Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2006/07

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 4
BK Synthesia Pardubice
NH Ostrava
11. 10. 2006
17:30
enteria arena Václav Lukeš
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček 92
99
16
25
43
39
61
54
82
82
Review
základní část 1. kolo 6
A Plus OHL ŽS Brno BC
USK Praha
11. 10. 2006
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Petr Hruša
Vilém Cígler 69
78
12
17
34
35
55
45
Review
základní část 1. kolo 5
BK Děčín
Mlékárna Kunín
11. 10. 2006
17:30
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Rudolf Výborný
90
79
25
18
40
45
60
60
Review
základní část 1. kolo 1
BK Kondoři Liberec
Brněnský basketbalový klub
9. 10. 2006
18:00
Tipsport Arena Ivan Zachara
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
92
64
28
17
47
30
68
39
Review
základní část 1. kolo 2
BK Sadská
BK Ústí nad Labem
10. 10. 2006
18:00
MSH Ostende Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Václav Hanuš
Pavel Hlaváček 94
99
25
29
45
42
67
62
Review
základní část 1. kolo 3
ČEZ Basketball Nymburk
BK Prostějov
11. 10. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Jan Schödlbauer
70
63
20
12
44
28
62
51
Review
základní část 2. kolo 11
BK Ústí nad Labem
ČEZ Basketball Nymburk
14. 10. 2006
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Hruša
Rudolf Výborný 84
97
26
22
52
47
73
73
Review
základní část 2. kolo 12
Brněnský basketbalový klub
BK Sadská
14. 10. 2006
16:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Jan Karásek
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 79
82
23
16
51
43
69
60
Review
základní část 2. kolo 8
Mlékárna Kunín
A Plus OHL ŽS Brno BC
14. 10. 2006
17:00
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Jan Slezák
85
73
25
16
48
40
66
61
Review
základní část 2. kolo 7
USK Praha
BK Kondoři Liberec
14. 10. 2006
17:30
SH Folimanka Petr Vrážel
Václav Galajda
Petr Nejezchleb
Milan Jahoda 70
82
22
18
38
44
55
64
Review
základní část 2. kolo 9
NH Ostrava
BK Děčín
14. 10. 2006
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Dušan Štěnička 76
87
24
17
42
42
62
68
Review
základní část 2. kolo 10
BK Synthesia Pardubice
BK Prostějov
13. 10. 2006
17:40
enteria arena Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
90
79
27
17
38
41
66
63
Review
základní část 3. kolo 15
BK Synthesia Pardubice
BK Ústí nad Labem
18. 10. 2006
17:30
enteria arena Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Pavel Večeřa
Vladimír Zelinka
117
60
34
17
63
29
94
41
Review
základní část 3. kolo 16
BK Děčín
BK Prostějov
18. 10. 2006
17:30
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Miroslav Macela
Petr Hruša
Jan Schödlbauer 79
95
20
28
37
53
65
74
Review
základní část 3. kolo 18
USK Praha
Mlékárna Kunín
17. 10. 2006
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Zdeněk Šantrůček
85
83
14
16
38
36
56
64
Review
základní část 3. kolo 13
BK Sadská
BK Kondoři Liberec
18. 10. 2006
18:00
MSH Ostende Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Libor Lukeš
Petr Buršík 83
102
22
29
47
56
66
74
Review
základní část 3. kolo 14
ČEZ Basketball Nymburk
Brněnský basketbalový klub
18. 10. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Petr Znamínko
Václav Hanuš
Karel Bruna
108
66
32
20
54
41
82
55
Review
základní část 3. kolo 17
A Plus OHL ŽS Brno BC
NH Ostrava
18. 10. 2006
18:15
Městská hala míčových sportů-nová Václav Galajda
Marek Vondráček
Martin Kučera
Viktor Sotolář
107
76
32
11
56
36
83
51
Review
základní část 4. kolo 24
BK Sadská
ČEZ Basketball Nymburk
21. 10. 2006
15:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Hošek
Milan Jahoda 66
95
16
28
38
55
50
79
Review
základní část 4. kolo 21
BK Prostějov
A Plus OHL ŽS Brno BC
22. 10. 2006
15:55
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Zdeněk Šedivý
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
72
50
22
17
39
30
53
44
Review
základní část 4. kolo 23
Brněnský basketbalový klub
BK Synthesia Pardubice
21. 10. 2006
16:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Václav Hanuš
Vladimír Zelinka 62
74
14
18
30
39
49
53
Review
základní část 4. kolo 19
Mlékárna Kunín
BK Kondoři Liberec
21. 10. 2006
17:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Jiří Jedlička
Dušan Štěnička 65
75
18
17
32
41
43
47
Review
základní část 4. kolo 22
BK Ústí nad Labem
BK Děčín
20. 10. 2006
17:05
Sportcentrum SLUNETA Ivan Zachara
Zdeněk Šedivý
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth 81
96
23
19
38
53
58
76
Review
základní část 4. kolo 20
NH Ostrava
USK Praha
21. 10. 2006
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Marek Vondráček
Petr Vrážel
Jan Slezák 71
90
28
18
45
43
60
70
Review
základní část 5. kolo 26
BK Synthesia Pardubice
BK Sadská
25. 10. 2006
17:30
enteria arena Robert Vyklický
Petr Hruša
Antonín Kapl
Zdeněk Šantrůček
90
61
16
13
36
29
64
40
Review
základní část 5. kolo 27
BK Děčín
Brněnský basketbalový klub
25. 10. 2006
17:30
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Martin Kučera
Václav Hanuš
Karel Bruna
92
66
22
10
45
32
71
53
Review
základní část 5. kolo 28
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Ústí nad Labem
25. 10. 2006
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Lukeš
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Viktor Sotolář
83
67
21
21
36
31
59
48
Review
základní část 5. kolo 30
Mlékárna Kunín
NH Ostrava
25. 10. 2006
17:30
SH Krytý bazén Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Jan Hošek
Zdeněk Latík 64
71
22
22
35
31
52
49
Review
základní část 5. kolo 29
USK Praha
BK Prostějov
25. 10. 2006
17:40
SH Folimanka Petr Vrážel
Václav Galajda
Jan Karásek
Rudolf Výborný
76
75
27
29
44
51
64
61
Review
základní část 5. kolo 25
ČEZ Basketball Nymburk
BK Kondoři Liberec
25. 10. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Rozsypal
Milan Jahoda
82
63
26
25
46
38
68
52
Review
základní část 6. kolo 35
BK Sadská
BK Děčín
28. 10. 2006
15:30
MSH Ostende Zdeněk Šedivý
Jiří Jedlička
Martin Kučera
Karel Bruna 63
82
12
14
33
35
43
58
Review
základní část 6. kolo 33
BK Ústí nad Labem
USK Praha
28. 10. 2006
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Petr Buršík
106
99
27
19
54
47
82
73
Review
základní část 6. kolo 34
Brněnský basketbalový klub
A Plus OHL ŽS Brno BC
28. 10. 2006
16:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Viktor Sotolář 69
102
13
35
37
58
53
83
Review
základní část 6. kolo 32
BK Prostějov
Mlékárna Kunín
28. 10. 2006
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
87
71
22
16
42
29
67
45
Review
základní část 6. kolo 31
BK Kondoři Liberec
NH Ostrava
29. 10. 2006
18:00
Tipsport Arena Ivan Zachara
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer
76
67
11
23
28
40
48
55
Review
základní část 6. kolo 36
ČEZ Basketball Nymburk
BK Synthesia Pardubice
28. 10. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Galajda
Petr Vrážel
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
89
79
22
23
47
37
71
58
Review
základní část 7. kolo 38
BK Děčín
ČEZ Basketball Nymburk
1. 11. 2006
17:30
Sportcentrum ČEZ Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Martin Kučera
Zdeněk Ringsmuth 79
91
22
24
40
50
59
67
Review
základní část 7. kolo 39
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Sadská
1. 11. 2006
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Hošek
Vilém Cígler
106
73
26
26
54
48
81
61
Review
základní část 7. kolo 40
USK Praha
Brněnský basketbalový klub
1. 11. 2006
17:30
SH Folimanka Miroslav Macela
Petr Nejezchleb
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček
84
65
17
19
44
35
65
49
Review
základní část 7. kolo 41
Mlékárna Kunín
BK Ústí nad Labem
1. 11. 2006
17:30
SH Krytý bazén Robert Paulík
Tomáš Holubek
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
96
70
23
12
41
28
65
55
Review
základní část 7. kolo 42
NH Ostrava
BK Prostějov
1. 11. 2006
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Jan Slezák 73
79
22
16
35
36
52
60
Review
základní část 7. kolo 37
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
1. 11. 2006
18:00
Tipsport Arena Petr Vrážel
Petr Znamínko
Pavel Večeřa
Rudolf Výborný 75
77
24
16
40
34
63
54
Review
základní část 8. kolo 46
BK Sadská
USK Praha
4. 11. 2006
15:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Jan Karásek
Václav Hanuš
Vladimír Zelinka
78
73
24
20
37
41
58
55
Review
základní část 8. kolo 45
Brněnský basketbalový klub
Mlékárna Kunín
3. 11. 2006
16:15
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Václav Galajda
Martin Kučera
Karel Bruna 51
83
17
23
31
48
38
68
Review
základní část 8. kolo 43
BK Prostějov
BK Kondoři Liberec
4. 11. 2006
17:00
Sportcentrum DDM 1 Marek Vondráček
Pavel Rozsypal
Vlastimil Kurz
Viktor Sotolář
93
74
23
27
43
41
59
56
Review
základní část 8. kolo 48
BK Synthesia Pardubice
BK Děčín
4. 11. 2006
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Petr Hruša
Antonín Kapl
Milan Jahoda 85
90
15
24
39
42
61
61
Review
základní část 8. kolo 44
NH Ostrava
BK Ústí nad Labem
4. 11. 2006
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Jiří Jedlička
Libor Lukeš
Dušan Štěnička
96
91
25
23
50
41
69
64
Review
základní část 8. kolo 47
ČEZ Basketball Nymburk
A Plus OHL ŽS Brno BC
4. 11. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Petr Znamínko
Petr Nejezchleb
Miloš Pražák
94
73
25
24
51
47
71
66
Review
základní část 9. kolo 50
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Synthesia Pardubice
11. 11. 2006
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Zdeněk Šedivý
Jan Karásek
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka
96
87
23
19
49
38
75
65
Review
základní část 9. kolo 52
Mlékárna Kunín
BK Sadská
11. 11. 2006
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
115
71
29
12
63
34
93
55
Review
základní část 9. kolo 54
BK Prostějov
BK Ústí nad Labem
11. 11. 2006
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Pavel Rozsypal
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler
93
55
24
12
51
30
68
40
Review
základní část 9. kolo 53
NH Ostrava
Brněnský basketbalový klub
11. 11. 2006
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Dušan Štěnička
101
81
32
14
60
33
83
55
Review
základní část 9. kolo 51
USK Praha
ČEZ Basketball Nymburk
10. 11. 2006
17:50
SH Folimanka Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Petr Buršík 74
86
27
24
45
41
65
59
Review
základní část 9. kolo 49
BK Kondoři Liberec
BK Děčín
13. 11. 2006
18:00
Tipsport Arena Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 66
81
19
15
35
39
54
55
Review
základní část 10. kolo 57
BK Sadská
NH Ostrava
18. 11. 2006
15:30
MSH Ostende Ivan Zachara
Petr Vrážel
Martin Kučera
Zdeněk Šantrůček 64
76
11
10
22
22
35
48
Review
základní část 10. kolo 56
Brněnský basketbalový klub
BK Prostějov
18. 11. 2006
16:00
SH Sokola Brno I Václav Galajda
Jan Karásek
Antonín Kapl
Zdeněk Ringsmuth 70
105
26
28
41
57
60
88
Review
základní část 10. kolo 55
BK Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
17. 11. 2006
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Rudolf Výborný
94
84
25
23
46
38
71
57
Review
základní část 10. kolo 59
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
19. 11. 2006
17:00
enteria arena Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
90
74
27
20
47
34
68
56
Review
základní část 10. kolo 60
BK Děčín
A Plus OHL ŽS Brno BC
19. 11. 2006
17:30
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Miroslav Macela
Jan Hošek
Karel Bruna 72
75
15
10
30
27
46
48
Review
základní část 10. kolo 58
ČEZ Basketball Nymburk
Mlékárna Kunín
18. 11. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
103
97
23
11
52
43
81
65
Review
základní část 11. kolo 65
BK Prostějov
BK Sadská
26. 11. 2006
15:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Tomáš Holubek
Jiří Jedlička
Jan Slezák
80
64
22
12
46
32
68
46
Review
základní část 11. kolo 66
BK Ústí nad Labem
Brněnský basketbalový klub
25. 11. 2006
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Petr Znamínko
Martin Kučera
Zdeněk Šantrůček
88
75
17
18
49
46
59
62
Review
základní část 11. kolo 61
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Kondoři Liberec
26. 11. 2006
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Petr Hruša
Viktor Sotolář
83
73
19
11
38
35
71
52
Review
základní část 11. kolo 63
Mlékárna Kunín
BK Synthesia Pardubice
26. 11. 2006
17:00
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Petr Nejezchleb
Vladimír Zelinka
98
82
19
16
45
31
70
58
Review
základní část 11. kolo 64
NH Ostrava
ČEZ Basketball Nymburk
25. 11. 2006
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Karel Bruna
85
73
20
14
41
33
60
46
Review
základní část 11. kolo 62
USK Praha
BK Děčín
24. 11. 2006
17:50
SH Folimanka Ivo Dolinek
Václav Lukeš
Václav Hanuš
Jan Schödlbauer 79
97
24
26
47
47
70
66
Review
základní část 12. kolo 71
BK Sadská
BK Prostějov
2. 12. 2006
15:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Marek Vondráček
Václav Hanuš
Petr Buršík 76
122
15
25
38
54
60
80
Review
základní část 12. kolo 72
Brněnský basketbalový klub
BK Ústí nad Labem
2. 12. 2006
16:00
SH Sokola Brno I Ivan Zachara
Tomáš Holubek
Petr Hruša
Dušan Štěnička 82
88
20
18
43
45
63
58
Review
základní část 12. kolo 69
BK Synthesia Pardubice
Mlékárna Kunín
3. 12. 2006
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Vladimír Zelinka 71
85
11
25
33
43
52
64
Review
základní část 12. kolo 67
BK Kondoři Liberec
A Plus OHL ŽS Brno BC
3. 12. 2006
17:25
Tipsport Arena Ivan Zachara
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 83
84
23
17
51
37
71
63
Review
základní část 12. kolo 68
BK Děčín
USK Praha
2. 12. 2006
17:30
Sportcentrum ČEZ Robert Paulík
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Milan Jahoda
107
74
23
15
54
37
77
54
Review
základní část 12. kolo 70
ČEZ Basketball Nymburk
NH Ostrava
2. 12. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček
81
55
23
10
42
21
61
37
Review
základní část 13. kolo 73
Brněnský basketbalový klub
BK Kondoři Liberec
9. 12. 2006
16:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Zdeněk Šedivý
Martin Kučera
Jan Slezák 69
75
17
19
32
37
51
61
Review
základní část 13. kolo 74
BK Ústí nad Labem
BK Sadská
9. 12. 2006
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Paulík
Pavel Večeřa
Libor Lukeš
Milan Jahoda
99
60
28
13
52
30
72
43
Review
základní část 13. kolo 77
Mlékárna Kunín
BK Děčín
9. 12. 2006
17:00
SH Krytý bazén Václav Lukeš
Jan Karásek
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička 84
85
22
18
41
36
61
66
Review
základní část 13. kolo 75
BK Prostějov
ČEZ Basketball Nymburk
10. 12. 2006
17:20
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Ivan Zachara
Robert Vyklický
Zdeněk Ringsmuth 84
89
12
22
38
47
58
60
73
73
Review
základní část 13. kolo 78
USK Praha
A Plus OHL ŽS Brno BC
9. 12. 2006
17:30
SH Folimanka Ivan Zachara
Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Karel Bruna 82
91
17
29
40
50
59
68
Review
základní část 13. kolo 76
NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
8. 12. 2006
17:50
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Zdeněk Latík
94
71
27
15
51
40
70
60
Review
základní část 14. kolo 84
BK Sadská
Brněnský basketbalový klub
16. 12. 2006
15:30
MSH Ostende Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Jan Hošek
Rudolf Výborný
88
64
17
13
46
29
71
42
Review
základní část 14. kolo 82
BK Prostějov
BK Synthesia Pardubice
16. 12. 2006
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Tomáš Holubek
Petr Znamínko
Jan Slezák 98
105
16
29
40
54
68
77
Review
základní část 14. kolo 80
A Plus OHL ŽS Brno BC
Mlékárna Kunín
18. 12. 2006
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Lukeš
Václav Galajda
Antonín Kapl
Zdeněk Ringsmuth
84
74
25
24
47
45
67
59
Review
základní část 14. kolo 81
BK Děčín
NH Ostrava
15. 12. 2006
17:50
Sportcentrum ČEZ Robert Paulík
Marek Vondráček
Václav Hanuš
Miloš Pražák
83
52
21
12
43
23
58
37
Review
základní část 14. kolo 79
BK Kondoři Liberec
USK Praha
17. 12. 2006
18:00
Tipsport Arena Robert Vyklický
Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Vladimír Zelinka
85
69
21
9
35
27
63
44
Review
základní část 14. kolo 83
ČEZ Basketball Nymburk
BK Ústí nad Labem
16. 12. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Václav Lukeš
Petr Hruša
Jan Schödlbauer
107
68
19
25
42
38
77
55
Review
základní část 15. kolo 88
BK Prostějov
BK Děčín
20. 12. 2006
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Karel Bruna
86
77
23
10
43
36
62
52
Review
základní část 15. kolo 87
BK Ústí nad Labem
BK Synthesia Pardubice
20. 12. 2006
17:30
Sportcentrum SLUNETA Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Martin Kučera
Rudolf Výborný 79
95
15
30
33
54
55
74
Review
základní část 15. kolo 90
Mlékárna Kunín
USK Praha
21. 12. 2006
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Viktor Sotolář
90
62
23
17
44
29
65
41
Review
základní část 15. kolo 89
NH Ostrava
A Plus OHL ŽS Brno BC
22. 12. 2006
17:50
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Slezák
85
77
24
20
42
38
61
64
Review
základní část 15. kolo 85
BK Kondoři Liberec
BK Sadská
19. 12. 2006
18:00
Tipsport Arena Robert Paulík
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Petr Buršík 102
104
27
21
49
39
69
55
85
85
Review
základní část 15. kolo 86
Brněnský basketbalový klub
ČEZ Basketball Nymburk
20. 12. 2006
18:30
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Zdeněk Latík 63
89
13
29
26
50
45
68
Review
základní část 16. kolo 95
BK Synthesia Pardubice
Brněnský basketbalový klub
30. 12. 2006
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Petr Hruša
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka
108
78
25
22
59
47
89
66
Review
základní část 16. kolo 93
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Prostějov
29. 12. 2006
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Jan Hošek
Dušan Štěnička
81
62
22
12
44
29
63
39
Review
základní část 16. kolo 92
USK Praha
NH Ostrava
27. 12. 2006
17:50
SH Folimanka Robert Vyklický
Václav Galajda
Marek Vondráček
Milan Jahoda
91
83
24
20
44
42
64
54
Review
základní část 16. kolo 94
BK Děčín
BK Ústí nad Labem
28. 12. 2006
17:50
Sportcentrum ČEZ Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Václav Hanuš
Rudolf Výborný
116
75
34
17
63
34
92
58
Review
základní část 16. kolo 91
BK Kondoři Liberec
Mlékárna Kunín
29. 12. 2006
18:00
Tipsport Arena Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček
97
82
18
27
49
44
71
71
Review
základní část 16. kolo 96
ČEZ Basketball Nymburk
BK Sadská
30. 12. 2006
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Zdeněk Šedivý
Jan Karásek
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
90
58
31
12
55
25
73
47
Review
základní část 17. kolo 100
BK Ústí nad Labem
A Plus OHL ŽS Brno BC
3. 1. 2007
17:30
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Jan Schödlbauer 70
91
24
21
40
47
53
64
Review
základní část 17. kolo 101
BK Prostějov
USK Praha
3. 1. 2007
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Zdeněk Latík
96
80
24
21
50
33
70
56
Review
základní část 17. kolo 102
NH Ostrava
Mlékárna Kunín
3. 1. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
107
92
31
25
57
48
77
74
Review
základní část 17. kolo 97
BK Kondoři Liberec
ČEZ Basketball Nymburk
3. 1. 2007
18:00
Tipsport Arena Ivan Zachara
Robert Vyklický
Martin Kučera
Miloš Pražák 80
87
15
17
32
40
55
62
Review
základní část 17. kolo 98
BK Sadská
BK Synthesia Pardubice
2. 1. 2007
18:00
MSH Ostende Václav Lukeš
Jan Karásek
Libor Lukeš
Milan Jahoda 92
110
19
34
38
55
65
82
Review
základní část 17. kolo 99
Brněnský basketbalový klub
BK Děčín
3. 1. 2007
18:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Galajda
Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Viktor Sotolář 68
87
28
30
43
43
57
69
Review
základní část 18. kolo 108
BK Synthesia Pardubice
ČEZ Basketball Nymburk
7. 1. 2007
16:45
enteria arena Robert Paulík
Zdeněk Šedivý
Jiří Jedlička
Miloš Pražák 69
79
22
22
29
41
52
60
Review
základní část 18. kolo 105
USK Praha
BK Ústí nad Labem
10. 1. 2007
17:30
SH Folimanka Václav Galajda
Jan Karásek
Antonín Kapl
Zdeněk Šantrůček
88
70
28
20
51
42
70
60
Review
základní část 18. kolo 106
A Plus OHL ŽS Brno BC
Brněnský basketbalový klub
6. 1. 2007
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Lukeš
Zdeněk Šedivý
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
99
66
20
21
46
36
74
49
Review
základní část 18. kolo 107
BK Děčín
BK Sadská
6. 1. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Robert Vyklický
Václav Hanuš
Jan Schödlbauer
100
68
31
12
57
33
75
47
Review
základní část 18. kolo 103
NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
8. 1. 2007
17:50
SH Ostrava-Tatran Miroslav Macela
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth 77
89
18
21
45
38
61
62
Review
základní část 18. kolo 104
Mlékárna Kunín
BK Prostějov
5. 1. 2007
18:05
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Ivo Dolinek
Petr Hruša
Jan Slezák
73
71
18
19
33
35
52
57
Review
základní část 19. kolo 111
BK Sadská
A Plus OHL ŽS Brno BC
13. 1. 2007
15:30
MSH Ostende Miroslav Macela
Petr Hruša
Petr Nejezchleb
Rudolf Výborný
87
84
25
24
46
47
67
67
Review
základní část 19. kolo 113
BK Ústí nad Labem
Mlékárna Kunín
14. 1. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Marek Vondráček
Martin Kučera
Milan Jahoda
107
93
23
22
54
44
88
65
Review
základní část 19. kolo 109
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
13. 1. 2007
17:00
enteria arena Ivan Zachara
Petr Znamínko
Pavel Večeřa
Jan Slezák
101
96
22
24
38
49
68
76
Review
základní část 19. kolo 114
BK Prostějov
NH Ostrava
14. 1. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Dušan Štěnička
113
82
28
22
55
39
85
57
Review
základní část 19. kolo 110
ČEZ Basketball Nymburk
BK Děčín
12. 1. 2007
17:50
enteria arena Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth
92
86
22
27
43
43
62
70
Review
základní část 19. kolo 112
Brněnský basketbalový klub
USK Praha
13. 1. 2007
20:00
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Vladimír Zelinka
95
92
22
20
42
40
57
53
76
76
Review
základní část 20. kolo 116
BK Ústí nad Labem
NH Ostrava
20. 1. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Petr Hruša
Petr Vrážel
Karel Bruna 80
98
26
21
44
50
59
76
Review
základní část 20. kolo 117
Mlékárna Kunín
Brněnský basketbalový klub
21. 1. 2007
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Antonín Kapl
Jan Slezák
88
73
24
21
49
35
63
60
Review
základní část 20. kolo 118
USK Praha
BK Sadská
21. 1. 2007
17:25
SH Folimanka Robert Paulík
Václav Galajda
Jiří Jedlička
Rudolf Výborný
89
74
22
17
42
34
64
48
Review
základní část 20. kolo 119
A Plus OHL ŽS Brno BC
ČEZ Basketball Nymburk
19. 1. 2007
17:50
Městská hala míčových sportů-nová Ivan Zachara
Václav Lukeš
Jan Karásek
Pavel Hlaváček 59
95
20
23
34
54
43
72
Review
základní část 20. kolo 120
BK Děčín
BK Synthesia Pardubice
24. 1. 2007
17:50
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Zdeněk Ringsmuth 86
93
26
26
50
45
68
69
Review
základní část 20. kolo 115
BK Kondoři Liberec
BK Prostějov
20. 1. 2007
18:00
Tipsport Arena Ivo Dolinek
Václav Lukeš
Martin Kučera
Petr Buršík 63
82
16
25
29
47
41
69
Review
základní část 21. kolo 124
BK Sadská
Mlékárna Kunín
27. 1. 2007
15:30
MSH Ostende Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Robert Paulík
Zdeněk Ringsmuth 57
88
19
18
26
42
39
68
Review
základní část 21. kolo 125
Brněnský basketbalový klub
NH Ostrava
27. 1. 2007
16:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler 66
73
15
23
31
38
47
56
Review
základní část 21. kolo 122
BK Synthesia Pardubice
A Plus OHL ŽS Brno BC
27. 1. 2007
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Pavel Rozsypal
Petr Znamínko
Zdeněk Latík
82
74
17
25
39
42
63
63
Review
základní část 21. kolo 121
BK Děčín
BK Kondoři Liberec
27. 1. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Milan Jahoda
96
71
24
18
51
36
75
51
Review
základní část 21. kolo 126
BK Ústí nad Labem
BK Prostějov
26. 1. 2007
17:50
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Rudolf Výborný 70
95
22
33
50
65
64
75
Review
základní část 21. kolo 123
ČEZ Basketball Nymburk
USK Praha
16. 1. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Vladimír Zelinka
97
49
29
6
58
21
72
32
Review
základní část 22. kolo 128
BK Prostějov
Brněnský basketbalový klub
3. 2. 2007
16:30
Sportcentrum DDM 1 Marek Vondráček
Pavel Rozsypal
Petr Znamínko
Zdeněk Latík
110
79
20
14
48
47
87
67
Review
základní část 22. kolo 132
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Děčín
3. 2. 2007
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Ivan Zachara
Zdeněk Šedivý
Václav Hanuš
Vladimír Zelinka 82
90
24
19
41
29
53
43
74
74
80
80
Review
základní část 22. kolo 130
Mlékárna Kunín
ČEZ Basketball Nymburk
3. 2. 2007
17:00
SH Krytý bazén Robert Vyklický
Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička 77
85
19
26
35
42
54
56
Review
základní část 22. kolo 129
NH Ostrava
BK Sadská
3. 2. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Viktor Sotolář
91
74
20
24
48
44
68
57
Review
základní část 22. kolo 131
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
3. 2. 2007
17:30
SH Folimanka Petr Vrážel
Zdeněk Hartig
Pavel Večeřa
Jan Schödlbauer
104
85
20
19
57
39
76
54
Review
základní část 22. kolo 127
BK Kondoři Liberec
BK Ústí nad Labem
3. 2. 2007
18:00
Tipsport Arena Václav Galajda
Jan Karásek
Petr Hruša
Pavel Hlaváček
81
70
18
19
45
31
57
49
Review
základní část 23. kolo 136
BK Synthesia Pardubice
NH Ostrava
7. 2. 2007
17:30
enteria arena Václav Lukeš
Marek Vondráček
Martin Kučera
Karel Bruna
88
71
30
17
48
30
68
54
Review
základní část 23. kolo 137
BK Děčín
Mlékárna Kunín
7. 2. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Vladimír Zelinka 83
91
16
18
36
45
59
66
Review
základní část 23. kolo 138
A Plus OHL ŽS Brno BC
USK Praha
7. 2. 2007
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Galajda
Jan Karásek
Antonín Kapl
Jan Slezák
88
69
14
23
46
41
63
52
Review
základní část 23. kolo 133
BK Kondoři Liberec
Brněnský basketbalový klub
7. 2. 2007
18:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Zdeněk Šedivý
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček
89
82
25
13
53
34
66
56
Review
základní část 23. kolo 134
BK Sadská
BK Ústí nad Labem
6. 2. 2007
18:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Petr Vrážel
Libor Lukeš
Milan Jahoda
100
81
21
27
40
40
78
60
Review
základní část 23. kolo 135
ČEZ Basketball Nymburk
BK Prostějov
7. 2. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth
77
66
22
29
34
43
54
56
Review
základní část 24. kolo 143
BK Ústí nad Labem
ČEZ Basketball Nymburk
10. 2. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Rozsypal
Petr Znamínko
Václav Hanuš
Jan Schödlbauer 61
92
16
22
22
50
42
72
Review
základní část 24. kolo 140
Mlékárna Kunín
A Plus OHL ŽS Brno BC
10. 2. 2007
17:00
SH Krytý bazén Václav Lukeš
Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Karel Bruna
87
64
21
23
41
30
64
48
Review
základní část 24. kolo 142
BK Prostějov
BK Synthesia Pardubice
10. 2. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Petr Vrážel
Martin Kučera
Viktor Sotolář 73
91
21
15
36
36
59
68
Review
základní část 24. kolo 139
USK Praha
BK Kondoři Liberec
10. 2. 2007
17:30
SH Folimanka Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Zdeněk Hartig
Zdeněk Ringsmuth 71
78
17
21
32
37
57
53
Review
základní část 24. kolo 141
NH Ostrava
BK Děčín
10. 2. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Miroslav Macela
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček
88
81
28
19
45
41
67
56
Review
základní část 24. kolo 144
Brněnský basketbalový klub
BK Sadská
9. 2. 2007
17:50
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Václav Galajda
Jan Karásek
Viktor Sotolář
83
67
20
23
45
36
59
50
Review
základní část 25. kolo 149
A Plus OHL ŽS Brno BC
NH Ostrava
17. 2. 2007
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Ivan Zachara
Václav Galajda
Pavel Volejník
Dušan Štěnička
99
56
27
14
44
30
70
43
Review
základní část 25. kolo 147
BK Synthesia Pardubice
BK Ústí nad Labem
17. 2. 2007
17:00
enteria arena Robert Paulík
Zdeněk Hartig
Pavel Večeřa
Petr Buršík
86
64
29
15
54
31
66
54
Review
základní část 25. kolo 150
USK Praha
Mlékárna Kunín
17. 2. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Vrážel
Jan Karásek
Milan Jahoda
73
58
21
14
41
30
63
41
Review
základní část 25. kolo 145
BK Kondoři Liberec
BK Sadská
16. 2. 2007
17:50
Tipsport Arena Robert Paulík
Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Jan Schödlbauer
104
78
33
11
55
36
78
59
Review
základní část 25. kolo 146
ČEZ Basketball Nymburk
Brněnský basketbalový klub
17. 2. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Antonín Kapl
Rudolf Výborný
99
67
26
23
56
37
81
55
Review
základní část 25. kolo 148
BK Děčín
BK Prostějov
18. 2. 2007
18:10
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Robert Vyklický
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček
82
71
20
16
49
34
62
45
Review
základní část 26. kolo 156
BK Sadská
ČEZ Basketball Nymburk
24. 2. 2007
15:30
MSH Ostende Petr Vrážel
Petr Hruša
Martin Kučera
Pavel Hlaváček 57
99
7
22
24
50
39
75
Review
základní část 26. kolo 154
BK Ústí nad Labem
BK Děčín
24. 2. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Jan Karásek
Libor Lukeš
Milan Jahoda 81
96
26
33
42
54
65
76
Review
základní část 26. kolo 155
Brněnský basketbalový klub
BK Synthesia Pardubice
24. 2. 2007
16:00
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Pavel Volejník
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček 77
104
21
25
36
49
57
80
Review
základní část 26. kolo 152
NH Ostrava
USK Praha
24. 2. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler
84
73
22
15
38
37
58
58
Review
základní část 26. kolo 151
Mlékárna Kunín
BK Kondoři Liberec
21. 2. 2007
17:50
SH Krytý bazén Robert Vyklický
Robert Paulík
Martin Kučera
Zdeněk Ringsmuth
73
62
21
13
38
36
49
47
Review
základní část 26. kolo 153
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Prostějov
25. 2. 2007
17:50
Městská hala míčových sportů-nová Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Tomáš Holubek
Jan Slezák
71
70
21
10
34
22
53
45
Review
základní část 27. kolo 158
BK Synthesia Pardubice
BK Sadská
28. 2. 2007
17:30
enteria arena Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Milan Jahoda
97
77
28
19
54
38
71
60
Review
základní část 27. kolo 159
BK Děčín
Brněnský basketbalový klub
28. 2. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Zdeněk Šedivý
Jan Karásek
Václav Hanuš
Petr Buršík
100
91
31
20
53
52
76
69
Review
základní část 27. kolo 160
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Ústí nad Labem
28. 2. 2007
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Václav Lukeš
Václav Galajda
Antonín Kapl
Vilém Cígler
104
74
32
15
47
33
75
49
Review
základní část 27. kolo 161
USK Praha
BK Prostějov
28. 2. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček 71
85
23
23
39
43
58
64
Review
základní část 27. kolo 162
Mlékárna Kunín
NH Ostrava
28. 2. 2007
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Robert Paulík
Petr Hruša
Dušan Štěnička
89
75
34
13
42
31
59
58
Review
základní část 27. kolo 157
BK Kondoři Liberec
ČEZ Basketball Nymburk
28. 2. 2007
18:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 54
92
11
27
28
45
40
72
Review
základní část 28. kolo 167
BK Sadská
BK Děčín
3. 3. 2007
15:30
MSH Ostende Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Milan Jahoda 65
90
26
16
40
38
49
61
Review
základní část 28. kolo 165
BK Ústí nad Labem
USK Praha
3. 3. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Ivan Zachara
Václav Galajda
Marek Vondráček
Miloš Pražák
95
86
20
22
44
47
69
68
Review
základní část 28. kolo 166
Brněnský basketbalový klub
A Plus OHL ŽS Brno BC
3. 3. 2007
16:00
SH Sokola Brno I Robert Paulík
Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Zdeněk Latík 82
97
25
19
44
45
64
68
Review
základní část 28. kolo 168
BK Synthesia Pardubice
ČEZ Basketball Nymburk
3. 3. 2007
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Václav Lukeš
Jan Karásek
Vilém Cígler 82
97
19
32
43
50
56
73
Review
základní část 28. kolo 163
NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
3. 3. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Petr Hruša
Viktor Sotolář 97
99
15
20
35
40
53
60
85
85
Review
základní část 28. kolo 164
BK Prostějov
Mlékárna Kunín
4. 3. 2007
17:50
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička
96
70
27
24
51
46
79
61
Review
základní část 29. kolo 170
BK Děčín
ČEZ Basketball Nymburk
7. 3. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Petr Hruša
Jan Hošek
Pavel Hlaváček 83
89
29
19
38
42
63
64
Review
základní část 29. kolo 171
USK Praha
Brněnský basketbalový klub
7. 3. 2007
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Jan Karásek
Václav Hanuš
Zdeněk Šantrůček
89
76
23
17
43
37
72
57
Review
základní část 29. kolo 172
Mlékárna Kunín
BK Ústí nad Labem
7. 3. 2007
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Zdeněk Hartig
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
108
70
25
19
51
39
77
52
Review
základní část 29. kolo 173
NH Ostrava
BK Prostějov
7. 3. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
87
74
22
17
43
37
57
63
Review
základní část 29. kolo 174
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Sadská
7. 3. 2007
17:30
Městská hala míčových sportů-nová Robert Vyklický
Václav Galajda
Petr Znamínko
Viktor Sotolář
107
90
31
18
60
36
87
67
Review
základní část 29. kolo 169
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
7. 3. 2007
18:00
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 63
97
7
32
28
50
39
77
Review
základní část 30. kolo 178
BK Sadská
USK Praha
10. 3. 2007
15:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Pavel Rozsypal
Karel Bruna 72
79
18
21
39
33
55
57
Review
základní část 30. kolo 176
BK Ústí nad Labem
NH Ostrava
10. 3. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Vrážel
Pavel Volejník
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček
77
75
20
21
28
39
51
58
Review
základní část 30. kolo 177
Brněnský basketbalový klub
Mlékárna Kunín
10. 3. 2007
16:00
SH Sokola Brno I Pavel Rozsypal
Petr Hruša
Jan Hošek
Jan Slezák 88
101
29
28
46
46
60
77
Review
základní část 30. kolo 175
BK Prostějov
BK Kondoři Liberec
10. 3. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Zdeněk Hartig
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka 74
80
26
20
44
38
62
59
Review
základní část 30. kolo 180
BK Synthesia Pardubice
BK Děčín
10. 3. 2007
17:00
enteria arena Robert Paulík
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík 56
74
12
22
32
45
40
63
Review
základní část 30. kolo 179
ČEZ Basketball Nymburk
A Plus OHL ŽS Brno BC
9. 3. 2007
17:50
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Petr Znamínko
Václav Galajda
Rudolf Výborný
99
54
24
14
41
24
63
37
Review
základní část 31. kolo 186
BK Prostějov
BK Ústí nad Labem
14. 3. 2007
16:30
Sportcentrum DDM 1 Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Karel Bruna
136
65
44
20
71
32
104
47
Review
základní část 31. kolo 183
USK Praha
ČEZ Basketball Nymburk
14. 3. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Robert Paulík
Petr Znamínko
Petr Buršík 82
90
24
24
32
45
57
63
Review
základní část 31. kolo 184
Mlékárna Kunín
BK Sadská
14. 3. 2007
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Pavel Večeřa
Jan Slezák
88
51
21
10
46
30
69
38
Review
základní část 31. kolo 185
NH Ostrava
Brněnský basketbalový klub
14. 3. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Hruša
Zdeněk Hartig
Zdeněk Latík
103
83
32
23
58
47
80
60
Review
základní část 31. kolo 182
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Synthesia Pardubice
16. 3. 2007
17:50
Městská hala míčových sportů-nová Robert Vyklický
Pavel Volejník
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth
96
88
31
18
49
41
72
60
Review
základní část 31. kolo 181
BK Kondoři Liberec
BK Děčín
14. 3. 2007
18:00
Tipsport Arena Václav Lukeš
Václav Galajda
Václav Hanuš
Pavel Hlaváček 66
86
7
17
31
41
45
64
Review
základní část 32. kolo 187
BK Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
21. 3. 2007
17:30
Sportcentrum SLUNETA Pavel Rozsypal
Zdeněk Hartig
Martin Kučera
Vladimír Zelinka
94
87
31
26
61
41
78
62
Review
základní část 32. kolo 191
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
21. 3. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Petr Hruša
Petr Nejezchleb
Jan Schödlbauer
88
69
13
24
37
35
68
51
Review
základní část 32. kolo 192
BK Děčín
A Plus OHL ŽS Brno BC
21. 3. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Jan Hošek
Milan Jahoda
91
88
18
20
42
44
67
66
Review
základní část 32. kolo 189
BK Sadská
NH Ostrava
20. 3. 2007
18:00
MSH Ostende Ivan Zachara
Robert Paulík
Libor Lukeš
Pavel Hlaváček 69
87
10
28
29
45
47
66
Review
základní část 32. kolo 190
ČEZ Basketball Nymburk
Mlékárna Kunín
21. 3. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Pavel Volejník
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
111
81
23
31
57
45
92
58
Review
základní část 32. kolo 188
Brněnský basketbalový klub
BK Prostějov
21. 3. 2007
18:30
SH Sokola Brno I Václav Galajda
Jan Karásek
Tomáš Holubek
Viktor Sotolář 72
108
17
23
34
48
51
77
Review
základní část 33. kolo 198
BK Ústí nad Labem
Brněnský basketbalový klub IVes
24. 3. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Pavel Volejník
Libor Lukeš
Petr Buršík 74
90
14
27
30
48
45
64
Review
základní část 33. kolo 193
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Kondoři Liberec
24. 3. 2007
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Ivan Zachara
Petr Hruša
Václav Hanuš
Dušan Štěnička
93
90
29
17
49
45
73
64
Review
základní část 33. kolo 197
BK Prostějov
BK Sadská
24. 3. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Vladimír Zelinka
94
69
26
17
51
35
72
54
Review
základní část 33. kolo 194
USK Praha
BK Děčín
24. 3. 2007
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Rudolf Výborný 71
89
18
11
36
37
50
55
Review
základní část 33. kolo 195
Mlékárna Kunín
BK Synthesia Pardubice
23. 3. 2007
17:50
SH Krytý bazén Václav Lukeš
Petr Vrážel
Václav Galajda
Vilém Cígler 75
84
19
21
32
52
52
61
Review
základní část 33. kolo 196
NH Ostrava
ČEZ Basketball Nymburk
25. 3. 2007
17:50
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Petr Vrážel
Antonín Kapl
Viktor Sotolář 71
97
20
15
32
41
55
71
Review
základní část 34. kolo 201
BK Synthesia Pardubice
Mlékárna Kunín
26. 3. 2007
17:30
enteria arena Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček
81
78
20
19
38
37
57
55
Review
základní část 34. kolo 199
BK Kondoři Liberec
A Plus OHL ŽS Brno BC
28. 3. 2007
18:00
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný
93
84
20
18
46
35
64
49
Review
základní část 34. kolo 200
BK Děčín
USK Praha
28. 3. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Petr Znamínko
Miloš Pražák
94
69
29
20
51
41
70
57
Review
základní část 34. kolo 202
ČEZ Basketball Nymburk
NH Ostrava
28. 3. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Robert Paulík
Martin Kučera
Milan Jahoda
95
63
22
18
47
33
74
48
Review
základní část 34. kolo 203
BK Sadská
BK Prostějov
27. 3. 2007
18:00
MSH Ostende Petr Vrážel
Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Schödlbauer 68
84
16
21
35
40
56
64
Review
základní část 34. kolo 204
Brněnský basketbalový klub IVes
BK Ústí nad Labem
28. 3. 2007
18:30
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Jan Slezák
107
82
24
20
43
41
78
60
Review
základní část 35. kolo 206
BK Ústí nad Labem
BK Sadská
31. 3. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Václav Galajda
Zdeněk Ringsmuth 74
103
16
23
32
52
57
75
Review
základní část 35. kolo 209
Mlékárna Kunín
BK Děčín
31. 3. 2007
17:00
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Pavel Volejník
Jiří Jedlička
Viktor Sotolář
87
85
15
25
39
36
56
56
74
74
Review
základní část 35. kolo 208
NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
31. 3. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Vrážel
Antonín Kapl
Vladimír Zelinka
81
71
22
14
37
40
63
59
Review
základní část 35. kolo 210
USK Praha
A Plus OHL ŽS Brno BC
31. 3. 2007
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Petr Buršík
84
83
22
22
41
40
57
64
Review
základní část 35. kolo 207
BK Prostějov
ČEZ Basketball Nymburk
30. 3. 2007
17:50
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček
81
78
14
23
34
47
65
59
Review
základní část 35. kolo 205
Brněnský basketbalový klub IVes
BK Kondoři Liberec
2. 4. 2007
18:30
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Karel Bruna 76
78
22
23
45
35
64
56
Review
základní část 36. kolo 212
A Plus OHL ŽS Brno BC
Mlékárna Kunín
5. 4. 2007
17:00
Městská hala míčových sportů-nová Ivo Dolinek
Zdeněk Šedivý
Tomáš Holubek
Jan Slezák
77
65
17
17
44
31
62
47
Review
základní část 36. kolo 213
BK Děčín
NH Ostrava
4. 4. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Marek Vondráček
Martin Kučera
Petr Buršík
89
64
34
19
52
32
70
52
Review
základní část 36. kolo 214
BK Synthesia Pardubice
BK Prostějov
5. 4. 2007
17:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Václav Lukeš
Marek Vondráček
Petr Hruša
Zdeněk Ringsmuth 88
99
21
34
46
58
73
79
Review
základní část 36. kolo 211
BK Kondoři Liberec
USK Praha
5. 4. 2007
18:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Milan Jahoda
93
86
25
24
42
46
72
68
Review
základní část 36. kolo 215
ČEZ Basketball Nymburk
BK Ústí nad Labem
5. 4. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Miloš Pražák
101
49
31
14
51
28
79
43
Review
základní část 36. kolo 216
BK Sadská
Brněnský basketbalový klub IVes
5. 4. 2007
19:30
MSH Ostende Ivan Zachara
Robert Vyklický
Pavel Volejník
Zdeněk Šantrůček 89
94
30
20
57
48
73
67
Review
základní část 37. kolo 217
BK Sadská
BK Kondoři Liberec
8. 4. 2007
16:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Václav Galajda
Václav Hanuš
Jan Schödlbauer 84
90
21
15
49
32
62
58
Review
základní část 37. kolo 218
Brněnský basketbalový klub IVes
ČEZ Basketball Nymburk
8. 4. 2007
16:00
SH Sokola Brno I Zdeněk Šedivý
Petr Znamínko
Martin Kučera
Vilém Cígler 80
104
18
35
40
56
57
76
Review
základní část 37. kolo 219
BK Ústí nad Labem
BK Synthesia Pardubice
8. 4. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Pavel Volejník
Jan Karásek
Karel Bruna 73
95
19
26
30
55
55
75
Review
základní část 37. kolo 220
BK Prostějov
BK Děčín
8. 4. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
90
79
20
22
43
47
70
59
Review
základní část 37. kolo 222
Mlékárna Kunín
USK Praha
8. 4. 2007
17:00
SH Krytý bazén Robert Vyklický
Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Vladimír Zelinka
84
71
34
14
45
31
68
50
Review
základní část 37. kolo 221
NH Ostrava
A Plus OHL ŽS Brno BC
8. 4. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Marek Vondráček
Zdeněk Hartig
Dušan Štěnička
75
74
13
15
35
37
52
54
Review
základní část 38. kolo 224
USK Praha
NH Ostrava
11. 4. 2007
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Robert Paulík
Jan Karásek
Karel Bruna 67
73
22
23
33
49
48
65
Review
základní část 38. kolo 225
BK Prostějov
A Plus OHL ŽS Brno BC
11. 4. 2007
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Ivo Dolinek
Petr Hruša
Jan Slezák
79
68
17
21
40
38
59
51
Review
základní část 38. kolo 227
BK Synthesia Pardubice
Brněnský basketbalový klub IVes
11. 4. 2007
17:30
enteria arena Robert Vyklický
Václav Galajda
Antonín Kapl
Rudolf Výborný
94
90
22
25
48
48
72
66
Review
základní část 38. kolo 223
BK Kondoři Liberec
Mlékárna Kunín
10. 4. 2007
17:38
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Pavel Hlaváček 64
81
12
16
27
33
45
59
Review
základní část 38. kolo 226
BK Děčín
BK Ústí nad Labem
11. 4. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Jan Hošek
Zdeněk Hartig
Milan Jahoda
115
76
28
19
50
39
72
59
Review
základní část 38. kolo 228
ČEZ Basketball Nymburk
BK Sadská
11. 4. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Pavel Volejník
Jiří Jedlička
Zdeněk Ringsmuth
104
67
24
15
49
32
81
51
Review
základní část 39. kolo 230
BK Sadská
BK Synthesia Pardubice
14. 4. 2007
15:30
MSH Ostende Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Jan Karásek
Milan Jahoda 91
98
17
21
42
37
64
71
Review
základní část 39. kolo 231
Brněnský basketbalový klub IVes
BK Děčín
14. 4. 2007
16:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Václav Galajda
Václav Hanuš
Zdeněk Šantrůček 69
107
18
25
32
52
49
79
Review
základní část 39. kolo 232
BK Ústí nad Labem
A Plus OHL ŽS Brno BC
14. 4. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Zdeněk Hartig
Libor Lukeš
Rudolf Výborný 66
100
16
25
29
44
47
73
Review
základní část 39. kolo 233
BK Prostějov
USK Praha
14. 4. 2007
17:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Vrážel
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Viktor Sotolář
104
70
30
14
56
29
86
49
Review
základní část 39. kolo 229
ČEZ Basketball Nymburk
BK Kondoři Liberec
14. 4. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Miroslav Macela
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler
83
55
25
15
53
26
65
40
Review
základní část 39. kolo 234
NH Ostrava
Mlékárna Kunín
13. 4. 2007
18:00
SH Ostrava-Tatran Ivan Zachara
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Jan Schödlbauer 62
82
20
22
34
43
44
62
Review
základní část 40. kolo 238
A Plus OHL ŽS Brno BC
Brněnský basketbalový klub IVes
18. 4. 2007
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Zdeněk Hartig
Viktor Sotolář
87
79
23
22
44
45
70
54
Review
základní část 40. kolo 236
Mlékárna Kunín
BK Prostějov
18. 4. 2007
17:30
SH Krytý bazén Robert Vyklický
Robert Paulík
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
84
52
15
13
36
33
64
42
Review
základní část 40. kolo 237
USK Praha
BK Ústí nad Labem
18. 4. 2007
17:30
SH Folimanka Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Jan Schödlbauer
93
56
25
28
41
41
73
46
Review
základní část 40. kolo 235
BK Kondoři Liberec
NH Ostrava
18. 4. 2007
18:00
Tipsport Arena Václav Lukeš
Petr Hruša
Martin Kučera
Zdeněk Ringsmuth
88
78
26
22
46
48
66
68
Review
základní část 40. kolo 239
BK Děčín
BK Sadská
18. 4. 2007
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Hošek
Rudolf Výborný
84
81
17
22
45
43
63
61
Review
základní část 40. kolo 240
ČEZ Basketball Nymburk
BK Synthesia Pardubice
18. 4. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Pavel Volejník
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
106
66
26
19
52
41
74
50
Review
základní část 41. kolo 243
BK Sadská
A Plus OHL ŽS Brno BC
21. 4. 2007
15:00
MSH Ostende Robert Vyklický
Pavel Volejník
Jan Hošek
Karel Bruna 90
100
23
26
46
50
58
75
Review
základní část 41. kolo 245
BK Ústí nad Labem
Mlékárna Kunín
21. 4. 2007
15:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Paulík
Zdeněk Šedivý
Petr Znamínko
Rudolf Výborný 61
78
18
22
32
31
44
54
Review
základní část 41. kolo 244
Brněnský basketbalový klub IVes
USK Praha
23. 4. 2007
17:20
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička
77
72
18
18
36
30
57
52
Review
základní část 41. kolo 241
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
23. 4. 2007
17:30
enteria arena Ivo Dolinek
Václav Lukeš
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček 84
91
24
25
49
40
67
65
Review
základní část 41. kolo 246
BK Prostějov
NH Ostrava
22. 4. 2007
17:40
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Petr Vrážel
Petr Hruša
Vilém Cígler
97
61
24
11
48
28
80
35
Review
základní část 41. kolo 242
ČEZ Basketball Nymburk
BK Děčín
20. 4. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Václav Lukeš
Marek Vondráček
Zdeněk Ringsmuth
97
65
29
10
53
32
71
34
Review
základní část 42. kolo 251
A Plus OHL ŽS Brno BC
ČEZ Basketball Nymburk
25. 4. 2007
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Marek Vondráček
Dušan Štěnička 84
101
21
27
39
57
66
77
Review
základní část 42. kolo 248
NH Ostrava
BK Ústí nad Labem
25. 4. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Zdeněk Hartig
Jiří Jedlička
Zdeněk Ringsmuth
97
73
26
19
57
40
76
52
Review
základní část 42. kolo 249
Mlékárna Kunín
Brněnský basketbalový klub IVes
25. 4. 2007
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Jan Slezák
102
70
21
16
41
28
73
48
Review
základní část 42. kolo 250
USK Praha
BK Sadská
25. 4. 2007
17:30
SH Folimanka Ivan Zachara
Petr Hruša
Václav Hanuš
Miloš Pražák
87
85
14
21
42
34
62
52
75
75
Review
základní část 42. kolo 252
BK Děčín
BK Synthesia Pardubice
26. 4. 2007
17:50
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Galajda
Martin Kučera
Milan Jahoda
93
71
27
30
45
45
76
59
Review
základní část 42. kolo 247
BK Kondoři Liberec
BK Prostějov
25. 4. 2007
18:00
Tipsport Arena Miroslav Macela
Petr Vrážel
Pavel Rozsypal
Pavel Hlaváček 87
106
27
28
50
48
64
69
Review
základní část 43. kolo 256
BK Sadská
Mlékárna Kunín
28. 4. 2007
15:30
MSH Ostende Petr Vrážel
Marek Vondráček
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný 72
88
15
22
29
56
49
76
Review
základní část 43. kolo 258
BK Ústí nad Labem
BK Prostějov
28. 4. 2007
16:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Jan Hošek
Jan Schödlbauer 62
105
16
31
28
54
43
84
Review
základní část 43. kolo 254
BK Synthesia Pardubice
A Plus OHL ŽS Brno BC
28. 4. 2007
17:00
enteria arena Ivan Zachara
Robert Vyklický
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka 58
84
14
20
30
46
38
64
Review
základní část 43. kolo 253
BK Děčín
BK Kondoři Liberec
29. 4. 2007
17:30
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Pavel Volejník
Jan Karásek
Zdeněk Šantrůček
79
65
15
28
36
39
66
57
Review
základní část 43. kolo 255
ČEZ Basketball Nymburk
USK Praha
28. 4. 2007
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Václav Galajda
Petr Nejezchleb
Petr Buršík
114
69
29
17
65
34
89
51
Review
základní část 43. kolo 257
Brněnský basketbalový klub IVes
NH Ostrava
28. 4. 2007
18:00
SH Sokola Brno I Zdeněk Šedivý
Petr Hruša
Antonín Kapl
Vilém Cígler
92
88
18
11
38
31
56
52
74
74
Review
základní část 44. kolo 264
A Plus OHL ŽS Brno BC
BK Děčín
2. 5. 2007
16:30
Městská hala míčových sportů-nová Ivan Zachara
Robert Vyklický
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
86
71
20
10
41
25
66
48
Review
základní část 44. kolo 260
BK Prostějov
Brněnský basketbalový klub IVes
2. 5. 2007
17:30
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Marek Vondráček
Martin Kučera
Dušan Štěnička
97
82
32
14
55
35
70
58
Review
základní část 44. kolo 261
NH Ostrava
BK Sadská
2. 5. 2007
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
108
77
28
14
60
40
79
60
Review
základní část 44. kolo 262
Mlékárna Kunín
ČEZ Basketball Nymburk
2. 5. 2007
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Robert Paulík
Zdeněk Hartig
Pavel Hlaváček
79
71
24
20
46
39
58
55
Review
základní část 44. kolo 263
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
2. 5. 2007
17:30
enteria arena Václav Lukeš
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Vladimír Zelinka
82
60
20
13
44
30
66
47
Review
základní část 44. kolo 259
BK Kondoři Liberec
BK Ústí nad Labem
2. 5. 2007
18:00
Tipsport Arena Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček
96
44
21
16
43
22
69
29
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Rahsaan Edward Ames PCE 43 47 36.3 21.1 5.6 1.7/5.0 4.8/6.6 73.4 2.8
13 Radoslav Rančík NBK 42 53 28.8 17.9 6.8 0.2/0.7 3.7/4.9 76.1 3.2
31 Level Sanders DEC 51 34.5 16.8 3.6 1.7/5.2 4.4/4.9 90.7 2.3
4 Petr Benda BRN 49 36.3 16.8 6.6 0.2/0.8 3.2/4.2 76.5 2.7
23 Cameron Cortez Crisp PRO 41 52 28.6 14.8 4.6 1.3/3.1 1.8/2.4 76.0 2.5
5 Chad Timberlake MLK 38 46 29.4 15.3 5.0 0.9/2.5 2.5/4.2 60.6 2.3
8 Lukáš Kraus LIB 46 29.7 14.8 3.5 1.8/4.8 2.5/3.5 71.2 2.3
8 Pavel Prach BRN 50 30.0 13.4 2.3 2.2/5.5 2.4/3.0 78.9 1.9
16 Mike Mitchell OST 38 37 34.0 18.0 3.9 2.3/5.6 3.3/4.2 78.8 2.2
18 Peter Mulligan DEC 39 45 28.8 14.7 4.4 0.6/2.0 4.2/5.2 80.5 2.0
13 Tarvis Williams MLK 47 29.4 13.7 5.2 0.2/0.5 2.7/4.0 68.3 2.3
44 Damien Argrett UNL 40 32 32.5 20.2 7.2 0.1/0.1 5.6/8.2 68.3 2.4
22 Tim Henry UNL 41 31 36.0 19.4 5.5 1.4/5.1 4.2/6.2 67.7 3.1
5 Roderik Prater BBK 41 44 31.7 13.6 3.3 1.3/4.0 3.0/4.5 66.5 2.7
14 Jaroslav Prášil OST 42 42 32.2 14.0 2.6 2.2/6.0 2.1/2.8 76.9 2.6
17 Timothy Lyle SDS 40 31 33.1 18.9 6.3 0.7/2.2 4.3/5.5 77.6 2.1
5 Ladislav Sokolovský NBK 44 53 25.6 11.0 2.4 1.2/2.9 2.5/2.9 86.5 2.8
17 Muris Andelija USK 38 29.1 15.1 5.3 0.6/2.1 2.8/5.7 49.3 1.9
11 Ivan Perincic MLK 45 45 24.6 12.7 4.1 0.8/2.4 2.1/2.8 74.0 1.7
14 Radek Nečas PRO 55 28.6 10.2 3.1 0.6/2.1 2.2/3.1 72.0 3.5
6 Sherman Rivers SDS 41 43 26.3 12.2 3.3 0.8/2.3 3.1/4.4 70.2 2.3
7 David Machač BRN 42 52 23.1 10.0 3.1 0.7/2.0 1.7/2.4 70.9 2.4
12 Peter Rerko USK 38 43 25.9 11.9 2.5 1.5/4.0 2.4/3.4 71.0 3.3
15 Štěpán Vrubl BRN 51 32.5 9.8 1.8 1.3/3.4 2.3/2.9 78.5 3.0
5 Lamar Butler PRO 39 52 18.1 9.6 2.4 1.1/3.0 1.3/1.6 0.0* 1.3
15 Jakub Houška DEC 50 24.7 9.5 3.4 0.3/0.7 1.8/2.8 65.2 3.4
10 Marek Stuchlý PRO 46 20.2 10.1 2.2 0.8/2.4 3.2/3.7 85.5 2.3
11 Lamont Lee Roland BRN 44 40 28.9 11.5 4.3 0.2/0.9 2.4/3.8 63.3 3.7
13 Martin Ides OST 42 46 25.5 9.9 3.8 0.0/0.0 2.4/3.1 75.7 3.2
8 Jiří Trnka PCE 44 20.7 10.3 3.9 0.0/0.1 2.4/3.8 63.3 3.4
5 Lukáš Kotas USK 37 42 34.8 10.7 1.8 1.4/3.7 3.0/4.0 74.9 1.9
22 Goran Savanovič NBK 49 50 21.3 8.9 2.5 0.7/2.2 1.8/2.5 71.7 2.8
17 Petr Bohačík OST 35 25.8 12.3 2.9 0.7/2.1 4.3/5.8 74.8 2.7
12 Jiří Novotný PCE 33 31.5 12.8 2.3 2.3/5.8 1.4/1.9 0.0* 1.4
16 Pavel Slezák BBK 42 25.6 10.0 1.9 1.2/4.1 2.5/3.2 80.5 1.8
0 Pavel Miloš DEC 37 25.2 11.0 1.1 2.4/5.6 1.6/2.1 76.3 2.7
10 Pavel Beneš NBK 52 21.9 7.7 1.3 1.1/2.7 1.8/2.2 79.3 1.6
9 Daniel Novák PRO 44 53 18.4 7.3 1.5 1.0/2.5 1.3/1.8 0.0* 2.2
6 Zoran Helbich BBK 33 26.5 11.7 4.4 0.5/1.6 1.6/3.1 52.0 2.9
17 Miroslav Soukup DEC 47 18.2 8.2 2.6 0.4/1.2 2.0/2.9 68.9 3.4
7 Zbyněk Pospíšil OST 36 29.2 10.6 3.9 0.3/0.8 1.9/2.4 79.5 2.8
24 Robert Tomaszek PRO 36 21.1 10.4 4.0 0.1/0.1 2.1/3.3 62.5 3.4
4 Štěpán Reinberger MLK 40 47 19.6 7.9 1.0 1.7/3.7 0.6/0.8 0.0* 2.2
7 Ladislav Tóth LIB 39 42 22.5 8.6 3.0 0.2/1.0 1.9/2.9 65.0 2.9
6 Admir Alič USK 38 32 26.3 11.1 2.3 1.6/4.2 1.7/2.3 71.6 2.6
18 Tomáš Hrubý USK 37 20.9 9.6 2.8 0.4/1.1 2.6/3.7 71.3 2.3
6 Monty Mack NBK 45 28 26.0 12.5 3.5 1.0/2.6 2.4/3.0 78.6 1.5
19 Sylvere Justin Bryan PRO 41 28 23.8 12.2 4.4 0.1/0.1 3.1/4.8 65.7 3.0
33 Stanislav Votroubek NBK 41 48 18.6 7.1 1.7 1.1/2.4 0.4/0.6 0.0* 2.8
11 Darius Myron Washington NBK 36 26 23.8 12.8 4.0 0.6/1.8 3.1/3.9 80.2 2.2
4 Tomáš Holešovský UNL 40 29.8 8.2 1.3 1.4/4.4 1.5/2.4 64.2 3.1
12 Robert Landa LIB 47 19.3 6.8 2.0 0.3/0.9 2.0/2.8 73.8 2.7
6 Marek Štec MLK 40 20.8 7.8 1.6 1.1/3.0 1.3/1.8 0.0* 2.0
12 Marek Mužík OST 46 37 26.7 8.4 1.8 1.1/3.1 1.6/2.3 70.6 2.8
19 Ian Charles Johnson LIB 38 21 26.4 14.7 4.9 1.0/2.0 2.1/2.6 81.8 1.2
0 Guillermo Diaz NBK 37 15 33.3 20.1 5.0 2.0/4.9 4.1/4.5 89.7 2.0
12 Igor Majoroš BBK 42 32 22.7 9.2 2.5 0.8/2.7 1.7/2.3 76.4 2.4
15 Antti Nikkila NBK 44 53 16.3 5.5 2.3 0.0 0.9/1.3 0.0* 3.2
11 Peter Práznovský BBK 44 31 27.3 9.2 3.7 0.0/0.1 1.6/2.2 72.5 3.6
8 Václav Hrubý USK 42 27.9 6.7 0.6 1.2/3.5 2.0/2.5 77.4 1.8
11 Aleš Kočvara LIB 31 23.1 9.0 2.2