Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižactvo U12
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní sk. A 1. kolo 3
BK Lions Jindřichův Hradec m
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
26. 9. 2015
08:30
Městská SH J.Hradec II-malá
83
20
22
1
43
3
59
8
Review
základní sk. A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni h B
BK Sojky Pelhřimov U13d
26. 9. 2015
09:00
Hala Elim 4
55
0
22
0
35
4
47
Review
základní sk. A 1. kolo 4
BK Lions Jindřichův Hradec m
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
26. 9. 2015
10:15
Městská SH J.Hradec II-malá
90
43
18
10
39
22
63
33
Review
základní sk. A 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni h B
BK Sojky Pelhřimov U13d
26. 9. 2015
10:30
Hala Elim 6
66
4
12
4
40
6
47
Review
základní sk. A 2. kolo 5
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
Sokol Písek Sršni h B
10. 10. 2015
08:30
SH ZŠ Kubatova
52
41
18
6
32
12
42
33
Review
základní sk. A 2. kolo 7
BK Sojky Pelhřimov U13d
BK Lions Jindřichův Hradec m
10. 10. 2015
08:30
SH Pelhřimov 41
44
8
19
21
25
29
35
Review
základní sk. A 2. kolo 6
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
Sokol Písek Sršni h B
10. 10. 2015
10:30
SH ZŠ Kubatova
59
31
23
6
34
15
57
25
Review
základní sk. A 2. kolo 8
BK Sojky Pelhřimov U13d
BK Lions Jindřichův Hradec m
10. 10. 2015
10:30
SH Pelhřimov
43
41
15
9
28
18
31
35
Review
základní sk. A 3. kolo 9
Sokol Písek Sršni h B
BK Lions Jindřichův Hradec m
24. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Sokol 4
132
4
38
4
68
4
98
Review
základní sk. A 3. kolo 11
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Sojky Pelhřimov U13d
24. 10. 2015
09:00
SH ZŠ Kubatova 37
103
5
32
18
51
24
80
Review
základní sk. A 3. kolo 10
Sokol Písek Sršni h B
BK Lions Jindřichův Hradec m
24. 10. 2015
10:30
Sportovní hala Sokol 10
109
4
18
8
44
8
70
Review
základní sk. A 3. kolo 12
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Sojky Pelhřimov U13d
24. 10. 2015
11:00
SH ZŠ Kubatova 38
93
11
19
16
52
23
73
Review
základní sk. A 4. kolo 15
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Lions Jindřichův Hradec m
7. 11. 2015
09:00
SH ZŠ Kubatova 16
102
9
20
9
45
14
73
Review
základní sk. A 4. kolo 13
BK Sojky Pelhřimov U13d
Sokol Písek Sršni h B
7. 11. 2015
09:30
SH Pelhřimov
42
41
13
9
26
11
36
19
Review
základní sk. A 4. kolo 14
BK Sojky Pelhřimov U13d
Sokol Písek Sršni h B
7. 11. 2015
11:00
SH Pelhřimov 40
48
12
16
24
30
32
40
Review
základní sk. A 4. kolo 16
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Lions Jindřichův Hradec m
7. 11. 2015
11:00
SH ZŠ Kubatova 9
82
3
22
5
38
7
62
Review
základní sk. A 5. kolo 19
BK Lions Jindřichův Hradec m
BK Sojky Pelhřimov U13d
21. 11. 2015
08:30
Městská SH J.Hradec II-malá
58
43
17
7
32
19
47
29
Review
základní sk. A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni h B
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
21. 11. 2015
09:00
Hala Elim 45
48
13
12
21
23
31
34
Review
základní sk. A 5. kolo 20
BK Lions Jindřichův Hradec m
BK Sojky Pelhřimov U13d
21. 11. 2015
10:15
Městská SH J.Hradec II-malá
43
39
9
7
18
14
29
23
Review
základní sk. A 5. kolo 18
Sokol Písek Sršni h B
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
21. 11. 2015
10:30
Hala Elim
38
20
12
6
18
12
26
14
Review
základní sk. A 6. kolo 21
BK Lions Jindřichův Hradec m
Sokol Písek Sršni h B
5. 12. 2015
08:30
Městská SH J.Hradec II-malá
75
36
18
12
33
24
57
30
Review
základní sk. A 6. kolo 23
BK Sojky Pelhřimov U13d
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
5. 12. 2015
09:00
SH Pelhřimov
72
34
26
9
40
17
55
29
Review
základní sk. A 6. kolo 22
BK Lions Jindřichův Hradec m
Sokol Písek Sršni h B
5. 12. 2015
10:15
Městská SH J.Hradec II-malá
71
40
20
12
45
18
56
26
Review
základní sk. A 6. kolo 24
BK Sojky Pelhřimov U13d
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
5. 12. 2015
11:00
SH Pelhřimov
59
24
26
10
34
14
44
21
Review

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniel Hejl Sokol Písek 17 17 1.0 9.4 3.8 0.1 / 0.1 1.6/2.8 56.3 3.1
Martin Smrž Medvědi Tábor h 17 19 1.0 7.0 3.4 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.1
Karolína Hauserová Lions J. Hradec m 17 20 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.2
Ondřej Chvála Lions J. Hradec m 17 33 1.0 3.1 1.4 0.0 / 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Šárka Jílková BK Sojky Pelhřimov U13d 18 36 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.1
Romana Šetková Lions J. Hradec m 16 20 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
Samuel Podlaha BSK Č. Budějovice mix 17 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.7
David Skořepa Sojky Pelhřimov h 17 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Šimon Marek Sokol Písek Sršni 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Břečka BK Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Picka Lions J. Hradec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Fák BK Pelhřimov h 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice m 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dlabač Sokol Písek Sršni h B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Průcha Sokol Písek Sršni h 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isaac Eichelberger Tigers Č. Budějovice mix 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Roušal Sokol Písek Sršni h B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rous BK Tábor m 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Javorský BK Tábor 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni h B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Johanesová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Soukupová BK Strakonice d 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Baláková BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Maroušek Sokol Písek Sršni h C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Píbilová BK Tábor m 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Kubíček Tigers Č. Budějovice mB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Písek Sršni h B 6 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sojky Pelhřimov U13d 16 17.1 3.3 /9.7 34.0 10.3
Lions J. Hradec m 24 30.5 5.3 /12.6 41.9 10.4
BSK Č. Budějovice mix 6 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sojky Pelhřimov h 6 3.7 0.0 /0.3 0.0 3.2
Sokol Písek Sršni h 12 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Strakonice d 10 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Medvědi Tábor h 12 17.9 0.8 /0.8 100.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře