Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2000/01

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BK SČP Ústí nad Labem
Ostacolor BK Pardubice
16. 9. 2000
17:00
Václav Lukeš
Roman Klaus
Milan Franke
85
65
9
2
25
19
64
51
Review
základní část 1. kolo 3
BK Opava
BVV Brno
16. 9. 2000
17:00
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Jan Slezák
80
75
23
22
40
38
59
55
Review
základní část 1. kolo 6
BC Slavia Kroměříž
Sparta Praha
16. 9. 2000
17:00
Karel Bruna
Libor Lukeš
Vilém Cígler 84
89
20
25
39
44
66
63
Review
základní část 1. kolo 1
USK Erpet Praha
BK Nová huť Ostrava
16. 9. 2000
17:30
Václav Galajda
Rudolf Výborný
Jan Schödlbauer
97
87
21
27
38
48
64
70
Review
základní část 1. kolo 4
BK GA Nymburk
BK SČE Děčín
16. 9. 2000
17:30
Zdeněk Šedivý
Pavel Zouhar
Milan Jahoda 80
88
21
23
42
47
53
69
Review
základní část 1. kolo 5
BBK Houseři Brno
Mlékárna Kunín
16. 9. 2000
18:00
Zdeněk Hartig
Radomír Kohout
Pavel Burda 60
72
14
24
30
38
46
54
Review
základní část 2. kolo 9
Mlékárna Kunín
BK SČP Ústí nad Labem
20. 9. 2000
17:00
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Miroslav Kurz 83
90
16
25
36
39
55
64
Review
základní část 2. kolo 11
BVV Brno
USK Erpet Praha
20. 9. 2000
17:00
Tomáš Telúch
Pavel Rozsypal
Milan Pumr 81
86
23
23
40
46
69
58
Review
základní část 2. kolo 8
BK SČE Děčín
BK Opava
27. 9. 2000
17:30
Pavel Volejník
Jaroslav Egr
Miloš Pražák
82
74
21
23
41
40
57
54
Review
základní část 2. kolo 10
Ostacolor BK Pardubice
BC Slavia Kroměříž
20. 9. 2000
17:30
Václav Galajda
Petr Vrážel
Josef Matějček
94
79
24
14
49
41
77
64
Review
základní část 2. kolo 12
BK Nová huť Ostrava
BK GA Nymburk
20. 9. 2000
17:30
Robert Paulík
Jiří Smetana
Vladimír Vrážel 81
96
25
19
47
39
57
73
Review
základní část 2. kolo 7
Sparta Praha
BBK Houseři Brno
20. 9. 2000
18:10
Pavel Hendrich
Václav Lukeš
Petr Buršík
85
71
24
13
44
31
64
55
Review
základní část 3. kolo 13
BK SČP Ústí nad Labem
BK Nová huť Ostrava
23. 9. 2000
-
Karel Bruna
Richard Oláh
Milan Jahoda
76
69
18
19
32
32
55
51
Review
základní část 3. kolo 14
BK Opava
USK Erpet Praha
23. 9. 2000
17:00
Ivan Zachara
Robert Paulík
Ivo Procházka 76
89
18
26
44
45
54
68
Review
základní část 3. kolo 16
BVV Brno
BBK Houseři Brno
23. 9. 2000
17:00
Zdeněk Šedivý
Roman Michalec
Stanislav Trepka
93
72
18
17
48
38
73
55
Review
základní část 3. kolo 17
BC Slavia Kroměříž
BK SČE Děčín
23. 9. 2000
17:00
Miroslav Macela
Zdeněk Hartig
Viktor Sotolář
89
79
25
17
51
41
71
64
Review
základní část 3. kolo 18
Mlékárna Kunín
Sparta Praha
23. 9. 2000
17:00
Tomáš Telúch
Vlastimil Kurz
Vladimír Zelinka
97
76
30
19
55
30
77
53
Review
základní část 3. kolo 15
BK GA Nymburk
Ostacolor BK Pardubice
23. 9. 2000
17:30
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Pavel Burda
78
77
25
22
40
45
53
58
67
67
Review
základní část 4. kolo 19
BK SČP Ústí nad Labem
USK Erpet Praha
30. 9. 2000
17:00
Zdeněk Hartig
Petr Vrážel
Viktor Sotolář 68
89
19
24
39
42
53
59
Review
základní část 4. kolo 20
BK SČE Děčín
Sparta Praha
30. 9. 2000
17:00
Ivan Zachara
Václav Galajda
Jan Schödlbauer 60
62
22
12
37
31
49
44
Review
základní část 4. kolo 21
Mlékárna Kunín
BC Slavia Kroměříž
30. 9. 2000
17:00
Pavel Rozsypal
Jaroslav Egr
Zdeněk Procházka
100
71
24
18
53
41
76
53
Review
základní část 4. kolo 23
BVV Brno
BK GA Nymburk
30. 9. 2000
17:00
Karel Bruna
Petr Andrle
Zdeněk Šantrůček
119
89
27
23
58
45
86
65
Review
základní část 4. kolo 22
Ostacolor BK Pardubice
BBK Houseři Brno
30. 9. 2000
17:30
Tomáš Telúch
Jiří Kukla
Milan Pumr
91
75
19
17
47
36
65
58
Review
základní část 4. kolo 24
BK Nová huť Ostrava
BK Opava
30. 9. 2000
17:30
Pavel Volejník
Libor Lukeš
Miroslav Kurz 73
117
18
30
40
56
55
78
Review
základní část 5. kolo 25
BK Opava
Mlékárna Kunín
7. 10. 2000
17:00
Zdeněk Šedivý
Václav Lukeš
Jan Slezák
105
81
31
22
58
43
86
64
Review
základní část 5. kolo 28
BC Slavia Kroměříž
BK Nová huť Ostrava
7. 10. 2000
17:00
Ivan Zachara
Pavel Zouhar
Zdeněk Latík
84
82
14
20
34
43
57
62
Review
základní část 5. kolo 29
Sparta Praha
BVV Brno
7. 10. 2000
17:00
Rudolf Výborný
Miroslav Macela
Petr Buršík
84
69
26
23
40
38
58
58
Review
základní část 5. kolo 30
BK SČE Děčín
Ostacolor BK Pardubice
7. 10. 2000
17:00
Robert Paulík
Pavel Hendrich
Jaroslava Strouhalová
75
73
21
18
38
39
57
56
Review
základní část 5. kolo 26
BK GA Nymburk
BK SČP Ústí nad Labem
7. 10. 2000
17:30
Ivo Dolinek
Petr Znamínko
Stanislav Trepka
92
85
23
20
47
40
67
57
Review
základní část 5. kolo 27
BBK Houseři Brno
USK Erpet Praha
7. 10. 2000
18:00
Václav Galajda
Libor Lukeš
Milan Pumr 63
83
16
29
30
51
46
68
Review
základní část 6. kolo 35
BVV Brno
BC Slavia Kroměříž
11. 10. 2000
-
Zdeněk Šedivý
Richard Oláh
Pavel Burda
100
87
31
18
53
47
76
64
Review
základní část 6. kolo 32
BK SČP Ústí nad Labem
BK Opava
11. 10. 2000
16:00
Václav Galajda
Radomír Kohout
Ferdinand Strouhal 82
86
17
26
46
52
66
73
Review
základní část 6. kolo 33
Mlékárna Kunín
BK SČE Děčín
11. 10. 2000
17:00
Rudolf Výborný
Petr Vrážel
Miloš Pražák
104
79
35
20
59
40
75
59
Review
základní část 6. kolo 31
USK Erpet Praha
BK GA Nymburk
11. 10. 2000
17:30
Karel Bruna
Roman Klaus
Zdeněk Šantrůček
85
68
28
13
45
34
64
50
Review
základní část 6. kolo 34
Ostacolor BK Pardubice
Sparta Praha
11. 10. 2000
17:30
Ivo Dolinek
Zdeněk Hartig
Vilém Cígler 71
79
17
23
35
48
58
59
Review
základní část 6. kolo 36
BK Nová huť Ostrava
BBK Houseři Brno
11. 10. 2000
17:30
Pavel Rozsypal
Jaroslav Egr
Vladimír Zelinka 81
93
18
15
40
43
53
65
Review
základní část 7. kolo 41
BK SČE Děčín
BVV Brno
14. 10. 2000
17:00
Václav Lukeš
Václav Galajda
Pavel Burda 84
103
18
35
48
60
74
81
Review
základní část 7. kolo 42
Mlékárna Kunín
Ostacolor BK Pardubice
14. 10. 2000
17:00
Ivan Zachara
Jiří Smetana
Jan Slezák
103
68
28
21
54
42
80
58
Review
základní část 7. kolo 37
BK GA Nymburk
BK Opava
14. 10. 2000
17:30
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Jaroslava Strouhalová 72
93
17
26
32
42
45
72
Review
základní část 7. kolo 40
Sparta Praha
BK Nová huť Ostrava
14. 10. 2000
17:30
Robert Paulík
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 63
70
20
20
35
35
48
47
Review
základní část 7. kolo 38
BBK Houseři Brno
BK SČP Ústí nad Labem
14. 10. 2000
18:00
Pavel Volejník
Pavel Hendrich
Zdeněk Procházka
81
73
21
21
39
37
60
62
Review
základní část 7. kolo 39
BC Slavia Kroměříž
USK Erpet Praha
18. 10. 2000
18:00
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný
Miroslav Kurz 82
96
30
28
48
47
58
76
Review
základní část 8. kolo 47
BVV Brno
Mlékárna Kunín
22. 10. 2000
14:00
Karel Bruna
Tomáš Telúch
Milan Franke 73
82
25
21
43
48
60
61
Review
základní část 8. kolo 44
BK SČP Ústí nad Labem
BC Slavia Kroměříž
21. 10. 2000
15:00
Ivan Zachara
Jiří Kukla
Jaroslava Strouhalová
94
78
21
26
44
43
71
64
Review
základní část 8. kolo 45
BK Opava
BBK Houseři Brno
21. 10. 2000
17:00
Ivo Dolinek
Petr Andrle
Viktor Sotolář
105
85
31
19
62
47
84
61
Review
základní část 8. kolo 43
USK Erpet Praha
Ostacolor BK Pardubice
21. 10. 2000
17:30
Pavel Rozsypal
Roman Michalec
Petr Buršík
65
62
18
16
36
33
48
45
Review
základní část 8. kolo 46
BK GA Nymburk
Sparta Praha
21. 10. 2000
17:30
Václav Lukeš
Petr Vrážel
Vladimír Zelinka 63
85
11
23
29
39
41
58
Review
základní část 8. kolo 48
BK Nová huť Ostrava
BK SČE Děčín
21. 10. 2000
17:30
Zdeněk Šedivý
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler 73
74
16
23
32
44
50
60
Review
základní část 9. kolo 50
BC Slavia Kroměříž
BK Opava
28. 10. 2000
17:00
Robert Paulík
Roman Klaus
Jan Slezák 61
79
17
11
35
33
53
56
Review
základní část 9. kolo 51
Sparta Praha
BK SČP Ústí nad Labem
28. 10. 2000
17:00
Karel Bruna
Jaroslav Egr
Miroslav Kurz
91
71
28
12
51
33
78
49
Review
základní část 9. kolo 52
BK SČE Děčín
USK Erpet Praha
28. 10. 2000
17:00
Tomáš Telúch
Libor Lukeš
Petr Buršík 76
89
19
26
37
48
59
69
Review
základní část 9. kolo 53
Mlékárna Kunín
BK Nová huť Ostrava
28. 10. 2000
17:00
Václav Galajda
Petr Znamínko
Vladimír Vrážel
92
76
27
19
49
35
71
58
Review
základní část 9. kolo 54
Ostacolor BK Pardubice
BVV Brno
28. 10. 2000
17:30
Pavel Volejník
Pavel Hendrich
Jan Schödlbauer
93
83
27
15
44
45
69
68
Review
základní část 9. kolo 49
BBK Houseři Brno
BK GA Nymburk
28. 10. 2000
18:00
Ivan Zachara
Radomír Kohout
Zdeněk Latík
86
85
26
21
43
41
67
51
Review
základní část 10. kolo 55
USK Erpet Praha
Sparta Praha
1. 11. 2000
17:30
Robert Paulík
Miroslav Macela
Milan Jahoda
82
66
20
14
47
28
61
48
Review
základní část 10. kolo 57
BK Opava
Ostacolor BK Pardubice
1. 11. 2000
17:30
Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler
99
74
23
23
49
45
75
57
Review
základní část 10. kolo 58
BK GA Nymburk
Mlékárna Kunín
1. 11. 2000
17:30
Rudolf Výborný
Richard Oláh
Milan Franke 67
82
23
29
36
45
51
62
Review
základní část 10. kolo 60
BK Nová huť Ostrava
BVV Brno
1. 11. 2000
17:30
Václav Lukeš
Zdeněk Hartig
Zdeněk Latík
84
68
14
18
27
34
55
47
Review
základní část 10. kolo 56
BK SČP Ústí nad Labem
BK SČE Děčín
1. 11. 2000
18:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Jaroslava Strouhalová 87
93
24
23
41
45
64
71
Review
základní část 10. kolo 59
BBK Houseři Brno
BC Slavia Kroměříž
1. 11. 2000
18:00
Tomáš Telúch
Pavel Zouhar
Jan Slezák
88
79
22
26
39
43
60
62
Review
základní část 11. kolo 61
BC Slavia Kroměříž
BK GA Nymburk
4. 11. 2000
17:00
Pavel Volejník
Libor Lukeš
Zdeněk Procházka
85
80
24
16
37
35
61
58
Review
základní část 11. kolo 62
Sparta Praha
BK Opava
4. 11. 2000
17:00
Ivo Dolinek
Pavel Rozsypal
Petr Buršík 69
109
17
32
38
48
50
81
Review
základní část 11. kolo 63
BK SČE Děčín
BBK Houseři Brno
4. 11. 2000
17:00
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Milan Franke
96
84
28
14
56
30
77
64
Review
základní část 11. kolo 64
Mlékárna Kunín
USK Erpet Praha
4. 11. 2000
17:00
Karel Bruna
Václav Lukeš
Vilém Cígler 65
72
18
17
27
21
43
39
53
53
Review
základní část 11. kolo 66
BVV Brno
BK SČP Ústí nad Labem
4. 11. 2000
17:00
Ivan Zachara
Petr Andrle
Jaroslava Strouhalová
104
82
24
26
56
45
83
65
Review
základní část 11. kolo 65
Ostacolor BK Pardubice
BK Nová huť Ostrava
4. 11. 2000
17:30
Robert Paulík
Jiří Kukla
Viktor Sotolář 77
87
17
15
35
38
56
57
Review
základní část 12. kolo 68
BK Opava
BK SČE Děčín
8. 11. 2000
17:30
Tomáš Telúch
Pavel Hendrich
Zdeněk Procházka
86
81
24
18
47
39
68
61
Review
základní část 12. kolo 71
USK Erpet Praha
BVV Brno
8. 11. 2000
17:30
Rudolf Výborný
Jaroslav Egr
Jan Schödlbauer
96
83
29
19
47
43
70
62
Review
základní část 12. kolo 72
BK GA Nymburk
BK Nová huť Ostrava
8. 11. 2000
17:30
Zdeněk Šedivý
Roman Klaus
Ferdinand Strouhal
78
64
21
13
42
34
59
45
Review
základní část 12. kolo 67
BBK Houseři Brno
Sparta Praha
8. 11. 2000
18:00
Zdeněk Hartig
Petr Znamínko
Josef Matějček
86
78
21
23
33
38
58
55
Review
základní část 12. kolo 69
BK SČP Ústí nad Labem
Mlékárna Kunín
8. 11. 2000
18:00
Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Jaroslava Strouhalová 70
80
17
23
31
42
46
59
Review
základní část 12. kolo 70
BC Slavia Kroměříž
Ostacolor BK Pardubice
8. 11. 2000
18:00
Ivo Dolinek
Jiří Smetana
Milan Jahoda 83
85
27
16
47
40
63
56
Review
základní část 13. kolo 76
BK SČE Děčín
BK GA Nymburk
11. 11. 2000
10:30
Libor Lukeš
Robert Paulík
Stanislav Trepka
91
86
31
10
49
44
70
68
Review
základní část 13. kolo 75
BVV Brno
BK Opava
11. 11. 2000
17:00
Václav Galajda
Libor Lukeš
Miloš Pražák 77
91
29
24
48
48
65
68
Review
základní část 13. kolo 77
Mlékárna Kunín
BBK Houseři Brno
11. 11. 2000
17:00
Pavel Rozsypal
Roman Michalec
Jan Slezák
105
85
33
18
58
37
83
55
Review
základní část 13. kolo 78
Sparta Praha
BC Slavia Kroměříž
11. 11. 2000
17:10
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Vladimír Vrážel
94
65
27
17
49
33
72
48
Review
základní část 13. kolo 73
BK Nová huť Ostrava
USK Erpet Praha
10. 11. 2000
17:30
Miroslav Macela
Petr Vrážel
Viktor Sotolář 75
78
25
25
42
48
57
63
Review
základní část 13. kolo 74
Ostacolor BK Pardubice
BK SČP Ústí nad Labem
11. 11. 2000
17:30
Tomáš Telúch
Antonín Kapl
Ferdinand Strouhal 78
95
11
22
32
46
51
74
Review
základní část 14. kolo 80
USK Erpet Praha
BK Opava
3. 12. 2000
14:05
Ivo Dolinek
Václav Galajda
Milan Jahoda
81
68
9
21
33
31
54
49
Review
základní část 14. kolo 83
BK SČE Děčín
BC Slavia Kroměříž
2. 12. 2000
17:00
Karel Bruna
Zdeněk Hartig
Zdeněk Šantrůček
90
66
17
20
45
38
72
49
84
61
Review
základní část 14. kolo 84
Sparta Praha
Mlékárna Kunín
2. 12. 2000
17:00
Václav Lukeš
Miroslav Macela
Vladimír Zelinka
93
65
21
25
48
41
63
55
Review
základní část 14. kolo 79
BK Nová huť Ostrava
BK SČP Ústí nad Labem
2. 12. 2000
17:30
Zdeněk Šedivý
Pavel Hendrich
Milan Pumr
94
85
28
17
51
43
72
57
Review
základní část 14. kolo 81
Ostacolor BK Pardubice
BK GA Nymburk
2. 12. 2000
17:30
Robert Paulík
Pavel Zouhar
Milan Franke
93
75
20
21
52
42
74
63
Review
základní část 14. kolo 82
BBK Houseři Brno
BVV Brno
2. 12. 2000
18:00
Pavel Volejník
Vlastimil Kurz
Zdeněk Procházka 64
79
14
17
33
34
47
60
Review
základní část 15. kolo 90
BK Opava
BK Nová huť Ostrava
10. 12. 2000
13:30
Pavel Volejník
Pavel Rozsypal
Miroslav Kurz
79
72
19
14
38
31
62
58
Review
základní část 15. kolo 87
BC Slavia Kroměříž
Mlékárna Kunín
9. 12. 2000
17:00
Zdeněk Šedivý
Radomír Kohout
Vladimír Vrážel 87
93
23
18
49
32
60
57
77
77
Review
základní část 15. kolo 86
Sparta Praha
BK SČE Děčín
9. 12. 2000
17:15
Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Milan Jahoda
83
67
22
14
41
33
62
45
Review
základní část 15. kolo 85
USK Erpet Praha
BK SČP Ústí nad Labem
9. 12. 2000
17:30
Karel Bruna
Petr Andrle
Stanislav Trepka 76
77
19
21
36
35
64
62
Review
základní část 15. kolo 89
BK GA Nymburk
BVV Brno
9. 12. 2000
17:30
Tomáš Telúch
Jiří Smetana
Jaroslava Strouhalová 70
90
16
24
37
44
60
68
Review
základní část 15. kolo 88
BBK Houseři Brno
Ostacolor BK Pardubice
9. 12. 2000
18:00
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Jan Schödlbauer 70
71
13
19
31
39
54
51
Review
základní část 16. kolo 91
Mlékárna Kunín
BK Opava
16. 12. 2000
17:00
Robert Paulík
Tomáš Telúch
Zdeněk Procházka
93
86
19
20
40
50
66
72
Review
základní část 16. kolo 95
BVV Brno
Sparta Praha
16. 12. 2000
17:00
Ivan Zachara
Pavel Rozsypal
Jan Slezák
82
69
18
15
40
31
61
50
Review
základní část 16. kolo 93
USK Erpet Praha
BBK Houseři Brno
16. 12. 2000
17:30
Václav Lukeš
Pavel Hendrich
Petr Buršík
86
66
21
22
55
33
67
48
Review
základní část 16. kolo 94
BK Nová huť Ostrava
BC Slavia Kroměříž
16. 12. 2000
17:30
Karel Bruna
Richard Oláh
Vilém Cígler
88
68
23
13
48
31
66
51
Review
základní část 16. kolo 96
Ostacolor BK Pardubice
BK SČE Děčín
16. 12. 2000
17:30
Zdeněk Šedivý
Libor Lukeš
Jaroslava Strouhalová
97
93
15
21
41
34
68
54
Review
základní část 16. kolo 92
BK SČP Ústí nad Labem
BK GA Nymburk
13. 12. 2000
18:00
Miroslav Macela
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček
102
86
20
25
49
45
75
59
Review
základní část 17. kolo 100
Sparta Praha
Ostacolor BK Pardubice
22. 12. 2000
17:00
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Vilém Cígler
71
65
17
14
37
32
53
46
Review
základní část 17. kolo 98
BK Opava
BK SČP Ústí nad Labem
22. 12. 2000
17:30
Václav Lukeš
Stanislav Kadečka
Vladimír Vrážel
101
81
26
18
43
42
59
62
79
79
Review
základní část 17. kolo 99
BK SČE Děčín
Mlékárna Kunín
22. 12. 2000
17:30
Pavel Volejník
Antonín Kapl
Pavel Burda 76
88
19
29
44
44
56
64
Review
základní část 17. kolo 97
BK GA Nymburk
USK Erpet Praha
20. 12. 2000
18:00
Robert Paulík
Petr Vrážel
Jan Schödlbauer 66
78
21
26
34
42
51
65
Review
základní část 17. kolo 101
BC Slavia Kroměříž
BVV Brno
20. 12. 2000
18:00
Tomáš Telúch
Jiří Kukla
Josef Matějček 0 0
Review
základní část 17. kolo 102
BBK Houseři Brno
BK Nová huť Ostrava
20. 12. 2000
18:00
Zdeněk Šedivý
Jaroslav Egr
Zdeněk Latík
81
77
10
28
30
37
48
57
71
71
Review
základní část 18. kolo 108
Ostacolor BK Pardubice
Mlékárna Kunín
7. 1. 2001
15:15
Zdeněk Šedivý
Vlastimil Kurz
Ferdinand Strouhal 81
96
17
24
40
42
61
69
Review
základní část 18. kolo 106
BK Nová huť Ostrava
Sparta Praha
6. 1. 2001
16:00
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Vladimír Zelinka
73
61
20
10
36
36
53
51
Review
základní část 18. kolo 103
BK Opava
BK GA Nymburk
6. 1. 2001
17:00
Karel Bruna
Robert Vyklický
Milan Pumr
112
83
27
20
60
42
82
62
Review
základní část 18. kolo 104
BK SČP Ústí nad Labem
BBK Houseři Brno
6. 1. 2001
17:00
Ivo Dolinek
Jiří Smetana
Stanislav Trepka 95
109
18
27
43
46
70
75
Review
základní část 18. kolo 107
BVV Brno
BK SČE Děčín
6. 1. 2001
17:00
Václav Lukeš
Zdeněk Hartig
Petr Buršík
99
89
21
26
50
45
79
71
Review
základní část 18. kolo 105
USK Erpet Praha
BC Slavia Kroměříž
5. 1. 2001
17:30
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Josef Matějček
98
68
28
18
47
31
71
43
Review
základní část 19. kolo 113
Mlékárna Kunín
BVV Brno
14. 1. 2001
14:00
Ivo Dolinek
Pavel Hendrich
Zdeněk Latík
77
69
21
16
37
35
56
39
Review
základní část 19. kolo 112
Sparta Praha
BK GA Nymburk
13. 1. 2001
16:30
Miroslav Macela
Jaroslav Egr
Vladimír Zelinka
80
77
18
20
38
38
56
57
Review
základní část 19. kolo 110
BC Slavia Kroměříž
BK SČP Ústí nad Labem
13. 1. 2001
17:00
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Jan Slezák 101
103
28
22
52
45
84
61
Review
základní část 19. kolo 114
BK SČE Děčín
BK Nová huť Ostrava
13. 1. 2001
17:00
Karel Bruna
Libor Lukeš
Milan Jahoda
106
98
20
25
46
49
66
71
91
91
Review
základní část 19. kolo 109
Ostacolor BK Pardubice
USK Erpet Praha
12. 1. 2001
17:30
Ivo Dolinek
Robert Paulík
Ivo Procházka 68
89
19
29
33
51
49
63
Review
základní část 19. kolo 111
BBK Houseři Brno
BK Opava
13. 1. 2001
18:00
Tomáš Telúch
Roman Klaus
Zdeněk Šantrůček 90
95
22
17
45
36
58
56
78
78
Review
základní část 20. kolo 117
BK SČP Ústí nad Labem
Sparta Praha
3. 2. 2001
-
Tomáš Telúch
Václav Lukeš
Milan Pumr
81
76
18
13
40
37
59
57
Review
základní část 20. kolo 116
BK Opava
BC Slavia Kroměříž
3. 2. 2001
17:00
Zdeněk Šedivý
Roman Michalec
Miroslav Kurz
104
65
27
19
55
42
77
54
Review
základní část 20. kolo 120
BVV Brno
Ostacolor BK Pardubice
3. 2. 2001
17:00
Pavel Volejník
Pavel Zouhar
Ferdinand Strouhal
86
54
22
18
43
22
63
38
Review
základní část 20. kolo 118
USK Erpet Praha
BK SČE Děčín
3. 2. 2001
17:30
Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Zdeněk Latík
80
65
23
16
40
37
57
50
Review
základní část 20. kolo 119
BK Nová huť Ostrava
Mlékárna Kunín
3. 2. 2001
17:30
Robert Paulík
Jaroslav Egr
Zdeněk Procházka 74
79
18
18
48
37
62
57
Review
základní část 20. kolo 115
BK GA Nymburk
BBK Houseři Brno
12. 2. 2001
18:00
Karel Bruna
Ivan Zachara
Miloš Pražák
88
61
26
15
48
27
65
53
Review
základní část 21. kolo 124
Mlékárna Kunín
BK GA Nymburk
7. 2. 2001
17:00
Zdeněk Šedivý
Stanislav Kadečka
Ivo Procházka
92
72
22
20
44
34
76
56
Review
základní část 21. kolo 126
BVV Brno
BK Nová huť Ostrava
7. 2. 2001
17:00
Miroslav Macela
Radomír Kohout
Zdeněk Latík 80
92
14
23
40
49
55
70
Review
základní část 21. kolo 122
BK SČE Děčín
BK SČP Ústí nad Labem
7. 2. 2001
17:30
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Jaroslava Strouhalová
90
87
17
19
45
46
73
72
Review
základní část 21. kolo 123
Ostacolor BK Pardubice
BK Opava
7. 2. 2001
17:30
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Miloš Pražák 71
94
28
22
47
48
58
73
Review
základní část 21. kolo 125
BC Slavia Kroměříž
BBK Houseři Brno
7. 2. 2001
18:00
Libor Lukeš
Tomáš Telúch
Jan Slezák 77
105
19
29
31
49
56
82
Review
základní část 21. kolo 121
Sparta Praha
USK Erpet Praha
8. 2. 2001
19:00
Karel Bruna
Robert Paulík
Milan Jahoda 55
77
12
25
28
46
42
66
Review
základní část 22. kolo 128
BK Opava
Sparta Praha
10. 2. 2001
17:00
Pavel Rozsypal
Vlastimil Kurz
Vladimír Vrážel
81
71
19
15
47
30
64
52
Review
základní část 22. kolo 132
BK SČP Ústí nad Labem
BVV Brno
10. 2. 2001
17:00
Karel Bruna
Antonín Kapl
Pavel Burda
97
79
27
26
55
43
77
57
Review
základní část 22. kolo 127
BK GA Nymburk
BC Slavia Kroměříž
10. 2. 2001
17:30
Robert Paulík
Václav Galajda
Stanislav Trepka
88
63
26
21
43
35
69
47
Review
základní část 22. kolo 130
USK Erpet Praha
Mlékárna Kunín
10. 2. 2001
17:30
Ivan Zachara
Miroslav Macela
Milan Jahoda
71
61
13
15
42
32
56
44
Review
základní část 22. kolo 131
BK Nová huť Ostrava
Ostacolor BK Pardubice
10. 2. 2001
17:30
Zdeněk Šedivý
Robert Vyklický
Viktor Sotolář 86
101
14
27
42
52
62
78
Review
základní část 22. kolo 129
BBK Houseři Brno
BK SČE Děčín
10. 2. 2001
18:00
Václav Lukeš
Ivo Dolinek
Milan Franke
85
80
27
28
47
45
68
69
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
0 Tomáš Grepl UNL 38 38.5 20.8 4.2 2.9/7.2 3.7/4.6 79.5 3.1
15 Aleš Kočvara BRN 45 34.7 17.5 5.6 0.6/1.5 4.5/6.2 71.5 3.3
13 Jan Svoboda BRN 53 39 33.2 19.0 7.1 0.4/1.2 3.8/4.7 79.5 3.0
0 Aleksandar Majstorovič HUS 49 31 34.9 22.1 6.1 1.8/5.1 4.5/6.5 68.7 2.4
5 Jan Sitař OST 35 31.9 18.2 5.6 1.0/3.5 4.1/5.2 78.1 3.7
11 Daniel Cyrulik USK 52 45 33.3 13.6 3.2 1.6/4.2 2.2/2.7 83.5 2.4
15 Amir Delalič USK 53 45 25.2 13.4 5.1 0.0/0.2 3.1/5.4 57.4 3.2
0 Antoine Stokes MLK 46 42 30.5 14.2 3.2 1.6/5.0 3.0/3.7 80.0 3.3
0 Tomáš Kneifl Slavia Kroměříž 49 35 32.5 16.6 5.1 0.4/0.9 5.1/7.9 65.1 2.2
7 Marek Stuchlý OPA 45 25.6 12.9 3.3 0.8/2.1 3.8/4.8 79.4 3.5
0 Pavel Miloš SPA 34 34.2 16.5 2.1 2.6/6.4 4.4/5.3 82.9 2.3
0 Leoš Krejčí PCE 38 31.5 14.4 5.3 0.0 3.8/5.0 75.3 3.1
4 Jan Pavlík BRN 43 32.3 12.7 2.7 1.8/5.0 1.7/2.2 75.8 3.2
0 Dejan Vukosavljevič OPA 53 40 28.3 13.3 2.1 2.7/6.6 1.0/1.4 0.0* 2.1
11 Pavel Staněk OPA 44 27.0 11.9 2.2 1.6/3.9 2.7/3.4 79.3 2.3
0 Pavel Frána SPA 32 29.5 16.3 6.6 0.0/0.1 3.1/5.2 59.0 3.8
0 Lukáš Houser UNL 37 29.6 14.0 4.8 0.7/2.3 2.3/3.4 68.3 2.8
0 Zvonimir Ridl MLK 50 38 29.9 13.6 4.2 0.8/3.2 2.7/3.9 67.3 2.6
12 Petr Treml USK 41 26.1 12.4 1.9 1.7/4.8 3.5/4.0 87.9 2.8
8 Václav Hrubý USK 42 32.2 12.1 1.2 2.0/4.8 3.6/4.5 78.5 2.4
0 Goran Adžič OPA 49 45 22.7 11.1 4.3 0.0/0.1 2.5/3.3 74.7 3.2
8 David Klapetek OPA 45 25.6 11.0 4.1 0.3/1.6 1.8/2.3 79.0 3.2
0 Daniel Dvořák SPA 36 31.5 13.2 3.3 1.3/3.9 2.9/4.2 69.3 2.8
16 Pavel Kubálek USK 41 25.6 11.1 1.5 2.0/5.1 2.1/2.7 78.9 2.6
0 Jan Raděj PCE 36 30.7 12.6 3.5 1.0/2.7 2.6/3.7 69.2 3.4
16 Petr Janouch DEC 57 34 28.4 13.3 2.0 1.6/4.5 4.3/5.2 82.4 1.7
0 Mladen Gambiroža NBK 47 35 26.9 12.7 3.5 0.9/2.3 2.9/4.3 67.8 3.2
0 Patrik Smažák Slavia Kroměříž 38 33.2 11.5 2.3 1.5/4.9 2.3/2.9 78.2 3.1
18 Aleš Klimek BRN 44 38 26.6 11.5 2.0 1.6/4.3 2.7/3.7 72.3 2.4
0 Mufid Cejvan HUS 50 31 27.6 14.0 5.4 0.0/0.1 3.2/5.6 57.5 2.9
0 Petr Welsch MLK 46 37 27.4 11.5 3.5 0.8/2.5 2.2/3.2 68.3 1.9
0 Jiří Navrátil MLK 48 43 25.1 9.6 3.3 0.6/2.2 1.2/1.6 0.0* 3.4
0 Radek Nečas MLK 38 28.9 10.8 3.1 0.6/1.9 2.8/4.2 66.9 3.3
0 Pavel Zajíc UNL 52 38 26.0 10.8 3.3 0.6/1.6 2.5/3.3 74.0 3.4
0 David Panáček Slavia Kroměříž 30 27.1 13.0 2.7 1.8/6.2 2.2/2.9 75.9 2.3
0 Jaroslav Kovář MLK 56 27 27.1 13.8 5.7 0.0/0.0 2.3/3.9 58.5 3.6
0 Štěpán Vrubl PCE 36 34.1 10.3 2.8 0.9/2.8 2.1/2.9 71.4 3.7
0 David Špička NBK 35 24.4 10.5 3.9 0.2/0.5 2.2/2.9 75.5 3.1
4 Miroslav Modr DEC 34 22.5 10.5 2.0 1.4/4.0 2.3/3.1 74.3 3.1
0 Michal Šušák Slavia Kroměříž 38 26.7 9.4 3.3 0.3/1.1 1.9/2.8 69.2 3.1
9 Roderick Anderson OPA 50 43 25.3 8.2 3.3 0.1/0.7 1.3/3.0 43.3 2.5
0 Jiří Novotný NBK 33 27.3 10.5 3.2 0.8/2.3 1.5/2.4 62.0 1.8
0 Radek Svoboda PCE 33 25.7 10.4 2.3 1.1/3.5 2.5/3.3 75.5 3.5
0 Dušan Baláž UNL 48 29 25.3 11.9 3.7 1.1/2.9 1.2/1.5 0.0* 3.0
10 Luboš Pohánka OST 45 33 28.5 10.1 2.1 1.2/3.4 2.2/2.9 73.2 3.3
11 Ladislav Kudela OST 33 29.9 10.0 1.4 1.5/4.0 2.8/3.3 85.5 3.0
14 Tomáš Hrubý DEC 34 25.1 9.6 3.7 0.1/0.3 2.0/3.0 66.3 3.3
0 Jakub Velenský SPA 32 30.1 10.2 1.7 1.4/4.3 2.6/3.2 81.4 3.3
0 David Musil PCE 31 26.5 10.3 2.2 1.1/3.6 2.6/3.8 70.1 3.2
0 Karel Formánek UNL 36 20.5 8.6 3.6 0.0/0.1 1.3/1.8 0.0* 3.7
13 Tomáš Pršala OST 44 34 22.1 8.9 1.5 1.3/3.2 2.0/2.6 76.1 1.9
14 Ludvík Magnusek OST 34 24.6 8.9 1.5 1.2/4.3 2.2/3.0 72.8 2.7
0 Jan Hudeček HUS 53 33 27.6 8.9 3.9 0.0/0.1 1.0/2.2 46.6 3.4
0 Otakar Marek Slavia Kroměříž 33 27.9 8.9 1.7 1.4/4.3 1.3/1.6 0.0* 3.2
0 Radko Stevovič NBK 45 19 30.7 15.3 4.7 1.2/3.1 2.2/4.4 50.6 2.6
4 Pavel Beneš OPA 35 21.1 8.3 1.6 0.6/2.5 3.1/4.0 78.6 1.9
9 Jiří Černošek BRN 41 39 21.6 7.3 2.2 0.3/0.9 2.2/3.1 70.8 2.6
0 Andrey Maltsev MLK 56 19 27.9 14.8 2.8 1.9/5.7 3.5/3.8 90.4 3.7
5 Ladislav Sokolovský OPA 44 43 19.1 6.5 1.8 0.4/1.1 1.9/2.5 75.0 2.7
7 Lukáš Krátký DEC 31 23.4 9.0 3.3 0.1/0.1 2.3/2.8 81.4 3.7
0 Martin Rusz PCE 33 23.6 8.2 1.6 1.2/3.2 1.3/1.6 0.0* 3.0
0 Petr Sitař PCE 35 18.7 7.7 2.3 0.6/1.5 1.3/1.9 0.0* 3.1
0 David Douša SPA 34 17.3 7.9 2.1 0.6/1.8 2.1/2.9 70.0 2.5
7 Zbyněk Pospíšil OST 32 27.4 8.3 3.1 0.1/0.4 1.8/2.4 74.0 3.1
0 Marcel Madaj PCE 44 36 19.7 7.2 3.1 0.1/0.4 0.7/1.3 0.0* 2.5
10 Ladislav Zalužanský DEC 30 22.1 8.6 1.1 1.7/4.1 1.2/1.6 0.0* 2.3
0 Vladimír Vyoral SPA 34 31.6 7.3 1.4 0.9/2.1 1.8/2.2 82.4 1.8
0 Ivo Nachtigall HUS 45 33 26.9 7.4 1.7 0.8/2.9 1.5/2.1 72.1 2.0
15 Marek Mužík OST 46 26 22.3 9.3 2.4 0.5/1.0 3.0/4.1 72.9 3.0
6 Ivo Lukš USK 51 45 15.2 5.2 1.2 0.6/1.9 1.0/1.2 0.0* 2.7
0 Jiří Vorlíček UNL 30 21.5 7.8 1.4 1.0/2.8 2.2/2.6 82.3 2.6
0 Dominik Feštr UNL 38 15.8 6.0 2.0 0.5/1.2 0.6/0.9 0.0* 1.6
0 Rostislav Pelikán MLK 41 18.7 5.6 2.2 0.0/0.0 1.2/2.1 60.0 2.4
0 David Machač Slavia Kroměříž 42 34 17.5 6.7 2.6 0.0 1.5/2.1 71.8 2.6
5 Vlastimil Balija BRN 33 16.0 6.7 1.1 1.3/2.8 0.5/0.7 0.0* 1.5
13 Jiří Trnka OPA 24 17.7 9.0 3.0 0.1/0.1 2.7/4.3 63.1 3.5
9 Jaroslav Mužík OST 33 16.9 6.4 1.2 0.9/2.5 1.4/1.8 0.0* 2.0
10 Zlatko Bačurin USK 49 30 17.0 6.9 1.5 0.8/2.2 1.4/2.3 60.0 2.1
0 Petr Kroupa NBK 47 31 26.2 6.6 1.5 0.7/2.1 1.6/2.0 81.0 2.4
14 Marian Přibyl USK 33 18.9 6.1 1.8 0.5/1.8 1.0/2.0 51.5 2.2
0 Bojan Maleševič HUS 29 19.1 6.9 2.2 0.1/1.0 2.1/3.2 66.7 2.1
0 Tomáš Vorlíček DEC 44 33 24.0 6.1 1.1 1.1/3.3 0.8/1.0 0.0* 1.8
12 Petr Němec BRN 41 15.5 4.7 1.6 0.2/0.8 1.0/1.6 0.0* 2.0
0 Roman Suk UNL 32 19.3 6.0 2.1 0.3/0.8 1.0/1.5 0.0* 2.8
0 Lubomír Volný BRN 49 37 13.7 5.1 1.2 0.5/1.5 1.2/1.8 0.0* 2.4
12 Dušan Snopko DEC 47 32 14.8 5.8 1.0 1.0/2.4 0.8/1.3 0.0* 2.1
8 David Hájek BRN 42 14.3 4.4 1.6 0.2/0.5 0.8/1.0 0.0* 2.0
5 Jaromír Geršl DEC 28 26.8 6.5 2.5 0.3/1.3 0.7/1.0 0.0* 1.9
4 František Peleška USK 23 21.0 7.8 1.4 1.0/2.8 2.0/2.7 75.8 2.6
7 Filip Kyrš HUS 48 34 21.0 5.0 1.8 0.4/1.6 0.4/0.9 0.0* 2.3
6 Věroslav Sucharda OPA 39 14.5 4.3 1.3 0.1/0.4 1.4/2.0 67.9 1.6
0 Aleš Petřík HUS 30 15.8 5.5 2.2 0.0/0.0 1.2/2.3 50.0 2.0
0 Vladimír Šimáček Slavia Kroměříž 27 20.1 5.9 2.0 0.3/1.0 1.1/1.7 0.0* 3.3
9 Martin Janda USK 44 13.9 3.6 0.8 0.2/0.9 1.3/1.9 0.0* 2.1
9 Pavel Pelikán HUS 53 30 17.5 5.2 1.2 0.7/2.3 0.7/1.3 0.0* 1.9
0 Petr Burda SPA 44 25 18.0 5.9 0.8 1.2/3.4 0.7/1.1 0.0* 2.0
15 Michal Slezák DEC 43 22 14.0 6.6 1.0 1.2/3.4 1.0/1.2 0.0* 2.5
0 Vojtěch Synáček Slavia Kroměříž 21 15.7 6.7 2.2 0.1/0.6 2.0/2.7 73.2 1.8
0 Jiří Šebek MLK 22 18.5 6.3 1.0 0.9/3.0 1.7/2.3 76.0 2.8
8 Miroslav Soukup DEC 19 15.6 7.3 2.5 0.0/0.1 2.3/3.7 62.9 3.3
13 Mirko Buljubašič MLK 44 12 23.4 10.8 3.6 0.6/1.7 1.8/2.5 73.3 2.9
0 Jaroslav Prášil Slavia Kroměříž 42 29 15.1 4.2 1.1 0.4/1.5 1.0/1.3 0.0* 1.8
12 David Zdeněk OPA 34 12.8 3.6 0.3 0.7/1.9 0.8/0.9 0.0* 1.6
6 Tomáš Parůch HUS 49 29 19.9 4.2 1.1 0.3/0.9 1.1/1.5 0.0* 1.3
0 Jiří Okáč MLK 16 19.4 7.3 2.9 0.0 1.5/2.2 68.6 2.9
0 Ivo Štefek UNL 18 20.5 6.3 2.1 0.0/0.1 2.2/2.9 73.6 3.2
0 Ondřej Vrchota USK 32 12.2 3.3 0.6 0.5/1.3 0.6/0.8 0.0* 1.9
0 Emil Palatinus NBK 30 11.6 3.6 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.2
16 Daniel Gajdošík BRN 42 12.5 2.5 0.8 0.0/0.3 0.9/1.6 0.0* 1.3
0 Ludovít Smačko NBK 49 17 22.8 6.1 0.8 1.1/3.6 1.2/1.5 0.0* 2.8
0 Tomáš Holešovský UNL 29 14.9 3.5 0.5 0.6/1.7 0.8/1.3 0.0* 2.3
0 Marek Loula NBK 46 34 15.6 2.8 0.5 0.4/1.8 0.7/0.9 0.0* 1.2
0 David Skalecký PCE 37 12.1 2.3 0.5 0.1/0.5 1.0/1.3 0.0* 2.3
0 Martin Šibal HUS 12 14.8 6.8 2.7 0.0 1.5/3.8 40.0 3.3
0 Pavel Bacík NBK 55 15 17.5 4.9 1.4 0.0/0.3 2.1/2.2 97.0 2.7
16 Jozef Bučák OST 41 27 10.2 2.7 1.0 0.0/0.1 0.8/1.1 0.0* 1.9
0 Ivan Krivocheiko SPA 47 36 14.2 2.0 0.4 0.2/0.7 0.5/0.8 0.0* 2.3
0 Radek Hilšer BRN 29 10.0 2.4 0.4 0.4/1.0 0.4/0.6 0.0* 1.2
0 Obrad Fimič Slavia Kroměříž 44 8 22.5 8.5 1.5 1.0/2.9 2.5/3.5 71.4 3.9
0 Tomáš Eisner UNL 19 8.1 3.5 0.7 0.6/1.2 0.2/0.3 0.0* 1.3
17 Petr Schmida OST 23 9.4 2.8 1.0 0.1/0.7 0.5/0.7 0.0* 1.3
9 Vladimír Hanák DEC 54 18 11.8 3.5 1.3 0.1/0.8 0.6/1.1 0.0* 1.7
0 Tomáš Šumbera Slavia Kroměříž 42 29 10.8 2.0 0.6 0.1/0.5 0.4/0.7 0.0* 1.4
0 Lukáš Zahořík NBK 50 23 14.0 2.5 0.3 0.4/1.3 0.6/1.0 0.0* 1.5
0 Dewitt Youngblood MLK 45 5 28.0 11.2 5.2 0.0 0.8/2.0 40.0 2.6
0 Tomáš Kukačka DEC 17 8.2 2.8 1.1 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.8
0 Jakub Blažek OST 19 7.8 2.2 0.9 0.0/0.1 0.3/0.5 0.0* 1.2
0 Pavel Englický SPA 39 21 6.9 2.0 0.9 0.0/0.3 0.1/0.3 0.0* 0.5
0 Michal Skořepa NBK 19 6.8 2.1 0.7 0.0/0.1 0.7/1.1 0.0* 0.6
5 Ladislav Tóth USK 39 18 7.4 2.1 0.9 0.0/0.3 0.2/0.3 0.0* 1.2
0 Zdeněk Formánek MLK 20 9.0 1.9 0.3 0.4/1.3 0.2/0.4 0.0* 0.6
0 Dávid Demečko SPA 41 26 9.7 1.4 0.4 0.2/0.5 0.2/0.5 0.0* 0.7
11 Pavel Prach DEC 9 11.0 3.9 1.1 0.3/1.3 0.7/0.8 0.0* 1.1
0 Pavel Kopunecz Slavia Kroměříž 11 7.9 3.0 1.2 0.0/0.1 0.6/1.1 0.0* 0.5
0 Karel Forejt NBK 12 11.5 2.7 0.9 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.9
0 Ivo Prachař BRN 20 7.0 1.6 0.6 0.1/0.1 0.3/0.4 0.0* 1.5
0 Jiří Králík Slavia Kroměříž 44 17 12.2 1.8 0.4 0.2/0.6 0.5/0.6 0.0* 1.0
0 Sergei Lavrov MLK 51 3 24.0 10.0 2.0 1.3/5.7 2.0/3.7 54.5 3.7
0 Pavel Mrštík MLK 15 5.9 2.0 0.8 0.0/0.1 0.4/0.7 0.0* 0.4
0 Tomáš Krba MLK 14 8.1 2.1 0.1 0.4/1.4 0.5/0.6 0.0* 1.2
18 Jiří Formánek USK 19 6.5 1.4 0.5 0.0/0.1 0.3/0.6 0.0* 0.9
0 Karol Schwartz Slavia Kroměříž 49 10 10.4 2.2 0.5 0.3/1.6 0.3/0.6 0.0* 2.3
0 Luboš Stria PCE 11 8.7 2.0 0.9 0.0/0.4 0.2/0.4 0.0* 0.7
0 Michael Dostál OST 7 7.0 3.0 0.9 0.0 1.3/1.7 0.0* 0.4
0 Marek Sotolář HUS 6 7.2 3.0 0.7 0.0 1.7/2.0 83.3 1.2
0 Marek Balík DEC 6 15.7 3.0 1.0 0.2/0.5 0.5/0.7 0.0* 2.5
0 Martin Paur NBK 3 14.0 5.7 2.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
0 Štěpán Reinberger SPA 40 19 7.6 0.9 0.2 0.1/0.6 0.2/0.3 0.0* 0.9
0 Daniel Douša SPA 40 13 5.8 1.2 0.4 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.7
0 Václav Forst PCE 10 6.1 1.4 0.3 0.2/0.8 0.2/0.6 0.0* 0.7
0 Petr Bartuška HUS 6 7.5 2.2 0.7 0.2/0.7 0.3/0.7 0.0* 0.8
0 Rudolf Výborný UNL 16 7.0 0.8 0.3 0.0/0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
10 Vladan Vahala OPA 51 1 22.0 13.0 1.0 3.0/7.0 2.0/2.0 100.0 4.0
0 Milan Voračka SPA 6 11.3 1.8 0.5 0.0/0.7 0.8/1.2 0.0* 2.0
0 Arpád Buzási BRN 41 11 6.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
18 Pavel Medveď Slavia Kroměříž 41 11 1.0 0.9 0.1 0.0/0.2 0.7/1.1 0.0* 1.3
0 Štefan Ličartovský SPA 37 3 9.0 3.0 0.3 0.7/0.7 0.3/0.7 0.0* 0.7
12 Richard Marek OST 44 7 4.3 1.1 0.6 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
0 Ondřej Říhovský NBK 2 5.5 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
17 Pavel Novotný USK 43 6 5.5 1.2 0.5 0.0/0.7 0.2/0.3 0.0* 0.3
0 Lukáš Novák NBK 5 4.6 1.0 0.2 0.0/0.6 0.6/0.8 0.0* 0.8
0 Alexandr Lobanov OST 43 4 6.3 1.3 0.5 0.0/0.3 0.3/0.5 0.0* 1.3
0 Miroslav Koláček HUS 75 3 5.3 1.3 0.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
0 Michal Žalud UNL 7 6.4 0.6 0.3 0.0/0.6 0.0/0.0 0.0* 1.6
0 David Rufer NBK 55 1 13.0 4.0 1.0 0.0/1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
14 Libor Jeřábek BRN 60 1 12.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
0 Rostislav Měch NBK 3 6.7 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Aleš Jiráň DEC 39 2 9.5 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
0 Michal Miřejovský PCE 40 4 2.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
0 Kelly David Powe Slavia Kroměříž 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Peter Kotian Slavia Kroměříž 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jakub Skála SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jiří Hubálek USK 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Vladimír Kuznecov Slavia Kroměříž 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Ondřej Šiko OST 1 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Ježdík SPA 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Dawan Allison Slavia Kroměříž 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Tomáš Tóth USK 37 2 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lyčka OPA 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Seid Hajrić Slavia Kroměříž 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jovica Bauk SPA 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Kuffa PCE 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Myška SPA 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Ondřej Starosta SPA 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Pavel Harásek HUS 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Viktor Habich PCE 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Aleš Bartheldi PCE 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Dlouhý PCE 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Levell Sanders MLK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Roman Halík OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Tomáš Procházka OST 41 3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Milan Doksanský DEC 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Miroslav Pavlík OST 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Radek Helekal BRN 2 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 František Jůza BRN 41 1 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Žalud UNL 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Sedláček SPA 40 1 10.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Bojan Tadič NBK 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Martin Váňa HUS 42 2 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
0 Zbyněk Zavadil Slavia Kroměříž 3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Martin Marek SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Marek Kosovič SPA 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Milan Soukup SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Václav Jemelka Slavia Kroměříž 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Evangelicis Slavia Kroměříž 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jiří Welsch SPA 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Miroslav Ráček Slavia Kroměříž 40 3 11.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
7 Josef Jelínek Slavia Kroměříž 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Beneš NBK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Darko Vuksanič Slavia Kroměříž 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Baranec OST 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas