Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní skupina A 1. kolo 2
BK Strakonice
USK Praha
28. 10. 2015
10:00
STARZ aréna Jiří Smetana
Lucie Peterková
48
78
14
16
28
39
41
60
Review
základní skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
17. 11. 2015
10:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
54
82
11
16
29
47
38
70
Review
základní skupina A 1. kolo 4
DBaK
HB Basket Praha
28. 10. 2015
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Marek Vošahlík
Jindřich Zámostný
45
76
12
15
23
32
36
54
Review
základní skupina A 1. kolo 1
TJ Sokol Kladno
BA Sparta
28. 10. 2015
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Lejčko
Jindřich Zámostný
56
72
4
23
18
48
36
58
Review
základní skupina A 2. kolo 5
BA Sparta
DBaK
19. 9. 2015
12:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Jan Jelínek
88
48
32
15
54
26
77
37
Review
základní skupina A 2. kolo 7
BK Strakonice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 9. 2015
12:00
STARZ aréna Rudolf Salvetr
Petr Havlíček
74
45
25
7
39
18
65
31
Review
základní skupina A 2. kolo 6
TJ Sokol Kladno
HB Basket Praha
19. 9. 2015
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Šupej
Jindřich Zámostný
67
82
17
24
32
41
50
63
Review
základní skupina A 2. kolo 8
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
19. 9. 2015
18:30
SH Královka David Heinrich
Veronika Vávrová
41
32
9
7
20
15
31
19
Review
základní skupina A 3. kolo 9
BA Sparta
HB Basket Praha
20. 9. 2015
09:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Jan Jelínek
61
45
25
11
39
18
47
33
Review
základní skupina A 3. kolo 12
USK Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
20. 9. 2015
10:00
SH Královka David Heinrich
Veronika Vávrová
60
29
13
9
31
17
52
19
Review
základní skupina A 3. kolo 10
TJ Sokol Kladno
DBaK
20. 9. 2015
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Šupej
Jindřich Zámostný
107
65
14
20
43
37
79
52
Review
základní skupina A 3. kolo 11
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
20. 9. 2015
11:00
STARZ aréna Rudolf Salvetr
Petr Havlíček
46
76
11
13
23
35
32
55
Review
základní skupina A 4. kolo 15
BA Sparta
BK Strakonice
26. 9. 2015
11:00
Hala Kuncova Dominik Kočovský
Dominik Výborný
100
55
30
8
58
24
81
37
Review
základní skupina A 4. kolo 16
TJ Sokol Kladno
USK Praha
26. 9. 2015
14:30
Hala 5. ZŠ Kladno Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
50
53
12
11
27
24
41
38
Review
základní skupina A 4. kolo 14
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
26. 9. 2015
16:00
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Jindřich Zámostný
53
68
14
18
28
33
41
53
Review
základní skupina A 4. kolo 13
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 9. 2015
18:30
ZŠ Kožlany Lukáš Ulrych
Jan Musil
56
55
15
18
23
29
44
39
Review
základní skupina A 5. kolo 19
BA Sparta
USK Praha
27. 9. 2015
09:00
Hala Kuncova Jan Mareš
Dominik Výborný
73
59
28
15
45
22
65
33
Review
základní skupina A 5. kolo 18
HB Basket Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
27. 9. 2015
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Jindřich Zámostný
94
56
15
16
42
26
69
39
Review
základní skupina A 5. kolo 17
DBaK
BK Levhartice Chomutov
27. 9. 2015
12:30
ZŠ Kožlany Lukáš Ulrych
Jan Musil
39
68
7
18
16
34
25
52
Review
základní skupina A 5. kolo 20
TJ Sokol Kladno
BK Strakonice
27. 9. 2015
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno Lucie Peterková
Jan Hejnic
64
47
14
17
26
34
52
43
Review
základní skupina A 6. kolo 24
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
10. 10. 2015
08:30
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
35
34
6
15
20
25
27
29
Review
základní skupina A 6. kolo 22
USK Praha
HB Basket Praha
10. 10. 2015
10:00
Hala Šantrochova Radomír Kohout
Milan Kucharič
70
51
16
18
25
29
48
37
Review
základní skupina A 6. kolo 21
BK Strakonice
DBaK
10. 10. 2015
17:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Pavel Csöllei
72
40
22
4
35
12
44
19
Review
základní skupina A 6. kolo 23
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta
9. 10. 2015
18:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
39
98
7
37
16
59
35
81
Review
základní skupina A 7. kolo 25
BK Strakonice
HB Basket Praha
11. 10. 2015
09:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Pavel Csöllei
55
90
14
26
27
45
40
67
Review
základní skupina A 7. kolo 27
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kladno
11. 10. 2015
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
44
57
14
11
20
21
29
40
Review
základní skupina A 7. kolo 28
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
11. 10. 2015
10:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Milan Doksanský
51
89
11
26
22
56
33
71
Review
základní skupina A 7. kolo 26
USK Praha
DBaK
11. 10. 2015
12:00
SH Královka Vojtěch Tesárek
Pavel Týř
77
62
22
12
41
31
53
45
Review
základní skupina A 8. kolo 31
BK Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 11. 2015
14:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
66
52
15
16
31
30
48
42
Review
základní skupina A 8. kolo 32
HB Basket Praha
DBaK
17. 11. 2015
16:45
sportovní hala Zličín Miloslav Jon
Martin Lébl
90
38
28
10
45
22
63
28
Review
základní skupina A 8. kolo 29
BA Sparta
TJ Sokol Kladno
17. 11. 2015
18:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Daniel Holeš
76
47
31
7
44
23
68
35
Review
základní skupina A 8. kolo 30
USK Praha
BK Strakonice
17. 11. 2015
18:00
SH Královka Martin Buršík
Adam Báča
90
54
33
8
59
20
82
31
Review
základní skupina A 9. kolo 34
DBaK
TJ Sokol Kladno
24. 10. 2015
15:30
Tělocvična 25. ZŠ Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
56
65
12
24
23
36
50
46
Review
základní skupina A 9. kolo 35
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
24. 10. 2015
16:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
61
42
16
4
33
20
45
34
Review
základní skupina A 9. kolo 33
HB Basket Praha
BA Sparta
19. 10. 2015
17:00
sportovní hala Zličín Jan Musil
Vladimír Slanina
75
79
13
18
31
45
53
61
Review
základní skupina A 9. kolo 36
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha
24. 10. 2015
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Skořepa
Radka Sosnovcová
20
105
9
20
18
46
18
76
Review
základní skupina A 10. kolo 39
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
25. 10. 2015
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Hovorka
Petr Skořepa
42
60
11
18
20
34
28
50
Review
základní skupina A 10. kolo 37
DBaK
BA Sparta
25. 10. 2015
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Dominik Výborný
Michal Šupej
33
119
8
31
17
63
23
82
Review
základní skupina A 10. kolo 40
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
25. 10. 2015
12:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
46
67
13
15
19
29
33
47
Review
základní skupina A 10. kolo 38
HB Basket Praha
TJ Sokol Kladno
25. 10. 2015
16:00
Sportovní hala Jeneč Radomír Kohout
Beáta Hromuľáková
79
49
25
14
45
23
59
39
Review
základní skupina A 11. kolo 41
BK Levhartice Chomutov
DBaK
7. 11. 2015
10:00
Městská sportovní hala Jindřich Nesper
Ingrid Ašenbrenerová
74
37
28
6
43
14
55
28
Review
základní skupina A 11. kolo 43
USK Praha
BA Sparta
7. 11. 2015
13:00
SH Královka Jan Lejčko
Tomáš Tax
48
51
15
21
24
37
41
45
Review
základní skupina A 11. kolo 44
BK Strakonice
TJ Sokol Kladno
7. 11. 2015
17:00
STARZ aréna Dominik Výborný
Vratislav Novák
41
49
8
10
15
22
32
35
Review
základní skupina A 11. kolo 42
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha
7. 11. 2015
18:30
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Husák
Petr Skořepa
37
84
13
27
22
45
30
68
Review
základní skupina A 12. kolo 45
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
8. 11. 2015
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Skořepa
Tomáš Husák
38
59
11
10
24
23
33
37
Review
základní skupina A 12. kolo 46
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
8. 11. 2015
10:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Milan Doksanský
41
45
12
7
20
26
34
35
Review
základní skupina A 12. kolo 47
BK Strakonice
BA Sparta
8. 11. 2015
12:30
STARZ aréna Dominik Výborný
Vratislav Novák
44
76
7
17
17
34
28
53
Review
základní skupina A 12. kolo 48
USK Praha
TJ Sokol Kladno
8. 11. 2015
13:00
SH Královka Daniel Čížek
Jan Renc
64
46
6
13
22
22
45
34
Review
základní skupina A 13. kolo 49
HB Basket Praha
BK Strakonice
21. 11. 2015
14:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Michal Šupej
68
52
19
16
33
37
48
45
Review
základní skupina A 13. kolo 51
TJ Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
21. 11. 2015
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Tax
Jindřich Zámostný
126
28
28
9
56
20
92
23
Review
základní skupina A 13. kolo 50
DBaK
USK Praha
21. 11. 2015
16:00
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
65
53
24
21
36
38
51
52
Review
základní skupina A 13. kolo 52
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
21. 11. 2015
16:00
Hala Kuncova Rostislav Milata
Daniel Vimmr
70
58
19
11
45
29
63
42
Review
základní skupina A 14. kolo 53
DBaK
BK Strakonice
22. 11. 2015
09:00
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
64
56
17
12
28
25
49
40
Review
základní skupina A 14. kolo 54
HB Basket Praha
USK Praha
22. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Michal Šupej
77
58
20
21
36
34
47
52
Review
základní skupina A 14. kolo 55
BA Sparta
BK Lokomotiva Karlovy Vary
22. 11. 2015
10:00
Hala Kuncova Rostislav Milata
Daniel Čížek
77
32
22
12
46
16
64
18
Review
základní skupina A 14. kolo 56
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
22. 11. 2015
14:00
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Tax
Jindřich Zámostný
42
70
5
16
25
34
38
53
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Anna Paťorková Basket Ostrava 20 32 1.0 22.0 7.9 0.2 5.7/9.6 59.5 3.1
11 Sarah Nicol Gallasová BA Sparta 20 37 1.0 14.5 6.6 0.0 1.2/2.0 0.0* 1.5
16 Nela Ručková SBŠ Ostrava 20 52 1.0 10.0 3.1 0.7 / 0.1 1.7/2.4 69.0 1.5
33 Andrea Ondroušková Basket Slovanka 20 24 1.0 13.5 5.1 0.1 / 0.1 2.9/4.8 61.4 2.3
Tereza Hánělová BK Litomyšl 20 26 1.0 12.3 2.2 2.4 0.7/1.3 0.0* 1.3
Natálie Budilová BC Benešov B 20 30 1.0 10.2 4.0 0.1 1.9/3.4 55.3 2.0
22 Eliška Mocová Sokol ZVUS H. Králové 20 32 1.0 9.0 1.9 1.0 2.3/3.1 74.0 2.0
Adéla Řehořová USK Praha B 20 42 1.0 5.2 1.9 0.0 1.4/2.6 51.8 1.3
Natalie Lukačková HB Basket 19 28 1.0 6.6 2.2 0.1 1.9/3.0 61.9 1.9
Eliška Hamzová Žabiny Brno B 20 20 1.0 8.9 2.3 0.5 2.9/5.1 55.9 1.9
Lucie Bílá Studánka Pardubice 20 32 1.0 5.0 1.6 0.1 1.6/2.8 56.7 1.6
Anna Pleskotová Sokol ZVUS H. Králové 20 19 1.0 7.6 3.3 0.2 0.6/1.2 0.0* 0.5
16 Kristýna Janouchová BSK TJ Jičín 20 28 1.0 5.1 1.9 0.0 1.1/2.9 39.0 1.8
Dominika Csunderlíková Baník Most 20 27 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.9
33 Simona Jindřichová BA Sparta B 20 19 1.0 6.6 2.1 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.0
15 Aneta Zimolová Sokol Kladno 20 25 1.0 5.0 1.7 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.3
Sabrina Svobodová BK Strakonice 20 23 1.0 4.9 1.6 0.4 0.5/0.8 0.0* 2.2
Lucie Keclíková Vlčice BK Žďár n. S. 20 28 1.0 3.8 1.4 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.4
Tereza Kulhejmová Jiskra Kyjov 20 26 1.0 3.7 1.5 0.2 0.2/0.2 0.0* 2.4
Natálie Vicherková HB Basket Praha 20 23 1.0 3.8 1.3 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.2
21 Lenka Kapitánová DBaK 20 28 1.0 3.1 0.9 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.4
Kristýna Vojkovská FM 20 14 1.0 5.5 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.3
Aneta Vošahlíková USK Praha B 22 21 1.0 3.7 1.0 0.1 1.3/2.0 0.0* 1.3
Julie Pluhařová OSK Olomouc 20 25 1.0 2.6 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Pavlína Konečná SBŠ Ostrava B 20 14 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Barbora Karlovská Biž. Jablonec n. N. 20 12 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.7
Romana Veselá VALOSUN Brno 20 19 1.0 2.6 0.9 0.1 / 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.2
Barbora Jezdinská Studánka Pardubice 20 7 1.0 4.6 1.4 0.0 1.7/3.1 54.5 0.9
Tereza Pogányová SŠMH Brno 20 2 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Veronika Štursová Žabiny Brno 20 4 4.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.3 44.4 0.3
Ester Heidu Sokol Nusle 20 13 1.0 1.0 0.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.7
10 Jana Drobná Levhartice Chomutov 20 8 1.0 1.4 0.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.6
Vendula Pouchová USK Praha 20 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
21 Anna Klausová TJ Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
54 Tereza Doubková KARA Trutnov 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Eva Hrdličková Basket Říčany 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Purová Mohelnice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Tereza Červenková Loko Trutnov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Natálie Temesgenová Basket Slovanka 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Handlová OP Prostějov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Zacpalová Valosun KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Filípková Loko Karlovy Vary 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Anna Paťorková Basket Ostrava 20 41 15 2 16 0 0 0 0 0 0 0 5 0
11 Sarah Nicol Gallasová BA Sparta 20 64 32 0 10 0 0 0 0 0 0 0 8 30
16 Nela Ručková SBŠ Ostrava 20 56 22 10 20 0 0 0 0 0 0 0 10 26
33 Andrea Ondroušková Basket Slovanka 20 44 20 4 9 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Tereza Hánělová BK Litomyšl 20 32 7 6 4 0 0 0 0 0 0 0 3 0
Natálie Budilová BC Benešov B 20 24 11 1 8 0 0 0 0 0 0 0 4 0
22 Eliška Mocová Sokol ZVUS H. Králové 20 38 10 6 18 3 4 5 1 3 4 2 10 18
Adéla Řehořová USK Praha B 20 24 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0 6 0
Natalie Lukačková HB Basket 19 17 7 1 7 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Eliška Hamzová Žabiny Brno B 20 15 5 1 6 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Lucie Bílá Studánka Pardubice 20 17 3 1 10 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Anna Pleskotová Sokol ZVUS H. Králové 20 22 8 2 8 0 0 0 0 0 0 0 3 0
16 Kristýna Janouchová BSK TJ Jičín 20 13 6 1 4 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Dominika Csunderlíková Baník Most 20 15 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 3 0
33 Simona Jindřichová BA Sparta B 20 16 8 2 3 0 0 0 0 0 0 0 5 0
15 Aneta Zimolová Sokol Kladno 20 9 4 1 4 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Sabrina Svobodová BK Strakonice 20 12 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Lucie Keclíková Vlčice BK Žďár n. S. 20 24 12 0 16 0 0 0 0 0 0 0 10 10
Tereza Kulhejmová Jiskra Kyjov 20 11 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Natálie Vicherková HB Basket Praha 20 16 5 2 5 0 0 0 0 0 0 0 4 0
21 Lenka Kapitánová DBaK 20 9 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Kristýna Vojkovská FM 20 10 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Aneta Vošahlíková USK Praha B 22
Julie Pluhařová OSK Olomouc 20 16 8 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6 7
Pavlína Konečná SBŠ Ostrava B 20 19 5 0 9 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Barbora Karlovská Biž. Jablonec n. N. 20 12 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Romana Veselá VALOSUN Brno 20 15 7 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Barbora Jezdinská Studánka Pardubice 20 22 9 2 6 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Tereza Pogányová SŠMH Brno 20 24 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Veronika Štursová Žabiny Brno 20 19 8 1 9 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Ester Heidu Sokol Nusle 20 4 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3 0
10 Jana Drobná Levhartice Chomutov 20 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Vendula Pouchová USK Praha 20 23 10 0 8 0 0 0 0 0 0 0 5 0
54 Tereza Doubková KARA Trutnov 20 15 5 1 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0
6 Eva Hrdličková Basket Říčany 20 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tereza Červenková Loko Trutnov 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Soňa Filípková Loko Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Kladno 28 27.5 1.2 9.5 /21.4 44.4 17.7
BA Sparta 33 29.5 1.1 9.2 /17.8 51.9 19.2
BK Strakonice 28 23.6 2.8 8.8 /15.8 55.6 20.1
USK Praha 33 22.9 1.7 10.6 /20.4 51.9 14.8
Loko Karlovy Vary 28 15.2 2.0 6.7 /14.4 46.4 17.1
Levhartice Chomutov 33 22.4 1.4 9.2 /20.9 44.2 20.1
DBaK 28 16.1 3.5 9.4 /19.0 49.5 14.9
HB Basket 28 24.6 2.7 12.9 /21.0 61.4 16.7
BSK TJ Jičín 28 21.9 1.7 9.8 /18.6 52.8 16.4
Slovan Litoměřice 28 22.0 0.1 11.0 /22.7 48.6 20.3
Sokol ZVUS H. Králové 35 25.7 4.5 9.8 /18.4 53.3 16.2
BK Litomyšl 28 15.2 3.6 6.6 /13.8 47.9 12.5
Basket Slovanka 14 31.5 2.5 11.1 /18.3 60.5 18.9
BC Benešov B 30 21.3 0.9 11.5 /19.1 60.3 18.8
Loko Trutnov 28 29.0 1.1 12.9 /22.5 57.1 17.5
Studánka Pardubice 35 25.0 1.2 9.8 /18.9 51.9 16.1
OSK Olomouc 28 25.7 2.1 9.6 /18.0 53.3 11.8
OP Prostějov 28 13.6 1.4 5.9 /13.4 44.1 15.3
Basket Ostrava 33 19.3 3.5 10.7 /20.6 51.8 15.5
SBŠ Ostrava 33 23.2 2.4 11.8 /21.8 54.3 20.0
Jiskra Kyjov 28 26.3 2.2 11.9 /24.5 48.5 22.4
SŠMH Brno 33 21.1 1.9 11.0 /21.2 51.9 18.2
Vlčice BK Žďár n. S. 28 22.3 1.3 9.5 /17.9 53.1 15.6
Valosun KP Brno 28 20.5 3.3 8.2 /17.0 48.3 18.1
Sokol Nusle 14 15.9 1.0 10.1 /23.1 43.7 18.2
Biž. Jablonec n. N. 14 22.2 1.1 8.9 /19.1 46.4 19.1
BK Frýdek-Místek 14 25.0 0.1 6.8 /15.3 44.4 14.9
Mohelnice 14 17.6 0.5 4.6 /11.5 40.0 11.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zítko Tomáš 9 1 8 0 1.1 1.6 1.3
Zima Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Zatloukal Ondřej 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 14 1 13 0 1.4 1.3 1.4
Zachar Dominik 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyplel David 6 6 0 0 1.3 1.4 1.3
Výborný Dominik 15 7 8 0 1.3 1.7 1.5
Vybíral Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 12 5 7 0 1.0 1.3 1.2
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vimmr Daniel 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Veis Martin 2 0 2 0 2.3 1.3 1.8
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Vážný Jakub 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Vávrová Veronika 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Vávra Petr 2 0 2 0 2.3 2.3 2.3
Vaníček Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Přemysl 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Válek Jakub 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Vágnerová Tereza 6 4 2 0 1.6 1.2 1.4
Urbánek Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Ulrichová Barbora 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Týř Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Turek Michal 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Trmač Vladislav 7 5 2 0 1.1 1.5 1.3
Treml Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Tichov Michael 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Theodor Pavel 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Tesárek Vojtěch 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejchman Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Tax Tomáš 9 2 7 0 1.6 1.5 1.5
Šupej Michal 9 2 7 0 1.3 1.4 1.4
Šuláková Pavlína 4 0 4 0 1.4 1.6 1.5
Štěpánek Martin 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Štancl Dominik 4 2 2 0 1.3 1.5 1.4
Šmůla Marek 1 1 0 0 3.5 2.0 2.8
Šmůla Petr 1 0 1 0 3.5 2.0 2.8
Šmíd Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šlaj Jiří 6 1 5 0 1.3 1.0 1.1
Šebesta Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 6 6 0 0 1.0 1.3 1.2
Svoboda Martin 5 1 4 0 1.0 1.5 1.3
Svoboda Luděk 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Stojan Aleš 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Stejskal Matěj 5 0 5 0 1.1 1.0 1.1
Sosnovcová Radka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sokolovský Ladislav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Smetana Jiří 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Slanina Vladimír 7 5 2 0 1.0 1.9 1.4
Skořepa Petr 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Siegfried Jiří 4 0 4 0 1.3 2.8 2.0
Scholzová Michaela 16 3 13 0 1.1 1.8 1.4
Scholze Michal 5 3 2 0 1.2 1.2 1.2
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 8 4 4 0 1.6 1.5 1.6
Sehnal Jiří 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Salvetr Rudolf 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Ryšavý Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Rozmanová Markéta 11 1 10 0 1.5 1.5 1.5
Rosenberger Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Rejlek Martin 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Rédli Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Příchodský Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 11 7 4 0 1.1 1.1 1.1
Pospíšil Zdeněk 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Polda Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Pokorný Štěpán 2 1 1 0 2.0 2.0 2.0
Pivovarský Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Pindur Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pilný Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 1 3 0 1.3 1.1 1.2
Peterková Lucie 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Panák Daniel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pačovský Jan 6 1 5 0 1.3 2.8 2.0
Opršal Martin 6 4 2 0 1.0 1.7 1.3
Opletal Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opava Josef 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Novák Petr 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Novák Vratislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Neuman Ladislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 9 1 8 0 1.1 1.1 1.1
Němec Karel 2 1 1 0 1.5 1.8 1.6
Nejtek Tomáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Nejezchleb Petr 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Nehoda Pavel 6 0 6 0 1.1 2.0 1.5
Musil Jan 3 1 2 0 1.0 1.8 1.4
Musil Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Mühlbach Martin 14 4 10 0 1.3 1.4 1.3
Mrázek Michal 10 5 5 0 1.3 1.1 1.2
Milata Rostislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mikšík Milan 9 5 4 0 1.3 1.4 1.4
Menšík Richard 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Menšík Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 4 2 2 0 1.3 2.1 1.7
Mašek Patrik 1 0 1 0 2.5 2.5 2.5
Mašek Tomáš 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Martínek Karel 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Mareš Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Mareš Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Machálek Jan 1 0 1 0 3.0 3.0 3.0
Lukeš Libor 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Lukeš Petr 5 5 0 0 1.2 1.2 1.2
Liška Jaroslav 2 1 1 0 1.5 1.8 1.6
Lejčko Jan 8 3 5 0 1.6 1.5 1.5
Lébl Martin 4 2 2 0 1.6 2.0 1.8
Laš Luděk 2 2 0 0 2.3 2.3 2.3
Lang Martin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Kvoch Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuřitka Pavel 2 2 0 0 2.5 1.3 1.9
Kucharič Milan 2 0 2 0 1.3 1.8 1.5
Kučírek Martin 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kubiš Michal 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Kubíček Jiří 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Kroček Jiří 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Krejsa Pavel 3 2 1 0 1.5 1.3 1.4
Krejsa Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Krejcar Petr 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Krčmář Dominik 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Kovář Jan 6 6 0 0 1.2 1.8 1.5
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačiková Denisa 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kouba Dalibor 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Konvičná Daniela 1 0 1 0 2.5 3.5 3.0
Konvička Jan 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Komprs Michal 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Koch Augustin 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Kohout Radomír 7 6 1 0 1.2 1.3 1.3
Kočovský Dominik 7 3 4 0 1.5 1.5 1.5
Kocurek Ondřej 8 1 7 0 1.0 1.8 1.4
Kocián Michal 7 7 0 0 1.0 1.2 1.1
Kocfelda Jiří 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Kiszka Michal 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kejklíček Roman 6 3 3 0 1.1 1.0 1.0
Kavka Radim 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Karásek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 2 2 0 0 3.5 1.5 2.5
Kapl Antonín 11 9 2 0 1.0 1.1 1.1
Kapaňa Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
K Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Jon Miloslav 7 5 2 0 1.3 1.1 1.2
Ježek Václav 11 6 5 0 1.1 1.5 1.3
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jelínek Jan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Jarolímek Otto 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Martin 4 4 0 0 1.0 2.8 1.9
Jakubík Petr 5 1 4 0 1.7 1.3 1.5
Chocholoušová Karla 6 4 2 0 1.2 1.5 1.3
Husák Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 5 3 2 0 1.2 1.4 1.3
Hromuľáková Beáta 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hrdý Jakub 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hovorka Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hošek Václav 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hostinský Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horyna Vladimír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 8 6 2 0 1.2 1.0 1.1
Holeš Daniel 5 0 5 0 1.7 1.6 1.7
Hofírek Jiří 4 2 2 0 1.3 1.5 1.4
Hlobil Jan 4 2 2 0 1.0 2.1 1.6
Hendrych Jan 9 1 8 0 1.0 1.2 1.1
Hejnic Jan 5 3 2 0 1.6 1.3 1.5
Heinrich David 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Hecl Jan 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Havrda Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Fialová Viola 9 5 4 0 1.1 2.0 1.6
Fanta Jiří 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Eisner Petr 6 2 4 0 1.6 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Dudek Jan 1 0 1 0 4.0 1.5 2.8
Dub Michal 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Dostal Vojtěch 6 4 2 0 1.2 1.4 1.3
Dombrovský Filip 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Dolinek Ivo 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Dolejš Václav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Doksanský Milan 3 1 2 0 1.0 2.0 1.5
Dokoupil Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dočkal Petr 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Čížek Daniel 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Černý Jan 3 3 0 0 2.0 1.3 1.7
Čarnecký Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Cikánek Ondřej 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Cibulka Radek 2 2 0 0 1.0 2.3 1.6
Buršík Martin 6 6 0 0 1.5 1.0 1.3
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Bubeníček Daniel 5 1 4 0 1.3 1.3 1.3
Brandejs Tomáš 7 5 2 0 1.6 1.4 1.5
Bohata Pavel 6 5 1 0 1.3 1.1 1.2
Bílek Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Štefan 9 4 5 0 1.4 1.4 1.4
Bešina Tomáš 2 0 2 0 2.0 2.0 2.0
Bělouch Jiří 1 1 0 0 1.0 3.5 2.3
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Barták Matěj 3 0 3 0 1.7 1.0 1.3
Barták Dominik 5 5 0 0 1.0 2.3 1.7
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Baďura Ota 4 1 3 0 1.5 1.4 1.4
Báča Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 14 13 1 0 1.5 1.4 1.4
Anton Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře