Mistrovství ČR

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Předkolo MČR A 1. kolo 13
TJ Start Havířov 16/17
BC VYSOČINA
23. 4. 2016
09:30
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Daniel Holeš
52
67
10
22
24
34
34
59
Review
Předkolo MČR A 1. kolo 14
Orli Prostějov - KVAL. 15/16
TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval.
23. 4. 2016
11:30
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Daniel Holeš
40
50
11
16
15
27
32
38
Review
Předkolo MČR A 2. kolo 15
BC VYSOČINA
Orli Prostějov - KVAL. 15/16
23. 4. 2016
15:45
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
76
16
18
0
36
4
62
12
Review
Předkolo MČR A 2. kolo 16
TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval.
TJ Start Havířov 16/17
23. 4. 2016
17:45
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
46
62
15
12
19
29
33
49
Review
Předkolo MČR A 3. kolo 17
TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval.
BC VYSOČINA
24. 4. 2016
10:30
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
33
59
10
20
17
33
30
44
Review
Předkolo MČR A 3. kolo 18
TJ Start Havířov 16/17
Orli Prostějov - KVAL. 15/16
24. 4. 2016
12:30
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
66
27
26
8
45
10
58
20
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Petr Křivánek BŠM Brno 18 8 10.6 19.8 7.8 / 13.0 59.6 1.0 / 3.1 32.0 1.3/2.5 50.0 0.9 1.4 2.3 1.0 2.1 1.1 0.1 2.0 1.1 16.6
Ondřej Plášil BK Sojky Pelhřimov 17 8 11.5 7.8 3.4 / 7.0 48.2 0.0 / 0.6 0.0* 1.0/2.5 40.0 1.3 2.5 3.8 0.9 0.9 2.4 0.0 1.8 2.6 4.6
Teodor Krejčí BC VYSOČINA 18 8 10.6 5.4 2.1 / 4.0 53.1 0.0 / 0.1 0.0* 1.1/2.8 40.9 0.1 0.4 0.5 0.3 0.9 2.1 0.0 1.9 1.3 2.0
Tomáš Dřevikovský Sokol Písek Sršni 18 3 1.0 11.3 5.0 / 5.0 100.0 0.3 / 0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 10.7
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice 18 5 18.6 4.0 1.2 / 6.4 18.8 0.0 0.0* 1.6/4.2 38.1 2.4 2.2 4.6 0.4 1.4 3.2 0.0 3.4 3.6 -0.4
Jan Haman TJ TJ Sokol Jaroměř- 18 3 1.0 6.3 2.3 / 2.3 100.0 0.3 / 0.3 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.3
Matouš Jurman Měl U13B 18 3 1.0 5.0 1.3 / 1.3 0.0* 0.3 / 0.3 0.0* 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 4.7
Michal Bárta Start Havířov 18 4 15.5 2.3 1.0 / 4.3 23.5 0.0 0.0* 0.3/1.5 0.0* 2.3 6.3 8.5 0.0 0.8 2.5 0.0 1.0 2.0 4.0
Tomáš Půlpán BK Pardubice - kval. 18 8 1.9 1.0 0.4 / 0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.6 0.3
Jan Tychna BŠ-Tygři Praha 18 4 8.5 1.0 0.3 / 1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.5 1.8 2.3 0.0 0.5 0.3 0.0 0.8 0.3 2.0
13 Filip Novotný Sokol Pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Vrábel Snakes Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Rataj BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vladimír Vomáčka Kondoři Liberec 18 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.0
Matěj Tegel BK Kondoři Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Radek Franěk BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Salaj Orli Prostějov 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Start Havířov 6 11.0 0.0 4.8 /12.3 39.2 9.5 21.3 30.8 3.2 5.7 26.2 11.7 10.8 0.7
BC VYSOČINA 8 21.0 0.0 12.6 /26.6 47.4 9.3 13.6 22.9 2.5 7.1 12.6 14.4 17.9 0.3
Orli Prostějov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. 3 14.7 2.0 7.7 /14.7 52.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3 0.0
BK Pardubice - kval. 8 28.9 1.8 8.3 /18.4 44.9 9.5 18.1 27.6 4.8 9.4 11.9 11.3 16.9 0.4
R&J EBC Mělník U13B (ms) 3 12.0 0.3 4.0 /8.7 46.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0 0.0
Slavoj BK Litoměřice 7 13.6 1.0 6.9 /17.5 39.3 10.9 15.6 26.4 3.0 8.4 13.1 16.0 15.3 1.1
Snakes Ostrava 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sokol Pražský 6 16.0 0.0 7.5 /17.8 42.1 11.7 22.5 34.2 4.0 8.5 18.5 15.5 18.3 1.3
BK Sojky Pelhřimov 8 18.0 0.8 7.3 /13.4 54.2 12.9 17.6 30.5 5.1 9.4 14.9 8.9 19.0 1.8
BK Klatovy 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
BK Opava 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sokol Písek Sršni 3 19.3 0.7 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.7 0.0
BK Kondoři Liberec 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
BŠM Brno 8 23.0 1.1 8.6 /20.6 41.8 5.6 14.5 20.1 3.8 7.3 9.8 13.0 15.8 1.8
BŠ-Tygři Praha 6 11.8 0.2 3.0 /9.2 32.7 8.5 15.8 24.3 2.8 6.5 14.5 9.7 12.5 0.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vošahlík Marek 9 4 5 0 - - -
Trmač Vladislav 4 0 4 0 - - -
Šmůla Marek 2 2 0 0 - - -
Šmůla Petr 2 0 2 0 - - -
Sýkora Václav 4 4 0 0 - - -
Smetana Jiří 2 2 0 0 - - -
Novák Vratislav 8 3 5 0 - - -
Musil Jan 7 3 4 0 - - -
Kubíček Jiří 11 4 7 0 - - -
Kozel Martin 2 0 2 0 - - -
Kovačovič Matej 2 2 0 0 - - -
Kocurek Ondřej 4 0 4 0 - - -
Kejklíček Roman 2 0 2 0 - - -
Jeřáb Jan 7 5 2 0 - - -
Holubek Tomáš 2 2 0 0 - - -
Holeš Daniel 2 0 2 0 - - -
Hendrych Jan 6 3 3 0 - - -
Hejnic Jan 2 2 0 0 - - -
Havlíček Petr 4 4 0 0 - - -
Havlíček Petr 2 2 0 0 - - -
Hartig Lukáš 2 2 0 0 - - -
Fialová Viola 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře