Přebor

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
BC Wizards DDM P10
Aritma Praha
8. 10. 2015
16:40
ZŠ Švehlova Pavel Týř
Jan Lejčko
27
69
6
20
7
41
20
57
Review
Základní fáze 2. kolo 4
BA Sparta B
BC Wizards DDM P10
12. 10. 2015
17:05
Nafukovací hala Kuncova Lucie Moravcová
Zuzana Kotrbatá
111
20
27
3
56
11
84
11
Review
Základní fáze 3. kolo 6
Aritma Praha
BA Sparta B
23. 10. 2015
16:15
SK Aritma Praha Jan Renc
Luděk Svoboda
36
80
4
22
16
44
26
62
Review
Základní fáze 4. kolo 8
Aritma Praha
BC Wizards DDM P10
6. 11. 2015
16:15
SK Aritma Praha Roman Pommer
Marek Vošahlík
62
40
14
8
32
15
41
30
Review
Základní fáze 5. kolo 10
BC Wizards DDM P10
BA Sparta B
12. 11. 2015
16:40
ZŠ Švehlova Radomír Kohout
Petr Seidl
24
62
3
12
12
32
16
44
Review
Základní fáze 6. kolo 12
BA Sparta B
Aritma Praha
23. 11. 2015
17:10
Nafukovací hala Kuncova Martin Krůta
Petr Seidl
65
34
15
4
30
18
48
22
Review
Základní fáze 7. kolo 14
BC Wizards DDM P10
Aritma Praha
26. 11. 2015
16:40
ZŠ Švehlova Pavel Týř
Matěj Barták
38
70
9
12
14
37
22
56
Review
Základní fáze 8. kolo 16
BA Sparta B
BC Wizards DDM P10
30. 11. 2015
17:05
Nafukovací hala Kuncova Martin Krůta
Lukáš Ulrych
68
26
20
1
36
8
50
20
Review
Základní fáze 9. kolo 18
Aritma Praha
BA Sparta B
11. 12. 2015
16:15
SK Aritma Praha Ondřej Koc
Luděk Svoboda
56
63
9
15
27
34
45
45
Review
Základní fáze 10. kolo 20
Aritma Praha
BC Wizards DDM P10
15. 1. 2016
16:15
SK Aritma Praha Jiří Nedělka
Roman Pommer
57
37
18
8
33
17
47
25
Review
Základní fáze 11. kolo 22
BC Wizards DDM P10
BA Sparta B
21. 1. 2016
16:40
ZŠ Švehlova Pavel Týř
Luděk Svoboda
25
104
6
22
6
48
19
80
Review
Základní fáze 12. kolo 24
BA Sparta B
Aritma Praha
1. 2. 2016
17:15
Nafukovací hala Kuncova Daniel Čížek
Petr Seidl
91
28
22
8
50
12
81
20
Review
Základní fáze 13. kolo 26
BC Wizards DDM P10
Aritma Praha
4. 2. 2016
16:40
ZŠ Švehlova Pavel Týř
Petr Seidl
33
47
8
18
16
24
22
34
Review
Základní fáze 14. kolo 28
BA Sparta B
BC Wizards DDM P10
8. 2. 2016
17:05
Nafukovací hala Kuncova Jan Musil
Tomáš Tax
80
16
24
1
50
6
58
14
Review
Základní fáze 15. kolo 30
Aritma Praha
BA Sparta B
19. 2. 2016
16:15
SK Aritma Praha Jan Musil
Miroslav Kysilka
40
71
10
21
20
43
32
48
Review
Základní fáze 16. kolo 32
Aritma Praha
BC Wizards DDM P10
26. 2. 2016
16:15
SK Aritma Praha Ondřej Koc
Jan Plichta
45
32
9
3
19
16
35
24
Review
Základní fáze 17. kolo 34
BC Wizards DDM P10
BA Sparta B
17. 3. 2016
16:40
ZŠ Švehlova Michal Dub
Petr Seidl
32
80
2
24
6
48
20
62
Review
Základní fáze 18. kolo 36
BA Sparta B
Aritma Praha
4. 4. 2016
17:05
Nafukovací hala Kuncova Michal Bukovský
Luděk Svoboda
36
31
10
8
20
12
26
21
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
14 Dorota Cabálková BA Sparta Praha 19 21 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.5
22 Anežka Luňáčková BA Sparta Praha 19 21 1.0 4.3 1.6 0.0 1.0/3.0 34.9 2.0
Aneta Nová NOBILES Nusle 19 16 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/3.1 26.5 1.6
8 Charlotte Kunayová BA Sparta B 20 18 1.0 4.3 1.6 0.0 1.1/1.8 0.0* 2.2
44 Alžběta Brzobohatá BA Sparta Praha 19 22 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Alma Bubeníčková Aritma Praha 20 10 1.0 7.7 3.6 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
Hana Hybášková Aritma Praha 19 11 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.4
Michaela Junková Aritma Praha 19 12 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Veronika Tichá Aritma Praha 19 11 1.0 6.5 3.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Aneta Pažoutová BC Wizards DDM P10 19 11 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.7
Eliška Matasová BC Slaný 18 15 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.3 37.1 2.1
Gabriela Kaizrová BC Wizards DDM P10 20 10 1.0 5.8 2.1 0.0 1.6/4.6 34.8 0.8
15 Eva Šťastná BA Sparta Praha 20 14 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.0
Julie Trková Aritma Praha 20 12 1.0 4.1 1.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Kristýna Luxová BC Wizards DDM P10 20 11 1.0 4.4 1.7 0.0 0.9/2.8 32.3 2.1
45 Karolína Šubová BA Sparta Praha 19 13 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.6
31 Natálie Binderová BA Sparta Praha 19 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
Barbora Hrušáková Aritma Praha 19 12 1.0 3.7 1.4 0.0 0.8/2.3 35.7 2.2
34 Anna Čížková BA Sparta Praha 19 14 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.1
Tereza Jakoubková Aritma Praha 17 9 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.7 0.0* 2.6
Johana Krausová BC Slaný 19 21 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.1
Tereza Zmatlíková NOBILES Nusle 19 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Karolína Nesvedová BC Wizards DDM P10 19 9 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
14 Anna Sekyrová BA Sparta B 20 8 1.0 3.1 1.1 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.6
Barbora Jíchová BC Wizards DDM P10 19 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
8 Magdaléna Jarošová BA Sparta Praha 19 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.8
Konstancie Kušnareva Aritma Praha 19 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
Rozálie Veselovská BC Wizards DDM P10 18 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.0
Nikola Muchlová BC Wizards DDM P10 20 11 1.0 1.3 0.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
25 Alena Kleibelová BA Sparta Praha 19 9 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
5 Adéla Trávníčková BA Sparta 20 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
5 Klaudie Kuboušková BA Sparta 18 12 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Anna Mesteková Aritma Praha 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Brožová BC Wizards DDM P10 20 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
42 Alena Farkašová BA Sparta B 20 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.0
10 Natálie Rišková BA Sparta B 20 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.4
Eliška Žejdlová BC Slaný 19 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.3
Markéta Čurdová BC Wizards DDM P10 20 11 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Tereza Skopcová Aritma Praha 18 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
21 Kristýna Petrovková BA Sparta 18 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
18 Štěpánka Votavová BA Sparta B 20 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Eliška Nevšímalová Aritma Praha 18 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Adéla Linhartová Aritma Praha 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristina Kohoutová Aritma Praha 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Neumannová Aritma Praha 18 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
32 Anna Lhotáková BA Sparta Praha 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Thea Bubeníčková Aritma Praha 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Aleksandra Nechaeva BA Sparta 18 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
24 Kateřina Kyselá BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
66 Tereza Jonáková BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Závorová Aritma Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Tlustá BC Wizards DDM P10 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Vanduchová BC Wizards DDM P10 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Orosová BC Wizards DDM P10 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Antošová Aritma Praha 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Nováková Aritma Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šalplachtová Aritma Praha 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Pacáková Aritma Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Klára Polánková BA Sparta B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Diana Brablcová BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Julia Vydrová BA Sparta 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Lucie Boušová BA Sparta B 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Daniela Alscherová BA Sparta B 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
0 Barbora Švagrová BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
14 Dorota Cabálková BA Sparta Praha 19
22 Anežka Luňáčková BA Sparta Praha 19 15 7 1 1 5
Aneta Nová NOBILES Nusle 19 11 5 0 5 5
8 Charlotte Kunayová BA Sparta B 20 23 11 1 1 3
44 Alžběta Brzobohatá BA Sparta Praha 19 20 10 0 1 1
Alma Bubeníčková Aritma Praha 20 0 0 0
Hana Hybášková Aritma Praha 19 0 0 0 0
Michaela Junková Aritma Praha 19 0 0 0
Veronika Tichá Aritma Praha 19 0 0 0 0 0
Aneta Pažoutová BC Wizards DDM P10 19 13 6 0 2 4
Eliška Matasová BC Slaný 18
Gabriela Kaizrová BC Wizards DDM P10 20 11 5 0 4 2
15 Eva Šťastná BA Sparta Praha 20 21 10 0 3 4
Julie Trková Aritma Praha 20 0 0 0 0 0
Kristýna Luxová BC Wizards DDM P10 20 11 4 0 3 5
45 Karolína Šubová BA Sparta Praha 19 22 11 0 1 4
31 Natálie Binderová BA Sparta Praha 19 10 5 0 0 4
Barbora Hrušáková Aritma Praha 19 0 0 0 0
34 Anna Čížková BA Sparta Praha 19 15 7 0 1 4
Tereza Jakoubková Aritma Praha 17 0 0 0 0
Johana Krausová BC Slaný 19 20 10 0 0 2
Tereza Zmatlíková NOBILES Nusle 19 3 1 0 1 2
Karolína Nesvedová BC Wizards DDM P10 19 6 3 0 0 1
14 Anna Sekyrová BA Sparta B 20 16 8 0 2 2
Barbora Jíchová BC Wizards DDM P10 19 5 2 0 1 2
8 Magdaléna Jarošová BA Sparta Praha 19 8 4 0 0 4
Konstancie Kušnareva Aritma Praha 19 0 0 0 0 0
Rozálie Veselovská BC Wizards DDM P10 18 6 2 0 2 2
Nikola Muchlová BC Wizards DDM P10 20 4 2 0 2 3
25 Alena Kleibelová BA Sparta Praha 19 4 2 0 0 2
5 Adéla Trávníčková BA Sparta 20 8 4 0 1 3
5 Klaudie Kuboušková BA Sparta 18
Anna Mesteková Aritma Praha 17 0 0 0
Barbora Brožová BC Wizards DDM P10 20 4 2 0 1 4
42 Alena Farkašová BA Sparta B 20 24 12 0 0 2
10 Natálie Rišková BA Sparta B 20 27 13 0 2 5
Eliška Žejdlová BC Slaný 19
Markéta Čurdová BC Wizards DDM P10 20 4 2 0 1 3
Tereza Skopcová Aritma Praha 18 0 0 0 0 0
21 Kristýna Petrovková BA Sparta 18 2 1 0 1 1
18 Štěpánka Votavová BA Sparta B 20 22 11 0 0 1
Eliška Nevšímalová Aritma Praha 18 0 0 0 0 0
Adéla Linhartová Aritma Praha 19 0 0 0
Kristina Kohoutová Aritma Praha 18 0 0
Natálie Neumannová Aritma Praha 18 0 0 0 0 0
32 Anna Lhotáková BA Sparta Praha 19 8 4 1 2 3
Thea Bubeníčková Aritma Praha 16 2 1 0 0 1
13 Aleksandra Nechaeva BA Sparta 18
Eva Antošová Aritma Praha 18 0 0 0 0
23 Julia Vydrová BA Sparta 20
17 Lucie Boušová BA Sparta B 20 10 5 0 0 5
43 Daniela Alscherová BA Sparta B 20
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Wizards DDM P10 12 11.8 0.0 5.5 /14.4 38.2 10.8
Aritma Praha 12 21.6 0.0 4.8 /13.2 36.1 14.8
BA Sparta B 12 36.1 0.3 2.3 /10.1 22.3 14.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vošahlík Marek 1 0 1 0 - - -
Ulrych Lukáš 1 0 1 0 - - -
Týř Pavel 4 4 0 0 - - -
Tax Tomáš 1 0 1 0 - - -
Svoboda Luděk 4 0 4 0 - - -
Seidl Petr 5 0 5 0 - - -
Renc Jan 1 1 0 0 - - -
Pommer Roman 2 1 1 0 - - -
Plichta Jan 1 0 1 0 - - -
Nedělka Jiří 1 1 0 0 - - -
Musil Jan 2 2 0 0 - - -
Moravcová Lucie 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 0 1 0 - - -
Kysilka Miroslav 1 0 1 0 - - -
Krůta Martin 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kohout Radomír 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 1 1 0 0 - - -
Čížek Daniel 1 1 0 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Barták Matěj 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře