16:30
Hala TJ Lokomotiva Zdeněk Pospíšil
Ondřej Veselý
98
66
30
12
52
27
77
42
Review
Základní část 3. kolo 11
BC Nový Jičín B 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
21. 10. 2016
20:00
SH Krytý bazén Lukáš Bernáth
Václav Sýkora
103
34
29
13
48
25
70
27
Review
Základní část 3. kolo 10
BK Labrador Ostrava A 16/17
Basket Opava 2010 16/17
27. 10. 2016
20:15
Trojhalí Michael Tichov
Václav Sýkora
82
84
13
17
36
38
58
50
71
71
Review
Základní část 3. kolo 12
BK NH Flames Ostrava 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
21. 10. 2016
20:30
SH Ostrava-Tatran Filip Dombrovský
Adam Giecek
64
79
14
27
31
37
46
58
Review
Základní část 4. kolo 15
Frenštát p/R 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
Bude upřesněno
-
0
20
*
Review
Základní část 4. kolo 13
VŠB Ostrava B 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
5. 11. 2016
17:00
Sportovní hala VŠB TU Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
69
77
16
9
31
38
47
57
Review
Základní část 4. kolo 14
Basket Opava 2010 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
4. 11. 2016
20:10
SIŠ Opava Martin Janovský
Martin Opršal
61
65
21
11
33
34
50
52
Review
Základní část 4. kolo 16
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Krnov 16/17
4. 11. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Jiří Smelty
84
92
26
23
55
52
69
72
Review
Základní část 5. kolo 18
BC Nový Jičín B 16/17
Frenštát p/R 16/17
18. 11. 2016
20:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Petr Opletal
75
49
22
14
41
25
61
41
Review
Základní část 5. kolo 17
BK Labrador Ostrava A 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
24. 11. 2016
20:15
Trojhalí Jan Hlobil
Michael Tichov
71
84
20
23
40
48
52
64
Review
Základní část 5. kolo 20
BK Snakes Ostrava 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
9. 12. 2016
20:15
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Jan Posker
95
67
22
18
45
38
70
50
Review
Základní část 5. kolo 19
BK NH Flames Ostrava 16/17
Basket Opava 2010 16/17
18. 11. 2016
20:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Kocurek
Václav Sýkora
68
63
21
13
44
28
50
51
Review
Základní část 6. kolo 22
Frenštát p/R 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala Frenštát 0
20
*
Review
Základní část 6. kolo 24
BK Krnov 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
2. 12. 2016
18:50
Hala TJ Lokomotiva Ota Baďura
Kateřina Jedličková
77
67
16
9
36
31
59
43
Review
Základní část 6. kolo 23
TJ Sokol Karviná B 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
1. 12. 2016
19:30
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
84
68
18
17
39
32
63
46
Review
Základní část 6. kolo 21
Basket Opava 2010 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
2. 12. 2016
20:10
SIŠ Opava Ondřej Cikánek
Martin Janovský
53
84
12
21
24
41
40
60
Review
Základní část 7. kolo 28
VŠB Ostrava B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
17. 12. 2016
17:00
Sportovní hala VŠB TU Radim Kavka
Jiří Smelty
64
56
24
17
37
26
49
44
Review
Základní část 7. kolo 25
BC Nový Jičín B 16/17
BK Krnov 16/17
3. 2. 2017
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
79
56
17
10
29
27
61
38
Review
Základní část 7. kolo 27
BK Snakes Ostrava 16/17
Frenštát p/R 16/17
26. 5. 2017
20:15
ZŠ Dvorského Jan Hlobil
Michael Tichov
71
72
16
22
35
37
51
47
Review
Základní část 7. kolo 26
BK NH Flames Ostrava 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
9. 12. 2016
20:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Kocurek
Václav Sýkora
63
84
11
27
33
42
47
66
Review
Základní část 8. kolo 31
BK Krnov 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
7. 1. 2017
16:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Konvička
Daniel Panák
105
50
26
11
51
20
71
38
Review
Základní část 8. kolo 29
Frenštát p/R 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
5. 5. 2017
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Jan Menšík
Milan Mikšík
61
67
15
18
30
32
44
49
Review
Základní část 8. kolo 30
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
6. 1. 2017
20:15
ZŠ Družby Karviná Ondřej Kocurek
Filip Dombrovský
70
84
18
22
38
39
62
58
Review
Základní část 8. kolo 32
BK Labrador Ostrava A 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
5. 1. 2017
20:15
Trojhalí Filip Dombrovský
Michael Tichov
52
48
18
14
26
26
41
37
Review
Základní část 9. kolo 35
VŠB Ostrava B 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
14. 1. 2017
17:00
Sportovní hala VŠB TU Jan Konvička
Daniel Panák
82
86
22
23
40
42
64
61
Review
Základní část 9. kolo 36
Basket Opava 2010 16/17
Frenštát p/R 16/17
13. 1. 2017
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Martin Janovský
74
64
14
13
29
27
57
45
Review
Základní část 9. kolo 34
BK Snakes Ostrava 16/17
BK Krnov 16/17
13. 1. 2017
20:15
ZŠ Dvorského Ondřej Kocurek
Radim Kavka
53
87
16
17
32
43
46
59
Review
Základní část 9. kolo 33
BK NH Flames Ostrava 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
13. 1. 2017
20:30
SH Ostrava-Tatran Adam Giecek
Petr Opletal
76
74
15
13
34
23
51
51
Review
Základní část 10. kolo 38
VŠB Ostrava B 16/17
BK Krnov 16/17
28. 1. 2017
17:00
Sportovní hala VŠB TU Jan Konvička
Daniel Panák
66
74
14
28
28
47
49
64
Review
Základní část 10. kolo 37
Basket Opava 2010 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
27. 1. 2017
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Martin Janovský
73
57
17
10
34
18
62
30
Review
Základní část 10. kolo 40
BK NH Flames Ostrava 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
27. 1. 2017
20:30
SH Ostrava-Tatran Jan Hlobil
Michael Tichov
58
94
15
27
29
52
46
80
Review
Základní část 10. kolo 39
BK Snakes Ostrava 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
27. 1. 2017
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Holubek
Jan Posker
73
66
17
9
37
31
52
51
Review
Základní část 11. kolo 43
BK Krnov 16/17
Basket Opava 2010 16/17
11. 2. 2017
16:00
Hala TJ Lokomotiva Zdeněk Pospíšil
Ondřej Veselý
84
62
22
11
47
32
64
46
Review
Základní část 11. kolo 41
BC Nový Jičín B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
10. 2. 2017
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
70
81
13
16
34
46
47
63
70
81
Review
Základní část 11. kolo 42
BK Labrador Ostrava A 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
9. 2. 2017
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Zdeněk Pospíšil
80
76
21
20
39
41
58
65
Review
Základní část 11. kolo 44
TJ Sokol Karviná B 16/17
Frenštát p/R 16/17
10. 2. 2017
20:15
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Jan Posker
98
84
22
25
44
43
75
71
Review
Základní část 12. kolo 47
VŠB Ostrava B 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
25. 2. 2017
17:00
Sportovní hala VŠB TU Martin Janovský
Martin Opršal
55
78
17
16
31
48
47
65
Review
Základní část 12. kolo 45
Frenštát p/R 16/17
BK Krnov 16/17
24. 2. 2017
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Adam Giecek
Tomáš Holubek
73
95
19
25
49
42
65
78
Review
Základní část 12. kolo 46
Basket Opava 2010 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
24. 2. 2017
20:10
SIŠ Opava Ondřej Cikánek
Martin Janovský
64
60
14
21
29
35
46
45
Review
Základní část 12. kolo 48
BK Snakes Ostrava 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
17. 2. 2017
20:15
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Michael Tichov
71
55
21
18
40
27
54
40
Review
Základní část 13. kolo 52
BK Krnov 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
18. 3. 2017
16:00
Hala TJ Lokomotiva Filip Dombrovský
Ondřej Veselý
102
68
31
10
53
30
75
60
Review
Základní část 13. kolo 50
BC Nový Jičín B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
10. 3. 2017
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
71
49
23
18
41
27
61
36
Review
Základní část 13. kolo 51
BK Labrador Ostrava A 16/17
Frenštát p/R 16/17
9. 3. 2017
20:15
Trojhalí Michael Tichov
Václav Sýkora
73
42
15
21
34
26
57
33
Review
Základní část 13. kolo 49
BK NH Flames Ostrava 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
10. 3. 2017
20:30
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Jan Posker
84
80
28
22
47
48
71
61
Review
Základní část 14. kolo 56
VŠB Ostrava B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
25. 3. 2017
17:00
Sportovní hala VŠB TU Aleš Jurda
Jan Posker
62
69
15
19
34
32
42
57
Review
Základní část 14. kolo 54
Frenštát p/R 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
19. 5. 2017
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Adam Giecek
Lukáš Příchodský
0
20
*
Review
Základní část 14. kolo 55
Basket Opava 2010 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
31. 3. 2017
20:10
SIŠ Opava Martin Janovský
Martin Čarnecký
71
55
14
19
31
30
55
42
Review
Základní část 14. kolo 53
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
24. 3. 2017
20:15
ZŠ Družby Karviná Ondřej Kocurek
Václav Sýkora
81
53
25
10
45
19
61
28
Review
Základní část 15. kolo 59
BC Nový Jičín B 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
7. 4. 2017
20:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Jan Posker
63
57
2
18
26
26
48
46
Review
Základní část 15. kolo 57
BK Snakes Ostrava 16/17
Basket Opava 2010 16/17
7. 4. 2017
20:15
ZŠ Dvorského Jan Hlobil
Daniel Panák
61
64
4
11
24
31
44
49
Review
Základní část 15. kolo 60
BK Labrador Ostrava A 16/17
BK Krnov 16/17
6. 4. 2017
20:15
Trojhalí Filip Dombrovský
Václav Sýkora
53
81
18
24
29
49
37
66
Review
Základní část 15. kolo 58
BK NH Flames Ostrava 16/17
Frenštát p/R 16/17
7. 4. 2017
20:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Kocurek
Václav Sýkora
80
87
33
20
45
42
68
66
Review
Základní část 16. kolo 61
BK Krnov 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
5. 5. 2017
19:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Holubek
Ondřej Kocurek
81
83
21
22
41
39
56
59
Review
Základní část 16. kolo 63
Frenštát p/R 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
21. 4. 2017
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Jan Konvička
Daniel Panák
74
76
11
13
24
22
38
43
58
58
65
65
74
76
Review
Základní část 16. kolo 64
Basket Opava 2010 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
21. 4. 2017
20:10
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Martin Janovský
72
58
18
20
26
30
55
41
Review
Základní část 16. kolo 62
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
21. 4. 2017
20:15
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
86
70
33
22
55
41
63
56
Review
Základní část 17. kolo 65
VŠB Ostrava B 16/17
Frenštát p/R 16/17
Bude upřesněno
-
Sportovní hala VŠB TU
20
0
*
Review
Základní část 17. kolo 68
BC Nový Jičín B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
27. 4. 2017
18:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
Jan Menšík
107
69
30
22
58
41
81
48
Review
Základní část 17. kolo 66
BK Snakes Ostrava 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
26. 4. 2017
20:30
ZŠ Dvorského Ondřej Kocurek
Václav Sýkora
75
66
18
17
39
37
57
45
Review
Základní část 17. kolo 67
BK NH Flames Ostrava 16/17
BK Krnov 16/17
28. 4. 2017
20:30
SH Ostrava-Tatran Filip Dombrovský
Václav Sýkora
80
77
19
28
36
43
64
61
Review
Základní část 18. kolo 70
BK Krnov 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
13. 5. 2017
16:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Holubek
Jan Hlobil
86
69
27
14
49
32
72
54
Review
Základní část 18. kolo 72
Frenštát p/R 16/17
Basket Opava 2010 16/17
12. 5. 2017
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Jan Konvička
Daniel Panák
39
79
23
21
29
41
31
65
39
79
Review
Základní část 18. kolo 69
BK Labrador Ostrava A 16/17
BK NH Flames Ostrava 16/17
11. 5. 2017
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Jan Posker
73
63
17
18
36
35
56
51
Review
Základní část 18. kolo 71
TJ Sokol Karviná B 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
3. 2. 2017
20:15
ZŠ Družby Karviná Ondřej Kocurek
Václav Sýkora
116
65
33
17
57
28
89
45
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Krnov 16 13 3 1.374 1.086 29
2. N.Jičín B 16 12 4 1.160 932 28
3. Snakes Ostrava 16 12 4 1.209 1.086 28
4. Sokol Karviná B 16 9 7 1.254 1.182 25
5. Opava 2010 16 8 8 1.072 1.091 24
6. NH Flames Ostrava 16 6 10 1.027 1.187 22
7. Labrador Ostrava A 16 5 11 1.017 1.108 21
8. VŠB Ostrava B 16 4 12 989 1.197 20
9. Frenštát p/R 16 3 13 776 1.009 15
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Horkel SNAK A 25 19 11.4 2.8 1.3 0.0 / 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Dennis Billík Sokol Karviná 25 15 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.1
Lukáš Riemer Frenštát p/R 29 2 1.0 4.5 1.5 0.5 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Aleš Remeš Opava 2010 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Vojtěch Mrkva OVA 26 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Luzar OST 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dihel BK Opava B 29 7 4.6 0.0 0.0 0.0 / 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jan Krutina Sokol Karviná B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marian Čarnecký BK Krnov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Schmida Labrador Ostrava A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kudělka N.Jičín B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Černý NH Flames Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Příchodský Snakes Ostrava 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sokol VŠB Ostrava B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Ondřej 4 0 4 0 - - -
Tichov Michael 7 2 5 0 - - -
Sýkora Václav 13 0 13 0 - - -
Stáňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Smelty Jiří 2 0 2 0 - - -
Příchodský Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Posker Jan 8 0 8 0 - - -
Panák Daniel 6 0 6 0 - - -
Opršal Martin 2 0 2 0 - - -
Opletal Petr 3 1 2 0 - - -
Mikšík Milan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 6 5 1 0 - - -
Konvička Jan 5 5 0 0 - - -
Kocurek Ondřej 10 8 2 0 - - -
Kavka Radim 2 1 1 0 - - -
Kavan Jonáš 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 - - -
Janovský Martin 8 3 5 0 - - -
Hudec Filip 5 1 4 0 - - -
Holubek Tomáš 11 10 1 0 - - -
Holeš Daniel 1 0 1 0 - - -
Hlobil Jan 6 5 1 0 - - -
Giecek Adam 11 9 2 0 - - -
Dombrovský Filip 7 5 2 0 - - -
Čarnecký Martin 5 4 1 0 - - -
Cikánek Ondřej 2 2 0 0 - - -
Bernáth Lukáš 1 1 0 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře