Oblastní přebor juniorů U19

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 19001
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol PP Hradec Králové "B"
26. 9. 2015
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Lukáš Vacek
Štěpán Scholze
72
45
19
13
38
21
58
32
Review
základní 1. kolo 19003
BVK Holice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26. 9. 2015
09:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Michael Mycak
70
46
12
9
25
25
46
36
Review
základní 1. kolo 19002
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol PP Hradec Králové "B"
26. 9. 2015
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Scholze
Lukáš Vacek
48
64
12
12
23
27
40
47
Review
základní 1. kolo 19004
BVK Holice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26. 9. 2015
11:00
SH Holubova ul. Michael Mycak
Tomáš Kašpar
85
45
28
6
42
21
70
31
Review
základní 2. kolo 19015
TJ Sokol BK Chrudim
BVK Holice
3. 10. 2015
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Marek Kohout
Martin Havrda
69
64
17
14
38
31
51
52
Review
základní 2. kolo 19013
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
3. 10. 2015
10:00
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
108
60
27
14
50
23
72
38
Review
základní 2. kolo 19016
TJ Sokol BK Chrudim
BVK Holice
3. 10. 2015
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Havrda
Marek Kohout
65
55
25
14
45
31
51
39
Review
základní 2. kolo 19014
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
3. 10. 2015
12:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
103
39
26
12
54
25
71
31
Review
základní 3. kolo 19017
BVK Holice
Sokol PP Hradec Králové "B"
18. 10. 2015
09:00
SH Holubova ul. Marek Kohout
Tomáš Kašpar
55
40
10
6
35
21
49
31
Review
základní 3. kolo 19021
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 10. 2015
09:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Sejpka
Ondřej Skotálek
33
75
12
19
16
43
26
61
Review
základní 3. kolo 19018
BVK Holice
Sokol PP Hradec Králové "B"
18. 10. 2015
11:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Marek Kohout
59
47
14
12
30
25
46
37
Review
základní 3. kolo 19022
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 10. 2015
11:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Ondřej Skotálek
Martin Sejpka
66
76
17
19
35
38
45
57
Review
základní 3. kolo 19019
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
17. 10. 2015
13:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
60
73
14
16
26
32
42
53
Review
základní 3. kolo 19020
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
17. 10. 2015
15:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Martin Lang
Karel Němec
64
96
18
18
27
49
43
75
Review
základní 4. kolo 19029
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
31. 10. 2015
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Scholze
Miroslav Večeřa
73
43
20
9
36
18
50
28
Review
základní 4. kolo 19031
BVK Holice
Basketbal TJ Svitavy
1. 11. 2015
09:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Marek Kohout
81
48
20
15
49
21
61
35
Review
základní 4. kolo 19030
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
31. 10. 2015
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Soudek
Štěpán Scholze
87
39
26
4
41
15
60
24
Review
základní 4. kolo 19032
BVK Holice
Basketbal TJ Svitavy
1. 11. 2015
11:00
SH Holubova ul. Marek Kohout
Tomáš Kašpar
107
69
28
22
51
38
82
53
Review
základní 5. kolo 19033
Basketbal TJ Svitavy
Sokol PP Hradec Králové "B"
14. 11. 2015
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
79
52
30
13
54
27
65
39
Review
základní 5. kolo 19035
Sokol Vysoké Mýto
BVK Holice
14. 11. 2015
09:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Sejpka
Ondřej Skotálek
37
65
10
15
18
35
28
53
Review
základní 5. kolo 19034
Basketbal TJ Svitavy
Sokol PP Hradec Králové "B"
14. 11. 2015
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Daniel Bubeníček
Dominik Štancl
61
44
17
13
35
19
48
30
Review
základní 5. kolo 19036
Sokol Vysoké Mýto
BVK Holice
14. 11. 2015
11:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Ondřej Skotálek
Martin Sejpka
70
65
20
20
40
31
52
49
Review
základní 6. kolo 19047
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
28. 11. 2015
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Martin Lang
Daniel Bubeníček
70
51
29
8
50
28
63
41
Review
základní 6. kolo 19048
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
28. 11. 2015
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Daniel Bubeníček
Martin Lang
81
51
22
12
44
22
59
41
Review
základní 6. kolo 19041
Sokol PP Hradec Králové "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
28. 11. 2015
17:30
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
32
84
7
28
20
38
25
65
Review
základní 6. kolo 19042
Sokol PP Hradec Králové "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
28. 11. 2015
19:30
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
54
64
16
17
37
28
46
44
Review
základní 7. kolo 19049
Sokol Vysoké Mýto
Sokol PP Hradec Králové "B"
13. 12. 2015
09:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Sejpka
Dominik Štancl
58
91
13
35
23
49
38
70
Review
základní 7. kolo 19055
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
12. 12. 2015
09:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
76
77
22
20
43
37
60
57
Review
základní 7. kolo 19050
Sokol Vysoké Mýto
Sokol PP Hradec Králové "B"
13. 12. 2015
11:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Dominik Štancl
Martin Sejpka
62
73
18
14
30
35
44
53
Review
základní 7. kolo 19056
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
12. 12. 2015
11:00
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
65
54
23
11
37
25
53
37
Review
základní 8. kolo 19059
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BVK Holice
9. 1. 2016
09:00
Kotlina Jan Krajcigr
Lucie Dubnová
73
62
19
10
40
24
56
41
Review
základní 8. kolo 19060
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BVK Holice
9. 1. 2016
11:00
Kotlina Lucie Dubnová
Jan Krajcigr
74
47
19
18
34
29
50
35
Review
základní 8. kolo 19057
Sokol PP Hradec Králové "B"
TJ Sokol BK Chrudim
9. 1. 2016
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Sejpka
Ondřej Skotálek
44
54
12
9
21
26
30
46
Review
základní 8. kolo 19058
Sokol PP Hradec Králové "B"
TJ Sokol BK Chrudim
9. 1. 2016
19:00
SH Třebeš Hradec Králové Ondřej Skotálek
Martin Sejpka
52
72
17
11
27
35
38
55
Review
základní 9. kolo 19069
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 1. 2016
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
64
65
18
9
29
26
51
45
Review
základní 9. kolo 19070
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 1. 2016
12:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Daniel Bubeníček
Dominik Štancl
73
76
20
21
45
38
59
52
Review
základní 9. kolo 19071
BVK Holice
TJ Sokol BK Chrudim
24. 1. 2016
13:00
SH Holubova ul. Roman Mareš
Ondřej Skotálek
58
59
16
7
33
19
49
42
Review
základní 9. kolo 19072
BVK Holice
TJ Sokol BK Chrudim
24. 1. 2016
15:00
SH Holubova ul. Ondřej Skotálek
Roman Mareš
59
51
13
6
30
22
40
32
Review
základní 10. kolo 19075
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
6. 2. 2016
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Zítko
Tomáš Brandejs
85
46
21
13
38
19
61
37
Review
základní 10. kolo 19077
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
6. 2. 2016
09:00
Kotlina Jan Krajcigr
Žaneta Fikarová
106
67
22
13
51
30
81
42
Review
základní 10. kolo 19076
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
6. 2. 2016
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Brandejs
Tomáš Zítko
80
48
18
24
32
30
60
39
Review
základní 10. kolo 19078
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
6. 2. 2016
11:00
Kotlina Žaneta Fikarová
Jan Krajcigr
108
59
28
16
59
32
81
44
Review
základní 10. kolo 19073
Sokol PP Hradec Králové "B"
BVK Holice
6. 2. 2016
13:30
SH Třebeš Hradec Králové Jan Pačovský
Matěj Stejskal
45
77
11
14
21
27
30
55
Review
základní 10. kolo 19074
Sokol PP Hradec Králové "B"
BVK Holice
6. 2. 2016
15:30
SH Třebeš Hradec Králové Matěj Stejskal
Jan Pačovský
33
68
8
14
14
29
22
51
Review
základní 11. kolo 19087
Basketbal TJ Svitavy
BVK Holice
20. 2. 2016
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
45
69
16
12
20
30
33
58
Review
základní 11. kolo 19088
Basketbal TJ Svitavy
BVK Holice
20. 2. 2016
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Daniel Bubeníček
Dominik Štancl
54
96
12
35
23
59
39
76
Review
základní 11. kolo 19085
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
21. 2. 2016
12:45
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Dominik Štancl
Ondřej Skotálek
66
65
19
10
39
31
53
43
Review
základní 11. kolo 19086
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
21. 2. 2016
14:45
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Ondřej Skotálek
Dominik Štancl
47
50
15
5
25
15
33
31
Review
základní 12. kolo 19091
BVK Holice
Sokol Vysoké Mýto
6. 3. 2016
09:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Adam Horký
96
39
28
4
50
15
71
28
Review
základní 12. kolo 19089
Sokol PP Hradec Králové "B"
Basketbal TJ Svitavy
2. 4. 2016
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Radek Michlík
Jan Zima
81
73
17
21
38
39
60
56
Review
základní 12. kolo 19092
BVK Holice
Sokol Vysoké Mýto
6. 3. 2016
11:00
SH Holubova ul. Adam Horký
Tomáš Kašpar
94
51
20
18
49
27
72
41
Review
základní 12. kolo 19090
Sokol PP Hradec Králové "B"
Basketbal TJ Svitavy
2. 4. 2016
12:00
SH Třebeš Hradec Králové Jan Zima
Radek Michlík
76
67
11
17
38
41
60
54
Review
základní 13. kolo 19097
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol PP Hradec Králové "B"
19. 3. 2016
09:30
Kotlina Jan Krajcigr
Miroslav Krajcigr
46
65
18
18
22
35
34
61
Review
základní 13. kolo 19098
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol PP Hradec Králové "B"
19. 3. 2016
11:30
Kotlina Miroslav Krajcigr
Jan Krajcigr
74
79
19
16
40
34
57
55
72
72
Review
základní 13. kolo 19103
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
19. 3. 2016
14:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Ondřej Skotálek
Daniel Bubeníček
62
81
12
20
27
38
47
57
Review
základní 13. kolo 19104
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
19. 3. 2016
16:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Daniel Bubeníček
Ondřej Skotálek
63
64
14
12
31
24
48
39
Review
základní 14. kolo 19111
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 4. 2016
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
83
58
29
12
57
30
69
49
Review
základní 14. kolo 19112
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 4. 2016
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Daniel Bubeníček
Dominik Štancl
55
45
17
12
33
25
45
36
Review
základní 14. kolo 19105
Sokol PP Hradec Králové "B"
Sokol Vysoké Mýto
9. 4. 2016
15:00
SH Třebeš Hradec Králové Ondřej Skotálek
Michael Mycak
68
51
18
10
40
17
55
34
Review
základní 14. kolo 19106
Sokol PP Hradec Králové "B"
Sokol Vysoké Mýto
9. 4. 2016
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Michael Mycak
Ondřej Skotálek
65
55
14
22
34
38
48
48
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Kašpar BVK Holice 23 32 1.0 13.7 5.4 0.6 1.1/3.0 37.5 0.9
4 Filip Mareček Sokol Darren Chrudim 23 21 1.0 12.6 4.3 0.7 1.9/2.7 69.6 2.4
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 22 1.0 10.6 3.7 0.8 0.7/1.7 0.0* 3.0
Šimon Tuček Basketbal TJ Svitavy 22 14 1.0 10.8 2.8 0.9 2.4/4.5 54.0 2.9
Jan Vlach Sokol PP Hradec Králově "B" 23 6 1.0 19.5 7.3 0.5 3.3/6.2 54.1 1.5
Filip Pokorný TJ Jiskra Havlíčkův 24 24 1.0 3.7 1.1 0.3 0.7/1.6 0.0* 3.9
Vojtěch Balliš BC Vysočina 23 16 1.0 4.1 1.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.4
Ondřej Víšek TJ Sokol BK Chrudim 24 2 1.0 8.5 1.0 2.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.7
17 Michael Mycak Tesla Pardubice 23 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Vojtěch Krejsa VM 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Kakiš TJ Svitavy "C" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Patrik Laky Basketbal Svitavy 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol BK Chrudim 22 25.5 3.3 8.1 /16.4 49.6 17.0
Sokol PP Hradec Králově "B" 22 21.8 1.6 7.8 /17.0 45.9 17.5
BVK Holice 22 28.3 1.9 6.8 /16.2 42.0 14.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 27.0 4.0 6.3 /13.5 46.6 19.4
Basketbal TJ Svitavy 20 19.2 5.5 7.5 /16.4 45.9 14.7
Sokol Vysoké Mýto 20 20.0 2.2 7.1 /16.1 43.9 14.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zítko Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Zima Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Večeřa Miroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vacek Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 13 7 6 0 1.0 1.8 1.4
Šindelář Miloš 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Svoboda Karel 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Stejskal Matěj 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Soudek Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Skotálek Ondřej 14 7 7 0 1.9 1.8 1.8
Scholze Štěpán 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Sejpka Martin 8 4 4 0 1.0 1.9 1.4
Pačovský Jan 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Němec Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 4 2 2 0 2.0 2.5 2.3
Michlík Radek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 4 2 2 0 1.8 1.1 1.4
Lang Martin 3 2 1 0 1.0 1.8 1.4
Krejsa Pavel 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Krajcigr Jan 10 5 5 0 1.2 1.4 1.3
Krajcigr Miroslav 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kohout Marek 8 4 4 0 1.6 1.7 1.7
Kašpar Tomáš 8 4 4 0 2.0 2.1 2.1
Horký Adam 2 1 1 0 2.0 2.8 2.4
Havrda Martin 2 1 1 0 1.3 2.0 1.6
Fikarová Žaneta 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Dubnová Lucie 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Duben Tomáš 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníček Daniel 13 6 7 0 1.2 2.0 1.6
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře