Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
SK Bruntál
TJ Šumperk
4. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Bruntál Kristýna Krejčí
Pavla Švajdová
54
70
18
12
34
28
43
46
Review
Základní část 1. kolo 7
SKB Tišnov 15/16
BK Lipník nad Bečvou
3. 10. 2015
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Jiří Bělouch
Marek Vaníček
45
63
13
16
32
31
41
47
45
63
Review
Základní část 1. kolo 4
SK Bruntál
TJ Šumperk
4. 10. 2015
10:30
Sportovní hala Bruntál Kristýna Krejčí
Pavla Švajdová
46
54
10
17
18
28
28
41
Review
Základní část 1. kolo 1
Basket Ostrava B
TBS Přerov 15/16
3. 10. 2015
11:00
Trojhalí Jan Posker
Pavlína Šuláková
73
21
12
4
33
12
53
14
Review
Základní část 1. kolo 8
SKB Tišnov 15/16
BK Lipník nad Bečvou
3. 10. 2015
11:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Jiří Bělouch
Marek Vaníček
29
54
7
11
14
27
23
36
29
54
Review
Základní část 1. kolo 2
Basket Ostrava B
TBS Přerov 15/16
3. 10. 2015
12:30
Trojhalí Jan Posker
Pavlína Šuláková
65
34
23
11
37
17
55
27
Review
Základní část 2. kolo 9
TBS Přerov 15/16
BK Lipník nad Bečvou
8. 11. 2015
08:15
Sokolovna Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
35
55
13
9
21
19
29
38
Review
Základní část 2. kolo 10
TBS Přerov 15/16
BK Lipník nad Bečvou
8. 11. 2015
09:45
Sokolovna Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
33
64
8
13
12
35
24
46
Review
Základní část 2. kolo 11
SKB Tišnov 15/16
TJ Sokol Lanžhot 15/16
20. 12. 2015
10:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Michal Bukovský
Michal Martinčič
67
49
20
14
34
21
46
39
Review
Základní část 2. kolo 15
Basket Ostrava B
SK Bruntál
17. 10. 2015
11:00
Trojhalí Aleš Jurda
Pavlína Šuláková
48
44
15
7
21
20
38
30
Review
Základní část 2. kolo 12
SKB Tišnov 15/16
TJ Sokol Lanžhot 15/16
20. 12. 2015
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Michal Bukovský
Michal Martinčič
77
51
22
10
39
23
60
36
Review
Základní část 2. kolo 16
Basket Ostrava B
SK Bruntál
17. 10. 2015
12:30
Trojhalí Aleš Jurda
Pavlína Šuláková
57
45
18
12
31
21
39
40
Review
Základní část 3. kolo 23
BK Lipník nad Bečvou
TJ Sokol Lanžhot 15/16
31. 10. 2015
10:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Antonín Pindur
70
29
10
10
30
21
49
27
Review
Základní část 3. kolo 17
SK Bruntál
TBS Přerov 15/16
18. 10. 2015
11:00
Sportovní hala Bruntál Ondřej Cikánek
Daniel Filip
79
41
19
11
42
17
63
32
Review
Základní část 3. kolo 24
BK Lipník nad Bečvou
TJ Sokol Lanžhot 15/16
31. 10. 2015
11:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Antonín Pindur
70
45
18
14
33
24
53
31
Review
Základní část 3. kolo 18
SK Bruntál
TBS Přerov 15/16
18. 10. 2015
12:30
Sportovní hala Bruntál Ondřej Cikánek
Daniel Filip
65
37
19
7
37
19
50
27
Review
Základní část 3. kolo 21
SKB Tišnov 15/16
TJ Šumperk
31. 10. 2015
13:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov 64
67
22
11
37
25
47
52
Review
Základní část 3. kolo 22
SKB Tišnov 15/16
TJ Šumperk
31. 10. 2015
15:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov 80
84
21
27
40
44
57
67
Review
Základní část 4. kolo 25
TBS Přerov 15/16
TJ Sokol Lanžhot 15/16
14. 11. 2015
10:00
Sokolovna Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
25
45
11
5
18
15
21
26
Review
Základní část 4. kolo 29
Basket Ostrava B
SKB Tišnov 15/16
14. 11. 2015
11:00
Trojhalí Aleš Jurda
Pavlína Šuláková
39
32
3
6
22
24
26
27
Review
Základní část 4. kolo 26
TBS Přerov 15/16
TJ Sokol Lanžhot 15/16
14. 11. 2015
11:45
Sokolovna Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
43
57
5
16
13
31
31
43
Review
Základní část 4. kolo 30
Basket Ostrava B
SKB Tišnov 15/16
14. 11. 2015
12:30
Trojhalí Aleš Jurda
Pavlína Šuláková
53
42
14
7
24
19
36
29
Review
Základní část 4. kolo 27
TJ Šumperk
BK Lipník nad Bečvou
20. 12. 2015
13:00
Hala Tyršův stadion Šimon Tomeš
Štěpán Rozsíval
41
46
13
10
26
26
30
36
Review
Základní část 4. kolo 28
TJ Šumperk
BK Lipník nad Bečvou
20. 12. 2015
15:00
Hala Tyršův stadion Šimon Tomeš
Štěpán Rozsíval
51
67
11
15
17
35
30
54
Review
Základní část 5. kolo 35
SKB Tišnov 15/16
SK Bruntál
28. 11. 2015
10:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jansa
Adéla Hráčková
56
65
19
14
34
34
39
50
Review
Základní část 5. kolo 39
TJ Sokol Lanžhot 15/16
TJ Šumperk
28. 11. 2015
11:45
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Roman Ratajský
50
45
13
14
25
29
42
37
Review
Základní část 5. kolo 36
SKB Tišnov 15/16
SK Bruntál
28. 11. 2015
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jansa
Adéla Hráčková
47
72
10
18
24
37
35
53
Review
Základní část 5. kolo 40
TJ Sokol Lanžhot 15/16
TJ Šumperk
28. 11. 2015
13:30
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Roman Ratajský
63
48
14
7
25
21
42
32
Review
Základní část 5. kolo 37
BK Lipník nad Bečvou
Basket Ostrava B
29. 11. 2015
15:15
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
60
51
19
9
33
28
43
41
Review
Základní část 5. kolo 38
BK Lipník nad Bečvou
Basket Ostrava B
29. 11. 2015
16:45
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
50
66
18
14
22
21
38
43
Review
Základní část 6. kolo 41
TBS Přerov 15/16
TJ Šumperk
12. 12. 2015
10:00
Sokolovna Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
32
65
3
17
13
28
22
46
Review
Základní část 6. kolo 43
Basket Ostrava B
TJ Sokol Lanžhot 15/16
12. 12. 2015
11:00
Trojhalí Zdeněk Pospíšil
Pavlína Šuláková
66
49
23
17
35
29
51
39
Review
Základní část 6. kolo 42
TBS Přerov 15/16
TJ Šumperk
12. 12. 2015
11:45
Sokolovna Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
53
62
12
24
15
37
36
54
Review
Základní část 6. kolo 44
Basket Ostrava B
TJ Sokol Lanžhot 15/16
12. 12. 2015
12:30
Trojhalí Zdeněk Pospíšil
Pavlína Šuláková
83
28
27
13
55
15
71
17
Review
Základní část 6. kolo 45
SK Bruntál
BK Lipník nad Bečvou
17. 4. 2016
16:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Kristýna Krejčí
60
67
18
15
31
29
47
49
Review
Základní část 6. kolo 46
SK Bruntál
BK Lipník nad Bečvou
17. 4. 2016
17:30
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Kristýna Krejčí
42
74
13
20
18
43
33
57
Review
Základní část 7. kolo 53
TJ Sokol Lanžhot 15/16
SK Bruntál
9. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Jiří Víšek
50
39
21
6
25
13
39
21
Review
Základní část 7. kolo 55
TJ Šumperk
Basket Ostrava B
9. 1. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Štěpán Rozsíval
Šimon Tomeš
48
39
12
5
21
17
34
27
Review
Základní část 7. kolo 49
SKB Tišnov 15/16
TBS Přerov 15/16
9. 1. 2016
11:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
Michal Martinčič
67
34
15
10
32
19
49
24
Review
Základní část 7. kolo 54
TJ Sokol Lanžhot 15/16
SK Bruntál
9. 1. 2016
12:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Jiří Víšek
35
33
4
12
8
25
24
27
Review
Základní část 7. kolo 56
TJ Šumperk
Basket Ostrava B
9. 1. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Štěpán Rozsíval
Šimon Tomeš
58
36
19
3
31
20
48
26
Review
Základní část 7. kolo 50
SKB Tišnov 15/16
TBS Přerov 15/16
9. 1. 2016
13:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
Michal Martinčič
80
29
20
8
32
18
54
27
Review
Základní část 8. kolo 57
TBS Přerov 15/16
Basket Ostrava B
23. 1. 2016
10:00
Sokolovna Antonín Pindur
Tomáš Bešina
19
69
9
8
15
31
17
51
Review
Základní část 8. kolo 59
TJ Šumperk
SK Bruntál
24. 1. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Ota Baďura
Šimon Tomeš
35
44
8
18
18
24
22
34
Review
Základní část 8. kolo 58
TBS Přerov 15/16
Basket Ostrava B
23. 1. 2016
11:45
Sokolovna Antonín Pindur
Tomáš Bešina
14
77
0
27
8
44
10
63
Review
Základní část 8. kolo 60
TJ Šumperk
SK Bruntál
24. 1. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Ota Baďura
Šimon Tomeš
54
47
10
13
18
27
41
32
Review
Základní část 8. kolo 63
BK Lipník nad Bečvou
SKB Tišnov 15/16
24. 4. 2016
13:15
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Vojtěch Dostal
68
43
16
4
44
15
66
28
Review
Základní část 8. kolo 64
BK Lipník nad Bečvou
SKB Tišnov 15/16
24. 4. 2016
14:45
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Vojtěch Dostal
20
0
*
Review
Základní část 9. kolo 67
TJ Sokol Lanžhot 15/16
SKB Tišnov 15/16
6. 2. 2016
09:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Michal Ryšavý
42
66
12
20
23
33
33
48
Review
Základní část 9. kolo 65
BK Lipník nad Bečvou
TBS Přerov 15/16
6. 2. 2016
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Tomáš Bešina
Martin Procházka
54
26
14
9
26
13
41
23
Review
Základní část 9. kolo 66
BK Lipník nad Bečvou
TBS Přerov 15/16
6. 2. 2016
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Tomáš Bešina
Martin Procházka
85
19
16
2
40
12
65
17
Review
Základní část 9. kolo 68
TJ Sokol Lanžhot 15/16
SKB Tišnov 15/16
6. 2. 2016
11:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Michal Ryšavý
38
70
13
10
18
31
26
50
Review
Základní část 9. kolo 71
SK Bruntál
Basket Ostrava B
3. 2. 2016
15:30
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Pavla Švajdová
45
51
6
12
14
20
34
39
Review
Základní část 9. kolo 72
SK Bruntál
Basket Ostrava B
3. 2. 2016
17:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Pavla Švajdová
57
61
19
21
28
33
48
46
Review
Základní část 10. kolo 77
TJ Šumperk
SKB Tišnov 15/16
21. 2. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Filip Tůma
Šimon Tomeš
30
55
12
12
18
18
21
35
Review
Základní část 10. kolo 79
TJ Sokol Lanžhot 15/16
BK Lipník nad Bečvou
16. 4. 2016
10:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
27
70
9
19
17
35
23
53
Review
Základní část 10. kolo 78
TJ Šumperk
SKB Tišnov 15/16
21. 2. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Filip Tůma
Šimon Tomeš
71
42
17
13
41
21
58
31
Review
Základní část 10. kolo 80
TJ Sokol Lanžhot 15/16
BK Lipník nad Bečvou
16. 4. 2016
12:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
23
71
2
26
10
44
17
62
Review
Základní část 10. kolo 73
TBS Přerov 15/16
SK Bruntál
17. 2. 2016
17:30
Sokolovna Štefan Bešina
Tomáš Bešina
29
69
3
27
7
40
17
54
Review
Základní část 10. kolo 74
TBS Přerov 15/16
SK Bruntál
17. 2. 2016
18:45
Sokolovna Štefan Bešina
Tomáš Bešina
36
68
6
12
18
32
23
52
Review
Základní část 11. kolo 83
BK Lipník nad Bečvou
TJ Šumperk
5. 3. 2016
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Josef Slavík
Filip Hudec
78
45
27
14
46
19
60
33
Review
Základní část 11. kolo 81
TJ Sokol Lanžhot 15/16
TBS Přerov 15/16
3. 4. 2016
10:00
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
75
30
18
8
36
16
56
24
Review
Základní část 11. kolo 84
BK Lipník nad Bečvou
TJ Šumperk
5. 3. 2016
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Josef Slavík
Filip Hudec
67
44
17
5
40
16
54
31
Review
Základní část 11. kolo 82
TJ Sokol Lanžhot 15/16
TBS Přerov 15/16
3. 4. 2016
12:00
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
55
40
19
19
26
26
35
30
Review
Základní část 11. kolo 85
SKB Tišnov 15/16
Basket Ostrava B
8. 4. 2016
16:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Marek Vaníček
Adéla Hráčková
69
58
24
6
36
16
52
31
Review
Základní část 11. kolo 86
SKB Tišnov 15/16
Basket Ostrava B
8. 4. 2016
18:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Marek Vaníček
Adéla Hráčková
57
64
7
20
21
40
35
51
Review
Základní část 12. kolo 91
SK Bruntál
SKB Tišnov 15/16
20. 3. 2016
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Kristýna Krejčí
47
68
18
17
34
36
37
58
Review
Základní část 12. kolo 95
TJ Šumperk
TJ Sokol Lanžhot 15/16
19. 3. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Štefan Bešina
Tomáš Bešina
58
38
16
13
32
19
44
27
Review
Základní část 12. kolo 93
Basket Ostrava B
BK Lipník nad Bečvou
19. 3. 2016
11:00
Trojhalí Ondřej K
Pavlína Šuláková
59
46
12
13
32
23
46
32
Review
Základní část 12. kolo 92
SK Bruntál
SKB Tišnov 15/16
20. 3. 2016
12:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Kristýna Krejčí
50
52
16
15
24
32
37
44
Review
Základní část 12. kolo 96
TJ Šumperk
TJ Sokol Lanžhot 15/16
19. 3. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Štefan Bešina
Tomáš Bešina
66
34
16
10
35
22
49
28
Review
Základní část 12. kolo 94
Basket Ostrava B
BK Lipník nad Bečvou
19. 3. 2016
12:30
Trojhalí Ondřej K
Pavlína Šuláková
65
45
14
15
28
27
48
37
Review
Základní část 13. kolo 101
BK Lipník nad Bečvou
SK Bruntál
15. 5. 2016
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Filip Hudec
Vojtěch Dostal
94
26
20
4
48
7
70
19
Review
Základní část 13. kolo 99
TJ Sokol Lanžhot 15/16
Basket Ostrava B
9. 4. 2016
10:00
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
37
63
10
20
18
34
24
57
Review
Základní část 13. kolo 102
BK Lipník nad Bečvou
SK Bruntál
15. 5. 2016
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Filip Hudec
Vojtěch Dostal
101
21
27
7
40
11
69
11
Review
Základní část 13. kolo 100
TJ Sokol Lanžhot 15/16
Basket Ostrava B
9. 4. 2016
12:00
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
30
39
9
10
17
14
23
28
Review
Základní část 13. kolo 97
TJ Šumperk
TBS Přerov 15/16
9. 4. 2016
14:00
Hala Tyršův stadion Šimon Tomeš
Štěpán Rozsíval
65
40
21
13
40
24
53
34
Review
Základní část 13. kolo 98
TJ Šumperk
TBS Přerov 15/16
9. 4. 2016
16:00
Hala Tyršův stadion Šimon Tomeš
Štěpán Rozsíval
73
37
20
10
33
21
50
31
Review
Základní část 14. kolo 105
TBS Přerov 15/16
SKB Tišnov 15/16
23. 4. 2016
10:00
Sokolovna Štefan Bešina
Tomáš Bešina
39
66
7
20
17
39
30
48
Review
Základní část 14. kolo 109
SK Bruntál
TJ Sokol Lanžhot 15/16
24. 4. 2016
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Pavla Švajdová
75
32
20
8
38
15
56
24
Review
Základní část 14. kolo 111
Basket Ostrava B
TJ Šumperk
23. 4. 2016
10:00
Trojhalí Aleš Jurda
Jan Posker
41
54
14
17
23
34
35
47
Review
Základní část 14. kolo 110
SK Bruntál
TJ Sokol Lanžhot 15/16
24. 4. 2016
11:30
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Pavla Švajdová
61
22
20
3
31
10
49
16
Review
Základní část 14. kolo 112
Basket Ostrava B
TJ Šumperk
23. 4. 2016
11:30
Trojhalí Aleš Jurda
Jan Posker
92
37
30
9
48
22
69
30
Review
Základní část 14. kolo 106
TBS Přerov 15/16
SKB Tišnov 15/16
23. 4. 2016
11:45
Sokolovna Štefan Bešina
Tomáš Bešina
48
71
9
18
14
38
40
52
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Lipník 24 21 3 1.539 925 45
2. Basket Ostrava B 24 19 5 1.415 1.021 43
3. TJ Šumperk 24 15 9 1.325 1.245 39
4. SKB Tišnov 24 12 12 1.345 1.235 36
5. SK Bruntál 24 9 15 1.254 1.271 33
6. Lanžhot 24 8 16 1.004 1.375 32
7. TBS Přerov 24 0 24 794 1.604 24
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sára Kocourková SŠMH Brno 20 31 1.0 10.8 4.2 0.0 2.3/3.6 62.8 3.0
Michaela Staňurová BK Frýdek-Místek 21 8 1.0 10.0 3.0 0.5 2.5/3.8 66.7 2.6
14 Anna Paťorková BK Havířov 20 27 1.7 2.9 1.2 0.0 / 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Viktorie Prajková Jiskra Kyjov 20 15 1.0 3.4 1.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.5
Marie Chládková SKB Tišnov 19 19 1.0 1.6 0.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.6
Leona Vargová Jiskra Kyjov 22 9 1.0 2.9 0.7 0.0 1.6/4.0 38.9 1.8
Zuzana Janovská SK Bruntál 21 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Petra Poštolková TBS Přerov 22 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
31 Tereza Trávníčková Sokol ZVUS H. Králové 21 2 21.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Vendula Slezáková Basket Ostrava 20 6 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.5
32 Šárka Lindovská OVA 21 1 7.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Jeřábková SKB Tišnov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kroutilová OSK Olomouc 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hegrová TJ Šumperk 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Nyklová Basket Ostrava B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vltavská Basket Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Bendíková SK Bruntál 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrabalová SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Foltýnová VALOSUN Brno 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Matušková OSK Olomouc 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Navrátilová BK Lipník 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Hübnerová Lanžhot 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
TBS Přerov 2 16.5 6.0 /11.0 54.5 14.5
SK Bruntál 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 6 2 4 0 - - -
Víšek Jiří 2 0 2 0 - - -
Vaníček Marek 4 2 2 0 - - -
Tůma Filip 2 2 0 0 - - -
Tomeš Šimon 10 4 6 0 - - -
Švajdová Pavla 6 0 6 0 - - -
Šuláková Pavlína 10 0 10 0 - - -
Šebesta Zdeněk 8 6 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 2 2 0 0 - - -
Ryšavý Michal 2 0 2 0 - - -
Rozsíval Štěpán 6 2 4 0 - - -
Ratajský Roman 6 4 2 0 - - -
Procházka Martin 2 0 2 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Posker Jan 4 2 2 0 - - -
Pindur Antonín 4 2 2 0 - - -
Martinčič Michal 4 0 4 0 - - -
Krejčí Kristýna 6 2 4 0 - - -
Krčmář Dominik 6 0 6 0 - - -
K Ondřej 2 2 0 0 - - -
Jurda Aleš 6 6 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 8 8 0 0 - - -
Jansa Martin 2 2 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 2 0 0 - - -
Hudec Filip 4 2 2 0 - - -
Hráčková Adéla 4 0 4 0 - - -
Filip Daniel 2 0 2 0 - - -
Dostal Vojtěch 10 6 4 0 - - -
Doležal Vratislav 6 6 0 0 - - -
Cikánek Ondřej 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 2 2 0 0 - - -
Bešina Tomáš 10 2 8 0 - - -
Bešina Štefan 6 6 0 0 - - -
Bělouch Jiří 2 2 0 0 - - -
Baďura Ota 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře