Liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Aritma Praha
Sokol Kladno
19. 12. 2015
13:00
SK Aritma Praha Martin Buršík
Jan Hejnic
60
49
13
14
26
22
37
33
Review
skupina A 1. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
19. 12. 2015
16:00
Hala TJ Lokomotiva Petr Baudyš
Martin Mühlbach
62
63
15
15
25
32
46
40
Review
skupina A 1. kolo 5
DBaK
Sokol Nusle
28. 1. 2016
17:30
Tělocvična 25. ZŠ Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
84
27
28
4
49
9
60
13
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Slovan Ústí nad Labem
BK Baník Most
21. 12. 2015
17:45
SPŠ spojů Ladislav Neuman
Richard Menšík
53
59
11
17
25
33
39
51
Review
skupina A 1. kolo 3
USK Praha B
BLK Slavia Praha
19. 1. 2016
18:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Jan Lejčko
49
39
15
7
28
17
40
26
Review
skupina A 2. kolo 9
BK Slovan Ústí nad Labem
USK Praha B
10. 10. 2015
14:30
SPŠ spojů Dominik Kočovský
Jindřich Zámostný
39
71
6
21
20
33
24
49
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Baník Most
BLK Slavia Praha
10. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
45
86
13
16
21
38
36
55
Review
skupina A 2. kolo 6
TJ Slovan Litoměřice
DBaK
10. 10. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jan Hendrych
63
50
16
11
26
23
51
33
Review
skupina A 2. kolo 7
Aritma Praha
TJ Lokomotiva Liberec
10. 10. 2015
18:15
SK Aritma Praha Dominik Kočovský
Jindřich Zámostný
62
64
16
16
33
26
47
47
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2015
19:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Vladimír Slanina
58
61
6
16
18
34
34
44
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Slovan Ústí nad Labem
BLK Slavia Praha
11. 10. 2015
09:30
SPŠ spojů Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
57
89
15
21
28
48
39
71
Review
skupina A 3. kolo 15
BK Baník Most
USK Praha B
11. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
19
105
4
26
14
50
17
72
Review
skupina A 3. kolo 12
Aritma Praha
TJ Slovan Varnsdorf
11. 10. 2015
10:15
SK Aritma Praha Dominik Kočovský
Jindřich Zámostný
41
81
16
19
23
44
37
57
Review
skupina A 3. kolo 11
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Nusle
11. 10. 2015
11:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jan Hendrych
56
78
10
18
26
36
35
60
Review
skupina A 3. kolo 13
Sokol Kladno
TJ Lokomotiva Liberec
11. 10. 2015
11:00
Hala 5. ZŠ Kladno Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
65
37
17
4
31
18
48
22
Review
skupina A 4. kolo 19
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most
17. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Karel Anton
Pavel Šmíd
45
57
15
18
30
32
40
48
Review
skupina A 4. kolo 20
TJ Slovan Litoměřice
Aritma Praha
24. 10. 2015
14:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Tomáš Rosenberger
80
43
16
9
35
30
60
34
Review
skupina A 4. kolo 18
TJ Lokomotiva Liberec
BK Slovan Ústí nad Labem
24. 10. 2015
15:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Mašek
Michal Šupej
52
65
16
11
25
32
42
50
Review
skupina A 4. kolo 17
Sokol Nusle
BLK Slavia Praha
13. 11. 2015
15:45
TJ Sokol Nusle Jan Musil
Vladimír Slanina
59
54
16
18
34
30
45
37
Review
skupina A 4. kolo 16
DBaK
USK Praha B
24. 10. 2015
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
63
66
18
18
30
39
47
48
Review
skupina A 5. kolo 21
DBaK
BLK Slavia Praha
25. 10. 2015
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Dominik Výborný
Michal Šupej
77
86
24
22
42
35
59
62
Review
skupina A 5. kolo 25
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Kladno
25. 10. 2015
11:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Tomáš Rosenberger
73
51
16
9
36
24
59
40
Review
skupina A 5. kolo 24
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slovan Ústí nad Labem
25. 10. 2015
14:30
Sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Pavel Bohata
71
54
20
11
29
23
53
41
Review
skupina A 5. kolo 23
TJ Lokomotiva Liberec
BK Baník Most
10. 11. 2015
17:00
Hala TJ Lokomotiva Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
40
60
10
15
16
34
23
52
Review
skupina A 5. kolo 22
Sokol Nusle
USK Praha B
18. 11. 2015
17:45
TJ Sokol Nusle Jan Lejčko
Adam Báča
44
69
11
18
24
28
37
41
Review
skupina A 6. kolo 26
Aritma Praha
DBaK
7. 11. 2015
10:00
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Jindřich Zámostný
47
108
11
36
21
72
35
92
Review
skupina A 6. kolo 30
BLK Slavia Praha
TJ Slovan Varnsdorf
7. 11. 2015
12:00
Hala Slavie Eden Martin Buršík
Jan Mareš
90
42
18
15
42
24
64
32
Review
skupina A 6. kolo 27
Sokol Kladno
Sokol Nusle
7. 11. 2015
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Daniel Holeš
Jindřich Zámostný
63
85
14
17
34
37
52
66
Review
skupina A 6. kolo 29
USK Praha B
TJ Lokomotiva Liberec
7. 11. 2015
17:00
SH Královka Jan Jelínek
Václav Ježek
104
21
27
4
45
6
81
14
Review
skupina A 6. kolo 28
BK Slovan Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
9. 11. 2015
17:45
SPŠ spojů Karel Anton
Ladislav Neuman
50
71
18
22
27
39
38
53
Review
skupina A 7. kolo 33
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
8. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Jindřich Nesper
47
70
11
21
21
47
37
56
Review
skupina A 7. kolo 35
BLK Slavia Praha
TJ Lokomotiva Liberec
8. 11. 2015
10:00
Hala Slavie Eden Martin Buršík
Jan Mareš
113
45
34
16
58
26
85
33
Review
skupina A 7. kolo 31
Aritma Praha
Sokol Nusle
8. 11. 2015
10:15
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Jindřich Zámostný
32
61
9
22
16
38
25
45
Review
skupina A 7. kolo 32
Sokol Kladno
DBaK
8. 11. 2015
11:00
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Bohata
Jiří Šlaj
48
90
12
14
23
34
37
58
Review
skupina A 7. kolo 34
USK Praha B
TJ Slovan Varnsdorf
8. 11. 2015
11:00
SH Královka Jan Jelínek
Václav Ježek
73
27
24
2
38
9
57
17
Review
skupina A 8. kolo 37
Sokol Nusle
TJ Slovan Varnsdorf
21. 11. 2015
14:00
TJ Sokol Nusle Jan Pačovský
Pavel Theodor
76
39
19
14
43
19
60
24
Review
skupina A 8. kolo 38
TJ Slovan Litoměřice
USK Praha B
21. 11. 2015
17:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Poživil
Jiří Šlaj
72
53
11
12
30
21
53
33
Review
skupina A 8. kolo 40
Sokol Kladno
BK Baník Most
21. 11. 2015
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Tax
Jindřich Zámostný
52
75
8
23
22
37
34
59
Review
skupina A 8. kolo 39
Aritma Praha
BK Slovan Ústí nad Labem
21. 11. 2015
18:15
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Dominik Kočovský
71
54
23
15
39
31
55
43
Review
skupina A 8. kolo 36
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec
21. 11. 2015
18:30
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
94
53
31
9
52
22
69
38
Review
skupina A 9. kolo 44
Aritma Praha
BK Baník Most
22. 11. 2015
10:15
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Dominik Kočovský
45
63
13
17
26
42
32
58
Review
skupina A 9. kolo 42
Sokol Nusle
TJ Lokomotiva Liberec
22. 11. 2015
11:00
TJ Sokol Nusle Jan Pačovský
Pavel Theodor
90
26
15
10
46
14
66
22
Review
skupina A 9. kolo 41
DBaK
TJ Slovan Varnsdorf
22. 11. 2015
11:30
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
75
52
17
6
36
18
62
32
Review
skupina A 9. kolo 45
Sokol Kladno
BK Slovan Ústí nad Labem
22. 11. 2015
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Tax
Jindřich Zámostný
86
51
23
10
40
20
64
39
Review
skupina A 9. kolo 43
TJ Slovan Litoměřice
BLK Slavia Praha
22. 11. 2015
12:30
Hala 6. ZŠ Jaroslav Poživil
Jiří Šlaj
80
69
16
13
38
22
61
41
Review
skupina A 10. kolo 47
BK Baník Most
Sokol Nusle
5. 12. 2015
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Jindřich Nesper
73
55
16
20
28
28
48
44
Review
skupina A 10. kolo 49
BLK Slavia Praha
Sokol Kladno
5. 12. 2015
10:30
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Marek Pörner
83
58
18
12
36
25
65
52
Review
skupina A 10. kolo 48
USK Praha B
Aritma Praha
5. 12. 2015
15:30
Hala Královka, plocha B Tereza Vágnerová
Michaela Scholzová
99
25
26
4
50
11
76
21
Review
skupina A 10. kolo 50
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Slovan Litoměřice
5. 12. 2015
17:00
Hala TJ Lokomotiva Petr Baudyš
Martin Mühlbach
31
85
4
15
17
25
24
60
Review
skupina A 10. kolo 46
BK Slovan Ústí nad Labem
DBaK
23. 11. 2015
17:45
SPŠ spojů Karel Anton
Pavel Šmíd
51
83
10
24
27
43
38
65
Review
skupina A 11. kolo 51
BK Slovan Ústí nad Labem
Sokol Nusle
6. 12. 2015
09:30
SPŠ spojů Petr Eisner
Jindřich Nesper
52
57
13
15
32
30
38
49
Review
skupina A 11. kolo 54
BLK Slavia Praha
Aritma Praha
6. 12. 2015
10:15
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Marek Pörner
118
35
33
4
59
16
86
28
Review
skupina A 11. kolo 53
USK Praha B
Sokol Kladno
6. 12. 2015
12:00
SH Královka Tereza Vágnerová
Michaela Scholzová
70
50
19
14
35
26
55
36
Review
skupina A 11. kolo 55
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Slovan Litoměřice
6. 12. 2015
12:30
Sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
55
66
18
22
27
36
44
48
Review
skupina A 11. kolo 52
BK Baník Most
DBaK
12. 1. 2016
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
61
68
12
17
27
36
44
53
Review
skupina A 12. kolo 57
BK Baník Most
BK Slovan Ústí nad Labem
20. 12. 2015
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Karel Anton
Tomáš Rosenberger
54
45
17
16
32
25
40
35
Review
skupina A 12. kolo 56
Sokol Kladno
Aritma Praha
20. 12. 2015
11:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Šupej
Jindřich Zámostný
79
57
27
17
41
30
62
42
Review
skupina A 12. kolo 59
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Lokomotiva Liberec
20. 12. 2015
14:00
Sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
77
34
20
6
39
15
61
21
Review
skupina A 12. kolo 60
Sokol Nusle
DBaK
15. 1. 2016
17:50
TJ Sokol Nusle Jan Hejnic
Martin Lébl
46
106
15
35
27
66
35
85
Review
skupina A 12. kolo 58
BLK Slavia Praha
USK Praha B
13. 1. 2016
18:00
sportovní hala Zličín Dominik Kočovský
Tomáš Tax
67
59
21
10
33
23
50
40
Review
skupina A 13. kolo 61
Sokol Nusle
TJ Slovan Litoměřice
16. 1. 2016
10:00
TJ Sokol Nusle Michal Šupej
Jindřich Zámostný
51
91
18
27
27
49
43
81
Review
skupina A 13. kolo 64
BLK Slavia Praha
BK Slovan Ústí nad Labem
16. 1. 2016
11:00
Hala Slavie Eden Jan Pačovský
Dominik Barták
98
49
19
14
43
26
64
38
Review
skupina A 13. kolo 63
TJ Lokomotiva Liberec
Sokol Kladno
16. 1. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Marek Šmůla
Petr Šmůla
64
75
17
17
36
32
48
62
Review
skupina A 13. kolo 65
USK Praha B
BK Baník Most
16. 1. 2016
17:00
SH Královka Michal Šupej
Jindřich Zámostný
74
52
19
15
32
32
52
43
Review
skupina A 13. kolo 62
TJ Slovan Varnsdorf
Aritma Praha
16. 1. 2016
17:30
Sportovní hala Jiří Šlaj
Pavel Šmíd
67
66
12
15
35
29
53
40
Review
skupina A 14. kolo 70
BLK Slavia Praha
BK Baník Most
17. 1. 2016
10:00
Hala Slavie Eden Jan Pačovský
Michaela Scholzová
66
49
16
22
20
29
40
41
Review
skupina A 14. kolo 66
DBaK
TJ Slovan Litoměřice
17. 1. 2016
11:45
Tělocvična 25. ZŠ Michal Kocián
Dominik Kočovský
52
80
15
7
26
24
40
49
Review
skupina A 14. kolo 67
TJ Lokomotiva Liberec
Aritma Praha
17. 1. 2016
12:30
Hala TJ Lokomotiva Jiří Šlaj
Pavel Šmíd
63
84
14
25
33
47
45
67
Review
skupina A 14. kolo 68
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Kladno
17. 1. 2016
13:00
Sportovní hala Marek Šmůla
Petr Šmůla
42
52
11
7
25
22
33
41
Review
skupina A 14. kolo 69
USK Praha B
BK Slovan Ústí nad Labem
17. 1. 2016
13:00
SH Královka Jan Pačovský
Michaela Scholzová
66
51
19
12
33
29
50
40
Review
skupina A 15. kolo 71
BLK Slavia Praha
DBaK
30. 1. 2016
13:45
Sportovní hala Jeneč Roman Kejklíček
Jindřich Zámostný
67
80
10
22
34
39
57
58
Review
skupina A 15. kolo 75
Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
30. 1. 2016
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Lejčko
Tomáš Tax
46
80
12
20
19
33
30
56
Review
skupina A 15. kolo 74
BK Slovan Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
16. 2. 2016
17:00
SPŠ spojů Ladislav Neuman
Pavel Šmíd
53
54
12
10
17
23
31
40
Review
skupina A 15. kolo 72
USK Praha B
Sokol Nusle
30. 1. 2016
17:30
SH Královka Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
68
23
15
9
32
13
52
17
Review
skupina A 15. kolo 73
BK Baník Most
TJ Lokomotiva Liberec
2. 2. 2016
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
72
37
22
8
45
13
63
23
Review
skupina A 16. kolo 77
BLK Slavia Praha
Sokol Nusle
31. 1. 2016
09:45
Sportovní hala Jeneč Jakub Kec
Tomáš Tax
111
60
34
15
60
33
87
46
Review
skupina A 16. kolo 80
Aritma Praha
TJ Slovan Litoměřice
31. 1. 2016
10:15
SK Aritma Praha Martin Lébl
Jindřich Zámostný
47
88
16
20
29
46
42
67
Review
skupina A 16. kolo 79
BK Baník Most
TJ Slovan Varnsdorf
31. 1. 2016
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Petr Eisner
60
53
22
15
31
33
41
46
Review
skupina A 16. kolo 76
USK Praha B
DBaK
31. 1. 2016
11:30
SH Královka Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
67
50
22
12
39
27
50
38
Review
skupina A 16. kolo 78
BK Slovan Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec
22. 2. 2016
17:45
SPŠ spojů Ladislav Neuman
Pavel Bohata
62
37
16
10
27
19
40
28
Review
skupina A 17. kolo 83
TJ Slovan Litoměřice
BK Baník Most
13. 2. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Richard Menšík
53
45
21
14
31
30
41
36
Review
skupina A 17. kolo 85
TJ Lokomotiva Liberec
BLK Slavia Praha
13. 2. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Lébl
Jindřich Zámostný
67
88
12
22
33
42
47
60
Review
skupina A 17. kolo 84
TJ Slovan Varnsdorf
USK Praha B
13. 2. 2016
17:30
Sportovní hala Pavel Bohata
Tomáš Mašek
51
52
14
18
28
29
38
43
Review
skupina A 17. kolo 81
Sokol Nusle
Aritma Praha
13. 2. 2016
18:00
TJ Sokol Nusle Michal Kocián
Tomáš Tax
78
59
15
21
41
37
57
49
Review
skupina A 17. kolo 82
DBaK
Sokol Kladno
13. 2. 2016
18:00
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Jan Hendrych
120
50
30
17
59
31
90
35
Review
skupina A 18. kolo 86
DBaK
Aritma Praha
14. 2. 2016
09:30
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Jan Hendrych
175
42
30
18
78

28
124
36
Review
skupina A 18. kolo 87
Sokol Nusle
Sokol Kladno
14. 2. 2016
10:00
TJ Sokol Nusle Tereza Vágnerová
Jiří Kocfelda
58
60
16
16
36
25
49
45
Review
skupina A 18. kolo 89
TJ Lokomotiva Liberec
USK Praha B
14. 2. 2016
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Lébl
Jindřich Zámostný
61
77
16
25
32
47
51
61
Review
skupina A 18. kolo 90
TJ Slovan Varnsdorf
BLK Slavia Praha
14. 2. 2016
12:30
Sportovní hala Pavel Bohata
Tomáš Mašek
68
98
14
24
33
44
48
80
Review
skupina A 18. kolo 88
TJ Slovan Litoměřice
BK Slovan Ústí nad Labem
14. 2. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
90
47
24
12
46
18
73
31
Review
skupina A 19. kolo 91
TJ Slovan Varnsdorf
DBaK
27. 2. 2016
14:30
Sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
77
71
15
17
30
39
55
50
Review
skupina A 19. kolo 95
BK Slovan Ústí nad Labem
Sokol Kladno
27. 2. 2016
15:00
SPŠ spojů Richard Menšík
Pavel Šmíd
67
70
12
16
27
29
52
47
Review
skupina A 19. kolo 94
BK Baník Most
Aritma Praha
27. 2. 2016
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
94
30
29
2
50
15
67
24
Review
skupina A 19. kolo 92
TJ Lokomotiva Liberec
Sokol Nusle
26. 1. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Ladislav Neuman
Dalibor Kouba
49
55
11
19
31
38
43
46
Review
skupina A 19. kolo 93
BLK Slavia Praha
TJ Slovan Litoměřice
27. 2. 2016
17:15
Sportovní hala Jeneč Jan Hejnic
Martin Lébl
75
66
18
22
29
31
47
48
Review
skupina A 20. kolo 100
BK Baník Most
Sokol Kladno
28. 2. 2016
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
79
51
21
14
39
27
64
39
Review
skupina A 20. kolo 96
TJ Lokomotiva Liberec
DBaK
28. 2. 2016
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jiří Šlaj
Adam Báča
67
103
12
29
24
54
44
77
Review
skupina A 20. kolo 98
USK Praha B
TJ Slovan Litoměřice
28. 2. 2016
10:00
SH Královka Jan Hejnic
Martin Lébl
52
63
10
25
24
38
39
50
Review
skupina A 20. kolo 99
BK Slovan Ústí nad Labem
Aritma Praha
28. 2. 2016
10:00
SPŠ spojů Jan Hendrych
Pavel Šmíd
60
54
14
12
27
29
45
45
Review
skupina A 20. kolo 97
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Nusle
5. 2. 2016
18:30
Sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
54
57
12
18
20
32
38
47
Review
skupina A 21. kolo 102
DBaK
BK Baník Most
26. 9. 2015
16:00
ZŠ Kožlany Lukáš Ulrych
Jan Musil
125
46
37
11
61
26
93
34
Review
skupina A 21. kolo 103
Sokol Kladno
USK Praha B
26. 9. 2015
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
37
79
5
15
13
32
22
53
Review
skupina A 21. kolo 101
Sokol Nusle
BK Slovan Ústí nad Labem
29. 9. 2015
17:45
TJ Sokol Nusle Martin Buršík
Miloslav Jon
59
47
18
12
30
27
39
39
Review
skupina A 21. kolo 104
Aritma Praha
BLK Slavia Praha
26. 9. 2015
18:15
SK Aritma Praha Vít Kučera
Adam Báča
38
97
12
21
19
43
30
71
Review
skupina A 21. kolo 105
TJ Slovan Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
25. 9. 2015
18:15
Kalich aréna Karel Anton
Pavel Šmíd
73
43
16
10
39
20
58
34
Review
skupina A 22. kolo 106
DBaK
BK Slovan Ústí nad Labem
27. 9. 2015
09:30
ZŠ Kožlany Lukáš Ulrych
Jan Musil
104
52
38
11
55
26
78
40
Review
skupina A 22. kolo 108
Aritma Praha
USK Praha B
27. 9. 2015
10:15
SK Aritma Praha Vladimír Slanina
Adam Báča
23
89
6
23
12
41
14
66
Review
skupina A 22. kolo 110
TJ Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec
27. 9. 2015
12:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
88
32
20
8
50
15
62
22
Review
skupina A 22. kolo 109
Sokol Kladno
BLK Slavia Praha
27. 9. 2015
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Lucie Peterková
Jan Hejnic
50
71
14
10
18
35
31
48
Review
skupina A 22. kolo 107
Sokol Nusle
BK Baník Most
8. 10. 2015
16:15
TJ Sokol Nusle Jan Hejnic
Martin Lébl
76
41
14
4
37
17
57
24
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
16 Klára Geffertová Slavia Praha 23 25 1.0 9.8 2.9 0.7 1.8/2.4 75.4 2.9
Simona Jínová Slovan Varnsdorf 24 20 1.0 10.1 3.8 0.1 2.4/4.6 52.7 2.5
23 Adéla Řešátková Sokol Kladno 24 25 1.0 7.5 2.3 0.4 1.7/2.8 61.4 2.6
17 Klára Kunešová BK Brandýs n.L. 23 26 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/2.4 38.1 2.3
Hana Avdibegović Baník Most 24 12 1.0 12.6 5.1 0.4 1.2/2.4 48.3 2.8
Sára Krumpholcová Žabiny Brno B 23 16 23.0 9.4 2.1 1.3 / 4.4 1.5/1.9 0.0* 2.3
4 Eliška Friebová Basket Pastelka MB 22 12 1.0 9.8 3.8 0.1 1.8/3.3 56.4 2.2
19 Adéla Maléřová BK Příbor 22 21 1.0 5.6 1.8 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.9
Kateřina Běloušková Sokol ZVUS H. Králové B 24 21 1.0 4.1 1.1 0.3 / 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.6
7 Dominika Halamová DBaK 23 25 1.0 3.3 1.0 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.4
Sarah Švagerová 21 9 1.0 7.7 2.1 0.7 1.4/2.2 65.0 0.0
17 Nikola Feštrová Lokomotiva Liberec 23 6 1.0 7.8 2.5 0.2 2.3/3.2 73.7 1.5
10 Natálie Rašková BK Havířov 22 5 1.0 9.0 2.6 0.8 1.4/1.6 0.0* 1.8
Veronika Joštová USK Praha B 23 6 1.0 7.2 2.2 0.5 1.3/2.7 50.0 2.3
Kateřina Pfafová BK Brandýs n.L. 24 9 1.0 4.2 1.0 0.1 1.9/2.4 77.3 2.2
Kristýna Herinková Basket Poděbrady 23 13 1.0 1.9 0.8 0.0 / 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.8
Anna Hrabětová Pod 24 3 1.0 8.3 1.7 1.0 2.0/3.7 54.5 2.3
Denisa Konvičná Havířov 24 10 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.6
15 Hana Tomanová KARA Trutnov 24 11 10.2 0.5 0.2 0.0 / 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.2
Kristýna Číhalová Handicap Tišnov B 23 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
13 Kateřina Tmějová Slovan Litoměřice 24 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kristýna Navrátilová Žabiny Brno B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Němečková Studánka Pardubice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hadamíková Jiskra Kyjov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kézrová Sokol Nusle 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Lucie Švecová Aritma Praha 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Lehečková Slovan Ústí n. L. 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Hnátová Slovan Litoměřice 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Němcová Lokomotiva Liberec 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Kovářová SBŠ Ostrava B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Doškářová BSK CTJ Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Aritma Praha 26 15.5 3.1 8.6 /15.2 56.7 15.6
Sokol Kladno 26 21.0 3.2 10.6 /20.7 51.3 21.0
Slovan Ústí n. L. 26 20.6 1.2 9.4 /17.5 53.7 18.8
Baník Most 22 20.3 3.0 8.7 /14.6 59.7 17.0
USK Praha B 23 24.6 2.3 13.1 /22.4 58.6 19.9
Slavia Praha 25 27.8 4.0 12.9 /20.3 63.5 18.0
Lokomotiva Liberec 26 19.0 1.8 7.1 /14.1 50.3 14.8
Slovan Varnsdorf 20 21.2 1.5 9.3 /14.9 62.4 14.9
DBaK 25 27.4 5.7 12.2 /19.6 62.2 18.4
Sokol Nusle 22 20.5 1.6 12.5 /22.4 55.9 19.6
Slovan Litoměřice 23 26.9 2.6 13.4 /22.1 60.6 18.9
Jiskra Kyjov 23 18.7 4.0 10.8 /16.3 66.4 17.3
SBŠ Ostrava B 26 20.8 1.8 9.3 /16.0 58.2 18.9
BK Příbor 25 20.5 1.7 12.0 /19.9 60.4 14.6
BK Havířov 25 25.1 3.0 10.5 /16.0 65.6 18.0
BK Brandýs n.L. 26 19.8 2.1 8.9 /16.4 54.5 18.8
Basket Pastelka MB 24 15.7 0.3 9.1 /17.8 51.2 13.5
BSK CTJ Jičín 23 17.5 4.7 12.8 /22.5 56.8 19.1
Sokol ZVUS H. Králové B 25 21.6 5.0 12.0 /19.8 60.6 17.9
Studánka Pardubice 23 27.0 4.6 11.2 /18.9 59.3 15.7
Žabiny Brno B 23 28.3 5.1 8.7 /14.8 58.8 13.8
Basket Poděbrady 20 16.5 2.9 12.0 /20.2 59.5 16.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Zítko Tomáš 6 1 5 0 1.0 1.3 1.2
Zatloukal Ondřej 6 6 0 0 1.2 1.2 1.2
Záruba Matěj 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Zámostný Jindřich 17 0 17 0 1.8 1.5 1.6
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 6 2 4 0 1.1 2.0 1.5
Vošahlík Marek 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Vávrová Veronika 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 7 2 5 0 1.4 1.1 1.3
Vágnerová Tereza 3 3 0 0 1.3 1.5 1.4
Ulrych Lukáš 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Tichov Michael 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 8 1 7 0 1.7 1.6 1.6
Tax Tomáš 10 3 7 0 2.4 1.4 1.9
Šupej Michal 5 3 2 0 1.7 1.2 1.5
Šmůla Marek 8 8 0 0 1.8 1.7 1.7
Šmůla Petr 8 0 8 0 1.8 1.8 1.8
Šmíd Pavel 10 0 10 0 1.1 1.6 1.3
Šlaj Jiří 11 3 8 0 1.3 1.5 1.4
Sýkora Václav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 3 0 3 0 1.7 1.3 1.5
Stejskal Matěj 5 0 5 0 3.4 1.7 2.6
Stančík Robin 6 3 3 0 1.3 1.4 1.4
Stáňa Lukáš 6 5 1 0 1.0 1.3 1.1
Smetana Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 5 1 4 0 1.2 1.5 1.4
Scholzová Michaela 8 1 7 0 1.3 1.1 1.2
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rozmanová Markéta 2 0 2 0 3.0 2.0 2.5
Rosenberger Tomáš 7 1 6 0 1.1 1.7 1.4
Příchodský Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 4 3 1 0 2.3 1.9 2.1
Pörner Marek 3 0 3 0 1.8 1.8 1.8
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.8 1.5 1.6
Petrák Jakub 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Peterková Lucie 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Pačovský Jan 11 7 4 0 1.5 1.2 1.4
Opršal Martin 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Opletal Petr 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Novák Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Neuman Ladislav 10 9 1 0 1.3 1.4 1.3
Nesper Jindřich 10 0 10 0 1.0 1.8 1.4
Nehoda Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Musil Jan 5 3 2 0 1.1 1.5 1.3
Mühlbach Martin 9 6 3 0 1.8 1.4 1.6
Mrázek Michal 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Mikšík Milan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Menšík Richard 4 1 3 0 1.8 1.3 1.5
Melichárek Ivo 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 5 2 3 0 2.0 1.0 1.5
Mareš Jan 5 1 4 0 1.4 1.8 1.6
Mareš Roman 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lukeš Libor 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Lukeš Petr 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 5 4 1 0 2.4 1.8 2.1
Lébl Martin 14 8 6 0 1.5 1.9 1.7
Kuřitka Pavel 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kučerová Ilona 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučera Vít 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Kubíček Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kovář Jan 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kouba Dalibor 5 4 1 0 1.3 1.3 1.3
Konvička Jan 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Komprs Michal 5 5 0 0 2.1 1.4 1.8
Kočovský Dominik 12 4 8 0 1.5 1.3 1.4
Kocurek Ondřej 5 0 5 0 1.0 1.3 1.2
Kocián Michal 10 4 6 0 1.7 1.3 1.5
Kocfelda Jiří 6 4 2 0 1.5 1.5 1.5
Kejklíček Roman 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Kec Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
K Ondřej 4 1 3 0 1.5 1.5 1.5
Jon Miloslav 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Ježek Václav 5 0 5 0 1.8 2.0 1.9
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jelínek Jan 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Jakubík Petr 2 2 0 0 3.0 1.5 2.3
Chocholoušová Karla 2 0 2 0 1.5 1.8 1.6
Horník Michal 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Holubek Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 7 6 1 0 1.9 2.0 1.9
Hlobil Jan 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Hendrych Jan 5 1 4 0 1.0 1.9 1.5
Hejnic Jan 13 9 4 0 1.3 1.8 1.5
Hecl Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fialová Viola 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Fanta Jiří 4 1 3 0 1.1 1.3 1.2
Eisner Petr 9 6 3 0 1.0 1.7 1.3
Dvořák Ludvík 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dudek Jan 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dombrovský Filip 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Dolinek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Černý Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Čarnecký Martin 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Cikánek Ondřej 8 3 5 0 1.0 1.1 1.1
Buršík Martin 6 6 0 0 1.0 1.7 1.3
Brandejs Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Bohata Pavel 5 3 2 0 2.0 1.1 1.6
Bešina Štefan 2 0 2 0 1.5 1.8 1.6
Baudyš Petr 7 7 0 0 1.0 1.3 1.1
Barták Dominik 9 6 3 0 1.9 1.4 1.7
Báča Adam 9 5 4 0 2.2 1.2 1.7
Ašenbrenerová Ingrid 15 15 0 0 1.4 1.7 1.5
Anton Karel 10 10 0 0 1.2 1.7 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře