Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
zákl. sk. A 1. kolo 91
Sokol Písek Sršni h B
BK Sojky Pelhřimov d
3. 10. 2015
09:00
Hala Elim 32
38
8
10
14
24
24
30
Review
zákl. sk. A 1. kolo 93
TJ Dolní Bukovsko m
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
4. 10. 2015
09:00
tělocvična ZŠ Lukáš Petrisko
Rostislav Vlas
1
83
0
39
1
54
1
60
Review
zákl. sk. A 1. kolo 92
Sokol Písek Sršni h B
BK Sojky Pelhřimov d
3. 10. 2015
10:30
Hala Elim 17
39
3
4
5
19
9
21
Review
zákl. sk. A 1. kolo 94
TJ Dolní Bukovsko m
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
4. 10. 2015
10:30
tělocvična ZŠ Rostislav Vlas
Lukáš Petrisko
2
62
0
16
0
24
0
46
Review
zákl. sk. A 2. kolo 97
BK Sojky Pelhřimov d
TJ Dolní Bukovsko m
18. 10. 2015
09:00
SH Pelhřimov 21
24
6
4
14
12
21
16
Review
zákl. sk. A 2. kolo 95
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
Sokol Písek Sršni h B
18. 10. 2015
09:30
SH ZŠ Kubatova
63
19
16
2
32
6
53
17
Review
zákl. sk. A 2. kolo 98
BK Sojky Pelhřimov d
TJ Dolní Bukovsko m
18. 10. 2015
11:00
SH Pelhřimov
42
21
16
2
22
13
24
17
Review
zákl. sk. A 2. kolo 96
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
Sokol Písek Sršni h B
18. 10. 2015
11:30
SH ZŠ Kubatova
64
15
12
0
26
6
44
9
Review
zákl. sk. A 3. kolo 99
Sokol Písek Sršni h B
TJ Dolní Bukovsko m
31. 10. 2015
08:15
Hala Elim
26
4
8
0
14
2
20
4
Review
zákl. sk. A 3. kolo 100
Sokol Písek Sršni h B
TJ Dolní Bukovsko m
31. 10. 2015
09:45
Hala Elim
63
2
13
0
27
2
45
2
Review
zákl. sk. A 3. kolo 101
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
BK Sojky Pelhřimov d
1. 11. 2015
14:00
SH ZŠ Kubatova
46
32
13
10
28
18
34
25
Review
zákl. sk. A 3. kolo 102
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
BK Sojky Pelhřimov d
1. 11. 2015
16:00
SH ZŠ Kubatova
67
28
20
0
42
2
57
8
Review
zákl. sk. A 4. kolo 103
BK Sojky Pelhřimov d
Sokol Písek Sršni h B
15. 11. 2015
11:00
SH Pelhřimov 29
45
6
18
18
28
23
39
Review
zákl. sk. A 4. kolo 104
BK Sojky Pelhřimov d
Sokol Písek Sršni h B
15. 11. 2015
13:00
SH Pelhřimov
36
31
2
10
10
14
14
29
Review
zákl. sk. A 4. kolo 105
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
TJ Dolní Bukovsko m
14. 11. 2015
14:00
SH ZŠ Kubatova
102
10
25
0
44
2
74
8
Review
zákl. sk. A 4. kolo 106
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
TJ Dolní Bukovsko m
14. 11. 2015
16:00
SH ZŠ Kubatova
88
16
22
2
36
8
65
8
Review
zákl. sk. A 5. kolo 107
Sokol Písek Sršni h B
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
28. 11. 2015
09:00
Hala Elim 14
50
4
20
4
28
6
46
Review
zákl. sk. A 5. kolo 109
TJ Dolní Bukovsko m
BK Sojky Pelhřimov d
29. 11. 2015
09:00
tělocvična ZŠ Bohumír Fučík
Rostislav Vlas
22
38
6
12
10
20
14
30
Review
zákl. sk. A 5. kolo 108
Sokol Písek Sršni h B
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
28. 11. 2015
10:30
Hala Elim 12
48
2
28
4
34
6
44
Review
zákl. sk. A 5. kolo 110
TJ Dolní Bukovsko m
BK Sojky Pelhřimov d
29. 11. 2015
10:30
tělocvična ZŠ Rostislav Vlas
Bohumír Fučík
12
92
2
18
8
36
10
72
Review
zákl. sk. A 6. kolo 111
TJ Dolní Bukovsko m
Sokol Písek Sršni h B
13. 12. 2015
09:00
tělocvična ZŠ 8
51
0
12
2
28
4
43
Review
zákl. sk. A 6. kolo 112
TJ Dolní Bukovsko m
Sokol Písek Sršni h B
13. 12. 2015
10:30
tělocvična ZŠ 10
66
0
18
4
32
6
52
Review
zákl. sk. A 6. kolo 113
BK Sojky Pelhřimov d
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
13. 12. 2015
13:00
Tělocvična SOU 12
59
8
10
2
28
12
41
Review
zákl. sk. A 6. kolo 114
BK Sojky Pelhřimov d
Tigers Basketbal Č. Budějovice m
13. 12. 2015
15:00
Tělocvična SOU 30
52
2
25
10
33
16
41
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Tigers Č. Budějovice m 12 12 0 784 191 24
2. BK Sojky Pelhřimov d 12 6 6 437 428 18
3. Sokol Písek Sršni h B 12 5 7 391 391 17
4. Dolní Bukovsko m 12 1 11 132 734 13
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Marek Picka Lions J. Hradec m 16 18 1.0 4.3 2.0 0.3/1.3 0.0* 0.4
Tereza Hejlová Tigers Č. Budějovice m 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dřevo BK Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Břečka BK Tábor m 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kotrbová BK Strakonice B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Habich Sokol Písek Sršni h C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Svoboda Sokol Písek Sršni h 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bečka Sokol Písek Sršni h B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Řezníček BK Pelhřimov h 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov d 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Barbora Majerová BK Strakonice d 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Davidová Tigers Č. Budějovice mB 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Písek Sršni h B 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sojky Pelhřimov d 2 18.5 1.5 /3.5 42.9 4.0
Tigers Č. Budějovice m 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pelhřimov h 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Písek Sršni h 8 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Strakonice d 6 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Lions J. Hradec m 20 28.1 5.0 /11.8 42.1 8.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vlas Rostislav 6 2 4 0 - - -
Šebek Jan 3 3 0 0 - - -
Petrisko Lukáš 3 2 1 0 - - -
Novák Václav 3 1 2 0 - - -
Mašek Patrik 6 5 1 0 - - -
Fučík Bohumír 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře