Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní skupina A 1. kolo 3
BK R&J EBC Mělník (ms)
Slavoj BK Litoměřice
31. 10. 2015
13:30
Tělocvična IŠST Michal Šupej
Jindřich Zámostný
22
96
10
20
12
46
18
66
Review
základní skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
31. 10. 2015
14:00
hala UJEP Tomáš Mašek
Richard Menšík
69
53
19
18
30
32
47
43
Review
základní skupina A 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad
USK Praha
31. 10. 2015
17:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Sušer
Radek Treml
52
71
7
15
23
35
35
52
Review
základní skupina A 1. kolo 2
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Pražský
23. 10. 2015
17:15
TJ Sokol Petrovice Marek Vošahlík
Adam Báča
39
110
8
35
28
60
37
82
Review
základní skupina A 2. kolo 6
BK Kondoři Liberec
USK Praha
19. 9. 2015
15:00
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Jaroslav Poživil
63
70
16
15
29
34
49
50
Review
základní skupina A 2. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
19. 9. 2015
16:00
hala UJEP Tomáš Rosenberger
Jindřich Nesper
76
60
17
14
38
31
58
45
Review
základní skupina A 2. kolo 8
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
19. 9. 2015
16:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dominik Kočovský
51
44
8
7
23
21
41
38
Review
základní skupina A 2. kolo 7
BSK Modřany - Jižní supi
BK R&J EBC Mělník (ms)
19. 9. 2015
16:30
TJ Sokol Petrovice Jan Hejnic
Roman Kejklíček
65
40
15
10
24
21
45
29
Review
základní skupina A 3. kolo 10
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
20. 9. 2015
09:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Pavel Šmíd
52
69
16
18
32
26
42
48
Review
základní skupina A 3. kolo 12
Sokol Pražský
BK R&J EBC Mělník (ms)
20. 9. 2015
10:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dominik Kočovský
94
24
19
10
38
18
66
21
Review
základní skupina A 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
20. 9. 2015
11:00
hala UJEP Tomáš Rosenberger
Jindřich Nesper
74
86
22
17
41
39
61
65
Review
základní skupina A 3. kolo 11
BSK Modřany - Jižní supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 9. 2015
11:00
TJ Sokol Petrovice Jan Hejnic
Roman Kejklíček
51
111
14
27
16
56
37
88
Review
základní skupina A 4. kolo 14
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2015
13:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Matej Kovačovič
43
60
10
14
22
38
32
47
Review
základní skupina A 4. kolo 15
SLUNETA Ústí nad Labem
BSK Modřany - Jižní supi
3. 10. 2015
16:00
hala UJEP Denisa Kovačiková
Daniel Rom
74
75
17
23
35
36
59
55
Review
základní skupina A 4. kolo 13
Sokol Vyšehrad
BK R&J EBC Mělník (ms)
3. 10. 2015
17:00
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
Vojta Schaffner
71
51
23
14
38
28
56
39
Review
základní skupina A 4. kolo 16
BK Kondoři Liberec
Sokol Pražský
3. 10. 2015
18:30
Sportovní hala Kort Dominik Barták
Martin Svoboda
40
84
14
12
23
34
33
59
Review
základní skupina A 5. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
4. 10. 2015
09:00
hala UJEP Rudolf Výborný
Milan Doksanský
51
97
19
26
31
51
39
69
Review
základní skupina A 5. kolo 18
USK Praha
BK R&J EBC Mělník (ms)
4. 10. 2015
10:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Matej Kovačovič
66
37
24
12
36
18
47
26
Review
základní skupina A 5. kolo 17
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
4. 10. 2015
11:30
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
Vojta Schaffner
57
95
13
31
38
56
48
74
Review
základní skupina A 5. kolo 20
BK Kondoři Liberec
BSK Modřany - Jižní supi
28. 11. 2015
14:30
Sportovní hala Kort Jaroslav Liška
Simona Prchalová
59
57
11
12
20
32
32
54
Review
základní skupina A 6. kolo 24
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
17. 10. 2015
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Rom
98
49
31
13
60
20
79
37
Review
základní skupina A 6. kolo 22
Sokol Pražský
USK Praha
17. 10. 2015
14:00
Sokol pražský Daniel Sejrek
Radomír Kohout
75
46
24
8
42
26
54
36
Review
základní skupina A 6. kolo 21
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Vyšehrad
17. 10. 2015
17:30
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Daniel Čížek
74
51
14
8
38
21
56
40
Review
základní skupina A 6. kolo 23
BK R&J EBC Mělník (ms)
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 10. 2015
17:30
Tělocvična IŠST Petr Vávra
Martin Koudela
56
72
11
20
25
37
42
48
Review
základní skupina A 7. kolo 27
BK R&J EBC Mělník (ms)
BK Kondoři Liberec
18. 10. 2015
10:30
Tělocvična IŠST Petr Vávra
Karel Křenek
40
57
11
13
16
27
34
42
Review
základní skupina A 7. kolo 25
BSK Modřany - Jižní supi
USK Praha
18. 10. 2015
11:00
TJ Sokol Petrovice Lukáš Balog
Milan Kucharič
45
66
12
25
16
37
26
52
Review
základní skupina A 7. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 10. 2015
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Milan Doksanský
78
46
15
18
36
25
53
38
Review
základní skupina A 7. kolo 26
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
16. 10. 2015
17:20
Sokol pražský Jan Musil
Vladimír Slanina
123
39
26
14
54
21
93
33
Review
základní skupina A 8. kolo 29
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 11. 2015
14:00
Sportovní hala Kort Martin Svoboda
Martin Mühlbach
60
52
19
9
33
19
45
40
Review
základní skupina A 8. kolo 32
USK Praha
Sokol Vyšehrad
1. 11. 2015
14:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Matej Kovačovič
81
34
25
8
52
17
72
22
Review
základní skupina A 8. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
BK R&J EBC Mělník (ms)
28. 10. 2015
15:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Ladislav Neuman
88
35
18
14
38
22
67
28
Review
základní skupina A 8. kolo 30
Sokol Pražský
BSK Modřany - Jižní supi
26. 10. 2015
17:20
Sokol pražský Martin Buršík
Jan Lejčko
84
42
14
11
42
17
61
25
Review
základní skupina A 9. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice
BSK Modřany - Jižní supi
14. 11. 2015
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jan Hendrych
85
44
17
6
52
19
74
36
Review
základní skupina A 9. kolo 33
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 11. 2015
12:00
SH Folimanka Jan Baloun
Miloslav Jon
89
31
32
12
51
19
73
31
Review
základní skupina A 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
14. 11. 2015
15:30
Sokolovna Vyšehrad Ivo Melichárek
Roman Kejklíček
50
55
13
19
20
35
41
44
Review
základní skupina A 9. kolo 36
BK R&J EBC Mělník (ms)
Sokol Pražský
19. 11. 2015
17:15
Tělocvična IŠST Jan Hejnic
Martin Lébl
49
93
17
27
31
50
40
66
Review
základní skupina A 10. kolo 40
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
15. 11. 2015
09:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jan Hendrych
76
81
16
13
34
35
49
50
67
67
Review
základní skupina A 10. kolo 37
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 11. 2015
10:30
Sokolovna Vyšehrad Ivo Melichárek
Roman Kejklíček
68
83
12
18
37
38
54
53
Review
základní skupina A 10. kolo 38
USK Praha
BK Kondoři Liberec
15. 11. 2015
10:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
61
37
6
15
23
23
34
26
Review
základní skupina A 10. kolo 39
BK R&J EBC Mělník (ms)
BSK Modřany - Jižní supi
17. 11. 2015
17:00
Tělocvična IŠST Michal Šupej
Jindřich Zámostný
83
84
21
24
45
36
62
53
Review
základní skupina A 11. kolo 41
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
28. 11. 2015
15:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Pavel Šmíd
80
63
29
23
44
32
64
45
Review
základní skupina A 11. kolo 42
BK R&J EBC Mělník (ms)
USK Praha
28. 11. 2015
15:15
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Petr Frána
58
84
16
20
27
48
43
66
Review
základní skupina A 11. kolo 43
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 11. 2015
17:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
98
40
16
10
47
17
69
28
Review
základní skupina A 11. kolo 44
BSK Modřany - Jižní supi
BK Kondoři Liberec
9. 11. 2015
17:00
TJ Sokol Petrovice Martin Buršík
Jan Jelínek
77
50
14
16
39
28
62
46
Review
základní skupina A 12. kolo 45
BK R&J EBC Mělník (ms)
Sokol Vyšehrad
29. 11. 2015
09:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Pavel Týř
78
81
16
21
32
35
45
56
69
69
Review
základní skupina A 12. kolo 46
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
29. 11. 2015
11:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Pavel Šmíd
67
42
19
18
38
30
54
36
Review
základní skupina A 12. kolo 48
Sokol Pražský
BK Kondoři Liberec
29. 11. 2015
12:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
98
45
22
9
43
22
71
33
Review
základní skupina A 12. kolo 47
BSK Modřany - Jižní supi
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 11. 2015
17:15
TJ Sokol Petrovice Roman Kejklíček
Marek Vošahlík
95
83
25
21
49
42
71
60
Review
základní skupina A 13. kolo 49
USK Praha
BSK Modřany - Jižní supi
12. 12. 2015
11:00
SH Folimanka Jan Musil
Michal Kocián
78
55
24
8
46
26
59
39
Review
základní skupina A 13. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
12. 12. 2015
11:30
hala UJEP Karel Anton
Pavel Šmíd
52
64
11
23
20
33
37
43
Review
základní skupina A 13. kolo 50
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
12. 12. 2015
15:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Petr Šmůla
43
124
14
21
23
43
34
70
Review
základní skupina A 13. kolo 51
BK Kondoři Liberec
BK R&J EBC Mělník (ms)
9. 12. 2015
17:15
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
51
48
17
7
35
20
48
34
Review
základní skupina A 14. kolo 54
USK Praha
Sokol Pražský
13. 12. 2015
10:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jan Mareš
54
59
15
21
29
37
43
50
Review
základní skupina A 14. kolo 53
Sokol Vyšehrad
BSK Modřany - Jižní supi
13. 12. 2015
10:30
Sokolovna Vyšehrad Pavel Sušer
Radek Treml
59
82
19
15
37
37
48
60
Review
základní skupina A 14. kolo 56
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
13. 12. 2015
11:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Richard Menšík
36
87
8
28
20
50
29
66
Review
základní skupina A 14. kolo 55
SLUNETA Ústí nad Labem
BK R&J EBC Mělník (ms)
17. 12. 2015
18:00
hala UJEP Jan Hendrych
Pavel Šmíd
79
52
14
12
30
20
57
32
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
5 Marek Vyroubal JBC mmcité Brno 20 55 1.0 13.1 3.9 / 6.3 61.6 1.1 / 2.7 40.8 2.0/3.5 56.3 0.2 0.9 1.1 0.2 0.2 0.3 0.0 0.7 1.6 7.8
František Rylich BA Nymburk 19 47 4.4 12.3 4.3 / 4.6 93.6 0.7 / 1.1 0.0* 1.4/2.7 52.8 0.1 0.3 0.4 0.3 0.1 0.3 0.0 0.3 1.8 9.5
17 Vojtěch Trojan Sokol Pražský 19 28 6.0 18.5 8.1 / 9.4 86.3 0.3 / 0.6 0.0* 1.4/3.0 45.8 0.4 0.8 1.1 0.4 0.4 0.5 0.0 0.6 1.9 15.4
8 Ondřej Zajíček BA Sparta 19 54 1.0 9.5 2.2 / 2.2 100.0 1.0 / 1.0 0.0* 2.0/3.3 61.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 6.1
Šimon Seibert NH Ostrava 20 26 1.0 18.7 7.4 / 7.4 100.0 0.0 / 0.0 0.0* 3.7/6.7 55.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 13.8
Lukáš Vacek BC Kolín 20 28 1.0 16.0 6.3 / 6.3 100.0 0.0 / 0.0 0.0* 3.3/6.6 49.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 10.1
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n.L. 20 37 1.0 11.4 4.5 / 4.4 103.1 0.1 / 0.1 0.0* 2.1/4.9 43.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 6.2
12 Jakub Nosek Orli Prostějov 20 28 1.0 14.4 5.6 / 5.8 96.9 0.3 / 0.3 0.0* 2.3/4.5 50.4 0.1 0.4 0.6 0.0 0.3 0.4 0.0 0.3 1.6 11.1
15 Adam Šiška Orli Prostějov 19 25 6.6 15.4 6.3 / 7.0 89.8 0.5 / 1.2 0.0* 1.3/3.5 36.4 0.4 1.2 1.6 0.4 0.4 0.5 0.0 0.9 2.2 12.2
13 Tomáš Mráz Synthesia Pardubice 20 41 22.8 8.9 3.7 / 8.0 45.9 0.1 / 0.9 0.0* 1.0/2.2 47.8 2.1 3.2 5.3 1.0 1.7 2.4 0.0 2.2 1.6 8.6
Ondřej Kočvara Synthesia Pardubice 19 22 6.0 16.1 6.1 / 7.9 78.0 0.9 / 1.4 0.0* 1.1/2.0 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.5 0.6 0.4 0.1 1.0 1.0 14.5
Matouš Brůna TOROLA Snakes Ostrava 20 19 6.3 17.8 7.5 / 8.6 87.1 0.1 / 0.6 0.0* 2.5/4.2 60.8 0.1 1.1 1.2 0.2 0.4 0.8 0.0 0.9 3.1 13.6
Petr Adamec Sj. BK Litoměřice 19 28 1.0 11.4 4.2 / 4.2 100.0 0.7 / 0.7 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 9.5
Jan Neuwirth BK Žďár n. S. 19 29 10.7 10.7 4.4 / 6.9 64.2 0.0 / 0.2 0.0* 1.7/4.5 37.4 1.6 2.7 4.2 0.3 1.6 1.3 0.0 1.4 1.6 9.9
9 Matěj Burda Sokol Pražský 20 31 4.6 8.8 2.4 / 2.7 88.2 1.0 / 1.6 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.3 0.3 0.4 0.0 0.4 1.8 7.0
Kryštof Kavan BK Opava 19 25 2.8 9.3 3.8 / 4.0 94.0 0.2 / 0.4 0.0* 1.0/2.3 44.8 0.0 0.2 0.3 0.1 0.0 0.1 0.0 0.2 2.1 6.0
Matouš Jurman BA 2006´ Roudnice n.L. 18 23 1.0 9.4 3.3 / 3.3 100.0 0.6 / 0.6 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 7.1
16 Mikoláš Houser Sokol Písek 20 21 1.0 10.1 2.0 / 2.0 100.0 1.6 / 1.6 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 7.5
Dalibor Vlk Sokol Karviná 19 13 1.0 15.6 5.9 / 5.9 100.0 0.6 / 0.6 0.0* 1.9/3.3 58.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 11.4
Matouš Pelikán Orli Prostějov 20 24 1.0 8.3 3.3 / 3.3 100.0 0.0 0.0* 1.6/3.0 54.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 4.2
Matěj Šafařík BŠ - Tygři Praha 18 17 1.0 11.5 4.5 / 4.5 100.0 0.2 / 0.2 0.0* 1.9/3.4 55.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 7.5
Mikuláš Pavlík BK Opava 20 28 1.0 6.1 2.5 / 2.5 102.9 0.2 / 0.2 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 3.2
11 Sebastián Siebenstich BSK Modřany - Jižní supi 20 28 1.0 5.9 2.5 / 2.5 100.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.9/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 2.9
Ondřej Fichtner Válečníci Děčín 20 28 1.0 5.2 0.8 / 0.0 0.0* 1.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.0
Ondřej Burýšek Sokol Písek 19 14 1.0 9.8 4.0 / 4.0 100.0 0.1 / 0.1 0.0* 1.6/4.1 37.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 4.8
Matěj Žáček Tigers Č. Budějovice 20 19 13.2 7.1 2.3 / 3.1 74.1 0.4 / 0.5 0.0* 1.5/2.2 68.3 0.1 0.4 0.5 0.5 0.6 1.3 0.0 0.5 1.8 4.5
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 20 20 5.6 6.7 1.4 / 1.5 0.0* 1.1 / 2.0 52.5 0.8/1.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.2 0.3 0.5 0.0 0.2 1.7 4.3
Daniel Musil Kondoři Liberec 19 13 7.5 8.7 1.9 / 2.6 73.5 0.7 / 1.4 0.0* 2.8/4.5 61.0 0.2 0.4 0.6 0.2 0.5 0.9 0.0 1.1 1.8 5.3
Tadeáš Hauf mmcité Brno 19 11 6.8 10.3 3.8 / 5.5 68.9 0.3 / 0.4 0.0* 1.8/3.6 50.0 0.4 0.8 1.2 0.5 0.5 0.9 0.0 1.0 3.9 5.1
8 Filip Netušil Sokol Vyšehrad 20 28 1.0 3.6 1.2 / 1.2 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.8
Matyáš Janů BK Pelhřimov 19 11 1.0 9.2 2.6 / 2.6 100.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 6.0
Mikuláš Kučera SK UP-BCM Olomouc 20 20 1.0 4.5 1.7 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0
Lukáš Boháček Kondoři Liberec 20 16 1.0 5.5 1.7 / 0.0 0.0* 0.6 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Jaromír Hedvik USK Praha 20 28 1.4 2.1 1.0 / 1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1 0.1 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.7
Tomáš Zdobinský BA Nymburk 18 24 1.0 2.3 0.8 / 0.8 0.0* 0.0 / 0.0 0.0* 0.6/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 -1.0
Jakub Kotala BCM Ostrava B 20 11 1.0 4.5 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 0.0
Jan Horký SAM BŠM Brno 20 11 1.0 3.9 1.5 / 0.0 0.0* 0.2 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0
Jakub Trusina Slavoj Litoměřice 20 14 1.3 2.0 0.1 / 0.1 0.0* 0.4 / 0.4 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.4 1.1
Petr Belák Start Havířov 18 4 17.0 6.3 2.3 / 6.0 37.5 0.0 0.0* 1.8/4.8 36.8 1.0 2.5 3.5 1.3 1.0 5.5 0.1 5.0 1.3 3.5
Ondřej Smolík BC Vysočina 20 3 1.0 6.0 2.7 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.7/2.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0
Vojtěch Leheň Lokomotiva Plzeň 19 7 1.0 2.1 0.7 / 0.7 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.3
34 Michal Svojanovský Synthesia Pardubice 20 6 10.3 2.2 0.5 / 1.0 0.0* 0.3 / 0.8 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.2 1.3 1.5 0.2 0.7 1.3 0.0 0.2 0.5 1.5
6 Matyáš Vrábel BK Snakes Ostrava 17 4 1.0 3.3 1.5 / 1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 2.8
Richard Barac Sokol Pražský 20 1 1.0 6.0 3.0 / 3.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
Karel Vlasák R&J EBC Mělník (ms) 20 1 1.0 4.0 2.0 / 2.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 2.0
Jakub Škvařil USK Praha B 20 2 1.0 1.5 0.5 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
15 Martin Holoubek Sokol Josefov 20 2 1.0 1.0 0.5 / 0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Sebastian Tvarog Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Čermák BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Borovka Sokol Písek 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Johan Haiblík Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
5 Marek Vyroubal JBC mmcité Brno 20 66 24 10 16 6 32 36 6 8 10 22 10 52
František Rylich BA Nymburk 19 54 16 8 14 4 8 12 8 4 12 8 10 48
17 Vojtěch Trojan Sokol Pražský 19 19 9 1 2 2 2 3 2 2 4 3 5 17
8 Ondřej Zajíček BA Sparta 19 26 6 8 10 0 0 0 0 0 0 0 8 22
Šimon Seibert NH Ostrava 20 33 15 1 8 0 0 0 0 0 0 0 4 32
Lukáš Vacek BC Kolín 20 27 12 1 8 0 0 0 0 0 0 0 5 24
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n.L. 20 54 22 2 14 0 0 0 0 0 0 0 10 38
12 Jakub Nosek Orli Prostějov 20 27 11 4 7 3 7 8 0 4 6 5 5 25
15 Adam Šiška Orli Prostějov 19 29 9 2 7 0 0 0 0 0 0 0 4 25
13 Tomáš Mráz Synthesia Pardubice 20 50 24 2 16 14 16 30 8 12 16 14 8 48
Ondřej Kočvara Synthesia Pardubice 19 19 8 2 7 2 3 4 7 5 7 7 4 27
Matouš Brůna TOROLA Snakes Ostrava 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Adamec Sj. BK Litoměřice 19 18 5 3 4 1 0 1 0 0 0 0 3 15
Jan Neuwirth BK Žďár n. S. 19 40 20 0 12 16 28 38 8 12 16 12 8 62
9 Matěj Burda Sokol Pražský 20 21 6 4 4 1 5 6 3 4 5 4 5 25
Kryštof Kavan BK Opava 19 24 7 4 8 0 0 0 0 0 0 0 5 19
Matouš Jurman BA 2006´ Roudnice n.L. 18 10 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 2 10
16 Mikoláš Houser Sokol Písek 20 33 12 3 7 3 8 9 5 2 9 4 5 33
Dalibor Vlk Sokol Karviná 19 27 9 3 5 0 0 0 0 0 0 0 5 22
Matouš Pelikán Orli Prostějov 20 32 14 1 6 0 0 0 0 0 0 0 5 26
Matěj Šafařík BŠ - Tygři Praha 18
Mikuláš Pavlík BK Opava 20 32 14 2 4 0 0 0 0 0 0 0 10 24
11 Sebastián Siebenstich BSK Modřany - Jižní supi 20 12 5 1 4 0 0 0 0 0 0 0 5 10
Ondřej Fichtner Válečníci Děčín 20 19 9 2 7 0 0 0 0 0 0 0 5 15
Ondřej Burýšek Sokol Písek 19 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 4
Matěj Žáček Tigers Č. Budějovice 20 11 4 2 7 1 3 3 5 4 8 4 5 19
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Musil Kondoři Liberec 19 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2 5
Tadeáš Hauf mmcité Brno 19 18 8 1 6 2 4 6 2 3 6 7 6 19
8 Filip Netušil Sokol Vyšehrad 20 9 4 1 4 0 0 0 0 0 0 0 3 5
Matyáš Janů BK Pelhřimov 19 14 7 4 6 2 3 4 5 2 3 2 5 12
Mikuláš Kučera SK UP-BCM Olomouc 20 17 7 3 3 3 3 4 1 3 2 2 5 12
Lukáš Boháček Kondoři Liberec 20 38 8 7 6 3 5 6 7 8 12 6 5 31
Jaromír Hedvik USK Praha 20 9 4 0 1 1 2 3 0 0 1 0 4 4
Tomáš Zdobinský BA Nymburk 18
Jakub Kotala BCM Ostrava B 20 45 18 4 10 3 10 12 2 6 3 6 5 38
Jan Horký SAM BŠM Brno 20 21 9 3 8 3 4 5 3 2 6 8 5 15
Jakub Trusina Slavoj Litoměřice 20 27 7 6 7 1 5 6 4 3 3 6 5 25
Petr Belák Start Havířov 18
Ondřej Smolík BC Vysočina 20 24 11 1 5 7 13 13 2 8 10 5 5 27
Vojtěch Leheň Lokomotiva Plzeň 19 7 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 4 6
34 Michal Svojanovský Synthesia Pardubice 20 25 8 3 5 4 18 18 8 7 6 6 5 36
6 Matyáš Vrábel BK Snakes Ostrava 17
Richard Barac Sokol Pražský 20 19 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0 5 13
Karel Vlasák R&J EBC Mělník (ms) 20 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Jakub Škvařil USK Praha B 20 10 2 1 3 2 2 4 2 2 4 3 7 8
15 Martin Holoubek Sokol Josefov 20 25 11 3 6 5 7 10 4 3 7 6 5 23
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Kondoři Liberec 28 20.5 2.4 7.6 /16.4 46.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.8 0.0
BSK Modřany - Jižní supi 30 22.8 2.6 9.8 /19.8 49.3 0.6 0.8 1.4 0.0 0.7 1.0 0.0 19.7 0.2
Sokol Pražský 35 32.4 3.1 9.5 /19.4 49.0 2.4 4.1 6.5 1.0 1.8 3.3 3.0 18.6 0.6
R&J EBC Mělník (ms) 28 21.8 0.5 7.5 /17.9 41.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.8 0.0
Slavoj Litoměřice 35 24.6 5.4 8.8 /17.0 51.7 1.5 3.1 4.6 1.4 1.3 2.1 2.1 17.3 0.3
Sokol Vyšehrad 28 20.1 3.3 9.8 /17.7 55.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.3 0.0
USK Praha 35 24.9 2.4 9.9 /17.5 56.5 2.1 4.5 6.6 1.4 1.6 3.1 2.7 20.4 0.6
BK Žďár n. S. 28 28.2 1.7 10.2 /20.5 49.8 16.9 28.4 45.3 9.1 26.0 29.3 19.8 16.2 0.0
BK Pelhřimov 28 24.3 2.0 8.0 /17.5 45.7 1.0 1.9 2.9 1.0 1.6 2.6 0.7 21.9 0.4
BA Nymburk 35 25.8 4.6 11.2 /19.5 57.5 1.6 4.8 6.4 1.7 1.1 3.3 2.8 15.9 0.9
BA Sparta 28 20.5 4.1 9.9 /18.4 53.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.9 0.0
BC Kolín 28 31.1 0.8 15.0 /27.3 55.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.9 0.0
Synthesia Pardubice 35 28.0 3.3 10.1 /17.6 57.4 13.3 25.7 39.0 15.4 18.1 20.4 17.7 17.2 3.3
Tigers Č. Budějovice 30 22.2 2.3 9.6 /16.6 57.8 2.9 6.2 9.1 3.7 3.0 8.2 5.4 14.7 0.3
Sokol Písek 35 30.9 3.0 11.3 /19.3 58.6 2.6 4.3 6.9 1.8 1.9 3.0 2.9 18.6 0.3
Gymn. Hladnov 28 24.4 2.7 13.3 /28.3 47.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 19.7 0.0
BK Opava 28 25.7 2.3 8.4 /16.8 49.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.7 0.0
SK UP-BCM Olomouc 30 21.7 1.4 8.1 /19.2 42.2 0.8 2.0 2.8 0.0 1.7 2.1 1.3 9.3 0.0
Orli Prostějov 30 24.8 3.0 7.9 /17.3 45.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 16.6 0.0
SAM Brno 35 22.9 3.7 9.5 /18.2 52.4 2.0 3.5 5.4 1.0 1.4 2.7 2.7 17.6 0.3
Slavia Kroměříž 28 21.0 2.3 6.5 /17.1 37.9 10.3 17.9 28.2 8.6 18.2 24.4 14.0 21.0 1.6
NH Ostrava 28 29.4 2.1 12.1 /23.1 52.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5 0.0
TOROLA Snakes Ostrava 35 28.1 0.9 11.4 /19.6 58.2 1.6 3.9 5.5 0.8 1.1 2.8 3.0 19.2 0.3
BK Brandýs n.L. 14 15.4 1.6 7.4 /16.6 44.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.9 0.0
Lokomotiva Plzeň 14 27.4 2.1 8.9 /17.6 50.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 21.8 0.0
Sokol Karviná 14 26.9 1.1 8.2 /16.5 49.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.1 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 5 5 0 0 1.1 1.1 1.1
Zítko Tomáš 4 0 4 0 1.9 1.3 1.6
Zima Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Záruba Matěj 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 13 1 12 0 1.3 1.4 1.3
Zachara Jakub 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Zachar Dominik 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Vyplel David 12 11 1 0 1.2 1.1 1.1
Výborný Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 6 1 5 0 1.9 1.7 1.8
Vošahlík Marek 18 6 12 0 1.1 1.1 1.1
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlas Rostislav 2 1 1 0 2.0 2.5 2.3
Veselý Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Veis Martin 3 1 2 0 1.2 1.7 1.4
Večeřa Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávra Petr 3 2 1 0 1.2 1.7 1.4
Vašťák Kamil 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.7 1.3 1.5
Válek Jakub 11 1 10 0 1.1 1.1 1.1
Válek Přemysl 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Vágnerová Tereza 3 2 1 0 1.7 2.2 1.9
Vacek Lukáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 2.0 2.0 2.0
Týř Pavel 1 0 1 0 4.0 1.0 2.5
Trmač Vladislav 2 0 2 0 2.5 2.0 2.3
Treml Radek 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Tomášek Daniel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 3 0 3 0 1.5 1.3 1.4
Tichov Michael 6 0 6 0 1.1 1.3 1.2
Tesař Michal 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Tax Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šupej Michal 3 2 1 0 1.0 2.3 1.7
Štancl Dominik 2 2 0 0 2.5 1.5 2.0
Šmůla Marek 2 0 2 0 3.0 1.0 2.0
Šmůla Petr 6 0 6 0 1.5 1.7 1.6
Šmíd Pavel 8 0 8 0 1.0 1.7 1.3
Šlaj Jiří 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Šebek Jan 3 0 3 0 1.0 1.8 1.4
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 12 9 3 0 1.7 1.5 1.6
Svoboda Martin 5 1 4 0 1.9 1.0 1.5
Sušer Pavel 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Stančík Robin 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Stáňa Lukáš 5 5 0 0 1.4 1.1 1.3
Smola Petr 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Slanina Vladimír 10 9 1 0 1.8 1.4 1.6
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Scholze Michal 7 2 5 0 1.3 1.8 1.6
Schaffner Vojta 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Sekáč Martin 7 3 4 0 1.4 1.3 1.4
Sejrek Daniel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Rozmanová Markéta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Rosenberger Tomáš 5 4 1 0 1.0 1.3 1.2
Rom Daniel 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Příchodský Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Prchalová Simona 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Poživil Jaroslav 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Pospíšil Zdeněk 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Posker Jan 6 1 5 0 1.4 1.3 1.3
Pörner Marek 7 1 6 0 1.4 1.4 1.4
Pokorný Štěpán 12 9 3 0 1.0 1.3 1.2
Plhák Radim 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Plánka Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 9 5 4 0 1.0 1.2 1.1
Petrisko Lukáš 4 1 3 0 1.0 1.8 1.4
Petrák Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pešek Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 2 1 1 0 1.3 2.0 1.6
Paulík Robert 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Panák Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pačovský Jan 5 1 4 0 1.3 1.0 1.2
Opršal Martin 9 1 8 0 1.1 1.2 1.1
Opletal Petr 7 7 0 0 1.0 1.1 1.0
Opava Josef 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Novák Petr 6 0 6 0 1.1 1.1 1.1
Novák Vratislav 9 2 7 0 1.1 1.3 1.2
Neuman Ladislav 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Nejezchleb Petr 4 4 0 0 1.1 1.3 1.2
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Mužík Jakub 5 0 5 0 1.0 1.5 1.3
Musil Jan 8 6 2 0 1.5 1.1 1.3
Mühlbach Martin 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Mrázek Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Milata Rostislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mikšík Milan 11 8 3 0 1.2 1.2 1.2
Menšík Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Menšík Richard 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Melichárek Ivo 11 6 5 0 1.1 1.2 1.2
Mašek Tomáš 2 1 1 0 2.5 1.3 1.9
Mašek Patrik 4 0 4 0 1.0 2.0 1.5
Mareš Jan 4 0 4 0 1.8 1.6 1.7
Mareš Roman 2 2 0 0 2.0 2.0 2.0
Machálek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Liška Jaroslav 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Linhart Tomáš 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Lejčko Jan 12 5 7 0 1.3 1.6 1.4
Lébl Martin 6 3 3 0 1.9 1.1 1.5
Latík Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kysilka Miroslav 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kuřitka Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kucharič Milan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kučírek Pavel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kučírek Martin 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Kučera Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučera Vít 4 2 2 0 1.3 1.8 1.5
Kubiš Michal 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kubíček Jiří 6 4 2 0 1.1 1.6 1.3
Křenek Karel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kovář Jan 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Kovačovič Matej 8 5 3 0 1.0 1.3 1.1
Kovačiková Denisa 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kouba Dalibor 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Konvička Jan 5 5 0 0 1.1 1.5 1.3
Komprs Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koch Augustin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Kočovský Dominik 11 1 10 0 1.2 1.4 1.3
Kočová Magdalena 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočí Jaroslav 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Kocurek Ondřej 8 2 6 0 1.6 1.4 1.5
Kocián Michal 13 4 9 0 2.3 1.3 1.8
Kocfelda Jiří 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Koc Ondřej 4 4 0 0 1.0 2.0 1.5
Kejklíček Roman 10 1 9 0 1.4 1.4 1.4
Kec Jakub 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 0 3 0 2.0 1.0 1.5
Kapl Antonín 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Kapaňa Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
K Ondřej 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Jurda Aleš 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Jon Miloslav 8 3 5 0 1.9 1.1 1.5
Jodl Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ježek Václav 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jelínek Jan 6 0 6 0 1.2 1.8 1.5
Janovský Martin 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Chocholoušová Karla 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hrabáková Tereza 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Hošek Václav 3 2 1 0 1.3 2.0 1.7
Hošek Jan 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Horník Michal 4 3 1 0 2.8 1.3 2.0
Holeš Daniel 14 4 10 0 1.6 1.4 1.5
Hofírek Jiří 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Hlobil Jan 7 4 3 0 1.4 1.3 1.3
Hendrych Jan 6 3 3 0 1.0 1.3 1.1
Helis Jan 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Hejnic Jan 10 8 2 0 1.5 1.3 1.4
Heinrich David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 8 5 3 0 1.0 1.1 1.0
Havlíček Petr 6 6 0 0 1.0 1.3 1.1
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.8 1.7 1.7
Hartig Lukáš 7 5 2 0 1.3 1.1 1.2
Hána Michal 5 3 2 0 1.0 1.7 1.4
Giecek Adam 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Fučík Bohumír 2 0 2 0 2.5 2.5 2.5
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Filip Daniel 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Fialová Viola 4 0 4 0 1.4 1.9 1.6
Fanta Jiří 8 8 0 0 1.2 1.3 1.2
Eisner Petr 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Dvořák Ludvík 2 2 0 0 1.8 1.3 1.5
Dvořák Stanislav 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Dudek Jan 11 5 6 0 1.2 1.3 1.3
Dombrovský Filip 6 1 5 0 1.1 1.1 1.1
Dolinek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Dolejš Václav 4 0 4 0 1.1 1.4 1.3
Doksanský Milan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Čížek Daniel 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Černý Jan 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Čarnecký Martin 11 11 0 0 1.0 1.2 1.1
Csöllei Pavel 6 6 0 0 1.7 1.5 1.6
Cikánek Ondřej 5 3 2 0 1.6 1.2 1.4
Buršík Martin 14 9 5 0 1.4 1.3 1.3
Bukovský Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníček Daniel 1 0 1 0 3.5 2.0 2.8
Brandejs Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 8 8 0 0 1.2 1.3 1.2
Bilíček Aleš 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Bílek Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Štefan 5 2 3 0 1.0 1.4 1.2
Beran Josef 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Barták Matěj 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Bár Jakub 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Báča Adam 3 2 1 0 1.7 1.5 1.6
Anton Karel 8 8 0 0 1.0 1.6 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře