Krajský přebor U 11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
U 11 KP (turnaje) 1. kolo 1
BK Sokolov U 11 (žci)
BCM Sokolov U 11 (žky)
11. 10. 2015
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Radek Ježek
Christian Rychnavský
10
24
Review
U 11 KP (turnaje) 1. kolo 2
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
11. 10. 2015
09:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 4
19
Review
U 11 KP (turnaje) 1. kolo 3
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
11. 10. 2015
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
21
10
Review
U 11 KP (turnaje) 1. kolo 4
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Lokomotiva Cheb
11. 10. 2015
11:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 15
19
Review
U 11 KP (turnaje) 1. kolo 5
TJ Lokomotiva Cheb
BCM Sokolov U 11 (žky)
11. 10. 2015
12:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
27
20
Review
U 11 KP (turnaje) 1. kolo 6
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
11. 10. 2015
12:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Radek Ježek
Christian Rychnavský
26
13
Review
U 11 KP (turnaje) 2. kolo 7
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BSK Tatran Kraslice
11. 10. 2015
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Fiala
Radka Sosnovcová
2
58
Review
U 11 KP (turnaje) 2. kolo 8
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
11. 10. 2015
12:45
SH BK Loko Karlovy Vary Radka Sosnovcová
Petr Fiala
22
2
Review
U 11 KP (turnaje) 2. kolo 9
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
11. 10. 2015
14:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Fiala
Radka Sosnovcová
26
6
Review
U 11 KP (turnaje) 3. kolo 19
TJ Lokomotiva Cheb
BSK Tatran Kraslice
8. 11. 2015
09:00
Cheb 24
27
Review
U 11 KP (turnaje) 3. kolo 20
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
8. 11. 2015
09:45
Cheb
18
11
Review
U 11 KP (turnaje) 3. kolo 21
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
8. 11. 2015
10:30
Cheb
47
3
Review
U 11 KP (turnaje) 3. kolo 22
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 11 (žci)
8. 11. 2015
11:15
Cheb
25
8
Review
U 11 KP (turnaje) 3. kolo 23
BK Sokolov U 11 (žci)
BSK Tatran Kraslice
8. 11. 2015
12:00
Cheb 11
33
Review
U 11 KP (turnaje) 3. kolo 24
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Lokomotiva Cheb
8. 11. 2015
12:45
Cheb 4
33
Review
U 11 KP (turnaje) 4. kolo 25
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
7. 11. 2015
09:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov 19
32
Review
U 11 KP (turnaje) 4. kolo 26
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
7. 11. 2015
10:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov
58
0
Review
U 11 KP (turnaje) 4. kolo 27
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BCM Sokolov U 11 (žky)
7. 11. 2015
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov 5
63
Review
U 11 KP (turnaje) 5. kolo 28
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BK Sokolov U 11 (žci)
6. 12. 2015
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary 14
38
Review
U 11 KP (turnaje) 5. kolo 29
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
6. 12. 2015
09:45
SH BK Loko Karlovy Vary
17
11
Review
U 11 KP (turnaje) 5. kolo 30
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
6. 12. 2015
10:30
SH BK Loko Karlovy Vary 12
32
Review
U 11 KP (turnaje) 5. kolo 31
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BCM Sokolov U 11 (žky)
6. 12. 2015
11:15
SH BK Loko Karlovy Vary 5
45
Review
U 11 KP (turnaje) 5. kolo 32
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
6. 12. 2015
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary
25
18
Review
U 11 KP (turnaje) 5. kolo 33
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
6. 12. 2015
12:45
SH BK Loko Karlovy Vary
38
11
Review
U 11 KP (turnaje) 6. kolo 36
TJ Lokomotiva Cheb
BSK Tatran Kraslice
6. 12. 2015
11:30
Základní škola 20
31
Review
U 11 KP (turnaje) 6. kolo 35
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Lokomotiva Cheb
17. 1. 2016
13:30
Kraslice Ivana Krištůfková
Martin Dvořák
18
21
Review
U 11 KP (turnaje) 6. kolo 34
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
8. 1. 2016
17:00
Základní škola Ivana Krištůfková
71
15
Review
U 11 KP (turnaje) 7. kolo 10
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
17. 1. 2016
09:00
Kraslice Ivana Krištůfková
Martin Dvořák
7
49
Review
U 11 KP (turnaje) 7. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
TJ Lokomotiva Cheb
17. 1. 2016
09:45
Kraslice 2
38
Review
U 11 KP (turnaje) 7. kolo 12
BSK Tatran Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
17. 1. 2016
10:30
Kraslice
27
17
Review
U 11 KP (turnaje) 7. kolo 13
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
17. 1. 2016
11:15
Kraslice
54
6
Review
U 11 KP (turnaje) 7. kolo 14
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BSK Tatran Kraslice
17. 1. 2016
12:00
Kraslice 0
65
Review
U 11 KP (turnaje) 7. kolo 15
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
17. 1. 2016
12:45
Kraslice Ivana Krištůfková
Martin Dvořák
19
18
Review
U 11 KP (turnaje) 8. kolo 16
BK Sokolov U 11 (žci)
BCM Sokolov U 11 (žky)
17. 1. 2016
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Aleš Vopat
Christian Rychnavský
8
42
2
11
2
25
4
38
Review
U 11 KP (turnaje) 8. kolo 17
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
17. 1. 2016
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Aleš Vopat
Christian Rychnavský
20
26
2
5
7
18
12
20
Review
U 11 KP (turnaje) 8. kolo 18
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
17. 1. 2016
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Aleš Vopat
Christian Rychnavský
46
13
12
2
26
6
42
9
Review
U 11 KP (turnaje) 9. kolo 37
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BSK Tatran Kraslice
31. 1. 2016
09:00
SH Toužim Christian Rychnavský
Martin Dvořák
13
12
Review
U 11 KP (turnaje) 9. kolo 38
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
31. 1. 2016
09:45
Sportovní hala města
40
0
Review
U 11 KP (turnaje) 9. kolo 39
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
31. 1. 2016
10:30
Sportovní hala města
60
3
Review
U 11 KP (turnaje) 9. kolo 40
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
31. 1. 2016
11:15
SH Toužim
29
8
Review
U 11 KP (turnaje) 9. kolo 41
BCM Sokolov U 11 (žky)
BSK Tatran Kraslice
31. 1. 2016
12:00
Sportovní hala města 6
28
Review
U 11 KP (turnaje) 9. kolo 42
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
31. 1. 2016
12:45
Sportovní hala města Christian Rychnavský
Martin Dvořák
4
32
Review
U 11 KP (turnaje) 10. kolo 43
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Lokomotiva Cheb
31. 1. 2016
09:00
Kraslice Ivana Krištůfková
23
30
6
11
7
22
15
25
Review
U 11 KP (turnaje) 10. kolo 44
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 11 (žci)
31. 1. 2016
10:15
Kraslice Ivana Krištůfková
62
30
25
4
31
18
46
26
Review
U 11 KP (turnaje) 10. kolo 45
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
31. 1. 2016
11:30
Kraslice Ivana Krištůfková
12
72
0
21
6
28
10
46
Review
U 11 KP (turnaje) 11. kolo 46
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
14. 2. 2016
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Christian Rychnavský
Aleš Vopat
30
15
Review
U 11 KP (turnaje) 11. kolo 47
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
14. 2. 2016
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov 13
26
Review
U 11 KP (turnaje) 11. kolo 48
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
14. 2. 2016
10:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov 12
17
Review
U 11 KP (turnaje) 11. kolo 49
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Lokomotiva Cheb
14. 2. 2016
11:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov
29
15
Review
U 11 KP (turnaje) 11. kolo 50
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 11 (žci)
14. 2. 2016
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov
18
16
Review
U 11 KP (turnaje) 11. kolo 51
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
14. 2. 2016
12:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Christian Rychnavský
Aleš Vopat
10
18
Review
U 11 KP (turnaje) 12. kolo 54
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
14. 2. 2016
11:30
Sportovní hala města Martin Dvořák
47
45
16
12
23
26
33
43
43
43
Review
U 11 KP (turnaje) 12. kolo 53
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BSK Tatran Kraslice
28. 2. 2016
13:30
Základní škola Ivana Krištůfková
Martin Dvořák
0
81
0
23
0
51
0
77
Review
U 11 KP (turnaje) 12. kolo 52
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
25. 2. 2016
17:00
SH Toužim Petr Skořepa
62
19
3
2
31
4
42
17
62
19
Review
U 11 KP (turnaje) 13. kolo 55
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
28. 2. 2016
09:00
Základní škola Ivana Krištůfková
Martin Dvořák
40
9
Review
U 11 KP (turnaje) 13. kolo 56
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
28. 2. 2016
09:45
Základní škola
33
4
Review
U 11 KP (turnaje) 13. kolo 57
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
28. 2. 2016
10:30
Základní škola
32
6
Review
U 11 KP (turnaje) 13. kolo 58
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
28. 2. 2016
11:15
Základní škola
34
27
Review
U 11 KP (turnaje) 13. kolo 59
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
28. 2. 2016
12:00
Základní škola
32
14
Review
U 11 KP (turnaje) 13. kolo 60
BK Lokomotiva Karlovy Vary - nepouzivat
BSK Tatran Kraslice
28. 2. 2016
12:45
Základní škola Ivana Krištůfková
Martin Dvořák
10
50
Review
U 11 KP (turnaje) 14. kolo 61
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 11 (žci)
28. 2. 2016
09:00
Cheb Lucie Veselá
Petr Fiala
66
18
12
8
34
12
36
18
Review
U 11 KP (turnaje) 14. kolo 62
BK Sokolov U 11 (žci)
BCM Sokolov U 11 (žky)
28. 2. 2016
10:15
Cheb Lucie Veselá
Petr Fiala
24
41
6
13
10
23
20
31
Review
U 11 KP (turnaje) 14. kolo 63
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Lokomotiva Cheb
28. 2. 2016
11:30
Cheb Lucie Veselá
Petr Fiala
27
51
11
13
15
23
15
41
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BSK Tatran Kraslice 18 17 1 782 214 35
2. TJ Sokol Toužim U 11 (mix) 18 14 4 571 272 32
3. TJ Lokomotiva Cheb 18 12 6 502 358 30
4. BCM Sokolov U 11 (žky) 18 12 6 495 324 30
5. TJ Sokol Kraslice U 11 (mix) 18 6 12 361 455 24
6. BK Sokolov U 11 (žci) 18 2 16 291 603 20
7. BK Loko K.Vary 18 0 18 97 873 18
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vopat Aleš 5 3 2 0 - - -
Veselá Lucie 3 3 0 0 - - -
Sosnovcová Radka 3 1 2 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Rychnavský Christian 9 4 5 0 - - -
Krištůfková Ivana 10 10 0 0 - - -
Ježek Radek 2 2 0 0 - - -
Fiala Petr 6 2 4 0 - - -
Dvořák Martin 9 1 8 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře