OP mladší minižáci U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina východ 1. kolo 1
TJ Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
19. 9. 2015
09:00
ZŠ Šlapanice Aleš Bilíček
Adéla Hráčková
48
55
10
19
11
12
17
16
10
8
Review
Skupina východ 1. kolo 5
BK Vyškov
JBC Brno
19. 9. 2015
10:00
SH Za parkem Josef Slavík
Martin Račanský
32
40
10
11
12
14
24
25
32
40
Review
Skupina východ 1. kolo 2
TJ Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
19. 9. 2015
11:00
ZŠ Šlapanice Adéla Hráčková
Aleš Bilíček
34
44
13
10
7
8
8
10
6
16
Review
Skupina východ 1. kolo 3
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti - Babice
17. 11. 2015
12:00
SH Podolí u Brna Marek Vaníček
Barbora Koppová
36
49
13
11
25
27
31
43
Review
Skupina východ 1. kolo 6
BK Vyškov
JBC Brno
19. 9. 2015
12:00
SH Za parkem Josef Slavík
Martin Račanský
42
27
9
9
17
15
35
19
42
27
Review
Skupina východ 1. kolo 4
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti - Babice
17. 11. 2015
14:00
SH Podolí u Brna Barbora Koppová
Marek Vaníček
60
48
12
6
30
24
44
36
Review
Skupina východ 2. kolo 11
TJ Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
3. 10. 2015
09:00
ZŠ Šlapanice Josef Solar
Marek Vičar
66
15
18
4
14
2
16
8
18
1
Review
Skupina východ 2. kolo 7
Jiskra Kyjov
JBC Brno
3. 10. 2015
09:00
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
61
35
8
5
37
13
49
22
Review
Skupina východ 2. kolo 9
Basket Kohouti - Babice
BK Vyškov
3. 10. 2015
09:30
SH ZŠ Chalabalova Aleš Bilíček
Petr Křápek
22
47
6
15
10
32
14
44
Review
Skupina východ 2. kolo 12
TJ Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
3. 10. 2015
11:00
ZŠ Šlapanice Josef Solar
Marek Vičar
67
15
11
7
18
6
20
0
18
4
Review
Skupina východ 2. kolo 8
Jiskra Kyjov
JBC Brno
3. 10. 2015
11:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
51
37
8
12
24
20
30
25
Review
Skupina východ 2. kolo 10
Basket Kohouti - Babice
BK Vyškov
3. 10. 2015
12:00
SH ZŠ Chalabalova Aleš Bilíček
Petr Křápek
40
66
1
20
10
34
21
58
Review
Skupina východ 3. kolo 13
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
17. 10. 2015
09:00
SH Podolí u Brna Josef Solar
Adéla Hráčková
24
79
4
23
4
47
19
65
Review
Skupina východ 3. kolo 17
JBC Brno
Basket Kohouti - Babice
17. 10. 2015
09:00
SH Morenda Michal Kubeš
Patrik Skipala
86
4
17
2
31
2
53
4
Review
Skupina východ 3. kolo 15
BK Vyškov
TJ Sokol Šlapanice
17. 10. 2015
10:00
SH Za parkem Josef Slavík
Martin Račanský
25
71
5
20
7
39
13
56
25
71
Review
Skupina východ 3. kolo 14
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
17. 10. 2015
11:00
SH Podolí u Brna Adéla Hráčková
Josef Solar
26
80
2
24
6
54
22
64
Review
Skupina východ 3. kolo 18
JBC Brno
Basket Kohouti - Babice
17. 10. 2015
11:00
SH Morenda Patrik Skipala
Michal Kubeš
68
10
12
2
31
4
50
8
Review
Skupina východ 3. kolo 16
BK Vyškov
TJ Sokol Šlapanice
17. 10. 2015
12:00
SH Za parkem Josef Slavík
Martin Račanský
32
61
11
18
18
36
28
48
32
61
Review
Skupina východ 4. kolo 21
TJ Sokol Šlapanice
JBC Brno
18. 10. 2015
09:00
ZŠ Šlapanice Marek Vaníček
Petr Křápek
66
51
20
9
21
18
17
12
13
7
Review
Skupina východ 4. kolo 19
Jiskra Kyjov
Basket Kohouti - Babice
18. 10. 2015
11:00
Hala TJ Jiskra Břetislav Kraváček
Zdeněk Plachý
84
6
19
0
37
3
53
4
Review
Skupina východ 4. kolo 22
TJ Sokol Šlapanice
JBC Brno
18. 10. 2015
11:00
ZŠ Šlapanice Marek Vaníček
Petr Křápek
51
33
15
5
15
10
15
18
11
5
Review
Skupina východ 4. kolo 20
Jiskra Kyjov
Basket Kohouti - Babice
18. 10. 2015
13:00
Hala TJ Jiskra Zdeněk Plachý
Břetislav Kraváček
95
5
18
2
47
3
76
3
Review
Skupina východ 4. kolo 23
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
18. 10. 2015
14:00
SH Podolí u Brna Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka
23
26
6
8
12
12
17
20
23
26
Review
Skupina východ 4. kolo 24
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
18. 10. 2015
16:00
SH Podolí u Brna Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka
34
39
5
10
17
12
24
32
34
39
Review
Skupina východ 5. kolo 27
JBC Brno
SK Renocar Podolí
28. 10. 2015
09:00
SH Morenda Barbora Koppová
Adéla Hráčková
51
22
15
6
19
30
32
16
Review
Skupina východ 5. kolo 25
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
31. 10. 2015
10:00
SH Za parkem Jan Helis
Martin Račanský
27
76
10
14
12
35
25
55
27
76
Review
Skupina východ 5. kolo 29
Basket Kohouti - Babice
TJ Sokol Šlapanice
15. 11. 2015
10:00
SH ZŠ Chalabalova Martin Štěpánek
Josef Dospíšil
45
104
14
27
24
50
26
83
Review
Skupina východ 5. kolo 28
JBC Brno
SK Renocar Podolí
28. 10. 2015
11:00
SH Morenda Adéla Hráčková
Barbora Koppová
47
13
17
6
23
9
37
11
Review
Skupina východ 5. kolo 26
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
31. 10. 2015
12:00
SH Za parkem Jan Helis
Martin Račanský
23
64
9
20
9
37
18
54
23
64
Review
Skupina východ 5. kolo 30
Basket Kohouti - Babice
TJ Sokol Šlapanice
15. 11. 2015
12:00
SH ZŠ Chalabalova Josef Dospíšil
Martin Štěpánek
26
104
2
30
12
59
14
79
Review
Skupina východ 6. kolo 33
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
14. 11. 2015
09:30
SH ZŠ Chalabalova Martin Štěpánek
Barbora Koppová
27
81
2
35
12
41
14
71
Review
Skupina východ 6. kolo 35
JBC Brno
BK Vyškov
14. 11. 2015
09:30
SH Morenda Jiří Bělouch
Jan Bráblík
53
14
14
1
36
6
46
6
Review
Skupina východ 6. kolo 34
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
14. 11. 2015
11:30
SH ZŠ Chalabalova Martin Štěpánek
Barbora Koppová
38
69
6
21
18
40
31
58
Review
Skupina východ 6. kolo 36
JBC Brno
BK Vyškov
14. 11. 2015
11:30
SH Morenda Jiří Bělouch
Jan Bráblík
52
25
16
8
32
11
46
13
Review
Skupina východ 6. kolo 31
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Šlapanice
14. 11. 2015
12:00
Hala TJ Jiskra Břetislav Kraváček
Štěpán Urbánek
76
35
22
11
36
17
61
25
Review
Skupina východ 6. kolo 32
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Šlapanice
14. 11. 2015
14:00
Hala TJ Jiskra Štěpán Urbánek
Břetislav Kraváček
52
40
12
11
22
17
42
28
Review
Skupina východ 7. kolo 41
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Šlapanice
28. 11. 2015
08:00
SH Podolí u Brna Josef Solar
Patrik Skipala
32
65
10
18
21
30
28
48
Review
Skupina východ 7. kolo 42
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Šlapanice
28. 11. 2015
10:00
SH Podolí u Brna Patrik Skipala
Josef Solar
31
88
8
19
14
39
22
55
Review
Skupina východ 7. kolo 37
JBC Brno
Jiskra Kyjov
28. 11. 2015
10:00
SH Morenda Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka
34
54
9
15
17
29
24
41
Review
Skupina východ 7. kolo 38
JBC Brno
Jiskra Kyjov
28. 11. 2015
11:30
SH Morenda Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka
37
49
8
14
10
28
24
36
Review
Skupina východ 7. kolo 39
BK Vyškov
Basket Kohouti - Babice
28. 11. 2015
14:00
SH Za parkem Barbora Toboláková
Josef Slavík
46
27
12
1
20
7
38
17
46
27
Review
Skupina východ 7. kolo 40
BK Vyškov
Basket Kohouti - Babice
28. 11. 2015
15:30
SH Za parkem Josef Slavík
Barbora Toboláková
36
37
13
6
15
21
24
31
36
37
Review
Skupina východ 8. kolo 43
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
12. 12. 2015
09:00
Hala TJ Jiskra Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
107
20
37
9
58
16
90
17
Review
Skupina východ 8. kolo 47
Basket Kohouti - Babice
JBC Brno
12. 12. 2015
09:30
SH ZŠ Chalabalova Petr Reichl
18
100
4
23
7
48
11
69
Review
Skupina východ 8. kolo 44
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
12. 12. 2015
10:30
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Barbora Toboláková
103
9
33
4
68
7
84
9
Review
Skupina východ 8. kolo 48
Basket Kohouti - Babice
JBC Brno
12. 12. 2015
11:30
SH ZŠ Chalabalova Petr Reichl
18
118
6
26
8
61
12
89
Review
Skupina východ 8. kolo 45
TJ Sokol Šlapanice
BK Vyškov
12. 12. 2015
13:30
ZŠ Šlapanice Adéla Hráčková
Patrik Skipala
55
30
18
6
25
15
35
23
55
30
Review
Skupina východ 8. kolo 46
TJ Sokol Šlapanice
BK Vyškov
12. 12. 2015
15:30
ZŠ Šlapanice Patrik Skipala
Adéla Hráčková
59
33
13
6
32
18
49
24
59
33
Review
Skupina východ 9. kolo 51
JBC Brno
TJ Sokol Šlapanice
9. 1. 2016
09:00
SH Morenda Josef Dospíšil
Petr Křápek
54
33
11
11
25
16
39
26
Review
Skupina východ 9. kolo 49
Basket Kohouti - Babice
Jiskra Kyjov
9. 1. 2016
09:30
SH ZŠ Chalabalova Jiří Slezák
Jan Bráblík
18
118
3
27
10
58
14
93
Review
Skupina východ 9. kolo 53
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
10. 1. 2016
10:00
SH Za parkem Josef Slavík
Martin Račanský
50
28
11
10
25
18
38
22
50
28
Review
Skupina východ 9. kolo 52
JBC Brno
TJ Sokol Šlapanice
9. 1. 2016
11:00
SH Morenda Petr Křápek
Josef Dospíšil
45
44
8
11
14
21
32
31
Review
Skupina východ 9. kolo 50
Basket Kohouti - Babice
Jiskra Kyjov
9. 1. 2016
11:30
SH ZŠ Chalabalova Jiří Slezák
Jan Bráblík
31
129
10
21
21
62
21
96
Review
Skupina východ 9. kolo 54
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
10. 1. 2016
12:00
SH Za parkem Josef Slavík
Martin Račanský
70
30
22
4
34
9
58
19
70
30
Review
Skupina východ 10. kolo 57
SK Renocar Podolí
JBC Brno
23. 1. 2016
09:00
SH Podolí u Brna Josef Solar
Petr Křápek
25
64
4
19
14
27
14
56
Review
Skupina východ 10. kolo 59
TJ Sokol Šlapanice
Basket Kohouti - Babice
23. 1. 2016
09:00
ZŠ Šlapanice Jan Bilíček
Adéla Hráčková
64
15
6
4
20
0
24
4
17
7
Review
Skupina východ 10. kolo 58
SK Renocar Podolí
JBC Brno
23. 1. 2016
11:00
SH Podolí u Brna Petr Křápek
Josef Solar
15
75
7
31
7
47
11
66
Review
Skupina východ 10. kolo 60
TJ Sokol Šlapanice
Basket Kohouti - Babice
23. 1. 2016
11:00
ZŠ Šlapanice Adéla Hráčková
Jan Bilíček
88
16
20
4
27
2
22
6
19
4
Review
Skupina východ 10. kolo 55
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
24. 1. 2016
12:30
Hala TJ Jiskra Zdeněk Plachý
Břetislav Kraváček
60
37
10
14
29
21
47
33
60
37
Review
Skupina východ 10. kolo 56
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
24. 1. 2016
14:15
Hala TJ Jiskra Břetislav Kraváček
Zdeněk Plachý
58
28
21
10
32
14
45
22
58
28
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Jiskra Kyjov 20 20 0 1.495 554 40
2. Sokol Šlapanice 20 14 6 1.243 725 34
3. JBC Brno 20 13 7 1.107 647 33
4. BK Vyškov 20 8 12 728 917 28
5. Renocar Podolí 20 3 17 608 1.239 23
6. Basket Kohouti - Babice 20 2 18 500 1.599 22
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Matěj Rychtecký SAM Brno B. 17 23 1.0 1.9 0.9 0.2/0.6 0.0* 1.3
Tomáš Olbort Renocar Podolí B 17 8 1.0 1.9 0.6 0.6/2.0 31.3 2.3
Matěj Trnka BC VYSOČINA 17 6 1.0 1.2 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.7
Anna Benešová Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koch Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Pitelová BK Maják SVČ Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cíleček JBC Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl Basket Kohouti - Babice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Lukeš Sokol Šlapanice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Jelínek Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Tesař BŠM Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Svoboda mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Blažek Basket Kohouti 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Čičmanský mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Beneš Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 4 2 2 0 - - -
Vičar Marek 2 0 2 0 - - -
Veis Martin 2 1 1 0 - - -
Vaníček Marek 15 8 7 0 - - -
Urbánek Štěpán 6 3 3 0 - - -
Ulrichová Barbora 2 1 1 0 - - -
Toboláková Barbora 4 2 2 0 - - -
Štěpánek Martin 6 4 2 0 - - -
Šebesta Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Solar Josef 20 12 8 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Slavík Josef 12 10 2 0 - - -
Skipala Patrik 12 4 8 0 - - -
Sehnal Jiří 1 1 0 0 - - -
Reichl Petr 4 4 0 0 - - -
Račanský Martin 10 0 10 0 - - -
Prokeš Jan 2 2 0 0 - - -
Plánka Jakub 8 3 5 0 - - -
Plachý Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Mynarčík Petr 10 6 4 0 - - -
Kučírek Pavel 4 2 2 0 - - -
Kubeš Michal 10 6 4 0 - - -
Křápek Petr 14 2 12 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 3 3 0 - - -
Kozel Milan 4 3 1 0 - - -
Koppová Barbora 10 4 6 0 - - -
Kočí Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Janík Karel 2 1 1 0 - - -
Chaloupka Tomáš 8 0 8 0 - - -
Chaloupka Libor 12 11 1 0 - - -
Hráčková Adéla 16 8 8 0 - - -
Helis Jan 4 3 1 0 - - -
Dospíšil Josef 12 6 6 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 2 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Bukovský Michal 4 3 1 0 - - -
Brzobohatá Veronika 14 5 9 0 - - -
Bráblík Jan 12 3 9 0 - - -
Bilíček Jan 2 1 1 0 - - -
Bilíček Aleš 10 7 3 0 - - -
Bělouch Jiří 2 2 0 0 - - -
Bažík Petr 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře