Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 1
Sokol Vysoké Mýto
Basket TJ Svitavy "B"
3. 12. 2016
09:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Štěpán Scholze
Pavel Theodor
77
62
17
11
45
21
60
44
Review
základní 1. kolo 2
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
3. 12. 2016
16:00
Sportovní hala TJ Martin Tejchman
Jan Zima
80
89
20
19
36
37
55
56
76
76
Review
základní 1. kolo 4
BK Bizoni Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
3. 12. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Radek Michlík
85
62
17
22
43
36
64
43
Review
základní 1. kolo 3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
3. 12. 2016
18:00
Hala TJ Tomáš Polda
Miloš Šindelář
45
77
13
14
31
32
35
54
Review
základní 2. kolo 9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
13. 11. 2016
10:00
Kotlina Martin Tejchman
Petr Dočkal
83
95
19
28
48
47
67
71
Review
základní 2. kolo 10
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
24. 9. 2016
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Karel Němec
Martin Havrda
54
55
8
13
26
25
39
37
Review
základní 2. kolo 6
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
24. 9. 2016
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Tejchman
Jan Kvoch
85
42
16
11
36
16
58
30
Review
základní 2. kolo 7
TJ Turnov
BK Přelouč "B"
24. 9. 2016
18:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Vladimír Horyna
76
62
12
16
28
33
51
46
Review
základní 3. kolo 13
Sokol Nová Paka
BK Přelouč "B"
25. 9. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Kolář
Martin Havrda
78
68
21
21
37
41
52
53
Review
základní 3. kolo 14
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 9. 2016
10:00
Hala TJ Jan Zima
Jan Kvoch
76
66
22
12
38
37
56
49
Review
základní 3. kolo 15
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2016
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Vladimír Horyna
Martin Tejchman
60
70
13
23
29
37
44
53
Review
základní 3. kolo 11
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Jiskra Hořice
25. 9. 2016
11:00
SH Na Střelnici Roman Mareš
Karel Němec
61
53
17
12
33
26
44
41
Review
základní 4. kolo 20
Basket TJ Svitavy "B"
Sokol Nová Paka
8. 10. 2016
14:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Martin Tejchman
47
74
13
19
24
38
38
58
Review
základní 4. kolo 17
BK Přelouč "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 10. 2016
15:00
Sportovní hala Přelouč Radek Cibulka
Jan Zima
70
73
18
15
31
38
47
53
Review
základní 4. kolo 16
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
8. 10. 2016
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Kvoch
Radek Michlík
36
77
8
14
10
39
20
65
Review
základní 4. kolo 19
Sokol Vysoké Mýto
TJ Turnov
8. 10. 2016
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Štěpán Scholze
74
73
25
17
46
33
61
47
67
67
Review
základní 5. kolo 21
TJ Jiskra Hořice
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
9. 10. 2016
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Vladimír Horyna
Štěpán Scholze
55
66
20
19
35
35
44
57
Review
základní 5. kolo 22
BK Přelouč "B"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
9. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Přelouč Roman Mareš
Jan Kvoch
61
40
14
11
29
23
45
28
Review
základní 5. kolo 25
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Turnov
9. 10. 2016
10:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Miloš Šindelář
52
76
10
20
15
43
32
59
Review
základní 5. kolo 24
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
9. 10. 2016
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Zima
Petr Dočkal
85
61
35
11
45
32
62
50
Review
základní 6. kolo 29
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč "B"
22. 10. 2016
16:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Roman Mareš
Martin Havrda
92
80
28
20
43
42
68
58
Review
základní 6. kolo 26
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
22. 10. 2016
18:00
Sportovní hala TJ Vladimír Horyna
Petr Dočkal
73
55
24
19
41
26
59
39
Review
základní 6. kolo 28
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Basket TJ Svitavy "B"
22. 10. 2016
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Vladislav Trmač
Miloš Šindelář
56
49
14
8
26
22
38
29
Review
základní 6. kolo 27
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
22. 10. 2016
19:30
Hala TJ Tomáš Polda
Jan Kvoch
90
53
24
10
48
15
75
35
Review
základní 7. kolo 31
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
23. 10. 2016
09:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Jan Zima
88
60
18
10
45
20
67
38
Review
základní 7. kolo 32
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basket TJ Svitavy "B"
23. 10. 2016
10:00
Hala TJ Radek Michlík
Petr Dočkal
90
82
26
14
45
24
65
55
Review
základní 7. kolo 33
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Vysoké Mýto
23. 10. 2016
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Pavel Šmíd
Radek Cibulka
72
68
21
19
38
34
60
48
Review
základní 7. kolo 35
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč "B"
23. 10. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Vladislav Trmač
Martin Tejchman
87
48
26
12
39
21
58
34
Review
základní 8. kolo 37
Sokol Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
12. 2. 2017
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Dominik Štancl
Radek Cibulka
75
58
13
11
27
25
49
35
Review
základní 8. kolo 36
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč "B"
5. 11. 2016
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Zima
Petr Dočkal
61
69
9
21
31
33
49
57
Review
základní 8. kolo 40
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim "B"
5. 11. 2016
17:00
hala ZŠ Husitská Štěpán Scholze
Milan Soudek
65
64
11
5
31
23
47
39
Review
základní 8. kolo 39
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 11. 2016
18:00
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Martin Tejchman
95
66
27
12
50
25
72
39
Review
základní 8. kolo 38
Basket TJ Svitavy "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
5. 11. 2016
20:00
SH Na Střelnici Jaroslav Kolář
Karel Němec
71
76
21
17
46
37
58
61
Review
základní 9. kolo 43
Basket TJ Svitavy "B"
BK Bizoni Náchod
6. 11. 2016
10:00
SH Na Střelnici Karla Chocholoušová
Tomáš Polda
64
56
7
18
16
33
42
45
Review
základní 9. kolo 44
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
6. 11. 2016
10:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Vladimír Horyna
82
61
21
11
45
21
66
45
Review
základní 9. kolo 45
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6. 11. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Roman Mareš
Jan Zima
77
52
28
15
44
30
59
35
Review
základní 9. kolo 42
Sokol Vysoké Mýto
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
6. 11. 2016
12:30
SH ZŠ Sv. Čecha 1686 Petr Lukeš
Štěpán Scholze
64
72
23
14
43
34
54
55
Review
základní 10. kolo 46
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
19. 11. 2016
10:30
Hala TJ Tomáš Polda
Petr Dočkal
69
51
27
12
34
20
47
32
Review
základní 10. kolo 49
BK Přelouč "B"
Sokol Vysoké Mýto
19. 11. 2016
15:00
Sportovní hala Přelouč Martin Tejchman
Jan Kvoch
95
61
23
13
51
29
69
39
Review
základní 10. kolo 48
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
19. 11. 2016
17:00
SH Romana Šebrleho Jan Kovář
Roman Mareš
71
75
24
17
41
37
58
55
Review
základní 10. kolo 47
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
19. 11. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Štěpán Scholze
Jan Zima
72
54
15
6
42
20
55
40
Review
základní 11. kolo 51
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Hořice
20. 11. 2016
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kovář
Jan Kvoch
70
64
9
11
30
32
52
50
Review
základní 11. kolo 52
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
20. 11. 2016
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Hruša
Aleš Stojan
83
51
23
8
44
20
65
22
Review
základní 11. kolo 53
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Turnov
20. 11. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Martin Tejchman
91
61
34
14
53
31
75
48
Review
základní 11. kolo 54
BK Přelouč "B"
Basket TJ Svitavy "B"
20. 11. 2016
16:00
Sportovní hala Přelouč Roman Mareš
Štěpán Scholze
91
68
17
11
39
35
69
50
Review
základní 12. kolo 57
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
4. 12. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Miloš Šindelář
Petr Dočkal
77
63
26
12
45
27
64
46
Review
základní 12. kolo 58
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 12. 2016
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jaroslav Kolář
Pavel Theodor
79
56
21
18
49
23
64
35
Review
základní 12. kolo 59
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Bizoni Náchod
4. 12. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Karel Němec
Jan Zima
50
84
17
21
26
46
40
61
Review
základní 12. kolo 56
Basket TJ Svitavy "B"
Sokol Vysoké Mýto
4. 12. 2016
15:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Martin Tejchman
69
66
22
21
33
41
51
56
Review
základní 13. kolo 64
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Bude upřesněno
-
SH Romana Šebrleho
20
0
*
Review
základní 13. kolo 63
BK Přelouč "B"
Sokol Nová Paka
17. 12. 2016
16:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Petr Dočkal
76
73
15
20
36
38
56
52
Review
základní 13. kolo 65
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
17. 12. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Karla Chocholoušová
Roman Mareš
74
63
19
26
39
42
61
50
Review
základní 13. kolo 61
TJ Jiskra Hořice
Basket TJ Svitavy "B"
10. 2. 2017
20:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Petr Dočkal
Otto Jarolímek
90
79
28
20
45
43
75
60
Review
základní 14. kolo 66
TJ Jiskra Hořice
Sokol Vysoké Mýto
18. 12. 2016
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Zima
Tomáš Polda
63
83
8
30
26
51
41
70
Review
základní 14. kolo 70
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Sokol BK Chrudim "B"
18. 12. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Jan Kvoch
Martin Tejchman
84
64
19
16
37
35
58
54
Review
základní 14. kolo 67
BK Přelouč "B"
TJ Turnov
18. 12. 2016
16:00
Sportovní hala Přelouč Štěpán Scholze
Miloš Šindelář
85
54
21
17
38
32
59
46
Review
základní 14. kolo 69
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 1. 2017
20:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Jan Zima
74
63
16
10
42
27
63
39
Review
základní 15. kolo 71
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Hořice
14. 1. 2017
17:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Martin Tejchman
86
52
19
18
40
31
60
38
Review
základní 15. kolo 74
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
14. 1. 2017
17:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Radek Michlík
88
56
22
11
43
25
65
39
Review
základní 15. kolo 75
TJ Turnov
Basket TJ Svitavy "B"
14. 1. 2017
17:00
Sportovní hala TJ Jan Kvoch
Tomáš Polda
68
63
14
18
37
28
49
45
Review
základní 15. kolo 72
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Přelouč "B"
14. 1. 2017
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Jaroslav Kolář
Roman Mareš
87
74
29
20
46
45
66
58
Review
základní 16. kolo 79
TJ Turnov
Sokol Vysoké Mýto
15. 1. 2017
08:30
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Jan Kvoch
63
66
7
11
22
21
47
43
Review
základní 16. kolo 76
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
15. 1. 2017
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Roman Mareš
Radek Michlík
87
42
22
15
45
22
61
32
Review
základní 16. kolo 77
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč "B"
15. 1. 2017
10:00
Kotlina Martin Tejchman
Jan Zima
58
61
17
13
31
27
42
39
Review
základní 16. kolo 80
Sokol Nová Paka
Basket TJ Svitavy "B"
15. 1. 2017
10:00
SH ZŠ Nová Paka Miloš Šindelář
Petr Dočkal
62
66
13
17
32
33
47
44
Review
základní 17. kolo 81
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
28. 1. 2017
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Karla Chocholoušová
Radek Michlík
72
76
20
9
35
26
53
50
Review
základní 17. kolo 85
BK Přelouč "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
28. 1. 2017
17:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Miloš Šindelář
64
79
10
13
29
38
42
58
Review
základní 17. kolo 83
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim "B"
28. 1. 2017
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jaroslav Kolář
Karel Němec
63
67
16
19
34
33
51
55
Review
základní 17. kolo 82
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
28. 1. 2017
19:00
SH Na Střelnici Martin Tejchman
Petr Dočkal
68
77
11
19
29
44
44
64
Review
základní 18. kolo 86
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
29. 1. 2017
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Miloš Šindelář
62
105
8
23
25
53
42
74
Review
základní 18. kolo 89
BK Přelouč "B"
BK Bizoni Náchod
29. 1. 2017
14:00
Sportovní hala Přelouč Jan Kvoch
Martin Tejchman
64
72
16
17
26
40
48
57
Review
základní 18. kolo 88
Basket TJ Svitavy "B"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
29. 1. 2017
15:00
SH Na Střelnici Roman Mareš
Dominik Štancl
71
61
15
15
33
30
54
50
Review
základní 18. kolo 87
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
29. 1. 2017
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Radek Michlík
87
47
23
11
35
24
63
35
Review
základní 19. kolo 92
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Vysoké Mýto
11. 2. 2017
17:00
SH Romana Šebrleho Jan Zima
Karel Němec
71
58
16
17
39
32
52
44
Review
základní 19. kolo 94
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Turnov
11. 2. 2017
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Jaroslav Kolář
Miloš Šindelář
86
65
17
19
41
34
62
48
Review
základní 19. kolo 93
BK Bizoni Náchod
Basket TJ Svitavy "B"
11. 2. 2017
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Jan Kvoch
117
64
33
15
58
37
97
44
Review
základní 19. kolo 95
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
11. 2. 2017
18:00
Hala TJ Roman Mareš
Dominik Štancl
64
66
16
17
31
34
41
52
Review
základní 20. kolo 96
BK Přelouč "B"
TJ Jiskra Hořice
12. 2. 2017
10:00
Sportovní hala Přelouč Miloš Šindelář
Karel Němec
74
46
25
14
47
21
57
34
Review
základní 20. kolo 98
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Basket TJ Svitavy "B"
12. 2. 2017
10:00
SH Romana Šebrleho Jan Kvoch
Karel Svoboda
93
56
22
15
44
36
71
45
Review
základní 20. kolo 99
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
12. 2. 2017
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Martin Tejchman
77
58
7
14
35
24
55
38
Review
základní 20. kolo 100
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Nová Paka
12. 2. 2017
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Roman Mareš
70
82
17
21
33
39
55
55
Review
základní 20. kolo 97
BK Bizoni Náchod
Sokol Vysoké Mýto
5. 11. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Vladimír Horyna
71
64
21
15
36
26
54
45
Review
základní 21. kolo 103
TJ Turnov
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 2. 2017
14:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Radek Michlík
62
69
11
16
23
28
43
49
Review
základní 21. kolo 101
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim "B"
25. 2. 2017
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Tejchman
Miloš Šindelář
69
80
23
19
42
44
58
62
Review
základní 21. kolo 102
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
25. 2. 2017
17:00
SH ZŠ Nová Paka Roman Mareš
Tomáš Polda
76
79
18
18
31
40
45
60
Review
základní 21. kolo 104
Basket TJ Svitavy "B"
BK Přelouč "B"
24. 2. 2017
20:30
SH Na Střelnici Karel Němec
Vladislav Trmač
60
64
14
21
28
36
41
50
Review
základní 22. kolo 107
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
26. 2. 2017
10:00
Sportovní hala TJ Miloš Šindelář
Petr Dočkal
74
56
19
16
37
32
55
45
Review
základní 22. kolo 108
Sokol Nová Paka
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
26. 2. 2017
10:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Radek Michlík
66
70
10
26
29
40
51
57
Review
základní 22. kolo 109
Sokol Vysoké Mýto
BK Přelouč "B"
26. 2. 2017
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Roman Mareš
Dominik Štancl
71
84
13
21
32
40
48
63
Review
základní 22. kolo 106
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
24. 2. 2017
19:30
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
61
88
13
22
20
44
44
65
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 27 19 29.3 11.7 2.6 1.4 / 5.2 2.3/3.3 69.4 1.4
Michal Miřejovský BK Přelouč "B" 39 10 1.0 16.0 3.8 1.6 3.6/4.8 75.0 0.8
Ondřej Stěhulka Sokol Nová Paka 41 9 1.0 12.0 4.4 0.0 3.1/5.3 58.3 2.3
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 47 20 1.0 4.6 1.9 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.2
Přemysl Richtr Sokol Vysoké Mýto 25 10 1.0 2.4 0.5 0.3 / 0.7 0.5/0.7 0.0* 0.9
Martin Sejpka Wolves Radotín 29 13 1.0 1.7 0.6 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
Richard Hlavatý TJ Sokol BK Chrudim 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Hanzlík BC Spartak Rychnov n 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal TJ Jiskra Havlíčkův 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Luňák TJ Jiskra Hořice 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Špaček Basketbal TJ Svitavy 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kuchyňka BK Přelouč 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 David Rouš Basketbal Olomouc 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Sabol Basketbal Svitavy 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Milan Cvrček TJ Turnov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Jiří Halamka Sokol BK Chrudim 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vysoké Mýto 22 22.9 5.3 9.0 /17.5 51.4 17.7
Basket TJ Svitavy "B" 24 18.6 5.7 11.8 /20.3 57.9 19.8
TJ Turnov 17 22.9 4.1 10.2 /17.4 58.6 20.2
Sokol Nová Paka 20 20.9 5.8 13.6 /22.7 60.0 18.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 21.6 4.5 12.1 /20.1 60.1 18.8
TJ Sokol BK Chrudim "B" 20 19.1 6.5 9.4 /18.0 52.2 15.6
BK Bizoni Náchod 20 24.1 6.5 10.4 /18.8 55.3 19.1
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 23.1 5.2 12.9 /19.8 65.1 16.7
TJ Jiskra Hořice 18 14.2 6.9 8.4 /18.4 45.8 22.2
BK Přelouč "B" 22 18.3 8.3 10.8 /17.0 63.5 16.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 22 11 11 0 1.4 1.3 1.4
Zachara Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 3 2 1 0 1.2 2.5 1.8
Theodor Pavel 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Tejchman Martin 20 9 11 0 1.1 1.3 1.2
Štancl Dominik 8 4 4 0 1.3 1.2 1.3
Šmíd Pavel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Šindelář Miloš 15 5 10 0 1.4 1.4 1.4
Svoboda Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Stojan Aleš 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Soudek Milan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 8 4 4 0 1.3 1.4 1.3
Polda Tomáš 17 13 4 0 1.4 1.4 1.4
Němec Karel 8 3 5 0 1.2 2.4 1.8
Michlík Radek 12 4 8 0 1.3 1.3 1.3
Mareš Roman 16 11 5 0 1.3 1.3 1.3
Lukeš Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kvoch Jan 15 6 9 0 1.3 1.2 1.3
Kovář Jan 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kolář Jaroslav 6 6 0 0 1.5 2.0 1.8
Jarolímek Otto 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Chocholoušová Karla 5 3 2 0 1.7 1.9 1.8
Hruša Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Horyna Vladimír 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Havrda Martin 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Dočkal Petr 24 12 12 0 1.1 1.3 1.2
Cibulka Radek 3 1 2 0 1.2 1.7 1.4
Brandejs Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře